2022szo11júnEgész napCrosskovácsiXLC Mountain Bike Marathon KupaNagykovácsi - Teleki-Tisza-kastélySzakágMTBKategóriaMKSZ Akkreditált

Időpont

2022. június 11. Egész nap

Helyszín

Nagykovácsi - Teleki-Tisza-kastély

2094 Nagykovácsi, Kossuth Lajos u. 2.

Rajtlisták, eredmények

Hely Rsz. Név Club Idő Gap Laps
Családi táv (33)
    Családi U9 (csu9) (19)
1 C48 MADÁR Viktor Kecskeméti ES 26:51 1
2 C24 SZIRÁNYI Csongor Superior Racing Team 27:24 + 0:33 1
3 C29 CSÉCS Donát 29:00 + 2:09 1
4 C13 KÁLDI Zalán 32:12 + 5:21 1
5 C17 BALÁZS Vendel Crosskovácsi SE 32:32 + 5:41 1
6 C49 MIRKÖCZKI Máté Kecskeméti ES 32:57 + 6:06 1
7 C47 MADÁR Liza Kecskeméti ES 35:16 + 8:25 1
8 C20 NÉMETH Dóra ESRE 36:16 + 9:25 1
9 C44 FARKAS Miro 38:58 + 12:07 1
10 C26 FARKAS Márton 40:08 + 13:17 1
11 C9 VERES Elza 40:14 + 13:23 1
12 C19 NÉMETH Félix 40:29 + 13:38 1
13 C27 SZAMOSFALVI Márk 40:31 + 13:40 1
14 C7 SÁNDOR Mór 42:37 + 15:46 1
15 C16 KAMENYICZKI Ábel 43:15 + 16:24 1
16 C28 KALOTAI László Kristóf 45:53 + 19:02 1
17 C25 BARANYAI Bertalan 47:47 + 20:56 1
18 C5 MAUROVICH HORVAT Benedek 47:51 + 21:00 1
19 C6 MOLNÁR Bendegúz Ármin Slider Sportegyesület 48:20 + 21:29 1
    Családi U11 (csu11) (8)
1 C2 CSEPREGI Milán ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE 21:46 1
2 C12 LOVÁSZ Bence Delta MTB Sopron 23:58 + 2:12 1
3 C50 ZÓKA ÚJHELYI Franciska Speed-Way Team 29:20 + 7:34 1
4 C18 LOVAS  Luca 31:04 + 9:18 1
5 C21 VARGA  Boglárka Borostyán 32:25 + 10:39 1
6 C3 FAZEKAS Huba Crosskovácsi SE 35:45 + 13:59 1
7 C23 MOGÁCS Botond 36:52 + 15:06 1
8 C14 IPACS Botond 53:48 + 32:02 1
    Családi U13 (csu13) (5)
1 C8 SARKADI Botond 23:54 1
2 C11 KOVÁCS Nimród 28:22 + 4:28 1
3 C4 IVÁNKA Laura 30:36 + 6:42 1
4 C22 PAPP ZOLTÁN Ádám 39:39 + 15:45 1
5 C46 HARANGI Hanga Rodeo Cycling Club 41:54 + 18:00 1
    cs (1)
1 C1 ÁGNES Fazekas-Klie Crosskovácsi SE 35:46 1
Mini táv (42)
    Mini U9 lány (mu9n) (2)
1 M7 JÓNY Millie Sophie Superior Racing Team 30:53 1
2 M25 KALOTAI Eszter Crosskovácsi 39:17 + 8:24 1
    Mini U9 fiú (mu9f) (6)
1 M14 VÁRHIDI Vince Rudolf Superior Racing Team 27:05 1
2 M18 VARGA BOTOND Balassa Slider Sportegyesület 29:22 + 2:17 1
3 M11 MIRKÖCZKI Áron Kecskeméti ES 31:00 + 3:55 1
4 M123 TÖRÖK Vince Slider Sportegyesület 36:01 + 8:56 1
5 M3 FORGÁCS Bence 41:09 + 14:04 1
6 M121 SZOKODI Gergely Slider Sportegyesület 42:36 + 15:31 1
    Mini U11 fiú (mu11f) (9)
1 M109 JÓNY István Maximilian Superior Racing Team 19:14 1
2 M1 HONTI Dániel Delta MTB Sopron 24:00 + 4:46 1
3 M111 MATICS Vince Bike4life 29:22 + 10:08 1
4 M24 PALAI Patrik 30:30 + 11:16 1
5 M116 PRIBENSZKY Dániel Slider Sportegyesület 31:32 + 12:18 1
6 M4 MEZEI Marcell 31:32 + 12:18 1
7 M124 VÍG Zsombor Slider Sportegyesület 33:41 + 14:27 1
8 M13 RÉV Richárd 33:55 + 14:41 1
9 M6 KRIEG Axel 58:49 + 39:35 1
    Mini U13 lány (mu13n) (3)
1 M9 HEGEDŰS Heléna Cube-Csömör 17:07 1
2 M22 IVÁNKA Laura 30:36 + 13:29 1
3 M5 BRANYICZKI-CZIRJÁK  Hanga Joyride 33:46 + 16:39 1
    Mini U13 fiú (mu13f) (11)
1 M110 LACZKÓ Olivér Superior MTB Team 17:07 1
2 M108 FAZEKAS Ádám Crosskovácsi 17:20 + 0:13 1
3 M113 PELIKÁN Bendegúz Crosskovácsi 19:19 + 2:12 1
4 M120 RABATIN Barnabás Crosskovácsi SE 21:14 + 4:07 1
5 M122 TASNÁDI Dávid 23:00 + 5:53 1
6 M106 CSEH Bendegúz Slider Sportegyesület 23:01 + 5:54 1
7 M119 PRIBENSZKY Gergely Slider Sportegyesület 23:03 + 5:56 1
8 M8 HÖRL Botond Kőbánya Cycling Team 23:54 + 6:47 1
9 M15 LATINCIC Teodor 25:42 + 8:35 1
10 M107 ERDÉLYI Béni Bike4life 27:40 + 10:33 1
11 M20 SULYOK Rudolf Rodeo Cycling Club 41:03 + 23:56 1
    Mini U15 fiú (mu15f) (4)
1 M26 HORVÁTH Ábel Joyride 19:22 1
2 M23 SZIRÁNYI Zalán Superior MTB Team 19:24 + 0:02 1
3 M118 PRIBENSZKY Gellért Slider Sportegyesület 27:34 + 8:12 1
4 M112 NÉMETH Marcell Slider Sportegyesület 27:40 + 8:18 1
    Mini felnőtt nő (mfn) (1)
1 M16 KOSZTA Cindy SUPERIOR 31:26 1
    Mini felnőtt férfi (mff) (6)
1 M12 TÓTH Tibor Evosoft Hungary Kft 21:16 1
2 M17 CSEH Péter 23:56 + 2:40 1
3 M114 PÉTER Mirkóczki 32:59 + 11:43 1
4 M10 KLIE Zoltán Mazsola SC 37:33 + 16:17 1
5 M19 SZABÓ László Rodeo Cycling Club 41:09 + 19:53 1
6 M21 SULYOK Gergely Rodeo Cycling Club 41:15 + 19:59 1
Rövid táv (214)
    Rövid U15 nő (ru15n) (3)
1 R165 MOTOVÁN Dóra Delta MTB Sopron 1:51:40 2
2 R230 LAMBERT Luca Superior Racing Team 1:54:11 + 2:31 2
3 R227 BARABÁS Elsa Réka Superior Racing Team 1:54:12 + 2:32 2
    Rövid U15 férfi (ru15f) (24)
1 R146 VOLYKA Ádám Superior Racing Team 1:21:01 2
2 R93 OLCSVÁRI Botond ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE 1:24:39 + 3:38 2
3 R175 KRÁNITZ István Tamási Bringasport 1:24:40 + 3:39 2
4 R176 TURMANN Benjamin 1:24:47 + 3:46 2
5 R163 LOVÁSZ Máté 1:34:59 + 13:58 2
6 R161 ILLÉS Bence Delta MTB Sopron 1:35:11 + 14:10 2
7 R98 PÉTER Barna Superior Racing Team 1:37:30 + 16:29 2
8 R225 BARABÁS Olivér János Superior Racing Team 1:40:37 + 19:36 2
9 R112 SIMON Viktor Kőbánya Cycling Team 1:41:15 + 20:14 2
10 R20 CYMANEK Lévi Crosskovácsi 1:44:00 + 22:59 2
11 R62 JUHÁSZ Áron 1:51:38 + 30:37 2
12 R69 KOZÁK Vid Zsombor Crosskovácsi 1:51:38 + 30:37 2
13 R178 SZŰCS Marcell Tamási Bringasport 1:53:11 + 32:10 2
14 R142 VARGA Dániel Botond 2:03:48 + 42:47 2
15 R9 BARTL Olivér Superior Racing Team 2:05:28 + 44:27 2
16 R177 HIDEG András Zalán 2:05:30 + 44:29 2
17 R15 BÉRES Mirkó Bike4life 2:10:03 + 49:02 2
18 R78 LOGEMANN Alexander Slider Sportegyesület 2:18:37 + 57:36 2
19 R188 CHRÁSKA Simon Soyride 2:18:54 + 57:53 2
20 R207 BOROSNYAI Zalán Joyride 2:21:02 + 1:00:01 2
21 R174 SZATMÁRI László Tamási Bringasport 2:23:37 + 1:02:36 2
22 R30 EGRI Illés Crosskovácsi SE 2:23:48 + 1:02:47 2
23 R236 BACSKÓ Bende 3:36:50 + 2:15:49 2
24 R170 BRANYCZKI-CZIRJÁK  Zsombor Joyride 19:53 + 1 lap 1
    Rövid U17 férfi (ru17f) (12)
1 R80 MAGYAR Balázs Crosskovácsi 1:14:48 2
2 R114 SUTÁK Péter Crosskovácsi 1:23:36 + 8:48 2
3 R164 MOTOVÁN Ádám Delta MTB Sopron 1:24:36 + 9:48 2
4 R39 FÖLDESI Csaba Miklós Crosskovácsi 1:29:55 + 15:07 2
5 R186 PERGER Csongor 1:34:02 + 19:14 2
6 R128 TARJÁN Richárd Crosskovácsi SE 1:34:55 + 20:07 2
7 R89 NICKELSZ Kristóf Superior Racing Team 1:42:57 + 28:09 2
8 R173 PINTÉR Zsolt Tamási Bringasport 1:55:17 + 40:29 2
9 R153 HEGEDŰS Krisztián 1:57:57 + 43:09 2
10 R40 FÜLÖP Levente Crosskovácsi SE 1:59:46 + 44:58 2
11 R179 APALI-SZABÓ Benedek 2:20:02 + 1:05:14 2
12 R6 BALÁZS Örs Crosskovácsi 59:20 + 1 lap 1
    Rövid U19 nő (ru19n) (2)
1 R223 IMRE Laura Salgótarjáni HKE 1:54:16 2
2 R205 BÁLINT Blanka MiGreen Team Visegrád 2:21:22 + 27:06 2
    Rövid U19 férfi (ru19f) (5)
1 R157 BALOGH Dávid Delta MTB Sopron 1:21:21 2
2 R158 TAMÁSI Bulcsú Delta MTB Sopron 1:34:19 + 12:58 2
3 R195 VINCZE Bence 1:34:37 + 13:16 2
4 R201 TŐZSÉR Álmos VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1:35:14 + 13:53 2
5 R231 PIROS Levente 1:42:44 + 21:23 2
    Rövid Felnőtt nő (rfn) (1)
1 R58 HUNTER Lydia 1:45:59 2
    Rövid Felnőtt férfi (rff) (13)
1 R132 TERECSKEI Vince PCCC 1:22:20 2
2 R77 LITAUSZKI Tibor Szerpentin KE 1:24:58 + 2:38 2
3 R187 BENCSIK Ákos Merida Maraton Team-CST 1:32:39 + 10:19 2
4 R222 HIDASI Dániel DÖKE KOMLÓ 1:35:10 + 12:50 2
5 R126 TAGSCHERER Attila PCCC 1:52:43 + 30:23 2
6 R107 RÓBERT Pásztor 1:54:03 + 31:43 2
7 R137 TÓTH Edmond 1:56:08 + 33:48 2
8 R110 SÁTORI Bence 2:01:42 + 39:22 2
9 R123 SZVERCSEK Márk ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE 2:01:42 + 39:22 2
10 R213 CSELLE Dávid 2:07:05 + 44:45 2
11 R45 GRÉBEL Szabolcs FRO Racing 2:17:21 + 55:01 2
12 R219 MAGYAR Márk 2:41:56 + 1:19:36 2
13 R171 MAGYAR Ádám 21:26 + 1 lap 1
    Rövid Master 1 nő (rm1n) (3)
1 R154 KŐSZEGI Kornélia Trek SE 1:37:45 2
2 R10 BAUMANN Viola 1:58:17 + 20:32 2
3 R72 GÀBOR Krisztina 4:45:15 + 3:07:30 2
    Rövid Master 1 férfi (rm1f) (36)
1 R121 SZŰCS Miklós 1:16:21 2
2 R81 MARKOS Dániel 1:18:01 + 1:40 2
3 R203 BERECZ Péter 1:23:03 + 6:42 2
4 R185 OLÁH Zoltán 1:23:18 + 6:57 2
5 R120 SZERZŐ Péter FRO Racing 1:24:31 + 8:10 2
6 R127 TAKÁCS Zoltán Merida Maraton Team-CST 1:26:29 + 10:08 2
7 R122 SZŰCS Tamás 1:27:59 + 11:38 2
8 R32 ESZINGER Dániel 1:30:12 + 13:51 2
9 R16 BERTA Rajmund HUNting Dogs Cycling Team Pétervására 1:34:05 + 17:44 2
10 R216 VARGA Gergely 1:35:03 + 18:42 2
11 R232 DR. TAJDI Bence 1:37:05 + 20:44 2
12 R211 KEMÉNY Ádám VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1:38:08 + 21:47 2
13 R194 JÁGER István 1:42:22 + 26:01 2
14 R156 TÓTH Dániel BTS SE 1:42:28 + 26:07 2
15 R82 MÁTÉ Selmeczi 1:45:57 + 29:36 2
16 R26 DOSZEV Gábor Bringabanda SC 1:46:33 + 30:12 2
17 R105 RAUSCHENBERGER László 1:47:30 + 31:09 2
18 R167 SZÉKELY László 1:47:42 + 31:21 2
19 R53 HORVÁTH Ádám Salgótarjáni HKE 1:55:43 + 39:22 2
20 R193 LUKÁCS Lóránt 2:00:01 + 43:40 2
21 R215 BAN Tamás 2:02:00 + 45:39 2
22 R218 IVOK Gergely 2:03:13 + 46:52 2
23 R116 SZABÓ Dávid 2:03:41 + 47:20 2
24 R168 VÉGSŐ  Gergely 2:04:34 + 48:13 2
25 R19 BORBÉLY István Jbike Team 2:06:15 + 49:54 2
26 R148 ZICSI Gábor 2:06:15 + 49:54 2
27 R104 RAMPASEK Gergely 2:07:51 + 51:30 2
28 R67 KASZA Attila 2:16:54 + 1:00:33 2
29 R151 SZÓRÁD Előd 2:20:47 + 1:04:26 2
30 R94 PÁNCZÉL Miklós 2:40:19 + 1:23:58 2
31 R143 VARGA Szabolcs 2:51:52 + 1:35:31 2
32 R1 ÁCS Tamás 2:52:31 + 1:36:10 2
33 R28 DR. KARLÓCAI Balázs 3:39:43 + 2:23:22 2
34 R210 RAKOVICS Márton 17:51 + 1 lap 1
35 R108 ROZGONYI Csaba 50:55 + 1 lap 1
36 K189 SÁTORY Márk 3:04:38 + 1 lap 1
    Rövid Master 2 nő (rm2n) (2)
1 R49 HAVACS Krisztina Sólyom Team 1:43:27 2
2 R18 BIRÓ Éva 3:11:29 + 1:28:02 2
    Rövid Master 2 férfi (rm2f) (66)
1 R183 ADORJÁN Bence Superior Racing Team 1:16:29 2
2 R71 KŐSZEGI Krisztián Trek SE 1:16:43 + 0:14 2
3 R221 LEQUATRE Gofri Pilhiviers FRANCE 1:18:00 + 1:31 2
4 R73 LACZKÓ András ÁkosBike Team Aszód 1:18:09 + 1:40 2
5 R118 SZEGEDI Gábor Team Heavy Pedál – Szeged 1:19:35 + 3:06 2
6 R96 PÁSZTOR László Trek SE 1:22:50 + 6:21 2
7 R5 BALÁZS Viktor 1:25:06 + 8:37 2
8 R197 BAHUL József ÓZDI Kerékpáros Egyesület 1:25:46 + 9:17 2
9 R56 HORVÁTH Zoltán 1:26:39 + 10:10 2
10 R115 SZABÓ Balázs Superior MTB Team 1:28:31 + 12:02 2
11 R113 SIMONYI András Trek Team 1:31:07 + 14:38 2
12 R70 KÖMÖZ Róbert Roprint Racing Team 1:31:45 + 15:16 2
13 R79 LOSONCZI Laszlo 1:32:52 + 16:23 2
14 R101 RAJCSÁNYI Máté 1:33:00 + 16:31 2
15 R21 CZAKÓ Csaba 1:33:43 + 17:14 2
16 R84 MÉSZÁROS Norbert Szekszárdi Kerékpáros SE 1:34:01 + 17:32 2
17 R42 GÁSPÁR András Superior MTB Team 1:35:55 + 19:26 2
18 R2 ADAMKÓ Gergely 1:35:57 + 19:28 2
19 R199 NAGY Szilárd 1:36:43 + 20:14 2
20 R83 MAYER Gábor Bike Zone Gödöllő SE 1:39:35 + 23:06 2
21 R217 NAGY Gergely 1:40:54 + 24:25 2
22 R226 BARABÁS János Superior MTB Team 1:46:19 + 29:50 2
23 R182 ZINK Michael 1:47:37 + 31:08 2
24 R109 SÁNDOR Dvorák 1:48:00 + 31:31 2
25 R4 BAKSA Zoltán 1:48:36 + 32:07 2
26 R31 ERDÉLYI Gábor 1:50:00 + 33:31 2
27 R220 HARANGI Gergő Rodeo Cycling Club 1:50:28 + 33:59 2
28 R102 RÁKOSFALVI Csaba 1:50:52 + 34:23 2
29 R152 HEGEDŰS Attila 1:53:05 + 36:36 2
30 R192 NÉMETH Balázs 1:54:16 + 37:47 2
31 R92 OLCSVÁRI Szilárd ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE 1:54:48 + 38:19 2
32 R125 TAFFERNER Bálint 1:55:39 + 39:10 2
33 R36 FERENC Juhasz 1:55:42 + 39:13 2
34 R48 HAJDUSKA Balázs 1:55:48 + 39:19 2
35 R206 KIRÁLY Uzor 1:57:59 + 41:30 2
36 R212 SZŰCS Sándor 1:58:00 + 41:31 2
37 R33 FANCSALSZKI István 1:58:17 + 41:48 2
38 R204 ZALA Zsolt 1:58:57 + 42:28 2
39 R169 KERSÁNSZKI  Tamás 2:01:57 + 45:28 2
40 R140 TOURNEUR Olivier 2:02:05 + 45:36 2
41 R233 GOLDA Balázs 2:02:57 + 46:28 2
42 R234 MEZEI Bálint 2:03:18 + 46:49 2
43 R150 ZSOLT Fazakas 2:05:11 + 48:42 2
44 R59 ISTVÁN Bartl 2:05:29 + 49:00 2
45 R130 TATÁR Antal Superior MTB Team 2:07:18 + 50:49 2
46 R51 HODÁSZ Tibor 2:07:58 + 51:29 2
47 R117 SZABÓ Gábor 2:08:20 + 51:51 2
48 R35 FEHÉR Attila 2:08:21 + 51:52 2
49 R139 TÓTH László Bringabanda SC 2:10:12 + 53:43 2
50 R145 VITKAI Zoltan Crosskovácsi SE 2:11:15 + 54:46 2
51 R200 HORVÁTH Balázs 2:12:09 + 55:40 2
52 R100 PUSKÁS László 2:14:29 + 58:00 2
53 R184 GABRIEL Milan 2:16:44 + 1:00:15 2
54 R99 PÉTER Markiel 2:17:38 + 1:01:09 2
55 R22 CZAKÓ Péter Jbike Team 2:17:45 + 1:01:16 2
56 R189 CHRÁSKA Tomás 2:18:55 + 1:02:26 2
57 R224 MOLNÁR Dávid 2:19:34 + 1:03:05 2
58 R14 BERECZKI István 2:20:09 + 1:03:40 2
59 R47 HAINDRICH Zoltán 2:20:23 + 1:03:54 2
60 R172 FARKAS Ferenc 2:25:26 + 1:08:57 2
61 R144 VIDA Peter 2:28:15 + 1:11:46 2
62 R147 ZÁDORI István Team Heavy Pedál – Szeged 2:30:40 + 1:14:11 2
63 R46 GUBCSÓ László 2:31:56 + 1:15:27 2
64 R87 MÜLLER Antal MiGreen Team Visegrád 3:11:29 + 1:55:00 2
65 R237 BACSKÓ László 3:36:54 + 2:20:25 2
66 R229 CSENGERI László 3:39:45 + 2:23:16 2
    Rövid Master 3 férfi (rm3f) (35)
1 R37 FÉSÜS László Meditech Sport Club 1:22:42 2
2 R119 SZENTE András 1:24:49 + 2:07 2
3 R91 ÓDOR János KIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros SE 1:25:23 + 2:41 2
4 R131 TÁVOLY Péter Speed-Way Team 1:26:39 + 3:57 2
5 R191 ÁBRÁN József 1:30:25 + 7:43 2
6 R190 PINTÉR Ferenc 1:34:08 + 11:26 2
7 R11 BELME Lajos SEVEN HILLS MTB SC 1:34:34 + 11:52 2
8 R61 JENEI Zoltán 1:35:00 + 12:18 2
9 R74 LADVENICZA Tamás Bike Zone Gödöllő 1:35:07 + 12:25 2
10 R23 CSEH Gábor Jbike Team 1:38:26 + 15:44 2
11 R166 BOGNÁR János 1:38:43 + 16:01 2
12 R85 MICZKÓ János 1:39:10 + 16:28 2
13 R209 HIDAS Gergely 1:40:10 + 17:28 2
14 R198 SELMECZI Imre 1:49:11 + 26:29 2
15 R44 GOMBOLAI László Vitalitás SE 1:51:25 + 28:43 2
16 R196 LAKATOS Ede ÓZDI Kerékpáros Egyesület 1:51:33 + 28:51 2
17 R63 KAKUK Simon 1:51:52 + 29:10 2
18 R43 GIRITI Sándor 1:52:49 + 30:07 2
19 R54 HORVÁTH Zsolt Marcali KSE 1:54:58 + 32:16 2
20 R202 KONCZ Róbert 1:55:17 + 32:35 2
21 R214 KASZÁS Iván 1:59:18 + 36:36 2
22 R76 LÉVAI Zsolt 2:01:09 + 38:27 2
23 R155 ERDEI Sándor 2:01:33 + 38:51 2
24 R180 GARDNER David AISB 2:03:58 + 41:16 2
25 R64 KARAI Péter 2:10:50 + 48:08 2
26 R111 SÁTORI Szabolcs 2:11:15 + 48:33 2
27 R3 ASZTALOS Sándor 2:22:04 + 59:22 2
28 R235 BLEJÁN János 2:43:18 + 1:20:36 2
29 R124 SZVERCSEK Zsolt ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE 2:44:22 + 1:21:40 2
30 R66 KASZA Attila 2:44:30 + 1:21:48 2
31 R12 BÉNYEI Ferenc MiGreen Team Visegrád 3:00:55 + 1:38:13 2
32 R38 FODOR István 3:18:21 + 1:55:39 2
33 R228 DR. HADNAGY József 3:39:45 + 2:17:03 2
34 R129 TASI Sándor 26:30 + 1 lap 1
35 R17 BEZZEG László 56:58 + 1 lap 1
    Rövid Master 4 nő (rm4n) (1)
1 R27 DR. CZIBÓK Csilla 2:18:54 2
    Rövid Master 4 férfi (rm4f) (11)
1 R60 ISTVÁN Hajagos 1:38:49 2
2 R65 KÁRMÁN József Trek Team 1:42:27 + 3:38 2
3 R103 RAKOVICS Vilmos Vuelta Sportegyesület 1:42:42 + 3:53 2
4 R135 TÓTH Árpád Bike4life 1:46:35 + 7:46 2
5 R68 KOCSI Sándor   Nagykáta Se 1:51:02 + 12:13 2
6 R149 ZSIGMOND József 2:03:36 + 24:47 2
7 R75 LÉNÁRT László KTM Team Hungary 2:05:32 + 26:43 2
8 R138 TÓTH István SILVER KAJAK 2:06:38 + 27:49 2
9 R29 DR. SZAKÁCS Zoltán 2:18:54 + 40:05 2
10 R88 NEMCSICS Ákos 2:28:16 + 49:27 2
11 R208 VARGYAI József 2:33:36 + 54:47 2
Közép táv (134)
    Közép U19 férfi (ku19f) (7)
1 K95 TATÁR Márton Superior Racing Team 2:10:02 2
2 K98 TÓTH Márk Martin Crosskovácsi 2:19:12 + 9:10 2
3 K16 CSIZMAZIA Bence KTM Team Hungary 2:27:32 + 17:30 2
4 K55 KORPA István DVTK Cycling Team 2:32:32 + 22:30 2
5 K200 VÁRAI Péter Medárd 3:49:08 + 1:39:06 2
6 K2 AL-SAIRAFI Dávid Kőbánya Cycling Team 4:37:00 + 2:26:58 2
7 K1 ZÁDOR-NAGY Zsombor 4:37:01 + 2:26:59 2
    Közép Felnőtt nő (kfn) (3)
1 K105 SCHMIDEL Regina Cube-Csömör 2:28:21 2
2 K87 SZEKERES Viktória KTM Team Hungary 2:36:09 + 7:48 2
3 K201 VÁRAI Zita Tímea 3:49:07 + 1:20:46 2
    Közép Felnőtt férfi (kff) (20)
1 K78 SASHALMI Richárd Bringabanda SC 1:59:26 2
2 K36 HUGAUF Marcell Fillari Team Budaörs Kerékpáros SE 2:02:02 + 2:36 2
3 K68 OSTERLING Ádám MASH Racing Team 2:04:15 + 4:49 2
4 K88 SZENTPÉTERI András Merida Maraton Team-CST 2:06:08 + 6:42 2
5 K18 CSONTÓ Ádám BTS SE 2:08:33 + 9:07 2
6 K205 CSÁKAI Bence Huba PCCC 2:10:01 + 10:35 2
7 K214 VARGA Viktor Tamási Bringasport 2:11:25 + 11:59 2
8 K212 CSÁNYI Hunor 2:20:29 + 21:03 2
9 K23 FARKAS Dániel Levente Telki BikeTeam 2:23:23 + 23:57 2
10 K82 SITKU Balázs 2:23:23 + 23:57 2
11 K188 KORENY Mihály 2:30:47 + 31:21 2
12 K211 KOLLÁR Dániel 2:34:14 + 34:48 2
13 K13 BORODY Bence Fillari Team Budaörs 2:57:45 + 58:19 2
14 K186 SZATMÁRI Kristóf 3:00:58 + 1:01:32 2
15 K24 FARKAS Péter 3:06:57 + 1:07:31 2
16 K4 ASZTALOS Bence 3:20:00 + 1:20:34 2
17 K3 ASZTALOS Máté 3:20:02 + 1:20:36 2
18 K79 SCHWARZ Janis 3:26:36 + 1:27:10 2
19 K187 SZEMERE  Huba SEVEN HILLS MTB SC 15:21 + 1 lap 1
20 K11 BEZZEG Bendegúz 1:11:52 + 1 lap 1
    Közép Master 1 nő (km1n) (2)
1 K89 SZIDONIA Vrencsan 2:36:57 2
2 K28 FODOR Ildikó 2:39:10 + 2:13 2
    Közép Master 1 férfi (km1f) (25)
1 K202 NAGY Szabolcs 2:04:14 2
2 K107 HONTI Péter Delta MTB Sopron 2:17:40 + 13:26 2
3 K203 NÉMETH Róbert 2:17:43 + 13:29 2
4 K191 VASS István BTS SE 2:18:12 + 13:58 2
5 K43 KATONA Bálint 2:29:09 + 24:55 2
6 K86 SZÁNTAI VECSERA Bálint Merkapt SE 2:31:37 + 27:23 2
7 K69 PAP Péter Buruczki Training System – BTS SE 2:35:16 + 31:02 2
8 K92 SZTANKAY Bálint 2:36:07 + 31:53 2
9 K58 MÁJER Balázs Merida Maraton Team-CST 2:39:08 + 34:54 2
10 K193 BÖRCSÖK Attila 2:39:27 + 35:13 2
11 K76 RIEGEL Dániel Superior Racing Team 2:39:33 + 35:19 2
12 K39 JOBBÁGY Csaba 2:42:10 + 37:56 2
13 K217 ERŐS András Merida Maraton Team-CST 2:46:39 + 42:25 2
14 K192 TRACALI Dávid 2:49:21 + 45:07 2
15 K184 VARGA Zoltán 2:51:48 + 47:34 2
16 K35 HÖRL Zsombor 2:58:41 + 54:27 2
17 K84 SOMOGYI András 2:59:16 + 55:02 2
18 K60 MÉSZÁROS Péter 3:02:03 + 57:49 2
19 K81 SEMSEI Balázs 3:03:22 + 59:08 2
20 K67 OLÁH Levente 3:03:33 + 59:19 2
21 K32 HERTER Gábor 3:30:03 + 1:25:49 2
22 K7 BAKSA Tamás 3:40:08 + 1:35:54 2
23 K90 SZILÁGYI András 3:58:23 + 1:54:09 2
24 K17 CSOMÓS Imre 4:42:07 + 2:37:53 2
25 SZABÓ Viktor BTS SE 15:42 + 1 lap 1
    Közép Master 2 nő (km2n) (3)
1 K218 KIRÁLY Katalin Trek SE 2:31:27 2
2 K63 NÉMETH Nóra 2:39:58 + 8:31 2
3 K198 RIGÓ Zsuzsanna 4:39:59 + 2:08:32 2
    Közép Master 2 férfi (km2f) (51)
1 K8 LIPKA Balázs Merida Maraton Team-CST 2:08:15 2
2 K37 IBRÁNYI Attila 222 2:09:38 + 1:23 2
3 K100 VASTAG Szabolcs Bringabanda SC 2:09:52 + 1:37 2
4 K108 MOTOVÁN Miklós Delta MTB Sopron 2:12:40 + 4:25 2
5 K20 DOMBAUER Péter 2:16:50 + 8:35 2
6 K70 PAP Zsolt 2:22:31 + 14:16 2
7 K62 MOLNÁR Gergely Bringabanda SC 2:23:38 + 15:23 2
8 K49 KISS István Bringabanda SC 2:23:46 + 15:31 2
9 K46 KIS Balázs 2:24:53 + 16:38 2
10 K26 FEJES János 2:27:00 + 18:45 2
11 K219 MÉHÉSZ Tamás Merida Maraton Team-CST 2:30:04 + 21:49 2
12 K25 FEDOR István Merida Maraton Team-CST 2:30:20 + 22:05 2
13 K83 SOLYMOSI Gábor 2:31:17 + 23:02 2
14 K34 HORVÁTH Ákos Sólyom Team 2:33:21 + 25:06 2
15 K197 SÁVOMI Bence 2:36:10 + 27:55 2
16 K210 DR. BÚS László Ceglédi Első Sor 2:39:31 + 31:16 2
17 K48 KISPÁL Gábor Jbike Team 2:39:37 + 31:22 2
18 K185 DR. GULYÁS Károly 2:41:59 + 33:44 2
19 K29 FODOR Tamas 2:43:02 + 34:47 2
20 K66 OLÁH Bence X2S Salomon Team 2:43:16 + 35:01 2
21 K99 VARGA Balázs 2:45:28 + 37:13 2
22 K207 KUN Dávid 2:46:21 + 38:06 2
23 K195 SZREMÓ Zoltán 2:47:04 + 38:49 2
24 K199 PATKAY Balázs 2:47:39 + 39:24 2
25 K5 BAGI Csaba 2:47:55 + 39:40 2
26 K61 MÓDER Zoltán Evolúció Kisbér 2:51:47 + 43:32 2
27 K109 TŐKÉS Péter 2:52:44 + 44:29 2
28 K215 ASZTALOS Gergely 2:53:11 + 44:56 2
29 K64 NORBERT Kiss 3:00:29 + 52:14 2
30 K77 ROSTA Gábor 3:05:47 + 57:32 2
31 K6 BAKOS János 3:06:26 + 58:11 2
32 K183 TÁVOLY Tamás Speed-Way Team 3:06:51 + 58:36 2
33 K110 SOLTÉSZ  Bálint 3:06:51 + 58:36 2
34 K65 NOVÁK Zoltán VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 3:10:19 + 1:02:04 2
35 K73 PINCZE Gábor PCCC 3:13:53 + 1:05:38 2
36 K96 TORMA Gábor 3:14:43 + 1:06:28 2
37 K59 MÁRTON András 3:15:42 + 1:07:27 2
38 K204 VINCZE Dávid Bringabanda SC 3:29:54 + 1:21:39 2
39 K9 BEDŐ Péter 3:56:49 + 1:48:34 2
40 K51 KÓKA Antal 3:57:01 + 1:48:46 2
41 K74 POLYIK Attila 4:02:41 + 1:54:26 2
42 K50 KOCZIHA Zoltán FETA Racing Team 4:02:42 + 1:54:27 2
43 K40 JÓNÁS Péter 4:05:56 + 1:57:41 2
44 K57 KUKAI Tibor 4:09:58 + 2:01:43 2
45 K22 ÉGETŐ Csaba 4:16:27 + 2:08:12 2
46 K21 DR. SZELÉNYI Tamás Péter 4:16:57 + 2:08:42 2
47 K27 FÉSŰS Gábor 4:25:21 + 2:17:06 2
48 K85 STAUB Zsolt Kiválók-BakonySport KSE 15:23 + 1 lap 1
49 K94 TARI Viktor 1:11:50 + 1 lap 1
50 K333 MEZEI Zsolt 2:28:14 + 1 lap 1
DNF K190 BENEDEK  Gábor Bike – Zone Withdrawal 2
    Közép Master 3 férfi (km3f) (23)
1 K213 CSÁMPA Tibor BTS SE 2:07:04 2
2 K91 SZILÁGYI Szabolcs MASH Racing Team 2:07:06 + 0:02 2
3 K47 KIS József Merida Maraton Team-CST 2:07:08 + 0:04 2
4 K45 KIRÁLY László 2:15:00 + 7:56 2
5 K194 KISS Attila Coffeeride SE 2:15:19 + 8:15 2
6 K97 TÓTH Rajmund PROTÚR 2:19:56 + 12:52 2
7 K106 VAS Péter Cube-Csömör 2:22:52 + 15:48 2
8 K216 TORDAI Csaba Trek SE 2:34:37 + 27:33 2
9 K41 KARDOS Tibor Fittbike SE 2:36:32 + 29:28 2
10 K101 VERMES Csaba Imperátor-PTE-PEAC 2:36:52 + 29:48 2
11 K71 PAPP Zoltán MASH Racing Team 2:39:50 + 32:46 2
12 K220 JUHÁSZ Miklós 2:45:04 + 38:00 2
13 K196 CYMANEK Ralf 2:47:19 + 40:15 2
14 K104 ZSIRAI László 2:54:08 + 47:04 2
15 K103 ZONKÓ Ferenc Merida Maraton Team-CST 2:55:01 + 47:57 2
16 K206 FARKAS Tamás Telki BikeTeam 2:57:01 + 49:57 2
17 K19 DEÁK Ferenc 3:08:03 + 1:00:59 2
18 K111 KISS Tamás 3:20:01 + 1:12:57 2
19 K30 GELENCSÉR Ferenc Superior Racing Team 3:24:44 + 1:17:40 2
20 K209 SZÁRAZ Zoltán 3:25:21 + 1:18:17 2
21 K52 KÓKAI Gábor GIANT Gyömrő 3:39:13 + 1:32:09 2
22 K54 KONDACS Zoltán Team Heavy Pedál – Szeged 3:40:08 + 1:33:04 2
23 K56 KOZÁR László 4:06:44 + 1:59:40 2
Hosszú táv (32)
    Hosszú Felnőtt férfi (hff) (6)
1 H3 BORSOS Benedek SVS Pro Team 2:51:19 3
2 H12 GERELY Attila SVS Pro Team 3:01:32 + 10:13 3
3 H14 KAZI Alex 4:39:18 + 1:47:59 3
DNF H7 DARÁNYI Bence BTS SE Withdrawal 2
DNF H33 CSONKA Olivér Trek SE Withdrawal 2
DNF H25 WALLIS Nathaniel Withdrawal 1
    Hosszú Master 1 férfi (hm1f) (8)
1 H32 DR TÍMÁR Zsolt 3:07:48 3
2 H26 ZSIVITY Zorán Meditech Sport Club 3:08:50 + 1:02 3
3 H2 BODA Péter Kristóf Bringabanda SC 3:18:57 + 11:09 3
4 H16 KOVÁCS Tamás Bringabanda SC 3:33:39 + 25:51 3
5 H10 FODOR Ferenc 3:35:25 + 27:37 3
6 H1 BANCSOV Tamas 3:35:26 + 27:38 3
7 H15 KOSURNYIKOV Ádám Bringabanda SC 15:49 + 2 laps 1
DNF H35 SZENTPÉTERI  Gábor Nyir-MTB Withdrawal 2
    Hosszú Master 2 férfi (hm2f) (18)
1 H6 BURUCZKI Szilárd BTS SE 3:01:39 3
2 H19 ORBÁN Dániel Trek SE 3:05:39 + 4:00 3
3 H4 BÖJTE Csongor BTS SE 3:18:56 + 17:17 3
4 H18 MOLNAR Janos 3:23:12 + 21:33 3
5 H22 STAUB Csaba Kiválók-BakonySport KSE 3:26:43 + 25:04 3
6 H31 BALUKA Balázs Trek SE 3:36:51 + 35:12 3
7 H8 DERVALICS Gábor Zöld Irány Egyesület 3:38:17 + 36:38 3
8 H30 ÁRVAY Dénes Speed-Way Team 3:41:08 + 39:29 3
9 H9 HONÁTH József 3:42:35 + 40:56 3
10 H24 TAPASZTO Zsolt 3:44:17 + 42:38 3
11 H23 SZASZKÓ Gergő EGER MTB 3:57:22 + 55:43 3
12 H29 MATTHEW Wrigth 4:02:21 + 1:00:42 3
13 H53 FEJES ‘1X1’ Barnabás 4:39:18 + 1:37:39 3
DNF H11 FÖLDESI Gábor Crosskovácsi Withdrawal 2
DNF H20 SILINGER István Marcali KSE Withdrawal 2
DNF H28 WILFING Zoltán Delta MTB Sopron Withdrawal 2
DNF H34 DR. SZABÓ Ákos Trial Brothers Withdrawal 2
DNF H13 HAVASI Dániel Withdrawal 1
Pedelec táv (5)
    Pedelec férfi (p1f) (5)
1 K293 SZŰCS KULCSÁR János 2:00:44 2
2 K290 BÁLINT Zsolt MiGreen Team Visegrád 2:02:38 + 1:54 2
3 K294 TÓTH Árpád 3:01:07 + 1:00:23 2
4 K335 BÓDI Attila 3:04:43 + 1:03:59 2
5 K292 MÁRTON Károly 3:13:20 + 1:12:36 2
Pedelec+ táv (18)
    Pedelec+ nő (p2n) (1)
1 K295 GIRITI Ági 2:25:55 2
    Pedelec+ férfi (p2f) (17)
1 K339 GRILLMAYER Gábor 1:36:09 2
2 K331 ZÓKA UJHELYI Benjamin Speed-Way Team 1:36:51 + 0:42 2
3 K304 TÓTH Attila Zoltán KTM Team Hungary 1:37:09 + 1:00 2
4 K297 IMRE Adamek 1:41:05 + 4:56 2
5 K332 ZÓKA UJHELYI Domonkos Speed-Way Team 1:41:22 + 5:13 2
6 K299 JOHN Tuki 1:48:11 + 12:02 2
7 K305 TÓTH Gergő 1:53:35 + 17:26 2
8 K300 KONKOLY András 1:53:56 + 17:47 2
9 K334 KÁPLÁR Ferenc SEVEN HILLS MTB SC 1:54:08 + 17:59 2
10 K336 NAGY Tibor 1:57:30 + 21:21 2
11 K291 KAZI György 1:57:52 + 21:43 2
12 K303 SÁGI Balázs 2:00:30 + 24:21 2
13 K338 GRILLMAYER József 2:03:48 + 27:39 2
14 K298 JÄGER József 2:10:10 + 34:01 2
15 K302 RÁTI Zsolt 2:10:28 + 34:19 2
16 K350 BÁJER  Béla 2:11:10 + 35:01 2
17 K296 GÓCZA Balázs Bene 20:32 + 1 lap 1
'Fel a tetejéhez' gomb