2022. május

202201májEgész napXVIII. Kínok Kínja nemzetközi kerékpáros mezőnyversenyEsztergom - BazilikaSzakág:OrszágútSorozat:AKESZ Amatőr BajnokságInfó:Szabadidős

Időpont

2022. május 1.

Helyszín

Esztergom - Bazilika

2500 Esztergom, Szent István tér 1.

Szervező

Esztergomi Küllőszaggatók Kerékpár Egyesületinfo@kulloszaggatok.hu 2500 Esztergom, Imaház út 2/a.

Eredmények

Rank BIB LastName FirstName Team Time Gap
WU15
1 331 Horváth Borbála Esztergomi Triatlon Klub 0:42:17
2 338 Nádudvari Sára Esztergomi Triatlon Klub 0:42:33 0:00:16
3 327 Göncz Zsófi Esztergomi Triatlon Klub 0:42:34 0:00:17
4 321 Bartal Zsófi Esztergomi Triatlon Klub 0:43:46 0:01:29
5 328 Hajdú Angelika Esztergomi Triatlon Klub 0:46:36 0:04:19
6 344 Schrenk Loretta Esztergomi Triatlon Klub 0:47:57 0:05:40
7 319 Kiss Dorottya Nincs csapatom 0:59:37 0:17:20
WU17
1 348 Pohner Gréta Peloton Cycling Team 0:57:37
WSENIOR
1 314 Bányai Anikó Oltalom SE 0:43:54
2 302 Budai Katalin Buruczki Testedző SZSE 0:46:07 0:02:13
U13
1 322 Czibula Bertalan Esztergomi Triatlon Klub 0:46:56
2 329 Hegedűs Ábel Esztergomi Triatlon Klub 0:49:49 0:02:53
3 326 Gergely Soma Esztergomi Triatlon Klub 0:49:53 0:02:57
4 313 Bakos Márk Bakony Bike K.E. 0:54:50 0:07:54
5 317 Horváth Magor Bakony Bike K.E. 1:01:03 0:14:07
U15
1 362 Balaskó Ádám 0:40:30
2 347 Zámbó Benedek Esztergomi Triatlon Klub 0:40:31 0:00:01
3 320 Csizmazia Áron Acélvakond Cycling Team 0:40:35 0:00:05
4 334 Kálmánchey Bulcsú MRCC 0:41:44 0:01:14
5 337 Kovács Noel Esztergomi Triatlon Klub 0:41:45 0:01:15
6 359 Vona Márton Cube-Csömör 0:42:07 0:01:37
7 324 Friedmann Ákos Esztergomi Triatlon Klub 0:42:29 0:01:59
8 325 Gergely Mátyás Esztergomi Triatlon Klub 0:44:01 0:03:31
9 323 Czibula Mátyás Esztergomi Triatlon Klub 0:46:36 0:06:06
10 342 Pörsök Mihály Esztergomi Triatlon Klub 0:46:44 0:06:14
11 312 Bakos Kristóf Bakony Bike K.E. 0:54:58 0:14:28
U17
1 341 Balogh Zsombor ZENGŐ SE 0:38:00
2 343 Reinodli Ákos Green Riders 0:39:32 0:01:32
3 346 Szabó Mihály Esztergomi Triatlon Klub 0:39:35 0:01:35
4 336 Kiss Zsombor Szekszárdi Kerékpáros S. E. 0:40:19 0:02:19
5 308 Erdős Dániel Viadukt Se Cycling Team 0:40:23 0:02:23
6 332 Horváth Mihály Buruczki Training System 0:40:30 0:02:30
7 310 Rein-Keresztes Zente Viadukt Se Cycling Team 0:40:35 0:02:35
SENIOR2
1 356 Bauer Attila Anonym SE 0:41:02
2 360 Szedlacsek Zsolt Vác 0:41:53 0:00:51
3 311 Adorján András Nincs csapatom 0:42:17 0:01:15
4 333 HUSZÁR LÁSZLÓ KARBONA 0:42:23 0:01:21
5 371 Brozovácz László Lutosteam 0:43:47 0:02:45
6 340 Papp Zoltán Salgótarjáni HKE 0:43:54 0:02:52
7 93 Leányvári József Brigetio KSE 0:46:24 0:05:22
8 355 Hangya Gábor Esztergomi Triatlon Klub 0:47:08 0:06:06
9 306 Pirityi István Nincs csapatom 0:48:11 0:07:09
10 315 Berkes Lajos Bakony Bike K.E. 0:49:01 0:07:59
11 305 Vass László Nincs csapatom 0:50:09 0:09:07
12 304 Benkő István Stubers bike team 0:50:17 0:09:15
13 351 Krauth Péter STUBERS BIKE TEAM 0:51:37 0:10:35
14 303 Horváth Imre STUBERS BIKE TEAM 0:54:18 0:13:16
15 316 Forgó Gyula Nincs csapatom 0:59:42 0:18:40
SENIOR3
1 339 Nagy Attila Szingo Se 0:43:32
2 335 Kertész István 0:49:58 0:06:26
3 361 Horváth renc 1:00:25 0:16:53
WU19
1 119 Németh Bettina DSI Cycling Team 4:36:21
2 74 Déri Gréta ZENGŐ SE 5:19:20 0:42:59
WMASTER
1 92 Vass Melinda Roprint Racing Team 3:58:20
U19
1 48 Győri Richárd Szingo Se 3:24:41
2 71 Bánki András Green Riders 3:30:26 0:05:45
3 23 Bernhardt Dávid 4:02:01 0:37:20
128 Straubinger Balázs Szekszárdi Kerékpáros S. E. DNF
ELIT1
1 55 Kuba Ronald Brigetio KSE 3:12:32
2 137 Varga Kornél Acélvakond Cycling Team 3:13:32 0:01:00
3 37 Kopácsi Attila Superior MTB Team 3:16:07 0:03:35
4 185 Darányi Bence BTS SE 3:18:40 0:06:08
5 95 Apró Csaba Acélvakond Cycling Team 3:18:48 0:06:16
6 149 Urbán Jakab Kőbányai Torna Club 3:18:52 0:06:20
7 124 Sashalmi Richárd Bringabanda SC 3:19:07 0:06:35
8 191 Gérnyi Balázs Superion Racing Team 3:19:58 0:07:26
9 13 Osterling Ádám MASH Racing Team 3:19:59 0:07:27
10 164 Sasvári Dániel ZENGŐ SE 3:24:59 0:12:27
11 82 Hugauf Marcell Fillari Team Budaörs 3:25:41 0:13:09
12 111 Koloszár Péter Nincs csapatom 3:25:58 0:13:26
13 170 Varga Péter Sárvár Racing Team 3:26:40 0:14:08
14 104 Grunda Dávid BDFGV 3:26:48 0:14:16
15 130 Szarvas Balázs MRCC 3:27:32 0:15:00
16 179 Lisonczki Máté Tamási Bringa Sport 3:30:02 0:17:30
17 190 Csányi Hunor 3:30:18 0:17:46
18 49 Héregi Péter Brigetio KSE 3:33:59 0:21:27
19 26 Zeley Csaba Roprint Racing Team 3:36:23 0:23:51
20 108 Éger Áron MRCC 3:36:29 0:23:57
21 24 Csaplár Viktor 3:38:33 0:26:01
22 45 dr.Madarász Ádám Brigetio KSe 3:40:40 0:28:08
23 96 Dombi Gábor Acélvakond Cycling Team 3:43:31 0:30:59
24 139 Vida Attila 3:43:41 0:31:09
25 35 Gréczi Gergő 3:45:50 0:33:18
26 113 Kovács Martin 3:58:59 0:46:27
27 107 Csík Róbert MRCC 4:05:11 0:52:39
28 81 Horváth Márton Fillari Team Budaörs 4:06:06 0:53:34
29 57 Madarász Áron Brigetio KSE 4:10:14 0:57:42
30 100 Duba Gergely 4:20:20 1:07:48
31 47 Gombás Péter Nincs csapatom 4:26:41 1:14:09
32 3 Asztahov Márk 4:44:42 1:32:10
140 Püspöki Dániel ZENGŐ SE DNF
162 Juhász Zsombor ZENGŐ SE DNF
25 Horváth Szilárd DNF
14 Szilágyi Áron DNF
121 Oros Dániel Green Riders DNF
154 Molnár Tamás Polythlon ETK DNF
39 Papp Gábor DNF
106 Bakucz Bálint Acélvakond Cycling Team DNF
53 Túri Dániel Green Riders DNF
ELIT2
1 129 Süle Róbert Delta MTB Sopron 3:15:07
2 131 Tajthy renc Acélvakond Cycling Team 3:15:14 0:00:07
3 78 Gecse Dániel Fillari Team Budaörs 3:20:00 0:04:53
4 117 Miranda lipe MRCC 3:20:09 0:05:02
5 17 Abraham Gergely 3:20:11 0:05:04
6 83 Huszti Gábor Fillari Team Budaörs 3:25:08 0:10:01
7 173 Duzucz Miklós Epronex Hunagry 3:25:20 0:10:13
8 146 Szabó Viktor Buruczki Training System BTS 3:26:15 0:11:08
9 4 Dobi Dániel Imperátor-PTE-PEAC 3:26:21 0:11:14
10 84 Hűvösvölgyi Márton Fillari Team Budaörs 3:28:19 0:13:12
11 80 Hofr Márton Fillari Team Budaörs 3:33:43 0:18:36
12 7 Gali Tibor LOTUS TEAM 3:34:15 0:19:08
13 193 Matyovszki Mihály BDFGV 3:35:43 0:20:36
14 30 Jely Gyula Roprint Racing Team 3:36:21 0:21:14
15 16 Skuba Ákos Brigetio KSE 3:38:10 0:23:03
16 147 Vass István BTS SE 3:38:43 0:23:36
17 91 Szvatkó Péter Vinibike KSE 3:40:19 0:25:12
18 90 Szontágh Dániel Fillari Team Budaörs 3:40:22 0:25:15
19 125 Schier-Juhász Tamás Acélvakond Cycling Team 3:40:24 0:25:17
20 136 Vanyek Zsolt Pierre Baguette 3:40:30 0:25:23
21 105 Hegedűs Miklós 3:42:19 0:27:12
22 62 Oláh Gábor Szingo Se 3:42:26 0:27:19
23 142 Faragó Tamás 3:43:30 0:28:23
24 6 Tukora B. Mátra Biker Sport Club 3:44:41 0:29:34
25 133 Topán Máté Szekszárdi Kerékpáros S. E. 3:45:55 0:30:48
26 72 Botrágyi Attila 3:48:21 0:33:14
27 5 Mészáros Gergely Mátra Biker SC 4:01:14 0:46:07
28 110 Hetyei Tamas Szingo SE 4:01:15 0:46:08
29 195 Kostrna Marek 4:01:23 0:46:16
30 28 Jáger Péter Triatlon Baráti Egyesület 4:03:50 0:48:43
31 135 Vanyek Roland Brigetio kse 4:04:00 0:48:53
32 20 Szabó Dániel 4:08:10 0:53:03
33 151 Baranyai Ákos 4:10:57 0:55:50
34 85 Lisz Dániel Fillari Team Budaörs 4:13:55 0:58:48
35 176 Chamayon Etienne Rueil AC 4:18:50 1:03:43
36 22 Schifrer András Tribe Triatlon 4:25:09 1:10:02
37 169 Skubs Bertalan 4:25:50 1:10:43
38 27 Biczó Ádám 4:28:11 1:13:04
39 29 Jani Sándor BME Cycling 4:36:15 1:21:08
183 Kovács Tamás Epronex Hunagry DNF
115 Maursky Peter Pierre Baguette DNF
19 Toldi Tibor DNF
11 Dékány Géza Nincs csapatom DNF
MASTER
1 175 Burgermeister Balázs Cube-Csomor 3:13:37
2 152 Buruczki Szilárd BTS SE 3:15:04 0:01:27
3 114 Lipka Balázs Merida Maraton Team-CST 3:17:54 0:04:17
4 9 Vinnai Gellért HOTE Sportegyesület 3:20:06 0:06:29
5 87 Antal Attila MERIDA CST Road Team 3:20:06 0:06:29
6 77 Farkas Tibor Nincs csapatom 3:20:08 0:06:31
7 99 Dr Nagy Acélvakond Cycling Team 3:20:09 0:06:32
8 58 Makács Gábor Szerpentin K.E. 3:20:12 0:06:35
9 41 Arany Gábor Szingo Se 3:20:20 0:06:43
10 141 dr. Kovács Kőbányai Torna Club SE 3:27:05 0:13:28
11 122 Petró Károly ASE Kerékpár 3:32:20 0:18:43
12 194 Dr Haller Fillari 3:32:49 0:19:12
13 94 Albert Gergely Sólyom Team SE 3:33:47 0:20:10
14 188 Hermann Róbert hérvár Cycling Team 3:34:15 0:20:38
15 52 Kapornai József Biondo Bike Club 3:35:15 0:21:38
16 61 Norbert Nyikus Szingo Se 3:35:27 0:21:50
17 186 Okányi Szabolcs 3:37:37 0:24:00
18 65 Petrik Csaba Szerpentin K.E. 3:38:48 0:25:11
19 79 Gregó Zoltán Epronex – Hungary Cycling Team 3:40:15 0:26:38
20 75 Dr. Sélley Roprint Racing Team 3:40:24 0:26:47
21 174 Molnár Gergely Bringabanda SC 3:40:30 0:26:53
22 101 Finta Attila 3:40:30 0:26:53
23 15 Zádori Sándor hérvár Cycling Team 3:40:40 0:27:03
24 184 Horváth Gábor Team Havy Pedál 3:41:04 0:27:27
25 12 Tóth L. 3:43:58 0:30:21
26 97 Domnánits József Bakony Racing Team 3:43:58 0:30:21
27 155 Nagy Tibor Nincs csapatom 3:48:10 0:34:33
28 76 Egervári Gergely Pannonhalma LOLAND Stelvio Project 3:51:08 0:37:31
29 68 Skoff Gábor Szingo Se 3:52:08 0:38:31
30 156 Ondi Levente Triatlon Baráti Egyesület (Tribe) 3:55:58 0:42:21
31 134 Vadócz Máté Szingo SE 3:56:10 0:42:33
32 31 Farkas Lajos Roprint Racing Team 3:56:19 0:42:42
33 46 Földesi Bánk 4:02:23 0:48:46
34 187 Albrecht Viktor 4:07:12 0:53:35
35 86 Losonczi Laszlo Támadááás! 4:09:41 0:56:04
36 172 Lamm Péter 4:10:13 0:56:36
37 88 Magyar Péter 4:17:59 1:04:22
38 64 Ormai László 4:29:47 1:16:10
39 59 Mátrai Ádám 4:35:52 1:22:15
40 132 Tarján Zoltán 4:42:22 1:28:45
41 32 Tatár László Maxtend 5:10:29 1:56:52
42 98 Dósa Márton Vitalitás SE 5:17:35 2:03:58
43 358 Sándor János 5:26:05 2:12:28
89 Popovics Gergely Nincs csapatom DNF
357 Szalai Gábor Zengő DNF
126 Soós Ernő Esztergomi Triatlon Klub DNF
118 Müllner Zoltán DNF
SENIOR1
1 143 Nagy Tibor Bakony Bike K.E. 3:20:22
2 60 Merő Csaba Szerpentin K.E. 3:26:58 0:06:36
3 43 Deréki Barna Szingo Se 3:30:30 0:10:08
4 33 Hausknecht renc Bringabanda SC 3:33:03 0:12:41
5 70 Bakos András Bakony Bike K.E. 3:33:20 0:12:58
6 44 Kiss Norbert Mátra Biker SC 3:34:02 0:13:40
7 177 Egyedi Zoltán Tamási Bringa Sport 3:35:36 0:15:14
8 150 Száva Tamás TC 3:36:40 0:16:18
9 182 Szalánczy Csaba Epronex Hunagry 3:38:45 0:18:23
10 42 Babos Tibor Szerpentin K.E. 3:38:56 0:18:34
11 112 Kósa Csaba Blue Scorpions – Bendzsó Team 3:40:20 0:19:58
12 56 Lepold Zoltán Green Riders 3:40:22 0:20:00
13 181 Bíró Zoltán SZSZKE 3:40:32 0:20:10
14 180 DR. Balsai 3:40:44 0:20:22
15 120 Nyirkó Attila MRCC 3:40:52 0:20:30
16 18 Pócza László Nincs csapatom 3:46:22 0:26:00
17 40 Reé Balázs 3:48:09 0:27:47
18 67 Rónaszéki IStván Merida Maraton team cst 3:48:55 0:28:33
19 36 Iván Attila Nincs csapatom 3:50:51 0:30:29
20 51 Jacsó renc Szerpentin K.E. 3:55:18 0:34:56
21 123 Révész István Sólyom Team SE 3:55:35 0:35:13
22 189 Bánlaki Zsolt 3:55:44 0:35:22
23 116 Megyes András FTC 3:55:45 0:35:23
24 50 Holéczy Tibor 3:57:09 0:36:47
25 21 Szalai Zoltán Egyéni 4:04:51 0:44:29
26 102 Földesi Gábor Crosskovácsi SKE 4:11:09 0:50:47
27 73 Csizmadia Zoltán 4:14:38 0:54:16
28 2 Dr. Kurpé 4:27:14 1:06:52
29 178 Lisoczki János Tamási Bringa Sport 4:37:51 1:17:29
30 34 Mach József TRION SC 4:41:27 1:21:05
31 171 Gelencsér renc Superior MTb 4:42:03 1:21:41
32 103 Gombolai László Vitalitás SE 4:52:04 1:31:42
33 192 Kugler Gábor 4:55:04 1:34:42
34 153 tzer Róbert Bringabanda SC 5:16:41 1:56:19
35 196 Dr. György Mátra Biker SC 5:32:27 2:12:05
148 Nyemcsok Zoltán Nincs csapatom DNF
138 Vaskó József Viadukt se DNF
'Fel a tetejéhez' gomb