Június 12-én, szombaton rendezték a Mountain Bike XCM országos bajnokságot, amely ezúttal a Crosskovácsi Maraton keretein belül zajlott.
A tavalyi évhez hasonlóan idén is csak az U19-es korosztálytól felfelé osztottak bajnoki érmeket. A Nagykovácsi környéki nyomvonalon, középtávon 49,2 kilométer és 1650 méternyi szint – amely az 5,2 kilométeres felvezető körből és a 44 kilométeres „nagy körből” tevődött össze -, míg hosszútávon 73,2 kilométer és 2350 méternyi szint – amely az 5,2 kilométeres felvezető körből, a 44 kilométer hosszú „nagy körből” valamint ennek egy 24 kilométeres rövidített részéből állt – várt a résztvevőkre. A kiemelt penzumok mellett természetesen mini- és családi versenyekre és rövidtávú futamokra is sor került.
Az elmúlt napok viharai ellenére egy teljesen száraz pálya fogadta a kerékpárosokat, a rajt és célterület ezúttal is a Kastélyparkban került kijelölésre. Crosskovácsi évek óta etalon a hazai versenyek között, számos bringás kedvence ez a maraton, főleg a kiszámítható európai színvonalú körülmények miatt, így a pandémiás időszakot követően is láthatóan sok érdeklődőt vonzott.
Középtávon az U19-es korcsoportban a lányoknál Bokros Csenge Anna (Limitless Team-XCO Nagykanizsa) szerezte meg a bajnoki címet bő egy perc előnnyel célba érve Bukovácz Anna (Limitless Team-XCO Nagykanizsa) és Oravecz Lora (PCCC) előtt, míg a fiúknál Horváth Áron Mihály (Limitless Team-XCO Nagykanizsa) diadalmaskodott közel három percet ráverve a második Tatár Mártonra (Superior Racing Team), míg a harmadik Hajder Benedek (Superior Racing Team) lett. Női elitben Horváth Adél (WSA Greenteam) győzött bő kilenc perc fórral, mellette Kiss Kata Emma (Acélvakond Cycling Team) és Pataky Kitti (Bringabanda SC) fért még oda a dobogóra.
Az elit férfiak 73,2 kilométeres penzumának végén Palumby Zsombor (SVS Pro Team) magabiztos sikert aratott, ezzel zsinórban harmadszor is megszerezve az XCM bajnoki címet – Blazsó Márton (Imperátor-Medikus SE) és Borsos Benedek (SVS Pro Team) kettősét maga mögé utasítva.
EREDMÉNYEK
Időpont
2021. június 12.
Helyszín
Nagykovácsi - Teleki-Tisza-kastély
2094 Nagykovácsi, Kossuth Lajos u. 2.
Rajtlisták, eredmények
XCM OB
Hely | Rsz. | Név | Club | Idő | |
Közép U19 nő (ku19n) (4) | |||||
1 | K169 | BOKROS Csenge Anna | Limitless Team – XCO Nagykanizsa | 2:33:47 | |
2 | K159 | BUKOVÁCZ Anna | Limitless Team – XCO Nagykanizsa | 2:34:55 | |
3 | K179 | ORAVECZ Lora | PCCC | 2:59:49 | |
4 | K140 | TRÓCSÁNYI Laura | Acélvakond Cycling Team | 3:20:23 | |
Közép U19 férfi (ku19f) (9) | |||||
1 | K122 | HORVÁTH Áron Mihály | Limitless Team – XCO Nagykanizsa | 2:06:02 | |
2 | K133 | TATÁR Márton | Superior Racing Team | 2:08:57 | |
3 | K338 | HAJDER Benedek | Superior Racing Team | 2:10:08 | |
4 | K47 | KORTIS Zalán | Salgótarjáni HKE | 2:10:45 | |
5 | K339 | MINDSZENTI Ákos | DVTK Cycling Team | 2:11:30 | |
6 | K137 | CSÁKAI Bence Huba | PCCC | 2:16:24 | |
7 | K106 | CSIZMAZIA Bence | Péceli TE Cseuz Ördögei | 2:18:20 | |
8 | K62 | SZEMERE Huba | SEVEN HILLS MTB SC | 2:19:33 | |
9 | K129 | KOVÁCS Bercel | Buruczki Training System SE | 2:23:54 | |
Közép Felnőtt nő (kfn) (3) | |||||
1 | K153 | HORVÁTH Adél | WSA greenteam | 2:30:28 | |
2 | K139 | KISS Kata Emma | Acélvakond Cycling Team | 2:39:29 | |
3 | K130 | PATAKY Kitti | Bringabanda SC | 2:44:43 | |
Közép Master 1 nő (km1n) (2) | |||||
1 | K85 | TANÁCS Gabriella | Team Heavy Pedál Szeged | 2:44:57 | |
2 | K72 | CSOBAY Nóra | Merida Maraton Team-CST | 2:56:56 | |
Közép Master 2 nő (km2n) (1) | |||||
1 | K150 | KIRÁLY Katalin | Trek SE | 2:40:16 | |
Közép Master 3 férfi (km3f) (15) | |||||
1 | K148 | CSÁMPA Tibor | Buruczki Training System SE | 2:12:57 | |
2 | K135 | VOCK Balázs | Bakony Racing Team KSE | 2:16:10 | |
3 | K132 | SZILÁGYI Szabolcs | MASH Racing Team | 2:17:10 | |
4 | K131 | SZÁVA Tamás | TIRPÁK Sportegyesület | 2:23:07 | |
5 | K39 | TÓTH Rajmund | PROTÚR | 2:26:19 | |
6 | K134 | VAS Péter | Merida Maraton Team-CST | 2:27:02 | |
7 | K173 | LAKATOS Péter | Delta MTB Sopron | 2:27:02 | |
8 | K58 | BODÓCS Mihály | Meditech Sport Club | 2:30:50 | |
9 | K138 | TORDAI Csaba | Trek SE | 2:32:14 | |
10 | K126 | KARDOS Tibor | Fittbike SE | 2:38:21 | |
11 | K53 | TAKÁCS Gábor | Salgótarjáni HKE | 2:45:16 | |
12 | K111 | GELENCSÉR Ferenc | Superior Racing Team | 2:59:20 | |
13 | K48 | PAPP Zoltán | MASH Racing Team | 3:01:28 | |
14 | K128 | KOVÁCS László | Trek SE | 3:03:10 | |
15 | K136 | ZONKÓ Ferenc | Merida Maraton Team-CST | 3:15:02 | |
Hosszú Felnőtt férfi (hff) (9) | |||||
1 | H12 | PALUMBY Zsombor | SVS Pro Team | 2:49:25 | |
2 | H197 | BLAZSÓ Márton | Imperátor-Medikus SE | 2:52:27 | |
3 | H8 | BORSOS Benedek | SVS Pro Team | 2:52:27 | |
4 | H198 | FERENCZI Balázs | Szekszárdi SZKE | 3:01:51 | |
5 | H51 | VOCK Mátyás | Cube-Csömör | 3:09:20 | |
6 | H43 | CSONKA Olivér | Trek SE | 3:17:34 | |
7 | H42 | DOLEZSAI Balázs | VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team | 3:54:22 | |
8 | H33 | VINGL Balázs | Trek SE | 4:09:58 | |
Withdrawals (1) | |||||
DNF | H50 | SYLVESTER Balázs Tibor | Cube-Csömör | DNF | |
Hosszú Master 1 férfi (hm1f) (12) | |||||
1 | H49 | BURGERMEISTER Balázs | Cube-Csömör | 2:53:19 | |
2 | H40 | DR. TIMÁR Zsolt | Bakony Racing Team KSE | 3:08:20 | |
3 | H7 | ZSIVITY Zorán | Bringabanda SC | 3:11:36 | |
4 | H38 | CSER Gábor | Epronex – Gesu bikewear Cycling Tea | 3:14:16 | |
5 | H6 | PÉTER Soltész | Buruczki Training System – BTS SE | 3:24:13 | |
6 | H47 | BODA Péter Kristóf | Bringabanda SC | 3:25:12 | |
7 | H37 | BÖJTE Csongor | Buruczki Training System SE | 3:26:57 | |
8 | H28 | HORVÁTH Attila Vilmos | Speed-Way Team | 3:31:34 | |
9 | H39 | FRÖLICH Tamás | Ózdi Kerékpáros Egyesület | 3:34:47 | |
10 | H191 | SZUROMI Ádám | TIRPÁK Sportegyesület | 3:50:54 | |
11 | H199 | BENKE László | TIRPÁK Sportegyesület | 4:20:59 | |
12 | H34 | VARGA Sándor | Greenzone – ZKSE | 4:28:42 | |
Hosszú Master 2 férfi (hm2f) (18) | |||||
1 | H4 | BURUCZKI Szilárd | Buruczki Training System SE | 2:57:18 | |
2 | H29 | KIS József | Merida Maraton Team-CST | 3:17:59 | |
3 | H16 | ZÓKA-UJHELYI Zoltán | Speed-Way Team | 3:21:19 | |
4 | H36 | HORVÁTH Szabolcs | Greenzone – ZKSE | 3:21:48 | |
5 | H200 | VIZDÁK János | Speed-Way Team | 3:24:41 | |
6 | H2 | HASENFRATZ Péter | PCCC | 3:25:25 | |
7 | H31 | MIKÓCZI Géza | Sólyom Team | 3:27:55 | |
8 | H13 | STAUB Csaba | Kiválók-BakonySport KSE | 3:35:09 | |
9 | H35 | DERVALICS Gábor | Greenzone – ZKSE | 3:37:10 | |
10 | H44 | HORVÁTH Csaba | Meditech Sport Club | 3:37:32 | |
11 | H21 | ÁRVAY Dénes | Bike Zone Gödöllő | 3:43:41 | |
12 | H14 | SOÓS Károly | Sólyom Team | 3:45:31 | |
13 | H15 | PINTÉR Attila | ViniBike KSE | 3:45:54 | |
14 | H22 | BALUKA Balázs | Trek SE | 3:50:55 | |
15 | H23 | BANYA Zoltán | PCCC | 3:57:17 | |
16 | H195 | DR DEMETER Balázs | Superior MTB Team | 3:57:58 | |
17 | H30 | MÁTIS Barnabás | Superior Racing Team | 4:00:11 | |
18 | H26 | FÖLDESI Gábor | Crosskovácsi | 4:23:23 |
Crosskovácsi Marathon
Hely | Rsz. | Név | Club | Idő | |
Mini U9 lány (mu9n) (2) | |||||
1 | M40 | JÓNY Millie Sophie | Superior Racing Team | 31:46 | |
2 | M75 | KALOTAI Eszter | Crosskovácsi SE | 34:59 | |
Mini U9 fiú (mu9f) (9) | |||||
1 | M8 | ANDRÁS Péter Patrik | Superior Racing Team | 18:16 | |
2 | M10 | JÓNY Maximilian | Superior MTB Team | 18:30 | |
3 | M14 | PÁLI Botond | SEVEN HILLS MTB SC | 22:09 | |
4 | M30 | ERDÉLYI Batu | Bike4life | 28:07 | |
5 | M73 | VÍG Zsombor | 33:42 | ||
6 | M27 | FORGÁCS Bence | 34:59 | ||
7 | M70 | VERTICH Barnabás | Bike Zone Gödöllő SE | 40:28 | |
8 | M50 | BITTERA Bolyk | 41:04 | ||
9 | M58 | GÁBOR Ármin | 56:43 | ||
Mini U11 lány (mu11n) (2) | |||||
1 | M64 | CSAPAI Lola Kata | 23:56 | ||
2 | M36 | BRANYICZKI-CZIRJÁK Hanga | JOYRIDE | 33:34 | |
Mini U11 fiú (mu11f) (15) | |||||
1 | M43 | BARABÁS Olivér János | Superior Racing Team | 15:55 | |
2 | M81 | HONTI Tamás Attila | Delta MTB Sopron | 17:27 | |
3 | M21 | POLYIK Márk | Crosskovácsi SE | 18:37 | |
4 | M32 | VARGA Hunor | JOYRIDE | 19:28 | |
5 | M33 | BERENCSI Mátyás | Speed-Way Team | 20:05 | |
6 | M82 | HORVÁTH Bálint | Delta MTB Sopron | 20:07 | |
7 | M28 | BARÓCZI Pál | DELTA MTB Sopron | 21:02 | |
8 | M52 | SZIRÁNYI Bernát | Superior Racing Team | 21:55 | |
9 | M22 | RABATIN Barnabás | Crosskovácsi SE | 22:00 | |
10 | M54 | SALGA Márton | Superior Racing Team | 25:12 | |
11 | M80 | MÉSZÁROS Márk | Crosskovácsi SE | 26:12 | |
12 | M4 | HORVÁTH Vilmos | 27:31 | ||
13 | M41 | SZABADI Kolos | Roprint Racing Team | 28:06 | |
14 | M31 | ERDÉLYI Béni | Bike4life | 29:11 | |
15 | M74 | GECSEY-CZIOLYA Levente | 29:25 | ||
Mini U13 lány (mu13n) (6) | |||||
1 | M38 | HEGEDŰS Heléna | Limitless Team – XCO Nagykanizsa | 17:35 | |
2 | M44 | BARABÁS Elsa Réka | Superior Racing Team | 17:36 | |
3 | M17 | STOJANOVSKA Dalija | Kőbánya Cycling Team | 19:34 | |
4 | M34 | BERENCSI Emma | SPEEDWAY | 19:46 | |
5 | M13 | PERGER Fanni Liliána | Superior Racing Team | 21:53 | |
6 | M18 | KÁRPÁTI Mira | Kőbánya Cycling Team | 22:01 | |
Mini U13 fiú (mu13f) (20) | |||||
1 | M16 | BÁNFAI Olivér | Superior Racing Team | 15:33 | |
2 | M37 | LACZKÓ Olivér Péter | Superior Racing Team | 16:01 | |
3 | M6 | MÓRI Márton | Superior Racing Team | 18:23 | |
4 | M76 | HORVÁTH Ábel | Speed-Way Team | 18:41 | |
5 | M2 | BARTL Olivér | Superior Racing Team | 19:15 | |
6 | M20 | PELIKÁN Bendegúz | Crosskovácsi | 19:58 | |
7 | M53 | SZIRÁNYI Zalán | Superior Racing Team | 20:07 | |
8 | M35 | BRANYICZKI-CZIRJÁK Zsombor | JOYRIDE | 20:12 | |
9 | M65 | ZÁHONYI Mátyás | 21:03 | ||
10 | M19 | FAZEKAS Ádám | Crosskovácsi | 21:13 | |
11 | M9 | CSEH Bendegúz | Crosskovácsi SE | 22:35 | |
12 | M24 | TASNÁDI Dávid | 22:37 | ||
13 | M23 | CHRASKA Simon | 23:08 | ||
14 | M55 | ZLINSZKY Mihály | Szider Club | 23:45 | |
15 | M29 | BÉRES Mirkó | Bike4life | 24:16 | |
16 | M66 | ZÁHONYI Miklós | 24:52 | ||
17 | M46 | SZEKENDY Péter | 31:47 | ||
18 | M62 | DEÁK Ádám | 38:23 | ||
19 | M51 | BITTERA Bánk | 40:55 | ||
20 | M59 | GÁBOR Edgár | 56:47 | ||
Mini U15 lány (mu15n) (1) | |||||
1 | M60 | OLÁH Emma | 30:08 | ||
Mini U15 fiú (mu15f) (11) | |||||
1 | M12 | PERGER Marcell Márk | Superior Racing Team | 16:00 | |
2 | M72 | LADÁNYI Mihály | Roprint Racing Team | 19:44 | |
3 | M67 | CSÁNYI Vilmos | 20:11 | ||
4 | M26 | ZSIGMOND Balázs | 21:14 | ||
5 | M49 | BITTERA Buda | 21:23 | ||
6 | M25 | SZEGEDI Hunor | Crosskovácsi SE | 21:55 | |
7 | M68 | BALÁZS Bence József | 23:45 | ||
8 | M57 | GÁBOR Ruben | 26:14 | ||
9 | M56 | BALÁZS Márton | 26:14 | ||
10 | M48 | BOROSNYAI Zalán | JOYRIDE | 29:29 | |
11 | M63 | GAGYI PÁLFFY András | 31:12 | ||
Mini U17 férfi (mu17f) (1) | |||||
1 | M45 | SÁFÁR-NUSSER Márk | ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE | 18:32 | |
Mini Felnőtt nő (mfn) (2) | |||||
1 | M42 | KOSZTA Cindy | Superior MTB Team | 27:02 | |
2 | M3 | NYÁRI Krisztina | 37:30 | ||
Mini Felnőtt férfi (mff) (7) | |||||
1 | M1 | KUZMA Ádám | Team CoachKuzma Egyesület | 18:12 | |
2 | M5 | TÓTH Tibor | evosoft | 18:28 | |
3 | M69 | CSEH Péter | 21:04 | ||
4 | M15 | PÁLI Arnold | 22:08 | ||
5 | M39 | BAGÁDI György | Ózdi Bringa | 24:57 | |
6 | M47 | SZEKENDY Gábor | 31:48 | ||
7 | M71 | VERTICH Tamás | 40:30 | ||
Rövid U15 lány (ru15n) (2) | |||||
1 | R227 | SZABÓ Léna | Greenzone – ZKSE | 1:27:07 | |
2 | R164 | MOTOVÁN Dóra | Delta MTB Sopron | 1:46:25 | |
Rövid U15 fú (ru15f) (31) | |||||
1 | R289 | VOCK András | Cube Csömör | 1:15:18 | |
2 | R147 | TÓTH Márk Martin | Crosskovácsi | 1:16:47 | |
3 | R225 | KALMÁR Dániel Ákos | Greenzone – ZKSE | 1:17:25 | |
4 | R176 | BERENCSI Benedek | Speed-Way Team | 1:20:37 | |
5 | R153 | MOLNÁR Ágoston | DELTA MTB Sopron | 1:23:18 | |
6 | R154 | LOVÁSZ Máté | Delta MTB Sopron | 1:26:08 | |
7 | R246 | VARGA Márk | Superior Racing Team | 1:27:31 | |
8 | R131 | FÖLDESI Csaba Miklós | Crosskovácsi | 1:28:32 | |
9 | R170 | VOLYKA Ádám | Superior Racing Team | 1:29:05 | |
10 | R156 | NAGY Lél Bátor | Delta MTB Sopron | 1:30:05 | |
11 | R127 | BALÁZS Örs | Crosskovácsi SE | 1:30:29 | |
12 | R161 | KALMÁR Péter | 1:31:23 | ||
13 | R155 | ILLÉS Bence | Delta MTB Sopron | 1:32:05 | |
14 | R129 | CYMANEK Lévi | Crosskovácsi SE | 1:34:00 | |
15 | R216 | OLCSVÁRI Botond | ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE | 1:34:40 | |
16 | R130 | DEMETER Jónás Álmos | Crosskovácsi SE | 1:35:39 | |
17 | R35 | PÉTER Barna | TelkiBike Team | 1:39:34 | |
18 | R159 | HORVÁTH Bence | Delta MTB Sopron | 1:40:28 | |
19 | R158 | CSUKA Zsombor | Delta MTB Sopron | 1:41:04 | |
20 | R125 | SIMON Viktor | Kőbánya Cycling Team | 1:41:12 | |
21 | R122 | GÁL Milán | Kőbánya Cycling Team | 1:44:20 | |
22 | R157 | HÁMOKI Koppány | DELTA MTB Sopron | 1:46:27 | |
23 | R146 | KÖRMENDY-RÁCZ Ágoston | 1:46:54 | ||
24 | R214 | NICKELSZ Kristóf | Superior Racing Team | 1:47:25 | |
25 | R137 | ZLINSZKY Ferdinand Miklós | Crosskovácsi SE | 1:51:35 | |
26 | R195 | EGRI Illés | 1:54:29 | ||
27 | R275 | TARJÁN Richárd | Crosskovácsi | 1:55:35 | |
28 | R237 | EGED Zalán | 1:57:05 | ||
29 | R97 | VARGA Dániel Botond | 2:08:20 | ||
30 | R262 | BALÁZS Armand Dominik | 3:17:41 | ||
Withdrawals (1) | |||||
DNF | R128 | CSAPAI Balázs | Crosskovácsi SE | DNF | |
Rövid U17 nő (ru17n) (4) | |||||
1 | R294 | GREMAN Szonja | Limitless Team – XCO Nagykanizsa | 1:22:37 | |
2 | R222 | BRUCHNER Regina | Greenzone – ZKSE | 1:25:49 | |
3 | R291 | BUNGYIS Panna | Cube-Csömör | 1:36:32 | |
4 | R25 | BÁLINT Blanka | MiGreen Team Visegrád | 2:25:49 | |
Rövid U17 férfi (ru17f) (29) | |||||
1 | R178 | TAKÁCS Zsombor | Superior Racing Team | 1:05:08 | |
2 | R293 | FELDHOFFER Bálint | Cube-Csömör | 1:05:09 | |
3 | R292 | TÓTH Márkó | Cube-Csömör | 1:11:02 | |
4 | R133 | MAGYAR Balázs | Crosskovácsi | 1:11:02 | |
5 | R288 | IVÁN Borisz Márk | Superior Racing Team | 1:11:18 | |
6 | R224 | ENDRÉDI Máté | Greenzone – ZKSE | 1:13:39 | |
7 | R124 | PAKOT András Gusztáv | Kőbánya Cycling Team | 1:16:45 | |
8 | R277 | KISS Ádám György | Acélvakond Cycling Team | 1:17:51 | |
9 | R90 | MONOSTORI Noel | BringAjka KSE | 1:18:56 | |
10 | R184 | KISS Benedek | Gencsapáti KSE BMX | 1:20:29 | |
11 | R163 | MOTOVÁN Ádám | Delta MTB Sopron | 1:22:41 | |
12 | R123 | MACK Boldizsár | Kőbánya Cycling Team | 1:25:22 | |
13 | R190 | DREISZKER Barna | KTM Team Hungary | 1:27:13 | |
14 | R134 | SUTÁK Péter | Crosskovácsi | 1:30:38 | |
15 | R226 | RÁKOSA Bence | Greenzone – ZKSE | 1:30:38 | |
16 | R152 | BALOGH Dávid | DELTA MTB Sopron | 1:33:37 | |
17 | R165 | NEMES Áron | Delta MTB Sopron | 1:35:53 | |
18 | R107 | RUSKÓ Vince | 1:36:10 | ||
19 | R220 | MASZLAG Miklós | 1:36:20 | ||
20 | R245 | TŐZSÉR Ákos | VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team | 1:36:38 | |
21 | R114 | PERGER Csongor | 1:36:53 | ||
22 | R145 | KERÉNYI Alfréd | Crosskovácsi SE | 1:38:10 | |
23 | R256 | DEMMIÁNY Márton | TelkiBike Team | 1:44:02 | |
24 | R160 | HORVÁTH Domonkos | DELTA MTB Sopron | 1:45:37 | |
25 | R132 | FÜLÖP Levente | Crosskovácsi SE | 1:48:06 | |
26 | R120 | LEVENTE Piros | 1:50:34 | ||
27 | R174 | NÉMETH Bulcsú | Superior Racing Team | 2:19:07 | |
28 | R119 | LABONCZ Márton | 3:13:30 | ||
29 | R148 | ILKU Szabolcs | 3:13:30 | ||
Rövid U19 nő (ru19n) (3) | |||||
1 | R255 | ZSIDAI Lilla | 1:36:53 | ||
2 | R196 | IMRE Laura | 1:42:46 | ||
3 | R71 | BARANYA Rebeka | Tatanka Racing Team | 2:19:54 | |
Rövid U19 férfi (ru19f) (2) | |||||
1 | R271 | TÖLGYES Mátyás | 1:21:33 | ||
2 | R238 | ILLÉS Márton | Fillari Team Budaörs Kerékpáros SE | 1:23:44 | |
Rövid Felnőtt nő (rfn) (4) | |||||
1 | R57 | BALI Sára | Salgótarjáni HKE | 1:31:01 | |
2 | R12 | CSÓTI Jusztina | 1:46:33 | ||
3 | R33 | SZLOVENCSÁK Panka | Mátra Biker SC | 1:52:21 | |
4 | R46 | KARGUL Anett | Bringabanda SC | 1:52:24 | |
Rövid Felnőtt férfi (rff) (15) | |||||
1 | R169 | SZŰCS Miklós | RSC KEMTEN | 1:12:57 | |
2 | R8 | SZERZŐ Péter | FRO Racing | 1:14:55 | |
3 | R249 | WENCZ Gergő | Hegyibringa SE | 1:14:55 | |
4 | R31 | LITAUSZKI Tibor | Szerpentin K.E. | 1:19:42 | |
5 | R199 | SZABÓ Dávid | KIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros SE | 1:24:33 | |
6 | R104 | GRÉBEL Szabolcs | 1:27:08 | ||
7 | R360 | SZŐLŐS Barnabás | 1:31:25 | ||
8 | R186 | CSÁK Örs | 1:44:05 | ||
9 | R39 | RAMPASEK Gergely | 1:44:18 | ||
10 | R284 | PÉTER-HORVÁTH Norbert | APPSOLUTE Team | 1:56:30 | |
11 | R235 | SIMON Péter | 1:56:53 | ||
12 | R19 | BÁNHIDI Dávid | 2:19:30 | ||
13 | R1 | BALOGH György Márk | 2:35:04 | ||
14 | R3 | LAKATOS Gábor | 2:35:04 | ||
Withdrawals (1) | |||||
DNF | R290 | PETRO Szabolcs | Cube-Csömör | DNF | |
Rövid Master 1 nő (rm1n) (6) | |||||
1 | R88 | KŐSZEGI Kornélia | Trek SE | 1:31:03 | |
2 | R139 | KISS Nóra | 1:34:03 | ||
3 | R53 | SZIGETI Lilla | 1:37:08 | ||
4 | R140 | KUTASI Rhode | 1:47:42 | ||
5 | R2 | BAUMANN Viola | 1:48:47 | ||
6 | R274 | KESSCZBAUOR Barbara | 2:46:27 | ||
Rövid Master 1 férfi (rm1f) (36) | |||||
1 | R191 | MARKOS Dániel | 1:14:01 | ||
2 | R172 | SZEGEDI Gábor | Team Heavy Pedál | 1:14:53 | |
3 | R95 | TAKÁCS Zoltán | Merida Maraton Team-CST | 1:22:07 | |
4 | R43 | BERECZ Péter | 1:23:47 | ||
5 | R283 | TAKÁCS Máté | Superior Racing Team | 1:27:04 | |
6 | R24 | TÓTH Balázs | Kanizsa HKSE | 1:27:07 | |
7 | R86 | BERTA Rajmund | HUNting Dogs Cycling Team Pétervására | 1:27:10 | |
8 | R201 | OLÁH Zoltán | 1:27:29 | ||
9 | R252 | DR. TAJDI Bence | Mesterbike | 1:29:00 | |
10 | R47 | MAYER Gábor | Bike Zone Gödöllő SE | 1:30:38 | |
11 | R54 | SZŰCS Tamás | 1:31:44 | ||
12 | R265 | HETYEI Tamás | Szingó SE | 1:32:02 | |
13 | R257 | RAKOVICS Márton | Vuelta Sportegyesület | 1:36:04 | |
14 | R91 | RAFFAI Pál | 1:36:09 | ||
15 | R177 | SÁTORY Márk | 1:37:23 | ||
16 | R49 | MÁTÉ Selmeczi | 1:37:46 | ||
17 | R248 | CSONKA Dávid | 1:38:37 | ||
18 | R36 | DOSZEV Gábor | Bringabanda SC | 1:39:38 | |
19 | R183 | DR LOVAS András | 1:43:33 | ||
20 | R112 | VARGA Balázs | 1:44:48 | ||
21 | R218 | NAGY Gábor | 1:44:55 | ||
22 | R30 | BORBÉLY István | Jbike Team | 1:52:45 | |
23 | R61 | HORVÁTH Ádám | Salgótarjáni HKE | 1:53:09 | |
24 | R171 | DEBRECENI Gábor | Crosskovácsi | 1:53:34 | |
25 | R264 | WEBER Alain | 1:54:33 | ||
26 | R244 | TRAJTLER Gergely | 1:56:41 | ||
27 | R121 | TILISTYÁK Gergő | OTE Sports Team | 2:01:33 | |
28 | R285 | IZBÉKI Bálint | 2:05:51 | ||
29 | R208 | GYŰRŰ Tamás | 2:17:17 | ||
30 | R188 | KELEMEN András Kristóf | MASH Racing Team | 2:30:12 | |
31 | R297 | SZÓRÁD Előd | 2:36:06 | ||
32 | R141 | DÁVID Péter | 2:38:07 | ||
33 | R98 | VARGA Szabolcs | 3:02:48 | ||
Withdrawals (2) | |||||
DNF | R32 | LUKÁCS Lóránt | DNF | ||
DNF | R251 | KARLOCZAI Balázs | DNF | ||
DSQ (1) | |||||
DSQ | R273 | HARGITA Zoltán | DSQ | ||
Rövid Master 2 nő (rm2n) (6) | |||||
1 | R69 | HAVACS Krisztina | Sólyom Team | 1:39:37 | |
2 | R143 | PÓSA Bianka | 1:49:38 | ||
3 | R149 | BARTALIS Krisztina | Roprint Racing Team | 1:57:39 | |
4 | R200 | LÁSZLÓ Brigitta | 2:00:56 | ||
5 | R150 | FALLER Bernadett | 2:05:17 | ||
6 | R181 | FAZEKAS Klie Ágnes | 2:24:23 | ||
Rövid Master 2 férfi (rm2f) (91) | |||||
1 | R180 | GEOFFROY Lequatre | 1:12:53 | ||
2 | R173 | ADORJÁN Bence | Superior Racing Team | 1:12:55 | |
3 | R20 | DEMETER Zoltán | Merida Maraton Team-CST | 1:14:02 | |
4 | R76 | KŐSZEGI Krisztián | Trek SE | 1:14:50 | |
5 | R205 | CZENKI Tamás | Greenzone – ZKSE | 1:15:27 | |
6 | R116 | NAGY Benedek | Merida Maraton Team-CST | 1:15:48 | |
7 | R295 | ZSOFCSÁK Péter | Superior Racing Team | 1:15:49 | |
8 | R126 | SPECZIÁR Viktor | Kőbánya Cycling Team | 1:16:52 | |
9 | R202 | TÁNCOS Sándor | Meditech Sport Club | 1:16:57 | |
10 | R166 | PAP Sándor | DELTA MTB Sopron | 1:17:54 | |
11 | R189 | ROSTETTER Mátyás | OGREBIKE TEAM | 1:19:12 | |
12 | R78 | MRÁZ János | Team Heavy Pedál – Szeged | 1:20:19 | |
13 | R75 | KÖMÖZ Róbert | Roprint Racing Team | 1:20:28 | |
14 | R17 | TÁVOLY Péter | Speed-Way Team | 1:20:49 | |
15 | R81 | KISZELY Ákos | 1:21:08 | ||
16 | R94 | MÉHÉSZ Tamás | Merida Maraton Team-CST | 1:22:19 | |
17 | R85 | HORVÁTH Zoltán | 1:22:26 | ||
18 | R162 | MOLNÁR Balázs | DELTA MTB Sopron | 1:24:22 | |
19 | R242 | DR. IMRE Szabolcs | Merkapt SE | 1:24:29 | |
20 | R52 | SZAJLAI Gáspár Péter | HUNting Dogs Cycling Team Pétervására | 1:24:52 | |
21 | R29 | ÓDOR Attila | 1:25:26 | ||
22 | R101 | GLÓZER Áron | Buruczki Training System – BTS SE | 1:25:48 | |
23 | R240 | KREISZ Zsolt | MACY | 1:26:39 | |
24 | R44 | CZAKÓ Csaba | 1:27:26 | ||
25 | R269 | ONDRISEK Péter | ACÉL VAKOND CYCLING | 1:28:54 | |
26 | R254 | ANDREYEV Konstantin | 1:29:04 | ||
27 | R105 | RAJCSÁNYI Máté | 1:30:08 | ||
28 | R192 | TÓTH Tamás | Mátra Biker SC | 1:30:18 | |
29 | R26 | ADAMKÓ Gergely | 1:30:26 | ||
30 | R79 | SZRENKÓ Zoltán | 1:31:44 | ||
31 | R239 | VÖDRÖS Gergely | Merida Maraton Team-CST | 1:31:49 | |
32 | R204 | BECSEI Kornél | SEVEN HILLS MTB SC | 1:33:08 | |
33 | R206 | CSÉPÁNYI Péter | Ózdi Kerékpáros Egyesület | 1:33:17 | |
34 | R21 | HARSÁNYI Zoltán | 1:35:20 | ||
35 | R228 | NAGY Gergely | 1:35:29 | ||
36 | R80 | KEREK Róbert | Mátra Biker SC | 1:36:03 | |
37 | R55 | SÁRI Tamás | 1:36:06 | ||
38 | R42 | GÁSPÁR András | Superior Racing Team | 1:36:19 | |
39 | R223 | JUHÁSZ Imre | Merida Maraton Team-CST | 1:37:00 | |
40 | R106 | RUSKÓ András | 1:37:36 | ||
41 | R185 | BÍRÓ Balázs | BVSC | 1:37:57 | |
42 | R259 | FARKASHALMI Balázs | 1:38:40 | ||
43 | R179 | HARANGI Gergely | 1:41:45 | ||
44 | R144 | TATÁR Antal | Superior Racing Team | 1:41:49 | |
45 | R138 | CHRASKA Tomas | 1:41:51 | ||
46 | R213 | ZINK Michael | 1:42:11 | ||
47 | R51 | POLYIK Attila | 1:42:57 | ||
48 | R219 | CSONKA Lajos | Sólyom Team | 1:42:58 | |
49 | R197 | LUDMERCZKI Tibor | 1:43:26 | ||
50 | R221 | VANKÓ Zsolt | 1:45:09 | ||
51 | R261 | ZÁHONYI Andor | 1:45:44 | ||
52 | R250 | NÉMETH Balázs | 1:45:51 | ||
53 | R217 | BARABÁS János | Superior MTB Team | 1:46:06 | |
54 | R168 | ILLÉS Árpád | DELTA MTB Sopron | 1:46:26 | |
55 | R193 | RŐTH András | 1:47:31 | ||
56 | R270 | GÁBOR Bence | Superior MTB Team | 1:48:16 | |
57 | R272 | WOLSKY Norbert | 1:48:58 | ||
58 | R230 | JÁKÓ Zsolt | SERRENŐK SE | 1:49:33 | |
59 | R258 | CALCACINO Renato | 1:50:37 | ||
60 | R103 | PINCZE Gábor | PCCC | 1:50:57 | |
61 | R117 | NOVÁK Zoltán | VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team | 1:51:33 | |
62 | R136 | VITKAI Zoltan | Crosskovácsi SE | 1:52:21 | |
63 | R286 | GULYÁS Péter | Merida Maraton Team-CST | 1:53:31 | |
64 | R50 | PLASZKÓ Roland | 1:54:20 | ||
65 | R5 | FARKAS László | 1:55:06 | ||
66 | R4 | SZABÓ Gábor | 1:55:44 | ||
67 | R236 | EGED György | 1:57:05 | ||
68 | R13 | CZAKÓ Péter | Jbike Team | 1:57:54 | |
69 | R231 | SZŰCS Sándor | 1:57:55 | ||
70 | R67 | KATÓ László | Salgótarjáni HKE | 1:58:20 | |
71 | R68 | BEDŐ Péter | 1:58:37 | ||
72 | R253 | CSAPAI Gábor | 2:01:03 | ||
73 | R268 | BITTERA Csaba | 2:02:48 | ||
74 | R60 | FETTER Zsolt | PCCC | 2:03:00 | |
75 | R212 | ZALA Zsolt | 2:03:47 | ||
76 | R187 | PRIBULA Andrián | MASH Racing Team | 2:03:59 | |
77 | R16 | PESTHY Péter | 2:05:01 | ||
78 | R37 | JÓNÁS Péter | 2:07:22 | ||
79 | R287 | PAPP Álmos | 2:08:22 | ||
80 | R142 | FERENC Juhasz | 2:09:19 | ||
81 | R215 | BERECZKI István | 2:12:51 | ||
82 | R34 | ZSOLT Simon | Jbike Team | 2:12:55 | |
83 | R6 | KÓKA Antal | 2:15:23 | ||
84 | R298 | KAJTÁR Péter | 2:18:58 | ||
85 | R9 | ÚJFALUSI György | Jbike Team | 2:22:12 | |
86 | R99 | SZVETNYIK Zoltán | 2:26:15 | ||
87 | R89 | MILANKOVIC Mladen | 2:26:15 | ||
88 | R210 | FARKAS Albert | 2:31:33 | ||
89 | R233 | SIMON Máté | 2:42:00 | ||
90 | R260 | BALÁZS Armand Tibor | 3:17:39 | ||
Withdrawals (1) | |||||
DNF | R62 | HORVÁTH Zsolt | DNF | ||
Rövid Master 3 nő (rm3n) (1) | |||||
1 | R211 | DUROVÁ Monika | 2:02:28 | ||
Rövid Master 3 férfi (rm3f) (36) | |||||
1 | R74 | FÉSÜS László | Meditech Sport Club | 1:15:44 | |
2 | R11 | ÓDOR János | KIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros SE | 1:17:45 | |
3 | R243 | VÁSÁRHELYI Norbert | 1:24:22 | ||
4 | R151 | KREÁCSIK Miklós | Alpinbike TEAM | 1:24:24 | |
5 | R241 | DR. ERŐS Károly | 1:24:34 | ||
6 | R18 | BELME Lajos | Seven Hills MTB SC – KELLYS – TuttiBringa | 1:24:45 | |
7 | R203 | KÁPLÁR Ferenc | SEVEN HILLS MTB SC | 1:28:12 | |
8 | R73 | BOGNÁR János | Buruczki Training System SE | 1:30:10 | |
9 | R27 | BÉNYEI Ferenc | MiGreen Team Visegrád | 1:30:24 | |
10 | R263 | ABRÁN József | 1:31:26 | ||
11 | R207 | HORVÁTH Tibor | 1:32:25 | ||
12 | R22 | MICZKÓ János | 1:33:37 | ||
13 | R83 | KERESZTY Marcell | 1:39:11 | ||
14 | R15 | JENEI Zoltán | 1:39:37 | ||
15 | R10 | SZÍVÓS János | Jbike Team | 1:40:21 | |
16 | R102 | GOMBOLAI László | Vitalitás SE | 1:40:43 | |
17 | R194 | LAKATOS Ede | ÓZDI KER. EGY. | 1:41:01 | |
18 | R100 | GIRITI Sándor | 1:41:44 | ||
19 | R108 | KAKUK Simon | 1:43:35 | ||
20 | R234 | SIMON Péter | Mátra Biker SC | 1:47:26 | |
21 | R209 | BURTOV Milan | 1:49:33 | ||
22 | R167 | CSUKA Zsolt | 1:52:16 | ||
23 | R58 | BRANDHUBER Attila | PCCC | 1:52:39 | |
24 | R296 | ERDEI Sándor | 1:53:42 | ||
25 | R111 | BICSKEI Sándor | 1:53:51 | ||
26 | R229 | SÁLMI Ferenc | Mátra Biker SC | 1:56:01 | |
27 | R28 | MAGYAR Tamás | 1:58:20 | ||
28 | R266 | ÉLIÁS Róbert | 1:58:38 | ||
29 | R7 | LÉVAI Zsolt | 2:00:01 | ||
30 | R247 | SÁTORI Szabolcs | 2:03:08 | ||
31 | R115 | SUSÁNYI Tamás | 2:07:18 | ||
32 | R66 | TASI Sándor | 2:12:49 | ||
33 | R182 | KOVÁCS Árpád | 2:19:40 | ||
34 | R267 | MÉSZÁROS Gergő | 2:40:10 | ||
35 | R84 | KULCSÁR István | 2:47:18 | ||
Withdrawals (1) | |||||
DNF | R72 | BLASKOVITS István | DNF | ||
Rövid Master 4 nő (rm4n) (1) | |||||
1 | R38 | DR. CZIBÓK Csilla | 2:04:47 | ||
Rövid Master 4 férfi (rm4f) (9) | |||||
1 | R77 | RAKOVICS Vilmos | Vuelta Sportegyesület | 1:33:10 | |
2 | R113 | TÓTH Árpád | Bike4life | 1:37:08 | |
3 | R118 | GÁL István József | 1:39:41 | ||
4 | R87 | KOCSI Sándor Nagykáta | 1:49:31 | ||
5 | R276 | TÓTH István | 1:54:21 | ||
6 | R300 | ZSIGMOND József | 1:59:22 | ||
7 | R41 | DR. SZAKÁCS Zoltán | 1:59:24 | ||
Withdrawals (2) | |||||
DNF | R63 | JAKAB József | Salgótarjáni HKE | DNF | |
DNF | R109 | KLIE Zoltán | Mazsola KSE | DNF | |
Közép U19 nő (ku19n) (4) | |||||
1 | K169 | BOKROS Csenge Anna | Limitless Team – XCO Nagykanizsa | 2:33:47 | |
2 | K159 | BUKOVÁCZ Anna | Limitless Team – XCO Nagykanizsa | 2:34:55 | |
3 | K179 | ORAVECZ Lora | PCCC | 2:59:49 | |
4 | K140 | TRÓCSÁNYI Laura | Acélvakond Cycling Team | 3:20:23 | |
Közép U19 férfi (ku19f) (13) | |||||
1 | K122 | HORVÁTH Áron Mihály | Limitless Team – XCO Nagykanizsa | 2:06:02 | |
2 | K133 | TATÁR Márton | Superior Racing Team | 2:08:57 | |
3 | K338 | HAJDER Benedek | Superior Racing Team | 2:10:08 | |
4 | K47 | KORTIS Zalán | Salgótarjáni HKE | 2:10:45 | |
5 | K339 | MINDSZENTI Ákos | DVTK Cycling Team | 2:11:30 | |
6 | K137 | CSÁKAI Bence Huba | PCCC | 2:16:24 | |
7 | K106 | CSIZMAZIA Bence | Péceli TE Cseuz Ördögei | 2:18:20 | |
8 | K62 | SZEMERE Huba | SEVEN HILLS MTB SC | 2:19:33 | |
9 | K129 | KOVÁCS Bercel | Buruczki Training System SE | 2:23:54 | |
10 | K154 | GÖDÖR István Soma | 2:41:29 | ||
11 | K166 | FAMINI Bence | 2:51:31 | ||
12 | K167 | BÚS Miklós | Ceglédi Első Sor | 3:30:33 | |
13 | K105 | AL-SAIRAFI Dávid | Kőbánya Cycling Team | 4:19:52 | |
Közép Felnőtt nő (kfn) (4) | |||||
1 | K153 | HORVÁTH Adél | WSA greenteam | 2:30:28 | |
2 | K139 | KISS Kata Emma | Acélvakond Cycling Team | 2:39:29 | |
3 | K130 | PATAKY Kitti | Bringabanda SC | 2:44:43 | |
4 | K219 | VÁRAI Zita | 4:14:34 | ||
Közép Felnőtt férfi (kff) (15) | |||||
1 | K162 | FÖLDI Bence | Bike Zone Gödöllő | 2:00:57 | |
2 | K29 | SASHALMI Richárd | 2:00:57 | ||
3 | K123 | HUGAUF Marcell | Fillari Team Budaörs Kerékpáros SE | 2:02:45 | |
4 | K124 | IZSÓ Norbert | AKSE | 2:10:54 | |
5 | K350 | CSONTÓ Ádám | Buruczki Training System SE | 2:18:28 | |
6 | K114 | DARÁNYI Bence | Buruczki Training System SE | 2:20:20 | |
7 | K342 | BECSEY Ákos Zsolt | 2:34:02 | ||
8 | K151 | FARKAS Dániel | Telki BikeTeam | 2:39:44 | |
9 | K44 | HAMBUCH Bertold | Telki BikeTeam | 2:39:45 | |
10 | K177 | KENESEI Benjámin | Cube-Csömör | 2:43:49 | |
11 | K43 | BÁRCZI Domonkos | 2:52:32 | ||
12 | K280 | MAKOVSZKY Mihály | 2:59:43 | ||
13 | K76 | SCHWARZ Janis | 3:16:18 | ||
14 | K68 | STEFANUT-GYŐRFI Dániel | Superior Team Sopron | 3:18:32 | |
15 | K144 | TAGSCHERER Attila | PCCC | 3:34:49 | |
Közép Master 1 nő (km1n) (3) | |||||
1 | K85 | TANÁCS Gabriella | Team Heavy Pedál Szeged | 2:44:57 | |
2 | K72 | CSOBAY Nóra | Merida Maraton Team-CST | 2:56:56 | |
3 | K341 | DR. SIPOS Éva | 4:20:12 | ||
Közép Master 1 férfi (km1f) (42) | |||||
1 | K38 | NAGY Szabolcs | 2:06:02 | ||
2 | K80 | TÓTH Máté | Bringabanda SC | 2:18:53 | |
3 | K41 | SZÁNTAI VECSERA Bálint | Merkapt SE | 2:20:32 | |
4 | K112 | ABT Zsombor | 2:20:37 | ||
5 | K46 | HORVÁTH Gábor | Team Heavy Pedál – Szeged | 2:21:46 | |
6 | K170 | HONTI Péter | Delta MTB Sopron | 2:26:37 | |
7 | K91 | VASS István | Buruczki Training System SE | 2:29:46 | |
8 | K6 | HEIZLER Zsolt | 2:30:10 | ||
9 | K155 | RAKOVICS András | 2:30:13 | ||
10 | K32 | KATONA Bálint | 2:32:23 | ||
11 | K99 | KOVÁCS Tamás | Team Heavy Pedál – Szeged | 2:39:25 | |
12 | K157 | HOMONNAY András | Roprint Racing Team | 2:39:28 | |
13 | K51 | TŐKÉS Péter | 2:39:48 | ||
14 | K141 | ERŐS András | Merida Maraton Team-CST | 2:40:22 | |
15 | K281 | LENGYEL Ákos | 2:41:23 | ||
16 | K40 | MÁJER Balázs | Merida Maraton Team-CST | 2:42:05 | |
17 | K50 | RIEGEL Dániel | Superior Racing Team | 2:44:44 | |
18 | K12 | SZTANKAY Bálint | 2:46:00 | ||
19 | K3 | PAP Péter | Buruczki Training System SE | 2:46:47 | |
20 | K346 | VACTOY Dávid | 2:48:43 | ||
21 | K26 | JOBBÁGY Csaba | 2:50:54 | ||
22 | K104 | OLÁH Levente | 2:51:03 | ||
23 | K108 | SOMOGYI András | 2:54:27 | ||
24 | K335 | GOLDRING Jenő | Mesterbike 575 Team | 2:54:59 | |
25 | K97 | VARGA Balázs | 2:59:04 | ||
26 | K30 | SZÉKELY Viktor | 3:00:06 | ||
27 | K82 | VIKTOR Németh | 3:03:36 | ||
28 | K52 | VARGA Mátyás | Mesterbike 575 Team | 3:17:29 | |
29 | K34 | MOLNÁR Lóránd | Életerő KSE | 3:18:12 | |
30 | K103 | HORVATH Akos | 3:23:36 | ||
31 | K92 | DAVID Cone | 3:26:41 | ||
32 | K45 | HERTER Gábor | 3:29:45 | ||
33 | K36 | SZABÓ Zsolt | Életerő KSE | 3:30:50 | |
34 | K283 | TEMESVÁRI Máté | 3:40:13 | ||
35 | K59 | JENEI Endre | 3:41:06 | ||
36 | K19 | LÓTH Gábor | 3:42:40 | ||
37 | K113 | BALOGH Attila | 3:43:33 | ||
38 | K158 | MEZEI Bálint | 3:46:19 | ||
39 | K102 | SZILÁGYI András | 3:48:15 | ||
40 | K89 | VÁMOSI Gergely | 4:29:42 | ||
41 | K2 | FÉSŰS Gábor | 4:48:17 | ||
Withdrawals (1) | |||||
DNF | K60 | SEBŐK Péter | DNF | ||
Közép Master 2 nő (km2n) (2) | |||||
1 | K150 | KIRÁLY Katalin | Trek SE | 2:40:16 | |
2 | K16 | HORVÁTH Ágnes | Meditech Sport Club | 3:39:21 | |
Közép Master 2 férfi (km2f) (58) | |||||
1 | K107 | IBRÁNYI Attila | 222 Sport Alapítvány | 2:13:12 | |
2 | K15 | VASTAG Szabolcs | Bringabanda SC | 2:14:08 | |
3 | K22 | STAUB Zsolt | Kiválók-BakonySport KSE | 2:20:27 | |
4 | K84 | KOVÁCS András | Merida Maraton Team-CST | 2:23:09 | |
5 | K174 | LANDI Zoltán | 2:25:14 | ||
6 | K98 | KISS Attila | Team Econix-CR | 2:25:56 | |
7 | K54 | HORVÁTH Ákos | Sólyom Team | 2:27:03 | |
8 | K149 | ZSIGMONDI Zoltán | Buruczki Training System SE | 2:28:09 | |
9 | K9 | KIS Balázs | 2:31:49 | ||
10 | K127 | KISS István | Bike Zone Gödöllő | 2:31:50 | |
11 | K78 | MOLNÁR Gergely | Bringabanda SC | 2:31:50 | |
12 | K79 | SOLYMOSI Gábor | 2:32:27 | ||
13 | K90 | SZASZKÓ Gergő | EGER MTB | 2:32:27 | |
14 | K156 | KAKAS Péter | 2:33:30 | ||
15 | K71 | BEÖTHY Miklós | 2:34:27 | ||
16 | K348 | TÓTH Péter | 2:34:36 | ||
17 | K93 | FEJES János | 2:35:21 | ||
18 | K65 | CZÉRE Krisztián | ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE | 2:35:52 | |
19 | K14 | FEDOR István | Merida Maraton Team-CST | 2:36:29 | |
20 | K337 | BODON Andor | 2:36:29 | ||
21 | K345 | SÁROMI Bence | 2:36:34 | ||
22 | K175 | MOTOVÁN Miklós | Delta MTB Sopron | 2:37:01 | |
23 | K18 | HOMONNAI Krisztián | 2:39:42 | ||
24 | K125 | KÁLDI Tamás | Greenzone – ZKSE | 2:41:40 | |
25 | K180 | SZILASI László | 2:42:22 | ||
26 | K298 | PAPP Attila | Merida Tech SC | 2:43:01 | |
27 | K17 | VEINGARTNER Balázs | 2:43:17 | ||
28 | K95 | SÓLYOM László | 2:45:59 | ||
29 | K10 | KISPÁL Gábor | Jbike Team | 2:46:36 | |
30 | K165 | DR. BÚS László | Ceglédi Első Sor | 2:47:28 | |
31 | K61 | SZEMERE Márton | Seven Hills MTB SC – KELLYS – TuttiBringa | 2:53:57 | |
32 | K81 | VARGA Balázs | 2:54:59 | ||
33 | K77 | BULA Tamás | 2:55:27 | ||
34 | K83 | ZENTAI Zsolt | Superior Racing Team | 2:55:34 | |
35 | K35 | SZABÓ Róbert | Életerő KSE | 2:56:43 | |
36 | K8 | JUHÁSZ József | Bike Zone Gödöllő SE | 2:56:57 | |
37 | K20 | MÓDER Zoltán | Evolúció Kisbér | 2:57:14 | |
38 | K63 | PAP Zsolt | 3:01:52 | ||
39 | K56 | BAGI Csaba | 3:03:14 | ||
40 | K66 | MÁRTON Károly | 3:03:17 | ||
41 | K164 | HIDAS Gergely | PCCC | 3:05:36 | |
42 | K334 | SZAKONYI Gábor | 3:12:29 | ||
43 | K69 | TARI Viktor | 3:15:18 | ||
44 | K284 | ORSZÁGH Péter | 3:19:58 | ||
45 | K21 | NAGY Zoltán | Merida Maraton Team-CST | 3:20:23 | |
46 | K49 | RAJNCSÁK Dávid | 3:30:43 | ||
47 | K25 | HORVÁTH Kristóf | 3:32:34 | ||
48 | K37 | VASAS Richárd | 3:36:54 | ||
49 | K96 | TAFFERNER Bálint | 3:40:15 | ||
50 | K172 | BARTOKOS Gábor | 3:41:33 | ||
51 | K340 | VODICSKA Zsolt | 3:55:00 | ||
52 | K67 | ROSTA Gábor | 4:03:21 | ||
53 | K336 | NAGY Tibor | 4:03:45 | ||
54 | K74 | KUKAI Tibor | 4:07:25 | ||
55 | K343 | BUDENSZKI Péter | Vitalitás SE | 4:10:09 | |
56 | K7 | ISTVÁN Bartl | 4:13:03 | ||
57 | K285 | KRÁLIK Tamás | 4:23:38 | ||
Withdrawals (1) | |||||
DNF | K160 | PRIMÁSZ Péter | Merida Maraton Team-CST | DNF | |
Közép Master 3 férfi (km3f) (41) | |||||
1 | K148 | CSÁMPA Tibor | Buruczki Training System SE | 2:12:57 | |
2 | K135 | VOCK Balázs | Bakony Racing Team KSE | 2:16:10 | |
3 | K132 | SZILÁGYI Szabolcs | MASH Racing Team | 2:17:10 | |
4 | K152 | NAGY Tibor | NELZON BIKE | 2:20:07 | |
5 | K131 | SZÁVA Tamás | TIRPÁK Sportegyesület | 2:23:07 | |
6 | K39 | TÓTH Rajmund | PROTÚR | 2:26:19 | |
7 | K134 | VAS Péter | Merida Maraton Team-CST | 2:27:02 | |
8 | K173 | LAKATOS Péter | Delta MTB Sopron | 2:27:02 | |
9 | K58 | BODÓCS Mihály | Meditech Sport Club | 2:30:50 | |
10 | K138 | TORDAI Csaba | Trek SE | 2:32:14 | |
11 | K109 | HOLÉCZY Tibor | 2:35:06 | ||
12 | K126 | KARDOS Tibor | Fittbike SE | 2:38:21 | |
13 | K168 | SZABÓ györgy | 2:39:48 | ||
14 | K94 | GRMELA Gábor | 2:42:20 | ||
15 | K53 | TAKÁCS Gábor | Salgótarjáni HKE | 2:45:16 | |
16 | K5 | FREEMAN Karl | 2:45:17 | ||
17 | K1 | SELMECZI Imre | 2:54:15 | ||
18 | K73 | JÓZSEF Monostori | BringAjka KSE | 2:54:22 | |
19 | K347 | CYMANEK Ralf | 2:54:23 | ||
20 | K349 | MOCZÁR Adorján | Bike Zone Gödöllő | 2:58:26 | |
21 | K111 | GELENCSÉR Ferenc | Superior Racing Team | 2:59:20 | |
22 | K147 | FARKAS Tamás | TelkiBike Team | 2:59:48 | |
23 | K48 | PAPP Zoltán | MASH Racing Team | 3:01:28 | |
24 | K128 | KOVÁCS László | Trek SE | 3:03:10 | |
25 | K110 | BOTH Zoltán | Merida Maraton Team-CST | 3:09:42 | |
26 | K136 | ZONKÓ Ferenc | Merida Maraton Team-CST | 3:15:02 | |
27 | K344 | KISS Tamás | Mesterbike | 3:20:59 | |
28 | K101 | SILINGER István | Marcali KSE | 3:21:51 | |
29 | K145 | KRETZ Ferenc | Crosskovácsi | 3:24:59 | |
30 | K146 | CZEMMEL Zoltán | Crosskovácsi | 3:24:59 | |
31 | K163 | SZÁRAZ Zoltán | Ceglédi Első Sor | 3:26:14 | |
32 | K42 | ANDRÁS Jobbágy | 3:30:51 | ||
33 | K86 | KŐSZEGI Csaba | Trek Team | 3:35:32 | |
34 | K142 | FRANK Thomas | 3:35:34 | ||
35 | K24 | BOKROS Ferenc | 3:36:59 | ||
36 | K57 | BENEDEK Zoltán | 3:37:21 | ||
37 | K88 | KONDACS Zoltán | Team Heavy Pedál – Szeged | 3:39:22 | |
38 | K161 | KISJESZEMI-JESZENSZKY Zsolt | 3:45:22 | ||
39 | K27 | KOZÁR László | 3:49:11 | ||
Withdrawals (2) | |||||
DNF | K171 | BŐHM Lajos | DELTA MTB Sopron | DNF | |
DNF | K143 | KECZKÓ Zoltán | Merkapt SE | DNF | |
Hosszú Felnőtt férfi (hff) (9) | |||||
1 | H12 | PALUMBY Zsombor | SVS Pro Team | 2:49:25 | |
2 | H197 | BLAZSÓ Márton | Imperátor-Medikus SE | 2:52:27 | |
3 | H8 | BORSOS Benedek | SVS Pro Team | 2:52:27 | |
4 | H198 | FERENCZI Balázs | Szekszárdi SZKE | 3:01:51 | |
5 | H51 | VOCK Mátyás | Cube-Csömör | 3:09:20 | |
6 | H43 | CSONKA Olivér | Trek SE | 3:17:34 | |
7 | H42 | DOLEZSAI Balázs | VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team | 3:54:22 | |
8 | H33 | VINGL Balázs | Trek SE | 4:09:58 | |
Withdrawals (1) | |||||
DNF | H50 | SYLVESTER Balázs Tibor | Cube-Csömör | DNF | |
Hosszú Master 1 férfi (hm1f) (16) | |||||
1 | H49 | BURGERMEISTER Balázs | Cube-Csömör | 2:53:19 | |
2 | H40 | DR. TIMÁR Zsolt | Bakony Racing Team KSE | 3:08:20 | |
3 | H7 | ZSIVITY Zorán | Bringabanda SC | 3:11:36 | |
4 | H38 | CSER Gábor | Epronex – Gesu bikewear Cycling Tea | 3:14:16 | |
5 | H6 | PÉTER Soltész | Buruczki Training System – BTS SE | 3:24:13 | |
6 | H47 | BODA Péter Kristóf | Bringabanda SC | 3:25:12 | |
7 | H37 | BÖJTE Csongor | Buruczki Training System SE | 3:26:57 | |
8 | H28 | HORVÁTH Attila Vilmos | Speed-Way Team | 3:31:34 | |
9 | H39 | FRÖLICH Tamás | Ózdi Kerékpáros Egyesület | 3:34:47 | |
10 | H45 | KOVÁCS Tamás | Bringabanda SC | 3:34:54 | |
11 | H5 | KOSURNYIKOV Ádám | Bringabanda SC | 3:40:07 | |
12 | H191 | SZUROMI Ádám | TIRPÁK Sportegyesület | 3:50:54 | |
13 | H1 | BUDAI Zsolt | 4:19:20 | ||
14 | H3 | SPETTER Bram | 4:19:36 | ||
15 | H199 | BENKE László | TIRPÁK Sportegyesület | 4:20:59 | |
16 | H34 | VARGA Sándor | Greenzone – ZKSE | 4:28:42 | |
Hosszú Master 2 férfi (hm2f) (26) | |||||
1 | H4 | BURUCZKI Szilárd | Buruczki Training System SE | 2:57:18 | |
2 | H29 | KIS József | Merida Maraton Team-CST | 3:17:59 | |
3 | H16 | ZÓKA-UJHELYI Zoltán | Speed-Way Team | 3:21:19 | |
4 | H36 | HORVÁTH Szabolcs | Greenzone – ZKSE | 3:21:48 | |
5 | H9 | CSÓKA Zsolt | 3:22:51 | ||
6 | H200 | VIZDÁK János | Speed-Way Team | 3:24:41 | |
7 | H2 | HASENFRATZ Péter | PCCC | 3:25:25 | |
8 | H31 | MIKÓCZI Géza | Sólyom Team | 3:27:55 | |
9 | H41 | MAKÁCS Gábor | Szerpentin K.E. | 3:29:29 | |
10 | H13 | STAUB Csaba | Kiválók-BakonySport KSE | 3:35:09 | |
11 | H35 | DERVALICS Gábor | Greenzone – ZKSE | 3:37:10 | |
12 | H44 | HORVÁTH Csaba | Meditech Sport Club | 3:37:32 | |
13 | H21 | ÁRVAY Dénes | Bike Zone Gödöllő | 3:43:41 | |
14 | H14 | SOÓS Károly | Sólyom Team | 3:45:31 | |
15 | H15 | PINTÉR Attila | ViniBike KSE | 3:45:54 | |
16 | H22 | BALUKA Balázs | Trek SE | 3:50:55 | |
17 | H23 | BANYA Zoltán | PCCC | 3:57:17 | |
18 | H195 | DR DEMETER Balázs | Superior MTB Team | 3:57:58 | |
19 | H30 | MÁTIS Barnabás | Superior Racing Team | 4:00:11 | |
20 | H46 | BAHUL József | Ózdi Kerékpáros Egyesület | 4:13:39 | |
21 | H26 | FÖLDESI Gábor | Crosskovácsi | 4:23:23 | |
22 | H11 | FEJES ‘1X1’ Barnabás | 4:31:03 | ||
23 | H24 | FARKAS Attila | Salgótarjáni HKE | 4:42:49 | |
24 | H25 | FODOR Gábor | Salgótarjáni HKE | 4:50:27 | |
Withdrawals (2) | |||||
DNF | H10 | DEMJÉN Gábor | Trek Team | DNF | |
DNF | H196 | KÖKÉNYESI Gábor | DNF | ||
Pedelec férfi (p1f) (11) | |||||
1 | K218 | SZŰCS KULCSÁR János | 1:57:27 | ||
2 | K217 | NEMETH Zsolt | 2:00:17 | ||
3 | R198 | FELDHOFFER Sebestyén | APPSOLUTE | 2:00:17 | |
4 | K266 | NÉMETH Jenő | 2:00:22 | ||
5 | K215 | KAZI György | 2:01:05 | ||
6 | K270 | KONKOLY András | 2:04:45 | ||
7 | K262 | KAMENYICZKI Zoltán | Crosskovácsi | 2:05:27 | |
8 | K225 | MUSSÍNYER Róbert | 2:07:26 | ||
9 | K216 | DR. EMBER Ágoston | Mecsek Maraton Team SE. | 2:07:52 | |
10 | K227 | BENKŐ Dávid | Speed-Way Team | 2:49:38 | |
11 | K261 | CSÁNYI Péter | 2:50:54 | ||
Pedelec+ Nő (p2n) (1) | |||||
1 | K259 | GIRITI Ági | 2:29:34 | ||
Pedelec+ férfi (p2f) (21) | |||||
1 | K222 | TEMESI Viktor | Speed-Way Team | 1:39:11 | |
2 | K221 | ZÓKA-UJHELYI Benjámin | Speed-Way Team | 1:41:58 | |
3 | K258 | TÓTH Attila Zoltán | KTM Team Hungary | 1:42:06 | |
4 | K224 | GRILLMAYER Gábor | 1:43:13 | ||
5 | K220 | ZÓKA-UJHELYI Domonkos | Speed-Way Team | 1:43:20 | |
6 | K300 | DEBRECENI Oszkár | ERO Racing | 1:45:41 | |
7 | K271 | FEKETE Márk | Crosskovácsi SE | 1:52:59 | |
8 | K265 | MÉSZÁROS Gábor | 1:54:48 | ||
9 | K333 | FEHÉR Tamás | 1:57:17 | ||
10 | K267 | KERESZTÉNY Gábor | Speed-Way Team | 1:58:10 | |
11 | K255 | BAKSAY SZABÓ Adam | 2:06:36 | ||
12 | K332 | GAZDAG Károly | RAVAGO | 2:08:39 | |
13 | K223 | GYARMATI Gábor | RAVAGO | 2:08:39 | |
14 | K264 | BÁJER Bence Dávid | 2:09:44 | ||
15 | K257 | RAGONCZA Ádám | 2:13:42 | ||
16 | K269 | GERMANAZ Fred | 2:14:12 | ||
17 | K256 | JÄGER József | 2:17:43 | ||
18 | K268 | WALTER Sebastien | 2:26:27 | ||
19 | K263 | BÁJER Béla | 2:30:13 | ||
20 | K226 | TICHY-RÁCS Dávid | 2:33:18 | ||
21 | K260 | NAGY Péter | 2:37:55 | ||
Családi u9 (csu9x) (18) | |||||
1 | C13 | SZIRÁNYI Csongor | Superior MTB Team | 25:39 | |
2 | C30 | HONTI Ágoston Viktor | Delta MTB Sopron | 26:01 | |
3 | C10 | OLCSVÁRI Bulcsú | ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE | 28:13 | |
4 | C17 | VARGA Botond | 30:05 | ||
5 | C11 | BERTUS Ervin | 30:07 | ||
6 | C18 | HALÁSZ Barnabás | 30:56 | ||
7 | C9 | HÁMORI Ajsa | DELTA MTB Sopron | 32:49 | |
8 | C23 | BERECZ Péter | 33:09 | ||
9 | C7 | HEGEDŰS Helga | Limitless Team – XCO Nagykanizsa | 33:29 | |
10 | C15 | BALÁZS Vendel | Crosskovácsi | 33:54 | |
11 | C2 | ANDRÁS Kornél Krisztián | Superior MTB Team | 34:15 | |
12 | C21 | ANDRÁS Bercel | 41:19 | ||
13 | C5 | BITERA Lilien | 41:41 | ||
14 | C1 | KÁLDI Zalán | ZKSE | 41:57 | |
15 | C22 | SEBESTYÉN Olívia | FRO Racing | 46:26 | |
16 | C27 | SZAMOSFALVI Márk | 47:02 | ||
17 | C19 | HADNAGY Márk | 49:06 | ||
18 | C20 | VERES Elza | 50:19 | ||
Családi u11 (csu11x) (6) | |||||
1 | C12 | CSEPREGI Milán | ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE | 22:35 | |
2 | C6 | KOVÁCS Nimród | Merida Maraton Team-CST | 25:33 | |
3 | C16 | BAGYURA Gergely | 26:29 | ||
4 | C24 | CSÉCS Milán | 28:07 | ||
5 | C8 | SÁRY Farkas | 37:41 | ||
6 | C25 | PAPP Zoltán Ádám | 46:30 | ||
Családi u13 (csu13x) (3) | |||||
1 | C3 | SARKADI Botond | 25:11 | ||
2 | C14 | LOGEMANN Alexander | Slider Club | 26:08 | |
3 | C26 | KOVÁCS Marcell | 36:56 |