Az idei évben megalapításának 10. évfordulóját ünnepli a Borsod MTB Series, amely az elmúlt évekhez hasonlóan négy futammal várja az olimpiai szakág kedvelőit.
Bár nem mindig volt ez így, hiszen 2014-ben, amikor az Ózdi Kerékpáros Egyesület elnöke és jelenleg is aktív tagja Frölich Tamás Borsod MTB Bajnoka néven megálmodta a versenyt, akkor még csak egy futamon dőlt el, hogy ki lesz Borsod megye legjobb hegyikerékpárosa XCO szakágban. A kezdeti sikereken felbuzdulva az ózdi klub úgy gondolta, hogy az akkor még éppen befejező évét záró SuperCross (CX szakág) sorozathoz hasonlóan érdemes lenne az XCO-ban is bővíteni a futamok számát, és egy Észak-magyarországi sorozatként megjelenni a hazai versenynaptárban.
A következő évben a klub felkereste a Kis-Galya KSE és Kerékpár Klub Kazincbarcika (Team3K) vezetőségét egy esetleges együttműködésre, aminek köszönhetően 2015-ben három futamon dőlhetett el a bajnoki cím sorsa a különböző korosztályokban. 2016-ban az akkor még működő borsodnádasdi Mátéhegyi Ökopark csapata negyedik rendezőként új helyszínnel színesítette a futamok számát, de egy év után a kiszállás mellett döntött a klub.
2017-ben új belépőként a miskolci HOTE SE váltotta a borsodnádasdi egyesületet a rendezésben, akik azóta már két futammal is hozzájárulnak a sorozat sikereihez. 2019-ben öt forduló várta az indulókat, de 2020-ban a Covid19 évében a Kis-Galya KSE már nem vállalta a rendezést, így azóta fixen négy futam kínálkozik az XCO versenyzők számára.
2020-ban a sorozat szervezői figyelve a világ sport-trendjeit, újra gondolták és korszerűsítették a sorozatot, annak szabályait és ezzel együtt a sorozat nevét is megváltoztatták. Így született meg a Borsod MTB Series, amely 2022-től a Magyar Kerékpáros Szövetség támogatásával kerül megrendezésre és már 3. éve, hogy akkreditált XCO versenysorozatként szerepel a szövetség hivatalos versenynaptárában. A sorozat nem csak kizárólag a helyi sportolókat várja, hanem más megyéből, de akár más országból érkező versenyző is lehet a bajnokság végén a pontverseny győztese.
Idén is várjuk a versenyzőket a sorozat futamaira az utánpótlás (U7-es) korosztálytól a Masterekig, illetve azokat a versenyzőket is, akik már otthonosan mozognak az XCO világban, legyen az korábbi- vagy regnáló Magyar Bajnok, akik akár felkészülési versenyként tekintenek a sorozat futamaira vagy célul tűzték ki a Borosd MTB Series összetett pontversenyének megnyerését.
Továbbá külön „Hobby” futamok beiktatásával várjuk a szakággal most ismerkedő hegyikerékpárosokat, a gyerekeket elkísérő apukákat, anyukákat, hogy ők is kapcsolódjanak be a futamokba, mert a pályán belül sokkal izgalmasabb, mint azon kívül. A pályák nyomvonalai, a korosztályok körszámai úgy vannak kialakítva és meghatározva, hogy minden felkészültségi szint mellett lehetőséget teremtsen a jó és élvezetes versenyzésre.
A hangonyi futamot követően, május 21-én Miskolc-Görömbölyön a HOTE SE várja a versenyzőket egy jó kis klasszikus XCO versennyel, majd június 18-án KolorCity, azaz Kazincbarcika ad otthont a sorozat 3. futamának, aminek a házigazdája a Team3K egyesület. Végül egy hónap múlva július 16-án az XCO országos bajnokságot megelőző hétvégén szintén a HOTE SE gondozásában kerül lebonyolításra az utolsó futam ismét Miskolcon, de már a Majális-parkban, ahol már az összetett eredményhirdetésre is sor kerül.
VERSENYEK
Időpont
2023. április 30.
Helyszín
Hangony - Sportpálya
3626 Hangony, Szőnyi Márton út
Rajtlisták, eredmények
Pos | Bib | First Name | Last Name | Team | Time | Gap |
U7 fiú | ||||||
1 | 20 | TÓTH-BARTA | Nimród | 5:46 | ||
U7 lány | ||||||
1 | 23 | FRIDEL | Fanni | Kis-Galya KSE | 6:00 | |
2 | 22 | ZOLTAY | Lídia | Kis-Galya KSE | 6:16 | 0’16” |
3 | 27 | TRIF | Mara | Acs Next Sport | 6:40 | 0’40” |
4 | 28 | MÁDY | Elena | 7:17 | 1’17” | |
5 | 24 | KOVÁČOVÁ | Olívia | SB Seňa bikers | 8:00 | 2’01” |
6 | 25 | MULAČ | Kristína | ŠK KOMPAS | 8:24 | 2’24” |
7 | 26 | MULAČ | Olívia | ŠK KOMPAS | 9:02 | 3’03” |
8 | 29 | STOLCZENBERGER | Virág | Kis-Galya KSE | 6:13 | -1 lap |
U9 fiú | ||||||
1 | 36 | ROŠTÁR | Jakub | PROefekt Košice | 4:25 | |
2 | 31 | BUDAHÁZY | Márton | Superior Racing Team | 4:57 | 0’31” |
3 | 34 | BUCSI | Máté | Bike-Zone Gödöllő | 5:18 | 0’53” |
4 | 40 | KATONA | Attila | DSI Cycling Team | 5:44 | 1’19” |
5 | 42 | SIPOS | Nesztor | Cube Csömör | 5:45 | 1’20” |
6 | 41 | SIPOS | Dáriusz | Cube Csömör | 5:56 | 1’30” |
7 | 30 | SZOLNOKI | Dániel | Kis-Galya KSE | 5:58 | 1’32” |
8 | 37 | KOVÁČ | Matias | SB Seňa Bikers | 6:10 | 1’44” |
9 | 39 | KIRÁLY GÉZA | Máté | DVTK Cycling Team | 6:16 | 1’51” |
10 | 38 | MULAČ | Patrik | ŠK KOMPAS | 7:21 | 2’56” |
11 | 32 | HUGLI | Ádám | Kis-Galya KSE | 7:49 | 3’23” |
12 | 33 | OROSZ | Valter | 5:25 | -1 lap | |
U11 fiú | ||||||
1 | 142 | TUDOR | Trif | ACS NEXT SPORT | 13:59 | |
2 | 141 | SMOLKA | Simon | PROefekt Košice | 14:49 | 0’51” |
3 | 138 | TÓTH | Bálint | Kis-Galya KSE | 16:06 | 2’07” |
4 | 144 | MÁDY | Áron | DVTK Cycling Team | 16:08 | 2’09” |
5 | 136 | FELEDY | Zoltán | Kis-Galya KSE | 16:12 | 2’13” |
6 | 148 | JAKAB | Benett | DSI Cycling Team | 17:57 | 3’58” |
7 | 147 | SZEILER | Olivér | DSI Cycling Team | 18:28 | 4’29” |
8 | 145 | SZŐNYI | Zalán | DVTK Cycling Team | 14:13 | -1 lap |
9 | 139 | ZOLTAY | Bendegúz | Kis-Galya KSE | 15:15 | -1 lap |
10 | 149 | ÖTVÖS | Nimród | DSI Cycling Team | 16:07 | -1 lap |
11 | 137 | SZABÓ | Zsombor | Kis-Galya KSE | 16:24 | -1 lap |
12 | 146 | ÁKOS | Gajda | DVTK Cycling Team | 16:28 | -1 lap |
13 | 140 | MOLNÁR | Máté | HOTE SE | 16:30 | -1 lap |
14 | 143 | GOMBÁR | Péter | 10:38 | -2 laps | |
U11 lány | ||||||
1 | 172 | DOMINTEROVA | Sarah | PROefekt Košice | 11:18 | |
2 | 173 | LADÁNYIOVÁ | Eliška | PROefekt Košice | 11:21 | 0’03” |
3 | 170 | BAUER | Violet Emery | Kis-Galya KSE | 14:38 | 3’20” |
4 | 171 | SCHMIEGE | Johanna | Kis-Galya KSE | 11:19 | -1 lap |
U13 fiú | ||||||
1 | 122 | STOLCZENBERGER | Zalán | Kis-Galya KSE | 27:48 | |
2 | 128 | HORVÁTH | Miklós | Superior Racing Team | 28:22 | 0’35” |
3 | 131 | SIPOS | Borisz | Cube Csömör | 28:56 | 1’09” |
4 | 125 | URBÁN | Vilmos | CUBE-Csömör | 29:00 | 1’13” |
5 | 121 | NAGY-VALENT | Marcell | Kis-Galya KSE | 27:51 | -1 lap |
6 | 120 | CSÁSZÁR | Bendegúz | Kis-Galya KSE | 28:08 | -1 lap |
7 | 130 | MATICS | Vince | Bike4life | 26:17 | -2 laps |
8 | 129 | SZABÓ | Zoltán Illés | DSI Cycling Team | 28:37 | -2 laps |
9 | 124 | HEGEDŰS | Bendegúz | DVTK Cycling Team | 28:46 | -2 laps |
U13 lány | ||||||
1 | 118 | KRISTIÁN | Dominika Michel | PROefekt Košice | 18:15 | |
2 | 116 | FELEDY | Eszter | Kis-Galya KSE | 23:02 | 4’47” |
3 | 117 | KISS-KULCSÁR | Marietta | 22:01 | -1 lap | |
U15 fiú | ||||||
1 | 94 | ROŠTÁR | Marko | PROefekt Košice | 26:57 | |
2 | 102 | VONA | Márton | CUBE-Csömör | 27:23 | 0’26” |
3 | 92 | LEÁNYVÁRI | Benjámin | DVTK Cycling Team | 28:11 | 1’14” |
4 | 91 | FELEDY | Bence | Kis-Galya KSE | 29:37 | 2’41” |
5 | 95 | ANDORKÓ | Levente | DVTK Cycling Team | 29:42 | 2’46” |
6 | 97 | VIZI | Bálint | DVTK Cycling Team | 30:05 | 3’09” |
7 | 99 | JUHÁSZ | Áron | DVTK Cycling Team | 30:28 | 3’31” |
8 | 93 | KANYÓ | Szilas | Superior Racing Team | 31:02 | 4’06” |
9 | 101 | VERES | Áron | Bike-Zone Gödöllő | 31:31 | 4’34” |
10 | 103 | NAGY | Előd | Tamási BringaSport Egyesület | 31:48 | 4’52” |
11 | 107 | BÉRES | Mirkó | Bike4life | 32:05 | 5’09” |
12 | 104 | HIDEG | András Zalán | Tamási BringaSport Egyesület | 32:08 | 5’12” |
13 | 98 | ÉLES | Roland | DVTK Cycling Team | 33:03 | 6’07” |
14 | 106 | ILYÉS | Balázs | DSI Cycling Team | 34:47 | 7’50” |
U15 lány | ||||||
1 | 45 | LADÁNYIOVÁ | Miska | PROefekt Košice | 23:22 | |
2 | 50 | URBÁN | Janka | CUBE-Csömör | 23:26 | 0’05” |
3 | 46 | STOJANOVSKA | Dalija | Kőbányai Torna Club Sportegyesület | 25:27 | 2’05” |
4 | 48 | TÓTH | Sára | CUBE-Csömör | 25:40 | 2’19” |
5 | 44 | KISS-KULCSÁR | Zsuzsanna | 25:40 | -1 lap | |
Hobbi férfi | ||||||
1 | 83 | ROŠTÁR | Marek | PROefekt Košice | 10:40 | |
2 | 87 | PAP | Norbert | 12:38 | 1’58” | |
3 | 69 | KATONA | Dániel | 13:42 | 3’02” | |
4 | 86 | BÉRES | Tamás | Bike4life | 14:03 | 3’23” |
5 | 82 | FELEDY | Péter | Háromkő Egyesület | 15:33 | 4’52” |
6 | 84 | KIRÁLY | Géza | DVTK Cycling Team | 15:50 | 5’09” |
7 | 85 | KÉRI | Zsolt | CUBE-Csömör | 6:46 | -1 lap |
Hobbi női | ||||||
1 | 17 | ANDORKÓ | Andrea | DVTK Cycling Team | 8:04 | |
2 | 19 | DANYI | Szilvia | 9:36 | 1’32” | |
U17 fiú | ||||||
1 | 73 | RÓZSA | Dániel | DVTK Cycling Team | 42:23 | |
2 | 75 | KRÁNITZ | István | Tamási BringaSport Egyesület | 43:03 | 0’41” |
3 | 72 | GUDELLA | Ádám | Bike-Zone Gödöllő | 43:25 | 1’02” |
4 | 76 | TURMANN | Benjámin | Tamási BringaSport Egyesület | 44:49 | 2’27” |
5 | 77 | APALI-SZABÓ | Benedek | Tamási BringaSport Egyesület | 45:53 | 3’31” |
6 | 79 | MAGYAR | Botond | HOTE SE | 46:23 | 4’01” |
7 | 71 | LEÁNYVÁRI | Áron | DVTK Cycling Team | 46:25 | 4’02” |
8 | 80 | GERGELY | Lőrincz | Kőbányai Torna Club Sportegyesület | 43:50 | -1 lap |
Felnőtt női | ||||||
1 | 15 | KISS | Nikoletta Bettina | Bike-Zone Gödöllő | 39:41 | |
2 | 18 | ORAVECZ | Lora | PCCC | 42:27 | 2’46” |
3 | 16 | KÖDMÖN | Dorottya | 44:49 | 5’08” | |
Master3 férfi | ||||||
1 | 158 | BOROS | Gyula | HOTE SE | 40:14 | |
2 | 152 | CSÓKÁS | Ladislav | Spedos | 42:49 | 2’34” |
3 | 151 | KATONA | Péter | 44:48 | 4’34” | |
4 | 156 | KORL | František | ProSport Team Košice | 47:21 | 7’06” |
5 | 160 | BUDAI | Norbert | 49:57 | 9’43” | |
6 | 153 | MADARÁSZ | Peter | ProSport Team Košice | 51:01 | 10’46” |
7 | 150 | KISS | László | 43:29 | -1 lap | |
DNF | 154 | JOBBÁGY | András | Team3K | ||
Master2 férfi | ||||||
1 | 51 | HAUSER | Tomáš | ProSport Team Košice | 50:00.41 | |
2 | 55 | FRÖLICH | Tamás | Ózdi Kerékpáros Egyesület | 53:19.99 | 3’19.57″ |
3 | 59 | KANYÓ | Gábor | Superior Racing Team | 53:44.26 | 3’43.85″ |
4 | 52 | KOVÁCS | István | Ózdi Kerékpáros Egyesület | 54:28.60 | 4’28.19″ |
5 | 62 | LACZKÓ | András | 55:12.59 | 5’12.18″ | |
6 | 133 | HORVÁTH | Máté | 56:33.85 | 6’33.44″ | |
7 | 60 | BUCSI | Tamás | Bike-Zone Gödöllő | 57:44.38 | 7’43.96″ |
8 | 54 | GUBANCSIK | Péter | ZKSE | 59:03.34 | 9’02.92″ |
9 | 64 | KOVÁCS | Attila | Bike-Zone Gödöllő | 59:34.94 | 9’34.52″ |
10 | 81 | TRIF | Krisztián | 51:30.76 | -1 lap | |
11 | 132 | SIPOS | Adrián | Cube Csömör | 51:59.41 | -1 lap |
12 | 58 | MOLNÁR | György | HOTE SE | 56:33.20 | -1 lap |
13 | 61 | CSERPÁK | Péter | HOTE SE | 1:01:17.85 | -1 lap |
DNF | 63 | ILLÉS | György | Kőbányai Torna Club Sportegyesület | ||
Master1 férfi | ||||||
1 | 111 | FÖLDI | Bence | Bike-Zone Gödöllő | 57:33.05 | |
2 | 112 | KOZARÓCZY | Tamás | 1:08:19.55 | -1 lap | |
3 | 114 | BARTHA | Gábor | HOTE SE | 58:58.45 | -2 laps |
Felnőtt férfi | ||||||
1 | 9 | SZATMÁRY | András | Cube-Csömör | 53:50.60 | |
2 | 1 | KISS | Vince Dániel | Bike-Zone Gödöllő | 55:38.11 | 1’47.51″ |
3 | 7 | RYBÁR | Filip | ProSport Team Košice | 1:00:50.72 | 7’00.11″ |
4 | 4 | MAGYAR | Bendegúz | HOTE SE | 1:02:56.67 | 9’06.06″ |
5 | 6 | CSONTÓ | Ádám | BTS | 56:07.28 | -1 lap |
6 | 8 | GÖNCZI | Mátyás | DVTK Cycling Team | 56:10.45 | -2 laps |
DNF | 12 | OSTERLING | Ádam | Magaslati Kerékpáros Egyesület | ||
DNF | 5 | FODOR | Dávid | |||
DNF | 2 | SÁNDOR | Balázs | Salgótarjáni HKE |
Az esemény kiemelt támogatója a Szerencsejáték Zrt.
Időpont
2023. május 21.
Helyszín
Miskolc - Görömböly
3516 Miskolc, Görömbölyi pincesor
Rajtlisták, eredmények
Pos | Bib | First Name | Last Name | Team | City | Time | Gap |
U7 fiú | |||||||
1 | 28 | SEBESTYÉN | Lukács | FRO Kerékpáros Egyesület | Csömör | 1:48 | |
2 | 7 | TÓTH-BARTA | Nimród | Miskolc | 2:04 | 0’16” | |
3 | 79 | FÖLDESI | Péter | Bükki Hegyisportért Egyesület | Miskolc | 2:06 | 0’18” |
4 | 78 | PÁNDI | Bende | Miskolc | 2:35 | 0’47” | |
5 | 9 | OSTORHÁZI | Olivér | Bükki Hegyisportért Egyesület | Miskolc | 3:32 | 1’44” |
U7 lány | |||||||
1 | 15 | FRIDEL | Fanni | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 2:44 | |
2 | 14 | KOVÁČOVÁ | Olívia | SB Seňa Bikers | Seňa | 3:33 | 0’48” |
3 | 16 | STOLCZENBERGER | Virág | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 3:36 | 0’52” |
4 | 12 | MULAČ | Kristína | ŠK KOMPAS | Košice | 3:57 | 1’12” |
5 | 11 | HACSI | Blanka | Team3K | Miskolc | 5:01 | 2’16” |
6 | 13 | MULAČ | Olívia | ŠK KOMPAS | Košice | 5:01 | 2’16” |
U9 fiú | |||||||
1 | 39 | SZOLNOKI | Dániel | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 5:04 | |
2 | 34 | SIPOS | Nesztor Dante | CUBE-Csömör | Budapest, XVI. kerület | 5:05 | 0’01” |
3 | 32 | BUCSI | Máté | BIKE ZONE GÖDÖLLŐ | Gödöllő | 5:06 | 0’01” |
4 | 33 | MULAČ | Patrik | ŠK KOMPAS | Košice | 5:13 | 0’08” |
5 | 35 | SIPOS | Dáriusz Deli | CUBE-Csömör | Budapest, XVI. kerület | 5:19 | 0’14” |
6 | 36 | KOVÁČ | Matias | SB Seňa Bikers | Seňa | 5:23 | 0’18” |
7 | 37 | KIRÁLY GÉZA | Máté | DVTK Cycling Team | Miskolc | 5:28 | 0’24” |
8 | 38 | KÁLDI | Zalán | Greenzone ZKSE | Budapest | 6:00 | 0’56” |
U9 lány | |||||||
1 | 167 | VÁMOS | Janka | DVTK Cycling Team | Miskolc | 2:49 | |
2 | 168 | BARANYI | Léda Hanna | Üröm | 2:49 | 0’00” | |
U11 fiú | |||||||
1 | 141 | MÁDY | Áron | DVTK Cycling Team | Miskolc | 11:10 | |
2 | 142 | FELEDY | Zoltán | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 12:39 | 1’28” |
3 | 143 | JAKAB | Benett | Debrecen | 13:08 | 1’58” | |
4 | 144 | SZŐNYI | Zalán | DVTK Cycling Team | Miskolc | 13:33 | 2’23” |
5 | 140 | TÓTH | Bálint | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 13:41 | 2’31” |
6 | 145 | ÖTVÖS | Nimród | DSI Cycling Team | Debrecen | 13:53 | 2’42” |
7 | 149 | GOMBÁR | Péter | Miskolc | 13:56 | 2’45” | |
8 | 151 | IVÁNYI | Márton | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 16:26 | 5’15” |
9 | 147 | MOLNÁR | Máté | HOTE SE | Görömböly | 17:15 | 6’04” |
DNF | 150 | SOLTÉSZ | Mike | Miskolc | |||
U11 lány | |||||||
1 | 172 | BAUER | Violet Emery | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 7:22 | |
2 | 174 | HEGEDŰS | Helga | CUBE-Csömör | Budapest | 7:45 | 0’24” |
3 | 171 | BUCSI | Dóra | BIKE ZONE GÖDÖLLŐ | Gödöllő | 8:28 | 1’07” |
4 | 170 | SCHMIEGE | Johanna | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 8:38 | 1’17” |
5 | 173 | BARANYI | Adél Luca | Üröm | 11:53 | 4’31” | |
U13 fiú | |||||||
1 | 120 | STOLCZENBERGER | Zalán | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 20:28 | |
2 | 139 | HORVÁTH | Miklós | Superior Racing Team | Budapest | 20:31 | 0’03” |
3 | 122 | SIPOS | Borisz Ali | CUBE-Csömör | Budapest, XVI. kerület | 21:25 | 0’56” |
4 | 123 | URBÁN | Vilmos | CUBE-Csömör | Csömör | 22:02 | 1’34” |
5 | 124 | NAGY-VALENT | Marcell | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 25:12 | 4’44” |
6 | 125 | CSÁSZÁR | Bendegúz | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 26:19 | 5’50” |
7 | 135 | GIRICZ | Benjámin | Új Bárka Egyesület | Csongrád | 28:23 | 7’54” |
8 | 132 | FÁCZÁN | Bertalan | CUBE-Csömör | Budapest | 28:38 | 8’09” |
9 | 169 | GRESKOVICS | Balázs | Superior Racing Team | Budaörs | 29:11 | 8’43” |
10 | 129 | MATTHIASICH | Vince | Bike4life | Budapest | 20:33 | -1 lap |
11 | 136 | BARANYI | András Barnabás | Bike4life | Üröm | 21:06 | -1 lap |
12 | 127 | SZABÓ | Zoltán Illés | DSI Cycling Team | Hajdúszoboszló | 22:37 | -1 lap |
13 | 130 | ÁDÁM | Rohály | Miskolc | 24:31 | -1 lap | |
14 | 128 | ANDACS-HAMZA | Máté | Bike4Life | Budapest | 26:33 | -1 lap |
15 | 131 | MÁRK | Várkoly-Medve | Miskolc | 27:37 | -1 lap | |
U13 lány | |||||||
1 | 74 | FELEDY | Eszter | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 18:06 | |
2 | 77 | FÁCZÁN | Mária Ilona | CUBE-Csömör | Budapest | 20:43 | 2’37” |
3 | 75 | KISS-KULCSÁR | Marietta | Miskolc | 24:09 | 6’03” | |
4 | 76 | BUDAI | Nóra | Kazincbarcika | 32:44 | 14’37” | |
U15 lány | |||||||
1 | 80 | URBÁN | Janka | CUBE-Csömör | Csömör | 21:04 | |
2 | 82 | TÓTH | Sára | CUBE-Csömör | Budapest | 22:59 | 1’54” |
3 | 81 | STOJANOVSKA | Dalija | Kőbànya Cycling Team | Budapest | 24:26 | 3’21” |
4 | 85 | URBANOVICS | Hanna | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 28:33 | 7’29” |
5 | 83 | KISS-KULCSÁR | Zsuzsanna | Miskolc | 30:39 | 9’34” | |
6 | 84 | MOLNÁR | Fanni | HOTE SE | Görömböly | 32:34 | 11’30” |
U15 fiú | |||||||
1 | 113 | KOVAC | Jakub | BMX Klub Kosicky Sarkan | Košice | 41:39 | |
2 | 112 | LÓNYAI | Balázs | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 43:55 | 2’16” |
3 | 114 | PELIKÁN | Bedegúz | CROSSKOVÁCSI SKE | Nagykovácsi | 45:30 | 3’50” |
4 | 101 | ANDORKÓ | Levente | DVTK Cycling Team | Miskolc | 45:31 | 3’52” |
5 | 102 | VIZI | Bálint | DVTK Cycling Team | Miskolc | 46:03 | 4’24” |
6 | 115 | CSORBA | Milán | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 46:21 | 4’42” |
7 | 104 | KANYÓ | Szilas | Superior Racing Team | Bükkszék | 46:23 | 4’43” |
8 | 100 | FELEDY | Bence | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 46:47 | 5’07” |
9 | 105 | VERESS | Àron Làszlò | Kőbànya Cycling Team | Gödöllő | 49:07 | 7’27” |
10 | 176 | FAZEKAS | Levente | Superior Racing Team | Galgamácsa | 52:49 | 11’10” |
11 | 103 | JUHÁSZ | Áron | DVTK Cycling Team | Miskolc | 52:50 | 11’10” |
12 | 116 | PAP | Dominik | Tamási BringaSport Egyesület | Tamási | 52:58 | 11’19” |
13 | 107 | BÉRES | Mirkó | Bike4life | Budakalász | 53:47 | 12’07” |
14 | 106 | NAGY | Előd | Tamási BringaSport Egyesület | Tamási | 56:55 | 15’15” |
15 | 110 | ILYÉS | Balázs | DSI Cycling Team | Debrecen | 57:57 | 16’17” |
16 | 119 | GIRICZ | Gábriel | Új Bárka Egyesület | Csongrád | 59:50 | 18’10” |
17 | 111 | GERSÉNYI | Ármin | CUBE-Csömör | Kerepes | 1:01:47 | 20’08” |
18 | 109 | ÉLES | Roland | DVTK Cycling Team | Miskolc | 1:03:55 | 22’16” |
19 | 108 | HIDEG | András Zalán | Tamási BringaSport Egyesület | Tamási | 48:29 | -1 lap |
20 | 117 | BORSOS | Ákos | DVTK Cycling Team | Miskolc | 51:53 | -1 lap |
21 | 138 | TÓTH | Bence | Kóspallag | 55:25 | -1 lap | |
22 | 137 | CSORDÁS-ZILAI | Bendegúz | Csordás-Zilai Family | Miskolc | 1:01:14 | -1 lap |
DNF | 118 | RÓZSAHEGYI-BÓTA | Ábel | DVTK Cycling Team | Miskolc | ||
Hobbi férfi | |||||||
1 | 57 | PAP | Norbert | Miskolc | 14:59 | ||
2 | 91 | GIRICZ | Balázs | Új Bárka Egyesület | Csongrád | 15:21 | 0’22” |
3 | 87 | GOMBÁR | Péter | Miskolc | 15:26 | 0’27” | |
4 | 86 | KÉRI | Zsolt | CUBE-Csömör | Budapest | 15:51 | 0’51” |
5 | 59 | BARANYI | Gergely | Üröm | 16:23 | 1’24” | |
6 | 92 | KIRÁLY | Géza | DVTK Cycling Team | Miskolc | 17:49 | 2’50” |
7 | 89 | FELEDY | Péter | Háromkő Egyesület | Bükkszentkereszt | 18:39 | 3’39” |
8 | 90 | DR. FÁCZÁN | Gábor | CUBE-Csömör | Rózsaszentmárton | 18:45 | 3’46” |
9 | 162 | CSÁYZÁR | Péter | Pécs | 20:03 | 5’04” | |
10 | 50 | JUHÁSZ | Géza Zsolt | Miskolc | 12:59 | -1 lap | |
Hobbi női | |||||||
1 | 94 | ANDORKÓ | Andrea | DVTK Cycling Team | Miskolc | 8:37 | |
2 | 93 | DANYI | Szilvia | Bükkszék | 9:58 | 1’21” | |
3 | 95 | EGRESITS | Tímea | Üröm | 11:30 | 2’52” | |
U17 fiú | |||||||
1 | 96 | KARDOS | Csongor | CUBE-Csömör | Kistarcsa | 52:04 | |
2 | 69 | SZASZ | Peter | PROefekt Košice | Košice | 52:43 | 0’39” |
3 | 61 | KRÁNITZ | István | Tamási BringaSport Egyesület | Tamási | 55:43 | 3’39” |
4 | 62 | TURMANN | Benjámin | Tamási BringaSport Egyesület | Tamási | 56:41 | 4’36” |
5 | 60 | RÓZSA | Dániel | DVTK Cycling Team | Miskolc | 58:01 | 5’57” |
6 | 68 | FÖLDESI | Csaba Miklós | CROSSKOVÁCSI SKE | Nagykovácsi | 59:22 | 7’18” |
7 | 66 | LÁZÁR | András | CUBE-Csömör | Budapest | 1:12:23 | 20’19” |
8 | 63 | APALI-SZABÓ | Benedek | Tamási BringaSport Egyesület | Tamási | 52:49 | -1 lap |
9 | 71 | BÁNÓCZI | Milán | DVTK Cycling Team | Miskolc | 1:05:59 | -1 lap |
10 | 73 | LENKEI | Zsombor | DVTK Cycling Team | Miskolc | 1:05:59 | -1 lap |
11 | 70 | NOVÁK | Kristóf | DVTK Cycling Team | Miskolc | 52:52 | -2 laps |
DNF | 64 | MAGYAR | Botond | HOTE SE | Bükkszentkereszt | ||
Master3 férfi | |||||||
1 | 152 | BOROS | Gyula | HOTE SE | Miskolc | 1:02:34 | |
2 | 153 | CSÓKÁS | Ladislav | ProSport Team Košice | Kosice | 1:06:08 | 3’35” |
3 | 154 | KATONA | Péter | 30/2325394 | 1:09:16 | 6’42” | |
4 | 156 | KORL | František | ProSport Team Košice | Kosice | 1:09:16 | 6’42” |
5 | 158 | BUDAI | Norbert | Kazincbarcika | 1:03:51 | -1 lap | |
6 | 161 | JOBBÁGY | András | team3K | Kazincbarcika | 1:06:29 | -1 lap |
7 | 160 | KISS | László | Miskolc | 1:08:11 | -1 lap | |
DNF | 165 | POLONKAI | László | HOTE SE | Miskolc | ||
Felnőtt női | |||||||
1 | 17 | ORAVECZ | Lora | PCCC | Budapest | 47:10 | |
2 | 8 | NAGY | Csenge | 1:02:17 | -1 lap | ||
Master2 férfi | |||||||
1 | 40 | HAUSER | Tomi | ProSport Team Košice | Kosice | 1:02:53.76 | |
2 | 52 | DOVÁK | Krisztián | HOTE SE | Budapest | 1:06:21.23 | 3’27.46″ |
3 | 41 | FRÖLICH | Tamás | Ózdi Kerékpáros Egyesület | Ózd | 1:08:38.35 | 5’44.59″ |
4 | 55 | BALUKA | Balázs | Trek SE | Dunakeszi | 1:08:45.58 | 5’51.81″ |
5 | 54 | PAP | Zsolt | Mezőkövesd | 1:08:57.10 | 6’03.34″ | |
6 | 43 | KOVÁCS | István | Ózdi Kerékpáros Egyesület | Ózd | 1:10:00.69 | 7’06.92″ |
7 | 42 | KANYÓ | Gábor | Superior Racing Team | Bükkszék | 1:12:23.75 | 9’29.99″ |
8 | 47 | MOLNÁR | György | HOTE SE | Görömböly | 1:16:48.00 | 13’54.24″ |
9 | 44 | HORVÁTH | Máté | Miskolc | 1:17:10.04 | 14’16.28″ | |
10 | 45 | GUBANCSIK | Péter | Greenzone ZKSE | Miskolc | 1:20:20.47 | 17’26.71″ |
11 | 46 | SIPOS | Adrián | CUBE-Csömör | Budapest, XVI. kerület | 1:04:20.05 | -1 lap |
12 | 56 | KÁLDI | Tamás | Greenzone ZKSE | Budapest | 1:04:26.06 | -1 lap |
13 | 51 | HUDY | Martin | Lemra Cycling team Kosice | Kosice | 1:06:34.76 | -1 lap |
14 | 53 | JUHÁSZ | Zoltán | HOTE SE | Miskolc | 1:10:08.96 | -1 lap |
15 | 49 | KISS | Gábor | Ózdi Kerékpáros Egyesület | Ózd | 1:15:30.20 | -1 lap |
16 | 48 | CSERPÁK | Péter | HOTE SE | Miskolc | 1:16:47.36 | -1 lap |
Master1 férfi | |||||||
1 | 20 | FÖLDI | Bence | BIKE ZONE GÖDÖLLŐ | Budapest | 1:17:19.21 | |
2 | 24 | HACSI | Ákos | Team3K | Miskolc | 1:18:04.86 | -1 lap |
3 | 21 | KOZARÓCZY | Tamás | Miskolc | 1:24:29.48 | -1 lap | |
4 | 22 | BARTHA | Gábor | HOTE SE | Szirmabesenyő | 1:29:07.36 | -1 lap |
Felnőtt férfi | |||||||
1 | 58 | BLAZSÓ | Márton | PEAC-Imperator | Szeged | 1:10:58.58 | |
2 | 1 | SZATMÁRY | András | CUBE-Csömör | Csömör | 1:11:46.94 | 0’48.36″ |
3 | 3 | CSONTÓ | Ádám | BTS | Miskolc | 1:18:50.32 | 7’51.73″ |
4 | 2 | MAGYAR | Bendegúz | HOTE SE | Bükkszentkereszt | 1:25:29.14 | 14’30.55″ |
5 | 6 | KORPA | István | DVTK Cycling Team | Miskolc | 1:26:57.37 | -1 lap |
6 | 5 | GÖNCZI | Mátyás | DVTK Cycling Team | Miskolc | 1:12:27.74 | -2 laps |
7 | 4 | RIKTER | Zsolt | Rakamaz | 1:12:30.80 | -2 laps |
Az esemény kiemelt támogatója a Szerencsejáték Zrt.
Időpont
2023. június 18.
Helyszín
Kazincbarcika - Csónakázó tó
3700 Kazincbarcika, Csónakázó tó
Rajtlisták, eredmények
Pos | Bib | Last Name | First Name | Team | City | Time | Gap |
U7 fiú | |||||||
1 | 12 | TÓTH-BARTA | Nimród | Miskolc | 5:05.65 | ||
2 | 10 | PÁNDI | Bende | Miskolc | 5:37.81 | 0’32.15″ | |
3 | 11 | KISS-SERFŐZŐ | Levente | Kazincbarcika | 5:40.67 | 0’35.02″ | |
4 | 134 | AXMAN | Bertalan | KisinócMTB | Székesfehérvár | 6:09.75 | 1’04.09″ |
5 | 13 | OSTORHÁZI | Olivér | Bükki Hegyisportért Egyesület | Miskolc | 7:06.56 | 2’00.91″ |
U7 lány | |||||||
1 | 15 | KOVÁČOVÁ | Olívia | SB Seňa Bikers | Seňa | 3:37.23 | |
2 | 16 | ZOLTAY | Lídia | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 3:47.37 | 0’10.15″ |
3 | 22 | FRIDEL | Fanni | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 3:47.80 | 0’10.57″ |
4 | 20 | MÁDY | Elena | Miskolc | 4:17.64 | 0’40.42″ | |
5 | 18 | MULAČ | Olívia | ŠK KOMPAS | Košice | 4:59.04 | 1’21.81″ |
6 | 21 | HACSI | Blanka | Team3K | Miskolc | 5:14.43 | 1’37.21″ |
7 | 17 | MULAČ | Kristína | ŠK KOMPAS | Košice | 5:24.15 | 1’46.93″ |
8 | 19 | STOLCZENBERGER | Virág | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 5:35.97 | 1’58.75″ |
9 | 23 | SZMOLKA | Zsófia | Team3K | Kazincbarcika | 5:44.84 | 2’07.62″ |
U9 fiú | |||||||
1 | 28 | ROŠTÁR | Jakub | PROefekt Košice | Košice | 5:27.59 | |
2 | 30 | KOVÁČ | Matias | SB Seňa Bikers | Seňa | 6:12.72 | 0’45.14″ |
3 | 24 | SZOLNOKI | Dániel | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 6:34.82 | 1’07.23″ |
4 | 25 | SIPOS | Nesztor Dante | CUBE-Csömör | Budapest | 6:40.72 | 1’13.13″ |
5 | 27 | SIPOS | Dáriusz Deli | CUBE-Csömör | Budapest | 5:31.84 | -1 lap |
6 | 29 | MULAČ | Patrik | ŠK KOMPAS | Košice | 5:35.95 | -1 lap |
7 | 31 | KIRÁLY GÉZA | Máté | DVTK Cycling Team | Miskolc | 5:48.33 | -1 lap |
8 | 35 | MÁDY | Zalán | Miskolc | 5:50.21 | -1 lap | |
9 | 32 | KATONA | Attila | DSI Cycling Team | Debrecen | 6:06.57 | -1 lap |
10 | 33 | MIKULECZ | Olivér | Kazincbarcika | 6:07.78 | -1 lap | |
11 | 34 | SIPOS | Domonkos | Kazincbarcika | 7:03.65 | -1 lap | |
U9 lány | |||||||
1 | 36 | VÁMOS | Janka | DVTK Cycling Team | Miskolc | 6:15.24 | |
2 | 137 | SZALA | Flóra Zoé | 6:49.74 | 0’34.50″ | ||
U11 fiú | |||||||
1 | 145 | SMOLKA | Simon | PROefekt Košice | Košice | 8:14 | |
2 | 140 | MÁDY | Áron | DVTK Cycling Team | Miskolc | 8:16 | 0’03” |
3 | 141 | TÓTH | Bálint | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 8:47 | 0’33” |
4 | 142 | JAKAB | Benett | Debrecen | 9:13 | 1’00” | |
5 | 148 | SZELIER | Olivér | DSI Cycling Team | Debrecen | 9:25 | 1’12” |
6 | 144 | ÖTVÖS | Nimród | DSI Cycling Team | Debrecen | 9:29 | 1’16” |
7 | 149 | ZOLTAY | Bendegúz | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 9:44 | 1’30” |
8 | 143 | SZŐNYI | Zalán | DVTK Cycling Team | Miskolc | 9:50 | 1’36” |
9 | 150 | SZABÓ | Zsombor | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 9:57 | 1’43” |
10 | 132 | GOMBÁR | Péter | Miskolc | 10:11 | 1’57” | |
11 | 151 | GAJDA | Ákos | DVTK Cycling Team | Miskolc | 10:30 | 2’16” |
12 | 147 | MOLNÁR | Máté | HOTE SE | Görömböly | 8:30 | -1 lap |
13 | 133 | TÓTH | Balázs | KisinócMTB | Kóspallag | 9:03 | -1 lap |
U11 lány | |||||||
1 | 173 | LADANYIOVA | Eliska | PROefekt Košice | Košice | 6:42 | |
2 | 172 | DOMITEROVA | Sarah | PROefekt Košice | Košice | 6:59 | 0’17” |
3 | 170 | BAUER | Violet Emery | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 7:08 | 0’26” |
4 | 174 | VRBOVSKÁ | Karolína | PROefekt Košice | Košice | 7:32 | 0’50” |
5 | 171 | SCHMIEGE | Johanna | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 8:15 | 1’32” |
U13 fiú | |||||||
1 | 129 | KOVÁCS | Béla | DSI Cycling Team | Debrecen | 22:38 | |
2 | 121 | SIPOS | Borisz Ali | CUBE-Csömör | Budapest | 24:17 | 1’39” |
3 | 120 | STOLCZENBERGER | Zalán | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 24:28 | 1’51” |
4 | 130 | GYETKÓ | Péter | DSI Cycling Team | Debrecen | 25:12 | 2’34” |
5 | 122 | URBÁN | Vilmos | CUBE-Csömör | Csömör | 25:36 | 2’58” |
6 | 127 | MATICS | Vince | Bike4life | Budapest | 27:27 | -1 lap |
7 | 125 | SZABÓ | Zoltán Illés | DSI Cycling Team | Hajdúszoboszló | 27:35 | -1 lap |
DNF | 128 | ANDACS-HAMZA | Máté | Bike4Life | Budapest | ||
U13 lány | |||||||
1 | 73 | KRISTIÁN | Dominika Michel | PROefekt Košice | Košice | 16:02 | |
2 | 74 | BUDAI | Nóra | Kazincbarcika | 16:41 | -1 lap | |
Hobbi férfi | |||||||
1 | 89 | ROŠTÁR | Marek | PROefekt Košice | Košice | 15:54 | |
2 | 86 | RIKTER | Zsolt | Rakamaz | 16:12 | 0’18” | |
3 | 91 | PAP | Norbert | Miskolc | 18:03 | 2’10” | |
4 | 135 | BAKOS | Tamás | Gödöllő | 18:04 | 2’11” | |
5 | 136 | KATONA | Dániel | Debrecen | 18:33 | 2’39” | |
6 | 92 | GOMBÁR | Péter | Miskolc | 19:28 | 3’35” | |
7 | 90 | DOMOSZLAI | Dávid | Kányás | 21:27 | 5’34” | |
8 | 87 | KIRÁLY | Géza | DVTK Cycling Team | Miskolc | 21:36 | 5’42” |
Hobbi női | |||||||
1 | 95 | ANDORKÓ | Andrea | DVTK Cycling Team | Miskolc | 22:46 | |
2 | 98 | BUDAINÉ HARNÓCZ | Melinda | Kazincbarcika | 32:31 | 9’46” | |
U15 fiú | |||||||
1 | 102 | KOVAC | Jakub | BMX Klub Kosicky Sarkan | Košice | 42:11 | |
2 | 106 | LÓNYAI | Balázs | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 42:37 | 0’25” |
3 | 103 | ROŠTÁR | Marko | PROefekt Košice | Košice | 45:21 | 3’09” |
4 | 110 | LEÁNYVÁRI | Benjámin | DVTK Cycling Team | Miskolc | 46:44 | 4’32” |
5 | 100 | ANDORKÓ | Levente | DVTK Cycling Team | Miskolc | 48:01 | 5’49” |
6 | 107 | VERESS | Àron Làszlò | Kőbànya Cycling Team | Gödöllő | 49:23 | 7’12” |
7 | 115 | PAP | Dominik | Tamási BringaSport Egyesület | Tamási | 49:29 | 7’17” |
8 | 101 | VIZI | Bálint | DVTK Cycling Team | Miskolc | 50:16 | 8’05” |
9 | 109 | PELIKÁN | Bedegúz | CROSSKOVÁCSI SKE | Nagykovácsi | 51:26 | 9’14” |
10 | 104 | KANYÓ | Szilas | Superior Racing Team | Bükkszék | 51:26 | 9’15” |
11 | 105 | JUHÁSZ | Áron | DVTK Cycling Team | Miskolc | 54:28 | 12’17” |
12 | 108 | BÉRES | Mirkó | Bike4life | Budakalász | 54:54 | 12’42” |
13 | 111 | ILYÉS | Balázs | DSI Cycling Team | Debrecen | 59:13 | 17’02” |
14 | 113 | ÉLES | Roland | DVTK Cycling Team | Miskolc | 49:00 | -1 lap |
15 | 116 | GERSÉNYI | Ármin | CUBE-Csömör | Kerepes | 51:22 | -1 lap |
16 | 118 | TÓTH | Bence | KisinócMTB | Kóspallag | 1:00:08 | -1 lap |
DNF | 114 | CSORBA | Milán | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | ||
DNF | 119 | RÓZSAHEGYI-BÓTA | Ábel | DVTK Cycling Team | Miskolc | ||
U15 lány | |||||||
1 | 82 | LADANYIOVA | Miska | PROefekt Košice | Košice | 16:36 | |
2 | 80 | URBÁN | Janka | CUBE-Csömör | Csömör | 16:41 | 0’04” |
3 | 81 | STOJANOVSKA | Dalija | Kőbànya Cycling Team | Budapest | 18:37 | 2’00” |
4 | 83 | URBANOVICS | Hanna | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 21:29 | 4’52” |
U17 fiú | |||||||
1 | 71 | GYETKÓ | Dániel | DSI Cycling Team | Debrecen | 51:27 | |
2 | 60 | RÓZSA | Dániel | DVTK Cycling Team | Miskolc | 52:19 | 0’53” |
3 | 64 | MAGYAR | Botond | HOTE SE | Bükkszentkereszt | 53:17 | 1’51” |
4 | 69 | VARGA | Márk | CUBE-Csömör | Budapest | 55:49 | 4’22” |
5 | 70 | PODGORNIK | Milán | DSI Cycling Team | Debrecen | 57:19 | 5’53” |
6 | 68 | GERGELY | Lőrincz | Kőbànya Cycling Team | Gödöllő | 1:02:49 | 11’22” |
DNF | 61 | KRÁNITZ | István | Tamási BringaSport Egyesület | Tamási | ||
DNF | 66 | LEÁNYVÁRI | Áron | DVTK Cycling Team | Miskolc | ||
DNF | 63 | APALI-SZABÓ | Benedek | Tamási BringaSport Egyesület | Tamási | ||
Felnőtt női | |||||||
1 | 154 | NAGY | Csenge | Team3K | Kazincbarcika | 54:05 | |
DNF | 156 | GALUSKA | Zsófia | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | ||
Master3 férfi | |||||||
1 | 160 | BOROS | Gyula | HOTE SE | Miskolc | 49:33 | |
2 | 161 | CSÓKÁS | Ladislav | Spedos | Kosice | 51:49 | 2’15” |
3 | 162 | KATONA | Péter | Sajószentpéter | 55:45 | 6’11” | |
4 | 164 | KISS | László | Miskolc | 1:00:29 | -1 lap | |
5 | 165 | JOBBÁGY | András | Team3K | Kazincbarcika | 1:04:24 | -1 lap |
Felnőtt férfi | |||||||
1 | 5 | BLAZSÓ | Márton | PEAC-Imperator | Szeged | 1:04:27.01 | |
2 | 1 | SZATMÁRY | András | CUBE-Csömör | Csömör | 1:05:13.23 | 0’46.23″ |
3 | 7 | HORVÁTH | Áron | VESC Cycling Team | Budapest | 1:10:23.79 | 5’56.79″ |
4 | 2 | CSONTÓ | Ádám | BTS SE | Miskolc | 1:04:58.76 | -1 lap |
5 | 3 | MAGYAR | Bendegúz | HOTE SE | Bükkszentkereszt | 1:07:13.04 | -1 lap |
6 | 6 | PETERMAN | László | DSI Cycling Team | Hajdúszoboszló | 1:14:15.72 | -1 lap |
7 | 4 | GÖNCZI | Mátyás | DVTK Cycling Team | Miskolc | 1:09:10.14 | -2 laps |
Master1 férfi | |||||||
1 | 131 | SOÓS | Tamás | Kőbànya Cycling Team | Budapest | 1:05:20.00 | |
2 | 75 | FÖLDI | Bence | BIKE ZONE GÖDÖLLŐ | Budapest | 1:05:20.92 | 0’00.91″ |
3 | 78 | HACSI | Ákos | Team3K | Miskolc | 1:11:59.99 | 6’39.99″ |
4 | 77 | BARTHA | Gábor | HOTE SE | Szirmabesenyő | 1:08:01.69 | -1 lap |
5 | 76 | KOZARÓCZY | Tamás | Miskolc | 1:15:12.58 | -1 lap | |
Master2 férfi | |||||||
1 | 58 | IBRÁNYI | Attila | 222 Sport Alapítvány | Balassagyarmat | 1:03:23.63 | |
2 | 41 | FRÖLICH | Tamás | Ózdi Kerékpáros Egyesület | Ózd | 1:05:07.45 | 1’43.83″ |
3 | 43 | KOVÁCS | István | Ózdi Kerékpáros Egyesület | Ózd | 1:06:51.78 | 3’28.16″ |
4 | 50 | PAP | Zsolt | Bringabanda SC | Mezőkövesd | 1:07:05.44 | 3’41.81″ |
5 | 42 | KANYÓ | Gábor | Superior Racing Team | Bükkszék | 1:08:38.70 | 5’15.07″ |
6 | 57 | BALÁZS | Viktor | Szentdomonkos | 1:10:54.87 | 7’31.24″ | |
7 | 51 | BUCSI | Tamás | BIKE ZONE GÖDÖLLŐ | Gödöllő | 1:11:31.94 | 8’08.31″ |
8 | 46 | MOLNÁR | György | HOTE SE | Görömböly | 1:11:57.32 | 8’33.70″ |
9 | 44 | HORVÁTH | Máté | Miskolc | 1:12:10.55 | 8’46.93″ | |
10 | 45 | GUBANCSIK | Péter | Greenzone-ZKSE | Miskolc | 1:12:32.46 | 9’08.84″ |
11 | 47 | SIPOS | Adrián | CUBE-Csömör | Budapest | 1:04:45.97 | -1 lap |
12 | 138 | JUHÁSZ | Zoltán | HOTE SE | Miskolc | 1:06:42.77 | -1 lap |
13 | 53 | KISZELY | Ákos | Miskolc | 1:07:04.45 | -1 lap | |
14 | 55 | DEMETER | Tamás | Ózdi Kerékpáros Egyesület | Kazincbarcika | 1:07:43.11 | -1 lap |
15 | 49 | BALUKA | Balázs | Trek SE | Dunakeszi | 1:09:16.27 | -1 lap |
16 | 52 | KISS | Gábor | Ózdi Kerékpáros Egyesület | Ózd | 1:11:47.78 | -1 lap |
17 | 48 | CSERPÁK | Péter | HOTE SE | Miskolc | 1:05:41.66 | -2 laps |
Az esemény kiemelt támogatója a Szerencsejáték Zrt.
Időpont
2023. július 16.
Helyszín
Miskolc - Majális Park
4M85 6P Miskolc
Rajtlisták, eredmények
Pos | Bib | Last Name | First Name | Team | City | Time | Gap |
U7 fiú | |||||||
1 | 14 | ŠARNIK | Jakub | Bardejov | Bardejov, Slovensko | 2:00.48 | |
2 | 15 | TÓTH-BARTA | Nimród | Miskolc | 2:20.55 | 0’20.07″ | |
3 | 9 | FÖLDESI | Péter | Bükki Hegyisportért Egyesület | Miskolc | 2:33.90 | 0’33.43″ |
4 | 13 | JÓNY | Marten Kai | Superior Racing Team | Budapest | 2:55.35 | 0’54.88″ |
5 | 16 | STORCZ-NAGY | Dénes | Superior Racing Team | Érd | 4:26.86 | 2’26.39″ |
U7 lány | |||||||
1 | 22 | STORCZ-NAGY | Luca | Superior Racing Team | Érd | 1:05.43 | |
2 | 21 | FRIDEL | Fanni | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 1:22.56 | 0’17.13″ |
3 | 17 | KOVÁČOVÁ | Olívia | SB Seňa bikers | Seňa | 1:29.12 | 0’23.70″ |
4 | 37 | MÁDY | Elena | Miskolc | 1:38.75 | 0’33.32″ | |
5 | 20 | STOLCZENBERGER | Virág | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 2:02.62 | 0’57.20″ |
6 | 18 | RÁSI | Ráchel | MŠ Turňa nd Bodvou | Turňa nad Bodvou | 2:57.05 | 1’51.62″ |
U9 fiú | |||||||
1 | 24 | ROSTAR | Jakub | PROefekt Košice | Košice | 2:59.86 | |
3 | 33 | STORCZ-NAGY | Vince | Superior Racing Team | Érd | 3:22.42 | 0’22.56″ |
4 | 25 | SIPOS | Nesztor Dante | CUBE-Csömör | Budapest | 3:39.04 | 0’39.18″ |
5 | 29 | MULAČ | Patrik | ŠK KOMPAS | Košice | 3:46.25 | 0’46.39″ |
6 | 23 | SZOLNOKI | Dániel | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 3:50.85 | 0’50.99″ |
7 | 30 | KIRÁLY GÉZA | Máté | DVTK Cycling Team | Miskolc | 3:53.46 | 0’53.59″ |
8 | 32 | KATONA | Attila | DSI | Debrecen | 3:53.48 | 0’53.61″ |
U9 lány | |||||||
1 | 35 | JÓNY | Millie Sophie | Superior Racing Team | Budapest | 1:52.71 | |
2 | 34 | VÁMOS | Janka | Miskolc | 2:01.83 | 0’09.11″ | |
3 | 36 | GAJDA | Noémi | DVTK Cycling Team | Miskolc | 2:47.32 | 0’54.61″ |
U11 fiú | |||||||
1 | 148 | JÓNY | Maximilian | Superior Racing Team | Budapest | 9:02 | |
2 | 140 | MÁDY | Áron | DVTK Cycling Team | Miskolc | 9:10 | 0’09” |
3 | 38 | ŠARNIK | Michal | Bardejov | Bardejov, Slovensko | 9:45 | 0’44” |
4 | 142 | ÖTVÖS | Nimród | DSI | Debrecen | 10:18 | 1’16” |
5 | 132 | SZELIER | Olivér | DSI | Debrecen | 10:19 | 1’18” |
6 | 143 | FELEDY | Zoltán | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 10:23 | 1’21” |
7 | 150 | ANDRÁS | Kornél Krisztián | Superior Racing Team | Budapest | 10:31 | 1’30” |
8 | 147 | GAJDA | Ákos | DVTK Cycling Team | Miskolc | 10:36 | 1’34” |
9 | 141 | SZŐNYI | Zalán | DVTK Cycling Team | Miskolc | 10:46 | 1’45” |
10 | 144 | GOMBÁR | Péter | Miskolc | 10:48 | 1’47” | |
11 | 149 | ÖTVÖS | Lénárd | DSI | Debrecen | 10:54 | 1’52” |
12 | 145 | MOLNÁR | Máté | HOTE SE | Görömböly | 12:50 | 3’48” |
U11 lány | |||||||
1 | 171 | LADANYIOVA | Eliska | PROefekt Košice | Košice | 6:27 | |
2 | 172 | DOMITEROVA | Sarah | PROefekt Košice | Košice | 6:36 | 0’09” |
3 | 170 | BAUER | Violet Emery | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 7:04 | 0’36” |
4 | 173 | VRBOVSKA | Karolina | PROefekt Košice | Košice | 7:58 | 1’30” |
U13 fiú | |||||||
1 | 128 | KOVÁCS | Béla | DSI | Debrecen | 22:15 | |
2 | 174 | ANDRÁS | Péter Patrik | Superior Racing Team | Budapest | 23:23 | 1’09” |
3 | 123 | HORVÁTH | Miklós | Superior Racing Team | Budapest | 23:39 | 1’24” |
4 | 121 | SIPOS | Borisz Ali | CUBE-Csömör | Budapest | 24:35 | 2’21” |
5 | 120 | STOLCZENBERGER | Zalán | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 24:44 | 2’29” |
6 | 130 | GYETKÓ | Péter | DSI | Debrecen | 25:37 | 3’23” |
7 | 122 | URBÁN | Vilmos | CUBE-Csömör | Csömör | 25:51 | 3’36” |
8 | 153 | POKORNY | Quido | ŠK Železiarne Podbrezová | Bystra | 25:55 | 3’40” |
9 | 127 | CSÁSZÁR | Bendegúz | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 28:08 | 5’54” |
10 | 125 | NAGY-VALENT | Marcell | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 29:04 | 6’49” |
11 | 124 | SZABÓ | Zoltán Illés | DSI | Hajdúszoboszló | 34:01 | 11’47” |
12 | 129 | MATICS | Vince | Bike4life | Budapest | 34:18 | 12’04” |
13 | 152 | GRESKOVICS | Balázs | Superior Racing Team | Budaörs | 37:43 | 15’28” |
U13 lány | |||||||
1 | 72 | KRISTIÁN | Dominika Michel | PROefekt Košice | Košice | 11:47 | |
2 | 96 | HULIY | Yaroslava | Veloclub “Leader” | Ungvar | 12:05 | 0’17” |
3 | 98 | STORCZ-NAGY | Réka | Superior Racing Team | Érd | 12:14 | 0’27” |
4 | 97 | ADAMCIK | Sofia | Cyklisticka tour | Košice | 14:15 | 2’27” |
5 | 73 | FELEDY | Eszter | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 15:31 | 3’44” |
6 | 95 | KISS-KULCSÁR | Marietta | Tiszaújváros | 20:16 | 8’29” | |
7 | 74 | BUDAI | Nóra | Kazincbarcika | 21:55 | 10’08” | |
U15 fiú | |||||||
1 | 103 | LÓNYAI | Balázs | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 49:34 | |
2 | 100 | KOVAC | Jakub | BMX Klub Kosicky Sarkan | Košice | 53:22 | 3’48” |
3 | 115 | BÁNFAI | Olivér | Superior Racing Team | Budapest | 55:01 | 5’27” |
4 | 101 | ANDORKÓ | Levente | DVTK Cycling Team | Miskolc | 56:23 | 6’48” |
5 | 105 | KANYÓ | Szilas | Superior Racing Team | Bükkszék | 56:46 | 7’11” |
6 | 107 | PELIKÁN | Bedegúz | CROSSKOVÁCSI SKE | Nagykovácsi | 58:06 | 8’31” |
7 | 108 | FELEDY | Bence | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 1:00:09 | 10’34” |
8 | 104 | VIZI | Bálint | DVTK Cycling Team | Miskolc | 1:01:08 | 11’33” |
9 | 112 | ERDEI | Ádám | Kőbànya Cycling Team | Isaszeg | 1:02:50 | 13’16” |
10 | 111 | VERESS | Àron Làszlò | Kőbànya Cycling Team | Gödöllő | 1:02:51 | 13’17” |
11 | 109 | BÉRES | Mirkó | Bike4life | Budakalász | 1:04:50 | 15’16” |
12 | 110 | ILYÉS | Balázs | DSI | Debrecen | 1:13:33 | 23’58” |
13 | 114 | KOVÁCS | Máté | Miskolc | 59:24 | -1 lap | |
14 | 113 | BORSOS | Ákos | DVTK Cycling Team | Miskolc | 1:01:01 | -1 lap |
U15 lány | |||||||
1 | 81 | LADANYIOVA | Miska | PROefekt Košice | Košice | 25:32 | |
2 | 80 | URBÁN | Janka | CUBE-Csömör | Csömör | 26:18 | 0’46” |
3 | 84 | TÓTH | Sára | CUBE-Csömör | Budapest | 26:19 | 0’46” |
4 | 82 | STOJANOVSKA | Dalija | Kőbànya Cycling Team | Budapest | 31:08 | 5’36” |
5 | 83 | KISS-KULCSÁR | Zsuzsanna | Tiszaújváros | 39:48 | 14’16” | |
Hobbi férfi | |||||||
1 | 8 | LITAUSZKI | Tibor | Trek SE | Kaskantyú | 11:13 | |
2 | 135 | BAHUL | József | Ózdi Kerékpáros Egyesület | Eger | 11:26 | 0’13” |
3 | 91 | BAKOS | Tamás | Kőbànya Cycling Team | Gödöllő | 11:38 | 0’24” |
4 | 86 | RIKTER | Zsolt | Rakamaz | 12:10 | 0’56” | |
5 | 136 | TÓTH | Árpád | Bike4life | Szentendre | 13:19 | 2’06” |
6 | 94 | BÉRES | Tamás | Budakalász | 13:50 | 2’37” | |
7 | 90 | KOVÁCS | Bálint | Miskolc | 14:11 | 2’57” | |
8 | 87 | KIRÁLY | Géza | DVTK Cycling Team | Miskolc | 14:23 | 3’10” |
9 | 93 | DÁNIEL | Katona | Debrecen | 14:35 | 3’21” | |
10 | 92 | FELEDY | Péter | Kis-Galya KSE | Bükkszentkereszt | 15:13 | 3’59” |
11 | 137 | NARANJO | Ricardo | Miskolc | 15:46 | 4’32” | |
DNF | 89 | HORVÁTH-JOÓ | Gergely | Miskolc | |||
Hobbi női | |||||||
1 | 117 | ANDORKÓ | Andrea | DVTK Cycling Team | Miskolc | 13:17 | |
U17 fiú | |||||||
1 | 62 | GYETKÓ | Dániel | DSI | Debrecen | 1:04:03 | |
2 | 63 | KARDOS | Csongor | CUBE-Csömör | Kistarcsa | 1:04:42 | 0’40” |
3 | 61 | MAGYAR | Botond | HOTE SE | Bükkszentkereszt | 1:07:01 | 2’59” |
4 | 60 | RÓZSA | Dániel | DVTK Cycling Team | Miskolc | 1:07:34 | 3’31” |
5 | 64 | VARGA | Márk | CUBE-Csömör | Budapest | 1:07:35 | 3’32” |
6 | 68 | LEÁNYVÁRI | Áron | CUBE-Csömör | Miskolc | 1:11:07 | 7’05” |
7 | 69 | BÁNÓCZI | Milán | DVTK Cycling Team | Miskolc | 1:18:14 | -1 lap |
DNF | 70 | VIZI | Gáspár | DSI | Debrecen | ||
DNF | 71 | GÁL | Milán | Kőbànya Cycling Team | Budapest | ||
Felnőtt női | |||||||
1 | 57 | TÓTH | Réka | DSI | Miskolc | 53:22 | |
2 | 159 | KISS | Nikoletta Bettina | Bike-Zone Gödöllő | Gödöllő | 54:54 | 1’32” |
3 | 59 | LEÁNYVÁRI | Sára | CUBE-Csömör | Miskolc | 57:52 | 4’30” |
4 | 154 | NAGY | Csenge | Team3K | Kazincbarcika | 1:01:23 | -1 lap |
Master3 férfi | |||||||
1 | 166 | SAROSI | Endre | ViniBike | Nyiregyhaza | 50:57 | |
2 | 161 | CSÓKÁS | Ladislav | Spedos | Kosice | 1:00:27 | 9’30” |
3 | 162 | KATONA | Péter | Sajószentpéter | 1:04:16 | 13’20” | |
4 | 164 | JOBBÁGY | András | Team3K | Kazincbarcika | 1:16:41 | 25’45” |
5 | 167 | TAKÁCS | Gábor | Salgótarjáni HKE | Szécsény | 1:17:03 | 26’07” |
6 | 163 | KISS | László | Miskolc | 54:40 | -1 lap | |
DNF | 160 | BOROS | Gyula | HOTE SE | Miskolc | ||
Felnőtt férfi | |||||||
1 | 11 | SZATMÁRY | András | CUBE-Csömör | Csömör | 1:09:53.70 | |
2 | 4 | KISS | Vince Dániel | Bike-Zone Gödöllő | Gödöllő | 1:16:08.21 | 6’14.52″ |
3 | 39 | GERELY | Attila | SVS PRO TEAM | Nagykovácsi | 1:20:21.66 | 10’27.97″ |
4 | 3 | MAGYAR | Bendegúz | HOTE SE | Bükkszentkereszt | 1:20:43.65 | 10’49.96″ |
5 | 2 | CSONTÓ | Ádám | BTS | Miskolc | 1:21:00.27 | 11’06.58″ |
6 | 6 | PETERMAN | László | DSI | Hajdúszoboszló | 1:29:59.91 | 20’06.21″ |
7 | 5 | KORPA | István | DVTK Cycling Team | Miskolc | 1:18:13.79 | -1 lap |
8 | 67 | VARGA | László | Dabas | 1:21:55.09 | -1 lap | |
DNF | 7 | GÉCZI | Levente | Miskolc | |||
Master1 férfi | |||||||
1 | 75 | FÖLDI | Bence | Bike-Zone Gödöllő | Budapest | 1:00:46.50 | |
2 | 79 | SOÓS | Tamás | Kőbànya Cycling Team | Budapest | 1:05:43.09 | 4’56.59″ |
3 | 78 | HACSI | Ákos | Team3K | Miskolc | 1:12:46.68 | 12’00.17″ |
4 | 77 | BARTHA | Gábor | HOTE SE | Szirmabesenyő | 1:17:41.05 | 16’54.54″ |
5 | 76 | KOZARÓCZY | Tamás | Miskolc | 1:18:44.96 | 17’58.45″ | |
Master2 férfi | |||||||
1 | 41 | HAUSER | Tomáš | ProSport Team Košice | Kosice | 1:02:52.05 | |
2 | 47 | IBRÁNYI | Attila | 222 Sport Alapítvány | Balassagyarmat | 1:03:32.34 | 0’40.29″ |
3 | 50 | DOVÁK | Krisztián | HOTE SE | Budapest | 1:04:43.78 | 1’51.74″ |
4 | 168 | KISS | Attila | CoffeeRide SE | Budapest | 1:07:12.50 | 4’20.45″ |
5 | 52 | BALÁZS | Viktor | Szentdomonkos | 1:07:44.01 | 4’51.96″ | |
6 | 40 | FRÖLICH | Tamás | Ózdi Kerékpáros Egyesület | Ózd | 1:10:47.95 | 7’55.91″ |
7 | 46 | GUBANCSIK | Péter | Greenzone – ZKSE | Miskolc | 1:11:28.92 | 8’36.88″ |
8 | 45 | MOLNÁR | György | HOTE SE | Görömböly | 1:12:14.99 | 9’22.95″ |
9 | 43 | KANYÓ | Gábor | Superior Racing Team | Bükkszék | 1:12:47.48 | 9’55.44″ |
10 | 48 | BUCSI | Tamás | Bike-Zone Gödöllő | Gödöllő | 1:15:34.24 | 12’42.19″ |
11 | 44 | HORVÁTH | Máté | Miskolc | 1:15:52.67 | 13’00.63″ | |
12 | 53 | RAGÓ | Péter | Viborg MTB | Viborg | 1:04:12.72 | -1 lap |
13 | 51 | KISS | Gábor | Ózdi Kerékpáros Egyesület | Ózd | 1:05:51.99 | -1 lap |
14 | 42 | KOVÁCS | István | Ózdi Kerékpáros Egyesület | Ózd | 1:04:07.09 | -2 laps |
Versenyzői vélemények
Magyar Botond /Hote SE/: A Borosd MTB Series egy nagyon jó sorozat. Nekem személy szerint tetszenek a pályák, a környezet és a hangulat is nagyon családias. A futamokon rajthoz álló mezőny kellően erős ahhoz, hogy fejlődni tudjunk. A tavalyi évben pedig már nemzetközi szintre is lépett a szlovák és román versenyzők részvételével . A B-MTB Series hiánytpótló sorozat az XCO szakágban.
Magyar Bendegúz /Hote SE/: A Borsod MTB Series egy színvonalas, családias hangulatú MTB verseny. A pályák évről évre fejlődnek és a kezdőtől a haladó szintig mindenki megtalálja a saját kategóriáját. A versenyek hiánya miatt a sorozatban résztvevő versenyzők száma folyamatosan nő és külföldről is egyre inkább csalogatja résztvevőket. A kevés magyar verseny miatt lehetőséget ad a versenykilométer gyűjtésére úgy, hogy nem kell sokat utazni.
Kiss István /Bikezone Gödöllő/: Nagyon jó hogy a foghíjas XCO versenynaptárat kiegészíti. Néhol egész technikásak a pályák.
Gudella Ádám /BikeZone Gödöllő/: A BMTB azért jó, mert így több XCO verseny van Magyarországon és nem kell minden hétvégén külföldre utazni. Nem mellesleg egy jó családi program, mivel a család szinte minden tagjának kínál versenyzési lehetőséget.