2022szo04júnEgész napXX. Tour de PelsoXVII. Balaton MaratonSiófok - Fő térSzakágOrszágút

Időpont

2022. június 4.

Helyszín

Siófok - Fő tér

8600 Siófok, Fő tér 2.

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő Gap
 Országúti Maraton Magyar Bajnokság  – 192 km férfi 19-34
1 229 Vock Mátyás Cube Csömör 4:48:35
2 239 Ruttkay Zoltán 4:53:10 + 0:04:35
3 252 Vermes Brúnó BME Cycling 5:00:31 + 0:11:56
4 41 Mucsi Gábor 5:00:33 + 0:11:58
5 182 Kalmár Mátyás 5:04:21 + 0:15:46
6 152 Náhlich Csaba 5:48:45 + 1:00:10
7 200 Jáger Dávid Robert Bosch Kft. 5:49:14 + 1:00:39
8 121 Varga Mátyás 5:49:14 + 1:00:39
9 52 Varga Zsolt 5:49:15 + 1:00:40
10 202 Kiss Balázs Robert Bosch Kft. 6:01:06 + 1:12:31
11 207 Nemes Péter 6:21:17 + 1:32:42
12 253 Kovács Krisztián Szekszárdi Kerékpáros Se 6:27:51 + 1:39:16
13                     213 Hegyesi Béla EverIT 6:35:47 + 1:47:12
14                     128 Soutar David Pannonia Bio 6:38:34 + 1:49:59
15                     100 Tóth Máté 6:49:59 + 2:01:24
16                     193 Pausz Tamás Tamás 7:02:51 + 2:14:16
17                     196 Fekete Ádám 7:06:32 + 2:17:57
18                     195 Vasteleki János 7:06:38 + 2:18:03
19                        74 Dimén Norbert 7:21:55 + 2:33:20
20                     215 Nagy Péter János 7:24:00 + 2:35:25
21                        80 Balogh Bence 7:24:06 + 2:35:31
22                     107 Vörös Gergő Buruczki Training System 8:00:35 + 3:12:00
23                        96 Kiss Csaba GazMag Tudományos és Ismeretterjesztő Egyesület 8:12:09 + 3:23:34
24                        93 Szépe Bence 8:28:38 + 3:40:03
25                        12 Deák Attila 8:28:38 + 3:40:03
26                     148 Krecz Dávid 8:28:38 + 3:40:03
27                     113 Dósa Miklós 9:02:47 + 4:14:12
                          4 Suhajda Balázs DNF
                          5 Horváth Gergő DNF
                       14 Prozlik Ádám DNF
                       43 Szabó Dávid DNF
                       63 Tóth Gergely DNF
                       72 Szathmáry Krisztián DNF
                    127 Hegedűs Zoltán Pannonia Bio DNF
                    132 Murphy Cillian Pannonia Bio DNF
                    157 Asztahov Márk Roprint Racing Team DNF
                    179 Tóth Richárd DNF
                    248 Szalontay Sándor Kőbánya Cycling Team DNF
                       85 Rédling Béla Bakony Bike Ke DNS
                    224 Márkus László SAXUM KSC DNS
Országúti Maraton Magyar Bajnokság – 192 km férfi 35-39
1                     251 Sió Zoltán 4:56:21
2                        22 Tibor Gali LOTUS TEAM 4:57:45 + 0:01:24
4                        90 Botrágyi Attila 5:00:33 + 0:04:12
5                     171 Labancz Gábor 5:11:26 + 0:15:05
6                     260 Topán Máté Szekszárdi Kerékpáros S.E 5:18:37 + 0:22:16
7                     187 Szirmai Ádám 5:35:42 + 0:22:16
8                        64 Kovács Attila 6:28:15 + 1:31:54
9                        61 Farkas Péter 6:31:24 + 1:35:03
10                     137 Baranyi Áron 6:37:44 + 1:41:23
11                     234 Pretz Dániel 6:38:46 + 1:42:25
12                     256 Szlis István BiaBike 7:29:08 + 2:32:47
13                     174 Szabó Balázs 7:35:12 + 2:38:51
14                     199 Fodor András Robert Bosch Kft. 7:44:38 + 2:48:17
15                     119 Almási Sándor 8:00:36 + 3:04:15
16                     149 KOVÁCS t Lóránt 8:03:15 + 3:06:54
17                     108 Cséplő Balázs Profidiag 8:12:05 + 3:15:44
18                     216 Guttyán Ferenc 8:26:08 + 3:29:47
                       47 Andor Ákos DNF
                       65 Szabados Tamás DNF
                    111 Majoros Gábor DNF
                    263 Illésy Pál DNF
                    333 béres gergő DNF
                    987 suhajda tamás DNF
                    189 Szecsődy Gábor DNS
                    235 Láng Balázs Sólyom Team DNS
                    301 richlik ákos DNS
Országúti Maraton Magyar Bajnokság – 192 km férfi 40-44
1                     228 Varga István Szingo SE 4:56:26
2                     102 Tóth L. Krisztián 4:57:45 + 0:01:19
3                     230 Máté Vadócz Szingo SE 4:57:47 + 0:01:21
4                     138 Hegyi Péter 4:59:34 + 0:03:08
5                        66 Dr.Sélley Csaba Roprint Racing Team 5:00:31 + 0:04:05
6                     160 Gergely Egervari 5:00:33 + 0:04:07
7                     183 Morvai Zoltán Tribe Triatlon 5:00:33 + 0:04:07
8                     203 Szalóki Imre Robert Bosch Kft. 5:00:34 + 0:04:08
9                     223 Horváth Zsolt ViniBike KSE 5:06:56 + 0:10:30
10                        37 Perlaki Zsolt Stubers Bike Team SE 5:20:44 + 0:24:18
11                     225 Horvath Lacko K&H Kerekparos Klub 5:20:44 + 0:24:18
12                     191 Csepregi András Road Greiner Bio-One Hungary KSE. 5:26:01 + 0:29:35
13                     115 Antal Dénes 5:40:44 + 0:44:18
14                        13 Horváth Viktor Volánbusz 5:42:21 + 0:45:55
15                     170 Tódika Péter 6:18:47 + 1:22:21
16                        40 Magyar Csaba 6:28:14 + 1:31:48
17                        48 Farkas Róbert Cycling 6:32:28 + 1:36:02
18                        49 Vajtu Zsolt 6:49:49 + 1:53:23
19                     163 Paukovits Tamás Mirkó 6:49:54 + 1:53:28
20                     101 Majthényi Bálint 6:49:55 + 1:53:29
21                     156 Dr.Kónya Gábor 6:56:39 + 2:00:13
22                        62 Matthew Wright MASD [Make A Small Difference] 7:01:05 + 2:04:39
23                     167 Rozboril Oliver 7:02:12 + 2:05:46
24                     168 Imrei György 7:02:13 + 2:05:47
25                        19 Csík Norbert 7:02:51 + 2:06:25
26                     244 Tölgyesi Péter EverIT 7:21:58 + 2:25:32
27                     105 Károly Schlacker Beerteam Leányfalu 7:24:05 + 2:27:39
28                     221 Kropf Balázs 7:33:40 + 2:37:14
29                     172 Petz Tamás 7:48:26 + 2:52:00
30                        55 Ulrich Zoltán 7:52:00 + 2:55:34
31                        75 Németh Gábor 8:31:58 + 3:35:32
                       36 Inhof Gyula DNF
                       50 Nagy János DNF
                       82 Turner Ben Manipedi DNF
                    110 Tóth Mihály DNF
                    259 Rezi Gábor DNF
                       91 Király Pál DNS
                    176 György Imrei DNS
Országúti Maraton Magyar Bajnokság – 192 km férfi 45-49
1                     177 Arany Gábor Balaton Team 4:53:04
2                     201 Tóth Csaba Robert bosch Kft. 5:00:33 + 0:07:29
3                     165 Marik Gyula 575 Team 5:00:33 + 0:07:29
4                        17 Marcsik Tibor 5:04:13 + 0:11:09
5                     227 Czére Krisztián ROAD KSE 5:30:19 + 0:37:15
6                     136 Méhész Tamás Merida Maraton Team-CST 5:33:39 + 0:40:35
7                        38 Vadkerti Csaba 6:02:55 + 1:09:51
8                     242 Pető Gyula 6:04:26 + 1:11:22
9                        88 Blum Zoltán 6:04:29 + 1:11:25
10                     261 SZIKLAI PÉTER KisTri 6:10:29 + 1:17:25
11                        26 Számuel Pál Vasemberek Klubja 6:13:09 + 1:20:05
12                     185 Gőgh Ferenc 6:14:01 + 1:20:57
13                        15 Farkas János 6:15:06 + 1:22:02
14                     139 Kiss Miklós 6:15:29 + 1:22:25
15                        24 Cserta Balázs Gizionok 6:17:29 + 1:24:25
16                        45 Heszberger László 6:22:13 + 1:29:09
17                     126 Ihász Zoltán Pannonia Bio 6:31:56 + 1:38:52
18                        97 Nagy Csaba 6:38:47 + 1:45:43
19                        84 Hladinec Péter Spirit SC 6:49:41 + 1:56:37
20                     133 Horváth László Pannonia Bio 6:56:23 + 2:03:19
21                     162 Hankó Zoltán KTOF.team (Körös-toroki Oxigénfalók) 6:58:00 + 2:04:56
22                     112 Szilágyi Zsolt Zsolt Szilagyi 7:01:16 + 2:08:12
23                     205 Tompos Péter 7:03:46 + 2:10:42
24                     144 Keresztes Tamás 7:06:55 + 2:13:51
25                     206 Nyéki Tamás 7:25:14 + 2:32:10
26                     145 Lajkó Ferenc 7:52:00 + 2:58:56
27                     122 Szilveszter Zoltán 7:52:35 + 2:59:31
28                     192 Fekete Antal Sportos Cukorbetegek Egyesülete 8:03:15 + 3:10:11
29                     218 Simon Krisztián 8:48:52 + 3:55:48
30                        86 Jáger Zoltán 8:58:45 + 4:05:41
                          6 Gábor Viczena DNF
                          9 Seres Attila DNF
                       44 Kurucz Daniel DNF
                       59 Szőke János DNF
                       69 Kurilla Péter DNF
                    131 Souza Rubson Pannonia Bio DNF
                    255 Török Vilmos BiaBike DNF
                    140 Bánhidi Kornél Pappas SC DNS
                    190 Pető Gyula DNS
Országúti Maraton Magyar Bajnokság – 192 km férfi 50-54
1                     232 Knézics Attila K3SE Kaposvári Kerékpáros Klub 5:00:31
2                     265 Bánlaki Zsolt 5:00:31 + 0:00:00
3                     166 Schmauser József Greiner bio -one Hungária KSE 5:00:32 + 0:00:01
4                        77 dr. Kurpé László 5:00:33 + 0:00:02
5                        58 Bazula Gyorgy BiaBike 5:42:02 + 0:41:31
6                        70 Kis-Deli Attila Fittbike 5:46:19 + 0:45:48
7                        89 Molnár Zsolt 5:49:15 + 0:48:44
8                        28 Bőze Tamás 5:49:32 + 0:49:01
9                     143 Seregdi László 5:52:45 + 0:52:14
10                        81 Lábas Zoltán KomJOY 6:08:03 + 1:07:32
11                        21 Krátky Imre 6:18:12 + 1:17:41
12                     164 Rábaközi István 6:21:07 + 1:20:36
13                     258 STEIGERWALD LÁSZLÓ 6:25:33 + 1:25:02
14                        33 Füge Péter 6:28:14 + 1:27:43
15                     161 Görbe Ferenc 6:32:28 + 1:31:57
16                     178 Bíró Csaba Footour 6:34:17 + 1:33:46
17                        25 Kiszely András 6:35:32 + 1:35:01
18                     231 Kugler Gábor 6:41:11 + 1:40:40
19                        94 Zsirai László 6:51:45 + 1:51:14
20                        34 garabás lászló bikavérebek 7:06:29 + 2:05:58
21                     141 Dr. Vörös Zoltán 7:06:33 + 2:06:02
22                 2 021 Kosztelnik Miklós 7:14:29 + 2:13:58
23                     175 Karai Péter 7:23:59 + 2:23:28
24                     106 Pirk Barnabás Beerteam Leányfalu 7:24:04 + 2:23:33
25                     188 Tóth Balázs 7:30:52 + 2:30:21
26                     159 Zsigmond Zoltán 7:43:13 + 2:42:42
27                     208 Koczák János 7:48:27 + 2:47:56
28                     194 Varga István 7:49:51 + 2:49:20
29                     184 Nagy Sándor 8:00:22 + 2:59:51
30                     109 Bábszki Róbert Beerteam Leányfalu 8:10:20 + 3:09:49
31                     250 Ottó Feuertag 8:46:20 + 3:45:49
32                     104 Juhász József Beerteam Leányfalu 8:46:21 + 3:45:50
33                        54 Hagymásy Norbert 8:55:17 + 3:54:46
                       57 Tóth Attila Smart Engineering DNF
                       99 Szabó Zoltán Hírös Endurance Sport Club DNF
                    134 Sabata Daniel Pannonia Bio DNF
                    173 Mergl Miklós DNF
                    180 Sivák József DNF
                    181 Bereczk László DNF
                    186 Csonka Lajos Sólyom Team DNF
                    212 Éger Zoltán Fit-boys Pécs DNF
                       20 Poesz Tamás DNS
                       30 Török Csaba DNS
                       32 kalanovics attila bikavérebek DNS
                       53 VIZKELETI PETER Vasemberek Klubja DNS
                    169 Varga Kálmán Pappas SC DNS
Országúti Maraton Magyar Bajnokság – 192 km férfi 55-59
1                     114 Dr. György Zsolt Mátra Biker SC 4:56:22
2                     236 Dr.Balsai Tamás 4:56:22 + 0:00:00
3                     233 Szerencsés József K3SE Kaposvári Kerékpáros Klub 5:00:32 + 0:04:10
4                     226 Ormánközy Zoltán Szingo SE 5:00:34 + 0:04:12
5                        31 Sajcz László Cseuz Ördögei 5:49:09 + 0:52:47
6                        76 Horváth Sándor 5:49:16 + 0:52:54
7                        71 Regős Péter 6:05:57 + 1:09:35
8                        27 Forintos András Spirit SC 6:14:45 + 1:18:23
9                        60 Zoltán Krivényi 6:15:05 + 1:18:43
10                     198 Pásztor Istvánn 6:23:49 + 1:27:27
11                     327 Sun Walter Walter Sun 6:24:23 + 1:28:01
12                        16 Szabó Gábor 6:29:04 + 1:32:42
13                        51 Dr. Varga Csaba Támadááás! 6:31:52 + 1:35:30
14                        42 Biró László 6:35:21 + 1:38:59
15                           2 Dr. Koszorú István 6:59:00 + 2:02:38
16                     204 Tóth Ákos 7:02:12 + 2:05:50
17                        23 Huszti József 7:12:00 + 2:15:38
18                     245 Jaromir Valent Handimex 7:17:13 + 2:20:51
19                     220 Pásztor Attila 7:27:30 + 2:31:08
20                     219 Mangi Lajos 7:39:11 + 2:42:49
21                     254 Halász Iván 8:12:03 + 3:15:41
22                     264 Lőre Gyula 8:22:23 + 3:26:01
23                        83 Udvarhelyi Csaba Spirit SC 8:55:17 + 3:58:55
                    151 Bíró Géza DNF
                    214 Király Zsolt Masszőr csapat DNF
                    246 Gyáni Zoltán Masszőr csapat DNF
                       10 Károlyi János DNS
Országúti Maraton Magyar Bajnokság – 192 km férfi 60-64
1                     266 dr. Ekés Károly 5:46:46
2                     153 Tibor Harcsa 6:05:24 + 0:18:38
3                     158 JANOS BOROS 6:44:05 + 0:57:19
4                     150 Hönsch Viktor 6:56:39 + 1:09:53
5                           8 Pélyi Péter 7:18:02 + 1:31:16
6                        92 Smaraglay György 7:29:39 + 1:42:53
7                           7 Atzél András 7:33:51 + 1:47:05
8                     311 Dudás Zoltán Csaba 7:48:26 + 2:01:40
9                        39 Pap Sándor Unió Klíma 8:55:16 + 3:08:30
                       29 Csernák János DNF
                       35 Szabó Sándor DNF
                    118 Pálos György DNF
                    120 Vass László DNF
                    237 BENEDEK ISTVÁN VKE-NELSON DNF
Országúti Maraton Magyar Bajnokság – 192 km férfi 65-69
1                     147 Fazekas László 6:44:55
2                        73 Mihály József 8:12:04 + 1:27:09
3                        56 Pál Ödön 9:19:40 + 2:34:45
4                     146 dr. Sarlós Gyula DNF
                    222 Csintalan Miklós BRIGETIO KSE DNS
Országúti Maraton Magyar Bajnokság  – 192 km női 19-34
1                           3 Obermayer Rita 7:18:02
2                     117 Mits Márti 8:00:35 + 0:42:33
                       87 Bodó-Novák Martina Tuttobici Bottecchi DNF
                    116 Pálos Kata DNF
Országúti Maraton Magyar Bajnokság – 192 km női 40-44
1                     241 Vass Melinda Roprint Racing Team 5:00:34
2                     262 Túróczi Réka KisTri S.E. 5:49:15 + 0:48:41
3                     217 Tóth Éva X2S Team 6:04:26 + 1:03:52
4                 1 717 Jex Anna 8:29:06 + 3:28:32
Országúti Maraton Magyar Bajnokság – 192 km női 45-49
1                     211 Csorba Nikoletta 5:38:28
2                        18 Rózsa Dóra 5:40:45 + 0:02:17
3                     103 Juhász Gabriella Beerteam Leányfalu 8:46:21 + 3:07:53
                       95 Schifler Mari DNF

ABSZOLÚT

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Nem Idő
1            155 Greschner Tomáš Velocation cycling team férfi 4:48:34
2            229 Vock Mátyás Cube Csömör férfi 4:48:35
3            154 Kopecký Kristián Velocation cycling team férfi 4:53:03
4            177 Arany Gábor Balaton Team férfi 4:53:04
5            239 Ruttkay Zoltán férfi 4:53:10
6               68 Janžo Robert Procycling Bratislava Team férfi 4:55:05
7            247 Slezak Dado Onyx Racing Team férfi 4:56:20
8            251 Zoltan Sio férfi 4:56:21
9               67 Kmiť Milan VK Dunajčík férfi 4:56:21
10            114 Dr. György Zsolt Mátra Biker SC férfi 4:56:22
11            236 Dr.Balsai Tamás férfi 4:56:22
12            228 Varga István Szingo SE férfi 4:56:26
13            102 Tóth L. Krisztián férfi 4:57:45
14               22 Tibor Gali LOTUS TEAM férfi 4:57:45
15            230 Máté Vadócz Szingo SE férfi 4:57:47
16            138 Hegyi Péter férfi 4:59:34
17            240 Inczédi Gábor PIERRE BAGUETTE team férfi 5:00:28
18            232 Knézics Attila K3SE Kaposvári Kerékpáros Klub férfi 5:00:31
19            252 Vermes Brúnó BME Cycling férfi 5:00:31
20               66 Dr.Sélley Csaba Roprint Racing Team férfi 5:00:31
21            265 Bánlaki Zsolt férfi 5:00:31
22            233 Szerencsés József K3SE Kaposvári Kerékpáros Klub férfi 5:00:32
23            166 Schmauser József Greiner bio -one Hungária KSE férfi 5:00:32
24               90 Botrágyi Attila férfi 5:00:33
25            201 Tóth Csaba Robert bosch Kft. férfi 5:00:33
26            160 Gergely Egervari férfi 5:00:33
27            183 Morvai Zoltán Tribe Triatlon férfi 5:00:33
28               77 dr. Kurpé László férfi 5:00:33
29               41 Mucsi Gábor férfi 5:00:33
30            165 Marik Gyula 575 Team férfi 5:00:33
31            226 Ormánközy Zoltán Szingo SE férfi 5:00:34
32            203 Szalóki Imre Robert Bosch Kft. férfi 5:00:34
1            241 Vass Melinda Roprint Racing Team 5:00:34
33               17 Marcsik Tibor férfi 5:04:13
34            182 Kalmár Mátyás férfi 5:04:21
35            223 Horváth Zsolt ViniBike KSE férfi 5:06:56
36            171 Labancz Gábor férfi 5:11:26
37            260 Topán Máté Szekszárdi Kerékpáros S.E férfi 5:18:37
38               37 Perlaki Zsolt Stubers Bike Team SE férfi 5:20:44
39            225 Horvath Lacko K&H Kerekparos Klub férfi 5:20:44
40            191 Csepregi András Road Greiner Bio-One Hungary Kse. férfi 5:26:01
41            227 Czére Krisztián ROAD KSE férfi 5:30:19
42            136 Méhész Tamás Merida Maraton Team-CST férfi 5:33:39
43            187 Szirmai Ádám férfi 5:35:42
2            211 Csorba Nikoletta 5:38:28
44            115 Antal Dénes férfi 5:40:44
3               18 Rózsa Dóra 5:40:45
45               58 Bazula Gyorgy BiaBike férfi 5:42:02
46               13 Horváth Viktor Volánbusz férfi 5:42:21
47               70 Kis-Deli Attila Fittbike férfi 5:46:19
48            266 dr. Ekés Károly férfi 5:46:46
49            152 Náhlich Csaba férfi 5:48:45
50               31 Sajcz László Cseuz Ördögei férfi 5:49:09
51            200 Jáger Dávid Robert Bosch Kft. férfi 5:49:14
52            121 Varga Mátyás férfi 5:49:14
53               89 Molnár Zsolt férfi 5:49:15
54               52 Varga Zsolt férfi 5:49:15
4            262 Túróczi Réka KisTri S.E. 5:49:15
55               76 Horváth Sándor férfi 5:49:16
56               28 Bőze Tamás férfi 5:49:32
57            143 Seregdi László férfi 5:52:45
58            202 Kiss Balázs Robert Bosch Kft. férfi 6:01:06
59               38 Vadkerti Csaba férfi 6:02:55
60            242 Pető Gyula férfi 6:04:26
5            217 Tóth Éva X2S Team 6:04:26
61               88 Blum Zoltán férfi 6:04:29
62            153 Tibor Harcsa férfi 6:05:24
63               71 Regős Péter férfi 6:05:57
64               81 Lábas Zoltán KomJOY férfi 6:08:03
65            261 SZIKLAI PÉTER KisTri férfi 6:10:29
66               26 Számuel Pál Vasemberek Klubja férfi 6:13:09
67            185 Gőgh Ferenc férfi 6:14:01
68               27 Forintos András Spirit SC férfi 6:14:45
69               60 Zoltán Krivényi férfi 6:15:05
70               15 Farkas János férfi 6:15:06
71            139 Kiss Miklós férfi 6:15:29
72               24 Cserta Balázs Gizionok férfi 6:17:29
73               21 Krátky Imre férfi 6:18:12
74            170 Tódika Péter férfi 6:18:47
75            164 Rábaközi István férfi 6:21:07
76            207 Nemes Péter férfi 6:21:17
77               45 Heszberger László férfi 6:22:13
78            198 Pásztor Istvánn férfi 6:23:49
79            327 Sun Walter Walter Sun férfi 6:24:23
80            258 STEIGERWALD LÁSZLÓ férfi 6:25:33
81            253 Kovács Krisztián Szekszárdi Kerékpáros Se férfi 6:27:51
82               33 Füge Péter férfi 6:28:14
83               40 Magyar Csaba férfi 6:28:14
84               64 Kovács Attila férfi 6:28:15
85               16 Szabó Gábor férfi 6:29:04
86               61 Farkas Péter férfi 6:31:24
87               51 Dr. Varga Csaba Támadááás! férfi 6:31:52
88            126 Ihász Zoltán Pannonia Bio férfi 6:31:56
89               48 Farkas Róbert Cycling férfi 6:32:28
90            161 Görbe Ferenc férfi 6:32:28
91            178 Bíró Csaba Footour férfi 6:34:17
92               42 Biró László férfi 6:35:21
93               25 Kiszely András férfi 6:35:32
94            213 Hegyesi Béla EverIT férfi 6:35:47
95            137 Baranyi Áron férfi 6:37:44
96            128 Soutar David Pannonia Bio férfi 6:38:34
97            234 Pretz Dániel férfi 6:38:46
98               97 Nagy Csaba férfi 6:38:47
99            231 Kugler Gábor férfi 6:41:11
100            158 JANOS BOROS férfi 6:44:05
101            147 Fazekas László férfi 6:44:55
102               84 Hladinec Péter Spirit SC férfi 6:49:41
103               49 Vajtu Zsolt férfi 6:49:49
104            163 Paukovits Tamás Mirkó férfi 6:49:54
105            101 Majthényi Bálint férfi 6:49:55
106            100 Tóth Máté férfi 6:49:59
107               94 Zsirai László férfi 6:51:45
108            133 Horváth László Pannonia Bio férfi 6:56:23
109            150 Hönsch Viktor férfi 6:56:39
110            156 Dr.Kónya Gábor férfi 6:56:39
111            162 Hankó Zoltán KTOF.team (Körös-toroki Oxigénfalók) férfi 6:58:00
112                  2 Dr. Koszorú István férfi 6:59:00
113               62 Matthew Wright MASD [Make A Small Difference] férfi 7:01:05
114            112 Szilágyi Zsolt Zsolt Szilagyi férfi 7:01:16
115            167 Rozboril Oliver férfi 7:02:12
116            204 Tóth Ákos férfi 7:02:12
117            168 Imrei György férfi 7:02:13
118            193 Pausz Tamás Tamás férfi 7:02:51
119               19 Csík Norbert férfi 7:02:51
120            205 Tompos Péter férfi 7:03:46
121               34 garabás lászló bikavérebek férfi 7:06:29
122            196 Fekete Ádám férfi 7:06:32
123            141 Dr. Vörös Zoltán férfi 7:06:33
124            195 Vasteleki János férfi 7:06:38
125            144 Keresztes Tamás férfi 7:06:55
126               23 Huszti József férfi 7:12:00
127        2 021 Kosztelnik Miklós férfi 7:14:29
128            245 Jaromir Valent Handimex férfi 7:17:13
129                  8 Pélyi Péter férfi 7:18:02
6                  3 Obermayer Rita 7:18:02
130               74 Dimén Norbert férfi 7:21:55
131            244 Tölgyesi Péter EverIT férfi 7:21:58
132            175 Karai Péter férfi 7:23:59
133            215 Nagy Péter János férfi 7:24:00
134            106 Pirk Barnabás Beerteam Leányfalu férfi 7:24:04
135            105 Károly Schlacker Beerteam Leányfalu férfi 7:24:05
136               80 Balogh Bence férfi 7:24:06
137            206 Nyéki Tamás férfi 7:25:14
138            220 Pásztor Attila férfi 7:27:30
139            256 Szlis István BiaBike férfi 7:29:08
140            129 Hansen Graeme Pannonia Bio férfi 7:29:15
141               92 Smaraglay György férfi 7:29:39
142            188 Tóth Balázs férfi 7:30:52
143            221 Kropf Balázs férfi 7:33:40
144                  7 Atzél András férfi 7:33:51
145            174 Szabó Balázs férfi 7:35:12
146            219 Mangi Lajos férfi 7:39:11
147            159 Zsigmond Zoltán férfi 7:43:13
148            199 Fodor András Robert Bosch Kft. férfi 7:44:38
149            172 Petz Tamás férfi 7:48:26
150            311 Dudás Zoltán Csaba férfi 7:48:26
151            208 Koczák János férfi 7:48:27
152            194 Varga István férfi 7:49:51
153               55 Ulrich Zoltán férfi 7:52:00
154            145 Lajkó Ferenc férfi 7:52:00
155            122 Szilveszter Zoltán férfi 7:52:35
156            184 Nagy Sándor férfi 8:00:22
157            107 Vörös Gergő Buruczki Training System férfi 8:00:35
7            117 Mits Márti 8:00:35
158            119 Almási Sándor férfi 8:00:36
159            149 KOVÁCS t Lóránt férfi 8:03:15
160            192 Fekete Antal Sportos Cukorbetegek Egyesülete férfi 8:03:15
161            109 Bábszki Róbert Beerteam Leányfalu férfi 8:10:20
162            254 Halász Iván férfi 8:12:03
163               73 Mihály József férfi 8:12:04
164            108 Cséplő Balázs Profidiag férfi 8:12:05
165               96 Kiss Csaba GazMag Tudományos és Ismeretterjesztő E. férfi 8:12:09
166            264 Lőre Gyula férfi 8:22:23
167            216 Guttyán Ferenc férfi 8:26:08
168               93 Szépe Bence férfi 8:28:38
169               12 Deák Attila férfi 8:28:38
170            148 Krecz Dávid férfi 8:28:38
8        1 717 Jex Anna 8:29:06
171               75 Németh Gábor férfi 8:31:58
172            250 Ottó Feuertag férfi 8:46:20
173            104 Juhász József Beerteam Leányfalu férfi 8:46:21
9            103 Juhász Gabriella Beerteam Leányfalu 8:46:21
174            218 Simon Krisztián férfi 8:48:52
175               39 Pap Sándor Unió Klíma férfi 8:55:16
176               54 Hagymásy Norbert férfi 8:55:17
177               83 Udvarhelyi Csaba Spirit SC férfi 8:55:17
178               86 Jáger Zoltán férfi 8:58:45
179            113 Dósa Miklós férfi 9:02:47
180               56 Pál Ödön férfi 9:19:40
DNF                  4 Suhajda Balázs férfi DNF
DNF                  5 Horváth Gergő férfi DNF
DNF                  6 Gábor Viczena férfi DNF
DNF                  9 Seres Attila férfi DNF
DNF               14 Prozlik Ádám férfi DNF
DNF               29 Csernák János férfi DNF
DNF               35 Szabó Sándor férfi DNF
DNF               36 Inhof Gyula férfi DNF
DNF               43 Szabó Dávid férfi DNF
DNF               44 Kurucz Daniel férfi DNF
DNF               47 Andor Ákos férfi DNF
DNF               50 Nagy János férfi DNF
DNF               57 Tóth Attila Smart Engineering férfi DNF
DNF               59 Szőke János férfi DNF
DNF               63 Tóth Gergely férfi DNF
DNF               65 Szabados Tamás férfi DNF
DNF               69 Kurilla Péter férfi DNF
DNF               72 Szathmáry Krisztián férfi DNF
DNF               78 Maár Martin férfi DNF
DNF               82 Turner Ben Manipedi férfi DNF
DNF               99 Szabó Zoltán Hírös Endurance Sport Club férfi DNF
DNF            110 Tóth Mihály férfi DNF
DNF            111 Majoros Gábor férfi DNF
DNF            118 Pálos György férfi DNF
DNF            120 Vass László férfi DNF
DNF            123 Murphy Fergus Pannonia Bio férfi DNF
DNF            125 Kruger Ockie Pannonia Bio férfi DNF
DNF            127 Hegedűs Zoltán Pannonia Bio férfi DNF
DNF            131 Souza Rubson Pannonia Bio férfi DNF
DNF            132 Murphy Cillian Pannonia Bio férfi DNF
DNF            134 Sabata Daniel Pannonia Bio férfi DNF
DNF            135 Healy Michael Pannonia Bio férfi DNF
DNF            146 dr. Sarlós Gyula férfi DNF
DNF            151 Bíró Géza férfi DNF
DNF            157 Asztahov Márk Roprint Racing Team férfi DNF
DNF            173 Mergl Miklós férfi DNF
DNF            179 Tóth Richárd férfi DNF
DNF            180 Sivák József férfi DNF
DNF            181 Bereczk László férfi DNF
DNF            186 Csonka Lajos Sólyom Team férfi DNF
DNF            212 Éger Zoltán Fit-boys Pécs férfi DNF
DNF            214 Király Zsolt Masszőr csapat férfi DNF
DNF            237 BENEDEK ISTVÁN VKE-NELSON férfi DNF
DNF            246 Gyáni Zoltán Masszőr csapat férfi DNF
DNF            248 Szalontay Sándor Kőbánya Cycling Team férfi DNF
DNF            255 Török Vilmos BiaBike férfi DNF
DNF            259 Rezi Gábor férfi DNF
DNF            263 Illésy Pál férfi DNF
DNF            333 béres gergő férfi DNF
DNF            987 suhajda tamás férfi DNF
DNF               79 Maárné Agárdi Andrea DNF
DNF               87 Bodó-Novák Martina Tuttobici Bottecchi DNF
DNF               95 Schifler Mari DNF
DNF               98 Szabóné Szeibert Krisztina Hírös Endurance Sport Club DNF
DNF            116 Pálos Kata DNF
DNF            124 Alejandra Ginez Pannonia Bio DNF
DNF            130 Hansen Linda Pannonia Bio DNF
DNS               10 Károlyi János férfi DNS
DNS               20 Poesz Tamás férfi DNS
DNS               30 Török Csaba férfi DNS
DNS               32 kalanovics attila bikavérebek férfi DNS
DNS               53 VIZKELETI PETER Vasemberek Klubja férfi DNS
DNS               85 Rédling Béla Bakony Bike Ke férfi DNS
DNS               91 Király Pál férfi DNS
DNS            140 Bánhidi Kornél Pappas SC férfi DNS
DNS            169 Varga Kálmán Pappas SC férfi DNS
DNS            176 György Imrei férfi DNS
DNS            189 Szecsődy Gábor férfi DNS
DNS            190 Pető Gyula férfi DNS
DNS            222 Csintalan Miklós BRIGETIO KSE férfi DNS
DNS            224 Márkus László SAXUM KSC férfi DNS
DNS            235 Láng Balázs Sólyom Team férfi DNS
DNS            301 richlik ákos férfi DNS
DNS        1 960 Romvári László férfi DNS
DNS               11 Zuba Magdolna DNS
'Fel a tetejéhez' gomb