2021. július

202111júlEgész napB-MTB SeriesGÖRÖMBÖLY XCO - 3. futamSzakág:MTB XCKategória:MKSZ Akkreditált

Időpont

2021. július 11.

Szervező

HOTE Sportegyesülethello@hotesport.hu 3534 Miskolc, Gagarin u. 10.

Nevezés, eredmények

Pos Bib Last Name First Name Team City Time Gap
U7 fiú
1 147 GRESKOVICS Péter Újbuda MTB Superior Racing Team Budaörs 1:48
2 150 POHUBI Ádám Miskolc 2:20 0’31”
3 151 FÖLDESI Péter Bükki Hegyisportért Egyesület Miskolc 2:41 0’52”
4 149 SZABÓ Zekő Miskolc 2:47 0’59”
5 148 JÓNY Marten Kai Újbuda MTB Superior Racing Team Budapest 3:14 1’25”
DNS 152 FÖLDESI Márton Bükki Hegyisportért Egyesület Miskolc
U7 lány
1 158 JÓNY Millie Sophie Újbuda MTB Superior Racing Team Budapest 2:00
2 156 STORCZ-NAGY Luca Újbuda MTB Superior Racing Team Érd 2:08 0’08”
3 157 VÁMOS Janka Miskolc 2:43 0’42”
4 155 LASÁNSZKI Panna Bükkszentkereszt 3:02 1’02”
5 154 KOVÁCS Gyöngyvirág Miskolc 3:20 1’20”
U9 fiú
1 133 ANDRÁS Péter Patrik Superior Racing Team Budapest 3:36
2 134 JÓNY Maximilian Újbuda MTB Superior Racing Team Budapest 3:56 0’19”
3 137 STORCZ-NAGY Vince Újbuda MTB Superior Racing Team Érd 4:53 1’16”
4 136 ANDRÁS Kornél Krisztián Superior Racing Team Budapest 5:01 1’25”
5 135 FELEDY Zoltán Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 5:08 1’31”
6 138 MOLNÁR Máté HOTE SE Miskolc 5:52 2’15”
U9 lány
1 140 LASÁNSZKI Lilian Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 5:11
2 143 KOVÁCS Bíborka Miskolc 5:15 0’04”
3 142 BAUER Violet Emery Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 5:47 0’36”
4 141 OROSZ Alíz Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 5:49 0’38”
5 145 SALGA Sára Superior Racing Team Budapest 5:52 0’41”
6 144 KOVÁCS Zselyke Répáshuta 7:43 2’32”
U11 fiú
1 116 GYÖRGY Márton János DKSI Debrecen 13:17
2 117 SZIKLAI Boldizsár Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 14:18 1’01”
3 119 CSÁSZÁR Bendegúz Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 14:28 1’12”
4 122 SALGA Márton Superior Racing Team Budapest 14:37 1’21”
5 118 ZACHÁR Gáspár Benedek Kis-Galya KSE Miskolc 15:05 1’49”
7 123 RÉPÁSI Dorián DKSI Debrecen 15:45 2’29”
8 120 NAGY-VALENT Marcell Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 16:08 2’52”
9 161 JUHÁSZ Ákos HOTE SE Miskolc 17:04 3’47”
10 125 GRESKOVICS Balázs Újbuda MTB Superior Racing Team Budaörs 17:36 4’20”
11 126 POHUBI Ákos Miskolc 20:12 6’55”
12 124 BORSODI Dániel Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 20:24 7’08”
U11 lány
1 127 RÁKOSI Maya Emma DKSI Debrecen 8:29
2 132 STORCZ-NAGY Réka Újbuda MTB Superior Racing Team Érd 8:50 0’21”
3 128 TRÁM Noémi Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 9:38 1’09”
4 129 JUHÀSZ Zoé Anna Bükki Hegyisportért Egyesület Tiszalúc 11:34 3’04”
5 131 BUDAI Nóra Kazincbarcika 11:52 3’22”
6 130 KISS-KULCSÁR Marietta Tiszaújváros 12:01 3’32”
U13 fiú
1 104 KOVÁCS Béla DKSI Debrecen 15:23
2 91 VONA Márton Gábor Cube-Csömör Budapest 15:28 0’05”
3 103 FELEDY Bence Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 15:41 0’18”
4 89 LEÁNYVÁRI Benjámin DVTK Cycling Team Miskolc 15:59 0’36”
5 90 LÓNYAI Balázs Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 16:00 0’36”
6 92 KANYÓ Szilas Superior Racing Team Bükkszék 16:34 1’10”
7 95 SIMON András DVTK Cycling Team Miskolc 16:46 1’22”
8 96 BURGERMEISTER Olivér Cube-Csömör Nagymaros 17:05 1’41”
9 94 MINDSZENTI Áron DVTK Cycling Team Miskolc 17:55 2’32”
10 93 FEHÉR Ábel Team3K Kazincbarcika 18:21 2’58”
11 100 GALUSKA Márk Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 18:58 3’34”
12 99 GELLER Gergő Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 19:13 3’49”
13 97 KOZMA Attila DKSI Debrecen 19:59 4’35”
14 102 VIZI Bálint Miskolc 20:13 4’49”
15 101 KOVÁCS Zsombor Miskolc 24:25 9’02”
U13 lány
1 107 HEGEDŰS Heléna Limitless XCO Team Nagykanizsa Budapest 12:45
2 106 BÁLVÁNYOS Rita Bike-Zone Gödöllő Gödöllő 13:13 0’28”
3 108 LASÁNSZKI Sára Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 13:41 0’56”
4 112 URBANOVICS Hanna Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 14:05 1’20”
5 109 ZACHÁR Janka Sára Kis-Galya KSE Miskolc 14:15 1’29”
6 160 SZEPESI Csenge Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 14:48 2’03”
7 110 MOLNÁR Fanni HOTE SE Miskolc 16:07 3’21”
8 111 KISS-KULCSÁR Zsuzsanna Tiszaújváros 17:17 4’32”
9 114 SZABÓ Boglárka Nyíregyháza 18:36 5’50”
10 115 KOMJÁTI Hanna Miskolc 19:58 7’13”
11 113 KÁRPÁTI Mira Kőbánya Cycling Team Budapest 15:58 -2 laps
Hobbi férfi
1 85 KOZARÓCZY Tamás Miskolc 11:21
2 81 HUGYECZ Attila Kazincbarcika 11:37 0’16”
3 82 DOMBY Dávid Miskolc 12:59 1’38”
4 83 FELEDY Péter Háromkő Egyesület Bükkszentkereszt 13:03 1’42”
5 84 MACK Áron Budapest 13:06 1’45”
6 164 CSEH Tamás Nyíregyháza 13:50 2’29”
7 80 BALOGH Tamás Miskolc 13:52 2’32”
8 79 KISS László Miskolc 13:57 2’37”
9 165 NARANJO Hunor Miskolc 15:14 3’53”
Hobbi női
1 88 DANYI Szilvia Bükkszék 9:10
2 87 JUHÁSZ Mónika Bükki Hegyisportért Egyesület Tiszalúc 9:36 0’26”
U15 fiú
1 58 DOROGI Alex Martin Kőbányai Torna Club SE Budapest 33:11
2 62 MAGYAR Botond Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 35:01 1’51”
3 61 GUDELLA Ádám Bike-Zone Gödöllő Isaszeg 35:10 1’59”
4 63 VOLYKA Ádám Superior Racing Team Telki 35:22 2’11”
5 50 RÓZSA Dániel DVTK Cycling Team Miskolc 36:50 3’39”
6 60 KISS István Bike-Zone Gödöllő Gödöllő 37:33 4’22”
7 54 ZACHÁR Bendegúz Kis-Galya KSE Miskolc 38:15 5’04”
8 56 SOÓS Olivér DKSI Debrecen 39:20 6’09”
9 49 FODOR Kende DKSI Debrecen 39:34 6’23”
10 57 CSORBA Zalán Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 40:14 7’03”
11 59 GÁL Milán Kőbánya Cycling Team Budapest 41:41 8’30”
12 48 SIMON Viktor Kőbánya Cycling Team Budapest 43:21 10’10”
13 51 LOVAS Zoltán DKSI Debrecen 45:30 12’19”
14 52 IFJ. Kovács Zoltán DKSI Debrecen 46:10 13’00”
15 47 GYETKÓ Dániel DKSI Debrecen 47:00 13’50”
16 55 PODGORNIK Milán DKSI Debrecen 48:39 15’28”
17 53 VIZI Gáspár DKSI Debrecen 51:14 18’04”
U15 lány
1 76 KISS Nikoletta Bettina Bike-Zone Gödöllő Gödöllő 25:12
2 77 SZÁVAI Petra Bike-Zone Gödöllő Gödöllő 27:25 2’14”
3 78 GALUSKA Zsófia Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 31:58 6’47”
U17 fiú
1 40 KÁRPÁTI Bálint Kőbánya Cycling Team Budapest 39:35
2 42 PAKOT András Gusztáv Kőbánya Cycling Team Budapest 41:37 2’02”
3 44 MAJOROS Dávid Kőbánya Cycling Team Budapest 42:37 3’02”
4 39 KISS Vince Dániel Bike-Zone Gödöllő Gödöllő 42:59 3’25”
5 45 SZARKA Regő HOTE SE Novaj 45:25 5’51”
6 35 MACK Boldizsár Kőbánya Cycling Team Budapest 48:08 8’33”
7 34 MAGYAR Bendegúz Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 49:56 10’21”
8 36 KIRÁLY Zétény Radostyán 53:26 13’52”
9 41 SERESTYÉN Áron DKSI Debrecen 42:02 -1 lap
10 37 KORPA István DVTK Cycling Team Miskolc 42:12 -1 lap
11 46 SZABADOS Máté Bike-Zone Gödöllő Gödöllő 42:14 -1 lap
12 38 JUHÁSZ Zoltán Bükki Hegyisportért Egyesület Tiszalúc 49:53 -1 lap
Master3 férfi
1 64 BOROS Gyula HOTE SE Miskolc 35:03
2 68 TAKÁCS Gábor Salgótarjáni HKE Szécsény 39:12 4’09”
3 65 PUSZTAI Árpád ZEKE Debrecen 40:35 5’33”
4 66 GÁL István József Kerékpársport 2000 SE Miskolc 41:54 6’51”
5 71 CSERVÁK Gábor Team3K Encs 44:00 8’58”
6 67 JOBBÁGY András Team3K Kazincbarcika 46:12 11’10”
7 163 BÚZA László HOTE SE Bükkszentkereszt 48:17 13’14”
Felnőtt női
1 72 KISS Emma Lotti Bike-Zone Gödöllő Gödöllő 36:04
2 75 LEÁNYVÁRI Sára DVTK Cycling Team Miskolc 36:06 0’01”
3 74 ZSIDAI Lilla Limitless XCO Team Nagykanizsa Gödöllő 42:21 6’17”
4 73 GÁL Erika HOTE SE Miskolc 43:48 7’44”
Felnőtt férfi
1 43 POLLNER Balázs László Kőbányai Torna Club SE Budapest 57:30.69
2 2 LÓNYAI Levente Kis-Galya KSE Bükkszentkereszt 1:03:01.30 5’30.62″
3 1 SÁNDOR Zalán Limitless XCO Team Nagykanizsa Budapest 1:06:25.87 8’55.19″
Master1 férfi
1 8 BURGERMEISTER Balázs Cube-Csömör Nagymaros 57:30.37
2 6 MOLNÁR Péter HOTE SE Miskolc 58:31.42 1’01.04″
3 5 PORCSIN Levente DKSI Debrecen 1:03:14.30 5’43.92″
4 4 FRÖLICH Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület Ózd 1:04:03.03 6’32.65″
5 3 SALGA Ákos Trek SE Budapest 1:05:03.22 7’32.84″
6 7 BERECZ Péter Bélapátfalva 58:25.22 -1 lap
7 9 KIRÁLY Miklós Tirpák Sportegyesület Nyíregyháza 1:01:29.64 -1 lap
8 10 KOMJÁTI Bálint Budapest 1:02:05.74 -1 lap
9 162 BARTHA Gábor HOTE SE Szirmabesenyő 1:05:05.03 -1 lap
10 11 OSTORHÁZI Imre Bükki Hegyisportért Egyesület Miskolc 59:06.97 -2 laps
Master2 férfi
1 13 IBRÁNYI Attila 222 Sport Alapítvány Balassagyarmat 51:09.68
2 14 KIS József Merida Maraton Team Cst Nyíregyháza 51:10.05 0’00.37″
3 29 HORVÁTH Szabolcs Greenzone-ZKSE Zalaegerszeg 52:34.07 1’24.38″
4 15 KOVÁCS István Ózdi Kerékpáros Egyesület Ózd 52:50.44 1’40.76″
5 16 KISS Gábor Bike-Zone Gödöllő Gödöllő 55:06.77 3’57.09″
6 17 GUBANCSIK Péter Greenzone-ZKSE Miskolc 55:28.93 4’19.24″
7 20 HORVÁTH Máté Miskolc Miskolc 58:03.84 6’54.15″
8 22 KELEMEN Attila KKB Kisvárda 58:09.23 6’59.54″
9 28 DOVÁK Krisztián HOTE SE Budapest 58:39.39 7’29.71″
10 21 SZASZKÓ Gergő Eger 59:53.47 8’43.78″
11 24 KANYÓ Gàbor Superior Racing Team Bükkszèk 1:02:35.05 11’25.36″
12 25 PAP Zsolt Mezőkövesd 1:03:13.71 12’04.02″
13 23 KOZMA László DKSI Debrecen 51:46.91 -1 lap
14 26 MAGYAR Károly Cycling People Bükkszentkereszt 52:42.50 -1 lap
15 32 HIDAS Gergely PCCC Budapest 53:00.47 -1 lap
16 31 CSERPÁK Péter HOTE SE Miskolc 57:32.78 -1 lap
17 30 KISS Gábor Ózdi Kerékpáros Egyesület Ózd 58:04.13 -1 lap
18 27 BUDAI Norbert Kazincbarcika 1:02:51.60 -1 lap
DNF 18 MOLNÁR György HOTE SE Miskolc
'Fel a tetejéhez' gomb