2020szo19szepEgész napCrosskovácsi Mountain Bike MarathonNagykovácsi - Teleki-Tisza-kastélySzakágMTBKategóriaMKSZ Magyar KupaÁtütemezett

Időpont

2020. szeptember 19.

Helyszín

Nagykovácsi - Teleki-Tisza-kastély

2094 Nagykovácsi, Kossuth Lajos u. 2.

Rajtlisták, eredmények

Hely Név Club Idő Gap Laps
Mini  U9 fiú (mu9f) (5)
1 HONTI Tamás Attila Focus Team Hungary 19:01 1
2 BERENCSI Mátyás Speed-Way Team 21:17 + 2:16 1
3 JÓNY Maxi 29:06 + 10:05 1
4 GECSEY Czibolya Levi 31:41 + 12:40 1
5 HORVÁTH Vilmos Sialpin.se 32:40 + 13:39 1
Mini U11 lány (mu11n) (6)
1 HEGEDŰS Heléna Limitless Team – XCO Nagykanizsa 20:33 1
2 STOJANOVSKA Dalija Superior Racing Team 22:10 + 1:37 1
3 KÁRPÁTI Mira Kőbánya Cycling Team 22:37 + 2:04 1
4 BERENCSI Emma Speed-Way Team 22:47 + 2:14 1
5 LÉGÁR Alma Rita 33:11 + 12:38 1
6 MAJTÉNYI Dalma 39:59 + 19:26 1
Mini  U11 fiú (mu11f) (20)
1 BARABÁS Oliver Superior MTB Team 18:32 1
2 POLYIK Márk Crosskovácsi SE 19:21 + 0:49 1
3 VARGA Hunor joyride 21:02 + 2:30 1
4 KISS Csongor 22:13 + 3:41 1
5 BÍRÓ Balázs Superior MTB Team 22:14 + 3:42 1
6 PUSZTI Levente Superior MTB Team 22:52 + 4:20 1
7 CHRÁSKA Simon 23:41 + 5:09 1
8 GULYÁS Zalán 23:55 + 5:23 1
9 SZIRÁNYI Bernát Superior MTB Team 24:05 + 5:33 1
10 PELIKÁN Bendegúz 25:08 + 6:36 1
11 ZETKÓ Zsombor Crosskovácsi SE 25:09 + 6:37 1
12 FAZEKAS Àdàm Crosskovácsi SE 25:45 + 7:13 1
13 RABATIN Barnabás Crosskovácsi Bikeschool 29:26 + 10:54 1
14 HÉRICZ Balázs 31:44 + 13:12 1
15 GÁBOR Balázs Superior MTB Team 31:47 + 13:15 1
16 RAGÁCS Dávid 33:41 + 15:09 1
17 ERDEI Ádám 33:45 + 15:13 1
18 PETRE Bence 35:55 + 17:23 1
19 AJLIK Huba 38:31 + 19:59 1
20 PÉTER Ábel Dunaújváros Móricz Zsigmond Általános Iskola 46:47 + 28:15 1
Mini U13 lány (mu13n) (1)
1 BARABÁS Elza Superior MTB Team 21:26 1
Mini  U13 fiú (mu13f) (12)
1 MARCZAL Marcell VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 17:52 1
2 POLYIK Barnabás Crosskovácsi SE 17:55 + 0:03 1
3 BARTL Olivér Superior MTB Team 20:46 + 2:54 1
4 SZIRÁNYI Zalán Superior MTB Team 21:03 + 3:11 1
5 SIMON Viktor Kőbánya Cycling Team 22:09 + 4:17 1
6 ZLINSZKY Ferdinánd 22:12 + 4:20 1
7 BARANYICZKI-CZIRJÁK Zsombor 23:35 + 5:43 1
8 FAZAKAS Bálint 24:08 + 6:16 1
9 SZÉP Damján ZKSE 24:40 + 6:48 1
10 SZEGEDI Hunor Crosskovácsi SE 24:44 + 6:52 1
11 GULYÁS Bendegúz 29:56 + 12:04 1
12 GYESMÓ István 35:35 + 17:43 1
Mini U15 fiú (mu15f) (2)
1 KOMÁROMI József Tas 20:05 1
2 VIDÉKI Martin 24:03 + 3:58 1
Mini U17 nő (mu17n) (2)
1 BALI Emese Salgótarjáni HKE 18:31 1
2 ZSIGMONDA Eszter 41:32 + 23:01 1
Mini U17 férfi (mu17f) (2)
1 HORVÁTH Ádám 18:20 1
2 TÚRI Ádám Crosskovácsi Bikeschool 22:33 + 4:13 1
Mini Felnőtt nő (mfn) (5)
1 ADÁMI Krisztina ÁkosBike Team Aszód 25:32 1
2 KOSZTA Cindy Superior MTB Team 28:39 + 3:07 1
3 DARNYI Zsuzsanna 29:10 + 3:38 1
4 BARANYAI Ibolya Úttárs Sportegyesület 30:17 + 4:45 1
5 ZSIGMOND B. Gabriella Crosskovácsi SE 38:33 + 13:01 1
Mini Felnőtt férfi (mff) (9)
1 SZABO Gabor 17:21 1
2 TÓTH Tibor evosoft 17:40 + 0:19 1
3 KUZMA Ádám Team CoachKuzma Egyesület 18:39 + 1:18 1
4 FÁBIÁN Attila Team CoachKuzma Egyesület 18:50 + 1:29 1
5 KATÓ László Salgótarjáni HKE 20:06 + 2:45 1
6 KISS Bálint 20:10 + 2:49 1
7 KAPORNAI Gábor 24:00 + 6:39 1
8 FAZAKAS László 24:09 + 6:48 1
9 TÚRI Péter Salgótarjáni HKE 26:20 + 8:59 1
Mini Master 3 nő (mm3n) (1)
1 NYÁRI Krisztina Team CoachKuzma Egyesület 36:10 1
Mini Master 3 férfi (mm3f) (2)
1 POLONKAI László HOTE SE 19:20 1
2 SÁLYI Ferenc Mátra Biker SC 20:12 + 0:52 1
Mini Master 4 férfi (mm4f) (4)
1 BONDÁR László NYÍR-MTB 21:30 1
2 ANGELI Ervin 22:14 + 0:44 1
3 BAGÁDI György Ózdi SE 22:15 + 0:45 1
4 BODONYI Péter 28:38 + 7:08 1
Rövid U15 lány (ru15n) (4)
1 MOTOVÁN Dóra Focus Team Hungary 1:53:47 2
2 KISS Luca Rozália Vegan Energy Food Team 1:59:15 + 5:28 2
3 NAGY Beatrix PCCC 2:19:16 + 25:29 2
4 LEHÓCZKI Virág 3:19:46 + 1:25:59 2
Rövid U15 fú (ru15f) (27)
1 PAKOT András Gusztáv Kőbánya Cycling Team 1:18:56 2
2 GERGELY Koppány Máté Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:19:01 + 0:05 2
3 VAS Barnabás Merida Maraton Team-CST 1:19:02 + 0:06 2
4 ERŐS Áron Superior Racing Team 1:19:02 + 0:06 2
5 MAGYAR Balázs Crosskovácsi Bikeschool 1:19:47 + 0:51 2
6 BAKSAY Dániel Superior MTB Team 1:27:37 + 8:41 2
7 TÓTH Márk Martin Crosskovácsi Bikeschool 1:28:49 + 9:53 2
8 BERENCSI Benedek Speed-Way Team 1:29:00 + 10:04 2
9 DOROGI Alex Martin Kőbánya Cycling Team 1:29:06 + 10:10 2
10 MOTOVÁN Ádám Focus Team Hungary 1:29:07 + 10:11 2
11 FÖLDESI Csaba Crosskovácsi SE 1:34:11 + 15:15 2
12 OLCSVÁRI Botond ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Mosonmagy 1:35:41 + 16:45 2
13 VARGA Márk Superior Racing Team 1:39:17 + 20:21 2
14 MIKÓ Zsolt Superior MTB Team 1:39:53 + 20:57 2
15 SUTÁK Péter Crosskovácsi Bikeschool 1:41:33 + 22:37 2
16 MASZLAG Miklós 1:42:07 + 23:11 2
17 KOVÁCS Béla Kontent-DKSI 1:43:26 + 24:30 2
18 NAGY Lél Bátor Focus Team Hungary 1:43:51 + 24:55 2
19 DEMMIÁNY Márton Telki BikeTeam 1:45:35 + 26:39 2
20 ILLÉS Bence Focus Team Hungary 1:47:00 + 28:04 2
21 SZIKLA Berci 1:48:54 + 29:58 2
22 MACK Boldizsár Kőbánya Cycling Team 1:49:50 + 30:54 2
23 KÖRMENDY-RÁCZ Ágoston 1:54:05 + 35:09 2
24 KOVÁCS Zoltán 2:08:10 + 49:14 2
25 VIDA Ákos 2:23:47 + 1:04:51 2
26 LEHÓCZKI Kolos 2:32:43 + 1:13:47 2
27 KISS Levente 2:44:06 + 1:25:10 2
Rövid U17 nő (ru17n) (3)
1 GREMAN Szonja Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:27:39 2
2 BULA Zsófia 1:56:57 + 29:18 2
3 BUVÁR Emese 2:27:25 + 59:46 2
Rövid U17 férfi (ru17f) (20)
1 TAKÁCS-VALENT Márk Cube-Csömör 1:11:10 2
2 FELDHOFFER Bálint Cube-Csömör 1:13:25 + 2:15 2
3 TÓTH Márkó Cube-Csömör 1:15:52 + 4:42 2
4 KÁRPÁTI Bálint Kőbánya Cycling Team 1:18:17 + 7:07 2
5 MAJOROS Dávid Kőbánya Cycling Team 1:18:58 + 7:48 2
6 SZARKA Regő 1:19:00 + 7:50 2
7 WIMMER Máté 1:20:33 + 9:23 2
8 DEME Erik Buruczki Training System SE 1:23:30 + 12:20 2
9 TÓTH Dávid Tatanka Racing Team 1:24:22 + 13:12 2
10 ILLÉS Márton Péceli TE Cseuz Ördögei 1:25:55 + 14:45 2
11 TATÁR Márton Superior Racing Team 1:26:35 + 15:25 2
12 EGRI Vince Crosskovácsi SE 1:26:36 + 15:26 2
13 CSERMÁNY Benedek Kiválók-BakonySport KSE 1:35:28 + 24:18 2
14 BÚS Miklós C.E.S. 1:36:52 + 25:42 2
15 DREISZLER Barna KTM Team Hungary 1:41:32 + 30:22 2
16 PIROS Levente Crosskovácsi SE 2:03:04 + 51:54 2
17 TŐZSÉR Ákos 2:19:14 + 1:08:04 2
18 MÁRTON Zsombor 2:24:03 + 1:12:53 2
CSIZMAZIA Bence Péceli TE Cseuz Ördögei DNF 1
DÓZSA Zétény Superior MTB Team DNF 1
Rövid U19 nő (ru19n) (3)
1 BOKROS Csenge Anna Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:27:39 2
2 BALI Sára Salgótarjáni HKE 1:31:57 + 4:18 2
3 BARANYA Rebeka Tatanka Racing Team 2:23:09 + 55:30 2
Rövid U19 férfi (ru19f) (7)
1 MAROTI Dávid Tatanka Racing Team 1:18:01 2
2 KORTIS Zalán Salgótarjáni HKE 1:18:55 + 0:54 2
3 ADAME Ármin Merida Maraton Team-CST 1:22:36 + 4:35 2
4 KATONA Tamás 1:35:27 + 17:26 2
5 TÖRÖK Huba Crosskovácsi SE 1:35:28 + 17:27 2
6 MAROSVOLGYI Bence Superior MTB Team 2:04:48 + 46:47 2
7 SZABÓ Barnabás 2:22:21 + 1:04:20 2
Rövid Felnőtt nő (rfn) (4)
1 CSÓTI Jusztina 1:45:41 2
2 KARGUL Anett Bringabanda SC 1:49:31 + 3:50 2
3 SZLOVENCSÁK Panka Mátra Biker SC 1:52:22 + 6:41 2
4 KUTASI Rhode 1:57:28 + 11:47 2
Rövid Felnőtt férfi (rff) (25)
1 SASHALMI Richárd 1:13:50 2
2 WENCZ Gergő HegyiBringa SE 1:15:54 + 2:04 2
3 CSONTÓ Ádám Buruczki Training System – BTS SE 1:22:11 + 8:21 2
4 BÉRES Bence ZKSE 1:28:53 + 15:03 2
5 MAGYAR Márk 1:29:53 + 16:03 2
6 MAGYAR Ádám 1:29:59 + 16:09 2
7 FEKETE Ágoston ZKSE 1:30:10 + 16:20 2
8 GRÉBEL Szabolcs 1:30:27 + 16:37 2
9 SZABÓ Dávid KIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros SE 1:31:12 + 17:22 2
10 BORODY Bence Fillari Team Budaörs 1:32:27 + 18:37 2
11 FETTER András 1:32:44 + 18:54 2
12 DOMOSZLAI Patrik Mátra Biker SC 1:35:29 + 21:39 2
13 JUHÁSZ Róbert Úttárs Sportegyesület 1:36:49 + 22:59 2
14 KISS Dániel 1:40:56 + 27:06 2
15 SZVERCSEK Márk ROAD Kse 1:41:33 + 27:43 2
16 RAMÓN Palagyan 1:42:50 + 29:00 2
17 LASSU Bence 1:45:17 + 31:27 2
18 SIMON Péter 1:46:45 + 32:55 2
19 RAMPASEK Gergely 1:49:26 + 35:36 2
20 SZERZŐ Péter FRO Racing 1:54:37 + 40:47 2
21 ÁCS Tamás 2:00:38 + 46:48 2
22 PÉTER-HORVÁTH Norbert 2:10:38 + 56:48 2
23 ROZGICS Zoltán Úttárs Sportegyesület 2:25:56 + 1:12:06 2
24 BALOGH Norbert 2:39:24 + 1:25:34 2
FODOR Tamás DNF 1
Rövid Master 1 nő (rm1n) (8)
1 SZALAY-KISS Mónika BIKE ZONE Gödöllő 1:32:36 2
2 CSÉRI Szilvia ZKSE 1:35:03 + 2:27 2
3 KISS Nóra Meditech Sport Club 1:37:19 + 4:43 2
4 KŐSZEGI Kornélia Trek SE 1:38:10 + 5:34 2
5 SÜVEGES Adél 2:10:40 + 38:04 2
6 MÁRKUS Melinda Superior MTB Team 2:20:15 + 47:39 2
7 MÁTYÁSNÉ Illyés Anna 2:47:32 + 1:14:56 2
8 KESSELBAUER Barbara 3:15:35 + 1:42:59 2
Rövid Master 1 férfi (rm1f) (55)
1 RÁCZ Gergely Hegyi Mazsolák Se 1:14:16 2
2 BÖJTE Csongor Buruczki Training System SE 1:15:00 + 0:44 2
3 SALGA Ákos Trek SE 1:16:39 + 2:23 2
4 CZENKI Tamás ZKSE 1:16:46 + 2:30 2
5 SZEGEDI Gábor Team Heavy Pedál – Szeged 1:16:47 + 2:31 2
6 SIMONYI András Trek Team 1:21:06 + 6:50 2
7 BERECZ Péter 1:23:46 + 9:30 2
8 TÓTH Máté Bringabanda SC 1:23:49 + 9:33 2
9 BÉNYI László 1:25:42 + 11:26 2
10 JUHÁSZ Ákos ÁkosBike Team Aszód 1:27:03 + 12:47 2
11 RIEGEL Dániel Superior Racing Team 1:31:46 + 17:30 2
12 BERTA Rajmund HUNting Dogs Cycling Team Pétervására 1:31:51 + 17:35 2
13 MAYER Gábor BIKE ZONE Gödöllő 1:31:55 + 17:39 2
14 KORSÓS Gábor 1:32:24 + 18:08 2
15 BECSEI Kornél Seven Hills MTB SC – KELLYS – TuttiBringa 1:33:32 + 19:16 2
16 NAGY Gergely FTC 1:34:15 + 19:59 2
17 MÁTÉ Selmeczi 1:34:53 + 20:37 2
18 JAGER István 1:34:58 + 20:42 2
19 RAFFAI Pál ÁkosBike Team Aszód 1:36:11 + 21:55 2
20 SOLYMOSI Gábor 1:37:34 + 23:18 2
21 DEÁK Dániel 1:39:27 + 25:11 2
22 DOSZEV Gábor Bringabanda SC 1:39:49 + 25:33 2
23 TÓTH Ferenc Superior Racing Team 1:42:06 + 27:50 2
24 SÁTORY Márk 1:42:24 + 28:08 2
25 VAS Benjámin 1:43:58 + 29:42 2
26 VARGA Balázs 1:44:01 + 29:45 2
27 KISS Szabolcs 1:46:53 + 32:37 2
28 PAPP Tamás 1:46:55 + 32:39 2
29 LUKÁCS Lóránt 1:47:15 + 32:59 2
30 HORVÁTH Ádám Salgótarjáni HKE 1:47:29 + 33:13 2
31 SZŰCS Tamás 1:47:30 + 33:14 2
32 MRÁZIK Norbert 1:48:29 + 34:13 2
33 HUGYECZ Attila 1:50:28 + 36:12 2
34 CSIKÁSZ Gergely 1:52:22 + 38:06 2
35 SÁNDOR Zoltán ÁkosBike Team Aszód 1:52:57 + 38:41 2
36 KOJI Balázs 1:54:41 + 40:25 2
37 WEBER Alain 1:55:44 + 41:28 2
38 PECSENYE Péter 1:56:07 + 41:51 2
39 GOLDRING Jenő GIANT Gyömrő 1:56:38 + 42:22 2
40 DEBRECZENI Gábor Crosskovácsi SE 1:56:48 + 42:32 2
41 KELEMEN Krisztián MASH Racing Team 1:57:55 + 43:39 2
42 TÖRÖK Mihály 1:58:29 + 44:13 2
43 VARGA Ádám 2:01:27 + 47:11 2
44 TILISTYÁK Gergő OTE Sports Team 2:02:20 + 48:04 2
45 VIRÁG Sándor 2:06:17 + 52:01 2
46 GYŰRŰ Tamás 2:07:42 + 53:26 2
47 MRKVA Tamás 2:08:34 + 54:18 2
48 KOVÁCS Balázs 2:15:06 + 1:00:50 2
49 BAKSA Zsolt 2:15:08 + 1:00:52 2
50 BÓTA Tamás 2:16:44 + 1:02:28 2
51 LIZIN László 2:19:56 + 1:05:40 2
52 MATUS Tamás 2:22:21 + 1:08:05 2
53 VARGA Szabolcs 2:37:28 + 1:23:12 2
54 KOVÁCS Tamás 2:41:40 + 1:27:24 2
55 MARÓTI Bence 2:41:41 + 1:27:25 2
Rövid Master 2 nő (rm2n) (12)
1 PÓSA Bianka 1:46:04 2
2 GULYÁS Mónika Seven Hills MTB SC – KELLYS – TuttiBringa 1:48:28 + 2:24 2
3 HAVASI Annamaria 1:52:18 + 6:14 2
4 GOLDOVÁNYI Krisztina Péceli TE Cseuz Ördögei 1:53:46 + 7:42 2
5 FALLER Bernadett Crosskovácsi SE 1:57:47 + 11:43 2
6 BAKONYI Györgyi Superior Racing Team 2:00:51 + 14:47 2
7 BITTMANN Klára 2:04:14 + 18:10 2
8 LÁSZLÓ Brigitta 2:09:52 + 23:48 2
9 DR KOCSIS Mónika 2:15:00 + 28:56 2
10 FRANKÓ Csuba Dea 2:44:12 + 58:08 2
11 RANTAL Tóth Zsuzsa Crosskovácsi SE 2:47:15 + 1:01:11 2
KORSÓSNÉ HŐDÖR Katalin Életerő KSE DNF 1
Rövid Master 2 férfi (rm2f) (96)
1 ADORJÁN Bence 1:14:11 2
2 VÁRHIDI Zoltán Merida Maraton Team-CST 1:14:45 + 0:34 2
3 HORVÁTH Szabolcs ZKSE 1:14:47 + 0:36 2
4 LACZKO András ÁkosBike Team Aszód 1:16:46 + 2:35 2
5 DEMETER Zoltán Merida Maraton Team-CST 1:18:56 + 4:45 2
6 SPECZIÁR Viktor Kőbánya Cycling Team 1:19:27 + 5:16 2
7 MÉHÉSZ Tamás Merida Maraton Team-CST 1:19:59 + 5:48 2
8 RÁCZ Ákos Sólyom Team 1:20:36 + 6:25 2
9 MRÁZ János Team Heavy Pedál – Szeged 1:21:02 + 6:51 2
10 NAGY Szilárd Bakony Racing Team KSE 1:22:43 + 8:32 2
11 SZASZKÓ Gergő EGER MTB 1:23:15 + 9:04 2
12 KOVÁCS Zoltán 1:23:23 + 9:12 2
13 VÁMOS László 1:23:49 + 9:38 2
14 HORVÁTH Zoltán 1:25:24 + 11:13 2
15 GALAJDA Péter Coffeeride 1:25:40 + 11:29 2
16 KOMÁROMI József 1:26:03 + 11:52 2
17 LADVENICZA Tamás BIKE ZONE Gödöllő 1:26:04 + 11:53 2
18 TÁVOLY Péter Speed-Way Team 1:26:55 + 12:44 2
19 ADAME László Merida Maraton Team-CST 1:27:21 + 13:10 2
20 KÖMÖZ Róbert Roprint Racing Team 1:29:04 + 14:53 2
21 MOTOVÁN Miklós Focus Team Hungary 1:29:08 + 14:57 2
22 ANDREYEV Kostyantin 1:29:43 + 15:32 2
23 SZAJLAI Gáspár Péter HUNting Dogs Cycling Team Pétervására 1:29:47 + 15:36 2
24 CZÉRE Krisztián ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Mosonmagy 1:29:57 + 15:46 2
25 ANDRUSCH István PCCC 1:30:15 + 16:04 2
26 BAKSA Zoltán Mecsek Maraton Team SE. 1:30:57 + 16:46 2
27 HERKE Tamás 1:31:57 + 17:46 2
28 ADAMKÓ Gergely 1:32:22 + 18:11 2
29 JUHÁSZ Imre Merida Maraton Team-CST 1:33:19 + 19:08 2
30 WIMMER Norbert 1:33:38 + 19:27 2
31 KEREK Róbert Mátra Biker SC 1:36:10 + 21:59 2
32 HARSÁNYI Zoltán 1:36:52 + 22:41 2
33 SZABÓ Tamás 1:37:43 + 23:32 2
34 HIDAS Gergely PCCC 1:39:12 + 25:01 2
35 SRAM Gábor Bringabanda SC 1:40:01 + 25:50 2
36 MICZKÓ János 1:40:06 + 25:55 2
37 LUDMERCZKI Tibor 1:40:14 + 26:03 2
38 CZAKÓ Csaba 1:42:02 + 27:51 2
39 CHRÁSKA Tomás 1:43:41 + 29:30 2
40 VANTSA László 1:44:18 + 30:07 2
41 POLYIK Attila 1:44:48 + 30:37 2
42 GÁBOR Bence Superior MTB Team 1:45:26 + 31:15 2
43 TATÁR Antal Superior Racing Team 1:45:42 + 31:31 2
44 NAGY László 1:45:53 + 31:42 2
45 GOLDA Balázs 1:46:48 + 32:37 2
46 ILLÉS Árpád János 1:47:01 + 32:50 2
47 PINCZE Gábor PCCC 1:47:05 + 32:54 2
48 GÁSPÁR András 1:47:09 + 32:58 2
49 WOLSKY Norbert 1:47:26 + 33:15 2
50 FÖRDŐS Zé 1:48:13 + 34:02 2
51 BAKOS János 1:48:50 + 34:39 2
52 BABICSEK Bernát 1:49:27 + 35:16 2
53 TAFFERNER Bálint 1:49:39 + 35:28 2
54 VITKAI Zoltan Crosskovácsi SE 1:49:39 + 35:28 2
55 FANCSALSZKI István 1:50:13 + 36:02 2
56 NÉMETH Balázs 1:52:20 + 38:09 2
57 JENEI Zoltán 1:52:25 + 38:14 2
58 KEPPLER Miklós Norbert 1:54:13 + 40:02 2
59 UGRAI András 1:54:43 + 40:32 2
60 HORVÁTH Zsolt 1:55:27 + 41:16 2
61 PAPP Álmos 1:55:48 + 41:37 2
62 BEDŐ Péter 1:56:06 + 41:55 2
63 FARKAS László 1:56:11 + 42:00 2
64 PLASZKÓ Roland 1:59:06 + 44:55 2
65 BARABÁS János 1:59:11 + 45:00 2
66 FETTER Zsolt PCCC 1:59:17 + 45:06 2
67 JUHÁSZ József BIKE ZONE Gödöllő 1:59:25 + 45:14 2
68 BERTALAN Ákos 2:00:55 + 46:44 2
69 CZAKÓ Péter Jbike Team 2:01:23 + 47:12 2
70 DEME Roland 2:01:46 + 47:35 2
71 JÓNÁS Péter 2:02:38 + 48:27 2
72 PESTHY Péter 2:04:41 + 50:30 2
73 SALGÓVÁRI István Superior MTB Team 2:07:10 + 52:59 2
74 KOVÁCS Gábor 2:08:57 + 54:46 2
75 HÁMORI Kornél Úttárs Sportegyesület 2:11:00 + 56:49 2
76 SZABÓ Gábor 2:11:01 + 56:50 2
77 SÓS Sándor Superior Racing Team 2:12:31 + 58:20 2
78 OLCSVÁRI Szilárd ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Mosonmagy 2:14:01 + 59:50 2
79 KALCSÓ Tamás 2:14:38 + 1:00:27 2
80 CARLOS Costa 2:15:02 + 1:00:51 2
81 ROZMÜLLER Krisztián 2:15:06 + 1:00:55 2
82 MOLNÁR Tamás 2:15:16 + 1:01:05 2
83 BERECZKI István Agro-Alfa Team 2:15:56 + 1:01:45 2
84 KAJTÁR Péter 2:21:32 + 1:07:21 2
85 HORVÁTH Krisztián 2:27:15 + 1:13:04 2
86 ZÁHONYI Andor 2:27:23 + 1:13:12 2
87 SZENDI Varga János 2:29:33 + 1:15:22 2
88 FARKAS Albert 2:39:41 + 1:25:30 2
89 LOSONCI Balázs 2:41:40 + 1:27:29 2
90 MESTER Attila 2:44:59 + 1:30:48 2
91 KÓKA Antal 2:54:54 + 1:40:43 2
92 LEHÓCZKI Ákos 3:19:46 + 2:05:35 2
PRIBULA Adrián MASH Racing Team DNF 2
SÁRI Tamás DNF 1
TÓTH László Bringabanda SC DNF 1
TÓTH Tamás Mátra Biker SC DNF 1
Rövid Master 3 nő (rm3n) (2)
1 IMRE Zsófia PCCC 1:43:16 2
2 BLASTYÁKNÉ FEKÉCS Szilvia 2:08:19 + 25:03 2
Rövid Master 3 férfi (rm3f) (23)
1 FÉSÜS László Meditech Sport Club 1:16:42 2
2 ÓDOR János KIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros SE 1:23:12 + 6:30 2
3 BELME Lajos Seven Hills MTB SC – KELLYS – TuttiBringa 1:27:33 + 10:51 2
4 VÁSÁRHELYI Norbert 1:28:52 + 12:10 2
5 ERŐSS Károly 1:29:04 + 12:22 2
6 BOGNÁR János Buruczki Training System SE 1:30:09 + 13:27 2
7 KÁPLÁR Ferenc Seven Hills MTB SC – KELLYS – TuttiBringa 1:30:22 + 13:40 2
8 BENCZ Zoltán Footstrong SE 1:32:53 + 16:11 2
9 SELMECZI Imre 1:44:42 + 28:00 2
10 LAKATOS Ede Ózdi KE 1:44:57 + 28:15 2
11 GIRITI Sándor ÁkosBike Team Aszód 1:47:04 + 30:22 2
12 KAKUK Simon 1:47:07 + 30:25 2
13 ZSIGRI Sándor MASH Racing Team 1:47:38 + 30:56 2
14 SIMON Péter Mátra Biker SC 1:49:29 + 32:47 2
15 KOVÁCS Béla DKSI 1:54:56 + 38:14 2
16 BRANDHUBER Attila PCCC 1:59:19 + 42:37 2
17 LÉVAI Zsolt 2:00:33 + 43:51 2
18 BICSKEI Sándor 2:02:12 + 45:30 2
19 TASI Sándor 2:05:19 + 48:37 2
20 KIS László 2:08:12 + 51:30 2
21 DEMMIÁNY Lajos 2:21:22 + 1:04:40 2
22 LÁSZLÓ Hidasi Crosskovácsi SE 2:42:43 + 1:26:01 2
ERDEI Sándor DNF 1
Rövid Master 4 nő (rm4n) (1)
1 DR. CZIBÓK Csilla 2:07:39 2
Rövid Master 4 férfi (rm4f) (10)
1 TÓTH Árpád Bike4life 1:37:42 2
2 SZALONTAY András Merida Maraton Team-CST 1:38:42 + 1:00 2
3 KÁRMÁN József Trek Team 1:40:57 + 3:15 2
4 RAKOVICS Vilmos Vuelta Sportegyesület 1:41:11 + 3:29 2
5 ZELMER Erhárd Superior Racing Team 1:42:34 + 4:52 2
6 FERENC Halász Úttárs Sportegyesület 1:49:29 + 11:47 2
7 KOCSI Sándor   Nagykáta 1:52:40 + 14:58 2
8 LÉNÁRT László KTM Team Hungary 2:00:26 + 22:44 2
9 ZSIGMOND József 2:00:29 + 22:47 2
10 ANTÓNYI László 2:14:48 + 37:06 2
Közép U19 nő (ku19n) (2)
1 GERGELY Virág VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 2:32:22 2
2 VÁRAI Zita Crosskovácsi SE 3:28:48 + 56:26 2
Közép U19 férfi (ku19f) (6)
1 GERELY Attila Crosskovácsi Bikeschool 2:05:05 2
2 OSTERLING Ádám MASH Racing Team 2:10:47 + 5:42 2
3 HORVÁTH Áron Limitless Team – XCO Nagykanizsa 2:13:20 + 8:15 2
4 CSÁKAI Bence PCCC 2:15:59 + 10:54 2
5 RITTGASSZER Tamás Superior MTB Team 2:16:00 + 10:55 2
SZEMERE Huba DNF 1
Közép Felnőtt nő (kfn) (5)
1 SCHMIDEL Regina Cube-Csömör 2:23:20 2
2 BUZSÁKI Virág SVS Pro Team 2:38:55 + 15:35 2
3 PATAKY Kitti Bringabanda SC 2:42:33 + 19:13 2
4 KIRÁLY Katalin Trek SE 2:43:06 + 19:46 2
5 BALÁZS Beáta Bringabanda SC 2:46:29 + 23:09 2
Közép Felnőtt férfi (kff) (15)
1 FÖLDI Bence BIKE ZONE Gödöllő 2:07:16 2
2 HUGAUF Marcell Fillari Team Budaörs Kerékpáros SE 2:07:29 + 0:13 2
3 DARÁNYI Bence Buruczki Training System SE 2:10:33 + 3:17 2
4 IZSÓ Norbert AKSE 2:10:37 + 3:21 2
5 KÁLÓCZI Balázs VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 2:26:40 + 19:24 2
6 OLÁH Levente 2:47:05 + 39:49 2
7 NAGY Zsolt Superior Racing Team 2:48:40 + 41:24 2
8 BERTA Marcell Marcali KSE 2:51:43 + 44:27 2
9 HAMBUCH Bertold Telki BikeTeam 2:53:48 + 46:32 2
10 GŐGH Márton 2:59:46 + 52:30 2
11 HORNUNG András UKE – NELSON 3:15:54 + 1:08:38 2
12 TÓTH Szabolcs 3:24:06 + 1:16:50 2
13 JOBBÁGY András 3:43:38 + 1:36:22 2
14 TÓTH Bendegúz Áron 3:50:26 + 1:43:10 2
IVÁN Bence Knorr Bremse DNF 1
Közép Master 1 nő (km1n) (3)
1 TANÁCS Gabriella SZKSE 2:43:57 2
2 SZEKERES Viktória KTM Team Hungary 2:56:45 + 12:48 2
3 PROHÁSZKA Judit 5:22:42 + 2:38:45 2
Közép Master 1 férfi (km1f) (40)
1 BÚR Zsolt Vialand Racing Team 2:11:14 2
2 KARAFA Balázs Merida Maraton Team-CST 2:12:31 + 1:17 2
3 SZALAY Péter BIKE ZONE Gödöllő 2:15:04 + 3:50 2
4 IBRÁNYI Attila 2GP LiMit Team 2:18:12 + 6:58 2
5 HOMONNAY András ROPRINT Racing Team 2:26:41 + 15:27 2
6 SZÁNTAI VECSERA Bálint Merkapt SE 2:26:43 + 15:29 2
7 HONTI Péter 2:26:50 + 15:36 2
8 DR. TAJDI Bence Mesterbike 575 Team 2:32:03 + 20:49 2
9 GRÉCZI István Bringabanda SC 2:36:28 + 25:14 2
10 ERŐS András Merida Maraton Team-CST 2:38:05 + 26:51 2
11 LIEIZLER Zsolt Superior Racing Team 2:40:44 + 29:30 2
12 KATONA Bálint 2:41:48 + 30:34 2
13 PAP Péter 2:46:13 + 34:59 2
14 HORVÁTH László 2:47:58 + 36:44 2
15 JUHÁSZ Ferenc 2:49:43 + 38:29 2
16 SZABÓ Zsolt Életerő KSE 2:53:51 + 42:37 2
17 MOLNÁR Lóránd Életerő KSE 2:55:37 + 44:23 2
18 SZTANKAY Bálint 2:56:46 + 45:32 2
19 SZAKÁCS Márk 2:57:38 + 46:24 2
20 DR LOVAS András 3:01:17 + 50:03 2
21 HADOBÁS Ádám 3:03:11 + 51:57 2
22 FODOR József Életerő KSE 3:04:55 + 53:41 2
23 LÓTH Gábor 3:06:19 + 55:05 2
24 SOMOGYI András 3:07:54 + 56:40 2
25 IFJ. NAGY Ferenc 3:08:45 + 57:31 2
26 LANTOS Gergely 3:09:04 + 57:50 2
27 TAKÁCS Máté Superior MTB Team 3:15:00 + 1:03:46 2
28 VARGA Ádám 3:19:04 + 1:07:50 2
29 HORVÁTH Kristóf Sialpin.se 3:21:03 + 1:09:49 2
30 RAUKÓ Márk 3:38:18 + 1:27:04 2
31 TRAJTLER Péter 3:39:54 + 1:28:40 2
32 LEVENTE Szűcs 3:43:19 + 1:32:05 2
33 HARGITAI Zoltán 3:52:55 + 1:41:41 2
34 IZBÉKI Bálint 3:53:55 + 1:42:41 2
35 FÉSŰS Gábor 4:06:15 + 1:55:01 2
36 VÁMOSI Gergely 4:17:01 + 2:05:47 2
37 PUSKÁS Norbert János 4:17:36 + 2:06:22 2
38 SZÓRÁD Előd 5:15:19 + 3:04:05 2
NAGY Szabolcs DNF 1
PUSKÁS Tamás DNF 1
Közép Master 2 nő (km2n) (3)
1 NÉMETH Nóra 2:47:52 2
2 CHOVANYECZ Emese ZKSE 3:05:23 + 17:31 2
3 HORVÁTH Ágnes Meditech Sport Club 3:39:18 + 51:26 2
Közép Master 2 férfi (km2f) (62)
1 CSÁMPA Tibor Buruczki Training System – BTS SE 2:13:27 2
2 MEDGYES Gábor KTM Team Hungary 2:14:04 + 0:37 2
3 DALLOS Kornél Tatanka Racing Team 2:15:49 + 2:22 2
4 SZABÓ Róbert Életerő KSE 2:16:32 + 3:05 2
5 SZILÁGYI Szabolcs MASH Racing Team 2:18:48 + 5:21 2
6 DERVALICS Gábor ZKSE 2:18:49 + 5:22 2
7 VASTAG Szabolcs Bringabanda SC 2:20:30 + 7:03 2
8 ZSIGMONDI Zoltán Buruczki Training System – BTS SE 2:26:33 + 13:06 2
9 DR. DEMETER Balázs Superior Racing Team 2:30:20 + 16:53 2
10 MIKÓ Zsolt Hegyi Mazsolák Se 2:30:25 + 16:58 2
11 BERKES Mészáros János Meditech Sport Club 2:34:11 + 20:44 2
12 KIS Balázs 2:35:18 + 21:51 2
13 MOLNÁR Gergely Bringabanda SC 2:36:27 + 23:00 2
14 LOSONCZI Laszlo 2:37:24 + 23:57 2
15 TÓTH Péter 2:39:17 + 25:50 2
16 PAPP Zoltán MASH Racing Team 2:46:44 + 33:17 2
17 HOMONNAI Krisztián 2:47:05 + 33:38 2
18 MÓDER Zoltán Evolúció Kisbér 2:47:40 + 34:13 2
19 WEINGARTNER Balázs Meditech Sport Club 2:48:07 + 34:40 2
20 KISPÁL Gábor Jbike Team 2:49:05 + 35:38 2
21 VIDA Kálmán 2:49:31 + 36:04 2
22 PALKAY Balázs 2:51:02 + 37:35 2
23 HEGEDŰS Ádám 2:51:04 + 37:37 2
24 KUGLER Péter Kiválók-BakonySport KSE 2:51:34 + 38:07 2
25 BITTMANN Károly VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 2:51:39 + 38:12 2
26 ZENTAI Zsolt 2:51:50 + 38:23 2
27 BÍRÓ Gyula XSpeed United Continental 2:51:56 + 38:29 2
28 FODOR Tamas 2:51:57 + 38:30 2
29 DR. BÚS László C.E.S. 2:52:18 + 38:51 2
30 NAGY Ferenc Döke Komlói Egyesülete 2:52:30 + 39:03 2
31 PAP Zsolt 2:53:42 + 40:15 2
32 KARAKAI Viktor Merida Maraton Team-CST 2:54:34 + 41:07 2
33 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE 2:55:23 + 41:56 2
34 FEJES János 2:55:32 + 42:05 2
35 STAUB Zsolt Kiválók-BakonySport KSE 2:57:19 + 43:52 2
36 BRACHNA Gábor Péceli TE Cseuz Ördögei 2:59:24 + 45:57 2
37 VINCZE Dávid Bringabanda SC 2:59:41 + 46:14 2
38 BULA Tamás 2:59:47 + 46:20 2
39 SZEMERE Márton 2:59:55 + 46:28 2
40 DR. GULYÁS Károly 3:06:31 + 53:04 2
41 BAGI Csaba 3:06:33 + 53:06 2
42 VÁRKONYI Gábor Életerő KSE 3:07:21 + 53:54 2
43 NÉMETH Zoltán Cube-Csömör 3:07:44 + 54:17 2
44 ASZTALOS Gergely 3:09:29 + 56:02 2
45 SZAKONYI Gábor 3:10:05 + 56:38 2
46 PÁMER Gábor 3:15:12 + 1:01:45 2
47 BENEDEK Gábor BIKE ZONE Gödöllő 3:16:42 + 1:03:15 2
48 BARTL István 3:18:36 + 1:05:09 2
49 BOGNÁR Tibor 3:26:53 + 1:13:26 2
50 ROSTA Gábor 3:27:12 + 1:13:45 2
51 PALOCSAY Géza FTC 3:34:05 + 1:20:38 2
52 SIKE András 3:34:45 + 1:21:18 2
53 HALÁSZ Bálint 3:35:04 + 1:21:37 2
54 KISJESZENI-JESZENSZKY Zsolt 3:36:13 + 1:22:46 2
55 LÉGÁR Balázs 3:37:13 + 1:23:46 2
56 KUKAI Tibor 3:44:29 + 1:31:02 2
57 LÁNG György 3:55:19 + 1:41:52 2
58 MAROSVÖLGYI Krisztian Superior MTB Team 4:10:59 + 1:57:32 2
59 SZABÓ László 4:15:46 + 2:02:19 2
60 SCHREINER Szabolcs 5:15:19 + 3:01:52 2
KISS István BIKE ZONE Gödöllő DNF 1
HEGEDŰS Attila Merida Maraton Team-CST DNF 1
Közép Master 3 férfi (km3f) (33)
1 EGEI Tamás SZINGO SE 2:21:27 2
2 FELDHOFFER András Fillari Team Budaörs 2:27:36 + 6:09 2
3 NAGY Tibor VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 2:28:45 + 7:18 2
4 BODÓCS Mihály Meditech Sport Club 2:30:47 + 9:20 2
5 FREEMAN Karl 2:40:51 + 19:24 2
6 KARDOS Tibor Solarman/PJKE SE 2:43:06 + 21:39 2
7 SZABÓ György Úttárs Sportegyesület 2:44:39 + 23:12 2
8 GRMELA Gábor 2:46:44 + 25:17 2
9 SZÁVA Tamás KKB SE 2:53:30 + 32:03 2
10 PATAKI Ferenc PCCC 2:56:56 + 35:29 2
11 KONCZ Róbert 2:58:21 + 36:54 2
12 MEDVE Tamás Mecsek Maraton Team SE. 3:00:59 + 39:32 2
13 GELENCSÉR Ferenc Superior Racing Team 3:01:54 + 40:27 2
14 KŐSZEGI Csaba Trek Team 3:01:59 + 40:32 2
15 ZONKÓ Ferenc Merida Maraton Team-CST 3:06:47 + 45:20 2
16 DÓZSA György Superior MTB Team 3:08:24 + 46:57 2
17 TÁVOLY Tamás Speed-Way Team 3:09:02 + 47:35 2
18 KRETZ Ferenc Crosskovácsi SE 3:12:32 + 51:05 2
19 CZEMMEL Zoltán Crosskovácsi SE 3:12:33 + 51:06 2
20 GÓG Zoltán 3:12:46 + 51:19 2
21 SZÁRAZ Zoltán C.E.S. 3:26:51 + 1:05:24 2
22 KOVÁCS László Trek SE 3:26:53 + 1:05:26 2
23 BOKROS Ferenc 3:33:44 + 1:12:17 2
24 KERESZTY Marcell 3:36:12 + 1:14:45 2
25 SZABÓ Imre Vegan Energy Food Team 3:38:05 + 1:16:38 2
26 VARGA Péter 3:41:21 + 1:19:54 2
27 MARLOK Róbert 3:46:53 + 1:25:26 2
28 KOZÁR László 4:08:29 + 1:47:02 2
TORDAI Csaba Trek SE DNF 1
KOVÁCS-BORSOS Róbert Extreme Man Club DNF 1
KORSÓS Zoltán Életerő KSE DNF 1
MONORI Antal DNF 1
LENDER György HegyiBringa SE DNF 0
Hosszú Felnőtt férfi (hff) (10)
1 PALUMBY Zsombor SVS Pro Team 2:51:26 3
2 SZATMÁRY András Cube-Csömör 2:52:15 + 0:49 3
3 BLAZSÓ Márton Imperátor-Medikus SE Pécs 3:00:02 + 8:36 3
4 BURUCZKI Szilárd Buruczki Training System SE 3:00:40 + 9:14 3
5 BORSOS Benedek SVS Pro Team 3:05:08 + 13:42 3
6 VAS Balázs Epronex – Bss Oil Team 3:20:21 + 28:55 3
7 BODA Péter Kristóf Bringabanda SC 3:31:50 + 40:24 3
8 KAZI Alex 4:22:19 + 1:30:53 3
9 JÓZSA Dániel Merida Maraton Team-CST 4:28:11 + 1:36:45 3
VARGA Viktor Tamási BringaSport Egyesületre DNF 1
Hosszú Master 1 férfi (hm1f) (17)
1 BURGERMEISTER Balázs Cube-Csömör 3:09:24 3
2 ZSIVITY Zorán Bringabanda SC 3:16:18 + 6:54 3
3 DR. TÍMÁR Zsolt Bakony Racing Team KSE 3:20:22 + 10:58 3
4 CSER Gábor Epronex – Bss Oil Team 3:23:23 + 13:59 3
5 PÉTER Soltész 3:24:12 + 14:48 3
6 SZABÓ Attila 3:38:00 + 28:36 3
7 KOCSIS Norbert 3:46:00 + 36:36 3
8 ÁRVAY Dénes Bike Zone Gödöllő 3:54:50 + 45:26 3
9 ÁRVA Zsolt DVTK Cycling Team 3:56:13 + 46:49 3
10 TAMÁS László 4:00:23 + 50:59 3
11 STAUB Csaba KIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros SE 4:00:27 + 51:03 3
12 SPETTER Bram 4:00:40 + 51:16 3
13 KATONA Norbert Spuri SC 4:05:07 + 55:43 3
14 KOVÁCS Tamás Team Heavy Pedál – Szeged 4:20:18 + 1:10:54 3
15 VARGA Mátyás Mesterbike 575 Team 5:03:01 + 1:53:37 3
16 KOVÁCS Tamás Nagy SE 6:02:35 + 2:53:11 3
17 MEZEI Bálint 4:01:21 + 1 lap 2
Hosszú Master 2 férfi (hm2f) (19)
1 KIS József Merida Maraton Team-CST 3:20:21 3
2 ZÓKA-UJHELYI Zoltán Speed-Way Team 3:21:22 + 1:01 3
3 HASENFRATZ Péter PCCC 3:29:34 + 9:13 3
4 MIKÓCZI Géza Sólyom Team 3:38:29 + 18:08 3
5 HORVÁTH József Mesterbike 575 Team 3:40:32 + 20:11 3
6 PAPP Atilla Meditech Sport Club 3:54:07 + 33:46 3
7 DEMJÉN Gábor Trek Team 3:55:16 + 34:55 3
8 VAS Péter Merida Maraton Team-CST 4:04:19 + 43:58 3
9 PINTÉR Attila ViniBike KSE 4:07:56 + 47:35 3
10 HOLÉCZY Tibor 4:14:59 + 54:38 3
11 KÖRÖSSY Péter 4:18:17 + 57:56 3
12 FEJES ‘1X1’ Barnabás 4:31:14 + 1:10:53 3
13 FÖLDESI Gábor Crosskovácsi SE 4:36:38 + 1:16:17 3
14 BIKI Norbert Kiválók-BakonySport KSE 4:48:59 + 1:28:38 3
15 DR. BUVÁR István 4:54:51 + 1:34:30 3
16 BODROGAI Gábor 5:06:04 + 1:45:43 3
17 ZÁMBORI László 5:10:53 + 1:50:32 3
18 BALUKA Balázs Trek SE 3:07:39 + 1 lap 2
19 THOMAS Frank 3:43:15 + 1 lap 2
Pedelec férfi (ef) (12)
1 KAZI György 2:11:16 2
2 KAMENICZKI Zoltán Crosskovácsi SE 2:12:37 + 1:21 2
3 MUSSINGER Robert 2:22:23 + 11:07 2
4 SZALÓKI János Telki BikeTeam 2:36:15 + 24:59 2
5 KONKOLY András 2:39:02 + 27:46 2
6 MOLNÁR László TSSE 2:42:18 + 31:02 2
7 VARGA Dániel Botond 2:45:53 + 34:37 2
8 VARGA Balázs 2:46:20 + 35:04 2
9 CSENGERY Zsolt 2:53:20 + 42:04 2
10 GANYA András 3:58:29 + 1:47:13 2
PÉTER Domokos DNF 1
MOLNÁR László TSSE DSQ 2
Pedelec+ Nő (epn) (1)
1 GIRITI Sándorné Ági ÁkosBike Team Aszód 2:46:50 2
Pedelec+ férfi (epf) (11)
1 TÓTH Attila Zoltán KTM Team Hungary 1:42:05 2
2 GRILLMAYER Gábor 1:52:18 + 10:13 2
3 HOLLÓ Péter Speed-Way Team 1:58:01 + 15:56 2
4 KERESZTÉN Gábor Speed-Way Team 1:58:43 + 16:38 2
5 KALÓ Gábor Speed-Way Team 1:59:57 + 17:52 2
6 RANYÁK György Speed-Way Team 2:18:54 + 36:49 2
7 JÄGER József 2:28:26 + 46:21 2
8 ÁDÁM Kasos 2:29:57 + 47:52 2
9 BÁJER Béla 2:48:40 + 1:06:35 2
SZABÓ László DNF 1
SZILAGYI Ferenc Deli Nopeus DSQ 0
Családi u9 (csu9x) (11)
1 HONTI Ágoston Viktor Focus Team Hungary 26:17 1
2 HONTI DÁNIEL Hontiné Sohajda Zsófia 30:58 + 4:41 1
3 SZIRÁNYI Csongor Superior Bölcs Sárkány 33:00 + 6:43 1
4 OLCSVÁRI Bulcsú ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Mosonmagy 36:11 + 9:54 1
5 VERTICH Barnabás BIKE ZONE Gödöllő 42:32 + 16:15 1
6 SZABÓ Bálint, Imola, Fanni, Sára Úttárs Sportegyesület 44:29 + 18:12 1
7 SZABÓ Lilla, Gyuri, Ildi Úttárs Sportegyesület 44:37 + 18:20 1
8 HASZONICS Ádám És Balázs Haszon BC 44:47 + 18:30 1
9 ZALKA Gábor 49:32 + 23:15 1
10 LEHÓCZKI Bulcsú 4kerék 57:55 + 31:38 1
11 KISS András 1:51:10 + 1:24:53 1
Családi u11 (csu11x) (4)
1 CSEH Bendegúz, Cseh Péter Pusztagruppe 26:16 1
2 LŐRINCZ MÁTYÁS Göncz Bonifác 27:47 + 1:31 1
3 KOVÁCS NIMRÓD Kovács Tamás Merida Maraton Team-CST 29:53 + 3:37 1
4 SILLER Barnabás Sillerek 47:29 + 21:13 1
Családi u13 (csu13x) (1)
1 HURTON LUCA Tóth Judit 52:34 1
'Fel a tetejéhez' gomb