2020vas04oktEgész napXVII. Üveghuta KupaBükkszentkereszt - Kossuth utcaSzakágOrszágút

Időpont

2020. október 4.

Helyszín

Bükkszentkereszt - Kossuth utca

Bükkszentkereszt, Kossuth u.

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Név Egyesület Idő
 Családi páros
1 Geller Tibor – Geller Gergő 00:27:10.5
2 Fehér Dániel – Fehér Nándor 00:27:35.6
3 Rózsa Dániel – Rózsa Sándor 00:28:15.5
4 Zachár Péter – Zachár Gáspár Benedek 00:33:33.2
 Baráti páros
1 Dovák Dávid – Magicz Dávid 00:17:28.0
2 Nyírkó Attila – Somogyi László 00:18:37.6
3 Lónyai Balázs – Stolczenberger Zalán 00:26:12.4
4 Lasánszki Sára – Császár Bendegúz 00:30:40.3
 MTB  Nő  Serdülő
1 Tóth Emese Kis-Galya KSE 00:25:04.8
2 Galuska Zsófia Kis-Galya KSE 00:28:35.0
3 Zachár Janka Sára Miskolc 00:29:14.6
 MTB  Férfi  Serdülő
1 Csorba Zalán Kis-Galya KSE 00:20:40.5
2 Feledy Bence Kis-Galya KSE 00:22:20.3
3 Csorba Milán Kis-Galya KSE 00:24:44.3
4 Galuska Márk Kis-Galya KSE 00:28:27.1
5 Balázs Márton Cycling People 00:28:51.7
 Országúti  Nő  Serdülő
1 Mudra Málna Lotus Cycling team 00:22:46.8
 Országúti  Férfi  Serdülő
1 Zsembery Boldizsár Superior Racing Team 00:16:48.9
2 Zachár Bendegúz MRCC 00:20:29.8
Nagy Levente NYKSE DNS
 MTB  Nő  Ifi
1 Tóth Réka Kis-Galya KSE 00:21:09.6
2 Imre Laura Salgótarjáni HKE 00:24:55.7
3 Tolnai Kincső Kis-Galya KSE 00:28:34.6
 MTB  Férfi  Ifi
1 Kortis Zalán Salgótarjáni HKE 00:16:51.9
2 Szarka Regő DVTK Cycling Team 00:18:06.7
3 Magyar Bendgegúz Kis-Galya KSE 00:18:49.9
4 Fodor Dávid Salgótarjáni HKE 00:23:07.6
5 Korpa István Mezőkövesd 00:25:43.2
 Országúti  Nő  Ifi
1 Gergely Virag Lotus Cycling Team 00:18:03.9
 Országúti  Férfi  Ifi
1 Árvai Kristóf Lotus Cycling Team 00:13:26.0
2 Valent Márk Cube-Csömör 00:14:11.1
3 Sidló Dániel SAXUM KSC 00:15:44.3
4 Csáki Szabolcs KONTENT DKSI 00:15:53.5
5 Gergely Koppany Lotus Cycling Team 00:16:34.6
6 Balassa Gergő MRCC 00:17:01.7
7 Lónyai Levente Kis-Galya KSE 00:17:38.1
8 Páll Zsombor Bendegúz KONTENT DKSI 00:17:38.5
9 Godó János Felsőtárkány 00:17:54.5
10 Sneider Máté Miskolc 00:19:16.9
11 Király Zétény MRCC 00:22:15.8
12 Molnár Ferenc MRCC 00:23:10.2
13 Béres Máté MRCC 00:34:24.3
 MTB  Férfi  Veterán
1 Halász Attila Miskolc 00:22:58.9
2 Gál István József Kerékpársport 2000 SE 00:23:04.1
3 Erőss Béla NYÍR-MTB 00:27:16.9
4 Pallos Zoltán Miskolc 00:27:26.3
5 Kollár József Miskolc 00:38:05.5
6 Lénárt Andor Bükkszentkereszt 00:38:33.2
 Országúti  Férfi  Veterán
1 Huszár László Karbona 00:19:33.2
2 Adorján András Pilisvörösvár 00:19:43.9
3 Dr. Nyitray László Polythlon ETK 00:20:48.2
4 Menyhért Ferenc BSMC-Filutás 00:21:11.9
5 Becze Zsolt Miskolc 00:22:39.0
6 Molnár Sándor Tekergők SE Hajduböszörmény 00:23:37.9
7 Ürmössy Imre DKSI 00:28:30.2
8 Pap Gyula Ózdi KE 00:28:46.8
9 Magas Ákos Debrecen 00:34:52.2
10 Fenyvesi Ferenc MRCC 00:34:53.7
11 Id. Boros Gyula Egyéni 00:39:06.5
Dubai Aladár Rozsnyó DNS
Mészáros Barnabás Ózd DNS
 MTB  Nő  Senior%
1 Barbócz Anikó Budapest 00:22:17.0
2 Fodor-Fejes Adrian Adél Egri Triatlon Klub 00:25:27.5
3 Onozó Beáta Cycling People 00:31:40.9
4 Vaszkun Anita Miskolc 00:48:07.8
Csáti Andrea Besenyőtelek DNS
 Országúti  Nő  Senior
1 Kosztyu Tünde MRCC 00:20:12.6
2 Gál Erika MRCC 00:20:26.9
3 Garabás Gizella EVUK 00:22:53.6
4 Őri Nóra Vinibike KSE 00:23:12.4
5 Vajkó Ildikó Teperő Tepertők 00:26:23.5
6 Molnár Zoltánné MRCC 00:31:06.8
 MTB  Férfi  SeniorII
1 Harsányi Zsolt Harsányi Team 00:18:20.2
2 Tulipán Attila Ózdi kerékpáros egyesület 00:19:26.5
3 Csáki Zoltán KONTENT DKSI 00:20:45.7
4 Kaposvári István Miskolc 00:21:47.6
5 Polonkai László HOTE SE 00:23:28.8
6 Gönczi Zsolt KILPI BOMBASTIC TEAM 00:24:53.1
7 Kósa György Budapest 00:25:33.2
8 Czél Péter Becsapda Team- Miskolc 00:28:13.1
Zakkar Sándor BSKE DNS
 Országúti  Férfi  SeniorII
1 Kiss Norbert Nagy SE 00:16:00.9
2 Boross Károly Emil Kontent DKSI 00:16:46.6
3 Száva Tamás KKB SE 00:17:24.5
4 Boros Gyula MRCC 00:17:58.8
5 Dr. György Zsolt Mátra Biker 00:18:25.8
6 Fodor Sándor Eger 00:19:08.2
7 Pelyhe László Bélapátfalvai SKE. 00:19:24.8
8 Góré Attila Miskolc 00:19:25.6
9 Cservák Gábor Team3K 00:20:46.8
10 Bernáth Zoltán Green Riders 00:21:10.3
11 Regős Péter Miskolc 00:22:00.6
12 Kszel Tamás Eger 00:23:28.2
13 Bencze András Purittyán 00:24:27.5
14 Búza László HOTE SE 00:27:02.5
Hegymegi István Tamási Bringasport Egyesület DNS
Dallos Nagy Imre Hajdúnánás DNS
 MTB  Férfi  SeniorI
1 Kiszely Ákos Miskolc 00:17:28.3
2 Molnár György HOTE SE 00:19:09.8
3 Kotroczó Nándor Salgótarjáni HKE 00:19:16.2
4 Sivák László KILPI BOMBASTIC TEAM 00:19:22.9
5 Juhász Zoltán HOTE SE 00:19:23.0
6 Kárpáti Attila DVTK FREERIDERZ SC 00:19:44.5
7 Szabó László Team3K 00:19:47.2
8 Török Csaba Ózdi.K.E. 00:20:25.6
9 Győri Milan Miskolc 00:21:08.0
10 Bányai Tamás MRCC 00:21:26.1
11 Teslér Attila HRC 00:23:31.2
12 Fogarasi József Eger 00:24:00.3
13 Feledy Péter Háromkő Egyesület 00:27:19.5
14 Libor Laci HardCore Fless 00:28:38.5
15 Tamás Péter Bükkszentkereszt 00:32:30.5
 Országúti  Férfi  SeniorI
1 Makács Gábor Szerpentin KE. 00:14:32.2
2 Kiss Ernő Team3k 00:16:04.4
3 Vinnai Gellért Piccolaro 15 00:16:25.2
4 Virág László Eger 00:16:31.7
5 Szabó Ferenc KONTENT DKSI 00:16:36.8
6 Csala Viktor Teperő Tepertők 00:16:39.6
7 Korbély Csaba Ózdi Kerékpáros Egyesület 00:17:05.4
8 Bálint Péter Kontent DKSI 00:17:07.6
9 Urr Szabolcs Team3K 00:17:09.0
10 Fekete Barnabás Team3K 00:17:16.7
11 Fejes Mihály Green Riders 00:17:27.2
12 Rácz Szabolcs SAXUM KSC 00:17:27.8
13 Fodor Tamás Gyömrő VSK 00:17:40.0
14 Nagy Zoltán MIRÁNK-DOMKK 00:17:43.8
15 Vinnai Zsolt ViniBike KSE 00:18:09.7
16 Csuja Gábor eXtrememMan Club 00:18:30.0
17 Horváth Máté Miskolc 00:18:52.4
18 Forgó Tibor Salgótarjáni HKE 00:19:29.8
19 Páll János KONTENT DKSI 00:19:38.1
20 Raji Ferenc Team3K 00:19:53.1
21 Magyar Károly Cycling People 00:20:15.2
22 Tóth Tamás Mátra Biker 00:20:32.7
23 Tamás Zsolt Egerszalók 00:21:20.5
24 Krajnik Ágoston Miskolc 00:21:30.0
25 Bauer László Miskolc 00:21:56.2
26 Albrecht Krisztián Miskolc 00:22:00.4
27 Karanyic István SAXUM KSC 00:26:30.6
Kovács József Mályi DNS
Nyitrai László Adacsa-Schmiedtgép DNS
Kovács Tamás Eger DNS
Benedek András magicbike.hu DNS
 MTB  Nő  Felnőtt
1 Pelsőczi Katalin Miskolc 00:23:34.8
2 Zádory Eszter Bükki Hegyisportért egyesület 00:30:03.4
Sipos Éva Miskolc DNS
 Országúti  Nő  Felnőtt
1 Nónay Fanni DVTK Cycling Team 00:17:41.8
2 Andó Ágnes Felsőzsolca 00:19:13.2
3 Putnóczki Dorka Tiszaújvárosi Triatlon klub 00:19:53.4
4 Vasadi Anna Polythlon ETK 00:20:13.4
5 Szekeres Viktória KTM TEam Hungary 00:21:04.9
6 Godzsák Nelli 575 TEAM 00:23:59.7
7 Balogh Zsófia Miskolc 00:25:21.2
8 Dr. Rencsi Márta Bükkaranyos 00:28:47.1
9 Tamásné Kiss Ágnes Egerszalók 00:30:02.2
 MTB  Férfi  Felnőtt
1 Harsányi Tamás Harsányi Team 00:16:06.8
2 Szegedi Gábor Team Heavy Pedal 00:17:02.7
3 Bartha Gábor HOTE SE 00:21:15.0
4 Csiszár Levente Miskolc 00:21:25.1
5 Rakvács Norbert Miskolc 00:21:29.1
6 Kósa Bence Budapest 00:24:12.1
7 Pázmándi Peti HOTE SE 00:25:01.9
8 Kósa Máté Budapest 00:25:54.2
9 Majoros Dániel Eger 00:27:09.9
10 Solymosi Konrád Bükkszentkereszt 00:42:12.2
 Országúti  Férfi  Felnőtt
1 Fejes Gábor CK Spartak Tlmace 00:13:31.4
2 Molnár Péter HOTE SE 00:14:04.4
3 András Vince MRCC 00:14:32.6
4 Schumann Mate Lotus Cycling team 00:14:57.1
5 Lukács Rajmund LA 33 Liszi Downhill School 00:15:15.9
6 Szőke Gábor Ecséd 00:15:23.1
7 Bagarus Bence Lotus Cycling team 00:15:32.9
8 Tamás Pál Team FaTe 00:15:33.0
9 Varga Szabolcs SAXUM KSC 00:15:54.5
10 Nagy Gergő KONTENT DKSI 00:16:08.7
11 Tóth Gábor Salgótarjáni HKE 00:16:10.3
12 Kovács Gergő MIRÁNK DOMKK 00:16:22.9
13 Dr. Kovács Kristóf Kőbányai Torna Club SE 00:16:24.7
14 Sandor Tamas Lotus Cycling Team 00:16:34.0
15 Artman Dávid Salgótarjáni HKE 00:16:53.1
16 Bakos Tamás Miskolc 00:16:58.8
17 Arvai Krisztian Lotus Cycling Team 00:18:03.8
18 Gajda Tamás MRCC 00:18:04.3
19 Dr. Nagy Ákos Hegykő 00:18:24.3
20 Szloboda Ádám Sky Racing 00:20:13.4
21 Zay Dávid Bükkaranyos 00:22:08.4
22 Szobota László KKB 00:23:31.0
23 Nagy Soma MIRÁNK-DOMKK 00:24:31.9
24 Spéder Ferenc Szirmabesenyő 00:25:06.0
25 Borsós Tibor Miskolc 00:39:04.9
Pisák István Miskolc DNS
Nemcsák István KME Kerékpáros Miskolc Egyesület DNS
Nagy Bendegúz Mátyás DKSI DNS
'Fel a tetejéhez' gomb