BMX Racing Országos Bajnokság

szo26júnEgész napBMX Racing Országos BajnokságVeszprém - BMX PályaSzakágBMX RacingKategóriaMKSZ Országos Bajnokság

Időpont

2021. június 26.

Szervező

Veszprémi Spartacus SE

bmxhungary@chello.hu 8200 Veszprém, Haszkovó u. 16/H.

További információk

Eredmények

Rank Bib Name Team Run time
3-6 év
A döntő
1 666 Lukács Nándor Veszprémi Spartacus SE 52.680
2 69 Gombos Bors Gencsapáti KSE BMX 53.260
3 258 Táp Gergő BMX Sopron SE 56.674
4 26 Kiss Dusan Rendeki BMX-CROSS SE 58.232
5 88 Kovács Dömötöri Levente BMX Sopron SE 1:00.627
6 217 Szél Gellért Zsigmond AKE BMX Racing Team-Hódmezővásárhely 1:02.945
7 14 Enyedi Luca Veszprémi Spartacus SE 1:03.668
8 95 Almási-Thomka Zsombor BMX Sopron SE 1:07.617
B döntő Run time
1 773 Kaiser Brúnó BMX Sopron SE 1:01.674
2 772 Kaiser Benjámin BMX Sopron SE 1:03.095
3 127 Kiss Bence BMX Sopron SE 1:06.049
4 5 Csuport Emma BMX Sopron SE 1:22.118
7-8 év
A döntő Run time
1 911 Reicher Flóra Rendeki BMX-CROSS SE 45.022
2 212 Benke Bianka BMX Sopron SE 47.924
3 446 Voroncov Edgár Márton Veszprémi Spartacus SE 49.547
4 20 Gombos Misa Gencsapáti KSE BMX 49.618
5 627 Király Bálint Veszprémi Spartacus SE 52.278
6 739 Réczeg Bence BMX Sopron SE 54.023
7 926 Widder Csongor Gencsapáti KSE BMX 54.568
8 56 Nagy Patrik AKE BMX Racing Team-Hódmezővásárhely 54.777
B döntő Run time
1 822 Szél István Sebestyén AKE BMX Racing Team-Hódmezővásárhely 55.678
2 33 Szabó Dénes Zoltán BMX Sopron SE 1:04.386
3 738 Trinh Long Nam BMX Sopron SE DNF
9-10 év
A döntő Run time
1 14 Lengyel Gellért BMX Sopron SE 41.615
2 322 Naszádos Csaba Veszprémi Spartacus SE 41.886
3 910 Kocsis Bendegúz Gencsapáti KSE BMX 44.911
4 53 Töltl Kevin BMX Sopron SE 45.994
5 388 Varga Bálint Gencsapáti KSE BMX 47.113
6 555 Mészáros Maxim BMX Sopron SE 48.039
7 307 Szűcs Péter Zalán AKE BMX Racing Team-Hódmezővásárhely 48.250
8 54 Bódis Kornél Veszprémi Spartacus SE 49.753
B döntő Run time
1 12 Liszai Lujza Rendeki BMX-CROSS SE 48.610
2 899 Komáromi Vilmos Superior Racing Team 49.787
3 201 Stojanovska Dalija Kőbánya Cycling Team 50.265
4 175 Bujdosó Kende Superior Racing Team 50.873
5 11 Szüki Dominik AKE BMX Racing Team-Hódmezővásárhely 54.266
11-12 év
A döntő Run time
1 556 Csuport Ádám BMX Sopron SE 41.832
2 184 Kleé Balázs Gencsapáti KSE BMX 43.727
3 554 Kreisz Kristóf BMX Sopron SE 44.846
4 55 Vörös Zalán Gencsapáti KSE BMX 46.005
5 127 György Alex Veszprémi Spartacus SE 46.630
6 502 Szűcs Márk Csanád AKE BMX Racing Team-Hódmezővásárhely 46.656
7 74 Mars Áron Rendeki BMX-CROSS SE 47.232
8 111 Szabó Kristóf Superior Racing Team 47.927
B döntő Run time
1 186 Miseta Levente Superior Racing Team 48.659
2 123 Nagy Mózes Gencsapáti KSE BMX 48.681
13-14 év
A döntő Run time
1 368 Farkas Bendegúz BMX Sopron SE 37.750
2 153 Kiss Barnabás Gencsapáti KSE BMX 39.303
3 155 Czisztler Dániel BMX Sopron SE 40.751
4 19 Kiss Vince Dániel Veszprémi Spartacus SE 42.188
5 567 Pethő Marcell BMX Sopron SE 42.273
6 44 Mátics Zétény Rendeki BMX-CROSS SE 43.015
7 47 Boros Bendegúz Rendeki BMX-CROSS SE 43.479
8 221 Beszerdik Bence Rendeki BMX-CROSS SE 44.221
B döntő Run time
1 486 Németh Nelli Rendeki BMX-CROSS SE 44.470
2 46 Liszai Zétény Rendeki BMX-CROSS SE 45.653
3 311 Vasáros Benedek Rendeki BMX-CROSS SE 47.110
4 523 Németh Erik Rendeki BMX-CROSS SE 50.196
Rank Bib Name Team Moto 1 Moto 2 Moto 3 Moto 4 Total
Points Run time Points Run time Points Run time Points Run time Points
13-14 év leány
1 724 Horváth Sára Júlia BMX Sopron SE 1 43.798 1 43.540 1 43.872 1 43.963 4
2 124 Kiss Nikoletta Bettina Veszprémi Spartacus SE 2 44.020 2 43.795 2 46.206 2 44.221 8
3 104 Szávai Petra Veszprémi Spartacus SE 4 46.282 3 46.662 3 47.152 4 46.340 14
4 222 Beszerdik Eszter Rendeki BMX-CROSS SE 3 45.486 5 1:02.845 5 1:01.078 3 45.870 16
5 732 Udvardi Panka BMX Sopron SE 5 48.180 4 48.924 4 48.697 5 48.310 18
15-16 év
1 38 Zsoldos Péter Gencsapáti KSE BMX 3 40.584 1 39.124 2 38.923 1 38.790 7
2 622 Szűcs Máté Barnabás AKE BMX Racing Team-Hódmezővásárhely 2 39.737 2 39.336 1 37.654 2 39.419 7
3 218 Mohácsi Benedek Gencsapáti KSE BMX 1 39.611 3 40.276 3 39.905 3 40.768 10
4 511 Czisztler Hanna BMX Sopron SE 4 41.141 5 41.196 5 40.632 4 41.095 18
5 123 Kleé Krisztián Gencsapáti KSE BMX 5 41.918 4 40.696 4 40.284 5 50.962 18
17+ év
1 49 Mészáros Krisztián BMX Sopron SE 2 36.618 1 36.936 1 35.455 1 35.709 5
2 83 Prájczer Péter BMX Sopron SE 3 38.671 2 37.760 3 37.097 2 35.930 10
3 285 Vincze Gergely Gencsapáti KSE BMX 1 35.345 7 0.000 2 35.730 3 36.587 13
4 503 Kató Norbert Rendeki BMX-CROSS SE 4 39.415 3 38.176 4 39.069 4 39.549 15
5 929 Kreisz Krisztina BMX Sopron SE 5 43.837 4 44.431 5 44.493 5 44.801 19
30+ év
1 13 Balogh péter Gencsapáti KSE BMX 3 40.389 1 38.535 1 38.255 1 38.525 6
2 777 Szabó Dániel Gencsapáti KSE BMX 1 39.674 2 39.482 2 39.916 2 40.328 7
3 85 Becsei Sándor FRO Racing 2 40.329 3 39.768 3 40.316 3 40.635 11
4 14 Enyedi Ferenc Veszprémi Spartacus SE 4 42.688 4 42.871 4 46.751 4 45.364 16

Versenyinformáció

RENDEZŐ:                                                 

Magyar Kerékpáros Szövetség, Veszprémi Spartacus SE

VEZETŐ BÍRÓ:                                      

Borbély Ferenc

NEVEZÉS:                                                

2021. 06. 26. szombat 10.00 – 12.00

Előnevezés: 2021.06. 22. 24.00 óráig, helyszíni nevezés dupla díjért lehetséges

NEVEZÉSI DÍJ:

felnőtt (17+):                                               5.000.-Ft

challenge -6-16, 30+:                               3.500.-Ft

Időmérő egység bérlése                           1.500.-Ft

EDZÉS:

2021. 06. 26. szombat

13.00 – 13.20 (szabadedzés)                                 Block 1.

13.20 – 13.40 (szabadedzés)                                Block 2.

Rajtgépes edzés:

13.40-13.55                                                              Block 1.

14.00.-14.15                                                             Block 2.

Versenykezdet: 14.30

A versenypálya magánterület, kizárólag a hivatalos edzés idején használható. A versenyt megelőző napokon (2021.06.14-től) a pálya használata tilos.

KATEGÓRIÁK:                                     

Blokk 1.: 3-6 év, 7-8 év, 9-10 év, 11-12 év,

Blokk 2:13-14 év, 15-16 év, 17+, 30+ (Senior)

LEBONYOLÍTÁS:                                    

Versenyzők besorolása a Magyar Kupa jelenlegi összetett állása szerint történik. (UCI Ranking besorolás) Starthely kiosztás UCI Anex 2. szerint.

A versenyzőknek a kerékpárokra időmérő egységet kell elhelyezniük.

DÍJAZÁS:

A Magyar Kerékpáros Szövetség, BMX Racing szakág, BMX Szabálykönyve szerint.

CAMPING:                                                

Campingezési lehetőség TILOS!

INFORMÁCIÓ:                                         

Borbély Ferenc 20-3-360-962, bmxhungary1@mail.com,

*Esetleges balesetekért, személyi, illetve felszerelés/kerékpár sérülésekért a rendező felelősséget nem vállal. A rendezvényen minden résztvevő saját felelősségére indul és ezt a nevezés megküldésével elismeri.

'Fel a tetejéhez' gomb