2021. június

202120júnEgész napB-MTB SeriesKOMLÓS XCO - 2. futamMiskolc - KomlóstetőSzakág:MTB XCKategória:MKSZ Akkreditált

Időpont

2021. június 20.

Helyszín

Miskolc - Komlóstető

3533 Miskolc, Szeder u. 10.

Szervező

HOTE Sportegyesülethello@hotesport.hu 3534 Miskolc, Gagarin u. 10.

Nevezés, eredmények

Pos Bib Last Name First Name Team Time Gap
U7 fiú
1 122 JUHÁSZ Marcell 0:23
2 117 FÖLDESI PÉTER Bükki Hegyisportért Egyesület 0:24 0’01”
3 118 FÖLDESI MÁRTON Bükki Hegyisportért Egyesület 0:49 0’26”
4 116 MÁDY ZALÁN 1:04 0’40”
U7 lány
1 115 STORCZ-NAGY LUCA ÚJBUDA Superior MTB SE 0:39
2 114 MÁDY ELENA 1:05 0’27”
U9 fiú
1 108 ANDRÁS PÉTER PATRIK Superior Racing Team 2:11
2 109 JÓNY MAXIMILIAN ÚJBUDA Superior MTB SE 2:32 0’21”
3 110 JAKAB BENETT DKSI 3:09 0’58”
4 119 STORCZ-NAGY VINCE ÚJBUDA Superior MTB SE 3:15 1’04”
5 111 FELEDY ZOLTÁN Kis-Galya KSE 3:28 1’18”
6 112 ANDRÁS KORNÉL KRISZTIÁN Superior Racing Team 3:51 1’41”
U9 lány
1 106 LASÁNSZKI LILIAN Kis-Galya KSE 3:41
2 105 OROSZ ALÍZ Kis-Galya KSE 3:52 0’10”
3 113 JÓNY MILLIE ÚJBUDA Superior MTB SE 3:52 0’11”
U11 fiú
1 95 STOLCZENBERGER ZALÁN Kis-Galya KSE 13:15
2 96 GYETKÓ PÉTER DKSI 15:17 2’01”
3 97 GYÖRGY MÁRTON JÁNOS DKSI 15:22 2’06”
4 100 ZACHÁR GÁSPÁR BENEDEK Kis-Galya KSE 15:42 2’27”
5 99 CSÁSZÁR BENDEGÚZ Kis-Galya KSE 15:58 2’42”
6 98 SZIKLAI BOLDIZSÁR Kis-Galya KSE 16:47 3’31”
7 101 NAGY-VALENT MARCELL Kis-Galya KSE 17:23 4’08”
8 103 SALGA MÁRTON Superior Racing Team 17:38 4’23”
DNF 102 RÉPÁSI DORIÁN DKSI
U11 lány
1 87 RÁKOSI MAYA EMMA DKSI 9:30
2 92 STORCZ-NAGY RÉKA ÚJBUDA Superior MTB SE 10:13 0’43”
3 88 TRÁM NOÉMI Kis-Galya KSE 10:57 1’27”
4 94 TÖRECZKI ZITA Bükki Hegyisportért Egyesület 11:32 2’01”
5 93 FELEDY ESZTER Kis-Galya KSE 12:01 2’31”
6 89 JUHÀSZ ZOÉ ANNA Bükki Hegyisportért Egyesület 12:40 3’10”
7 90 KISS-KULCSÁR MARIETTA 13:16 3’46”
8 91 BUDAI NÓRA 15:28 5’58”
U13 fiú
1 66 KOVÁCS BÉLA DKSI 17:02
2 67 FELEDY BENCE Kis-Galya KSE 17:29 0’26”
3 68 LEÁNYVÁRI BENJÁMIN DVTK Cycling Team 17:58 0’56”
4 71 LÓNYAI BALÁZS Kis-Galya KSE 18:23 1’21”
5 76 SIMON ANDRÁS DVTK Cycling Team 18:56 1’53”
6 69 VONA MÁRTON GÁBOR Cube-Csömör 19:32 2’29”
7 74 KANYÓ SZILAS ÚJBUDA Superior MTB SE 20:03 3’00”
8 73 FEHÉR ÁBEL Team3K 20:12 3’09”
9 75 MÓRÉ BOTOND Bike-Zone Gödöllő 20:12 3’10”
10 72 MINDSZENTI ÁRON DVTK Cycling Team 20:26 3’23”
11 78 KOZMA ATTILA DKSI 20:33 3’31”
12 77 CSORBA MILÁN Kis-Galya KSE 20:34 3’31”
13 79 GELLER GERGŐ Kis-Galya KSE 21:49 4’46”
14 80 TÖRECZKI BARNA Bükki Hegyisportért Egyesület 22:17 5’14”
U13 lány
1 81 BÁLVÁNYOS RITA Bike-Zone Gödöllő 14:57
2 82 LASÁNSZKI SÁRA Kis-Galya KSE 15:21 0’24”
3 85 URBANOVICS Hanna Kis-Galya KSE 16:13 1’17”
4 83 ZACHÁR JANKA SÁRA Kis-Galya KSE 16:21 1’25”
5 134 MOLNÁR Fanni HOTE SE 19:41 4’44”
6 84 KISS-KULCSÁR ZSUZSANNA 20:43 5’46”
Hobbi férfi
1 130 KOZARÓCZY TAMÁS 13:10
2 123 MOLNÁR PÉTER Ózdi Kerékpáros Egyesület 13:59 0’49”
3 127 HUGYECZ ATTILA 14:06 0’55”
4 124 MÓRÉ ÁDÁM Bike-Zone Gödöllő 14:38 1’28”
5 125 FELEDY PÉTER Háromkő Egyesület 16:23 3’13”
6 128 KISS LÁSZLÓ 17:00 3’50”
7 131 MACK ÁRON 17:41 4’30”
Hobbi női
1 120 JUHÁSZ MÓNIKA Bükki Hegyisportért Egyesület 11:38
U15 fiú
1 51 MAGYAR BOTOND Kis-Galya KSE 26:23
2 52 LEÁNYVÁRI ÁRON DVTK Cycling Team 27:14 0’51”
3 54 VOLYKA ÁDÁM Superior Racing Team 27:46 1’24”
4 53 GYETKÓ DÁNIEL DKSI 28:34 2’11”
5 65 ZACHÁR BENDEGÚZ Kis-Galya KSE 28:53 2’31”
6 58 FODOR KENDE DKSI 29:54 3’31”
7 55 SIMON VIKTOR Kőbányai Torna Club SE 30:09 3’47”
8 63 SOÓS OLIVÉR DKSI 31:28 5’05”
9 56 RÓZSA DÁNIEL DVTK Cycling Team 32:00 5’38”
10 64 SZABÓ BENCE DKSI 34:16 7’53”
11 59 LOVAS ZOLTÁN DKSI 35:18 8’56”
12 61 IFJ. KOVÁCS ZOLTÁN DKSI 35:30 9’08”
13 60 VIZI GÁSPÁR DKSI 35:55 9’33”
U15 lány
1 48 TÓTH EMESE Kis-Galya KSE 14:46
2 50 SZÁVAI PETRA Bike-Zone Gödöllő 15:55 1’08”
3 49 GALUSKA ZSÓFIA Kis-Galya KSE 17:56 3’10”
U17 fiú
1 43 MAGYAR BENDEGÚZ Kis-Galya KSE 39:49
2 44 MACK BOLDIZS Kőbánya Cycling Team 41:21 1’31”
3 46 KIRÁLY ZÉTÉNY 46:16 6’26”
4 45 KORPA ISTVÁN DVTK Cycling Team 50:10 10’21”
5 47 JUHÁSZ ZOLTÁN Bükki Hegyisportért Egyesület 56:24 16’34”
Master3 férfi
1 36 BOROS GYULA HOTE SE 42:17
2 41 TAKÁCS GÁBOR Salgótarjáni HKE 46:03 3’46”
3 38 PUSZTAI ÁRPÁD ZEKE 49:49 7’32”
4 42 KRAJNYÁK TIBOR Sportelet.hu 49:49 7’33”
5 37 GÁL ISTVÁN JÓZSEF Kerékpársport 2000 SE 51:25 9’08”
6 39 CSERVÁK GÁBOR Team3K 56:08 13’51”
7 40 JOBBÁGY ANDRÁS Team3K 58:09 15’53”
Felnőtt női
1 32 KISS EMMA LOTTI Bike-Zone Gödöllő 42:41
2 33 TÓTH RÉKA Kis-Galya KSE 42:56 0’14”
3 133 ZSIDAI LILLA Limitless XCO Team Nagykanizsa 49:06 6’24”
4 34 GÁL ERIKA HOTE SE 52:50 10’08”
DNF 35 LEÁNYVÁRI SÁRA DVTK Cycling Team
Master2 férfi
1 15 IBRÁNYI ATTILA 222 Sport Egyesület 1:02:39.95
2 16 KIS JÓZSEF Merida Maraton Team Cst 1:02:48.03 0’08.08″
3 17 KOVÁCS ISTVÁN Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:05:45.20 3’05.25″
4 18 KISS GÁBOR Bike-Zone Gödöllő 1:06:02.46 3’22.51″
5 19 GUBANCSIK PÉTER Greenzone-ZKSE 1:06:59.23 4’19.29″
6 22 MOLNÁR GYÖRGY HOTE SE 1:09:43.71 7’03.76″
7 23 HORVÁTH MÁTÉ Miskolc 1:10:53.44 8’13.49″
8 20 KISZELY ÁKOS 1:11:03.71 8’23.77″
9 24 KELEMEN ATTILA KKB 1:11:07.99 8’28.05″
10 121 SZASZKÓ GERGŐ 1:13:38.29 10’58.35″
11 26 KOZMA LÁSZLÓ DKSI 59:10.36 -1 lap
12 27 KANYÓ GÁBOR ÚJBUDA Superior MTB SE 59:55.91 -1 lap
13 25 PAP ZSOLT 1:01:26.57 -1 lap
14 31 DEMETER TAMÁS Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:03:34.07 -1 lap
15 28 MAGYAR KÁROLY 1:05:10.96 -1 lap
16 30 BUDAI NORBERT 59:49.41 -2 laps
17 29 CSEH TAMÁS 1:04:53.15 -2 laps
Master1 férfi
1 132 MOLNÁR PÉTER HOTE SE 58:50.14
2 5 SALGA ÁKOS Trek SE 1:03:55.49 5’05.35″
3 9 PORCSIN LEVENTE DKSI 1:04:40.97 5’50.83″
4 7 SZÁNTAI VECSERA BÁLINT Merkapt Maraton Team SE 1:05:57.98 7’07.84″
5 6 FRÖLICH TAMÁS Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:09:36.43 10’46.29″
6 10 OSTORHÁZI IMRE Bükki Hegyisportért Egyesület 1:10:41.29 11’51.14″
7 14 BALÁZS VIKTOR 59:28.01 -1 lap
8 11 BERECZ PÉTER 59:40.48 -1 lap
9 12 BARTHA GÁBOR HOTE SE 1:01:20.79 -1 lap
10 13 RÉPÁSI ROLAND 1:16:28.59 -1 lap
Felnőtt férfi
1 1 MINDSZENTI ÁKOS DVTK Cycling Team 1:14:23.21
2 2 SÁNDOR ZALÁN Limitless XCO Team Nagykanizsa 1:17:13.94 2’50.73″
3 3 LÓNYAI LEVENTE Kis-Galya KSE 1:20:32.98 6’09.78″
'Fel a tetejéhez' gomb