2020szo10oktEgész napXXX. Turul KupaTatabánya - Turul parkolóSzakágOrszágútSorozatAKESZ Amatőr BajnokságÁtütemezett

Időpont

2020. október 10.

Helyszín

Tatabánya - Turul parkoló

HCQ5 CJ Tatabánya

Rajtlisták, eredmények

Rank LastName FirstName Team Time Gap
Hobbi MTB1 fiú
1 VÁGÓ Bence 1:51:46
Hobbi MTB3 férfi
1 TÓTH Zoltán Bridgestone Rockets 0:58:54
2 HORVÁTH Zoltán 1:06:35 0:07:41
Hobbi MTB3 nő
1 HORTOBÁGYI Tímea Sólyom Team SE 1:18:47
2 VARGA Cecília 1:44:23 0:25:36
3 VÁGÓ-LÉVAI Katalin 1:51:47 0:33:00
4 BOTKU Erzsébet 2:28:17 1:09:30
5 ERDEI Magdolna 2:28:18 1:09:31
Hobbi MTB4 férfi
1 GORTVA László Csepel-szigeti Kerékpár és Tri. SE 0:54:18
2 MOLNÁR Gábor Zoltán 1:13:15 0:18:57
3 BARNAVÁRI Attila 1:17:51 0:23:33
Para férfi
1 SZÉNÁSI Péter 1:08:05
Senior2 férfi
1 HUSZÁR László KARBONA 0:54:28
2 HAJAGOS István Szeleshát Birtok Kecskeméti ES 0:54:29 0:00:01
3 ADORJÁN András 0:56:37 0:02:09
4 LABANCZ István 0:56:39 0:02:11
5 PAPP Zoltán KARBONA 0:56:56 0:02:28
6 MENYHÉRT Ferenc 0:58:28 0:04:00
7 NYITRAY László Budapesti Egyetemi Atlétikai Club 0:59:14 0:04:46
8 BERKES Lajos Bakony Bike KE 1:04:23 0:09:55
9 KRAUTH Péter 1:05:05 0:10:37
10 BENKŐ István STUBERS BIKE TEAM 1:06:34 0:12:06
11 VASS László 1:08:21 0:13:53
12 HORVÁTH Imre STUBERs Bike Team SE 1:13:44 0:19:16
Senior3 férfi
1 GÁL István Kerékpársport 2000 SE 0:58:24
U13 fiú
1 ÁRVAY Gellért 1:17:03
2 BAKOS Kristóf Bakony Bike KE 1:17:56 0:00:53
BOGNÁR Balázs TEKER Egyesület Nagykanizsa dnf
U15 fiú
1 PAKOT András Gusztáv Kőbánya Cycling Team 0:53:15
2 ZSEMBERY Boldizsár Újbuda Mountain Bike SZSE 0:53:24 0:00:09
3 DOROGI Alex Martin Kőbánya Cycling Team 0:54:43 0:01:28
4 RÓZSAVÖLGYI Donát Kis Tri Team SE 0:56:09 0:02:54
5 KŐRÖSI Gábor Trek Szabadidő SE 0:56:12 0:02:57
6 BALOGH Zsombor Acél-Vakond Kerékpáros SE 0:58:18 0:05:03
7 FÖLDESI Csaba Miklós CrossKovácsi SKE 0:58:54 0:05:39
8 SZABÓ Balázs Gergely BÚI Szabadidő SE 1:02:44 0:09:29
9 SZIGETI-KOVÁCS Benjamin Kecskemét Első Sor SE 1:13:09 0:19:54
U17 fiú
1 VARGA Kristóf Kőbánya Cycling Team 0:51:12
2 KÁRPÁTI Bálint Kőbánya Cycling Team 0:52:38 0:01:26
3 KOVÁCS Bercell Ferencvárosi Torna Club 0:53:04 0:01:52
4 GYŐRI Richárd Szingo SE 0:53:07 0:01:55
5 GULYÁS Szilveszter Superior Racing Team 0:53:07 0:01:55
6 MAJOROS Dávid Kőbányai Torna Club SE 0:53:34 0:02:22
7 VINCZE Kristóf Péter 0:53:57 0:02:45
8 FERENCZI Bálint Footour SE 0:54:01 0:02:49
9 FABINI Bence 0:55:22 0:04:10
10 RUTTAI Balázs Ferencvárosi Torna Club 0:57:28 0:06:16
11 HAHNENKAMM Max BÚI Szabadidő SE 1:35:20 0:44:08
HOLÁCS Gergő Imre Ferencvárosi Torna Club dnf
WSenior nő
1 BORDÁS Eszter Fehérbike Kerékpáros SE 0:57:30
2 DUCZA Valéria Trek SE 1:00:46 0:03:16
3 BÁNYAI Anikó Oltalom SE 1:01:23 0:03:53
4 DOBOS Ildikó Mátra Biker SC 1:09:34 0:12:04
WU15 lány
1 POHNER Gréta BÚI Szabadidő SE 1:06:32
WU17 lány
1 BITTMANN Panna Acélvakond Cycling Team 0:59:31
2 NÉMETH Bettina Tímea KONTENT-DKSI 1:01:41 0:02:10
3 SZABÓ Gréta Adél BÚI Szabadidő SE 1:08:41 0:09:10
Elit1 férfi
1 SASVÁRI Dániel Zengő SE 1:46:18
2 MIRANDA Felipe Miskolci Road Cycling Club 1:47:41 0:01:23
3 URBÁN Jakab Kőbánya Cycling Team 1:47:41 0:01:23
4 VOCK Mátyás Bakony Racing Team KSE 1:48:04 0:01:46
5 LEPOLD Sámuel Green Riders 1:49:42 0:03:24
6 FŰZFA Ambrus Kecskemét Első Sor SE 1:49:43 0:03:25
7 PÜSPÖKI Dániel Zengő SE 1:49:52 0:03:34
8 HUGAUF Marcell Fillari Team Budaörs 1:49:55 0:03:37
9 KOPÁCSI Attila Kontent-DKSI Cycling Team 1:50:15 0:03:57
10 SZARKA Dávid 1:50:31 0:04:13
11 BALOGH András Zengő SE 1:54:26 0:08:08
12 RÓZSA Balázs 1:55:21 0:09:03
13 LIPPAI Marcell Zengő SE 1:55:22 0:09:04
14 HÉREGI Péter Brigetio Kerékpáros SE 1:56:03 0:09:45
14 MADARÁSZ Áron Brigetio Kerékpáros SE 1:56:03 0:09:45
16 MADARÁSZ Ádám Brigetio Kerékpáros SE 1:56:10 0:09:52
17 MÉSZÁROS Dániel 1:56:39 0:10:21
18 MOLNÁR Bence 1:56:47 0:10:29
19 BODZÁN Károly Zengő SE 1:56:58 0:10:40
20 DINAI István 1:57:00 0:10:42
21 VÖRÖS Ádám Ferencvárosi Torna Club 1:59:09 0:12:51
22 BALLA Tamás Kiválók-BakonySport KSE 2:00:07 0:13:49
23 SZARVAS Balázs 2:17:44 0:31:26
24 SHVEDOV Dániel Daniil Trek Szabadidő SE 2:20:21 0:34:03
25 KARIMOV Matin 2:27:49 0:41:31
FORGÓ István Martfűi Városi SE dnf
SKUBA Ákos Brigetio Kerékpáros SE dnf
Elit2 férfi
1 BLAZSÓ Márton Pécsi Medikus Se. Imperátor 1:46:17
2 BURGERMESTER Balázs 1:46:20 0:00:03
3 SZŐKE Gábor 1:49:50 0:03:33
4 LÁNG Balázs Sólyom Team SE 1:49:52 0:03:35
5 KOVÁCS Kristóf Kőbánya Cycling Team 1:50:49 0:04:32
6 VARGA Szabolcs Saxum Kerékpáros SC 1:52:44 0:06:27
7 SZABÓ Viktor Buruczki Testedző SZSE 1:55:22 0:09:05
8 TÓTH Gábor Salgótarjáni HKE 1:56:21 0:10:04
9 NYIKUS Norbert Szingo SE 1:56:31 0:10:14
10 BUGLEDITS Mihály Superior Racing Team 1:56:53 0:10:36
11 OLÁH Gábor Szingo SE 1:57:12 0:10:55
12 OTTOVAY István Suncity Triathlon Team Egy. 1:57:25 0:11:08
13 EGERVÁRI Gergely Pannonhalmi Kerékpáros SK 1:58:54 0:12:37
14 JELY Gyula 2:03:47 0:17:30
15 MIHÁLY András 2:04:51 0:18:34
16 HORVÁTH Attila Pannonhalma Stelvio Project 2:08:03 0:21:46
17 VÖRÖS Gergely SolarMan Sportegyesület 2:09:00 0:22:43
18 HEPP János 2:15:02 0:28:45
NAGY Ákos dnf
OLÁH Tamás dns
Master férfi
1 MAKÁCS Gábor Szerpentin Kerékpáros Egy. 1:51:25
2 ANTAL Attila Merida Maraton Team-CST 1:51:35 0:00:10
3 TŐKÉS Péter 1:51:35 0:00:10
4 SPECZIÁR Viktor Kőbánya Cycling Team 1:51:50 0:00:25
5 SZALAI Gábor Zengő SE 1:51:51 0:00:26
6 NYITRAI László 1:51:52 0:00:27
7 SZANISZLÓ Attila 1:51:53 0:00:28
8 SÁROSI Endre ViniBike Kerékpáros SE 1:51:53 0:00:28
9 ARANY Gábor Szingo SE 1:51:55 0:00:30
10 HERMANN Róbert Fehérbike Kerékpáros SE 1:51:55 0:00:30
11 PETRÓ Károly ASE Kerékpár 1:52:19 0:00:54
12 ERDŐS László 1:52:30 0:01:05
13 NAGY N. László FaTe Team 1:52:32 0:01:07
14 DERÉKI Barna Szingo SE 1:52:38 0:01:13
15 ALBERT Gergely Sólyom Team SE 1:52:38 0:01:13
16 GÁSPÁR Levente Kecskemét Első Sor SE 1:53:27 0:02:02
17 LIPKA Balázs Tuttobici-Bottecchia SE 1:54:15 0:02:50
18 FERENCZI Ábel FOOTOUR SE 1:59:17 0:07:52
19 NYEMCSOK Zoltán 1:59:26 0:08:01
20 HORVÁTH Attila Nimfas Corporation Team 1:59:33 0:08:08
21 KALOCSA Krisztián 1:59:35 0:08:10
22 VINNAI Zsolt ViniBike Kerékpáros SE 1:59:46 0:08:21
23 FEJES Mihály Csepel-szigeti Kerékpár és Tri. SE 2:00:29 0:09:04
24 ZÁDORI Sándor Fehérbike Kerékpáros SE 2:00:50 0:09:25
25 SZALÁNCZY Csaba Epronex-BSS Oil Team 2:02:37 0:11:12
26 BÁNLAKI Zsolt 2:02:38 0:11:13
27 SZEKERES Péter Kecskemét Első Sor SE 2:03:02 0:11:37
28 KOLLÁR Attila 2:04:10 0:12:45
29 BÁNHIDY Attila Zsolt Magic Bike 2:04:38 0:13:13
30 NAGY Tibor KoM JoY 2:04:50 0:13:25
31 FORGÓ Tibor Salgótarjáni HKE 2:10:01 0:18:36
32 PÁSZKA Tibor Péter 2:10:25 0:19:00
33 SOLTÉSZ Csaba 2:10:33 0:19:08
34 SÉLLEY Csaba 2:10:46 0:19:21
35 FÖLDESI Gábor CrossKovácsi SKE 2:10:47 0:19:22
36 KMETYKÓ Gábor Péter 2:10:54 0:19:29
37 SZÜCS Ferenc TovaFutók SE 2:11:03 0:19:38
38 SÁNTA Ferenc 2:17:59 0:26:34
39 VANCSÓ Gábor Mátra SE 2:19:12 0:27:47
40 TÖRÖK Csaba 2:22:22 0:30:57
41 IVÁN Attila 2:23:51 0:32:26
42 KOLTAI Tamás Bringabarátok 2:26:01 0:34:36
43 LEPOLD Zoltán Green Riders 2:28:44 0:37:19
44 BÍRÓ László Martfűi Városi SE 2:32:30 0:41:05
45 HRTYÁN Péter 2:37:44 0:46:19
46 SÁNDOR János 2:41:47 0:50:22
47 TOKA Zoltán 2:44:09 0:52:44
48 ÁRVAY Csaba 3:03:12 1:11:47
49 SIPOS Jozsef 3:09:43 1:18:18
KOVÁCS Lajos Cseuz Ördögei dns
LOSONCZI László dns
NAGY Attila dns
PAP Ferenc Tricepsz Triatlon Kerékpáros SZSE dns
VEREB Lajos Postás SE dns
CSIKÓS-NAGY Zsolt dns
Para férfi
1 CSÁSZÁR Attila Kecskeméti Mozgáskorlátozottak SE 2:41:52
Senior1 férfi
1 BAKOS András Bakony Bike KE 1:51:52
2 VOCK Balázs Bakony Racing Team KSE 1:52:14 0:00:22
3 HEUSCHMIEDT László Webbicikli 1:52:24 0:00:32
4 KÓSA Csaba Blue Scorpions MC 1:52:40 0:00:48
5 RÉVÉSZ István Sólyom Team SE 1:58:59 0:07:07
6 SEBESTYÉN László Szingo SE 1:59:05 0:07:13
7 NAGY Tibor Nelson Bike 1:59:11 0:07:19
8 GYÖRGY Zsolt Mátra Biker SC 1:59:14 0:07:22
9 TÖRÖK László Magic Bike 1:59:40 0:07:48
10 BALSAI Tamás 1:59:57 0:08:05
11 HORVÁTH Tamás 2:02:11 0:10:19
12 REÉ Balázs 2:04:38 0:12:46
13 GAYER László 2:05:24 0:13:32
14 STODULKA Péter 2:05:41 0:13:49
15 CSEPI László 2:09:57 0:18:05
16 SZALAI Zoltán 2:11:00 0:19:08
17 DUSA Gábor Negyven plusz 2:11:01 0:19:09
18 MACH József Trion SC 2:17:06 0:25:14
19 PIGNICZKI Árpád FTC 2:25:05 0:33:13
20 OSTORÓCZKI Ferenc 2:36:03 0:44:11
21 SZONDI György Trion SC 2:38:29 0:46:37
22 CSIKÓS Attila Menyhért Trion SC 2:38:43 0:46:51
GALL Anthony Bakony Bike KE dnf
ORMÁNKÖZY Zoltán Szingo SE dns
U19 fiú
1 LEPOLD Zoltán Antal Csepel-szigeti Kerékpár és Tri. SE 1:49:57
2 SIDLÓ Dániel Saxum Kerékpáros SC 1:55:30 0:05:33
3 VARGA Kornél 1:55:32 0:05:35
4 RADVÁNSZKI Máté Superior Racing Team 1:55:58 0:06:01
5 PÁLFI Botond Ferencvárosi Torna Club 1:57:44 0:07:47
6 HLAVATHY Benedek Green Riders 1:57:53 0:07:56
7 KOVÁCS Máté Kőbánya Cycling Team 2:00:39 0:10:42
8 DEBRECENY Gergő Máté Kis Tri Team SE 2:32:45 0:42:48
JUHÁSZ Zsombor Sólyom Team SE dnf
WElit nő
1 POMUCZ Edina Cycling Development Kft. 2:05:42
2 MARTON Orsolya Ferencvárosi Torna Club 2:09:59 0:04:17
3 ŐRY Kinga Bike Zone Gödöllő KE 2:09:59 0:04:17
4 AL SAIDI Leila Zengő SE 2:16:16 0:10:34
5 HORVÁTH Gréta Albertirsai SE 2:29:02 0:23:20
6 SERES Judit 2:30:16 0:24:34
WMaster nő
1 VASS Melinda 2:34:23
2 KOVÁCS Melanie 2:38:14 0:03:51
WU19 lány
1 BALI Sára Salgótarjáni HKE 2:10:01
2 KISS Alexandra Martfűi Városi SE 2:20:16 0:10:15
3 SZEKERES Tamara Green Riders 2:28:48 0:18:47
'Fel a tetejéhez' gomb