Borsod MTB Bajnoka 2020 - Kazincbarcika

2020vas16augEgész napBorsod MTB Bajnoka 2020 - KazincbarcikaKazincbarcika - Csónakázó tóSzakágMTB XC

Időpont

2020. augusztus 16.

Helyszín

Kazincbarcika - Csónakázó tó

3700 Kazincbarcika, Csónakázó tó

Rajtlisták, eredmények

Felnőtt férfi (1981-2003)
Pos Name Team Time Gap
1 Molnár Péter HOTE SE 1:04:31.14
2 Frölich Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:10:09.04 5’37.90″
3 Hacsi Ákos TEAM3K 1:12:25.95 7’54.81″
4 Bartha Gábor HOTE SE 1:05:54.66 -1 lap
5 Szvercsek Márk Road KSE 1:12:23.10 -1 lap
6 Brogli Attila 1:12:54.59 -1 lap
DNF Répási Roland
DNS Kortis Zalán Salgotarjani hegyikerékpáros egyesület
Master férfi (1971-1980)
Pos Name Team Time Gap
1 Tache Tomas ProSport team Kosice 57:22.08
2 Molnár György HOTE SE 58:49.47 1’27.39″
3 Kiszely Ákos 1:01:49.22 4’27.14″
4 Szaszkó Gergő Eger MTB 1:02:24.43 5’02.35″
5 Kovács Zoltán DKSI 1:03:05.97 5’43.89″
6 Pap Zsolt 1:03:23.28 6’01.21″
7 Raji Ferenc TEAM3K 1:07:24.89 10’02.82″
8 Kelemen Attila 1:07:41.17 10’19.10″
9 Kanyó Gábor 1:08:40.85 11’18.78″
10 Kiss Gábor Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:10:08.19 12’46.11″
11 Cserpák péter HOTE SE 1:17:00.42 19’38.34″
12 Tóth Barnabás 58:25.15 -1 lap
13 Feledy Péter Háromkő Egyesület 1:07:50.37 -1 lap
14 Kiss László 1:20:10.39 -1 lap
DNF Horváth Máté Miskolc
Senior férfi (1970 és előtte születettek)
Pos Name Team Time Gap
1 GORTVA László Green Riders 33:08
2 Tamás Tibor DVTK Cycling Team 36:00 2’51”
3 Lőrincz János Bike-Zone Gödöllő 36:17 3’08”
4 Pusztai Árpád ZEKE 41:23 8’14”
5 Halász József EJOT Team 41:25 8’17”
6 Cservák Gábor TEAM3K 44:03 10’54”
7 Jobbágy András TEAM3K 44:22 11’14”
8 Búza László HOTE SE 49:17 16’09”
U17 fiú (2004-2005)
Pos Name Team Time Gap
1 Király Zétény . 23:52
U15 fiú (2006-2007)
Pos Name Team Time Gap
1 Kun Norman DKSI 26:28
2 Fodor Dávid 27:34 1’06”
3 Fodor Kende DKSI 29:03 2’35”
4 Kovács Zoltán DKSI 31:28 5’00”
5 Juhász Zoltán Bükki Hegyisportért Egyesület 31:32 5’03”
6 Fáklya Balázs Zoltán 32:11 5’43”
U13 fiú (2008-2009)
Pos Name Team Time Gap
1 Fehér Ábel TEAM3K 12:02
2 Kanyó Szilas 12:26 0’24”
3 Lovas Zoltán DKSI 12:43 0’42”
4 Podgornik Milán DKSI 12:51 0’49”
5 Vigh Vendel DVTK Cycling Team 12:58 0’57”
6 Gyetkó Dániel DKSI 12:59 0’58”
7 Töreczki Barna Bükki Hegyisportért Egyesület 13:16 1’15”
8 Rózsa Soma 14:19 2’18”
9 Lovas Róbert DKSI 15:22 3’21”
U13 lány (2008-2009)
Pos Name Team Time Gap
1 Tóth Emese Kis-Galya KSE 9:32
2 Galuska Zsófia Kis-Galya KSE 10:33 1’01”
3 Szepesi Csenge Kis-Galya KSE 11:38 2’06”
4 Molnár Fanni HOTE SE 12:38 3’06”
U11 fiú (2010-2011)
Pos Name Team Time Gap
1 Stolczenberger Zalán Kis-Galya KSE 9:14
2 Galuska Márk Kis-Galya KSE 10:05 0’50”
3 Móré Botond Bike-Zone Gödöllő 10:37 1’23”
4 Császár Bendegúz Kis-Galya KSE 11:10 1’55”
5 Nagy Marcell 11:50 2’36”
6 Kovács Zsombor 13:03 3’48”
7 Gyetkó Péter DKSI 13:26 4’12”
8 Szutor Imre DKSI 16:21 7’07”
U11 lány (2010-2011)
Pos Name Team Time Gap
1 Rákosi Maya Emma DKSI 7:35
2 Urbanovics Hanna Kis-Galya KSE 7:38 0’03”
3 Lasánszki Sára Kis-Galya KSE 8:19 0’44”
4 Töreczki Zita Bükki Hegyisportért Egyesület 8:35 1’01”
5 Kiss-Kulcsá Zsuzsanna 9:13 1’38”
6 Budai Nóra 11:00 3’26”
U9 fiú (2012-2013)
Pos Name Team Time Gap
1 Nagy Levente NYKSE 3:43
2 Várkoly-Medve Márk 3:53 0’10”
3 Tóth Barnabás Simon 3:59 0’16”
U9 lány (2012-2013)
Pos Name Team Time Gap
1 Trám Noémi Kis-Galya KSE 2:12
2 Feledy Eszter Kis-Galya KSE 2:22 0’10”
3 Juhász Zoé Anna Bükki Hegyisportért Egyesület 2:24 0’12”
4 Kiss-Kulcsár Marietta 2:35 0’23”
5 Kovács Bíborka 2:49 0’38”
6 Brogli Dorka 2:52 0’40”
7 Rózsa Emma 3:26 1’14”
U7 fiú (2014 – vagy utána születettek)
Pos Name Team Time Gap
1 Mády Áron 1:07
2 Feledy Zoltán Kis-Galya KSE 1:20 0’13”
3 Vertich Barnabás 1:23 0’16”
4 Molnár Máté HOTE SE 1:26 0’18”
5 Ander Noel 1:26 0’19”
6 Mády Zalán 1:40 0’33”
7 Zay Bálint 1:45 0’38”
8 Juhász Nimród 1:45 0’38”
9 Szabó Zekő 2:11 1’03”
10 Brogli Kevin 2:44 1’36”
U7 lány (2014 – vagy utána születettek)
Pos Name Team Time Gap
1 Juhász Teodóra 2:26
2 Kovács Gyöngyvirág 3:13 0’47”
3 Zay Kinga 3:15 0’49”
Hobbi férfi (2003 és előtte születettek)
Pos Name Team Time Gap
1 Juhász János 13:41
2 Gál Boldizsár Péter 14:24 0’44”
3 Budai Norbert 15:12 1’32”
4 Stolczenberger Roland Kis-Galya KSE 15:14 1’33”
5 Móré Ádám Bike-Zone Gödöllő 16:46 3’05”
6 Lénárt Andor Kis-Galya KSE 19:06 5’25”
Hobbi női (2005 és előtte születettek)
Pos Name Team Time Gap
1 Juhász Mónika Bükki Hegyisportért Egyesület 18:09
2 Dányi Szilvia 18:10 0’01”
3 Fáklya Zsófia 20:57 2’48”

Szervező

Team3K

info@team3k.hu 3700 Kazincbarcika, Zrinyi Ilona út 20. 

További információk

'Fel a tetejéhez' gomb