2022vas28augEgész napXV. Pilis kupa kerékpáros HEIFI. fordulóEsztergom - Technika házaSzakágOrszágútSorozatAKESZ Amatőr Bajnokság

Időpont

2022. augusztus 28.

Helyszín

Esztergom - Technika háza

Esztergom, Imaház út 2 A

Rajtlisták, eredmények

Név Egyesület Kategória Neme Végeredmény
Férfi U13
1 Miseta  Levente Superior Racing Team U13 Férfi 0:38:10
2 Horváth Magor Bakony Bike K.E. U13 Férfi 0:49:46
3 Bakos Márk Bakony Bike K.E. U13 Férfi 0:51:34
Férfi U15
1 Péter-Lichtenberger Ábris K3SE U15 Férfi 0:31:45
2 Gábor Milán Superior Racing Team U15 Férfi 0:32:54
3 Kovács Noel Esztergomi Triatlon Klub U15 Férfi 0:34:37
4 Zámbó Benedek Mátyás Esztergomi Triatlon Klub U15 Férfi 0:35:51
5 Csizmazia Áron Acélvakond Cycling Team U15 Férfi 0:37:52
6 Kósa-Fehér Kende U15 Férfi 0:43:34
7 Bakos Kristóf Bakony Bike K.E. U15 Férfi 0:48:10
Férfi U17
1 Reinodli Ákos Green Riders U17 Férfi 0:29:07
2 Takács Marcell MKB Bank Cycling Team U17 Férfi 0:30:41
3 Havasi Zoltán Brigetio KSE U17 Férfi 0:31:55
4 Prantner Ákos U17 Férfi 0:33:41
5 Földesi Csaba Crosskovácsi SKE U17 Férfi 0:34:55
Férfi U19
1 Kovács Bercel Buruczki TSzSE U19 Férfi 0:28:43
2 Győri Richárd Szingo Se U19 Férfi 0:33:14
Férfi Elit1
1 Szabó Bálint Solt Elit1 Férfi 0:26:15
2 Kuba Ronald Brigetio KSE Elit1 Férfi 0:27:34
3 Kopácsi Attila Superior MTB Team Elit1 Férfi 0:27:40
4 Juhász Zsombor ZENGŐ SE Elit1 Férfi 0:28:11
5 Hlavathy Benedek Green Riders Elit1 Férfi 0:28:58
6 Éger Áron MRCC Elit1 Férfi 0:29:27
7 Birtalan Gergő Elit1 Férfi 0:30:04
8 Apró Csaba Acélvakond Cycling Team Elit1 Férfi 0:30:31
9 Túri Dániel Csaba Green Riders Elit1 Férfi 0:30:43
10 Koloszár Péter Buruczki TSzSE Elit1 Férfi 0:30:43
11 Oros Dániel Green Riders Elit1 Férfi 0:31:31
12 Kovács Martin Kornél Green Riders Elit1 Férfi 0:33:11
13 Martini Bence Elit1 Férfi 0:33:28
14 Husár Dominik Elit1 Férfi 0:37:31
15 Jávorka Dénes Elit1 Férfi 0:44:20
Férfi Elit2
1 Tajthy Ferenc Acélvakond Cycling Team Elit2 Férfi 0:27:25
2 Nagy Tomas BRS-Kaktus Bike Elit2 Férfi 0:27:34
3 Bugledits Mihály Virsligumisok Elit2 Férfi 0:28:35
4 Miranda Felipe MRCC Elit2 Férfi 0:29:17
5 Tukora B. Csaba Mátra Biker SC Elit2 Férfi 0:31:34
6 Dobi Dániel Imperátor-PTE-PEAC Elit2 Férfi 0:31:35
7 Márkus János Ride for Women Cycling Project Elit2 Férfi 0:32:06
8 Jely Gyula Érdi Kerékpáros Sportegyesület Elit2 Férfi 0:32:27
9 Horváth Attila Elit2 Férfi 0:33:24
10 Mészáros Gergely Mátra Biker SC Elit2 Férfi 0:34:41
11 Oláh Gábor Szingo Se Elit2 Férfi 0:34:46
12 Szabó János Elit2 Férfi 0:36:56
13 Dr Rózsa  Péter MediConcept-Previfitt SE Elit2 Férfi 0:37:35
Férfi Master
1 Petró Károly ASE Kerékpár Master Férfi 0:28:51
2 Antal Attila MERIDA CST Road Team Master Férfi 0:29:29
3 dr. Kovács  Kristóf Kőbányai Torna Club SE Master Férfi 0:30:37
4 Kapornai József Biondo Bike Club Master Férfi 0:31:10
5 Varga István Szingo Se Master Férfi 0:31:46
6 Horváth Tamás Szingo Se Master Férfi 0:32:26
7 Fejes Mihály Green Riders Master Férfi 0:33:25
8 Farkas Lajos Zsolt Érdi Kerékpáros Sportegyesület Master Férfi 0:33:36
9 Kovács László Master Férfi 0:34:05
10 Gyurkó Péter Master Férfi 0:35:09
11 Lancz Attila Master Férfi 0:35:13
12 Józsa Ernő MERSE Master Férfi 0:36:38
13 Mihály Tamás ASE Kerékpár Master Férfi 0:38:03
14 Szilágyi Zsolt Master Férfi 0:38:23
15 Nagy Krisztián Master Férfi 0:38:48
16 Emmer Attila Master Férfi 0:39:16
17 Kiss Attila Master Férfi 0:52:38
Férfi Senior1
1 Nagy Tibor Bakony Bike K.E. Senoir1 Férfi 0:31:15
2 Bakos András Bakony Bike K.E. Senoir1 Férfi 0:31:24
3 Nyirkó Attila MRCC Senoir1 Férfi 0:31:42
4 Deréki Barna Szingo Se Senoir1 Férfi 0:31:59
5 Lepold Zoltán Green Riders Senoir1 Férfi 0:33:30
6 Iván Attila Senoir1 Férfi 0:34:09
7 TÖRÖK LÁSZLÓ Magic Bike Senoir1 Férfi 0:34:37
8 Csizmadia Zoltán Senoir1 Férfi 0:35:43
9 Földesi Gábor Crosskovácsi SKE Senoir1 Férfi 0:35:43
10 Pap László Senoir1 Férfi 0:36:50
11 Ostoróczki Ferenc Senoir1 Férfi 0:38:14
12 Kalocsa Attila Senoir1 Férfi 0:38:32
13 Racskó Attila Senoir1 Férfi 0:40:22
14 Gersényi István Senoir1 Férfi 0:42:52
15 Orbán Balázs Esztergomi Triatlon Klub Senoir1 Férfi 0:43:51
Férfi Senior2
1 Adorján András Senoir2 Férfi 0:35:41
2 Dr. Forgó Gyula Senoir2 Férfi 0:37:21
3 Dr Nyitray László Polythlon ETK Senoir2 Férfi 0:40:06
4 Papp Zoltán Salgótarjáni HKE Senoir2 Férfi 0:41:06
5 Pirityi István Senoir2 Férfi 0:42:01
6 Hangya Gábor Esztergomi Triatlon Klub Senoir2 Férfi 0:45:38
7 Vass László Senoir2 Férfi 0:45:48
8 Horváth  Imre STUBERS BIKE TEAM Senoir2 Férfi 0:50:56
9 Benkö István STUBERS BIKE TEAM Senoir2 Férfi 0:51:20
10 Krauth Péter STUBERS BIKE TEAM Senoir2 Férfi 0:52:15
Férfi Senior3
1 Steierlein Péter Senoir3 Férfi 0:46:19
2 Fehér János Senoir3 Férfi 0:47:08
3 Kertész István Senoir3 Férfi 0:50:15
Női WU15
1 Horváth Borbála Esztergomi Triatlon Klub WU15 0:38:49
2 Bartal Zsófia Esztergomi Triatlon Klub WU15 0:39:41
3 Nádudvari Sára Esztergomi Triatlon Klub WU15 0:42:44
4 Hajdú Angelika Esztergomi Triatlon Klub WU15 0:45:02
5 Zámbó Liza Zsófia Esztergomi Triatlon Klub WU15 0:45:21
6 Sallai  Enikő Esztergomi Triatlon Klub WU15 0:45:28
7 Nádudvari  Réka Esztergomi Triatlon Klub WU15 0:54:11
8 Kiss Dorottya WU15 1:02:37
Női WU19
1 NEMETH Bettina Tímea DSI Cycling Team WU19 0:39:46
2 Déri Gréta ZENGŐ SE WU19 0:47:33
Női WElit
1 Péteri Niké Ride for Women Cycling Project WElit 0:32:47
2 Novotny Gréta Mária Szekszárdi SZKE WElit 0:36:24
3 Balogh Fruzsina Spuri SC WElit 0:36:46
4 Szekeres Dorina Fillari Team Budaörs WElit 0:37:19
5 Diószegi Renáta Szerpentin KE WElit 0:43:08
6 Vevurková Klára WElit 0:43:38
7 Majoros Szandra MERSE WElit 1:02:18
WMaster
1 Nagy-Kollár Zsuzsi Fordulat Kerékpár Klub WMaster 0:34:08
2 Horváth Gréta ASE Kerékpár WMaster 0:35:54
WSenior
1 Bányai  Anikó Oltalom SE WSenior 0:39:01
2 Herbent Zita STUBERS BIKE TEAM WSenior 0:40:18
3 Budai Katalin Buruczki TSzSE WSenior 0:42:42
'Fel a tetejéhez' gomb