Országút

Időfutam OB információk

Az Időfutam OB versenykiírás:

2018jún2810:0016:00KiemeltIdőfutam OBDebrecen - BocskaikertSzakág:OrszágútKategória:OB

Az Időfutam OB nevezési listája rajtidőkkel:

RajtszámUCI kódNévEgyesület, városKategóriaTáv RRRAJTRAJT NT
21110023594323DOROGI Alex MartinKőbányai Torna Club SEU136,00 km10:00:000:00:00
20710023625443LERNYEI SamuHungaro FondoU136,00 km10:01:000:01:00
21210023635143PAKOT András GusztávKőbányai Torna Club SEU136,00 km10:02:000:02:00
21310023652422TOMKA RubenSárréti SEU136,00 km10:03:000:03:00
21010059270418CSÁKI SzabolcsKONTENT-DKSIU136,00 km10:04:000:04:00
21510063367858HANCZ TamásSZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SEU136,00 km10:05:000:05:00
21610060541623ERDŐS DánielViadukt Se BiatorbágyU136,00 km10:06:000:06:00
20910059654374MAGYAR BendegúzKis-Galya KSEU136,00 km10:07:000:07:00
21410063368363GANGL BenceSZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SEU136,00 km10:08:000:08:00
20810076947252MANCE Imre JonathanHungaro FondoU136,00 km10:09:000:09:00
20610079170774MEGGYESI HubaGyőri Atlétikai Club / GyőrU136,00 km10:10:000:10:00
20510081166045SZABÓ Balázs GergelyBUI SZSE- BalatonboglárU136,00 km10:11:000:11:00
20410023593010SÁRY BoglárkaKSI SEWU156,00 km10:13:000:13:00
20110081166348SZABÓ Gréta AdélBUI SZSE- BalatonboglárWU156,00 km10:14:000:14:00
20310023623524KŐSZEGI BiankaKSI SEWU156,00 km10:15:000:15:00
20210023603215FISCHER FanniHungaro FondoWU156,00 km10:16:000:16:00
20010081172513POHNER GrétaBUI SZSE- BalatonboglárWU156,00 km10:17:000:17:00
19410023597454CSORBA LázárPiroska Szörp Kecskeméti ESU1510,00 km10:20:000:20:00
18810023599777ARNÓTH JózsefKONTENT-DKSIU1510,00 km10:21:000:21:00
19210023602104FEHÉRVÁRI Marcell ImreKSI SEU1510,00 km10:22:000:22:00
18510023603316FISCHER MárkHungaro FondoU1510,00 km10:23:000:23:00
19010023617258KÁRPÁTI BálintKőbányai Torna Club SEU1510,00 km10:24:000:24:00
18210023626756MAGYAR GergőGyőri Atlétikai Club / GyőrU1510,00 km10:25:000:25:00
19110023627362MAJOROS DávidKőbányai Torna Club SEU1510,00 km10:26:000:26:00
19610023627463BÁN BenedekSzekszárdi Szabadidős Kerékpáros EgyesületU1510,00 km10:27:000:27:00
18910023635850PÁLL ZsomborKONTENT-DKSIU1510,00 km10:28:000:28:00
19310023649287SZEGEDI MarcellKSI SEU1510,00 km10:29:000:29:00
19510023652321TOMKA IstvánSárréti SEU1510,00 km10:30:000:30:00
18310056135496TÓTH MárkóGyőri Atlétikai Club / GyőrU1510,00 km10:31:000:31:00
18410056229466BOGNÁR MarcellHungaro FondoU1510,00 km10:32:000:32:00
19710060541522ERDŐS GergelyViadukt Se BiatorbágyU1510,00 km10:33:000:33:00
18710073399173TAKÁCS-VALENT MárkKis-Galya KSEU1510,00 km10:34:000:34:00
18110073780002KURCZINA MilánGyőri Atlétikai Club / GyőrU1510,00 km10:35:000:35:00
18610076950383LINDMAYER AntalHungaro FondoU1510,00 km10:36:000:36:00
17710023631103NAGY GrétaKONTENT-DKSIWU1710,00 km10:38:000:38:00
18010023633628NEUBAUER ElizaSZINGO-FehérvárWU1710,00 km10:39:000:39:00
17810056121049SÁGI Fanni LiliKONTENT-DKSIWU1710,00 km10:40:000:40:00
17910023652018TIRCSI AndreaKSI SEWU1710,00 km10:41:000:41:00
17610023621605KOVÁCS JuditKONTENT-DKSIWU1710,00 km10:42:000:42:00
16910023601393FÁBIÁN ZalánKSI SEU1715,00 km10:46:000:46:00
16410023604427ÁRVAI KristófKONTENT-DKSIU1715,00 km10:47:000:47:00
15210023608770HÁJOS DánielBVSC-Zugló / BudapestU1715,00 km10:48:000:48:00
15410023611703BAJORFI ÁdámGyőri Atlétikai Club / GyőrU1715,00 km10:49:000:49:00
15810023624130KREKÁCS Barna ZsoltHungaro FondoU1715,00 km10:50:000:50:00
16610023638678POLYÁK GáborKONTENT-DKSIU1715,00 km10:51:000:51:00
17010023628877MÉSZÁROS BenceKSI SEU1715,00 km10:52:000:52:00
16110023629180MIKSA CsobánHungaro FondoU1715,00 km10:53:000:53:00
17110023630800MUSKOVITS DávidKSI SEU1715,00 km10:54:000:54:00
15610023633022NÉMETH CsanádGyőri Atlétikai Club / GyőrU1715,00 km10:55:000:55:00
16510023637870PETŐ DánielKONTENT-DKSIU1715,00 km10:56:000:56:00
15910023625342LERNYEI AndrásHungaro FondoU1715,00 km10:57:000:57:00
16710023642722SÁNTA ÁrminKONTENT-DKSIU1715,00 km10:58:000:58:00
15710056229264ANDAHÁZY BenceHungaro FondoU1715,00 km10:59:000:59:00
17410023652523TOMKA MózesSárréti SEU1715,00 km11:00:001:00:00
16010056197942MEGLÉCZ ÁdámHungaro FondoU1715,00 km11:01:001:01:00
16810023649893SZIJÁRTÓ ZétényKONTENT-DKSIU1715,00 km11:02:001:02:00
16310059654778TAKÁCS-VALENT MátéKis-Galya KSEU1715,00 km11:03:001:03:00
17310060540310CSENKI CsongorPiroska Szörp Kecskeméti ESU1715,00 km11:04:001:04:00
17210062015619SÁNDOR ZalánKSI SEU1715,00 km11:05:001:05:00
15310066952212OSVALD OlivérDr. Bátorfi-Agria  KTK/EgerU1715,00 km11:06:001:06:00
15510073778180FALVI BotondGyőri Atlétikai Club / GyőrU1715,00 km11:07:001:07:00
16210075114558KOVÁCS ÁkosKis-Galya KSEU1715,00 km11:08:001:08:00
17510079654966PODLÓCZKI SzabolcsSZINGO-FehérvárU1715,00 km11:09:001:09:00
15010014856441BUZSÁKI VirágPavé Cycling Academy / BudapestWU1915,00 km11:11:001:11:00
14610023593818BAJORFI EszterGyőri Atlétikai Club / GyőrWU1915,00 km11:12:001:12:00
14510023604528FÖRDŐS Kata BarbaraCube CsömörWU1915,00 km11:13:001:13:00
15110023610487HIDEG NóraSZINGO-FehérvárWU1915,00 km11:14:001:14:00
14910023622312KOVÁCS VivienKSI SEWU1915,00 km11:15:001:15:00
14710023622211KOVÁCS PetraKONTENT-DKSIWU1915,00 km11:16:001:16:00
14810023611093HONOS CsengeKSI SEWU1915,00 km11:17:001:17:00
13910023614228JÓZSÁNÉ ROMÁN SzilviaCsepel-szigeti Kerékpáros Triatlon SEAmatőr női15,00 km11:19:001:19:00
140BARTHA ÉvaNagyhegyesAmatőr női15,00 km11:20:001:20:00
137GASPAR-TORRES MelindaBudapestAmatőr női15,00 km11:21:001:21:00
136GYEBNÁR ÉvaBékéscsabaAmatőr női15,00 km11:22:001:22:00
135HORVÁTH GrétaASE Kerékpár / AlbertirsaAmatőr női15,00 km11:23:001:23:00
142KÁROLYI NatáliaSKSC / SiófokAmatőr női15,00 km11:24:001:24:00
138KÁRPÁTI AndreaBudapestAmatőr női15,00 km11:25:001:25:00
141MÁRIÁN KrisztinaNyíregyházaAmatőr női15,00 km11:26:001:26:00
144ŐSI Eszter AlizVácAmatőr női15,00 km11:27:001:27:00
143VAJKÓ IldikóTeperő Tepertők TiszafüredAmatőr női15,00 km11:28:001:28:00
12210007267506SZILÁGYI SándorBVSC-Zugló / BudapestAmatőr master 315,00 km11:30:001:30:00
129TÖRÖK LászlóMAGIC BIKE  BudapestAmatőr master 315,00 km11:31:001:31:00
13410016079752BALÁS AttilaZENGŐ SE HosszúhetényAmatőr master 315,00 km11:32:001:32:00
13210057794301BALOGH LajosSólyom Team SEAmatőr master 315,00 km11:33:001:33:00
12310063614301GAJDOS TamásDr. Bátorfi-Agria  KTK/EgerAmatőr master 315,00 km11:34:001:34:00
12610073716142VOZÁR Zoltán RóbertKelet-Magyarországi Postás SE/DebrecenAmatőr master 315,00 km11:35:001:35:00
130ANDÓ JánosRS Offingen D.Amatőr master 315,00 km11:36:001:36:00
121GALL Anthony JohnBakony Bike PétfürdőAmatőr master 315,00 km11:37:001:37:00
125JUHÁSZ PéterHajdúszoboszlóAmatőr master 315,00 km11:38:001:38:00
128KOSZTOLÁNYI GyörgyKosztolányi Trans HódmezővásárhelyAmatőr master 315,00 km11:39:001:39:00
12710050038139KOVÁCS BélaKONTENT-DKSIAmatőr master 315,00 km11:40:001:40:00
131PAPP ZoltánSAC -KARBONAAmatőr master 315,00 km11:41:001:41:00
133RÉVÉSZ GáborSzegedAmatőr master 315,00 km11:42:001:42:00
6510007973582KORMOS Veronika AnnaHealth Mate CycleliveFelnőtt női19,00 km11:47:001:47:00
6710003256554ARANY GittaKONTENT-DKSIFelnőtt női19,00 km11:48:001:48:00
7510010785471KAPOTT SzonjaTipográfia Ladies CyclingFelnőtt női19,00 km11:49:001:49:00
7310010905814PÉTERI NikéSZINGO-FehérvárFelnőtt női19,00 km11:50:001:50:00
6010013579980ÁNYOS SzilviaBUI SZSE- BalatonboglárFelnőtt női19,00 km11:51:001:51:00
7110014673858LÁSZLÓ TamaraKSI SEFelnőtt női19,00 km11:52:001:52:00
6610015225243SZABÓ ZsófiaHealth Mate CycleliveFelnőtt női19,00 km11:53:001:53:00
6110015400954BENCZÉS KrisztinaDr. Bátorfi-Agria  KTK/EgerFelnőtt női19,00 km11:54:001:54:00
5910016033777MARTON OrsolyaBiondo Bike ClubFelnőtt női19,00 km11:55:001:55:00
6310016033878MATUZ EtelkaFTC/BudapestFelnőtt női19,00 km11:56:001:56:00
7010016034080KARL Bianka LeticiaKSI SEFelnőtt női19,00 km11:57:001:57:00
6810023596444CSEFKÓ HelgaKONTENT-DKSIFelnőtt női19,00 km11:58:001:58:00
6410023610992BAJORFI TímeaGyőri Atlétikai Club / GyőrFelnőtt női19,00 km11:59:001:59:00
7410055503582TEMELA EszterSZINGO-FehérvárFelnőtt női19,00 km12:00:002:00:00
6910080505637PÉK EszterKONTENT-DKSIFelnőtt női19,00 km12:01:002:01:00
6210080685489HAJNAL AdriennFTC/BudapestFelnőtt női19,00 km12:02:002:02:00
7210002877749KIRÁLY MónikaSC. MICHELA FANINIFelnőtt női19,00 km12:03:002:03:00
5810023601292FÁBIÁN CsongorWV.De Ijsselstreek NL. Elburg HollandiaU1919,00 km12:05:002:05:00
5510023600787ENDRŐDI CsabaSZINGO-FehérvárU1919,00 km12:06:002:06:00
5210064535801SZÉP LeventePiroska Szörp Kecskeméti ESU1919,00 km12:07:002:07:00
5310023605841GENZLER TamásSzekszárdi Szabadidős Kerékpáros EgyesületU1919,00 km12:08:002:08:00
4210023603619ÁRVAI KrisztiánKONTENT-DKSIU1919,00 km12:09:002:09:00
4710023604023FORRAY AndrásKSI SEU1919,00 km12:10:002:10:00
4510023644944SIPOS MátéKONTENT-DKSIU1919,00 km12:11:002:11:00
4910023603013FETTER ErikPilis Cross-Country ClubU1919,00 km12:12:002:12:00
3610023608871BAGI LászlóDr. Bátorfi-Agria  KTK/EgerU1919,00 km12:13:002:13:00
5110023613117IGAZ BátorPiroska Szörp Kecskeméti ESU1919,00 km12:14:002:14:00
4410023628776MÉSZÁROS ÁbelKONTENT-DKSIU1919,00 km12:15:002:15:00
5610023637264PAULUSZ MartinSZINGO-FehérvárU1919,00 km12:16:002:16:00
5410023643833SCHNEIDER SebestyénSzekszárdi Szabadidős Kerékpáros EgyesületU1919,00 km12:17:002:17:00
4810023605033FÜRI Márton JánosKSI SEU1919,00 km12:18:002:18:00
3710023652220TOMKA BoázDr. Bátorfi-Agria  KTK/EgerU1919,00 km12:19:002:19:00
3910079171279DOMSCHITZ AndrásGyőri Atlétikai Club / GyőrU1919,00 km12:20:002:20:00
4310023660304BOGNÁR ÁbelKONTENT-DKSIU1919,00 km12:21:002:21:00
5710050036119KANYÁRI BotondÚjbuda Superior MTBU1919,00 km12:22:002:22:00
3510051220125MONOSTORI Samu BendegúzBringAjka KSEU1919,00 km12:23:002:23:00
4110056198043MEGLÉCZ MátéHungaro FondoU1919,00 km12:24:002:24:00
3810062018447LEPOLD SámuelGreenridersU1919,00 km12:25:002:25:00
4010063403426PÓDA ZsomborGyőri Atlétikai Club / GyőrU1919,00 km12:26:002:26:00
5010023592505GOHÉR MihályPiroska Szörp Kecskeméti ESU1919,00 km12:27:002:27:00
4610023654846VARGA BálintKONTENT-DKSIU1919,00 km12:28:002:28:00
82HRENKÓ NorbertNYKSE / NyíregyházaAmatőr férfi (19-39)19,00 km12:31:002:31:00
7910079732061VARGA NorbertKKB SEAmatőr férfi (19-39)19,00 km12:32:002:32:00
89ATTILA BokorSólyom Team SEAmatőr férfi (19-39)19,00 km12:33:002:33:00
76BARANYAI GyörgyFTC/BudapestAmatőr férfi (19-39)19,00 km12:34:002:34:00
84FRIEDRICH GergelyPákozdAmatőr férfi (19-39)19,00 km12:35:002:35:00
90HRICZ AndrásSólyom Team SEAmatőr férfi (19-39)19,00 km12:36:002:36:00
77IMRE ZsoltFTC/BudapestAmatőr férfi (19-39)19,00 km12:37:002:37:00
85JÁNOKI ÁdámPolythlon ETK / VácAmatőr férfi (19-39)19,00 km12:38:002:38:00
93KÖVÉR LászlóVinibike KSE / NyíregyházaAmatőr férfi (19-39)19,00 km12:39:002:39:00
81MATOLCSI AntalNyíregyházaAmatőr férfi (19-39)19,00 km12:40:002:40:00
86MÉSZÁROS GergőProlog Team / SzegedAmatőr férfi (19-39)19,00 km12:41:002:41:00
94NAGY BendegúzVinibike KSE / NyíregyházaAmatőr férfi (19-39)19,00 km12:42:002:42:00
80NAGY GergőMiránk-DOMKK/DebrecenAmatőr férfi (19-39)19,00 km12:43:002:43:00
83RONALD KubaOKR CyclesAmatőr férfi (19-39)19,00 km12:44:002:44:00
87TÓTH NorbertSAXUM KSCAmatőr férfi (19-39)19,00 km12:45:002:45:00
78SZÉL GáborK3 SE (Kaposvári Kerékpáros Klub) / KaposvárAmatőr férfi (19-39)19,00 km12:46:002:46:00
95SZVATKÓ PéterVinibike KSE / NyíregyházaAmatőr férfi (19-39)19,00 km12:47:002:47:00
91SZÁSZ AttilaSzékesfehérvárAmatőr férfi (19-39)19,00 km12:48:002:48:00
88VARGA SzabolcsSAXUM KSCAmatőr férfi (19-39)19,00 km12:49:002:49:00
92ZSEBE OlivérVeszprémAmatőr férfi (19-39)19,00 km12:50:002:50:00
11210023635951PÁLL JánosKONTENT-DKSIAmatőr master 219,00 km12:52:002:52:00
12010073757568SÁROSI EndreVinibike KSE / NyíregyházaAmatőr master 219,00 km12:53:002:53:00
9810078830163MONOSTORI JózsefBringAjka KSEAmatőr master 219,00 km12:54:002:54:00
109ÁBRAHÁM IstvánGreenridersAmatőr master 219,00 km12:55:002:55:00
118CSALA ViktorTeperő Tepertők TiszafüredAmatőr master 219,00 km12:56:002:56:00
114DIENES ZoltánSAXUM KSCAmatőr master 219,00 km12:57:002:57:00
119Dr. KORMOSÓI LászlóVácAmatőr master 219,00 km12:58:002:58:00
99GÁSPÁR ZsoltBudapestAmatőr master 219,00 km12:59:002:59:00
100HAVAS PéterBudapestAmatőr master 219,00 km13:00:003:00:00
101HIVESSY ZoltánBudapestAmatőr master 219,00 km13:01:003:01:00
115HORVÁTH ÁkosSólyom Team SEAmatőr master 219,00 km13:02:003:02:00
102KALOCSA AttilaBudapestAmatőr master 219,00 km13:03:003:03:00
106KIRÁLY ZoltánDr. Bátorfi-Agria  KTK/EgerAmatőr master 219,00 km13:04:003:04:00
105VIDA ZsoltCsőváz KSEAmatőr master 219,00 km13:05:003:05:00
113KORBÉLY CsabaÓzdAmatőr master 219,00 km13:06:003:06:00
110LEPOLD ZoltánGreenridersAmatőr master 219,00 km13:07:003:07:00
103PAP LászlóBudapestAmatőr master 219,00 km13:08:003:08:00
97PÉCSI PéterBékéscsabaAmatőr master 219,00 km13:09:003:09:00
116RÁKÓCZI ViktorSZINGO-FehérvárAmatőr master 219,00 km13:10:003:10:00
96SZABÓ FerencBalmazújvárosAmatőr master 219,00 km13:11:003:11:00
108SZÉCSI TamásFöldesAmatőr master 219,00 km13:12:003:12:00
117SZENTMÁRTONI SzilárdSzolnokAmatőr master 219,00 km13:13:003:13:00
111TAKÁCS GyörgyHajdúszoboszlóAmatőr master 219,00 km13:14:003:14:00
104TIBOR CsámpaCube CsömörAmatőr master 219,00 km13:15:003:15:00
107KISS NorbertEgerAmatőr master 219,00 km13:16:003:16:00
1910011151950SZARKA GergelyEpronex – Bike HungaryU2338,00 km13:22:003:22:00
2510009659968DINA DánielPannon Cycling TeamU2338,00 km13:23:003:23:00
2210009802943GÖNCZY GergőKONTENT-DKSIU2338,00 km13:24:003:24:00
1710015577776MINKÓ RolandEpronex – Bike HungaryU2338,00 km13:25:003:25:00
3110009825676ZATHURECZKY MárkPannon Cycling TeamU2338,00 km13:26:003:26:00
3210082752401HERCZEG LeventeSAXUM KSCU2338,00 km13:27:003:27:00
2810010785370SZÖLLŐSI FerencPannon Cycling TeamU2338,00 km13:28:003:28:00
2110023601902FEGYVERES MátéKONTENT-DKSIU2338,00 km13:29:003:29:00
3310010199734D.KOVÁCS DávidTeam KTM UKU2338,00 km13:30:003:30:00
2910009820727VALTER AttilaPannon Cycling TeamU2338,00 km13:31:003:31:00
1510015815024FÖRDŐS GergőCube CsömörU2338,00 km13:32:003:32:00
2310015856248KISS HunorKONTENT-DKSIU2338,00 km13:33:003:33:00
1610016085311ANDRÁS VinceDr. Bátorfi-Agria  KTK/EgerU2338,00 km13:34:003:34:00
2710011000790OROSZ GergőPannon Cycling TeamU2338,00 km13:35:003:35:00
2410023649590SZENTPÉTERI AndrásKONTENT-DKSIU2338,00 km13:36:003:36:00
3010023658684WERMESER ZsomborPannon Cycling TeamU2338,00 km13:37:003:37:00
1810056238661SASVÁRI DánielEpronex – Bike HungaryU2338,00 km13:38:003:38:00
3410076683433KARL ÁdámU.C. MONACOU2338,00 km13:39:003:39:00
2010079170370NAGY AndrásGyőri Atlétikai Club / GyőrU2338,00 km13:40:003:40:00
2610009520532FILUTÁS ViktorPannon Cycling TeamU2338,00 km13:41:003:41:00
510006421077FEJES GáborCyklisticky Klub Spartak TlmaceFelnőtt férfi38,00 km14:11:004:11:00
1310007291249DURUCZ MiklósPavé Cycling Academy / BudapestFelnőtt férfi38,00 km14:12:004:12:00
810083147774ANTAL AttilaMerida Maraton Team-CSTFelnőtt férfi38,00 km14:13:004:13:00
910008816775DINA MártonPannon Cycling TeamFelnőtt férfi38,00 km14:14:004:14:00
310009004210PÁPAI ÁdámKONTENT-DKSIFelnőtt férfi38,00 km14:15:004:15:00
710010082526PÁLYI CsabaEpronex – Bike HungaryFelnőtt férfi38,00 km14:16:004:16:00
1410058569085HASKÓ TamásPiroska Szörp Kecskeméti ESFelnőtt férfi38,00 km14:17:004:17:00
1010023621908KOVÁCS MátéPannon Cycling TeamFelnőtt férfi38,00 km14:18:004:18:00
1210013078109KUTÁCS ZsoltPannonhalmi Kerékpáros Sport ClubFelnőtt férfi38,00 km14:19:004:19:00
610011296137DÁNYI PálCsőváz KSEFelnőtt férfi38,00 km14:20:004:20:00
1110023644540SIMON PéterPannon Cycling TeamFelnőtt férfi38,00 km14:21:004:21:00
410056238863PETRÓ KárolyASE Kerékpár / AlbertirsaFelnőtt férfi38,00 km14:22:004:22:00
210010199835PEÁK BarnabásKONTENT-DKSIFelnőtt férfi38,00 km14:23:004:23:00
110008689665PELIKÁN János ZsomborMyBike-StevensFelnőtt férfi38,00 km14:24:004:24:00

Kapcsolódó hírek

Egy hozzászólás

Hozzászólás

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..

Close
X
X