2020szo05szepEgész napÁtütemezettXXVII. Stop Cukrászda IdőfutamTarján - Fesztivál ParkSzakágOrszágútSorozatAKESZ Amatőr Bajnokság

Időpont

2020. szeptember 5.

Helyszín

Tarján - Fesztivál Park

JG55 MJ Tarján

Rajtlisták, eredmények

Rank BIB LastName FirstName Team Time Gap
U13 fiú
1 103 BOGNÁR Balázs Termál Út Kis-Balaton KE 0:23:56
2 102 KÁLMÁNCHEY Bulcsú 0:29:01 0:05:05
3 124 BAKOS Kristóf Bakony Bike KE 0:35:21 0:11:25
4 113 ERTL András 0:35:58 0:12:02
135 PAPP Levente Zoltán DNF
U15 fiú
1 130 BALOGH Zsombor Acélvakond Cycling Team 0:24:49
2 110 SZABÓ Balázs Gergely BÚI Szabadidő SE 0:27:03 0:02:14
U17 fiú
1 132 MOLNÁR Levente Kőszegi Triatlon és Úszó Klub 0:24:58
2 136 HAHNENKAMM Max 0:25:14 0:00:16
3 134 BODNÁR Zsombor Footour SE 0:25:53 0:00:55
111 GULYÁS Szilveszter Superior Racing Team DNS
Hobbi MTB3
1 118 MARCSA Dávid 0:25:32
Hobbi MTB4
1 104 BINDL Róbert Péter 0:23:53
2 120 KRANJEC Ferenc Tatabányai Kerékpáros-Triatlon Klub 0:31:21 0:07:28
Senior2 férfi
1 116 LABANCZ István 0:22:38
2 121 PAPP Zoltán KARBONA 0:23:19 0:00:41
3 125 KÍVÉS István Szombathelyi Egyetemi SE 0:23:30 0:00:52
4 119 ADORJÁN András 0:23:57 0:01:19
5 138 MENYHÉRT Ferenc Blue Scorpions MC 0:25:14 0:02:36
6 117 NYITRAY László Budapesti Egyetemi Atlétikai Club 0:25:27 0:02:49
7 114 KRAUTH Péter 0:26:38 0:04:00
8 126 LEÁNYVÁRI József Brigetio Kerékpáros SE 0:27:42 0:05:04
9 129 BENKŐ István 0:29:14 0:06:36
Senior3 férfi
1 106 GÁL István Kerékpársport 2000 SE 0:24:31
WU15 lány
1 108 CSŐGÖR Brigitta Tri-Co Triatlon Klub 0:28:33
2 115 POHNER Gréta Peloton Cycling Team SE 0:31:27 0:02:54
WU17 lány
1 128 BITTMANN Panna Acélvakond Cycling Team 0:26:34
2 112 SZABÓ Gréta Adél BÚI Szabadidő SE 0:30:10 0:03:36
Hobbi MTB3
1 122 VARGA Cecília 0:41:02
Hobbi MTB4
1 105 FALLER Zsuzsanna 0:28:23
WSenior
1 131 BORDÁS Eszter Fehérvár Cycling Team 0:24:50
2 123 BUDAI Katalin Buruczki Training System 0:25:36 0:00:46
3 127 BÁNYAI Anikó Oltalom SE 0:26:36 0:01:46
4 133 DUCZA Valéria Trek SE 0:26:57 0:02:07
5 107 DOBOS Ildikó Mátra Biker SC 0:29:50 0:05:00
U19 fiú
1 171 LAKÓ Bálint Szombathelyi Egyetemi SE 0:43:04
Elit1 férfi
1 175 MIRANDA Felipe 0:38:06
2 211 ANDRÁS Vince Csepel-szigeti Kerékpár és Tri. SE 0:38:27 0:00:21
3 173 JÁNOKI Ádám Miskolci Road Cycling Club 0:38:34 0:00:28
4 190 LIPPAI Marcell Zengő Cycling Team 0:39:07 0:01:01
5 220 SZARKA Dávid 0:39:41 0:01:35
6 202 HOSSZÚ Dániel Mazsola Kerékpáros SE 0:40:15 0:02:09
7 160 KOVÁCS Martin Kornél 0:54:44 0:16:38
191 BAKÓ Ferenc Dezső ASE Kerékpár DNS
0 NEMES Kristóf DNS
Elit2 férfi
1 187 LÁNG Balázs Sólyom Team SE 0:38:16
2 174 SÜLE Róbert Focus Team Hungary 0:38:27 0:00:11
3 196 MORAVEK Ludovít Brigetio Kerékpáros SE 0:39:05 0:00:49
4 183 HUSZTI Gábor Fillari Team Budaörs 0:39:26 0:01:10
5 162 KUTÁCS Zsolt 0:39:37 0:01:21
6 166 BOKOR Attila Sólyom Team SE 0:39:41 0:01:25
7 206 ANDOR Dávid 0:40:13 0:01:57
8 203 PETSUK Zoltán UTE Merida 0:40:21 0:02:05
9 221 BUGLEDITS Mihály 0:41:07 0:02:51
10 205 FEHÉR Gergő 0:41:16 0:03:00
11 182 TÓTH Gábor Salgótarjáni HKE 0:42:18 0:04:02
12 197 EGERVÁRI Gergely Pannonhalma Stelvio Project 0:44:24 0:06:08
13 164 HORVÁTH Tamás Road Riders 0:44:25 0:06:09
209 SIMON Gergely Győri Triatlon SE DSQ
161 MEGYESI Krisztian DNS
Master férfi
1 184 SOMOGYI Gergely Kaposvári Kerékpáros Klub SE 0:35:15
2 155 PETRÓ Károly ASE Kerékpár 0:37:45 0:02:30
3 152 ANTAL Attila Merida Maraton Team-CST 0:38:20 0:03:05
4 169 NAGY Bulcsú Szerpentin Kerékpáros Egy. 0:38:32 0:03:17
5 153 SZÁSZ Attila 0:39:22 0:04:07
6 178 SZÉL Gábor K3 SE 0:39:42 0:04:27
7 156 HERMANN Róbert Fehérvár Cycling Team 0:39:52 0:04:37
8 165 NAGY N. László Team FaTe 0:40:22 0:05:07
9 179 FODOR Tamás Gyömrő Városi SK 0:41:26 0:06:11
10 201 ZÁDORI Sándor Fehérvár Cycling Team 0:41:35 0:06:20
11 181 HORVÁTH Attila Nimfas Corporation Team 0:42:06 0:06:51
12 168 ALBERT Gergely Sólyom Team SE 0:42:06 0:06:51
13 215 HIVESSY Zoltán 0:42:30 0:07:15
14 223 HALLER Ákos 0:42:46 0:07:31
15 224 KOCSIS Kadosa 0:44:49 0:09:34
16 192 BÁNHIDY Attila Zsolt Magic Bike 0:45:07 0:09:52
17 188 VIDA Zsolt Bakony Bike KE 0:47:05 0:11:50
18 199 SOLTÉSZ Csaba 0:47:13 0:11:58
19 194 IVÁN Attila 0:48:02 0:12:47
20 217 MOLNÁR István 0:48:50 0:13:35
21 170 CSŐGÖR Péter Tri-Co Triatlon Klub 0:49:47 0:14:32
22 208 BODNÁR János Footour SE 0:50:20 0:15:05
180 KORMOSÓI László DNS
189 HORVÁTH Zoltán Csaba Bakony Bike KE DNS
0 KORBÉLY Csaba Ózdi Kerékpáros Egy. DNS
Para férfi
1 213 LÁSZLÓ Attila Mercedes-Benz Gyár KMSE 0:55:42
2 214 CSÁSZÁR Attila Mercedes-Benz Gyár KMSE 0:57:14 0:01:32
Senior1 férfi
1 216 BALOGH Lajos Sólyom Team SE 0:36:20
2 185 BAKOS András Bakony Bike KE 0:39:48 0:03:28
3 212 NAGY Tibor 0:41:26 0:05:06
4 207 DUSA Gábor Negyven Plusz 0:43:03 0:06:43
5 210 KALOCSA Attila 0:44:24 0:08:04
6 154 REÉ Balázs 0:44:34 0:08:14
7 200 STODULKA Péter 0:44:42 0:08:22
8 172 KÓSA Csaba Blue Scorpions MC 0:45:04 0:08:44
9 186 GALL Anthony Bakony Bike KE 0:45:05 0:08:45
10 198 PAP László 0:45:27 0:09:07
11 193 CSIZMADIA Zoltán 0:46:32 0:10:12
12 219 FAGYAS Zsolt Green Riders 0:46:40 0:10:20
13 204 OSTORÓCZKI Ferenc 0:48:45 0:12:25
14 195 PIRITYI István 0:53:38 0:17:18
15 163 PARRAGH Gábor Budapesti Egyetemi Atlétikai Club 0:57:32 0:21:12
WU19 lány
1 176 BALI Sára Salgótarjáni HKE 0:47:02
WElit
1 158 POMUCZ Edina Epronex-BSS Oil Team 0:43:10
2 218 MARTON Orsolya Ferencvárosi Torna Club 0:45:56 0:02:46
3 177 HORVÁTH Gréta ASE Kerékpár 0:48:06 0:04:56
4 222 FAIL Boglárka Brigetio Kerékpáros SE 0:48:56 0:05:46
5 225 ZS. TÓTH Anna 1:01:27 0:18:17
0 HAJNAL Adrienn Ferencvárosi Torna Club DNS
WMaster
1 159 LAJTOS Ibolya 0:45:02
2 167 ÁNYOS Szilvia Peloton Cycling Team SE 0:46:57 0:01:55
3 157 ERTL Judit 0:54:16 0:09:14
'Fel a tetejéhez' gomb