Átütemezett2020vas13szepEgész napXX: Péti NagydíjPétfürdő - Horváth István Ált. Isk.SzakágOrszágútSorozatAKESZ Amatőr Bajnokság

Időpont

2020. szeptember 13.

Helyszín

Pétfürdő - Horváth István Ált. Isk.

Pétfürdő, Berhidai u 54.

Rajtlisták, eredmények

Hely Név Egyesült Kategória Idő
1 Wermeser Zsombor Team Novák Elit1 00:26:09
2 Jánoki Ádám MRCC Elit1 00:26:44
3 András Vince MRCC Elit1 00:27:34
4 Miranda  Felipe MRCC Elit1 00:28:30
5 Bodzán Károly Zengő Cycling Team Elit1 00:29:25
6 Dombi Gábor Acél-Vakond KE Elit1 00:30:23
7 Sakács Krisztián Acél-Vakond KE Elit1 00:34:16
8 Janni Máté Acél-Vakond KE Elit1 00:39:52
1 Nagy Gergő Kontent-DKSI Elit2 00:28:15
2 Láng Balázs Sólyom Team SE Elit2 00:28:29
3 Bokor Attila Sólyom Team SE Elit2 00:28:35
4 Huszti Gábor Fillari Team Budaörs Elit2 00:28:51
5 Tóth Gábor Salgótarjáni HKE Elit2 00:29:56
6 Fehér Gergő Elit2 00:29:57
7 Simon Gergely GySE Elit2 00:30:06
8 Galaczi Miklós Acél-Vakond KE Elit2 00:31:39
9 Kiss Tamás BME Cycling Elit2 00:33:13
1 Somogyi Gergely K3SE Master 00:25:10
2 Gáspár Levente Veloroom-Kecskeméti ES Master 00:27:12
3 Petró Károly ASE Kerékpár Master 00:27:16
4 Antal Attila MERIDA CST Road Team Master 00:27:58
5 Szász Attila Zalaszám Informatika Kft. Master 00:28:12
6 Fodor Tamás Gyömrő VSK Master 00:28:29
7 Szél Gábor K3SE Master 00:28:29
8 Dányi Pál Csőváz KSE Master 00:28:31
9 Albert Gergely Sólyom Team SE Master 00:28:47
10 Hermann Róbert Fehérvár Cycling Team Master 00:29:00
11 Benedek András magicbike.hu Master 00:29:09
12 Zádori Sándor Fehérvár Cycling Team Master 00:29:50
13 Dusa Gábor Negyven Plus Master 00:30:33
14 Fejes Mihály Green Riders Master 00:30:47
15 Majtán Miklós Csőváz KSE Master 00:31:37
16 Vida Zsolt Bakony Bike K.E. Master 00:32:01
17 Forgó Tibor Salgótarjáni HKE Master 00:32:02
18 dr. Kormosói László Master 00:32:17
19 Földesi Gábor Crosskovácsi SKE Master 00:32:26
20 Soltész Csaba Master 00:34:05
21 Bittmann Árpád Acélvakond Cycling Team Master 00:34:38
22 Csőgör Péter Nincs csapatom Master 00:35:13
23 Katona Csaba Nincs csapatom Master 00:35:30
24 Császár Attila Mercedes-Benz Gyár KMSE Master 00:38:59
1 Bakos András Bakony Bike K.E. Senoir1 00:28:57
2 Török  László Magic Bike Senoir1 00:29:04
3 Nagy Tibor Nelzon Bike Senior1 00:29:29
4 György Zsolt Mátra Biker SC Senoir1 00:30:07
5 Stodulka Péter Nincs csapatom Senoir1 00:30:41
6 Kalocsa Attilla Senior1 00:31:06
7 Gall Anthony Bakony Bike K.E. Senoir1 00:31:35
8 Kósa Csaba Blue Scorpions Senoir1 00:32:01
9 Pap László Senoir1 00:32:11
10 Kívés István SZOE SE Senior1 00:33:15
11 Lénárd Béla Zeng KSE Senior1 00:33:15
12 Szabó Zoltán Kecskeméti Első Sor Senoir1 00:34:34
13 Osotorczki Ferenc Senior1 00:34:42
14 Orosz Péter Acél-Vakond KE Senior1 00:37:03
15 Tóth Péter Sólyom Team SE Senoir1 00:37:29
16 Simon László Senoir1 00:38:54
1 Huszár László Salgótarjáni AC Senoir2 00:30:56
2 Labancz István Nincs csapatom Senoir2 00:31:08
3 Papp  Zoltán SAC KARBONA Senoir2 00:32:13
4 Adorján András Senoir2 00:32:42
5 Nyitray László Polythlon ETK Senoir2 00:34:54
6 Krauth Péter Nincs csapatom Senoir2 00:35:53
7 Berkes Lajos Bakony Bike K.E. Senoir2 00:36:31
8 Benkő István STUBERS BIKE TEAM Senoir2 00:38:53
1 Gál István Kerékpársport2000 SE Senoir3 00:33:28
1 Bognár Balázs TEKER Egyesület Nagykanizsa U13 00:32:04
2 Péter-Lichtenberger Ábris K3SE U13 00:33:51
3 Horváth Magor Bakony Bike K.E U13 00:56:14
1 Szabó Balázs BUI SZSE U15 00:37:36
2 Szigeti-Kovács Benjamin KES Cycling Team U15 00:37:52
3 Földesi Csaba Crosskovácsi SKE U15 00:39:02
1 Gulyás Szilveszter Superior MTB Team U17 00:31:02
2 Molnár Levente Nincs csapatom U17 00:34:39
3 Hahnenkamm Max Peloton Se U17 00:35:13
1 Litauszki Tibor Szerpentin K.E. U19 00:33:28
1 Pomucz Edina Epronex-BSSOIL Team WElit 00:30:21
2 Péteri Niké Fehérvár Cycling Team WElit 00:32:37
3 Novotny Gréta Szekszárdi SZKE WElit 00:33:00
3 Marton Orsolya FTC WElit 00:33:00
4 Horváth Gréta ASE Kerékpár WElit 00:33:44
1 Ányos  Szilvia Peloton Se WMaster 00:33:03
2 Ábel Melinda WMaster 00:33:33
3 Katonáné S. Veronika SKSC WMaster 00:33:46
4 Varga Cecilia WMaster 00:52:57
1 Dr. Budai Péterné Szenyor Kerékpáros SZSE WSenior 00:31:31
2 Bordás Eszter Fehérvár Cycling Team WSenior 00:33:16
3 Budai Katalin Buruczki Testedző SE WSenior 00:34:14
4 Szabóné Szeibert Krisztina Kecskeméti Első Sor WSenior 00:37:31
5 Dobos Ildikó Mátra Biker SC WSenior 00:39:37
6 Schreiner Györgyi WSenior 00:40:17
1 Csőgör Brigitta Nincs csapatom WU15 00:39:31
2 Pohner Gréta BUI SZSE WU15 00:43:00
1 Bittmann Panna Acélvakond Cycling Team WU17 00:35:30
2 Bali Emese Salgótarjáni KHE WU17 00:37:34
3 Orosz Lili Acél-Vakond KE WU17 00:38:30
4 Szabó Gréta BUI SZSE WU17 00:42:03
5 Bali Sára Salgótarjáni HKE WU19 00:34:39
'Fel a tetejéhez' gomb