2020vas13szepEgész napÁtütemezettKiemeltXVIII. Pilis MTB CupTörökbálint - Fortuna Beach és KempingSzakágMTBKategóriaMKSZ Magyar Kupa,UCI C2

Rajtlisták, eredmények

Hely Bib Surname, name Club Idő Gap
u9 fiú (u9f) (7)
1 903 HORVÁTH Leó Superior Racing Team 8:34
2 908 ANDRÁS Péter Patrik Superior Racing Team 8:36 + 0:02
3 905 HONTI Tamás Attila Focus Team Hungary 8:39 + 0:05
4 902 HORVÁTH Ármin ZKSE 9:33 + 0:59
5 909 BERENCSI Mátyás Speed-Way Team 9:39 + 1:05
6 904 BÖKÖNYI Huba Árpád Focus Team Hungary 10:15 + 1:41
7 911 SZABÓ Barna ZKSE 12:08 + 3:34
u9 lány (u9n) (1)
1 952 STORCZ-NAGY Réka Superior Racing Team 9:40
u11 fiú (u11f) (15)
1 114 SZILASI Dániel Superior Racing Team 12:47
2 127 KOVÁCS Béla Kontent-DKSI 13:08 + 0:21
3 119 MISETA Levente Superior Racing Team 13:13 + 0:26
4 101 MOLNÁR Ágoston Focus Team Hungary 13:19 + 0:32
5 102 LOVÁSZ Máté Focus Team Hungary 13:20 + 0:33
6 108 BARABÁS Olivér János Superior Racing Team 13:57 + 1:10
7 109 BRUCHNER Máté ZKSE 14:10 + 1:23
8 111 LEÁNYVÁRI Benjámin DVTK Cycling Team 14:11 + 1:24
9 107 BÁNFAI Olivér Superior Racing Team 14:20 + 1:33
10 103 ILLÉS Bence Focus Team Hungary 15:21 + 2:34
11 106 VARGA Csanád VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 15:58 + 3:11
12 121 MÁRMAROSI Marcell Szekszárdi SZKE 16:37 + 3:50
13 115 HÁMORI Koppány Focus Team Hungary 16:57 + 4:10
14 128 STEINER Bence György Hungaro Fondo 20:26 + 7:39
15 113 SPECZIÁR Olivér Kőbánya Cycling Team 21:20 + 8:33
u11 lány (u11n) (2)
1 203 STOJANOVSKA Dalija Superior Racing Team 17:51
2 202 KÁRPÁTI Mira Kőbánya Cycling Team 19:05 + 1:14
u13 fiú (u13f) (14)
1 324 BERENCSI Benedek Speed-Way Team 18:05
2 302 GÁBOR Milán Superior Racing Team 19:05 + 1:00
3 313 MARTONICS Armand ZKSE 20:59 + 2:54
4 305 KRÁNITZ István Tamási Bringasport 21:57 + 3:52
5 322 VONA Márton Gábor Cube-Csömör 22:35 + 4:30
6 303 NAGY Lél Bátor Focus Team Hungary 23:03 + 4:58
7 721 HAJDER Gergely Superior Racing Team 24:40 + 6:35
8 329 TURMANN Benjámin Tamási Bringasport 25:36 + 7:31
9 320 VÉGSŐ Bence Cube-Csömör 26:33 + 8:28
10 327 KULTSÁR Lőrinc ZKSE 26:46 + 8:41
11 307 SIMON Viktor Kőbánya Cycling Team 27:22 + 9:17
12 317 SIMON Márk Cube-Csömör 19:15 + 1 lap
13 321 JÁNOSI Ákos Cube-Csömör 19:50 + 1 lap
301 TÓTH Márk Martin Crosskovácsi Bikeschool DNF
u13 lány (u13n) (6)
1 402 KISS Nikoletta Bettina Bike Zone Gödöllő 20:08
2 406 SZÜCS Borbála ZKSE 21:49 + 1:41
3 408 MÁRMAROSI Alexa Ildikó Szekszárdi SZKE 22:19 + 2:11
4 407 ZILAHY Boróka Superior Racing Team 23:56 + 3:48
5 405 KÁLMÁN Luca ZKSE 26:11 + 6:03
6 404 BARABÁS Elsa Réka Superior Racing Team 29:22 + 9:14
u15 fiú (u15f) (14)
1 501 TAKÁCS Zsombor Superior Racing Team 35:22
2 526 VAS Barnabás Merida Maraton Team-CST 39:15 + 3:53
3 504 PAKOT András Gusztáv Kőbánya Cycling Team 40:07 + 4:45
4 518 KISS Vince Dániel Bike Zone Gödöllő 41:10 + 5:48
5 507 MAGYAR Balázs Crosskovácsi Bikeschool 44:17 + 8:55
6 506 ÁDÁM Szabolcs László ZKSE 35:50 + 1 lap
7 509 PETRÓ Szabolcs Cube-Csömör 36:23 + 1 lap
8 511 DOROGI Alex Martin Kőbánya Cycling Team 36:51 + 1 lap
9 514 RÉVÉSZ Ádám VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 38:02 + 1 lap
10 524 VARGA Márk Superior Racing Team 39:34 + 1 lap
11 515 VOCK András Cube-Csömör 40:49 + 1 lap
12 522 SUTÁK Péter Crosskovácsi Bikeschool 45:04 + 1 lap
523 ERŐS Áron Superior Racing Team DNF
513 KÁLMÁN Dániel Ákos ZKSE DNF
u15 lány (u15n) (5)
1 601 BRUCHNER Regina ZKSE 36:06
2 605 SZÜCS Júlia ZKSE 37:10 + 1:04
3 602 KISS Emma Lotti Bike Zone Gödöllő 37:53 + 1:47
4 604 SZABÓ Léna ZKSE 39:02 + 2:56
5 607 BUNGYIS Panna Cube-Csömör 46:54 + 10:48
u17 férfi (u17f) (11)
1 718 TAKÁCS-VALENT Márk Cube-Csömör 50:52
2 702 MAGYAR Gergő Port Hotels – Grupo Sime 54:15 + 3:23
3 714 POLLNER Balázs László Superior Racing Team 54:54 + 4:02
4 705 FELDHOFFER Bálint Cube-Csömör 56:54 + 6:02
5 330 HAJDER Benedek Superior Racing Team 58:10 + 7:18
6 706 FÜRI Mátyás Mihály Bike Zone Gödöllő 52:14 + 1 lap
7 708 TATÁR Márton Superior Racing Team 55:38 + 1 lap
8 715 RÁKOSA Bence ZKSE 1:03:32 + 2 laps
717 TÓTH Márkó Cube-Csömör DNF
707 KÁRPÁTI Bálint Kőbánya Cycling Team DNF
711 MAJOROS Dávid Kőbánya Cycling Team DNF
u17 nő (u17n) (2)
1 806 TÓTH-ALMÁSI Borbála Limitless Team – XCO Nagykanizsa 49:01
804 GREMAN Szonja Limitless Team – XCO Nagykanizsa DNF
u19 férfi (u19f) (6)
1 918 GERELY Attila Crosskovácsi Bikeschool 1:11:31
2 917 SZABÓ Levente INTERCYCLING Team 1:11:58 + 0:27
3 904 CSÁKAI Bence PCCC 1:17:11 + 5:40
4 905 CSUJA Bálint Superior Racing Team 1:23:23 + 11:52
5 906 TERECSKEI Vince PCCC 1:13:56 + 1 lap
6 909 SÁNDOR Zalán Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:15:00 + 1 lap
u19 nő (u19n) (1)
1 805 BOKROS Csenge Anna Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:16:34
elite férfi (ef) (7)
1 2 PALUMBY Zsombor SVS Pro Team 1:20:18
2 1 PARTI András UTE 1:21:20 + 1:02
3 5 SZATMÁRY András Cube-Csömör 1:25:30 + 5:12
4 7 SYLVESTER Balázs Tibor ZKSE 1:27:12 + 6:54
5 22 BORSOS Benedek SVS Pro Team 1:29:02 + 8:44
6 21 DARÁNYI Bence Buruczki Training System SE 1:27:55 + 1 lap
7 15 VOCK Mátyás Bakony Racing Team KSE 1:25:41 + 2 laps
elite nő (en) (4)
1 511 VAS Kata Blanka Doltcini-Van Eyck Sport Continental 1:10:24
2 508 BENKÓ Barbara Ghost Factory Racing 1:11:47 + 1:23
3 510 BUZSÁKI Virág SVS Pro Team 1:18:16 + 7:52
4 512 SCHMIDEL Regina Cube-Csömör 1:19:20 + 8:56
master 1 férfi (m1f) (5)
1 114 BÚR Zsolt Vialand Racing Team 46:33
2 103 CSER Gábor Epronex – Bss Oil Team 53:38 + 7:05
3 105 CZENKI Tamás ZKSE 55:28 + 8:55
4 106 SALGA Ákos Trek SE 56:27 + 9:54
5 102 GUBANCSIK Péter ZKSE 49:17 + 3 laps
master 2 férfi (m2f) (8)
1 210 HORVÁTH Szabolcs ZKSE 43:49
2 201 DERVALICS Gábor ZKSE 44:14 + 0:25
3 206 HASENFRATZ Péter PCCC 45:14 + 1:25
4 412 MIKÓCZI Géza Sólyom Team 45:55 + 2:06
5 204 BALUKA Balázs Trek SE 51:06 + 7:17
6 203 NÉMETH Zoltán Cube-Csömör 57:13 + 13:24
7 213 HIDAS Gergely PCCC 44:11 + 1 lap
214 KOVÁCS Attila Bike Zone Gödöllő DNF
master 3 férfi (m3f) (4)
1 305 VOCK Balázs Bakony Racing Team KSE 48:18
2 311 KREÁCSIK Miklós Alpinbike Team Giant Endura 53:16 + 4:58
3 306 KARDOS Tibor Solarman/PJKE SE 53:23 + 5:05
308 GORTVA László Green Riders DSQ
'Fel a tetejéhez' gomb