2020vas19júlEgész napÁtütemezettBorsod MTB Bajnoka Series 2020GörömbölyMiskolc - GörömbölySzakágMTB

Időpont

2020. július 19.

Helyszín

Miskolc - Görömböly

3516 Miskolc, Görömbölyi pincesor

Rajtlisták, eredmények

Felnőtt férfi (1981-2003)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 1 Molnár Péter HOTE SE 1:00:38.39
2 5 Kortis Zalán Salgótarjáni Hegyikerékpáros Egyesület 1:03:06.75 2’28.36″
3 198 Földi Bence BikeZone 1:03:06.79 2’28.39″
4 3 Frölich Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:06:07.48 5’29.08″
5 13 Izsó Norbert AKSE 1:06:13.58 5’35.19″
6 4 Radványi Norbert 1:07:05.75 6’27.36″
7 11 Kovács István Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:07:14.25 6’35.86″
8 12 Csákai Bence PCCC 1:07:51.43 7’13.04″
9 8 Terecskei Vince PCCC 1:09:18.83 8’40.44″
10 14 Ostorházi Imre Bükki Hegyisportért Egyesület 1:09:25.64 8’47.25″
11 23 Géczi Gergő Kontent-DKSI 1:09:26.69 8’48.30″
12 16 Kovács Tamás Bringabanda SC 1:11:03.42 10’25.03″
13 199 Csontó Ádám BTS Buruczki Training System 1:11:12.43 10’34.04″
14 18 Bartha Gábor 1:04:03.76 -1 lap
Master férfi (1971-1980)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 200 Szaszkó Gergő Eger MTB 1:12:37.00
2 24 Molnár György HOTE SE 1:14:20.04 1’43.03″
3 164 Solymosi Gábor Eger MTB 1:00:31.80 -1 lap
4 41 Soós Károly Sólyom Team 1:02:04.47 -1 lap
5 28 Magyar Károly Cycling People 1:02:36.59 -1 lap
6 30 Pap Zsolt 1:03:09.10 -1 lap
7 29 Kiszely Ákos 1:06:17.91 -1 lap
8 25 Kiss Gábor Bike Zone Gödöllő 1:06:35.39 -1 lap
9 33 Kozma László DKSI 1:10:59.70 -1 lap
10 196 Cserpák Péter HOTE SE 1:18:49.63 -1 lap
11 37 Feledy Péter Háromkő Egyesület 1:05:38.68 -2 laps
12 38 Kiss László 1:14:56.23 -2 laps
DNF 165 Kocsis Levente
Felnőtt női (2005 és előtte születettek)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 59 Oravecz Lora Pilis Cross TeamClub 46:18
2 62 Draxler Alexia SZKHSE 54:27 8’09”
3 63 Gál Erika 56:06 9’47”
Senior férfi (1970 és előtte születettek)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 71 Boros Gyula 45:02
2 65 Tamás Tibor DVTK Cycling Team 50:34 5’31”
3 66 Pusztai Árpád ZEKE 50:35 5’32”
4 67 Cservák Gábor Team3K 58:18 13’15”
5 68 Jobbágy András Team3K 59:55 14’52”
6 163 Polonkai László hote se 1:02:27 17’25”
7 69 Bondár Lászlo Nyir Mtb 48:13 -1 lap
8 70 Buza László Hote se 48:13 -1 lap
U17 fiú (2004-2005)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 72 Magyar Bendegúz Kis-Galya KSE 41:29
2 197 Szarka Regő DVTK Cycling Team 42:54 1’25”
U15 fiú (2006-2007)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 77 Magyar Botond Kis-Galya KSE 29:14
2 78 Kun Norman DKSI 36:15 7’01”
3 82 Fodor Dávid 38:17 9’03”
4 80 Kovács Zoltán DKSI Kids 42:55 13’42”
5 83 Molnár Ferenc 43:27 14’14”
6 81 Juhász Zoltán Bükki Hegyisportért Egyesület 43:29 14’16”
U15 lány (2006-2007)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 75 Tóth Réka Kis-Galya KSE 15:29
2 76 Nagy Beatrix PCCC 22:59 7’30”
U13 fiú (2008-2009)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 91 Feledy Bence Kis-Galya KSE 13:46
2 93 Csorba Milán Kis-Galya KSE 14:44 0’58”
3 96 Lovas Zoltán DKSI 15:33 1’47”
4 98 Kanyó Szilas 15:45 1’58”
5 97 Víg Vendel 15:51 2’05”
6 102 Gyetkó Dániel DKSI 17:08 3’22”
7 95 Töreczki Barna Bükki Hegyisportért Egyesület 17:40 3’54”
8 101 Lovas Róbert DKSI 18:02 4’15”
U13 lány (2008-2009)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 85 Tóth Emese Kis-Galya KSE 11:02
2 86 Galuska Zsófia Kis-Galya KSE 11:25 0’22”
3 88 Molnár Fanni HOTE SE 13:05 2’03”
4 159 Szabó Boglárka 13:34 2’31”
DNF 191 Nyárai Virág
U11 fiú (2010-2011)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 111 Stolczenberger Zalán Kis-Galya KSE 10:15
2 112 Galuska Márk Kis-Galya KSE 10:27 0’12”
3 113 Geller Gergő Kis-Galya KSE 10:36 0’22”
4 119 Sziráki Bálint Bike Zone Gödöllő 11:44 1’29”
5 115 Kozma Attila DKSI 12:07 1’53”
6 116 Nagy Marcell 12:14 2’00”
7 158 Zachár Gáspár 12:47 2’32”
8 121 Gyetkó Péter DKSI 13:41 3’26”
9 120 Nagy Levente 14:04 3’50”
10 117 Kovács Zsombor 14:07 3’52”
11 118 Bobkó Bálint 14:10 3’55”
U11 lány (2010-2011)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 104 Rákosi Maya Emma DKSI 7:07
2 110 Bálványos Rita Bike Zone Gödöllő 7:08 0’00”
3 103 Urbanovics Hanna Kis-Galya KSE 7:28 0’21”
4 108 Lasánszki Sára Kis-Galya KSE 7:36 0’29”
5 106 Töreczki Zita Bükki Hegyisportért Egyesület 8:15 1’07”
6 105 Kiss-Kulcsár Zsuzsanna 9:22 2’14”
7 109 Juhász Flóra 9:39 2’32”
8 107 Budai Nóra 11:14 4’06”
U9 fiú (2012-2013)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 131 Nagy Levente 8:59
2 139 Tóth Marcell 9:19 0’21”
3 132 Jakab Benett Kontent DKSI 9:22 0’23”
4 140 Várkoly-Medve Márk 10:09 1’10”
5 141 MEZŐVÁRI BENEDEK 10:28 1’29”
6 133 Kotsis Előd Bercel DKSI 10:43 1’44”
7 138 Magyari Bálint 10:46 1’48”
8 142 MEZŐVÁRI DÁNIEL 11:38 2’40”
9 192 Nyárai Zalán 13:46 4’47”
10 167 Veszprémi Olivér 16:28 7’30”
U9 lány (2012-2013)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 122 Trám Noémi Kis-Galya KSE 4:07
2 123 Feledy Eszter Kis-Galya KSE 4:20 0’12”
3 125 Juhász Zoé Anna Bükki Hegyisportért Egyesület 4:34 0’26”
4 124 Kiss-Kulcsár Marietta 4:36 0’28”
5 130 Márton Tamara 5:35 1’27”
6 129 Bobkó Hanna 5:41 1’33”
7 126 Horváth Dóra 6:27 2’19”
8 127 Kovács Bíborka 9:51 5’44”
U7 fiú (2014 – vagy utána születettek)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 150 Mády Áron 0:53
2 149 Feledy Zoltán Kis-Galya KSE 0:57 0’03”
3 145 Molnár Máté HOTE SE 1:01 0’08”
4 154 Szabó Zekő 1:13 0’20”
5 156 Zay Bálint 1:20 0’26”
6 152 Juhász Nimród . 1:27 0’34”
U7 lány (2014 – vagy utána születettek)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 144 Magyari Blanka 1:14
2 155 Zay Kinga 2:23 1’09”
3 143 Kovács Gyöngyvirág 2:25 1’12”
Hobbi férfi (2003 és előtte születettek)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 56 Kanyó Gábor 14:18
2 162 Gyömbér Zoltán Gastro Bikers 15:41 1’23”
3 53 Budai Norbert 16:55 2’37”
4 194 Cser Tamás 17:39 3’21”
5 52 Stolczenberger Roland 17:50 3’32”
6 189 Juhász János 18:24 4’07”
7 57 Tóth Zoltán 19:00 4’43”
8 193 Várkony Zoltán 19:07 4’49”
9 54 Ladvenicza Koppány Contact SE 20:16 5’58”
10 55 Szlovák Ferenc LTV Racing 20:17 5’59”
11 190 Molnár Tibor Kilpi & Bombastic 21:07 6’50”
12 188 Balogh Zoltán 21:30 7’13”
13 58 Lénárt Andor 21:45 7’28”
Hobbi női (2005 és előtte születettek)
Pos Bib Name Team Time Gap
1 166 Juhász Mónika Bükki Hegyi Sportért Egyesület 9:20
2 48 Danyi Szilvia 10:01 0’41”
3 195 Csörgő Éva Hote SE 10:13 0’53”
4 47 Vaszkun Anita 10:17 0’58”
'Fel a tetejéhez' gomb