A hétvégén két helyszínen is rendeztek szabadidős cyclo-cross futamokat, így hivatalosan is kezdetét vette az idei szezon. Törökbálinton és Nyíregyházán is jó hangulatú, izgalmas és színvonalas versenyt rendeztek a szervezők.
Új versenysorozattal is színesedett a cyclo-cross hazai világa. A pandémiás helyzet miatt kicsit megkésve induló szezont a Superior Racing Team nyitotta az október 24-én megrendezett NorthWave Cross Challenge sorozatának első futamával, majd vasárnap a Tirpák Cross nyíregyházi versenyére látogathattak ki a szakág szerelmesei.
Törökbálinton 140 UP versenyző állt rajthoz, a hobbi futamon pedig 50 főnél is több induló volt, miután nagyon sok szülő is kedvet kapott a versenyzéshez. Ezt követően az elit és master kategóriák következtek, így kora délutánra már az eredményhirdetésre is sor kerülhetett. Az elit kategóriában Búr Zsolt diadalmaskodott ismét, de riválisa Vas Balázs sajnos nem állt rajthoz.
Új ötletekkel is próbálkoztak a szervezők, ilyen volt például az épített ELEMInátor , Triál ügyességi pálya, amelyen neves sportolók (Hegedűs László “Hege”, Buzsáki Virág, Dancsuly Dávid) csiszolták a gyerekek technikai tudását. A legkisebbek így unatkozás helyett hasznosan töltötték az idejüket. Nagy megtiszteltetés volt a versenyzőknek és a szervezőknek, hogy Dina Márton is kilátogatott a rendezvényre, sőt hol a lebonyolításban, hol a gyerek pályán, hol a nevezésben vagy éppen a díjak átadásánál tüsténkedett.
Nyíregyházán is remek hangulat volt a kellemetlen időjárás ellenére. Új helyszínen, nyíregyházi NYKSE Street Park extrémBMX pálya területén rendezték a 2020-as év első Tirpák Cross futamát az NYKSE és a Tirpák SE szervezői. Az egész éjszaka zuhogó eső szerencsére nem vette el az indulók kedvét és a pálya állaga sem változott meg jelentősen. Az ítéletidő ellenére az indulói létszám átalagos volt, nem sokkal maradt el a Tirpák Cross sorozaton megszokottól.
A versenyzők számára kijelölt útvonal két különleges helyszínt kötött össze. A versenyzőknek induláskor a Street Park pályaelemeit kellett megkerülniük, majd a különleges vonalvezetésű pálya hátsó része a volt laktanya területén vezetett keresztül. A verseny és a pálya főpróbája volt a január 3-i Magyar Kupa futamnak, amelyre remények szerint szilveszteri hangulatot tudnak varázsolni majd a szervezők.
EREDMÉNYEK
Időpont
2020. október 24.
Rajtlisták, eredmények
Helyezés | Név | Egyesület | Kör | Idő |
Hobbi CX férfi | ||||
1 | Lanecker József | – | 3 | 0:34:45 |
2 | Ihász Róbert | – | 3 | 0:36:24 |
2 | Benedek Gábor | Bike-Zone Gödöllő | 3 | 0:38:36 |
3 | Bagarus Bence | Lotus Cycling Team | 3 | 0:39:18 |
4 | Mirkóczki Péter | Szeleshát Birtok Kecskeméti Első Sor | 3 | 0:39:34 |
5 | Gulyás Gábor | – | 3 | 0:40:32 |
6 | Vági Levente | Újbuda Superior mtb team | 3 | 0:40:48 |
Hobbi MTB férfi 60+ | ||||
1 | Hajagos István | Szeleshát Birtok Kecskeméti Első Sor | 3 | 0:32:55 |
2 | Kármán József | Trek Nagykáta SE | 3 | 0:35:08 |
3 | Gál István József | Kerékpársport2000 SE | 3 | 0:37:10 |
Hobbi MTB férfi | ||||
1 | Laczkó András | Ákos bike Team | 3 | 0:28:10 |
2 | Kőmíves Károly Zsolt | Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület | 3 | 0:30:13 |
3 | Horváth Zoltán | Lotus Cycling Team | 3 | 0:31:00 |
4 | Andrusch István | PCCC | 3 | 0:31:07 |
5 | Oláh Zoltán | – | 3 | 0:31:50 |
6 | Horváth Zoltán | – | 3 | 0:31:50 |
7 | Schumann Máté | Lotus Cycling Team | 3 | 0:32:00 |
8 | Kreácsik Miklós | Alpinbike Team Giant | 3 | 0:32:52 |
9 | Bacsi Szilárd | Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület | 3 | 0:33:41 |
10 | Biró Gyula | X2S Team | 3 | 0:34:04 |
11 | Takács Máté | Superior Racing Team | 3 | 0:34:59 |
12 | Puszti Richárd | Superior Racing Team | 3 | 0:35:11 |
13 | Kárpáti Gábor | Péceli TE Cseuz Ördögei | 3 | 0:35:14 |
14 | Gulyás Tamás | Sólyom Team SE | 3 | 0:35:23 |
15 | Keresztesi Csaba | Mátra Biker sc | 3 | 0:35:55 |
16 | Gáspár András | – | 3 | 0:36:15 |
17 | Szente-Losits György | – | 3 | 0:36:20 |
18 | Perger András | Wheel & Beer SE | 3 | 0:36:22 |
19 | Gábor Bence | Superior Racing Team | 3 | 0:36:50 |
20 | Dr. Kőhalmi Attila | Superior Racing Team | 3 | 0:37:32 |
21 | Szakter Géza | – | 3 | 0:38:26 |
22 | Barabás János | Superior Racing Team | 3 | 0:38:45 |
23 | Marosvolgyi Krisztián | Superior Racing Team | 3 | 0:38:52 |
24 | Szerdahelyi Balázs | Superior Racing Team | 3 | 0:39:47 |
25 | Majoros Miklós | – | 3 | 0:39:57 |
26 | Chikan Sebastian | – | 3 | 0:40:47 |
27 | Bátor Szilárd | Nudlik | 3 | 0:41:55 |
28 | Horváth Tamás | – | 3 | 0:42:02 |
29 | Móré Ádám | Bike Zone Gödöllő | 2 | 0:27:26 |
30 | Lambert Péter | – | 2 | 0:28:27 |
31 | Páli Arnold | – | 2 | 0:28:33 |
32 | Hidvégi Ariel | Merida Maraton Team – CST | 2 | 0:29:04 |
33 | Nyerges Gábor | – | 2 | 0:29:38 |
34 | Dávid György | – | 2 | 0:30:06 |
35 | Móri Ferenc | – | 2 | 0:30:17 |
36 | Kónya Zoltán | – | 2 | 0:30:42 |
dnf | Erős Gábor | Superior Racing Team | 1 | 0:13:13 |
dnf | Susányi Tamás | – | 1 | 0:13:51 |
Hobbi MTB nő | ||||
1 | Csollány Katalin | Sportos Mamik | 3 | 0:41:03 |
2 | Markus Melinda | Superior Racing Team | 2 | 0:31:02 |
3 | Gerlai Orsolya | Superior Racing Team | 2 | 0:32:13 |
4 | Bali Diána | – | 2 | 0:35:36 |
5 | Horváth Mariann | – | 2 | 0:36:13 |
6 | Storcz-Nagy Nikoletta | Superior Racing Team | 2 | 0:37:45 |
U7 fiú | ||||
1 | Storcz-Nagy Vince | Superior Racing Team | 1 | 0:00:54 |
2 | Greskovics Péter | Superior Racing Team | 1 | 0:00:59 |
3 | Boronkay Dániel | – | 1 | 0:01:13 |
4 | Káldi Zalán | ZKSE | 1 | 0:01:23 |
5 | Kovács Márk | Merida Maraton Team – CST | 1 | 0:01:30 |
6 | Szücs Andor | Hit Sport Egyesület | 1 | 0:03:37 |
U9 fiú | ||||
1 | Horváth Leó | Superior Racing Team | 2 | 0:04:39 |
2 | András Péter Patrik | Superior Racing Team | 2 | 0:04:39 |
3 | Honti Ágoston Viktor | MTB Sopron (Focus Team Hungary) | 2 | 0:05:44 |
4 | Demeter Mihály | Superior Racing Team | 2 | 0:05:53 |
5 | Páli Botond | – | 2 | 0:06:10 |
6 | Szirányi Csongor | Superior Racing Team | 2 | 0:06:31 |
7 | Jakab Benett | Kontent-Dksi | 2 | 0:06:37 |
8 | Bársony Dávid | Superior Racing Team | 2 | 0:06:39 |
9 | Nagy Dominik | DÖKE Komló | 2 | 0:07:35 |
10 | András Kornél Krisztián | Superior Racing Team | 2 | 0:08:13 |
11 | Horváth Levente | Superior Racing Team | 2 | 0:08:17 |
12 | Kasnya Sámuel | 2 | 0:08:20 | |
13 | Kőhalmi Fülöp | Superior Racing Team | 2 | 0:09:27 |
14 | Komáromi Dániel | Superior Racing Team | 2 | 0:09:33 |
15 | Vertich Barnabás | Bikezone Gödöllő | 2 | 0:09:36 |
WU9 lány | ||||
1 | Storcz-Nagy Réka | Superior Racing Team | 2 | 0:04:56 |
2 | Kőhalmi Júlia Mária | Superior Racing Team | 2 | 0:08:39 |
3 | Fetzer Anna | – | 1 | 0:04:48 |
WU11 lány | ||||
1 | Trám Noémi | Kis-Galya KSE | 3 | 0:22:42 |
2 | Feledy Eszter | Kis-Galya KSE | 2 | 0:16:53 |
3 | Szücs Elinor | Hit Sport Egyesület | 2 | 0:18:46 |
4 | Fetzer Emma | – | 2 | 0:22:21 |
5 | Tóth Mira | Superior Racing Team | 2 | 0:24:28 |
U11 fiú | ||||
1 | Szilasi Dani | Superior Racing Team | 3 | 0:16:09 |
2 | Barabás Olivér János | Superior Racing Team | 3 | 0:16:38 |
3 | Stolczenberger Zalán | Kis-Galya KSE | 3 | 0:18:39 |
4 | Honti Tamás Attila | MTB Sopron (Focus Team Hungary) | 3 | 0:19:07 |
5 | Demeter Lóránt | Superior Racing Team | 3 | 0:19:24 |
6 | Specziár Olivér | Kőbánya Cycling Team | 3 | 0:22:18 |
7 | Steiner Bence György | Superior Racing Team | 3 | 0:22:21 |
8 | Szirányi Bernát | Superior Racing Team | 3 | 0:22:54 |
9 | Gábor Balázs | Superior Racing Team | 3 | 0:24:19 |
10 | Szakter Domonkos | Superior Racing Team | 2 | 0:16:47 |
11 | Márton Balázs | – | 2 | 0:17:01 |
12 | Greskovics Balázs | Superior Racing Team | 2 | 0:18:15 |
WU13 lány | ||||
1 | Barabás Elsa Réka | Superior Racing Team | 3 | 0:19:59 |
2 | Bálványos Rita | Bike-Zone Gödöllő | 3 | 0:20:16 |
3 | Kárpáti Mira | Kőbánya Cycling Team | 3 | 0:22:04 |
4 | Perger Fanni | Superior Racing Team | 3 | 0:22:14 |
5 | Benedek Zsófia | Bike Zone Gödöllő | 3 | 0:22:41 |
6 | Lambert Luca | Superior Racing Team | 3 | 0:23:56 |
U13 fiú | ||||
1 | Laczkó Olivér | Superior Racing Team | 3 | 0:16:27 |
2 | Miseta Levente | Superior Racing Team | 3 | 0:16:55 |
3 | Bánfai Olivér | Superior Racing Team | 3 | 0:16:55 |
4 | Feledy Bence | Kis-Galya KSE | 3 | 0:17:09 |
5 | Móri Márton | Superior Racing Team | 3 | 0:17:42 |
6 | Leányvári Benjámin | DVTK Cycling Team | 3 | 0:18:05 |
7 | Lónyai Balázs | Kis-Galya KSE | 3 | 0:18:52 |
8 | Nagy Előd | Tamási Bringasport Egyesület | 3 | 0:19:07 |
9 | Szűcs Marcell | Tamási Bringasport Egyesület | 3 | 0:19:42 |
10 | Szirányi Zalán | Superior Racing Team | 3 | 0:19:45 |
11 | Tomka Ézer | Sárréti SE | 3 | 0:19:53 |
12 | Móré Botond | Bike Zone Gödöllő | 3 | 0:20:43 |
13 | Balogh László Gábor | Verőcei kajak kenu SE. | 3 | 0:21:07 |
14 | Biró Balázs | Superior Racing Team | 3 | 0:21:21 |
15 | Puszti Levente | Superior Racing Team | 3 | 0:21:28 |
16 | Specziár Levente | Kőbánya Cycling Team | 3 | 0:23:13 |
17 | Szabados Levente | Bike-Zone Gödöllő | 3 | 0:23:34 |
18 | Kasnya Tamás | Superior Team Sopron | 3 | 0:23:56 |
19 | Kristóf Dominik | – | 3 | 0:24:11 |
20 | Horváth Martin | Superior Team Sopron | 3 | 0:24:28 |
21 | Dudás László | Bike Zone Gödöllő | 3 | 0:24:36 |
22 | Krausz István | – | 2 | 0:16:21 |
23 | Szabó Kristóf | KSI SE | 2 | 0:18:58 |
24 | Petia Marcell | Superior Racing Team | 2 | 0:19:00 |
dnf | Farkas László Máté | Superior Racing Team | 1 | 0:10:48 |
WU15 lány | ||||
1 | Szücs Júlia | ZKSE | 4 | 0:42:48 |
2 | Zilahy Boróka | Superior Racing Team | 3 | 0:35:32 |
3 | Tóth Emese | 3 | 0:37:23 | |
4 | Steiner Beáta | Superior Team Sopron | 3 | 0:41:44 |
U15 fiú | ||||
1 | Zsembery Boldizsár | Superior Racing Team | 4 | 0:36:02 |
2 | Kálmán Dániel Ákos | ZKSE | 4 | 0:37:57 |
3 | Dorogi Alex Martin | Kőbánya Cycling Team | 4 | 0:40:41 |
4 | Csorba Zalán | Kis-Galya KSE | 4 | 0:40:51 |
5 | Gábor Milán | Superior Racing Team | 4 | 0:42:10 |
6 | Tóth Márk | Crosskovácsi Bikeschool | 4 | 0:42:58 |
7 | Gudella Ádám | Bike Zone Gödöllő | 3 | 0:32:26 |
8 | Filepkó Márton | Szentendrei Kinizsi HSE | 3 | 0:33:02 |
9 | Magyar Botond | Kis-Galya KSE | 3 | 0:33:22 |
10 | Temesvari Marton | Superior Racing Team | 3 | 0:34:01 |
11 | Vinczeffy Marcell | 3 | 0:34:53 | |
12 | Kránitz István | Tamási Bringasport Egyesület | 3 | 0:34:54 |
13 | Perger Marcell | Superior Racing Team | 3 | 0:35:58 |
14 | Leányvári Áron | DVTK Cycling Team | 3 | 0:36:33 |
15 | Simon Viktor | Kőbánya Cycling Team | 3 | 0:39:27 |
16 | Nickelsz Kristóf | Superior Racing Team | 3 | 0:42:12 |
17 | Molnár Marcell | Superior Racing Team | 3 | 0:43:47 |
18 | Villwock Gabriel | Superior Racing Team | 3 | 0:48:36 |
19 | Kürti Barnabás | Superior Racing Team | 2 | 0:41:03 |
dnf | Tóth Noé Olivér | Superior Racing Team | 1 | 0:14:14 |
WU17 lány | ||||
1 | Bruchner Regina | ZKSE | 4 | 0:41:01 |
2 | Kiss Emma Lotti | Bike Zone Gödöllő | 4 | 0:41:45 |
3 | Tóth Réka | Kis-Galya KSE | 3 | 0:32:36 |
U17 fiú | ||||
1 | Takács Zsombor | Superior Racing Team | 4 | 0:31:55 |
2 | Vas Barnabás | Merida Maraton Team – CST | 4 | 0:32:54 |
3 | Kárpáti Bálint | Kőbánya Cycling Team | 4 | 0:33:56 |
4 | Pollner Balázs | Superior Racing Team | 4 | 0:34:35 |
5 | Pakot András Gusztáv | Kőbánya Cycling Team | 4 | 0:36:29 |
6 | Iván Borisz | ZKSE | 4 | 0:36:56 |
7 | Magyar Balázs | Crosskovácsi Bikeschool | 4 | 0:38:16 |
8 | Endrédi Máté | ZKSE | 4 | 0:39:27 |
9 | Magyar Bendegúz | Kis-Galya KSE | 4 | 0:39:43 |
10 | Erős Áron | Superior Racing Team | 4 | 0:39:59 |
11 | Kiss Benedek | 4 | 0:40:31 | |
12 | Ádám Szabolcs László | ZKSE | 4 | 0:40:32 |
13 | Adorján Nicolas | Superior Racing Team | 4 | 0:42:27 |
14 | Bacsi Csongor | Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület | 4 | 0:46:00 |
15 | Szabados Máté | Bike-Zone Gödöllő | 3 | 0:32:43 |
16 | Bátor Domonkos | Superior Racing Team | 3 | 0:33:13 |
17 | Tamási Bulcsú | Superior Team Sopron | 3 | 0:34:00 |
18 | Balog László | Lotus cycling team | 3 | 0:34:40 |
19 | Kerényi Alfréd | Crosskovácsi Bikeschool | 3 | 0:35:33 |
20 | Perger Csongor | – | 3 | 0:36:14 |
21 | Mack Boldizsár | KCT | 3 | 0:36:44 |
22 | Rákosa Bence | ZKSE | 3 | 0:37:21 |
23 | Szántó Péter | Lotus cycling team | 3 | 0:38:12 |
24 | Adamecz Barnabás | Superior Racing Team | 3 | 0:45:56 |
25 | Egervári András György | BikeZone Gödöllő | 3 | 0:48:00 |
26 | Andó Barna | Superior Team Sopron | 2 | 0:32:34 |
dnf | Baksay Dániel | Superior Racing Team | 2 | 0:20:45 |
WU19 nő | ||||
1 | Leányvári Sára | DVTK Cycling Team | 4 | 0:43:29 |
2 | Gergely Virág | Lotus cycling team | 4 | 0:43:49 |
3 | Sáry Boglárka | KSI SE | 4 | 0:50:57 |
4 | Kovács Dóra | Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület | 4 | 0:52:35 |
WElit nő | ||||
1 | László Tamara Bianka | Fehérvár Cycling Team | 4 | 0:42:40 |
2 | Jordán Dorka | Lotus cycling team | 4 | 0:47:17 |
3 | Cséri Szilvia | ZKSE | 4 | 0:48:07 |
4 | Kriston Judit | – | 3 | 0:46:06 |
U19 férfi | ||||
1 | Csuja Bálint | Superior Racing Team | 8 | 1:08:38 |
2 | Mindszenti Ákos | DVTK-Cycling Team | 8 | 1:11:46 |
3 | Tatár Márton | Superior Racing Team | 7 | 1:04:31 |
4 | Magyar Gergő | Port Hotels Grupo Sime | 7 | 1:07:56 |
5 | Lónyai Levente | Kis-Galya KSE | 7 | 1:08:29 |
6 | Pataki Barnabás | PCCC | 7 | 1:09:49 |
7 | Csizmazia Bence | Péceli TE Cseuz Ördögei | 7 | 1:12:13 |
8 | Illés Márton | Péceli TE Cseuz Ördögei | 6 | 1:03:27 |
9 | Kovács Bercel | FTC | 6 | 1:06:01 |
dnf | Varga Marcell | Tamási Bringasport | 3 | 0:28:48 |
dnf | Árvai Kristóf | Lotus Cycling Team | 1 | 0:10:28 |
Elit férfi | ||||
1 | Búr Zsolt | Vialand Racing Team | 8 | 1:02:43 |
2 | Buruczki Szilárd | BTS SE. | 8 | 1:05:58 |
3 | Ferenczi Balázs | HeloVelo Bike & Cafe SE | 8 | 1:07:45 |
4 | Fűzfa Ambrus | KES Cycling Team | 8 | 1:11:43 |
5 | Boda Péter | Bringabanda SC | 7 | 1:04:35 |
6 | Darányi Bence | BTS SE. | 7 | 1:06:03 |
7 | Durucz Miklós | Epronex B.S.S. Oil | 7 | 1:10:19 |
8 | Vingl Balázs | Trek SE | 7 | 1:11:40 |
Master1 férfi | ||||
1 | Cser Gábor | Epronex B.S.S. Oil | 8 | 1:08:16 |
2 | Szalay Péter | Bike-Zone Gödöllő | 8 | 1:11:04 |
3 | Soltész Péter | BTS SE. | 8 | 1:12:07 |
4 | Forintos Norbert | BME Cycling | 7 | 1:04:39 |
5 | Reitinger Gábor | Vitalitás SE | 7 | 1:04:52 |
6 | dr. Kovács Kristóf | Kőbánya Cycling Team | 7 | 1:08:57 |
7 | Pálmai Zsolt | ZKSE | 7 | 1:11:25 |
8 | Valkó András | HeloVelo Bike & Cafe SE | 6 | 1:03:37 |
9 | Schmidt Gergely | FRO Racing Team | 6 | 1:06:54 |
10 | Szabadi Attila | – | 6 | 1:10:45 |
11 | Tóth Fecó | Superior Racing Team | 5 | 1:04:22 |
Master2 férfi | ||||
1 | Czenki Tamás | ZKSE | 5 | 0:44:19 |
2 | Filepkó Gábor | Szentendrei Kinizsi HSE | 5 | 0:45:00 |
3 | Horváth Szabolcs | ZKSE | 5 | 0:45:38 |
4 | Szabó András Balázs | SW Team SE | 5 | 0:45:47 |
5 | Klein Tamás | Footstrong SE | 5 | 0:45:48 |
6 | Hermann Róbert | Fehérvár Cycling Team | 5 | 0:45:59 |
7 | Dervalics Gábor | ZKSE | 5 | 0:46:32 |
8 | Kiss Gábor | Bike Zone Gödöllő | 5 | 0:46:46 |
9 | Fedor István | Merida Maraton Team – CST | 5 | 0:46:52 |
10 | Specziár Viktor | Kőbánya Cycling Team | 5 | 0:47:13 |
11 | Mátis Barnabás | – | 5 | 0:47:52 |
12 | Adorján Bence | Superior Racing Team | 5 | 0:48:14 |
13 | Molnár Bálint | Speedway Team | 5 | 0:48:45 |
14 | Dr. Demeter Balázs | Superior Racing Team | 5 | 0:48:46 |
15 | Kiss Attila | 5 | 0:48:54 | |
16 | Nyíri József | – | 5 | 0:48:55 |
17 | Gregó Zoltán | Epronex B.S.S. Oil | 5 | 0:49:58 |
18 | Hajas Tibor | – | 5 | 0:50:09 |
19 | Galajda Péter | – | 5 | 0:50:52 |
20 | Kovács Attila | Bike Zone Gödöllő | 5 | 0:50:58 |
21 | Káldi Tamás | FEMAT ZKSE | 5 | 0:51:05 |
22 | Dr. Koleszár Zoltán | Footstrong SE | 5 | 0:51:33 |
23 | Szekeres Péter | Kecskeméti Első Sor | 5 | 0:53:46 |
24 | Kovács György | – | 5 | 0:56:10 |
25 | Juhász Imre | Merida Maraton Team – CST | 4 | 0:46:11 |
26 | Zentai Zsolt | Superior Racing Team | 4 | 0:46:25 |
27 | Szász Viktor | Vitalitás SE | 4 | 0:46:55 |
28 | Vitkovics Péter | Superior Racing Team | 4 | 0:47:31 |
29 | Nagy Tamás | Kecskeméti Első Sor | 4 | 0:51:40 |
30 | Vincze Dávid | Bringabanda | 4 | 0:53:18 |
31 | Blázsovics Csaba | Blue Scorpions – Bendzsó Team | 4 | 0:55:28 |
32 | Rosenmayer András | Superior Team Sopron | 3 | 0:45:59 |
Master3 férfi | ||||
1 | Szilágyi Szabolcs | MASH Racing Team | 5 | 0:45:09 |
2 | Fésüs László | Meditech SC | 5 | 0:47:23 |
3 | Tokaji Nagy Csaba | Footstrong SE | 5 | 0:48:17 |
4 | Vas Péter | Merida Maraton Team – CST | 5 | 0:48:39 |
5 | Ladvenicza Tamás | Bike Zone Gödöllő | 5 | 0:48:50 |
6 | Kósa Csaba | Blue Scorpions | 5 | 0:49:00 |
7 | Pap László | – | 4 | 0:44:52 |
8 | Dózsa GYörgy | Superior Racing Team | 4 | 0:47:17 |
9 | Gelencsér Ferenc | Superior Racing Team | 4 | 0:50:19 |
Egészségügyi szabályok
2020vas25oktEgész napI. NYKSE Park CrossTirpák Cross 1. futamNyíregyháza - BMX ParkSzakágCyclo-cross
Időpont
2020. október 25.
Helyszín
Nyíregyháza - BMX Park
Rajtlisták, eredmények
Rank | FirstName | LastName | Team | Time | Gap | Lap | Point |
U9 férfi | |||||||
1. | Jakab | Benett | Kontent-DKSI | 00:03:29,46 | – | 2 | 80 |
2. | Dudás | Márton | 00:03:59,00 | +00:29.54 | 2 | 70 | |
Hohnstadt | Móric | DNS | |||||
Gencsi | Márk | Egyeni | DNS | ||||
U11 férfi | |||||||
1. | György | Márton | KONTENT-DKSI | 00:14:41,00 | – | 1 | 80 |
2. | Gyetkó | Péter | KONTENT-DKSI | 00:15:37,00 | +00:56.00 | 1 | 70 |
3. | Nagy | Levente | NYKSE | 00:15:55,00 | +01:14.00 | 1 | 65 |
4. | Hohnstadt | Leopold | 00:16:06,00 | +01:25.00 | 1 | 60 | |
5. | Répási | Dorián | KONTENT-DKSI | 00:16:42,00 | +02:01.00 | 1 | 55 |
U11 női | |||||||
1. | Rákosi Maya | Emma | KONTENT-DKSI | 14:09:00,00 | – | 1 | 80 |
U13 férfi | |||||||
1. | Kozma | Attila | KONTENT-DKSI | 00:22:34,00 | – | 1 | 80 |
U13 női | |||||||
1. | Kárpáti | Mira | K?bánya Cycling Team | 00:20:03,00 | – | 1 | 80 |
2. | Szabó | Boglárka | 00:22:40,00 | +02:37.00 | 1 | 70 | |
U15 férfi | |||||||
1. | Dorogi | Alex Martin | K?bánya Cycling Team | 00:25:03,00 | – | 1 | 80 |
2. | Kovács | Béla | KONTENT-DKSI | 00:25:35,00 | +00:32.00 | 1 | 70 |
3. | Kunn | Normann | KONTENT-DKSI | 00:25:36,00 | +00:33.00 | 1 | 65 |
4. | Fodor | Kende | KONTENT-DKSI | 00:26:47,00 | +01:44.00 | 1 | 60 |
5. | Dudás | Zsombor | 00:27:14,00 | +02:11.00 | 1 | 55 | |
6. | Gyetkó | Dániel | KONTENT-DKSI | 00:28:18,00 | +03:15.00 | 1 | 50 |
7. | Szabó | Bence | KONTENT-DKSI | 00:28:49,00 | +03:46.00 | 1 | 48 |
8. | Kovács | Zoltán | KONTENT-DKSI | 00:28:50,00 | +03:47.00 | 1 | 46 |
9. | Lovas | Zoltán | KONTENT-DKSI | 00:29:09,00 | +04:06.00 | 1 | 44 |
10. | Podgornik | Milán | KONTENT-DKSI | 00:31:47,00 | +06:44.00 | 1 | 42 |
U17 férfi | |||||||
1. | Kárpáti | Bálint | K?bánya Cycling Team | 00:30:34,00 | – | 1 | 80 |
2. | Pakot | András Gusztáv | K?bánya Cycling Team | 00:30:41,00 | +00:07.00 | 1 | 70 |
3. | Csáki | Szabolcs | KONTENT-DKSI | 00:32:27,00 | +01:53.00 | 1 | 65 |
4. | Dajka | Aron | 00:32:41,00 | +02:07.00 | 1 | 60 | |
5. | Szász | Kristóf | 00:33:56,00 | +03:22.00 | 1 | 55 | |
6. | Pásztor | Balázs | NYÍR MTB | 00:37:30,00 | +06:56.00 | 1 | 50 |
7. | Czinkóczki | Gerg? | 00:38:12,00 | +07:38.00 | 1 | 48 | |
8. | Bhattoa-Buzás | Amrit Pál | KONTENT-DKSI | 00:38:26,00 | +07:52.00 | 1 | 46 |
Majoros | Dávid | K?bánya Cycling Team | DNS | ||||
Serestyén | Áron | KONTENT-DKSI | DNS | ||||
U19 férfi | |||||||
1. | Mindszenti | Ákos | DVTK-Cycling Team | 00:45:38,75 | – | 1 | 80 |
2. | Holczer | Péter | KONTENT-DKSI | 00:49:12,25 | +03:33.50 | 1 | 70 |
U19 női | |||||||
1. | Oravecz | Lora | PCCC | 00:44:21,00 | – | 1 | 80 |
U23 férfi | |||||||
1. | Hrenkó | Norbert | 01:06:40,56 | 1 | 80 | ||
2. | Ifj. Vedres | Gábor | Harcosok Klubja Szilvási Team | 01:07:13,00 | – | 1 | 70 |
Elit férfi | |||||||
1. | Sitku | Balázs | 01:11:46,42 | – | 1 | 80 | |
2. | Kulcsár | Máté | 01:15:30,80 | +03:44.38 | 1 | 70 | |
Andrei | Coliban | DNS | |||||
Tóth | Bence | DNS | |||||
Kanyári | Zsombor | DNS | |||||
Master1 férfi | |||||||
1. | Király | Miklós | Tirpák SE | 00:47:15,00 | – | 2 | 80 |
2. | Bartha | Gabor | HOTE SE | 00:50:08,00 | +02:53.00 | 2 | 70 |
3. | László | Árpád | 00:54:56,00 | +07:41.00 | 2 | 65 | |
4. | Szobota | László | 00:47:02,05 | -1 | 60 | ||
5. | Oxley | Dean | 00:55:17,24 | -1 | 55 | ||
Benke | László | DNF | |||||
Komjáti | Péter | Time4fun.sk | DNS | ||||
Kiss | Janos | DNS | |||||
Master2 férfi | |||||||
1. | Klein | Tamás | FOOTSTRONG SE. | 00:53:09,00 | – | 2 | 80 |
2. | Kis | József | Merida Maraton Team Cst | 00:54:52,00 | +01:43.00 | 2 | 70 |
3. | Horváth | Zsolt | ViniBike Kse | 00:55:37,00 | +02:28.00 | 2 | 65 |
4. | Soós | Károly | Sólyom Team SE | 00:55:47,00 | +02:38.00 | 2 | 60 |
5. | Pinter | Attila | Vinibike | 00:55:51,00 | +02:42.00 | 2 | 55 |
6. | Fekete | Barnabás | Team3k | 00:56:30,00 | +03:21.00 | 2 | 50 |
7. | Dr. Koleszár | Zoltán | Footstrong SE. | 00:56:49,00 | +03:40.00 | 2 | 48 |
8. | Erd?s | László | Viharsarok Se | 00:57:30,00 | +04:21.00 | 2 | 46 |
9. | Szabolcsik | János | 00:57:42,00 | +04:33.00 | 2 | 44 | |
10. | Kozma | Lászó | KONTENT-DKSI | 00:59:32,00 | +06:23.00 | 2 | 42 |
11. | Répási | Roland | 00:59:43,00 | +06:34.00 | 2 | 40 | |
12. | Csobán | Csaba | KONTENT-DKSI | 00:59:44,00 | +06:35.00 | 2 | 39 |
13. | Tóth | Tamás | Mátra Biker sc | 01:00:54,00 | +07:45.00 | 2 | 38 |
14. | Teslér | Attila | 01:01:45,00 | +08:36.00 | 2 | 37 | |
15. | Sotkó | Tamás | 00:51:16,00 | -1 | 36 | ||
16. | Teleki | Attila | 01:02:00,00 | -1 | 35 | ||
Kólya | Tamás | Kontent – DKSI | DNF | ||||
Kéki | Tamás | Protúr | DNF | ||||
Cseh | Tamás | DNS | |||||
Nagy | Viktor | Vinibike | DNS | ||||
Farkas | Attila | Tirpák SE | DNS | ||||
Seres | János | Szeleshát Birtok | DNS | ||||
Demko | Gabi | Time4fun.sk | DNS | ||||
Kis | Szabolcs | Mátra Biker sc | DNS | ||||
Specziár | Viktor | K?bánya Cycling Team | DNS | ||||
Róbert | Orosházi | Miránk DOMKK | DNS | ||||
Kovács | Szilárd | ViniBike KSE | DNS | ||||
Master3 férfi | |||||||
1. | Tokaji Nagy | Csaba | Footstrong SE | 00:38:53,00 | – | 1 | 80 |
2. | Eke | Zoltán | Only Rim Brakes | 00:39:01,00 | +00:08.00 | 1 | 70 |
3. | Vozár | Zoltán | Only Rim Brakes | 00:39:46,00 | +00:53.00 | 1 | 65 |
4. | Svecz | Zoltán | 00:42:21,00 | +03:28.00 | 1 | 60 | |
5. | Gál | István | Kerékpársport 2000 SE | 00:43:43,00 | +04:50.00 | 1 | 55 |
6. | Polonkai | László | HOTE SE | 00:47:04,00 | +08:11.00 | 1 | 50 |
Száva | Tamás | KKB SE | DNF | ||||
Kolb | Tamas | Blue Scorpions -Bendzsó Team | DNS |
Versenyinformáció
A felnőtt és utánpótlás korcsoportok számára kiírt országos szabadidős versenysorozat 2020. október 25. vasárnap 08.30 órai kezdettel, Nyíregyházán rendezi a Nyírségi Kerékpárosok Sportegyesülete és a Tirpák SE.
Versenyinformáció
A felnőtt és utánpótlás korcsoportok számára kiírt országos szabadidős versenysorozat 2020. október 25. vasárnap 08.30 órai kezdettel, Nyíregyházán rendezi a Nyírségi Kerékpárosok Sportegyesülete és a Tirpák SE.