2020. augusztus

202029augEgész nap02szepÁtütemezettKiemeltTour de Hongrie 2020Magyar Kerékpáros KörversenySzakág:OrszágútKategória:UCI 2.1

Időpont

2020. augusztus 29. - 2020. szeptember 2.

Szervező

Vuelta Kft.info@vuelta.hu 1103 Budapest, Hangár utca 10.

Eredmények

ÖSSZETETT EREDMÉNYEK

ÖSSZETETT

Rank BIB Last Name First Name Country Team Result
1 14 VALTER Attila HUN CCC TEAM 18h45’55”
2 56 SIMMONS Quinn USA TREK – SEGAFREDO 18h46’07”
3 45 HOWSON Damien AUS MITCHELTON – SCOTT 18h46’11”
4 1 BADILATTI Matteo SUI ISRAEL START – UP NATION 18h46’20”
5 62 FOSS Tobias S. NOR JUMBO – VISMA 18h46’21”
6 161 BRAJKOVIC Janez SLO ADRIA MOBIL 18h46’22”
7 183 GUERIN Alexis FRA TEAM VORARLBERG SANTIC 18h46’25”
8 121 HUYS Laurens BEL BINGOAL WB 18h46’25”
9 144 RODRIGUEZ MARTIN Cristian ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA 18h46’32”
10 5 PICCOLI James CAN ISRAEL START – UP NATION 18h46’42”
11 43 DURBRIDGE Luke AUS MITCHELTON – SCOTT 18h46’44”
12 111 HOELGAARD Markus NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 18h46’52”
13 192 HNÍK Karel CZE ELKOV – KASPER 18h46’52”
14 66 TOLHOEK Antwan NED JUMBO – VISMA 18h47’01”
15 61 BOUWMAN Koen NED JUMBO – VISMA 18h47’01”
16 182 STÜSSI Colin Chris SUI TEAM VORARLBERG SANTIC 18h47’08”
17 163 HOČEVAR Kristjan SLO ADRIA MOBIL 18h47’10”
18 94 RUMAC Josip CRO ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 18h47’11”
19 142 GARCIA SUSA Jhojan Orlando COL CAJA RURAL – SEGUROS RGA 18h47’18”
20 133 MERTENS Julian BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 18h47’36”
21 21 DINA Márton HUN KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 18h47’46”
22 195 SCHLEGEL Michal CZE ELKOV – KASPER 18h47’49”
23 16 WISNIOWSKI Lukasz POL CCC TEAM 18h47’51”
24 112 TRÆEN Torstein NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 18h47’52”
25 86 BONGIORNO Francesco Manuel ITA VINI ZABU KTM 18h48’01”
26 4 GOLDSTEIN Omer ISR ISRAEL START – UP NATION 18h48’07”
27 25 GRAVALOS LOPEZ Arturo ESP KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 18h48’16”
28 194 KUKRLE Michael CZE ELKOV – KASPER 18h48’29”
29 23 GARAVAGLIA Giacomo ITA KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 18h48’56”
30 84 TORTOMASI Leonardo ITA VINI ZABU KTM 18h48’59”
31 64 HARPER Chris AUS JUMBO – VISMA 18h48’59”
32 46 KONYCHEV Alexander ITA MITCHELTON – SCOTT 18h49’09”
33 71 KUSZTOR Péter HUN TEAM NOVO NORDISK 18h49’17”
34 104 ROUILLER Loris SUI ALPECIN – FENIX 18h49’37”
35 171 FILUTÁS Viktor HUN GIOTTI VICTORIA 18h50’00”
36 113 KULSET Kristian NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 18h50’03”
37 95 RIVERA SERRANO Kevin CRC ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 18h50’05”
38 63 HOFSTEDE Lennard NED JUMBO – VISMA 18h50’46”
39 72 PLANET Charles FRA TEAM NOVO NORDISK 18h50’54”
40 83 GONZÁLEZ Roberto PAN VINI ZABU KTM 18h51’09”
41 166 HORVAT Žiga SLO ADRIA MOBIL 18h51’58”
42 35 SZATMÁRY András HUN TEAM HUN 18h52’20”
43 115 ABRAHAMSEN Jonas NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 18h52’24”
44 52 KIRSCH Alex LUX TREK – SEGAFREDO 18h52’51”
45 181 THALMANN Roland SUI TEAM VORARLBERG SANTIC 18h54’12”
46 196 ŤOUPALÍK Adam CZE ELKOV – KASPER 18h54’29”
47 122 MORTIER Julien BEL BINGOAL WB 18h54’53”
48 134 PLANCKAERT Emiel BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 18h55’43”
49 132 DE WILDE Gilles BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 18h55’44”
50 76 LOZANO RIBA David ESP TEAM NOVO NORDISK 18h55’48”
51 123 NÕMMELA Aksel EST BINGOAL WB 18h55’49”
52 75 BRAND Sam GBR TEAM NOVO NORDISK 18h55’49”
53 114 SLEEN Torjus NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 18h55’49”
54 103 MEISEN Marcel GER ALPECIN – FENIX 18h55’49”
55 135 VAN DEN BOSSCHE Fabio BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 18h55’49”
56 65 LINDEMAN Bert-Jan NED JUMBO – VISMA 18h55’49”
57 11 GRADEK Kamil POL CCC TEAM 18h56’44”
58 105 VAN DER POEL David NED ALPECIN – FENIX 18h57’06”
59 81 STACCHIOTTI Riccardo ITA VINI ZABU KTM 18h57’11”
60 82 MITRI James NZL VINI ZABU KTM 18h58’09”
61 174 DIMA Emil ROU GIOTTI VICTORIA 18h58’12”
62 73 PERON Andrea ITA TEAM NOVO NORDISK 18h58’15”
63 131 DE PESTEL Sander BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 18h58’40”
64 102 BENOIST Antoine FRA ALPECIN – FENIX 18h58’53”
65 15 PALUTA Michal POL CCC TEAM 19h00’24”
66 36 PALUMBY Zsombor HUN TEAM HUN 19h01’26”
67 165 PER David SLO ADRIA MOBIL 19h03’02”
68 41 GROVES Kaden AUS MITCHELTON – SCOTT 19h03’05”
69 185 KUEN Maximilian AUT TEAM VORARLBERG SANTIC 19h03’13”
70 55 MULLEN Ryan IRL TREK – SEGAFREDO 19h03’17”
71 96 VIEL Mattia ITA ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 19h03’51”
72 191 ZAHÁLKA Matěj CZE ELKOV – KASPER 19h04’02”
73 85 STOJNIĆ Veljko SRB VINI ZABU KTM 19h04’28”
74 6 SUTHERLAND Rory AUS ISRAEL START – UP NATION 19h04’46”
75 154 SANÒ Simone ITA TEAM NOVAK 19h04’58”
76 164 KATRAŠNIK Gašper SLO ADRIA MOBIL 19h05’07”
77 93 PACIONI Luca ITA ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 19h05’17”
78 153 DEMENTYEV Yehor UKR TEAM NOVAK 19h05’44”
79 26 SEVILLA LOPEZ Diego Pablo ESP KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 19h05’58”
80 51 CLARKE William AUS TREK – SEGAFREDO 19h06’44”
81 31 KARL Adam HUN TEAM HUN 19h06’51”
82 53 LIEPINS Emils LAT TREK – SEGAFREDO 19h08’00”
83 136 WEEMAES Sasha BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 19h08’32”
84 33 OROSZ Gergő HUN TEAM HUN 19h09’03”
85 124 REX Laurenz BEL WALLONIE – BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM 19h09’04”
86 91 PELIKÁN János Zsombor HUN ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 19h09’04”
87 156 SZENTPÉTERI András HUN TEAM NOVAK 19h09’05”
88 22 VERZA Riccardo ITA KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 19h10’38”
89 173 GUARDINI Andrea ITA GIOTTI VICTORIA 19h11’22”
90 42 EDMONDSON Alexander AUS MITCHELTON – SCOTT 19h11’24”
91 101 VANDEPUTTE Niels BEL ALPECIN – FENIX 19h11’46”
92 3 EINHORN Itamar ISR ISRAEL START – UP NATION 19h12’06”
93 44 PEÁK Barnabás HUN MITCHELTON – SCOTT 19h12’28”
94 184 MEILER Lukas GER TEAM VORARLBERG SANTIC 19h13’36”
95 145 URBANO FONTIVEROS Carmelo ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA 19h14’12”
96 116 BLIKRA Erlend NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 19h14’29”
97 2 BARBIER Rudy FRA ISRAEL START – UP NATION 19h15’03”
98 13 MARECZKO Jakub ITA CCC TEAM 19h17’03”
99 74 HENTTALA Joonas FIN TEAM NOVO NORDISK 19h21’38”
100 186 MEILER Martin GER TEAM VORARLBERG SANTIC 19h31’02”

HEGYI ÖSSZETETT

Rank BIB Last Name First Name Country Team Result
1 14 VALTER Attila HUN CCC TEAM 21
2 76 LOZANO RIBA David ESP TEAM NOVO NORDISK 21
3 181 THALMANN Roland SUI TEAM VORARLBERG SANTIC 18
4 61 BOUWMAN Koen NED JUMBO – VISMA 15
5 56 SIMMONS Quinn USA TREK – SEGAFREDO 13
6 45 HOWSON Damien AUS MITCHELTON – SCOTT 11
7 121 HUYS Laurens BEL BINGOAL WB 10
8 184 MEILER Lukas GER TEAM VORARLBERG SANTIC 8
9 85 STOJNIĆ Veljko SRB VINI ZABU KTM 6
10 1 BADILATTI Matteo SUI ISRAEL START – UP NATION 6
11 62 FOSS Tobias S. NOR JUMBO – VISMA 6
12 64 HARPER Chris AUS JUMBO – VISMA 5
13 182 STÜSSI Colin Chris SUI TEAM VORARLBERG SANTIC 4
14 91 PELIKÁN János Zsombor HUN ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 3
15 72 PLANET Charles FRA TEAM NOVO NORDISK 2
16 96 VIEL Mattia ITA ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 2
17 161 BRAJKOVIC Janez SLO ADRIA MOBIL 1
18 44 PEÁK Barnabás HUN MITCHELTON – SCOTT 1

PONTVERSENY

Rank BIB Last Name First Name Country Team Result
1 13 MARECZKO Jakub ITA CCC TEAM 90
2 105 VAN DER POEL David NED ALPECIN – FENIX 73
3 3 EINHORN Itamar ISR ISRAEL START – UP NATION 59
4 173 GUARDINI Andrea ITA GIOTTI VICTORIA 58
5 41 GROVES Kaden AUS MITCHELTON – SCOTT 53
6 93 PACIONI Luca ITA ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 52
7 53 LIEPINS Emils LAT TREK – SEGAFREDO 50
8 136 WEEMAES Sasha BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 36
9 116 BLIKRA Erlend NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 34
10 196 ŤOUPALÍK Adam CZE ELKOV – KASPER 32
11 14 VALTER Attila HUN CCC TEAM 30
12 46 KONYCHEV Alexander ITA MITCHELTON – SCOTT 30
13 56 SIMMONS Quinn USA TREK – SEGAFREDO 28
14 45 HOWSON Damien AUS MITCHELTON – SCOTT 26
15 2 BARBIER Rudy FRA ISRAEL START – UP NATION 26
16 1 BADILATTI Matteo SUI ISRAEL START – UP NATION 22
17 62 FOSS Tobias S. NOR JUMBO – VISMA 22
18 11 GRADEK Kamil POL CCC TEAM 22
19 26 SEVILLA LOPEZ Diego Pablo ESP KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 21
20 161 BRAJKOVIC Janez SLO ADRIA MOBIL 18
21 123 NÕMMELA Aksel EST BINGOAL WB 18
22 121 HUYS Laurens BEL BINGOAL WB 16
23 81 STACCHIOTTI Riccardo ITA VINI ZABU KTM 16
24 183 GUERIN Alexis FRA TEAM VORARLBERG SANTIC 14
25 111 HOELGAARD Markus NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 14
26 122 MORTIER Julien BEL BINGOAL WB 14
27 31 KARL Adam HUN TEAM HUN 13
28 144 RODRIGUEZ MARTIN Cristian ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA 12
29 5 PICCOLI James CAN ISRAEL START – UP NATION 10
30 63 HOFSTEDE Lennard NED JUMBO – VISMA 9
31 43 DURBRIDGE Luke AUS MITCHELTON – SCOTT 8
32 181 THALMANN Roland SUI TEAM VORARLBERG SANTIC 6
33 85 STOJNIĆ Veljko SRB VINI ZABU KTM 6
34 192 HNÍK Karel CZE ELKOV – KASPER 6
35 182 STÜSSI Colin Chris SUI TEAM VORARLBERG SANTIC 6
36 115 ABRAHAMSEN Jonas NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 6
37 134 PLANCKAERT Emiel BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 6
38 35 SZATMÁRY András HUN TEAM HUN 5
39 132 DE WILDE Gilles BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 5
40 61 BOUWMAN Koen NED JUMBO – VISMA 4
41 135 VAN DEN BOSSCHE Fabio BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 4
42 164 KATRAŠNIK Gašper SLO ADRIA MOBIL 4
43 64 HARPER Chris AUS JUMBO – VISMA 3
44 51 CLARKE William AUS TREK – SEGAFREDO 3
45 113 KULSET Kristian NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 3
46 112 TRÆEN Torstein NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 2
47 15 PALUTA Michal POL CCC TEAM 2
48 96 VIEL Mattia ITA ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 2
49 124 REX Laurenz BEL WALLONIE – BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM 2
50 184 MEILER Lukas GER TEAM VORARLBERG SANTIC 2
51 66 TOLHOEK Antwan NED JUMBO – VISMA 1
52 25 GRAVALOS LOPEZ Arturo ESP KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 1
53 166 HORVAT Žiga SLO ADRIA MOBIL 1
54 76 LOZANO RIBA David ESP TEAM NOVO NORDISK 1
55 73 PERON Andrea ITA TEAM NOVO NORDISK 1
56 55 MULLEN Ryan IRL TREK – SEGAFREDO 1
57 91 PELIKÁN János Zsombor HUN ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 1

LEGJOBB MAGYAR VERSENYZŐ

Rank BIB Last Name First Name Team
1 14 VALTER Attila CCC TEAM
21 21 DINA Márton KOMETA XSTRA CYCLING TEAM
33 71 KUSZTOR Péter TEAM NOVO NORDISK
35 171 FILUTÁS Viktor GIOTTI VICTORIA
42 35 SZATMÁRY András TEAM HUN
66 36 PALUMBY Zsombor TEAM HUN
81 31 KARL Adam TEAM HUN
84 33 OROSZ Gergő TEAM HUN
86 91 PELIKÁN János Zsombor ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC
87 156 SZENTPÉTERI András TEAM NOVAK
93 44 PEÁK Barnabás MITCHELTON – SCOTT

1. szakasz

Rank BIB Last Name First Name Country Team Result
1 141 ABERASTURI IZAGA Jon ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA 02h48’04”
2 41 GROVES Kaden AUS MITCHELTON – SCOTT 02h48’04”
3 196 ŤOUPALÍK Adam CZE ELKOV – KASPER 02h48’04”
4 11 GRADEK Kamil POL CCC TEAM 02h48’04”
5 105 VAN DER POEL David NED ALPECIN – FENIX 02h48’04”
6 3 EINHORN Itamar ISR ISRAEL START – UP NATION 02h48’04”
7 26 SEVILLA LOPEZ Diego Pablo ESP KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 02h48’04”
8 123 NÕMMELA Aksel EST BINGOAL WB 02h48’04”
9 81 STACCHIOTTI Riccardo ITA VINI ZABU KTM 02h48’04”
10 111 HOELGAARD Markus NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 02h48’04”
11 72 PLANET Charles FRA TEAM NOVO NORDISK 02h48’04”
12 182 STÜSSI Colin Chris SUI TEAM VORARLBERG SANTIC 02h48’04”
13 135 VAN DEN BOSSCHE Fabio BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 02h48’04”
14 61 BOUWMAN Koen NED JUMBO – VISMA 02h48’04”
15 62 FOSS Tobias S. NOR JUMBO – VISMA 02h48’04”
16 56 SIMMONS Quinn USA TREK – SEGAFREDO 02h48’04”
17 45 HOWSON Damien AUS MITCHELTON – SCOTT 02h48’04”
18 16 WISNIOWSKI Lukasz POL CCC TEAM 02h48’04”
19 21 DINA Márton HUN KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 02h48’04”
20 112 TRÆEN Torstein NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 02h48’04”
21 66 TOLHOEK Antwan NED JUMBO – VISMA 02h48’04”
22 125 SIX Franklin BEL BINGOAL WB 02h48’04”
23 4 GOLDSTEIN Omer ISR ISRAEL START – UP NATION 02h48’04”
24 83 GONZÁLEZ Roberto PAN VINI ZABU KTM 02h48’04”
25 86 BONGIORNO Francesco Manuel ITA VINI ZABU KTM 02h48’04”
26 55 MULLEN Ryan IRL TREK – SEGAFREDO 02h48’04”
27 94 RUMAC Josip CRO ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 02h48’04”
28 14 VALTER Attila HUN CCC TEAM 02h48’04”
29 76 LOZANO RIBA David ESP TEAM NOVO NORDISK 02h48’04”
30 121 HUYS Laurens BEL BINGOAL WB 02h48’04”
31 131 DE PESTEL Sander BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 02h48’04”
32 181 THALMANN Roland SUI TEAM VORARLBERG SANTIC 02h48’04”
33 192 HNÍK Karel CZE ELKOV – KASPER 02h48’04”
34 1 BADILATTI Matteo SUI ISRAEL START – UP NATION 02h48’04”
35 103 MEISEN Marcel GER ALPECIN – FENIX 02h48’04”
36 144 RODRIGUEZ MARTIN Cristian ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA 02h48’04”
37 5 PICCOLI James CAN ISRAEL START – UP NATION 02h48’04”
38 165 PER David SLO ADRIA MOBIL 02h48’04”
39 73 PERON Andrea ITA TEAM NOVO NORDISK 02h48’04”
40 133 MERTENS Julian BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 02h48’04”
41 195 SCHLEGEL Michal CZE ELKOV – KASPER 02h48’04”
42 194 KUKRLE Michael CZE ELKOV – KASPER 02h48’04”
43 132 DE WILDE Gilles BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 02h48’04”
44 115 ABRAHAMSEN Jonas NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 02h48’04”
45 113 KULSET Kristian NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 02h48’04”
46 46 KONYCHEV Alexander ITA MITCHELTON – SCOTT 02h48’04”
47 183 GUERIN Alexis FRA TEAM VORARLBERG SANTIC 02h48’04”
48 25 GRAVALOS LOPEZ Arturo ESP KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 02h48’04”
49 75 BRAND Sam GBR TEAM NOVO NORDISK 02h48’04”
50 71 KUSZTOR Péter HUN TEAM NOVO NORDISK 02h48’04”
51 161 BRAJKOVIC Janez SLO ADRIA MOBIL 02h48’04”
52 166 HORVAT Žiga SLO ADRIA MOBIL 02h48’04”
53 84 TORTOMASI Leonardo ITA VINI ZABU KTM 02h48’04”
54 92 BISOLTI Alessandro ITA ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 02h48’04”
55 163 HOČEVAR Kristjan SLO ADRIA MOBIL 02h48’04”
56 142 GARCIA SUSA Jhojan Orlando COL CAJA RURAL – SEGUROS RGA 02h48’04”
57 35 SZATMÁRY András HUN TEAM HUN 02h48’04”
58 43 DURBRIDGE Luke AUS MITCHELTON – SCOTT 02h48’04”
59 114 SLEEN Torjus NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 02h48’04”
60 65 LINDEMAN Bert-Jan NED JUMBO – VISMA 02h48’04”
61 6 SUTHERLAND Rory AUS ISRAEL START – UP NATION 02h49’38”
62 104 ROUILLER Loris SUI ALPECIN – FENIX 02h49’41”
63 23 GARAVAGLIA Giacomo ITA KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 02h49’48”
64 64 HARPER Chris AUS JUMBO – VISMA 02h48’04”
65 51 CLARKE William AUS TREK – SEGAFREDO 02h50’08”
66 171 FILUTÁS Viktor HUN GIOTTI VICTORIA 02h50’12”
67 15 PALUTA Michal POL CCC TEAM 02h48’04”
68 102 BENOIST Antoine FRA ALPECIN – FENIX 02h50’21”
69 63 HOFSTEDE Lennard NED JUMBO – VISMA 02h48’04”
70 134 PLANCKAERT Emiel BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 02h48’04”
71 31 KARL Adam HUN TEAM HUN 02h50’37”
72 95 RIVERA SERRANO Kevin CRC ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 02h50’40”
73 2 BARBIER Rudy FRA ISRAEL START – UP NATION 02h50’58”
74 101 VANDEPUTTE Niels BEL ALPECIN – FENIX 02h53’28”
75 164 KATRAŠNIK Gašper SLO ADRIA MOBIL 02h53’28”
76 146 CAÑELLAS SANCHEZ Xavier ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA 02h53’28”
77 44 PEÁK Barnabás HUN MITCHELTON – SCOTT 02h53’28”
78 22 VERZA Riccardo ITA KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 02h53’28”
79 85 STOJNIĆ Veljko SRB VINI ZABU KTM 02h53’28”
80 42 EDMONDSON Alexander AUS MITCHELTON – SCOTT 02h53’28”
81 52 KIRSCH Alex LUX TREK – SEGAFREDO 02h53’28”
82 122 MORTIER Julien BEL BINGOAL WB 02h55’08”
83 156 SZENTPÉTERI András HUN TEAM NOVAK 02h55’08”
84 153 DEMENTYEV Yehor UKR TEAM NOVAK 02h55’08”
85 173 GUARDINI Andrea ITA GIOTTI VICTORIA 02h55’08”
86 91 PELIKÁN János Zsombor HUN ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 02h55’08”
87 93 PACIONI Luca ITA ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 02h55’08”
88 185 KUEN Maximilian AUT TEAM VORARLBERG SANTIC 02h55’08”
89 82 MITRI James NZL VINI ZABU KTM 02h56’07”
90 96 VIEL Mattia ITA ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 02h56’08”
91 172 SZARKA Gergely HUN GIOTTI VICTORIA 02h56’08”
92 155 RÓZSA Balázs HUN TEAM NOVAK 02h56’08”
93 174 DIMA Emil ROU GIOTTI VICTORIA 02h56’08”
94 184 MEILER Lukas GER TEAM VORARLBERG SANTIC 02h56’08”
95 191 ZAHÁLKA Matěj CZE ELKOV – KASPER 02h57’33”
96 136 WEEMAES Sasha BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 02h57’33”
97 74 HENTTALA Joonas FIN TEAM NOVO NORDISK 02h57’33”
98 145 URBANO FONTIVEROS Carmelo ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA 02h57’33”
99 162 KUMP Marko SLO ADRIA MOBIL 02h57’33”
100 24 LARSEN Mathias Alexander E. DEN KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 02h57’33”
101 36 PALUMBY Zsombor HUN TEAM HUN 02h58’40”
102 53 LIEPINS Emils LAT TREK – SEGAFREDO 02h58’43”
103 186 MEILER Martin GER TEAM VORARLBERG SANTIC 02h58’43”
104 106 SWEECK Diether BEL ALPECIN – FENIX 02h58’43”
105 154 SANÒ Simone ITA TEAM NOVAK 03h00’59”
106 33 OROSZ Gergő HUN TEAM HUN 03h01’18”
107 13 MARECZKO Jakub ITA CCC TEAM 03h01’19”
108 54 MOSCHETTI Matteo ITA TREK – SEGAFREDO 03h01’19”
109 143 OSORIO CARVAJAL Alejandro COL CAJA RURAL – SEGUROS RGA 03h01’19”
110 193 KAŇKOVSKÝ Alois CZE ELKOV – KASPER 03h01’19”
111 126 VALLEE Boris BEL BINGOAL WB 03h01’19”
112 124 REX Laurenz BEL WALLONIE – BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM 03h01’19”
113 116 BLIKRA Erlend NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 03h01’47”
114 12 MALECKI Kamil POL CCC TEAM 02h48’04”
32 DINA Dániel HUN TEAM HUN DNF
34 ISTLSTEKKER Zsolt HUN TEAM HUN DNF
151 NOVAK Carol-Eduard ROU TEAM NOVAK DNF
152 WERMESER Zsombor HUN TEAM NOVAK DNF
175 JITARU Ciprian Ioan ROU GIOTTI VICTORIA DNF

2. szakasz

Rank BIB Last Name First Name Country Team Result
1 13 MARECZKO Jakub ITA CCC TEAM 03h38’20”
2 54 MOSCHETTI Matteo ITA TREK – SEGAFREDO 03h38’20”
3 93 PACIONI Luca ITA ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 03h38’20”
4 173 GUARDINI Andrea ITA GIOTTI VICTORIA 03h38’20”
5 3 EINHORN Itamar ISR ISRAEL START – UP NATION 03h38’20”
6 46 KONYCHEV Alexander ITA MITCHELTON – SCOTT 03h38’20”
7 193 KAŇKOVSKÝ Alois CZE ELKOV – KASPER 03h38’20”
8 53 LIEPINS Emils LAT TREK – SEGAFREDO 03h38’20”
9 2 BARBIER Rudy FRA ISRAEL START – UP NATION 03h38’20”
10 116 BLIKRA Erlend NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 03h38’20”
11 105 VAN DER POEL David NED ALPECIN – FENIX 03h38’20”
12 136 WEEMAES Sasha BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 03h38’20”
13 123 NÕMMELA Aksel EST BINGOAL WB 03h38’20”
14 31 KARL Adam HUN TEAM HUN 03h38’20”
15 73 PERON Andrea ITA TEAM NOVO NORDISK 03h38’20”
16 146 CAÑELLAS SANCHEZ Xavier ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA 03h38’20”
17 23 GARAVAGLIA Giacomo ITA KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 03h38’20”
18 124 REX Laurenz BEL WALLONIE – BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM 03h38’20”
19 33 OROSZ Gergő HUN TEAM HUN 03h38’20”
20 81 STACCHIOTTI Riccardo ITA VINI ZABU KTM 03h38’20”
21 131 DE PESTEL Sander BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 03h38’20”
22 71 KUSZTOR Péter HUN TEAM NOVO NORDISK 03h38’20”
23 21 DINA Márton HUN KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 03h38’20”
24 41 GROVES Kaden AUS MITCHELTON – SCOTT 03h38’20”
25 111 HOELGAARD Markus NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 03h38’20”
26 16 WISNIOWSKI Lukasz POL CCC TEAM 03h38’20”
27 52 KIRSCH Alex LUX TREK – SEGAFREDO 03h38’20”
28 55 MULLEN Ryan IRL TREK – SEGAFREDO 03h38’20”
29 14 VALTER Attila HUN CCC TEAM 03h38’20”
30 4 GOLDSTEIN Omer ISR ISRAEL START – UP NATION 03h38’20”
31 11 GRADEK Kamil POL CCC TEAM 03h38’20”
32 104 ROUILLER Loris SUI ALPECIN – FENIX 03h38’20”
33 94 RUMAC Josip CRO ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 03h38’20”
34 134 PLANCKAERT Emiel BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 03h38’20”
35 196 ŤOUPALÍK Adam CZE ELKOV – KASPER 03h38’20”
36 65 LINDEMAN Bert-Jan NED JUMBO – VISMA 03h38’20”
37 45 HOWSON Damien AUS MITCHELTON – SCOTT 03h38’20”
38 183 GUERIN Alexis FRA TEAM VORARLBERG SANTIC 03h38’20”
39 181 THALMANN Roland SUI TEAM VORARLBERG SANTIC 03h38’20”
40 62 FOSS Tobias S. NOR JUMBO – VISMA 03h38’20”
41 56 SIMMONS Quinn USA TREK – SEGAFREDO 03h38’20”
42 133 MERTENS Julian BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 03h38’20”
43 63 HOFSTEDE Lennard NED JUMBO – VISMA 03h38’20”
44 66 TOLHOEK Antwan NED JUMBO – VISMA 03h38’20”
45 82 MITRI James NZL VINI ZABU KTM 03h38’20”
46 83 GONZÁLEZ Roberto PAN VINI ZABU KTM 03h38’20”
47 1 BADILATTI Matteo SUI ISRAEL START – UP NATION 03h38’20”
48 112 TRÆEN Torstein NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 03h38’20”
49 86 BONGIORNO Francesco Manuel ITA VINI ZABU KTM 03h38’20”
50 85 STOJNIĆ Veljko SRB VINI ZABU KTM 03h38’20”
51 142 GARCIA SUSA Jhojan Orlando COL CAJA RURAL – SEGUROS RGA 03h38’20”
52 194 KUKRLE Michael CZE ELKOV – KASPER 03h38’20”
53 96 VIEL Mattia ITA ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 03h38’20”
54 95 RIVERA SERRANO Kevin CRC ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 03h38’20”
55 72 PLANET Charles FRA TEAM NOVO NORDISK 03h38’20”
56 76 LOZANO RIBA David ESP TEAM NOVO NORDISK 03h38’20”
57 164 KATRAŠNIK Gašper SLO ADRIA MOBIL 03h38’20”
58 102 BENOIST Antoine FRA ALPECIN – FENIX 03h38’20”
59 61 BOUWMAN Koen NED JUMBO – VISMA 03h38’20”
60 84 TORTOMASI Leonardo ITA VINI ZABU KTM 03h38’20”
61 113 KULSET Kristian NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 03h38’20”
62 75 BRAND Sam GBR TEAM NOVO NORDISK 03h38’20”
63 74 HENTTALA Joonas FIN TEAM NOVO NORDISK 03h38’20”
64 143 OSORIO CARVAJAL Alejandro COL CAJA RURAL – SEGUROS RGA 03h38’20”
65 144 RODRIGUEZ MARTIN Cristian ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA 03h38’20”
66 114 SLEEN Torjus NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 03h38’20”
67 174 DIMA Emil ROU GIOTTI VICTORIA 03h38’20”
68 92 BISOLTI Alessandro ITA ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 03h38’20”
69 25 GRAVALOS LOPEZ Arturo ESP KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 03h38’20”
70 195 SCHLEGEL Michal CZE ELKOV – KASPER 03h38’20”
71 192 HNÍK Karel CZE ELKOV – KASPER 03h38’20”
72 191 ZAHÁLKA Matěj CZE ELKOV – KASPER 03h38’20”
73 156 SZENTPÉTERI András HUN TEAM NOVAK 03h38’20”
74 103 MEISEN Marcel GER ALPECIN – FENIX 03h38’20”
75 101 VANDEPUTTE Niels BEL ALPECIN – FENIX 03h38’20”
76 106 SWEECK Diether BEL ALPECIN – FENIX 03h38’20”
77 15 PALUTA Michal POL CCC TEAM 03h38’20”
78 64 HARPER Chris AUS JUMBO – VISMA 03h38’20”
79 22 VERZA Riccardo ITA KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 03h38’20”
80 154 SANÒ Simone ITA TEAM NOVAK 03h38’20”
81 121 HUYS Laurens BEL BINGOAL WB 03h38’20”
82 91 PELIKÁN János Zsombor HUN ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 03h38’20”
83 5 PICCOLI James CAN ISRAEL START – UP NATION 03h38’20”
84 161 BRAJKOVIC Janez SLO ADRIA MOBIL 03h38’20”
85 165 PER David SLO ADRIA MOBIL 03h38’20”
86 162 KUMP Marko SLO ADRIA MOBIL 03h38’20”
87 36 PALUMBY Zsombor HUN TEAM HUN 03h38’20”
88 35 SZATMÁRY András HUN TEAM HUN 03h38’20”
89 155 RÓZSA Balázs HUN TEAM NOVAK 03h38’20”
90 6 SUTHERLAND Rory AUS ISRAEL START – UP NATION 03h38’20”
91 163 HOČEVAR Kristjan SLO ADRIA MOBIL 03h38’20”
92 24 LARSEN Mathias Alexander E. DEN KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 03h38’20”
93 185 KUEN Maximilian AUT TEAM VORARLBERG SANTIC 03h38’20”
94 115 ABRAHAMSEN Jonas NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 03h38’20”
95 51 CLARKE William AUS TREK – SEGAFREDO 03h38’20”
96 43 DURBRIDGE Luke AUS MITCHELTON – SCOTT 03h38’20”
97 44 PEÁK Barnabás HUN MITCHELTON – SCOTT 03h38’20”
98 166 HORVAT Žiga SLO ADRIA MOBIL 03h38’20”
99 153 DEMENTYEV Yehor UKR TEAM NOVAK 03h38’20”
100 26 SEVILLA LOPEZ Diego Pablo ESP KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 03h38’20”
101 141 ABERASTURI IZAGA Jon ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA 03h38’20”
102 145 URBANO FONTIVEROS Carmelo ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA 03h38’20”
103 172 SZARKA Gergely HUN GIOTTI VICTORIA 03h38’20”
104 171 FILUTÁS Viktor HUN GIOTTI VICTORIA 03h38’20”
105 122 MORTIER Julien BEL BINGOAL WB 03h38’20”
106 132 DE WILDE Gilles BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 03h38’20”
107 135 VAN DEN BOSSCHE Fabio BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 03h38’20”
108 125 SIX Franklin BEL BINGOAL WB 03h38’20”
109 42 EDMONDSON Alexander AUS MITCHELTON – SCOTT 03h38’20”
110 184 MEILER Lukas GER TEAM VORARLBERG SANTIC 03h38’20”
111 182 STÜSSI Colin Chris SUI TEAM VORARLBERG SANTIC 03h38’20”
112 186 MEILER Martin GER TEAM VORARLBERG SANTIC 03h38’20”
113 126 VALLEE Boris BEL BINGOAL WB 03h38’20”
12 MALECKI Kamil POL CCC TEAM DNF

3. szakasz

Rank BIB Last Name First Name Country Team Result
1 13 MARECZKO Jakub ITA CCC TEAM 03h48’33”
2 41 GROVES Kaden AUS MITCHELTON – SCOTT 03h48’33”
3 116 BLIKRA Erlend NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 03h48’33”
4 54 MOSCHETTI Matteo ITA TREK – SEGAFREDO 03h48’33”
5 105 VAN DER POEL David NED ALPECIN – FENIX 03h48’33”
6 3 EINHORN Itamar ISR ISRAEL START – UP NATION 03h48’33”
7 173 GUARDINI Andrea ITA GIOTTI VICTORIA 03h48’33”
8 2 BARBIER Rudy FRA ISRAEL START – UP NATION 03h48’33”
9 93 PACIONI Luca ITA ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 03h48’33”
10 53 LIEPINS Emils LAT TREK – SEGAFREDO 03h48’33”
11 136 WEEMAES Sasha BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 03h48’33”
12 146 CAÑELLAS SANCHEZ Xavier ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA 03h48’33”
13 81 STACCHIOTTI Riccardo ITA VINI ZABU KTM 03h48’33”
14 124 REX Laurenz BEL WALLONIE – BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM 03h48’33”
15 31 KARL Adam HUN TEAM HUN 03h48’33”
16 73 PERON Andrea ITA TEAM NOVO NORDISK 03h48’33”
17 33 OROSZ Gergő HUN TEAM HUN 03h48’33”
18 123 NÕMMELA Aksel EST BINGOAL WB 03h48’33”
19 84 TORTOMASI Leonardo ITA VINI ZABU KTM 03h48’33”
20 85 STOJNIĆ Veljko SRB VINI ZABU KTM 03h48’33”
21 153 DEMENTYEV Yehor UKR TEAM NOVAK 03h48’33”
22 162 KUMP Marko SLO ADRIA MOBIL 03h48’33”
23 56 SIMMONS Quinn USA TREK – SEGAFREDO 03h48’33”
24 21 DINA Márton HUN KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 03h48’33”
25 94 RUMAC Josip CRO ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 03h48’33”
26 196 ŤOUPALÍK Adam CZE ELKOV – KASPER 03h48’33”
27 71 KUSZTOR Péter HUN TEAM NOVO NORDISK 03h48’33”
28 141 ABERASTURI IZAGA Jon ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA 03h48’33”
29 193 KAŇKOVSKÝ Alois CZE ELKOV – KASPER 03h48’33”
30 45 HOWSON Damien AUS MITCHELTON – SCOTT 03h48’33”
31 62 FOSS Tobias S. NOR JUMBO – VISMA 03h48’33”
32 154 SANÒ Simone ITA TEAM NOVAK 03h48’33”
33 102 BENOIST Antoine FRA ALPECIN – FENIX 03h48’33”
34 14 VALTER Attila HUN CCC TEAM 03h48’33”
35 75 BRAND Sam GBR TEAM NOVO NORDISK 03h48’33”
36 64 HARPER Chris AUS JUMBO – VISMA 03h48’33”
37 171 FILUTÁS Viktor HUN GIOTTI VICTORIA 03h48’33”
38 101 VANDEPUTTE Niels BEL ALPECIN – FENIX 03h48’33”
39 133 MERTENS Julian BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 03h48’33”
40 132 DE WILDE Gilles BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 03h48’33”
41 23 GARAVAGLIA Giacomo ITA KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 03h48’33”
42 155 RÓZSA Balázs HUN TEAM NOVAK 03h48’33”
43 72 PLANET Charles FRA TEAM NOVO NORDISK 03h48’33”
44 76 LOZANO RIBA David ESP TEAM NOVO NORDISK 03h48’33”
45 183 GUERIN Alexis FRA TEAM VORARLBERG SANTIC 03h48’33”
46 86 BONGIORNO Francesco Manuel ITA VINI ZABU KTM 03h48’33”
47 36 PALUMBY Zsombor HUN TEAM HUN 03h48’33”
48 35 SZATMÁRY András HUN TEAM HUN 03h48’33”
49 4 GOLDSTEIN Omer ISR ISRAEL START – UP NATION 03h48’33”
50 61 BOUWMAN Koen NED JUMBO – VISMA 03h48’33”
51 83 GONZÁLEZ Roberto PAN VINI ZABU KTM 03h48’33”
52 25 GRAVALOS LOPEZ Arturo ESP KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 03h48’33”
53 24 LARSEN Mathias Alexander E. DEN KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 03h48’33”
54 115 ABRAHAMSEN Jonas NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 03h48’33”
55 135 VAN DEN BOSSCHE Fabio BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 03h48’33”
56 122 MORTIER Julien BEL BINGOAL WB 03h48’33”
57 172 SZARKA Gergely HUN GIOTTI VICTORIA 03h48’33”
58 113 KULSET Kristian NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 03h48’33”
59 145 URBANO FONTIVEROS Carmelo ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA 03h48’33”
60 194 KUKRLE Michael CZE ELKOV – KASPER 03h48’33”
61 111 HOELGAARD Markus NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 03h48’33”
62 184 MEILER Lukas GER TEAM VORARLBERG SANTIC 03h48’33”
63 114 SLEEN Torjus NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 03h48’33”
64 134 PLANCKAERT Emiel BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 03h48’33”
65 103 MEISEN Marcel GER ALPECIN – FENIX 03h48’33”
66 106 SWEECK Diether BEL ALPECIN – FENIX 03h48’33”
67 181 THALMANN Roland SUI TEAM VORARLBERG SANTIC 03h48’33”
68 66 TOLHOEK Antwan NED JUMBO – VISMA 03h48’33”
69 112 TRÆEN Torstein NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 03h48’33”
70 131 DE PESTEL Sander BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 03h48’33”
71 192 HNÍK Karel CZE ELKOV – KASPER 03h48’33”
72 43 DURBRIDGE Luke AUS MITCHELTON – SCOTT 03h48’33”
73 52 KIRSCH Alex LUX TREK – SEGAFREDO 03h48’33”
74 65 LINDEMAN Bert-Jan NED JUMBO – VISMA 03h48’33”
75 82 MITRI James NZL VINI ZABU KTM 03h48’33”
76 1 BADILATTI Matteo SUI ISRAEL START – UP NATION 03h48’33”
77 144 RODRIGUEZ MARTIN Cristian ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA 03h48’33”
78 63 HOFSTEDE Lennard NED JUMBO – VISMA 03h48’33”
79 143 OSORIO CARVAJAL Alejandro COL CAJA RURAL – SEGUROS RGA 03h48’33”
80 5 PICCOLI James CAN ISRAEL START – UP NATION 03h48’33”
81 182 STÜSSI Colin Chris SUI TEAM VORARLBERG SANTIC 03h48’33”
82 104 ROUILLER Loris SUI ALPECIN – FENIX 03h48’33”
83 142 GARCIA SUSA Jhojan Orlando COL CAJA RURAL – SEGUROS RGA 03h48’33”
84 161 BRAJKOVIC Janez SLO ADRIA MOBIL 03h48’33”
85 11 GRADEK Kamil POL CCC TEAM 03h48’33”
86 92 BISOLTI Alessandro ITA ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 03h48’33”
87 74 HENTTALA Joonas FIN TEAM NOVO NORDISK 03h48’33”
88 96 VIEL Mattia ITA ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 03h48’33”
89 51 CLARKE William AUS TREK – SEGAFREDO 03h48’33”
90 163 HOČEVAR Kristjan SLO ADRIA MOBIL 03h48’33”
91 156 SZENTPÉTERI András HUN TEAM NOVAK 03h48’33”
92 16 WISNIOWSKI Lukasz POL CCC TEAM 03h48’33”
93 15 PALUTA Michal POL CCC TEAM 03h48’33”
94 195 SCHLEGEL Michal CZE ELKOV – KASPER 03h48’33”
95 164 KATRAŠNIK Gašper SLO ADRIA MOBIL 03h48’33”
96 121 HUYS Laurens BEL BINGOAL WB 03h48’33”
97 166 HORVAT Žiga SLO ADRIA MOBIL 03h48’33”
98 91 PELIKÁN János Zsombor HUN ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 03h48’33”
99 174 DIMA Emil ROU GIOTTI VICTORIA 03h48’33”
100 191 ZAHÁLKA Matěj CZE ELKOV – KASPER 03h48’33”
101 165 PER David SLO ADRIA MOBIL 03h48’33”
102 26 SEVILLA LOPEZ Diego Pablo ESP KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 03h48’33”
103 55 MULLEN Ryan IRL TREK – SEGAFREDO 03h48’33”
104 95 RIVERA SERRANO Kevin CRC ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 03h48’33”
105 46 KONYCHEV Alexander ITA MITCHELTON – SCOTT 03h48’33”
106 185 KUEN Maximilian AUT TEAM VORARLBERG SANTIC 03h48’53”
107 44 PEÁK Barnabás HUN MITCHELTON – SCOTT 03h48’59”
108 186 MEILER Martin GER TEAM VORARLBERG SANTIC 03h49’00”
109 6 SUTHERLAND Rory AUS ISRAEL START – UP NATION 03h49’10”
110 42 EDMONDSON Alexander AUS MITCHELTON – SCOTT 03h49’13”
111 22 VERZA Riccardo ITA KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 03h49’29”
125 SIX Franklin BEL BINGOAL WB DNS
126 VALLEE Boris BEL BINGOAL WB DNS

4. szakasz

Rank BIB Last Name First Name Country Team Result
1 13 MARECZKO Jakub ITA CCC TEAM 03h55’53”
2 53 LIEPINS Emils LAT TREK – SEGAFREDO 03h55’53”
3 105 VAN DER POEL David NED ALPECIN – FENIX 03h55’53”
4 136 WEEMAES Sasha BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 03h55’53”
5 173 GUARDINI Andrea ITA GIOTTI VICTORIA 03h55’53”
6 141 ABERASTURI IZAGA Jon ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA 03h55’53”
7 93 PACIONI Luca ITA ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 03h55’53”
8 122 MORTIER Julien BEL BINGOAL WB 03h55’53”
9 46 KONYCHEV Alexander ITA MITCHELTON – SCOTT 03h55’53”
10 31 KARL Adam HUN TEAM HUN 03h55’53”
11 196 ŤOUPALÍK Adam CZE ELKOV – KASPER 03h55’53”
12 115 ABRAHAMSEN Jonas NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 03h55’53”
13 164 KATRAŠNIK Gašper SLO ADRIA MOBIL 03h55’53”
14 54 MOSCHETTI Matteo ITA TREK – SEGAFREDO 03h55’53”
15 193 KAŇKOVSKÝ Alois CZE ELKOV – KASPER 03h55’53”
16 182 STÜSSI Colin Chris SUI TEAM VORARLBERG SANTIC 03h55’53”
17 2 BARBIER Rudy FRA ISRAEL START – UP NATION 03h55’53”
18 181 THALMANN Roland SUI TEAM VORARLBERG SANTIC 03h55’53”
19 21 DINA Márton HUN KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 03h55’53”
20 114 SLEEN Torjus NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 03h55’53”
21 104 ROUILLER Loris SUI ALPECIN – FENIX 03h55’53”
22 16 WISNIOWSKI Lukasz POL CCC TEAM 03h55’53”
23 94 RUMAC Josip CRO ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 03h55’53”
24 14 VALTER Attila HUN CCC TEAM 03h55’53”
25 62 FOSS Tobias S. NOR JUMBO – VISMA 03h55’53”
26 103 MEISEN Marcel GER ALPECIN – FENIX 03h55’53”
27 72 PLANET Charles FRA TEAM NOVO NORDISK 03h55’53”
28 52 KIRSCH Alex LUX TREK – SEGAFREDO 03h55’53”
29 3 EINHORN Itamar ISR ISRAEL START – UP NATION 03h55’53”
30 71 KUSZTOR Péter HUN TEAM NOVO NORDISK 03h55’53”
31 33 OROSZ Gergő HUN TEAM HUN 03h55’53”
32 4 GOLDSTEIN Omer ISR ISRAEL START – UP NATION 03h55’53”
33 55 MULLEN Ryan IRL TREK – SEGAFREDO 03h55’53”
34 171 FILUTÁS Viktor HUN GIOTTI VICTORIA 03h55’53”
35 1 BADILATTI Matteo SUI ISRAEL START – UP NATION 03h55’53”
36 154 SANÒ Simone ITA TEAM NOVAK 03h55’53”
37 153 DEMENTYEV Yehor UKR TEAM NOVAK 03h55’53”
38 75 BRAND Sam GBR TEAM NOVO NORDISK 03h55’53”
39 35 SZATMÁRY András HUN TEAM HUN 03h55’53”
40 82 MITRI James NZL VINI ZABU KTM 03h55’53”
41 84 TORTOMASI Leonardo ITA VINI ZABU KTM 03h55’53”
42 25 GRAVALOS LOPEZ Arturo ESP KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 03h55’53”
43 45 HOWSON Damien AUS MITCHELTON – SCOTT 03h55’53”
44 86 BONGIORNO Francesco Manuel ITA VINI ZABU KTM 03h55’53”
45 185 KUEN Maximilian AUT TEAM VORARLBERG SANTIC 03h55’53”
46 144 RODRIGUEZ MARTIN Cristian ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA 03h55’53”
47 66 TOLHOEK Antwan NED JUMBO – VISMA 03h55’53”
48 83 GONZÁLEZ Roberto PAN VINI ZABU KTM 03h55’53”
49 74 HENTTALA Joonas FIN TEAM NOVO NORDISK 03h55’53”
50 133 MERTENS Julian BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 03h55’53”
51 36 PALUMBY Zsombor HUN TEAM HUN 03h55’53”
52 135 VAN DEN BOSSCHE Fabio BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 03h55’53”
53 134 PLANCKAERT Emiel BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 03h55’53”
54 174 DIMA Emil ROU GIOTTI VICTORIA 03h55’53”
55 73 PERON Andrea ITA TEAM NOVO NORDISK 03h55’53”
56 22 VERZA Riccardo ITA KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 03h55’53”
57 194 KUKRLE Michael CZE ELKOV – KASPER 03h55’53”
58 76 LOZANO RIBA David ESP TEAM NOVO NORDISK 03h55’53”
59 96 VIEL Mattia ITA ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 03h55’53”
60 111 HOELGAARD Markus NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 03h55’53”
61 112 TRÆEN Torstein NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 03h55’53”
62 113 KULSET Kristian NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 03h55’53”
63 195 SCHLEGEL Michal CZE ELKOV – KASPER 03h55’53”
64 102 BENOIST Antoine FRA ALPECIN – FENIX 03h55’53”
65 192 HNÍK Karel CZE ELKOV – KASPER 03h55’53”
66 146 CAÑELLAS SANCHEZ Xavier ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA 03h55’53”
67 142 GARCIA SUSA Jhojan Orlando COL CAJA RURAL – SEGUROS RGA 03h55’53”
68 121 HUYS Laurens BEL BINGOAL WB 03h55’53”
69 63 HOFSTEDE Lennard NED JUMBO – VISMA 03h55’53”
70 64 HARPER Chris AUS JUMBO – VISMA 03h55’53”
71 132 DE WILDE Gilles BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 03h55’53”
72 61 BOUWMAN Koen NED JUMBO – VISMA 03h55’53”
73 123 NÕMMELA Aksel EST BINGOAL WB 03h55’53”
74 56 SIMMONS Quinn USA TREK – SEGAFREDO 03h55’53”
75 43 DURBRIDGE Luke AUS MITCHELTON – SCOTT 03h55’53”
76 23 GARAVAGLIA Giacomo ITA KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 03h55’53”
77 5 PICCOLI James CAN ISRAEL START – UP NATION 03h55’53”
78 131 DE PESTEL Sander BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 03h55’53”
79 191 ZAHÁLKA Matěj CZE ELKOV – KASPER 03h55’53”
80 95 RIVERA SERRANO Kevin CRC ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 03h55’53”
81 165 PER David SLO ADRIA MOBIL 03h56’33”
82 24 LARSEN Mathias Alexander E. DEN KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 03h55’53”
83 65 LINDEMAN Bert-Jan NED JUMBO – VISMA 03h55’53”
84 11 GRADEK Kamil POL CCC TEAM 03h57’06”
85 183 GUERIN Alexis FRA TEAM VORARLBERG SANTIC 03h55’53”
86 51 CLARKE William AUS TREK – SEGAFREDO 03h57’18”
87 106 SWEECK Diether BEL ALPECIN – FENIX 03h57’34”
88 101 VANDEPUTTE Niels BEL ALPECIN – FENIX 03h57’57”
89 116 BLIKRA Erlend NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 03h55’53”
90 42 EDMONDSON Alexander AUS MITCHELTON – SCOTT 03h55’53”
91 161 BRAJKOVIC Janez SLO ADRIA MOBIL 03h55’53”
92 163 HOČEVAR Kristjan SLO ADRIA MOBIL 03h55’53”
93 166 HORVAT Žiga SLO ADRIA MOBIL 03h55’53”
94 41 GROVES Kaden AUS MITCHELTON – SCOTT 03h55’53”
95 81 STACCHIOTTI Riccardo ITA VINI ZABU KTM 03h55’53”
96 85 STOJNIĆ Veljko SRB VINI ZABU KTM 03h55’53”
97 124 REX Laurenz BEL WALLONIE – BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM 03h55’53”
98 162 KUMP Marko SLO ADRIA MOBIL 03h55’53”
99 172 SZARKA Gergely HUN GIOTTI VICTORIA 04h02’05”
100 91 PELIKÁN János Zsombor HUN ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 04h02’05”
101 6 SUTHERLAND Rory AUS ISRAEL START – UP NATION 04h02’05”
102 156 SZENTPÉTERI András HUN TEAM NOVAK 04h02’05”
103 15 PALUTA Michal POL CCC TEAM 04h02’05”
104 186 MEILER Martin GER TEAM VORARLBERG SANTIC 04h02’12”
105 145 URBANO FONTIVEROS Carmelo ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA 04h02’41”
106 184 MEILER Lukas GER TEAM VORARLBERG SANTIC 04h02’41”
107 26 SEVILLA LOPEZ Diego Pablo ESP KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 04h02’41”
108 44 PEÁK Barnabás HUN MITCHELTON – SCOTT 04h06’42”
109 155 RÓZSA Balázs HUN TEAM NOVAK 04h08’31”
143 OSORIO CARVAJAL Alejandro COL CAJA RURAL – SEGUROS RGA DNF
92 BISOLTI Alessandro ITA ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC DNS

5. szakasz

Rank BIB Last Name First Name Country Team Result
1 14 VALTER Attila HUN CCC TEAM 04h35’15”
2 56 SIMMONS Quinn USA TREK – SEGAFREDO 04h35’25”
3 45 HOWSON Damien AUS MITCHELTON – SCOTT 04h35’27”
4 1 BADILATTI Matteo SUI ISRAEL START – UP NATION 04h35’30”
5 62 FOSS Tobias S. NOR JUMBO – VISMA 04h35’32”
6 161 BRAJKOVIC Janez SLO ADRIA MOBIL 04h35’32”
7 121 HUYS Laurens BEL BINGOAL WB 04h35’35”
8 183 GUERIN Alexis FRA TEAM VORARLBERG SANTIC 04h35’35”
9 144 RODRIGUEZ MARTIN Cristian ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA 04h35’42”
10 5 PICCOLI James CAN ISRAEL START – UP NATION 04h35’52”
11 43 DURBRIDGE Luke AUS MITCHELTON – SCOTT 04h35’54”
12 192 HNÍK Karel CZE ELKOV – KASPER 04h36’02”
13 111 HOELGAARD Markus NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 04h36’02”
14 61 BOUWMAN Koen NED JUMBO – VISMA 04h36’11”
15 66 TOLHOEK Antwan NED JUMBO – VISMA 04h36’11”
16 182 STÜSSI Colin Chris SUI TEAM VORARLBERG SANTIC 04h36’18”
17 163 HOČEVAR Kristjan SLO ADRIA MOBIL 04h36’20”
18 94 RUMAC Josip CRO ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 04h36’21”
19 23 GARAVAGLIA Giacomo ITA KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 04h36’22”
20 142 GARCIA SUSA Jhojan Orlando COL CAJA RURAL – SEGUROS RGA 04h36’28”
21 52 KIRSCH Alex LUX TREK – SEGAFREDO 04h36’37”
22 95 RIVERA SERRANO Kevin CRC ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 04h36’39”
23 133 MERTENS Julian BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 04h36’46”
24 21 DINA Márton HUN KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 04h36’56”
25 122 MORTIER Julien BEL BINGOAL WB 04h36’59”
26 195 SCHLEGEL Michal CZE ELKOV – KASPER 04h36’59”
27 16 WISNIOWSKI Lukasz POL CCC TEAM 04h37’01”
28 171 FILUTÁS Viktor HUN GIOTTI VICTORIA 04h37’02”
29 112 TRÆEN Torstein NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 04h37’04”
30 104 ROUILLER Loris SUI ALPECIN – FENIX 04h37’10”
31 86 BONGIORNO Francesco Manuel ITA VINI ZABU KTM 04h37’11”
32 4 GOLDSTEIN Omer ISR ISRAEL START – UP NATION 04h37’17”
33 25 GRAVALOS LOPEZ Arturo ESP KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 04h37’27”
34 194 KUKRLE Michael CZE ELKOV – KASPER 04h37’39”
35 84 TORTOMASI Leonardo ITA VINI ZABU KTM 04h38’09”
36 64 HARPER Chris AUS JUMBO – VISMA 04h38’12”
37 46 KONYCHEV Alexander ITA MITCHELTON – SCOTT 04h38’19”
38 71 KUSZTOR Péter HUN TEAM NOVO NORDISK 04h38’27”
39 82 MITRI James NZL VINI ZABU KTM 04h39’16”
40 113 KULSET Kristian NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 04h39’16”
41 174 DIMA Emil ROU GIOTTI VICTORIA 04h39’18”
42 36 PALUMBY Zsombor HUN TEAM HUN 04h40’00”
43 72 PLANET Charles FRA TEAM NOVO NORDISK 04h40’04”
44 63 HOFSTEDE Lennard NED JUMBO – VISMA 04h40’05”
45 83 GONZÁLEZ Roberto PAN VINI ZABU KTM 04h40’19”
46 166 HORVAT Žiga SLO ADRIA MOBIL 04h41’09”
47 154 SANÒ Simone ITA TEAM NOVAK 04h41’13”
48 115 ABRAHAMSEN Jonas NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 04h41’34”
49 35 SZATMÁRY András HUN TEAM HUN 04h41’35”
50 15 PALUTA Michal POL CCC TEAM 04h43’24”
51 181 THALMANN Roland SUI TEAM VORARLBERG SANTIC 04h43’28”
52 191 ZAHÁLKA Matěj CZE ELKOV – KASPER 04h43’43”
53 196 ŤOUPALÍK Adam CZE ELKOV – KASPER 04h43’43”
54 11 GRADEK Kamil POL CCC TEAM 04h44’41”
55 44 PEÁK Barnabás HUN MITCHELTON – SCOTT 04h44’59”
56 75 BRAND Sam GBR TEAM NOVO NORDISK 04h44’59”
57 33 OROSZ Gergő HUN TEAM HUN 04h44’59”
58 114 SLEEN Torjus NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 04h44’59”
59 96 VIEL Mattia ITA ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 04h44’59”
60 65 LINDEMAN Bert-Jan NED JUMBO – VISMA 04h44’59”
61 76 LOZANO RIBA David ESP TEAM NOVO NORDISK 04h44’59”
62 185 KUEN Maximilian AUT TEAM VORARLBERG SANTIC 04h44’59”
63 134 PLANCKAERT Emiel BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 04h44’59”
64 124 REX Laurenz BEL WALLONIE – BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM 04h44’59”
65 135 VAN DEN BOSSCHE Fabio BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 04h44’59”
66 132 DE WILDE Gilles BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 04h44’59”
67 156 SZENTPÉTERI András HUN TEAM NOVAK 04h44’59”
68 91 PELIKÁN János Zsombor HUN ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 04h44’59”
69 123 NÕMMELA Aksel EST BINGOAL WB 04h44’59”
70 103 MEISEN Marcel GER ALPECIN – FENIX 04h44’59”
71 6 SUTHERLAND Rory AUS ISRAEL START – UP NATION 04h45’33”
72 102 BENOIST Antoine FRA ALPECIN – FENIX 04h45’46”
73 105 VAN DER POEL David NED ALPECIN – FENIX 04h46’21”
74 81 STACCHIOTTI Riccardo ITA VINI ZABU KTM 04h46’21”
75 53 LIEPINS Emils LAT TREK – SEGAFREDO 04h46’37”
76 145 URBANO FONTIVEROS Carmelo ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA 04h47’05”
77 73 PERON Andrea ITA TEAM NOVO NORDISK 04h47’25”
78 93 PACIONI Luca ITA ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC 04h47’27”
79 153 DEMENTYEV Yehor UKR TEAM NOVAK 04h47’50”
80 131 DE PESTEL Sander BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 04h47’50”
81 184 MEILER Lukas GER TEAM VORARLBERG SANTIC 04h47’56”
82 136 WEEMAES Sasha BEL SPORT VLAANDEREN – BALOISE 04h48’13”
83 85 STOJNIĆ Veljko SRB VINI ZABU KTM 04h48’20”
84 26 SEVILLA LOPEZ Diego Pablo ESP KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 04h48’25”
85 164 KATRAŠNIK Gašper SLO ADRIA MOBIL 04h48’53”
86 116 BLIKRA Erlend NOR UNO – X PRO CYCLING TEAM 04h50’00”
87 165 PER David SLO ADRIA MOBIL 04h51’32”
88 51 CLARKE William AUS TREK – SEGAFREDO 04h52’28”
89 41 GROVES Kaden AUS MITCHELTON – SCOTT 04h52’28”
90 55 MULLEN Ryan IRL TREK – SEGAFREDO 04h52’28”
91 13 MARECZKO Jakub ITA CCC TEAM 04h53’28”
92 173 GUARDINI Andrea ITA GIOTTI VICTORIA 04h53’28”
93 22 VERZA Riccardo ITA KOMETA XSTRA CYCLING TEAM 04h53’28”
94 31 KARL Adam HUN TEAM HUN 04h53’28”
95 101 VANDEPUTTE Niels BEL ALPECIN – FENIX 04h53’28”
96 42 EDMONDSON Alexander AUS MITCHELTON – SCOTT 04h54’30”
97 3 EINHORN Itamar ISR ISRAEL START – UP NATION 05h01’19”
98 2 BARBIER Rudy FRA ISRAEL START – UP NATION 05h01’19”
99 74 HENTTALA Joonas FIN TEAM NOVO NORDISK 05h01’19”
100 186 MEILER Martin GER TEAM VORARLBERG SANTIC 05h02’47”
24 LARSEN Mathias Alexander E. DEN KOMETA XSTRA CYCLING TEAM DNF
54 MOSCHETTI Matteo ITA TREK – SEGAFREDO DNF
106 SWEECK Diether BEL ALPECIN – FENIX DNF
141 ABERASTURI IZAGA Jon ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA DNF
146 CAÑELLAS SANCHEZ Xavier ESP CAJA RURAL – SEGUROS RGA DNF
155 RÓZSA Balázs HUN TEAM NOVAK DNF
162 KUMP Marko SLO ADRIA MOBIL DNF
172 SZARKA Gergely HUN GIOTTI VICTORIA DNF
193 KAŇKOVSKÝ Alois CZE ELKOV – KASPER DNF

Versenyinformáció

1. szakasz

2020. AUGUSZTUS 29., SZOMBAT:
1. szakasz, Esztergom–Esztergom (118 km)
Rajt (Esztergom, Szent István tér): 11:30
Várható befutó (Esztergom, Szent István tér): 14:20


2. szakasz

2020. AUGUSZTUS 30., VASÁRNAP:
2. szakasz, Debrecen–Hajdúszoboszló (158 km)
Start (Debrecen, Nagyerdei körút): 13:00
Várható befutó (Hajdúszoboszló, Hősök tere): 16:30


3. szakasz

2020. AUGUSZTUS 31., HÉTFŐ:
3. szakasz, Karcag–Nyíregyháza (182 km)
Start (Karcag, Kossuth tér: 12:30
Várható befutó (Nyíregyháza, Kossuth tér): 16:30


4. szakasz

2020. SZEPTEMBER 1., KEDD:
4. szakasz, Sárospatak–Kazincbarcika (180 km)
Start (Sárospatak, Eötvös út: 12:00
Várható befutó (Kazincbarcika, Építők útja): 16:20


5. szakasz

2020. SZEPTEMBER 2., SZERDA:
5. szakasz, Miskolc–Gyöngyös-Kékestető (188 km)
Start (Miskolc, Szent István tér): 11:30
Várható befutó (Gyöngyös-Kékestető): 16:30

'Fel a tetejéhez' gomb