A napokban előállt járványügyi helyzet miatt komoly döntés előtt áll minden verseny- és rendezvényszervező, így mi is. Megvizsgálva a lehetőségeinket és feladatainkat, arra a következtetésre jutottunk, hogy 2020. május közepén nem lehetséges megszervezni a Magyar Körversenyt. Ebben megerősítettek partnereink is. Többek között a Rendőrség figyelmét és energiáit jelenleg olyan súlyú feladatok kötik le, amelyek mellett nem kérhetjük és nem várhatjuk el, hogy egy kerékpárverseny előkészítésével foglalkozzanak – bármennyire is fontos az nekünk és a szurkolóknak.
Mindannyiunk érdeke az, hogy ez a veszélyhelyzet minél előbb mérséklődjön, és visszatérjünk a normális életmenethez. Minden szakértő szerint ehhez arra van szükség, hogy mindannyian otthon maradjunk. Ez alól a Vuelta Sportiroda munkatársai sem kivételek, ezért március 16-tól az összes kolléga számára otthoni munkarendet vezettünk be. A kapcsolatot telefonon és online tartjuk egymással. Ez egyben azt is jelenti, hogy a Tour de Hongrie előkészítéséhez elengedhetetlen személyes bejárásokra, felmérésekre, helyszíni egyeztetésekre nincs mód. Ezért is döntöttünk a verseny halasztása mellett.
A vírus terjedésének és lefolyásának ma ismert nemzetközi példáit alapul véve, ideális esetben is legkorábban két hónap múlva kezdhetünk el az utazással, személyes találkozásokkal együtt járó munkavégzéshez, de készülnünk kell még ennél is rosszabb forgatókönyvekre. Ezért a 2020. évi Tour de Hongrie megszervezéséhez a lehető legtávolabbi, legbiztosabbnak tűnő, októberi dátumokat céloztuk meg. A következő napokban erről egyeztetünk a hazai és nemzetközi partnereinkkel.
Amint újabb információval szolgálhatunk, azt megosztjuk a Tour de Hongrie kommunikációs csatornáin. Mindenkinek egészséget és türelmet kívánunk a következő hetekhez. És ne feledjétek: Maradjatok otthon!
A Tour de Hongrie-t szervező Vuelta Sportiroda munkatársai nevében: Eisenkrammer Károly
Időpont
2020. augusztus 29. - 2020. szeptember 2.
Rajtlisták, eredmények
ÖSSZETETT EREDMÉNYEK
ÖSSZETETT
Rank | BIB | Last Name | First Name | Country | Team | Result |
1 | 14 | VALTER | Attila | HUN | CCC TEAM | 18h45’55” |
2 | 56 | SIMMONS | Quinn | USA | TREK – SEGAFREDO | 18h46’07” |
3 | 45 | HOWSON | Damien | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 18h46’11” |
4 | 1 | BADILATTI | Matteo | SUI | ISRAEL START – UP NATION | 18h46’20” |
5 | 62 | FOSS | Tobias S. | NOR | JUMBO – VISMA | 18h46’21” |
6 | 161 | BRAJKOVIC | Janez | SLO | ADRIA MOBIL | 18h46’22” |
7 | 183 | GUERIN | Alexis | FRA | TEAM VORARLBERG SANTIC | 18h46’25” |
8 | 121 | HUYS | Laurens | BEL | BINGOAL WB | 18h46’25” |
9 | 144 | RODRIGUEZ MARTIN | Cristian | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 18h46’32” |
10 | 5 | PICCOLI | James | CAN | ISRAEL START – UP NATION | 18h46’42” |
11 | 43 | DURBRIDGE | Luke | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 18h46’44” |
12 | 111 | HOELGAARD | Markus | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 18h46’52” |
13 | 192 | HNÍK | Karel | CZE | ELKOV – KASPER | 18h46’52” |
14 | 66 | TOLHOEK | Antwan | NED | JUMBO – VISMA | 18h47’01” |
15 | 61 | BOUWMAN | Koen | NED | JUMBO – VISMA | 18h47’01” |
16 | 182 | STÜSSI | Colin Chris | SUI | TEAM VORARLBERG SANTIC | 18h47’08” |
17 | 163 | HOČEVAR | Kristjan | SLO | ADRIA MOBIL | 18h47’10” |
18 | 94 | RUMAC | Josip | CRO | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 18h47’11” |
19 | 142 | GARCIA SUSA | Jhojan Orlando | COL | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 18h47’18” |
20 | 133 | MERTENS | Julian | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 18h47’36” |
21 | 21 | DINA | Márton | HUN | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 18h47’46” |
22 | 195 | SCHLEGEL | Michal | CZE | ELKOV – KASPER | 18h47’49” |
23 | 16 | WISNIOWSKI | Lukasz | POL | CCC TEAM | 18h47’51” |
24 | 112 | TRÆEN | Torstein | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 18h47’52” |
25 | 86 | BONGIORNO | Francesco Manuel | ITA | VINI ZABU KTM | 18h48’01” |
26 | 4 | GOLDSTEIN | Omer | ISR | ISRAEL START – UP NATION | 18h48’07” |
27 | 25 | GRAVALOS LOPEZ | Arturo | ESP | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 18h48’16” |
28 | 194 | KUKRLE | Michael | CZE | ELKOV – KASPER | 18h48’29” |
29 | 23 | GARAVAGLIA | Giacomo | ITA | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 18h48’56” |
30 | 84 | TORTOMASI | Leonardo | ITA | VINI ZABU KTM | 18h48’59” |
31 | 64 | HARPER | Chris | AUS | JUMBO – VISMA | 18h48’59” |
32 | 46 | KONYCHEV | Alexander | ITA | MITCHELTON – SCOTT | 18h49’09” |
33 | 71 | KUSZTOR | Péter | HUN | TEAM NOVO NORDISK | 18h49’17” |
34 | 104 | ROUILLER | Loris | SUI | ALPECIN – FENIX | 18h49’37” |
35 | 171 | FILUTÁS | Viktor | HUN | GIOTTI VICTORIA | 18h50’00” |
36 | 113 | KULSET | Kristian | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 18h50’03” |
37 | 95 | RIVERA SERRANO | Kevin | CRC | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 18h50’05” |
38 | 63 | HOFSTEDE | Lennard | NED | JUMBO – VISMA | 18h50’46” |
39 | 72 | PLANET | Charles | FRA | TEAM NOVO NORDISK | 18h50’54” |
40 | 83 | GONZÁLEZ | Roberto | PAN | VINI ZABU KTM | 18h51’09” |
41 | 166 | HORVAT | Žiga | SLO | ADRIA MOBIL | 18h51’58” |
42 | 35 | SZATMÁRY | András | HUN | TEAM HUN | 18h52’20” |
43 | 115 | ABRAHAMSEN | Jonas | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 18h52’24” |
44 | 52 | KIRSCH | Alex | LUX | TREK – SEGAFREDO | 18h52’51” |
45 | 181 | THALMANN | Roland | SUI | TEAM VORARLBERG SANTIC | 18h54’12” |
46 | 196 | ŤOUPALÍK | Adam | CZE | ELKOV – KASPER | 18h54’29” |
47 | 122 | MORTIER | Julien | BEL | BINGOAL WB | 18h54’53” |
48 | 134 | PLANCKAERT | Emiel | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 18h55’43” |
49 | 132 | DE WILDE | Gilles | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 18h55’44” |
50 | 76 | LOZANO RIBA | David | ESP | TEAM NOVO NORDISK | 18h55’48” |
51 | 123 | NÕMMELA | Aksel | EST | BINGOAL WB | 18h55’49” |
52 | 75 | BRAND | Sam | GBR | TEAM NOVO NORDISK | 18h55’49” |
53 | 114 | SLEEN | Torjus | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 18h55’49” |
54 | 103 | MEISEN | Marcel | GER | ALPECIN – FENIX | 18h55’49” |
55 | 135 | VAN DEN BOSSCHE | Fabio | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 18h55’49” |
56 | 65 | LINDEMAN | Bert-Jan | NED | JUMBO – VISMA | 18h55’49” |
57 | 11 | GRADEK | Kamil | POL | CCC TEAM | 18h56’44” |
58 | 105 | VAN DER POEL | David | NED | ALPECIN – FENIX | 18h57’06” |
59 | 81 | STACCHIOTTI | Riccardo | ITA | VINI ZABU KTM | 18h57’11” |
60 | 82 | MITRI | James | NZL | VINI ZABU KTM | 18h58’09” |
61 | 174 | DIMA | Emil | ROU | GIOTTI VICTORIA | 18h58’12” |
62 | 73 | PERON | Andrea | ITA | TEAM NOVO NORDISK | 18h58’15” |
63 | 131 | DE PESTEL | Sander | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 18h58’40” |
64 | 102 | BENOIST | Antoine | FRA | ALPECIN – FENIX | 18h58’53” |
65 | 15 | PALUTA | Michal | POL | CCC TEAM | 19h00’24” |
66 | 36 | PALUMBY | Zsombor | HUN | TEAM HUN | 19h01’26” |
67 | 165 | PER | David | SLO | ADRIA MOBIL | 19h03’02” |
68 | 41 | GROVES | Kaden | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 19h03’05” |
69 | 185 | KUEN | Maximilian | AUT | TEAM VORARLBERG SANTIC | 19h03’13” |
70 | 55 | MULLEN | Ryan | IRL | TREK – SEGAFREDO | 19h03’17” |
71 | 96 | VIEL | Mattia | ITA | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 19h03’51” |
72 | 191 | ZAHÁLKA | Matěj | CZE | ELKOV – KASPER | 19h04’02” |
73 | 85 | STOJNIĆ | Veljko | SRB | VINI ZABU KTM | 19h04’28” |
74 | 6 | SUTHERLAND | Rory | AUS | ISRAEL START – UP NATION | 19h04’46” |
75 | 154 | SANÒ | Simone | ITA | TEAM NOVAK | 19h04’58” |
76 | 164 | KATRAŠNIK | Gašper | SLO | ADRIA MOBIL | 19h05’07” |
77 | 93 | PACIONI | Luca | ITA | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 19h05’17” |
78 | 153 | DEMENTYEV | Yehor | UKR | TEAM NOVAK | 19h05’44” |
79 | 26 | SEVILLA LOPEZ | Diego Pablo | ESP | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 19h05’58” |
80 | 51 | CLARKE | William | AUS | TREK – SEGAFREDO | 19h06’44” |
81 | 31 | KARL | Adam | HUN | TEAM HUN | 19h06’51” |
82 | 53 | LIEPINS | Emils | LAT | TREK – SEGAFREDO | 19h08’00” |
83 | 136 | WEEMAES | Sasha | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 19h08’32” |
84 | 33 | OROSZ | Gergő | HUN | TEAM HUN | 19h09’03” |
85 | 124 | REX | Laurenz | BEL | WALLONIE – BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM | 19h09’04” |
86 | 91 | PELIKÁN | János Zsombor | HUN | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 19h09’04” |
87 | 156 | SZENTPÉTERI | András | HUN | TEAM NOVAK | 19h09’05” |
88 | 22 | VERZA | Riccardo | ITA | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 19h10’38” |
89 | 173 | GUARDINI | Andrea | ITA | GIOTTI VICTORIA | 19h11’22” |
90 | 42 | EDMONDSON | Alexander | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 19h11’24” |
91 | 101 | VANDEPUTTE | Niels | BEL | ALPECIN – FENIX | 19h11’46” |
92 | 3 | EINHORN | Itamar | ISR | ISRAEL START – UP NATION | 19h12’06” |
93 | 44 | PEÁK | Barnabás | HUN | MITCHELTON – SCOTT | 19h12’28” |
94 | 184 | MEILER | Lukas | GER | TEAM VORARLBERG SANTIC | 19h13’36” |
95 | 145 | URBANO FONTIVEROS | Carmelo | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 19h14’12” |
96 | 116 | BLIKRA | Erlend | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 19h14’29” |
97 | 2 | BARBIER | Rudy | FRA | ISRAEL START – UP NATION | 19h15’03” |
98 | 13 | MARECZKO | Jakub | ITA | CCC TEAM | 19h17’03” |
99 | 74 | HENTTALA | Joonas | FIN | TEAM NOVO NORDISK | 19h21’38” |
100 | 186 | MEILER | Martin | GER | TEAM VORARLBERG SANTIC | 19h31’02” |
HEGYI ÖSSZETETT
Rank | BIB | Last Name | First Name | Country | Team | Result |
1 | 14 | VALTER | Attila | HUN | CCC TEAM | 21 |
2 | 76 | LOZANO RIBA | David | ESP | TEAM NOVO NORDISK | 21 |
3 | 181 | THALMANN | Roland | SUI | TEAM VORARLBERG SANTIC | 18 |
4 | 61 | BOUWMAN | Koen | NED | JUMBO – VISMA | 15 |
5 | 56 | SIMMONS | Quinn | USA | TREK – SEGAFREDO | 13 |
6 | 45 | HOWSON | Damien | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 11 |
7 | 121 | HUYS | Laurens | BEL | BINGOAL WB | 10 |
8 | 184 | MEILER | Lukas | GER | TEAM VORARLBERG SANTIC | 8 |
9 | 85 | STOJNIĆ | Veljko | SRB | VINI ZABU KTM | 6 |
10 | 1 | BADILATTI | Matteo | SUI | ISRAEL START – UP NATION | 6 |
11 | 62 | FOSS | Tobias S. | NOR | JUMBO – VISMA | 6 |
12 | 64 | HARPER | Chris | AUS | JUMBO – VISMA | 5 |
13 | 182 | STÜSSI | Colin Chris | SUI | TEAM VORARLBERG SANTIC | 4 |
14 | 91 | PELIKÁN | János Zsombor | HUN | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 3 |
15 | 72 | PLANET | Charles | FRA | TEAM NOVO NORDISK | 2 |
16 | 96 | VIEL | Mattia | ITA | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 2 |
17 | 161 | BRAJKOVIC | Janez | SLO | ADRIA MOBIL | 1 |
18 | 44 | PEÁK | Barnabás | HUN | MITCHELTON – SCOTT | 1 |
PONTVERSENY
Rank | BIB | Last Name | First Name | Country | Team | Result |
1 | 13 | MARECZKO | Jakub | ITA | CCC TEAM | 90 |
2 | 105 | VAN DER POEL | David | NED | ALPECIN – FENIX | 73 |
3 | 3 | EINHORN | Itamar | ISR | ISRAEL START – UP NATION | 59 |
4 | 173 | GUARDINI | Andrea | ITA | GIOTTI VICTORIA | 58 |
5 | 41 | GROVES | Kaden | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 53 |
6 | 93 | PACIONI | Luca | ITA | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 52 |
7 | 53 | LIEPINS | Emils | LAT | TREK – SEGAFREDO | 50 |
8 | 136 | WEEMAES | Sasha | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 36 |
9 | 116 | BLIKRA | Erlend | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 34 |
10 | 196 | ŤOUPALÍK | Adam | CZE | ELKOV – KASPER | 32 |
11 | 14 | VALTER | Attila | HUN | CCC TEAM | 30 |
12 | 46 | KONYCHEV | Alexander | ITA | MITCHELTON – SCOTT | 30 |
13 | 56 | SIMMONS | Quinn | USA | TREK – SEGAFREDO | 28 |
14 | 45 | HOWSON | Damien | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 26 |
15 | 2 | BARBIER | Rudy | FRA | ISRAEL START – UP NATION | 26 |
16 | 1 | BADILATTI | Matteo | SUI | ISRAEL START – UP NATION | 22 |
17 | 62 | FOSS | Tobias S. | NOR | JUMBO – VISMA | 22 |
18 | 11 | GRADEK | Kamil | POL | CCC TEAM | 22 |
19 | 26 | SEVILLA LOPEZ | Diego Pablo | ESP | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 21 |
20 | 161 | BRAJKOVIC | Janez | SLO | ADRIA MOBIL | 18 |
21 | 123 | NÕMMELA | Aksel | EST | BINGOAL WB | 18 |
22 | 121 | HUYS | Laurens | BEL | BINGOAL WB | 16 |
23 | 81 | STACCHIOTTI | Riccardo | ITA | VINI ZABU KTM | 16 |
24 | 183 | GUERIN | Alexis | FRA | TEAM VORARLBERG SANTIC | 14 |
25 | 111 | HOELGAARD | Markus | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 14 |
26 | 122 | MORTIER | Julien | BEL | BINGOAL WB | 14 |
27 | 31 | KARL | Adam | HUN | TEAM HUN | 13 |
28 | 144 | RODRIGUEZ MARTIN | Cristian | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 12 |
29 | 5 | PICCOLI | James | CAN | ISRAEL START – UP NATION | 10 |
30 | 63 | HOFSTEDE | Lennard | NED | JUMBO – VISMA | 9 |
31 | 43 | DURBRIDGE | Luke | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 8 |
32 | 181 | THALMANN | Roland | SUI | TEAM VORARLBERG SANTIC | 6 |
33 | 85 | STOJNIĆ | Veljko | SRB | VINI ZABU KTM | 6 |
34 | 192 | HNÍK | Karel | CZE | ELKOV – KASPER | 6 |
35 | 182 | STÜSSI | Colin Chris | SUI | TEAM VORARLBERG SANTIC | 6 |
36 | 115 | ABRAHAMSEN | Jonas | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 6 |
37 | 134 | PLANCKAERT | Emiel | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 6 |
38 | 35 | SZATMÁRY | András | HUN | TEAM HUN | 5 |
39 | 132 | DE WILDE | Gilles | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 5 |
40 | 61 | BOUWMAN | Koen | NED | JUMBO – VISMA | 4 |
41 | 135 | VAN DEN BOSSCHE | Fabio | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 4 |
42 | 164 | KATRAŠNIK | Gašper | SLO | ADRIA MOBIL | 4 |
43 | 64 | HARPER | Chris | AUS | JUMBO – VISMA | 3 |
44 | 51 | CLARKE | William | AUS | TREK – SEGAFREDO | 3 |
45 | 113 | KULSET | Kristian | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 3 |
46 | 112 | TRÆEN | Torstein | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 2 |
47 | 15 | PALUTA | Michal | POL | CCC TEAM | 2 |
48 | 96 | VIEL | Mattia | ITA | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 2 |
49 | 124 | REX | Laurenz | BEL | WALLONIE – BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM | 2 |
50 | 184 | MEILER | Lukas | GER | TEAM VORARLBERG SANTIC | 2 |
51 | 66 | TOLHOEK | Antwan | NED | JUMBO – VISMA | 1 |
52 | 25 | GRAVALOS LOPEZ | Arturo | ESP | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 1 |
53 | 166 | HORVAT | Žiga | SLO | ADRIA MOBIL | 1 |
54 | 76 | LOZANO RIBA | David | ESP | TEAM NOVO NORDISK | 1 |
55 | 73 | PERON | Andrea | ITA | TEAM NOVO NORDISK | 1 |
56 | 55 | MULLEN | Ryan | IRL | TREK – SEGAFREDO | 1 |
57 | 91 | PELIKÁN | János Zsombor | HUN | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 1 |
LEGJOBB MAGYAR VERSENYZŐ
Rank | BIB | Last Name | First Name | Team |
1 | 14 | VALTER | Attila | CCC TEAM |
21 | 21 | DINA | Márton | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM |
33 | 71 | KUSZTOR | Péter | TEAM NOVO NORDISK |
35 | 171 | FILUTÁS | Viktor | GIOTTI VICTORIA |
42 | 35 | SZATMÁRY | András | TEAM HUN |
66 | 36 | PALUMBY | Zsombor | TEAM HUN |
81 | 31 | KARL | Adam | TEAM HUN |
84 | 33 | OROSZ | Gergő | TEAM HUN |
86 | 91 | PELIKÁN | János Zsombor | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC |
87 | 156 | SZENTPÉTERI | András | TEAM NOVAK |
93 | 44 | PEÁK | Barnabás | MITCHELTON – SCOTT |
1. szakasz
Rank | BIB | Last Name | First Name | Country | Team | Result |
1 | 141 | ABERASTURI IZAGA | Jon | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 02h48’04” |
2 | 41 | GROVES | Kaden | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 02h48’04” |
3 | 196 | ŤOUPALÍK | Adam | CZE | ELKOV – KASPER | 02h48’04” |
4 | 11 | GRADEK | Kamil | POL | CCC TEAM | 02h48’04” |
5 | 105 | VAN DER POEL | David | NED | ALPECIN – FENIX | 02h48’04” |
6 | 3 | EINHORN | Itamar | ISR | ISRAEL START – UP NATION | 02h48’04” |
7 | 26 | SEVILLA LOPEZ | Diego Pablo | ESP | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 02h48’04” |
8 | 123 | NÕMMELA | Aksel | EST | BINGOAL WB | 02h48’04” |
9 | 81 | STACCHIOTTI | Riccardo | ITA | VINI ZABU KTM | 02h48’04” |
10 | 111 | HOELGAARD | Markus | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 02h48’04” |
11 | 72 | PLANET | Charles | FRA | TEAM NOVO NORDISK | 02h48’04” |
12 | 182 | STÜSSI | Colin Chris | SUI | TEAM VORARLBERG SANTIC | 02h48’04” |
13 | 135 | VAN DEN BOSSCHE | Fabio | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 02h48’04” |
14 | 61 | BOUWMAN | Koen | NED | JUMBO – VISMA | 02h48’04” |
15 | 62 | FOSS | Tobias S. | NOR | JUMBO – VISMA | 02h48’04” |
16 | 56 | SIMMONS | Quinn | USA | TREK – SEGAFREDO | 02h48’04” |
17 | 45 | HOWSON | Damien | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 02h48’04” |
18 | 16 | WISNIOWSKI | Lukasz | POL | CCC TEAM | 02h48’04” |
19 | 21 | DINA | Márton | HUN | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 02h48’04” |
20 | 112 | TRÆEN | Torstein | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 02h48’04” |
21 | 66 | TOLHOEK | Antwan | NED | JUMBO – VISMA | 02h48’04” |
22 | 125 | SIX | Franklin | BEL | BINGOAL WB | 02h48’04” |
23 | 4 | GOLDSTEIN | Omer | ISR | ISRAEL START – UP NATION | 02h48’04” |
24 | 83 | GONZÁLEZ | Roberto | PAN | VINI ZABU KTM | 02h48’04” |
25 | 86 | BONGIORNO | Francesco Manuel | ITA | VINI ZABU KTM | 02h48’04” |
26 | 55 | MULLEN | Ryan | IRL | TREK – SEGAFREDO | 02h48’04” |
27 | 94 | RUMAC | Josip | CRO | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 02h48’04” |
28 | 14 | VALTER | Attila | HUN | CCC TEAM | 02h48’04” |
29 | 76 | LOZANO RIBA | David | ESP | TEAM NOVO NORDISK | 02h48’04” |
30 | 121 | HUYS | Laurens | BEL | BINGOAL WB | 02h48’04” |
31 | 131 | DE PESTEL | Sander | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 02h48’04” |
32 | 181 | THALMANN | Roland | SUI | TEAM VORARLBERG SANTIC | 02h48’04” |
33 | 192 | HNÍK | Karel | CZE | ELKOV – KASPER | 02h48’04” |
34 | 1 | BADILATTI | Matteo | SUI | ISRAEL START – UP NATION | 02h48’04” |
35 | 103 | MEISEN | Marcel | GER | ALPECIN – FENIX | 02h48’04” |
36 | 144 | RODRIGUEZ MARTIN | Cristian | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 02h48’04” |
37 | 5 | PICCOLI | James | CAN | ISRAEL START – UP NATION | 02h48’04” |
38 | 165 | PER | David | SLO | ADRIA MOBIL | 02h48’04” |
39 | 73 | PERON | Andrea | ITA | TEAM NOVO NORDISK | 02h48’04” |
40 | 133 | MERTENS | Julian | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 02h48’04” |
41 | 195 | SCHLEGEL | Michal | CZE | ELKOV – KASPER | 02h48’04” |
42 | 194 | KUKRLE | Michael | CZE | ELKOV – KASPER | 02h48’04” |
43 | 132 | DE WILDE | Gilles | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 02h48’04” |
44 | 115 | ABRAHAMSEN | Jonas | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 02h48’04” |
45 | 113 | KULSET | Kristian | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 02h48’04” |
46 | 46 | KONYCHEV | Alexander | ITA | MITCHELTON – SCOTT | 02h48’04” |
47 | 183 | GUERIN | Alexis | FRA | TEAM VORARLBERG SANTIC | 02h48’04” |
48 | 25 | GRAVALOS LOPEZ | Arturo | ESP | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 02h48’04” |
49 | 75 | BRAND | Sam | GBR | TEAM NOVO NORDISK | 02h48’04” |
50 | 71 | KUSZTOR | Péter | HUN | TEAM NOVO NORDISK | 02h48’04” |
51 | 161 | BRAJKOVIC | Janez | SLO | ADRIA MOBIL | 02h48’04” |
52 | 166 | HORVAT | Žiga | SLO | ADRIA MOBIL | 02h48’04” |
53 | 84 | TORTOMASI | Leonardo | ITA | VINI ZABU KTM | 02h48’04” |
54 | 92 | BISOLTI | Alessandro | ITA | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 02h48’04” |
55 | 163 | HOČEVAR | Kristjan | SLO | ADRIA MOBIL | 02h48’04” |
56 | 142 | GARCIA SUSA | Jhojan Orlando | COL | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 02h48’04” |
57 | 35 | SZATMÁRY | András | HUN | TEAM HUN | 02h48’04” |
58 | 43 | DURBRIDGE | Luke | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 02h48’04” |
59 | 114 | SLEEN | Torjus | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 02h48’04” |
60 | 65 | LINDEMAN | Bert-Jan | NED | JUMBO – VISMA | 02h48’04” |
61 | 6 | SUTHERLAND | Rory | AUS | ISRAEL START – UP NATION | 02h49’38” |
62 | 104 | ROUILLER | Loris | SUI | ALPECIN – FENIX | 02h49’41” |
63 | 23 | GARAVAGLIA | Giacomo | ITA | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 02h49’48” |
64 | 64 | HARPER | Chris | AUS | JUMBO – VISMA | 02h48’04” |
65 | 51 | CLARKE | William | AUS | TREK – SEGAFREDO | 02h50’08” |
66 | 171 | FILUTÁS | Viktor | HUN | GIOTTI VICTORIA | 02h50’12” |
67 | 15 | PALUTA | Michal | POL | CCC TEAM | 02h48’04” |
68 | 102 | BENOIST | Antoine | FRA | ALPECIN – FENIX | 02h50’21” |
69 | 63 | HOFSTEDE | Lennard | NED | JUMBO – VISMA | 02h48’04” |
70 | 134 | PLANCKAERT | Emiel | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 02h48’04” |
71 | 31 | KARL | Adam | HUN | TEAM HUN | 02h50’37” |
72 | 95 | RIVERA SERRANO | Kevin | CRC | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 02h50’40” |
73 | 2 | BARBIER | Rudy | FRA | ISRAEL START – UP NATION | 02h50’58” |
74 | 101 | VANDEPUTTE | Niels | BEL | ALPECIN – FENIX | 02h53’28” |
75 | 164 | KATRAŠNIK | Gašper | SLO | ADRIA MOBIL | 02h53’28” |
76 | 146 | CAÑELLAS SANCHEZ | Xavier | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 02h53’28” |
77 | 44 | PEÁK | Barnabás | HUN | MITCHELTON – SCOTT | 02h53’28” |
78 | 22 | VERZA | Riccardo | ITA | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 02h53’28” |
79 | 85 | STOJNIĆ | Veljko | SRB | VINI ZABU KTM | 02h53’28” |
80 | 42 | EDMONDSON | Alexander | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 02h53’28” |
81 | 52 | KIRSCH | Alex | LUX | TREK – SEGAFREDO | 02h53’28” |
82 | 122 | MORTIER | Julien | BEL | BINGOAL WB | 02h55’08” |
83 | 156 | SZENTPÉTERI | András | HUN | TEAM NOVAK | 02h55’08” |
84 | 153 | DEMENTYEV | Yehor | UKR | TEAM NOVAK | 02h55’08” |
85 | 173 | GUARDINI | Andrea | ITA | GIOTTI VICTORIA | 02h55’08” |
86 | 91 | PELIKÁN | János Zsombor | HUN | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 02h55’08” |
87 | 93 | PACIONI | Luca | ITA | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 02h55’08” |
88 | 185 | KUEN | Maximilian | AUT | TEAM VORARLBERG SANTIC | 02h55’08” |
89 | 82 | MITRI | James | NZL | VINI ZABU KTM | 02h56’07” |
90 | 96 | VIEL | Mattia | ITA | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 02h56’08” |
91 | 172 | SZARKA | Gergely | HUN | GIOTTI VICTORIA | 02h56’08” |
92 | 155 | RÓZSA | Balázs | HUN | TEAM NOVAK | 02h56’08” |
93 | 174 | DIMA | Emil | ROU | GIOTTI VICTORIA | 02h56’08” |
94 | 184 | MEILER | Lukas | GER | TEAM VORARLBERG SANTIC | 02h56’08” |
95 | 191 | ZAHÁLKA | Matěj | CZE | ELKOV – KASPER | 02h57’33” |
96 | 136 | WEEMAES | Sasha | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 02h57’33” |
97 | 74 | HENTTALA | Joonas | FIN | TEAM NOVO NORDISK | 02h57’33” |
98 | 145 | URBANO FONTIVEROS | Carmelo | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 02h57’33” |
99 | 162 | KUMP | Marko | SLO | ADRIA MOBIL | 02h57’33” |
100 | 24 | LARSEN | Mathias Alexander E. | DEN | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 02h57’33” |
101 | 36 | PALUMBY | Zsombor | HUN | TEAM HUN | 02h58’40” |
102 | 53 | LIEPINS | Emils | LAT | TREK – SEGAFREDO | 02h58’43” |
103 | 186 | MEILER | Martin | GER | TEAM VORARLBERG SANTIC | 02h58’43” |
104 | 106 | SWEECK | Diether | BEL | ALPECIN – FENIX | 02h58’43” |
105 | 154 | SANÒ | Simone | ITA | TEAM NOVAK | 03h00’59” |
106 | 33 | OROSZ | Gergő | HUN | TEAM HUN | 03h01’18” |
107 | 13 | MARECZKO | Jakub | ITA | CCC TEAM | 03h01’19” |
108 | 54 | MOSCHETTI | Matteo | ITA | TREK – SEGAFREDO | 03h01’19” |
109 | 143 | OSORIO CARVAJAL | Alejandro | COL | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 03h01’19” |
110 | 193 | KAŇKOVSKÝ | Alois | CZE | ELKOV – KASPER | 03h01’19” |
111 | 126 | VALLEE | Boris | BEL | BINGOAL WB | 03h01’19” |
112 | 124 | REX | Laurenz | BEL | WALLONIE – BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM | 03h01’19” |
113 | 116 | BLIKRA | Erlend | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 03h01’47” |
114 | 12 | MALECKI | Kamil | POL | CCC TEAM | 02h48’04” |
32 | DINA | Dániel | HUN | TEAM HUN | DNF | |
34 | ISTLSTEKKER | Zsolt | HUN | TEAM HUN | DNF | |
151 | NOVAK | Carol-Eduard | ROU | TEAM NOVAK | DNF | |
152 | WERMESER | Zsombor | HUN | TEAM NOVAK | DNF | |
175 | JITARU | Ciprian Ioan | ROU | GIOTTI VICTORIA | DNF |
2. szakasz
Rank | BIB | Last Name | First Name | Country | Team | Result |
1 | 13 | MARECZKO | Jakub | ITA | CCC TEAM | 03h38’20” |
2 | 54 | MOSCHETTI | Matteo | ITA | TREK – SEGAFREDO | 03h38’20” |
3 | 93 | PACIONI | Luca | ITA | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 03h38’20” |
4 | 173 | GUARDINI | Andrea | ITA | GIOTTI VICTORIA | 03h38’20” |
5 | 3 | EINHORN | Itamar | ISR | ISRAEL START – UP NATION | 03h38’20” |
6 | 46 | KONYCHEV | Alexander | ITA | MITCHELTON – SCOTT | 03h38’20” |
7 | 193 | KAŇKOVSKÝ | Alois | CZE | ELKOV – KASPER | 03h38’20” |
8 | 53 | LIEPINS | Emils | LAT | TREK – SEGAFREDO | 03h38’20” |
9 | 2 | BARBIER | Rudy | FRA | ISRAEL START – UP NATION | 03h38’20” |
10 | 116 | BLIKRA | Erlend | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 03h38’20” |
11 | 105 | VAN DER POEL | David | NED | ALPECIN – FENIX | 03h38’20” |
12 | 136 | WEEMAES | Sasha | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 03h38’20” |
13 | 123 | NÕMMELA | Aksel | EST | BINGOAL WB | 03h38’20” |
14 | 31 | KARL | Adam | HUN | TEAM HUN | 03h38’20” |
15 | 73 | PERON | Andrea | ITA | TEAM NOVO NORDISK | 03h38’20” |
16 | 146 | CAÑELLAS SANCHEZ | Xavier | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 03h38’20” |
17 | 23 | GARAVAGLIA | Giacomo | ITA | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 03h38’20” |
18 | 124 | REX | Laurenz | BEL | WALLONIE – BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM | 03h38’20” |
19 | 33 | OROSZ | Gergő | HUN | TEAM HUN | 03h38’20” |
20 | 81 | STACCHIOTTI | Riccardo | ITA | VINI ZABU KTM | 03h38’20” |
21 | 131 | DE PESTEL | Sander | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 03h38’20” |
22 | 71 | KUSZTOR | Péter | HUN | TEAM NOVO NORDISK | 03h38’20” |
23 | 21 | DINA | Márton | HUN | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 03h38’20” |
24 | 41 | GROVES | Kaden | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 03h38’20” |
25 | 111 | HOELGAARD | Markus | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 03h38’20” |
26 | 16 | WISNIOWSKI | Lukasz | POL | CCC TEAM | 03h38’20” |
27 | 52 | KIRSCH | Alex | LUX | TREK – SEGAFREDO | 03h38’20” |
28 | 55 | MULLEN | Ryan | IRL | TREK – SEGAFREDO | 03h38’20” |
29 | 14 | VALTER | Attila | HUN | CCC TEAM | 03h38’20” |
30 | 4 | GOLDSTEIN | Omer | ISR | ISRAEL START – UP NATION | 03h38’20” |
31 | 11 | GRADEK | Kamil | POL | CCC TEAM | 03h38’20” |
32 | 104 | ROUILLER | Loris | SUI | ALPECIN – FENIX | 03h38’20” |
33 | 94 | RUMAC | Josip | CRO | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 03h38’20” |
34 | 134 | PLANCKAERT | Emiel | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 03h38’20” |
35 | 196 | ŤOUPALÍK | Adam | CZE | ELKOV – KASPER | 03h38’20” |
36 | 65 | LINDEMAN | Bert-Jan | NED | JUMBO – VISMA | 03h38’20” |
37 | 45 | HOWSON | Damien | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 03h38’20” |
38 | 183 | GUERIN | Alexis | FRA | TEAM VORARLBERG SANTIC | 03h38’20” |
39 | 181 | THALMANN | Roland | SUI | TEAM VORARLBERG SANTIC | 03h38’20” |
40 | 62 | FOSS | Tobias S. | NOR | JUMBO – VISMA | 03h38’20” |
41 | 56 | SIMMONS | Quinn | USA | TREK – SEGAFREDO | 03h38’20” |
42 | 133 | MERTENS | Julian | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 03h38’20” |
43 | 63 | HOFSTEDE | Lennard | NED | JUMBO – VISMA | 03h38’20” |
44 | 66 | TOLHOEK | Antwan | NED | JUMBO – VISMA | 03h38’20” |
45 | 82 | MITRI | James | NZL | VINI ZABU KTM | 03h38’20” |
46 | 83 | GONZÁLEZ | Roberto | PAN | VINI ZABU KTM | 03h38’20” |
47 | 1 | BADILATTI | Matteo | SUI | ISRAEL START – UP NATION | 03h38’20” |
48 | 112 | TRÆEN | Torstein | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 03h38’20” |
49 | 86 | BONGIORNO | Francesco Manuel | ITA | VINI ZABU KTM | 03h38’20” |
50 | 85 | STOJNIĆ | Veljko | SRB | VINI ZABU KTM | 03h38’20” |
51 | 142 | GARCIA SUSA | Jhojan Orlando | COL | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 03h38’20” |
52 | 194 | KUKRLE | Michael | CZE | ELKOV – KASPER | 03h38’20” |
53 | 96 | VIEL | Mattia | ITA | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 03h38’20” |
54 | 95 | RIVERA SERRANO | Kevin | CRC | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 03h38’20” |
55 | 72 | PLANET | Charles | FRA | TEAM NOVO NORDISK | 03h38’20” |
56 | 76 | LOZANO RIBA | David | ESP | TEAM NOVO NORDISK | 03h38’20” |
57 | 164 | KATRAŠNIK | Gašper | SLO | ADRIA MOBIL | 03h38’20” |
58 | 102 | BENOIST | Antoine | FRA | ALPECIN – FENIX | 03h38’20” |
59 | 61 | BOUWMAN | Koen | NED | JUMBO – VISMA | 03h38’20” |
60 | 84 | TORTOMASI | Leonardo | ITA | VINI ZABU KTM | 03h38’20” |
61 | 113 | KULSET | Kristian | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 03h38’20” |
62 | 75 | BRAND | Sam | GBR | TEAM NOVO NORDISK | 03h38’20” |
63 | 74 | HENTTALA | Joonas | FIN | TEAM NOVO NORDISK | 03h38’20” |
64 | 143 | OSORIO CARVAJAL | Alejandro | COL | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 03h38’20” |
65 | 144 | RODRIGUEZ MARTIN | Cristian | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 03h38’20” |
66 | 114 | SLEEN | Torjus | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 03h38’20” |
67 | 174 | DIMA | Emil | ROU | GIOTTI VICTORIA | 03h38’20” |
68 | 92 | BISOLTI | Alessandro | ITA | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 03h38’20” |
69 | 25 | GRAVALOS LOPEZ | Arturo | ESP | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 03h38’20” |
70 | 195 | SCHLEGEL | Michal | CZE | ELKOV – KASPER | 03h38’20” |
71 | 192 | HNÍK | Karel | CZE | ELKOV – KASPER | 03h38’20” |
72 | 191 | ZAHÁLKA | Matěj | CZE | ELKOV – KASPER | 03h38’20” |
73 | 156 | SZENTPÉTERI | András | HUN | TEAM NOVAK | 03h38’20” |
74 | 103 | MEISEN | Marcel | GER | ALPECIN – FENIX | 03h38’20” |
75 | 101 | VANDEPUTTE | Niels | BEL | ALPECIN – FENIX | 03h38’20” |
76 | 106 | SWEECK | Diether | BEL | ALPECIN – FENIX | 03h38’20” |
77 | 15 | PALUTA | Michal | POL | CCC TEAM | 03h38’20” |
78 | 64 | HARPER | Chris | AUS | JUMBO – VISMA | 03h38’20” |
79 | 22 | VERZA | Riccardo | ITA | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 03h38’20” |
80 | 154 | SANÒ | Simone | ITA | TEAM NOVAK | 03h38’20” |
81 | 121 | HUYS | Laurens | BEL | BINGOAL WB | 03h38’20” |
82 | 91 | PELIKÁN | János Zsombor | HUN | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 03h38’20” |
83 | 5 | PICCOLI | James | CAN | ISRAEL START – UP NATION | 03h38’20” |
84 | 161 | BRAJKOVIC | Janez | SLO | ADRIA MOBIL | 03h38’20” |
85 | 165 | PER | David | SLO | ADRIA MOBIL | 03h38’20” |
86 | 162 | KUMP | Marko | SLO | ADRIA MOBIL | 03h38’20” |
87 | 36 | PALUMBY | Zsombor | HUN | TEAM HUN | 03h38’20” |
88 | 35 | SZATMÁRY | András | HUN | TEAM HUN | 03h38’20” |
89 | 155 | RÓZSA | Balázs | HUN | TEAM NOVAK | 03h38’20” |
90 | 6 | SUTHERLAND | Rory | AUS | ISRAEL START – UP NATION | 03h38’20” |
91 | 163 | HOČEVAR | Kristjan | SLO | ADRIA MOBIL | 03h38’20” |
92 | 24 | LARSEN | Mathias Alexander E. | DEN | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 03h38’20” |
93 | 185 | KUEN | Maximilian | AUT | TEAM VORARLBERG SANTIC | 03h38’20” |
94 | 115 | ABRAHAMSEN | Jonas | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 03h38’20” |
95 | 51 | CLARKE | William | AUS | TREK – SEGAFREDO | 03h38’20” |
96 | 43 | DURBRIDGE | Luke | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 03h38’20” |
97 | 44 | PEÁK | Barnabás | HUN | MITCHELTON – SCOTT | 03h38’20” |
98 | 166 | HORVAT | Žiga | SLO | ADRIA MOBIL | 03h38’20” |
99 | 153 | DEMENTYEV | Yehor | UKR | TEAM NOVAK | 03h38’20” |
100 | 26 | SEVILLA LOPEZ | Diego Pablo | ESP | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 03h38’20” |
101 | 141 | ABERASTURI IZAGA | Jon | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 03h38’20” |
102 | 145 | URBANO FONTIVEROS | Carmelo | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 03h38’20” |
103 | 172 | SZARKA | Gergely | HUN | GIOTTI VICTORIA | 03h38’20” |
104 | 171 | FILUTÁS | Viktor | HUN | GIOTTI VICTORIA | 03h38’20” |
105 | 122 | MORTIER | Julien | BEL | BINGOAL WB | 03h38’20” |
106 | 132 | DE WILDE | Gilles | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 03h38’20” |
107 | 135 | VAN DEN BOSSCHE | Fabio | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 03h38’20” |
108 | 125 | SIX | Franklin | BEL | BINGOAL WB | 03h38’20” |
109 | 42 | EDMONDSON | Alexander | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 03h38’20” |
110 | 184 | MEILER | Lukas | GER | TEAM VORARLBERG SANTIC | 03h38’20” |
111 | 182 | STÜSSI | Colin Chris | SUI | TEAM VORARLBERG SANTIC | 03h38’20” |
112 | 186 | MEILER | Martin | GER | TEAM VORARLBERG SANTIC | 03h38’20” |
113 | 126 | VALLEE | Boris | BEL | BINGOAL WB | 03h38’20” |
12 | MALECKI | Kamil | POL | CCC TEAM | DNF |
3. szakasz
Rank | BIB | Last Name | First Name | Country | Team | Result |
1 | 13 | MARECZKO | Jakub | ITA | CCC TEAM | 03h48’33” |
2 | 41 | GROVES | Kaden | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 03h48’33” |
3 | 116 | BLIKRA | Erlend | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 03h48’33” |
4 | 54 | MOSCHETTI | Matteo | ITA | TREK – SEGAFREDO | 03h48’33” |
5 | 105 | VAN DER POEL | David | NED | ALPECIN – FENIX | 03h48’33” |
6 | 3 | EINHORN | Itamar | ISR | ISRAEL START – UP NATION | 03h48’33” |
7 | 173 | GUARDINI | Andrea | ITA | GIOTTI VICTORIA | 03h48’33” |
8 | 2 | BARBIER | Rudy | FRA | ISRAEL START – UP NATION | 03h48’33” |
9 | 93 | PACIONI | Luca | ITA | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 03h48’33” |
10 | 53 | LIEPINS | Emils | LAT | TREK – SEGAFREDO | 03h48’33” |
11 | 136 | WEEMAES | Sasha | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 03h48’33” |
12 | 146 | CAÑELLAS SANCHEZ | Xavier | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 03h48’33” |
13 | 81 | STACCHIOTTI | Riccardo | ITA | VINI ZABU KTM | 03h48’33” |
14 | 124 | REX | Laurenz | BEL | WALLONIE – BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM | 03h48’33” |
15 | 31 | KARL | Adam | HUN | TEAM HUN | 03h48’33” |
16 | 73 | PERON | Andrea | ITA | TEAM NOVO NORDISK | 03h48’33” |
17 | 33 | OROSZ | Gergő | HUN | TEAM HUN | 03h48’33” |
18 | 123 | NÕMMELA | Aksel | EST | BINGOAL WB | 03h48’33” |
19 | 84 | TORTOMASI | Leonardo | ITA | VINI ZABU KTM | 03h48’33” |
20 | 85 | STOJNIĆ | Veljko | SRB | VINI ZABU KTM | 03h48’33” |
21 | 153 | DEMENTYEV | Yehor | UKR | TEAM NOVAK | 03h48’33” |
22 | 162 | KUMP | Marko | SLO | ADRIA MOBIL | 03h48’33” |
23 | 56 | SIMMONS | Quinn | USA | TREK – SEGAFREDO | 03h48’33” |
24 | 21 | DINA | Márton | HUN | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 03h48’33” |
25 | 94 | RUMAC | Josip | CRO | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 03h48’33” |
26 | 196 | ŤOUPALÍK | Adam | CZE | ELKOV – KASPER | 03h48’33” |
27 | 71 | KUSZTOR | Péter | HUN | TEAM NOVO NORDISK | 03h48’33” |
28 | 141 | ABERASTURI IZAGA | Jon | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 03h48’33” |
29 | 193 | KAŇKOVSKÝ | Alois | CZE | ELKOV – KASPER | 03h48’33” |
30 | 45 | HOWSON | Damien | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 03h48’33” |
31 | 62 | FOSS | Tobias S. | NOR | JUMBO – VISMA | 03h48’33” |
32 | 154 | SANÒ | Simone | ITA | TEAM NOVAK | 03h48’33” |
33 | 102 | BENOIST | Antoine | FRA | ALPECIN – FENIX | 03h48’33” |
34 | 14 | VALTER | Attila | HUN | CCC TEAM | 03h48’33” |
35 | 75 | BRAND | Sam | GBR | TEAM NOVO NORDISK | 03h48’33” |
36 | 64 | HARPER | Chris | AUS | JUMBO – VISMA | 03h48’33” |
37 | 171 | FILUTÁS | Viktor | HUN | GIOTTI VICTORIA | 03h48’33” |
38 | 101 | VANDEPUTTE | Niels | BEL | ALPECIN – FENIX | 03h48’33” |
39 | 133 | MERTENS | Julian | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 03h48’33” |
40 | 132 | DE WILDE | Gilles | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 03h48’33” |
41 | 23 | GARAVAGLIA | Giacomo | ITA | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 03h48’33” |
42 | 155 | RÓZSA | Balázs | HUN | TEAM NOVAK | 03h48’33” |
43 | 72 | PLANET | Charles | FRA | TEAM NOVO NORDISK | 03h48’33” |
44 | 76 | LOZANO RIBA | David | ESP | TEAM NOVO NORDISK | 03h48’33” |
45 | 183 | GUERIN | Alexis | FRA | TEAM VORARLBERG SANTIC | 03h48’33” |
46 | 86 | BONGIORNO | Francesco Manuel | ITA | VINI ZABU KTM | 03h48’33” |
47 | 36 | PALUMBY | Zsombor | HUN | TEAM HUN | 03h48’33” |
48 | 35 | SZATMÁRY | András | HUN | TEAM HUN | 03h48’33” |
49 | 4 | GOLDSTEIN | Omer | ISR | ISRAEL START – UP NATION | 03h48’33” |
50 | 61 | BOUWMAN | Koen | NED | JUMBO – VISMA | 03h48’33” |
51 | 83 | GONZÁLEZ | Roberto | PAN | VINI ZABU KTM | 03h48’33” |
52 | 25 | GRAVALOS LOPEZ | Arturo | ESP | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 03h48’33” |
53 | 24 | LARSEN | Mathias Alexander E. | DEN | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 03h48’33” |
54 | 115 | ABRAHAMSEN | Jonas | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 03h48’33” |
55 | 135 | VAN DEN BOSSCHE | Fabio | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 03h48’33” |
56 | 122 | MORTIER | Julien | BEL | BINGOAL WB | 03h48’33” |
57 | 172 | SZARKA | Gergely | HUN | GIOTTI VICTORIA | 03h48’33” |
58 | 113 | KULSET | Kristian | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 03h48’33” |
59 | 145 | URBANO FONTIVEROS | Carmelo | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 03h48’33” |
60 | 194 | KUKRLE | Michael | CZE | ELKOV – KASPER | 03h48’33” |
61 | 111 | HOELGAARD | Markus | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 03h48’33” |
62 | 184 | MEILER | Lukas | GER | TEAM VORARLBERG SANTIC | 03h48’33” |
63 | 114 | SLEEN | Torjus | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 03h48’33” |
64 | 134 | PLANCKAERT | Emiel | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 03h48’33” |
65 | 103 | MEISEN | Marcel | GER | ALPECIN – FENIX | 03h48’33” |
66 | 106 | SWEECK | Diether | BEL | ALPECIN – FENIX | 03h48’33” |
67 | 181 | THALMANN | Roland | SUI | TEAM VORARLBERG SANTIC | 03h48’33” |
68 | 66 | TOLHOEK | Antwan | NED | JUMBO – VISMA | 03h48’33” |
69 | 112 | TRÆEN | Torstein | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 03h48’33” |
70 | 131 | DE PESTEL | Sander | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 03h48’33” |
71 | 192 | HNÍK | Karel | CZE | ELKOV – KASPER | 03h48’33” |
72 | 43 | DURBRIDGE | Luke | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 03h48’33” |
73 | 52 | KIRSCH | Alex | LUX | TREK – SEGAFREDO | 03h48’33” |
74 | 65 | LINDEMAN | Bert-Jan | NED | JUMBO – VISMA | 03h48’33” |
75 | 82 | MITRI | James | NZL | VINI ZABU KTM | 03h48’33” |
76 | 1 | BADILATTI | Matteo | SUI | ISRAEL START – UP NATION | 03h48’33” |
77 | 144 | RODRIGUEZ MARTIN | Cristian | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 03h48’33” |
78 | 63 | HOFSTEDE | Lennard | NED | JUMBO – VISMA | 03h48’33” |
79 | 143 | OSORIO CARVAJAL | Alejandro | COL | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 03h48’33” |
80 | 5 | PICCOLI | James | CAN | ISRAEL START – UP NATION | 03h48’33” |
81 | 182 | STÜSSI | Colin Chris | SUI | TEAM VORARLBERG SANTIC | 03h48’33” |
82 | 104 | ROUILLER | Loris | SUI | ALPECIN – FENIX | 03h48’33” |
83 | 142 | GARCIA SUSA | Jhojan Orlando | COL | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 03h48’33” |
84 | 161 | BRAJKOVIC | Janez | SLO | ADRIA MOBIL | 03h48’33” |
85 | 11 | GRADEK | Kamil | POL | CCC TEAM | 03h48’33” |
86 | 92 | BISOLTI | Alessandro | ITA | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 03h48’33” |
87 | 74 | HENTTALA | Joonas | FIN | TEAM NOVO NORDISK | 03h48’33” |
88 | 96 | VIEL | Mattia | ITA | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 03h48’33” |
89 | 51 | CLARKE | William | AUS | TREK – SEGAFREDO | 03h48’33” |
90 | 163 | HOČEVAR | Kristjan | SLO | ADRIA MOBIL | 03h48’33” |
91 | 156 | SZENTPÉTERI | András | HUN | TEAM NOVAK | 03h48’33” |
92 | 16 | WISNIOWSKI | Lukasz | POL | CCC TEAM | 03h48’33” |
93 | 15 | PALUTA | Michal | POL | CCC TEAM | 03h48’33” |
94 | 195 | SCHLEGEL | Michal | CZE | ELKOV – KASPER | 03h48’33” |
95 | 164 | KATRAŠNIK | Gašper | SLO | ADRIA MOBIL | 03h48’33” |
96 | 121 | HUYS | Laurens | BEL | BINGOAL WB | 03h48’33” |
97 | 166 | HORVAT | Žiga | SLO | ADRIA MOBIL | 03h48’33” |
98 | 91 | PELIKÁN | János Zsombor | HUN | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 03h48’33” |
99 | 174 | DIMA | Emil | ROU | GIOTTI VICTORIA | 03h48’33” |
100 | 191 | ZAHÁLKA | Matěj | CZE | ELKOV – KASPER | 03h48’33” |
101 | 165 | PER | David | SLO | ADRIA MOBIL | 03h48’33” |
102 | 26 | SEVILLA LOPEZ | Diego Pablo | ESP | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 03h48’33” |
103 | 55 | MULLEN | Ryan | IRL | TREK – SEGAFREDO | 03h48’33” |
104 | 95 | RIVERA SERRANO | Kevin | CRC | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 03h48’33” |
105 | 46 | KONYCHEV | Alexander | ITA | MITCHELTON – SCOTT | 03h48’33” |
106 | 185 | KUEN | Maximilian | AUT | TEAM VORARLBERG SANTIC | 03h48’53” |
107 | 44 | PEÁK | Barnabás | HUN | MITCHELTON – SCOTT | 03h48’59” |
108 | 186 | MEILER | Martin | GER | TEAM VORARLBERG SANTIC | 03h49’00” |
109 | 6 | SUTHERLAND | Rory | AUS | ISRAEL START – UP NATION | 03h49’10” |
110 | 42 | EDMONDSON | Alexander | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 03h49’13” |
111 | 22 | VERZA | Riccardo | ITA | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 03h49’29” |
125 | SIX | Franklin | BEL | BINGOAL WB | DNS | |
126 | VALLEE | Boris | BEL | BINGOAL WB | DNS |
4. szakasz
Rank | BIB | Last Name | First Name | Country | Team | Result |
1 | 13 | MARECZKO | Jakub | ITA | CCC TEAM | 03h55’53” |
2 | 53 | LIEPINS | Emils | LAT | TREK – SEGAFREDO | 03h55’53” |
3 | 105 | VAN DER POEL | David | NED | ALPECIN – FENIX | 03h55’53” |
4 | 136 | WEEMAES | Sasha | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 03h55’53” |
5 | 173 | GUARDINI | Andrea | ITA | GIOTTI VICTORIA | 03h55’53” |
6 | 141 | ABERASTURI IZAGA | Jon | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 03h55’53” |
7 | 93 | PACIONI | Luca | ITA | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 03h55’53” |
8 | 122 | MORTIER | Julien | BEL | BINGOAL WB | 03h55’53” |
9 | 46 | KONYCHEV | Alexander | ITA | MITCHELTON – SCOTT | 03h55’53” |
10 | 31 | KARL | Adam | HUN | TEAM HUN | 03h55’53” |
11 | 196 | ŤOUPALÍK | Adam | CZE | ELKOV – KASPER | 03h55’53” |
12 | 115 | ABRAHAMSEN | Jonas | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 03h55’53” |
13 | 164 | KATRAŠNIK | Gašper | SLO | ADRIA MOBIL | 03h55’53” |
14 | 54 | MOSCHETTI | Matteo | ITA | TREK – SEGAFREDO | 03h55’53” |
15 | 193 | KAŇKOVSKÝ | Alois | CZE | ELKOV – KASPER | 03h55’53” |
16 | 182 | STÜSSI | Colin Chris | SUI | TEAM VORARLBERG SANTIC | 03h55’53” |
17 | 2 | BARBIER | Rudy | FRA | ISRAEL START – UP NATION | 03h55’53” |
18 | 181 | THALMANN | Roland | SUI | TEAM VORARLBERG SANTIC | 03h55’53” |
19 | 21 | DINA | Márton | HUN | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 03h55’53” |
20 | 114 | SLEEN | Torjus | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 03h55’53” |
21 | 104 | ROUILLER | Loris | SUI | ALPECIN – FENIX | 03h55’53” |
22 | 16 | WISNIOWSKI | Lukasz | POL | CCC TEAM | 03h55’53” |
23 | 94 | RUMAC | Josip | CRO | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 03h55’53” |
24 | 14 | VALTER | Attila | HUN | CCC TEAM | 03h55’53” |
25 | 62 | FOSS | Tobias S. | NOR | JUMBO – VISMA | 03h55’53” |
26 | 103 | MEISEN | Marcel | GER | ALPECIN – FENIX | 03h55’53” |
27 | 72 | PLANET | Charles | FRA | TEAM NOVO NORDISK | 03h55’53” |
28 | 52 | KIRSCH | Alex | LUX | TREK – SEGAFREDO | 03h55’53” |
29 | 3 | EINHORN | Itamar | ISR | ISRAEL START – UP NATION | 03h55’53” |
30 | 71 | KUSZTOR | Péter | HUN | TEAM NOVO NORDISK | 03h55’53” |
31 | 33 | OROSZ | Gergő | HUN | TEAM HUN | 03h55’53” |
32 | 4 | GOLDSTEIN | Omer | ISR | ISRAEL START – UP NATION | 03h55’53” |
33 | 55 | MULLEN | Ryan | IRL | TREK – SEGAFREDO | 03h55’53” |
34 | 171 | FILUTÁS | Viktor | HUN | GIOTTI VICTORIA | 03h55’53” |
35 | 1 | BADILATTI | Matteo | SUI | ISRAEL START – UP NATION | 03h55’53” |
36 | 154 | SANÒ | Simone | ITA | TEAM NOVAK | 03h55’53” |
37 | 153 | DEMENTYEV | Yehor | UKR | TEAM NOVAK | 03h55’53” |
38 | 75 | BRAND | Sam | GBR | TEAM NOVO NORDISK | 03h55’53” |
39 | 35 | SZATMÁRY | András | HUN | TEAM HUN | 03h55’53” |
40 | 82 | MITRI | James | NZL | VINI ZABU KTM | 03h55’53” |
41 | 84 | TORTOMASI | Leonardo | ITA | VINI ZABU KTM | 03h55’53” |
42 | 25 | GRAVALOS LOPEZ | Arturo | ESP | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 03h55’53” |
43 | 45 | HOWSON | Damien | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 03h55’53” |
44 | 86 | BONGIORNO | Francesco Manuel | ITA | VINI ZABU KTM | 03h55’53” |
45 | 185 | KUEN | Maximilian | AUT | TEAM VORARLBERG SANTIC | 03h55’53” |
46 | 144 | RODRIGUEZ MARTIN | Cristian | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 03h55’53” |
47 | 66 | TOLHOEK | Antwan | NED | JUMBO – VISMA | 03h55’53” |
48 | 83 | GONZÁLEZ | Roberto | PAN | VINI ZABU KTM | 03h55’53” |
49 | 74 | HENTTALA | Joonas | FIN | TEAM NOVO NORDISK | 03h55’53” |
50 | 133 | MERTENS | Julian | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 03h55’53” |
51 | 36 | PALUMBY | Zsombor | HUN | TEAM HUN | 03h55’53” |
52 | 135 | VAN DEN BOSSCHE | Fabio | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 03h55’53” |
53 | 134 | PLANCKAERT | Emiel | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 03h55’53” |
54 | 174 | DIMA | Emil | ROU | GIOTTI VICTORIA | 03h55’53” |
55 | 73 | PERON | Andrea | ITA | TEAM NOVO NORDISK | 03h55’53” |
56 | 22 | VERZA | Riccardo | ITA | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 03h55’53” |
57 | 194 | KUKRLE | Michael | CZE | ELKOV – KASPER | 03h55’53” |
58 | 76 | LOZANO RIBA | David | ESP | TEAM NOVO NORDISK | 03h55’53” |
59 | 96 | VIEL | Mattia | ITA | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 03h55’53” |
60 | 111 | HOELGAARD | Markus | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 03h55’53” |
61 | 112 | TRÆEN | Torstein | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 03h55’53” |
62 | 113 | KULSET | Kristian | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 03h55’53” |
63 | 195 | SCHLEGEL | Michal | CZE | ELKOV – KASPER | 03h55’53” |
64 | 102 | BENOIST | Antoine | FRA | ALPECIN – FENIX | 03h55’53” |
65 | 192 | HNÍK | Karel | CZE | ELKOV – KASPER | 03h55’53” |
66 | 146 | CAÑELLAS SANCHEZ | Xavier | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 03h55’53” |
67 | 142 | GARCIA SUSA | Jhojan Orlando | COL | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 03h55’53” |
68 | 121 | HUYS | Laurens | BEL | BINGOAL WB | 03h55’53” |
69 | 63 | HOFSTEDE | Lennard | NED | JUMBO – VISMA | 03h55’53” |
70 | 64 | HARPER | Chris | AUS | JUMBO – VISMA | 03h55’53” |
71 | 132 | DE WILDE | Gilles | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 03h55’53” |
72 | 61 | BOUWMAN | Koen | NED | JUMBO – VISMA | 03h55’53” |
73 | 123 | NÕMMELA | Aksel | EST | BINGOAL WB | 03h55’53” |
74 | 56 | SIMMONS | Quinn | USA | TREK – SEGAFREDO | 03h55’53” |
75 | 43 | DURBRIDGE | Luke | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 03h55’53” |
76 | 23 | GARAVAGLIA | Giacomo | ITA | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 03h55’53” |
77 | 5 | PICCOLI | James | CAN | ISRAEL START – UP NATION | 03h55’53” |
78 | 131 | DE PESTEL | Sander | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 03h55’53” |
79 | 191 | ZAHÁLKA | Matěj | CZE | ELKOV – KASPER | 03h55’53” |
80 | 95 | RIVERA SERRANO | Kevin | CRC | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 03h55’53” |
81 | 165 | PER | David | SLO | ADRIA MOBIL | 03h56’33” |
82 | 24 | LARSEN | Mathias Alexander E. | DEN | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 03h55’53” |
83 | 65 | LINDEMAN | Bert-Jan | NED | JUMBO – VISMA | 03h55’53” |
84 | 11 | GRADEK | Kamil | POL | CCC TEAM | 03h57’06” |
85 | 183 | GUERIN | Alexis | FRA | TEAM VORARLBERG SANTIC | 03h55’53” |
86 | 51 | CLARKE | William | AUS | TREK – SEGAFREDO | 03h57’18” |
87 | 106 | SWEECK | Diether | BEL | ALPECIN – FENIX | 03h57’34” |
88 | 101 | VANDEPUTTE | Niels | BEL | ALPECIN – FENIX | 03h57’57” |
89 | 116 | BLIKRA | Erlend | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 03h55’53” |
90 | 42 | EDMONDSON | Alexander | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 03h55’53” |
91 | 161 | BRAJKOVIC | Janez | SLO | ADRIA MOBIL | 03h55’53” |
92 | 163 | HOČEVAR | Kristjan | SLO | ADRIA MOBIL | 03h55’53” |
93 | 166 | HORVAT | Žiga | SLO | ADRIA MOBIL | 03h55’53” |
94 | 41 | GROVES | Kaden | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 03h55’53” |
95 | 81 | STACCHIOTTI | Riccardo | ITA | VINI ZABU KTM | 03h55’53” |
96 | 85 | STOJNIĆ | Veljko | SRB | VINI ZABU KTM | 03h55’53” |
97 | 124 | REX | Laurenz | BEL | WALLONIE – BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM | 03h55’53” |
98 | 162 | KUMP | Marko | SLO | ADRIA MOBIL | 03h55’53” |
99 | 172 | SZARKA | Gergely | HUN | GIOTTI VICTORIA | 04h02’05” |
100 | 91 | PELIKÁN | János Zsombor | HUN | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 04h02’05” |
101 | 6 | SUTHERLAND | Rory | AUS | ISRAEL START – UP NATION | 04h02’05” |
102 | 156 | SZENTPÉTERI | András | HUN | TEAM NOVAK | 04h02’05” |
103 | 15 | PALUTA | Michal | POL | CCC TEAM | 04h02’05” |
104 | 186 | MEILER | Martin | GER | TEAM VORARLBERG SANTIC | 04h02’12” |
105 | 145 | URBANO FONTIVEROS | Carmelo | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 04h02’41” |
106 | 184 | MEILER | Lukas | GER | TEAM VORARLBERG SANTIC | 04h02’41” |
107 | 26 | SEVILLA LOPEZ | Diego Pablo | ESP | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 04h02’41” |
108 | 44 | PEÁK | Barnabás | HUN | MITCHELTON – SCOTT | 04h06’42” |
109 | 155 | RÓZSA | Balázs | HUN | TEAM NOVAK | 04h08’31” |
143 | OSORIO CARVAJAL | Alejandro | COL | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | DNF | |
92 | BISOLTI | Alessandro | ITA | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | DNS |
5. szakasz
Rank | BIB | Last Name | First Name | Country | Team | Result |
1 | 14 | VALTER | Attila | HUN | CCC TEAM | 04h35’15” |
2 | 56 | SIMMONS | Quinn | USA | TREK – SEGAFREDO | 04h35’25” |
3 | 45 | HOWSON | Damien | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 04h35’27” |
4 | 1 | BADILATTI | Matteo | SUI | ISRAEL START – UP NATION | 04h35’30” |
5 | 62 | FOSS | Tobias S. | NOR | JUMBO – VISMA | 04h35’32” |
6 | 161 | BRAJKOVIC | Janez | SLO | ADRIA MOBIL | 04h35’32” |
7 | 121 | HUYS | Laurens | BEL | BINGOAL WB | 04h35’35” |
8 | 183 | GUERIN | Alexis | FRA | TEAM VORARLBERG SANTIC | 04h35’35” |
9 | 144 | RODRIGUEZ MARTIN | Cristian | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 04h35’42” |
10 | 5 | PICCOLI | James | CAN | ISRAEL START – UP NATION | 04h35’52” |
11 | 43 | DURBRIDGE | Luke | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 04h35’54” |
12 | 192 | HNÍK | Karel | CZE | ELKOV – KASPER | 04h36’02” |
13 | 111 | HOELGAARD | Markus | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 04h36’02” |
14 | 61 | BOUWMAN | Koen | NED | JUMBO – VISMA | 04h36’11” |
15 | 66 | TOLHOEK | Antwan | NED | JUMBO – VISMA | 04h36’11” |
16 | 182 | STÜSSI | Colin Chris | SUI | TEAM VORARLBERG SANTIC | 04h36’18” |
17 | 163 | HOČEVAR | Kristjan | SLO | ADRIA MOBIL | 04h36’20” |
18 | 94 | RUMAC | Josip | CRO | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 04h36’21” |
19 | 23 | GARAVAGLIA | Giacomo | ITA | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 04h36’22” |
20 | 142 | GARCIA SUSA | Jhojan Orlando | COL | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 04h36’28” |
21 | 52 | KIRSCH | Alex | LUX | TREK – SEGAFREDO | 04h36’37” |
22 | 95 | RIVERA SERRANO | Kevin | CRC | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 04h36’39” |
23 | 133 | MERTENS | Julian | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 04h36’46” |
24 | 21 | DINA | Márton | HUN | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 04h36’56” |
25 | 122 | MORTIER | Julien | BEL | BINGOAL WB | 04h36’59” |
26 | 195 | SCHLEGEL | Michal | CZE | ELKOV – KASPER | 04h36’59” |
27 | 16 | WISNIOWSKI | Lukasz | POL | CCC TEAM | 04h37’01” |
28 | 171 | FILUTÁS | Viktor | HUN | GIOTTI VICTORIA | 04h37’02” |
29 | 112 | TRÆEN | Torstein | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 04h37’04” |
30 | 104 | ROUILLER | Loris | SUI | ALPECIN – FENIX | 04h37’10” |
31 | 86 | BONGIORNO | Francesco Manuel | ITA | VINI ZABU KTM | 04h37’11” |
32 | 4 | GOLDSTEIN | Omer | ISR | ISRAEL START – UP NATION | 04h37’17” |
33 | 25 | GRAVALOS LOPEZ | Arturo | ESP | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 04h37’27” |
34 | 194 | KUKRLE | Michael | CZE | ELKOV – KASPER | 04h37’39” |
35 | 84 | TORTOMASI | Leonardo | ITA | VINI ZABU KTM | 04h38’09” |
36 | 64 | HARPER | Chris | AUS | JUMBO – VISMA | 04h38’12” |
37 | 46 | KONYCHEV | Alexander | ITA | MITCHELTON – SCOTT | 04h38’19” |
38 | 71 | KUSZTOR | Péter | HUN | TEAM NOVO NORDISK | 04h38’27” |
39 | 82 | MITRI | James | NZL | VINI ZABU KTM | 04h39’16” |
40 | 113 | KULSET | Kristian | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 04h39’16” |
41 | 174 | DIMA | Emil | ROU | GIOTTI VICTORIA | 04h39’18” |
42 | 36 | PALUMBY | Zsombor | HUN | TEAM HUN | 04h40’00” |
43 | 72 | PLANET | Charles | FRA | TEAM NOVO NORDISK | 04h40’04” |
44 | 63 | HOFSTEDE | Lennard | NED | JUMBO – VISMA | 04h40’05” |
45 | 83 | GONZÁLEZ | Roberto | PAN | VINI ZABU KTM | 04h40’19” |
46 | 166 | HORVAT | Žiga | SLO | ADRIA MOBIL | 04h41’09” |
47 | 154 | SANÒ | Simone | ITA | TEAM NOVAK | 04h41’13” |
48 | 115 | ABRAHAMSEN | Jonas | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 04h41’34” |
49 | 35 | SZATMÁRY | András | HUN | TEAM HUN | 04h41’35” |
50 | 15 | PALUTA | Michal | POL | CCC TEAM | 04h43’24” |
51 | 181 | THALMANN | Roland | SUI | TEAM VORARLBERG SANTIC | 04h43’28” |
52 | 191 | ZAHÁLKA | Matěj | CZE | ELKOV – KASPER | 04h43’43” |
53 | 196 | ŤOUPALÍK | Adam | CZE | ELKOV – KASPER | 04h43’43” |
54 | 11 | GRADEK | Kamil | POL | CCC TEAM | 04h44’41” |
55 | 44 | PEÁK | Barnabás | HUN | MITCHELTON – SCOTT | 04h44’59” |
56 | 75 | BRAND | Sam | GBR | TEAM NOVO NORDISK | 04h44’59” |
57 | 33 | OROSZ | Gergő | HUN | TEAM HUN | 04h44’59” |
58 | 114 | SLEEN | Torjus | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 04h44’59” |
59 | 96 | VIEL | Mattia | ITA | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 04h44’59” |
60 | 65 | LINDEMAN | Bert-Jan | NED | JUMBO – VISMA | 04h44’59” |
61 | 76 | LOZANO RIBA | David | ESP | TEAM NOVO NORDISK | 04h44’59” |
62 | 185 | KUEN | Maximilian | AUT | TEAM VORARLBERG SANTIC | 04h44’59” |
63 | 134 | PLANCKAERT | Emiel | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 04h44’59” |
64 | 124 | REX | Laurenz | BEL | WALLONIE – BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM | 04h44’59” |
65 | 135 | VAN DEN BOSSCHE | Fabio | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 04h44’59” |
66 | 132 | DE WILDE | Gilles | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 04h44’59” |
67 | 156 | SZENTPÉTERI | András | HUN | TEAM NOVAK | 04h44’59” |
68 | 91 | PELIKÁN | János Zsombor | HUN | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 04h44’59” |
69 | 123 | NÕMMELA | Aksel | EST | BINGOAL WB | 04h44’59” |
70 | 103 | MEISEN | Marcel | GER | ALPECIN – FENIX | 04h44’59” |
71 | 6 | SUTHERLAND | Rory | AUS | ISRAEL START – UP NATION | 04h45’33” |
72 | 102 | BENOIST | Antoine | FRA | ALPECIN – FENIX | 04h45’46” |
73 | 105 | VAN DER POEL | David | NED | ALPECIN – FENIX | 04h46’21” |
74 | 81 | STACCHIOTTI | Riccardo | ITA | VINI ZABU KTM | 04h46’21” |
75 | 53 | LIEPINS | Emils | LAT | TREK – SEGAFREDO | 04h46’37” |
76 | 145 | URBANO FONTIVEROS | Carmelo | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | 04h47’05” |
77 | 73 | PERON | Andrea | ITA | TEAM NOVO NORDISK | 04h47’25” |
78 | 93 | PACIONI | Luca | ITA | ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC | 04h47’27” |
79 | 153 | DEMENTYEV | Yehor | UKR | TEAM NOVAK | 04h47’50” |
80 | 131 | DE PESTEL | Sander | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 04h47’50” |
81 | 184 | MEILER | Lukas | GER | TEAM VORARLBERG SANTIC | 04h47’56” |
82 | 136 | WEEMAES | Sasha | BEL | SPORT VLAANDEREN – BALOISE | 04h48’13” |
83 | 85 | STOJNIĆ | Veljko | SRB | VINI ZABU KTM | 04h48’20” |
84 | 26 | SEVILLA LOPEZ | Diego Pablo | ESP | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 04h48’25” |
85 | 164 | KATRAŠNIK | Gašper | SLO | ADRIA MOBIL | 04h48’53” |
86 | 116 | BLIKRA | Erlend | NOR | UNO – X PRO CYCLING TEAM | 04h50’00” |
87 | 165 | PER | David | SLO | ADRIA MOBIL | 04h51’32” |
88 | 51 | CLARKE | William | AUS | TREK – SEGAFREDO | 04h52’28” |
89 | 41 | GROVES | Kaden | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 04h52’28” |
90 | 55 | MULLEN | Ryan | IRL | TREK – SEGAFREDO | 04h52’28” |
91 | 13 | MARECZKO | Jakub | ITA | CCC TEAM | 04h53’28” |
92 | 173 | GUARDINI | Andrea | ITA | GIOTTI VICTORIA | 04h53’28” |
93 | 22 | VERZA | Riccardo | ITA | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | 04h53’28” |
94 | 31 | KARL | Adam | HUN | TEAM HUN | 04h53’28” |
95 | 101 | VANDEPUTTE | Niels | BEL | ALPECIN – FENIX | 04h53’28” |
96 | 42 | EDMONDSON | Alexander | AUS | MITCHELTON – SCOTT | 04h54’30” |
97 | 3 | EINHORN | Itamar | ISR | ISRAEL START – UP NATION | 05h01’19” |
98 | 2 | BARBIER | Rudy | FRA | ISRAEL START – UP NATION | 05h01’19” |
99 | 74 | HENTTALA | Joonas | FIN | TEAM NOVO NORDISK | 05h01’19” |
100 | 186 | MEILER | Martin | GER | TEAM VORARLBERG SANTIC | 05h02’47” |
24 | LARSEN | Mathias Alexander E. | DEN | KOMETA XSTRA CYCLING TEAM | DNF | |
54 | MOSCHETTI | Matteo | ITA | TREK – SEGAFREDO | DNF | |
106 | SWEECK | Diether | BEL | ALPECIN – FENIX | DNF | |
141 | ABERASTURI IZAGA | Jon | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | DNF | |
146 | CAÑELLAS SANCHEZ | Xavier | ESP | CAJA RURAL – SEGUROS RGA | DNF | |
155 | RÓZSA | Balázs | HUN | TEAM NOVAK | DNF | |
162 | KUMP | Marko | SLO | ADRIA MOBIL | DNF | |
172 | SZARKA | Gergely | HUN | GIOTTI VICTORIA | DNF | |
193 | KAŇKOVSKÝ | Alois | CZE | ELKOV – KASPER | DNF |
Versenyinformáció
1. szakasz 2020. AUGUSZTUS 29., SZOMBAT: 1. szakasz, Esztergom–Esztergom (118 km) Rajt (Esztergom, Szent István tér): 11:30 Várható befutó (Esztergom, Szent István tér): 14:20
Versenyinformáció
1. szakasz
2020. AUGUSZTUS 29., SZOMBAT:
1. szakasz, Esztergom–Esztergom (118 km)
Rajt (Esztergom, Szent István tér): 11:30
Várható befutó (Esztergom, Szent István tér): 14:20
2. szakasz
2020. AUGUSZTUS 30., VASÁRNAP:
2. szakasz, Debrecen–Hajdúszoboszló (158 km)
Start (Debrecen, Nagyerdei körút): 13:00
Várható befutó (Hajdúszoboszló, Hősök tere): 16:30
3. szakasz
2020. AUGUSZTUS 31., HÉTFŐ:
3. szakasz, Karcag–Nyíregyháza (182 km)
Start (Karcag, Kossuth tér: 12:30
Várható befutó (Nyíregyháza, Kossuth tér): 16:30
4. szakasz
2020. SZEPTEMBER 1., KEDD:
4. szakasz, Sárospatak–Kazincbarcika (180 km)
Start (Sárospatak, Eötvös út: 12:00
Várható befutó (Kazincbarcika, Építők útja): 16:20
5. szakasz
2020. SZEPTEMBER 2., SZERDA:
5. szakasz, Miskolc–Gyöngyös-Kékestető (188 km)
Start (Miskolc, Szent István tér): 11:30
Várható befutó (Gyöngyös-Kékestető): 16:30