2022vas19júnEgész napBMTB Series 2022II. forduló KazincbarcikaKazincbarcika - Csónakázó tóSzakágMTBKategóriaMKSZ Akkreditált

Időpont

2022. június 19.

Helyszín

Kazincbarcika - Csónakázó tó

3700 Kazincbarcika, Csónakázó tó

Rajtlisták, eredmények

Pos Bib First Name Last Name Team Time Gap
U7 fiú
1 109 KOVÁČ Matias BK Bikers Seňa 2:17
2 112 KÁLDI Zalán Greenzone ZKSE 2:39 0’22”
3 113 MÁDY Zalán 2:40 0’24”
4 115 KATONA Attila DSI 3:02 0’45”
5 111 TÓTH-BARTA Nimród 3:04 0’47”
6 114 FÖLDESI Péter Bükki Hegyisportért Egyesület 3:25 1’08”
U7 lány
1 118 FRIDEL Fanni Kis-Galya KSE 4:17
2 117 MÁDY Elena 5:24 1’08”
3 116 SZMOLKA Zsófia Team3K 6:56 2’40”
U9 fiú
1 102 MÁDY Áron 4:12
2 97 SZŐNYI Zalán DVTK Cycling Team 4:18 0’06”
3 96 FELEDY Zoltán Kis-Galya KSE 4:23 0’12”
4 106 SZEILER Olivér DSI 4:30 0’18”
5 99 SIPOS Dáriusz Deli Cube Csömör 4:35 0’24”
6 100 POLENYÁK Konor Kis-Galya KSE 4:43 0’32”
7 87 SZOLNOKI Dániel Kis-Galya KSE 4:52 0’40”
8 104 GOMBÁR Péter 4:55 0’44”
9 105 ZOLTAY Bendegúz Kis-Galya KSE 4:57 0’46”
10 103 SIPOS Nesztor Dante Cube Csömör 5:11 0’59”
11 101 SZABÓ Zsombor Kis-Galya KSE 5:11 1’00”
12 98 TÓTH Bálint Kis-Galya KSE 5:15 1’04”
U9 lány
1 108 CSORBA Hermina Kis-Galya KSE 5:42
2 107 VÁMOS Janka 6:07 0’25”
U11 fiú
1 84 SIPOS Borisz Ali Cube Csömör 5:57
2 89 JAKAB Benett DSI 6:18 0’21”
3 88 BORSODI Dániel Kis-Galya KSE 8:51 2’53”
U11 lány
1 90 ADAMČÍK Sofia Cyklistická tour 4:04
2 91 TRÁM Noémi Kis-Galya KSE 4:09 0’05”
3 94 LADÁNYIOVÁ Eliška PROefekt Košice 4:10 0’06”
4 92 FELEDY Eszter Kis-Galya KSE 4:24 0’19”
5 93 KISS-KULCSÁR Marietta 5:02 0’57”
6 95 OROSZ Alíz Kis-Galya KSE 5:43 1’39”
U13 fiú
1 57 LEÁNYVÁRI Benjamin DVTK Cycling Team 26:18
2 58 LÓNYAI Balázs Kis-Galya KSE 26:58 0’41”
3 66 STOLCZENBERGER Zalán Kis-Galya KSE 27:21 1’03”
4 60 GYETKÓ Péter DSI 29:11 2’53”
5 59 URBÁN Vilmos CUBE Csömör 29:32 3’14”
6 62 VIZI Bálint DVTK Cycling Team 29:34 3’16”
7 61 ANDORKÓ Levente DVTK Cycling Team 30:07 3’49”
8 63 GYÖRGY Márton János DSI 30:49 4’31”
9 68 BÉRES Mirkó Bike4life 34:48 8’31”
10 64 GELLER Gergő Kis-Galya KSE 37:34 11’17”
11 125 CSÁSZÁR Bendegúz Kis-Galya KSE 40:43 14’25”
12 67 ZACHÁR Gáspár Kis-Galya KSE 29:11 -1 lap
U13 lány
1 70 LASÁNSZKI Sára Kis-Galya KSE 19:53
2 69 KRISTIÁN Dominika Michel PROefekt Košice 21:17 1’24”
3 75 STOJANOVSKA Dalija Kőbányai Torna Club SE – Kőbánya Cycling Team 21:37 1’45”
4 76 TÖMÖSKÖZY Dalma Lili Tiszaújvárosi Triatlon Klub 27:00 7’08”
5 72 KISS-KULCSÁR Zsuzsanna 32:05 12’12”
DNF 71 URBANOVICS Hanna Kis-Galya KSE
DNF 74 LADÁNYIOVÁ Michaela PROefekt Košice
U15 lány
1 77 URBÁN Janka CUBE Csömör 32:48
2 82 ZACHÁR Janka Sára Kis-Galya KSE 36:06 3’18”
3 78 GALUSKA Zsófia Kis-Galya KSE 38:10 5’21”
4 79 MOLNÁR Fanni HOTE SE 43:18 10’30”
5 81 SZOLNOKI Nóra Kis-Galya KSE 44:53 12’05”
6 80 SZEPESI Csenge Kis-Galya KSE 45:37 12’49”
DNF 83 TÖMÖSKÖZY Hanga Zsófia Tiszaújvárosi Triatlon Klub
U15 fiú
1 38 MAGYAR Botond Kis-Galya KSE 46:33
2 47 SOÓS Olivér DSI 47:09 0’37”
3 40 GYETKÓ Dániel DSI 48:21 1’48”
4 41 LEÁNYVÁRI Áron DVTK Cycling Team 48:59 2’27”
5 39 VIZI Gáspár DSI 52:34 6’02”
6 45 PODGORNIK Milán DSI 56:26 9’53”
7 42 FELEDY Bence Kis-Galya KSE 57:31 10’58”
8 46 CSORBA Milán Kis-Galya KSE 52:16 -1 lap
DNF 43 KANYÓ Szilas Superior
Hobbi férfi
Pos Bib First Name Last Name Team Time Gap
1 50 SIPOS Adrián Cube Csömör 17:59
2 49 FEHÉR Tamás Zöld Sportok Clubja 18:30 0’32”
3 52 TÓTH Árpád Bike4life 21:24 3’25”
4 51 FELEDY Péter Háromkő Egyesület 23:25 5’27”
5 48 KISS László 23:56 5’58”
6 53 BÉRES Tamás 27:17 9’19”
U17 fiú
Pos Bib First Name Last Name Team Time Gap
1 119 MAGYAR Bendegúz HOTE Sportegyesület 44:43
2 35 RÓZSA Dániel DVTK Cycling Team 49:24 4’41”
3 36 ZACHÁR Bendegúz Kis-Galya KSE 51:23 6’41”
4 37 TAMÁS Bence Cannondale Cicavízió Team 57:39 12’57”
Felnőtt női
1 121 ZSIDAI Lilla Cube-Csömör 1:00:23
2 33 CSÉRI Szilvia Greenzone ZKSE 1:07:21 6’58”
3 122 LÁSZLÓ Brigitta 1:05:43 -1 lap
Master3 férfi
1 26 BOROS Gyula HOTE SE 52:35
2 29 CSÓKÁS Ladislav Spedos 55:35 3’00”
3 27 TAMÁS Tibor Cannondale Cicavízió Team 58:14 5’39”
4 32 KATONA Péter 1:06:06 13’32”
5 126 LUSIA Zsigniew 51:19 -1 lap
DNF 120 MAGYAR Károly Cycling People
DNF 28 JOBBÁGY András team3K
Felnőtt férfi
1 3 RYBAR Filip ProSport Team Košice 56:36.05
2 1 LÓNYAI Levente Kis-Galya KSE 1:01:16.78 4’40.73″
3 2 KORPA István DVTK Cycling Team 1:07:48.93 11’12.88″
Master1 férfi
1 4 PORCSIN Levente DSI 55:12.67
2 5 FRÖLICH Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület 59:25.15 4’12.47″
3 9 SAROSI Endre ViniBike Kerékpáros Sportegyesület 1:01:03.86 5’51.18″
4 6 HACSI Ákos Team3K 1:01:24.14 6’11.46″
5 7 SZÁNTAI VECSERA Bálint Merkapt Maraton Team Sportegyesület 1:02:58.50 7’45.83″
DNF 8 BARTHA Gábor HOTE SE
Master2 férfi
1 10 HAUSER Tomáš ProSport Team Košice 54:25.97
2 11 LÓRENCZ Péter Ózdi Kerékpáros Egyesület 59:25.29 4’59.32″
3 13 KOVÁCS István Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:01:29.34 7’03.38″
4 21 MOLNÁR György HOTE SE 1:01:39.43 7’13.46″
5 14 PAP Zsolt 1:01:52.45 7’26.48″
6 17 GUBANCSIK Péter Greenzone ZKSE 1:02:18.46 7’52.49″
7 25 DOVÁK Krisztián HOTE SE 1:03:42.83 9’16.87″
8 15 HORVÁTH Máté 1:04:31.50 10’05.53″
9 23 BALÁZS Viktor 1:05:14.85 10’48.88″
10 12 KANYÓ Gábor Superior 54:41.18 -1 lap
11 16 KÁLDI Tamás Greenzone ZKSE 56:30.67 -1 lap
12 19 KISS Gábor Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:02:59.18 -1 lap
13 20 PÉTER Cserpák HOTE SE 1:06:25.44 -1 lap
DNF 24 TACHE Tomáš ProSport Team Košice
'Fel a tetejéhez' gomb