2022vas25szepEgész napXV. Pilis kupa kerékpáros HEIFII. forduló és családi napEsztergom - Montágh IskolaSzakágOrszágútSorozatAKESZ Amatőr Bajnokság

Időpont

2022. szeptember 25.

Helyszín

Esztergom - Montágh Iskola

Esztergom, Dobogókői út 110

Rajtlisták, eredmények

Rank BIB LastName FirstName Team Country Time Gap
WU15
1 331 Horváth Borbála Esztergomi Triatlon Klub HUN 0:38:17
2 321 Bartal Zsófia Esztergomi Triatlon Klub HUN 0:39:35 0:01:18
3 327 Göncz Zsófia Esztergomi Triatlon Klub HUN 0:41:33 0:03:16
4 328 Hajdú Angelika Esztergomi Triatlon Klub HUN 0:43:37 0:05:20
5 377 Sallai Enikő Esztergomi Triatlon Klub HUN 0:45:52 0:07:35
6 378 Zámbó Liza Esztergomi Triatlon Klub HUN 0:46:10 0:07:53
7 389 Pörsök Anna Esztergomi Triatlon Klub HUN 0:54:38 0:16:21
8 319 Kiss Dorottya 1:05:51 0:27:34
WU17
1 119 Németh Bettina DSI Cycling Team HUN 0:41:25
W Elite
1 211 Novotny Gréta Szekszárdi SZKE HUN 0:38:17 0:00:00
2 210 Diószegi Renáta Szerpentin KE HUN 0:43:41 0:05:24
3 261 Klambauer Agnes HUN 0:46:19 0:08:02
4 239 Majoros Szandra MERSE HUN 0:58:11 0:19:54
WMASTER
1 197 Nagy-Kollár Zsuzsi Fordulat Kerékpár Klub HUN 0:35:29
2 202 Horváth Gréta ASE Kerékpár HUN 0:36:29 0:01:00
3 259 Simon Veronika HUN 0:36:53 0:01:24
WSENIOR
1 314 Novotny Gréta Oltalom SE HUN 0:40:21
2 380 Herbent Zita STUBERS BIKE TEAM HUN 0:42:01 0:01:40
3 302 Budai Katalin Buruczki TSzSE HUN 0:43:33 0:03:12
U13
1 387 Burgermeister Olivér HUN 0:38:18
2 322 Czibula Bertalan Esztergomi Triatlon Klub HUN 0:42:48 0:04:30
3 326 Gergely Soma Esztergomi Triatlon Klub HUN 0:45:45 0:07:27
4 317 Horváth Magor Bakony Bike K.E. HUN 0:50:47 0:12:29
5 313 Bakos Márk Bakony Bike K.E. HUN 0:51:36 0:13:18
386 Burgermeister Bence HUN 0:55:02 0:16:44
U15
1 325 Gergely Mátyás Esztergomi Triatlon Klub HUN 0:36:45
2 334 Kálmánchey Bulcsú MRCC HUN 0:37:04 0:00:19
3 347 Zámbó Benedek Esztergomi Triatlon Klub HUN 0:38:14 0:01:29
4 392 Kósa-Fehér Kende HUN 0:41:05 0:04:20
5 391 Bokor Benjamin EKKE HUN 0:42:05 0:05:20
6 342 Pörsök Mihály Esztergomi Triatlon Klub HUN 0:47:15 0:10:30
7 312 Bakos Kristóf Bakony Bike K.E. HUN 0:50:29 0:13:44
U17
1 374 Havasi Zoltán Brigetio KSE HUN 0:32:11
2 382 Prantner Ákos HUN 0:34:10 0:01:59
3 379 Földesi Csaba Crosskovácsi SKE HUN 0:35:14 0:03:03
U19
1 393 Tóth-Kurucz Áron EKKE HUN 0:31:09
2 48 Győri Richárd Vác HUN 0:34:29 0:03:20
ELIT1
1 55 Kuba Ronald Brigetio KSE HUN 0:27:18
2 37 Kopácsi Attila Superior MTB Team HUN 0:28:23 0:01:05
3 253 Vörös Gergő Brigetio Kerékpáros SE HUN 0:28:53 0:01:35
4 164 Sasvári Dániel Zengő Cycling Team HUN 0:29:38 0:02:20
5 108 Éger Áron MRCC HUN 0:30:05 0:02:47
6 121 Oros Dániel Green Riders HUN 0:31:24 0:04:06
7 249 Gerei Tamás Műegyetemi Evezős Club HUN 0:31:41 0:04:23
8 256 Dobai Tamás Műegyetemi Evezős Club HUN 0:32:55 0:05:37
9 57 Madarász Áron Brigetio Kerékpáros SE HUN 0:32:56 0:05:38
10 130 Szarvas Balázs MRCC HUN 0:33:22 0:06:04
11 255 Barta Róbert DLR Team HUN 0:35:39 0:08:21
12 220 Jávorka Dénes HUN 0:45:43 0:18:25
ELIT2
1 237 Nagy Tomas BRS-Kaktus Bike SLO 0:27:53
2 209 Miranda Felipe MRCC SLO 0:30:14 0:02:21
3 136 Vanyek Zsolt Pierre Baguette Cycling Team HUN 0:30:26 0:02:33
4 16 Skuba Ákos Brigetio Kerékpáros SE HUN 0:31:16 0:03:23
5 30 Jely Gyula Érdi Kerékpáros Sportegyesület HUN 0:32:29 0:04:36
6 248 Peter Košťál Decathlon cycling SLO 0:34:17 0:06:24
7 263 Jely Attila HUN 0:35:24 0:07:31
8 5 Mészáros Gergely Mátra Biker SC HUN 0:35:35 0:07:42
9 62 Oláh Gábor Szingo Se HUN 0:36:04 0:08:11
10 264 Csordás Gergely HUN 0:37:01 0:09:08
11 215 Dr.Rózsa Péter MediConcept-Previfitt SE HUN 0:38:52 0:10:59
MASTER
175 175 Burgermeister Balazs HUN 0:26:34
58 152 Makács Gábor Szerpentin K.E. HUN 0:29:02 0:02:28
87 114 Antal Attila MERIDA CST Road Team HUN 0:29:51 0:03:17
122 9 Petró Károly ASE Kerékpár HUN 0:30:01 0:03:27
251 87 Kiss Ernő Protúr HUN 0:31:14 0:04:40
77 77 Farkas Tibor HUN 0:31:44 0:05:10
52 99 Kapornai József Biondo Bike Club HUN 0:32:10 0:05:36
94 58 Albert Gergely Sólyom Team SE HUN 0:32:38 0:06:04
219 41 Horváth Tamás Szingo Se HUN 0:32:58 0:06:24
206 141 Fejes Mihály Green Riders HUN 0:33:47 0:07:13
31 122 Farkas Lajos Érdi Kerékpáros Sportegyesület HUN 0:35:56 0:09:22
15 194 Zádori Sándor Fehérvár Cycling Team HUN 0:36:42 0:10:08
262 94 Kömöz Róbert Érdi Kerékpáros Sportegyesület HUN 0:36:51 0:10:17
260 188 Török András HUN 0:37:45 0:11:11
225 52 Mihály Tamás ASE Kerékpár HUN 0:38:13 0:11:39
221 61 Kiss Attila HUN 0:55:52 0:29:18
SENIOR1
1 120 Nyirko Attila MRCC HUN 0:31:06
2 33 Hausknecht Ferenc Bringabanda SC HUN 0:31:15 0:00:09
3 70 Bakos András Bakony Bike K.E. HUN 0:31:21 0:00:15
4 43 Deréki Barna Szingo Se HUN 0:32:16 0:01:10
5 143 Nagy Tibor Bakony Bike K.E. HUN 0:32:22 0:01:16
6 56 Lepold Zoltán Green Riders HUN 0:33:19 0:02:13
7 205 Kmetykó Gábor HUN 0:33:24 0:02:18
8 254 Frics Gyula SHKE HUN 0:33:37 0:02:31
9 36 Iván Attila HUN 0:34:25 0:03:19
10 116 Megyes András FTC HUN 0:36:16 0:05:10
11 73 Csizmadia Zoltán HUN 0:36:34 0:05:28
12 102 Földesi Gábor Crosskovácsi SKE HUN 0:38:55 0:07:49
13 198 Ostoróczki Ferenc HUN 0:39:18 0:08:12
14 252 Csuhai Sándor SAXUM KSC HUN 0:39:31 0:08:25
15 247 Muhari Csaba Alba Országúti Kerékpárosok HUN 0:45:01 0:13:55
SENIOR2
1 311 Adorján András HUN 0:36:11
2 316 Dr. Forgó Gyula HUN 0:36:40 0:00:29
3 333 Huszár László Karbona HUN 0:37:49 0:01:38
4 373 Dr Nyitray Polythlon ETK HUN 0:39:25 0:03:14
5 340 Papp Zoltán Salgótarjáni HKE HUN 0:43:03 0:06:52
6 306 Pirityi István HUN 0:43:09 0:06:58
7 246 Hangya Gábor Esztergomi Triatlon Klub HUN 0:45:57 0:09:46
8 305 Vass László HUN 0:47:11 0:11:00
9 304 Benkö István STUBERS BIKE TEAM HUN 0:47:18 0:11:07
10 315 Berkes Lajos Bakony Bike K.E. HUN 0:47:42 0:11:31
11 385 Takács László Szenyor Kerékpáros SE HUN 0:47:58 0:11:47
12 303 Horváth Imre STUBERS BIKE TEAM HUN 0:51:54 0:15:43
13 351 Krauth Péter STUBERS BIKE TEAM HUN 0:54:04 0:17:53
SENIOR3
1 345 Steierlein Péter HUN 0:44:44
2 375 Fehér János HUN 0:46:06 0:01:22
3 335 Kertész István HUN 0:46:14 0:01:30
'Fel a tetejéhez' gomb