2020szo01augEgész napvas0243°KSI KupaTiszagyenda - Polgármesteri HivatalSzakágOrszágútKategóriaMKSZ AkkreditáltSorozatMKSZ Liga Kupa

Időpont

2020. augusztus 1. - 2020. augusztus 2.

Helyszín

Tiszagyenda - Polgármesteri Hivatal

5233 Tiszagyenda, Szent Mihály út 20.

Rajtlisták, eredmények

43. KSI Kupa – egyéni időfutamverseny
Táv: 9,5 km
Rank Last Name First Name Team Result
U15
1 GANGL Bence Szenyor Kerékpáros SZSE 14:15,472
2 HANCZ Tamás Szenyor Kerékpáros SZSE 14:34,985
3 BHATTOA-BUZÁS Amrit Pál KONTENT-DKSI 17:34,452
4 SEFCSIK László Szenyor Kerékpáros SZSE 17:43,531
5 FORGÁCS Artúr FTC 18:44,905
WU15
1 KISS Viktória FTC 18:29,162
U17
1 RADICS Milán KES Cycling Team 13:33,537
2 FARKAS Máté Szenyor Kerékpáros SZSE 13:45,632
3 VARGA Kristóf Kőbánya Cycling Team 13:52,244
4 DOBAI Dávid KES Cycling Team 14:02,340
5 GÖRBE Soma Kőbánya Cycling Team 14:29,567
6 FEHÉRVÁRI Marcell Imre KSI.SE 14:37,514
7 LELKES Bence Szenyor Kerékpáros SZSE 14:42,584
8 BALOG László Lotus Cycling Team 15:09,130
9 BÖSZÖRMÉNYI András KONTENT-DKSI 16:08,281
10 HOLÁCS Gergő Imre FTC 16:34,542
11 MAKRANCZY Dominik Kevin KSI.SE 16:40,972
12 MESTER Ádám KSI.SE 17:51,857
13 MAROS András Lotus Cycling Team DNS
14 SZÁNTÓ Péter Lotus Cycling Team DNS
WU17
1 SÁRY Boglárka KSI.SE 15:51,964
2 PAPP Evelin KONTENT-DKSI 16:13,064
U19
1 MÉSZÁROS Bence Willebrord Wil Vooruit 25:55,471
2 MACK Márton KSI.SE 26:29,568
3 ÁRVAI Kristóf Lotus Cycling Team 26:30,283
4 DRIJVER Bertold KSI.SE 27:00,766
5 NAGY Bendegúz Mátyás KONTENT-DKSI 27:24,499
6 FORRÓ Lajos Szekszárdi SZKE 28:03,882
7 BAGARUS Bence Lotus Cycling Team 28:12,708
8 CSENKI Csongor KES Cycling Team 28:17,310
9 OROSZ Bálint KONTENT-DKSI 29:16,286
10 PÁLFI Botond FTC 29:37,438
11 FÁBIÁN Zalán Willebrord Wil Vooruit 29:58,456
12 HOCZER Péter KONTENT-DKSI 31:15,001
13 SZÉKELY Kristóf KSI.SE 32:17,039
14 BAGOSSY Levente András KSI.SE 32:53,358
WU19
1 JORDÁN Dorka Lotus Cycling Team 13:54,284
2 HÉRICS Diána Letti KSI.SE 17:15,144
3 JANKURA Luca KSI.SE 17:47,303
Elit
1 ISTLSTEKKER Zsolt Team Epronex 26:55,476
2 MÓRICZ Dániel Northwave-Siatek-Olmo 27:52,782
3 SCHUMANN Máté Lotus Cycling Team 28:55,636
4 SÁNDOR Tamás Lotus Cycling Team 29:06,215
Welit
1 HONOS Csenge KSI.SE 14:10,065
43. KSI Kupa – mezőnyverseny
Rank Last Name First Name Team Result
Táv: 45km
U15
1 HANCZ Tamás Szenyor Kerékpáros SZSE 1:10:58
2 GANGL Bence Szenyor Kerékpáros SZSE 1:14:41
3 CSÁKI Szabolcs KONTENT-DKSI 1:14:46
4 ERDŐS Dániel Viadukt SE 1:26:51
5 SEFCSIK László Szenyor Kerékpáros SZSE 1:32:50
6 FORGÁCS Artúr FTC 1:32:50
WU15
1 KISS Viktória FTC 1:32:50
U17
1 DOBAI Dávid KES Cycling Team 1:11:49
2 RADICS Milán KES Cycling Team 1:17:20
3 ERDŐS Gergely Viadukt SE 1:17:22
4 VARGA Kristóf Kőbánya Cycling Team 1:17:26
5 FARKAS Máté Szenyor Kerékpáros SZSE 1:17:28
6 FEHÉRVÁRI Marcell Imre KSI.SE 1:17:50
7 MAKRANCZY Dominik Kevin KSI.SE 1:17:50
8 GYŐRI Richárd SZINGO SE 1:18:06
9 BALOG László Lotus Cycling Team 1:18:06
10 BÖSZÖRMÉNYI András KONTENT-DKSI 1:19:29
11 MESTER Ádám KSI.SE 1:26:51
WU17
1 SÁRY Boglárka KSI.SE 1:19:47
2 PAPP Evelin KONTENT-DKSI DNF
WU19
1 JORDÁN Dorka Lotus Cycling Team 1:11:32
2 JANKURA Luca KSI.SE 1:26:51
3 HIDEG Fruzsina Fehérvár Cycling Team 1:26:51
Welit
1 HONOS Csenge KSI.SE 1:11:32
Táv: 90km
U19
1 OROSZ Bálint KONTENT-DKSI 2:02:34
2 ÁRVAI Kristóf Lotus Cycling Team 2:02:34
3 MÉSZÁROS Bence Willebrord Wil Vooruit 2:02:34
4 DRIJVER Bertold KSI.SE 2:02:34
5 MACK Márton KSI.SE 2:02:34
6 FORRÓ Lajos Szekszárdi SZKE 2:02:34
7 FÁBIÁN Zalán Willebrord Wil Vooruit 2:02:34
8 NAGY Bendegúz Mátyás KONTENT-DKSI 2:02:34
9 KOVÁCS Dániel KONTENT-DKSI 2:02:34
10 CSENKI Csongor KES Cycling Team 2:02:34
11 MARTON Balázs KONTENT-DKSI 2:02:34
12 HOLCZER Péter KONTENT-DKSI 2:03:38
13 PÁLFI Botond FTC DNF
14 BAGARUS Bence Lotus Cycling Team DNF
15 BAGOSSY Levente András KSI.SE DNF
16 SZALKA Zsolt Viadukt SE DNF
17 KOVÁCS Máté Kőbánya Cycling Team DNF
18 MOLNÁR Bálint BVSC-Zugló DNF
19 SZÉKELY Kristóf KSI.SE DNF
Elite
1 ISTLSTEKKER Zsolt Team Epronex 1:59:53
2 KISS Gergely Team Epronex 1:59:53
3 GÖNCZY Gergő Team Epronex 1:59:53
4 PÁLYI Csaba Team Epronex 2:01:58
5 OROSZ Gergő Team Epronex 2:02:34
6 MÓRICZ Dániel Northwave-Siatek-Olmo 2:02:34
7 SCHUMANN Máté Lotus Cycling Team 2:02:34
8 DURUCZ Miklós Team Epronex 2:02:34
9 SOLYMOSI Márton Team Epronex 2:02:34
10 SÁNDOR Tamás Lotus Cycling Team 2:03:11
11 URBÁN Jakab Kőbánya Cycling Team 2:09:17
12 ÁRVAI Krisztián Lotus Cycling Team DNS
Masters
1 KOVÁCS dr Kristóf Kőbánya Cycling Team 2:02:34
'Fel a tetejéhez' gomb