2020vas30augEgész napXIII. Pilis kupa kerékpáros hegyi egyéni időfutamI. fordulóEsztergom - VárszínházSzakágOrszágútSorozatAKESZ Amatőr Bajnokság

Időpont

2020. augusztus 30.

Helyszín

Esztergom - Várszínház

2500 Esztergom, Imaház u. 2.

Rajtlisták, eredmények

Rank LastName FirstName Team Time Gap
WU15
1 Hajdu Angelika Esztergomi Triatlon 1:16:04
2 Pohner Gréta Peloton SE 1:26:00 0:09:56
3 Bartal Zsófia Esztergomi Triatlon DNF
WU17
1 Bittmann Panna Acél Vakond Cycling Team 1:03:06
2 Szabó Gréta BUI SZSE 1:18:53 0:15:47
WU19
1 Bali Sára Salgótarjáni HKE 0:57:11
WU ELITE
1 Borosnyay Virág TFSE 0:54:05
2 Őry Kinga Bike-Zone Gödöllő 0:54:07 0:00:02
3 Marton Orsolya FTC 0:54:26 0:00:19
4 Horváth Gréta ASE Kerékpár 0:54:36 0:00:10
5 Orbán Anna Esztergomi Triatlon 1:03:06 0:08:30
6 Hajnal Adrienn FTC 1:04:31 0:01:25
7 Bélai Nikolett EKKE 1:04:49 0:00:18
8 Diószegi Renáta Szerpentin K.E. 1:16:53 0:12:04
WU MASTER
1 Kollár Zsuzsi 0:54:16
2 Ányos Szilvia Peloton 0:56:42 0:02:26
3 Karpati Andrea Mugenrace team 0:58:21 0:01:39
4 Botka Barbara Magicbike 0:59:16 0:00:55
5 Ábel Melinda 0:59:25 0:00:09
6 Benczés Krisztina Dr.Bátorfi Agria KTK 0:59:31 0:00:06
7 Hajdu Ágnes 1:12:10 0:12:39
f WU SENIOR
1 Bordás Eszter Fehérvár Cycling Team 1:00:00
2 Nagy Ingrid 1:05:06 0:05:06
3 Szabóné Szeibert Kecskeméti Első Sor 1:11:22 0:06:16
4 DOBOS ILDIKÓ 1:14:19 0:02:57
5 Orbánné Kerekes Esztergomi Triatlon 1:15:55 0:01:36
6 Fiedler Dóra 2:03:28 0:47:33
U13
1 Bognár Balázs TEKER Egyesület Nagykanizsa 0:56:07
2 Szilágyi Botond Esztergomi Triatlon 0:57:12 0:01:05
3 Balaskó Ádám Szenyor SZKSE 0:57:24 0:00:12
4 Péter-Lichtenberger Ábris K3SE 1:01:42 0:04:18
5 Iványi Zétény Szenyor SZKSE 1:04:26 0:02:44
6 Zámbó Benedek Esztergomi Triatlon 1:05:28 0:01:02
7 Borbély Márton Esztergomi Triatlon 1:09:32 0:04:04
8 Kálmánchey Bulcsú 1:09:47 0:00:15
9 Bakos Kristóf Bakony Bike K.E. 1:33:55 0:24:08
U15
1 Gangl Bence Szenyor SZKSE 0:48:35
2 Szabó Mihály Esztergomi Triatlon 0:55:05 0:06:30
3 Balogh Zsombor Acél Vakond Cycling Team 0:57:21 0:02:16
4 Szoboszlai Péter Trek S.E. 0:58:26 0:01:05
5 Földesi Csaba Crosskovácsi SKE 1:01:53 0:03:27
6 Bóna Tamás Esztergomi Triatlon 1:03:23 0:01:30
7 Horváth Ábel Esztergomi Triatlon 1:05:47 0:02:24
8 Szabó Balázs BUI SZSE 1:08:29 0:02:42
9 Kőrösi Gábor Trek S.E. 1:08:57 0:00:28
U17
1 Gulyás Szilveszter Superior Racing Team 0:50:52
2 Fiala Péter Esztergomi Triatlon 0:52:33 0:01:41
3 Lelkes Bence Szenyor SZKSE 0:54:35 0:02:02
4 Molnár Levente Kőszegi Úszó és Triatlon Klub 0:56:57 0:02:22
5 Hahnenkamm Max Peloton Se 0:57:51 0:00:54
U19
1 Hlavathy Benedek Green Riders 0:51:06
2 Szemere Barnabás Cube Csömör 0:51:10 0:00:04
3 Pataki Barnabás Pilis Cross Country Club (PCCC) 0:52:33 0:01:23
4 Szabados Szabolcs Esztergomi Triatlon 0:54:44 0:02:11
ELIT 1
1 Miranda Felipe MRCC 0:45:50
2 Kopácsi Attila KONTENT-DKSI 0:46:28 0:00:38
3 Molnár Tamás TFSE 0:49:35 0:03:07
4 Birtalan Gergő 0:49:58 0:00:23
5 Vingl Balázs Trek Se 0:50:14 0:00:16
6 Hertendi Péter 0:51:07 0:00:53
7 Dombi Gábor Acél Vakond Cycling Team 0:51:13 0:00:06
8 Apró Csaba 0:52:01 0:00:48
9 Szakács Krisztián Acél Vakond Cycling Team 0:56:21 0:04:20
10 Tarnai Balázs 0:57:21 0:01:00
11 DÉKÁNY BALÁZS 1:03:59 0:06:38
12 Szabó Dániel 1:13:08 0:09:09
ELIT 2
1 Bokor Attila Sólyom Team SE 0:47:19
2 Varga Szabolcs SAXUM KSC 0:47:43 0:00:24
3 Láng Balázs Sólyom Team 0:47:54 0:00:11
4 Tóth Gábor Salgótarjáni HKE 0:49:04 0:01:10
5 Huszti Gábor Fillari Team Budaörs 0:50:09 0:01:05
6 Emszt András MRCC 0:51:13 0:01:04
7 Medvid Vjacseszlav 0:52:16 0:01:03
8 Rausz Péter Esztergom 0:54:44 0:02:28
9 Csordás Gergely 0:54:53 0:00:09
10 Kiss Tamás BME Cycling 0:56:19 0:01:26
11 Futó Ferenc 0:57:00 0:00:41
12 Békefi Attila CDN 0:58:01 0:01:01
13 Traumi Norbert 1:12:37 0:14:36
14 Grosu Marius 1:17:30 0:04:53
MATER
1 Somogyi Gergely K3SE 0:41:35
2 Petró Károly ASE Kerékpár 0:44:44 0:03:09
3 Antal Attila MERIDA CST Road Team 0:46:18 0:01:34
4 Havas Peter Mugenrace team 0:46:50 0:00:32
5 Albert Gergely Sólyom Team SE 0:48:29 0:01:39
6 Tőkés Péter 0:49:01 0:00:32
7 Nagy N. Team FaTe 0:49:13 0:00:12
8 Szél Gábor K3SE 0:49:39 0:00:26
9 Fejes Mihály Green Riders 0:51:00 0:01:21
10 Ónodi József 0:51:25 0:00:25
11 Szalánczy Csaba Team Epronex – BSS Oil 0:51:36 0:00:11
12 Fodor Tamás Gyömrő Városi Sport Klub 0:51:46 0:00:10
13 Hivessy Zoltán 0:53:19 0:01:33
14 Földesi Gábor Crosskovácsi SKE 0:54:49 0:01:30
15 DR. Kormosói 0:54:53 0:00:04
16 Dr Haller Nutrixxion 0:54:53 0:00:00
17 Iván Attila 0:56:13 0:01:20
18 Forgó Tibor Salgótarjáni HKE 0:56:19 0:00:06
19 Vajda Gábor 0:57:42 0:01:23
20 Soltész Csaba 1:01:13 0:03:31
21 Vida Zsolt Bakony Bike K.E. 1:03:13 0:02:00
22 Erős Norbert Esztergomi Triatlon 1:03:51 0:00:38
23 Sándor János 1:05:09 0:01:18
24 Borbély Csaba 1:10:24 0:05:15
25 Kiss Attila 1:15:07 0:04:43
26 Vass László 575 Team 1:15:41 0:00:34
27 Héjja Attila Esztergomi Triatlon 1:17:38 0:01:57
SENIOR 1
1 Bakos András Bakony Bike K.E. 0:48:24
2 Dusa Gábor 0:50:21 0:01:57
3 Gayer László MRCC 0:51:15 0:00:54
4 Révész István Sólyom Team 0:52:42 0:01:27
5 TÖRÖK LÁSZLÓ Magic Bike 0:53:08 0:00:26
6 Szabó György Epronex BSS oil 0:53:34 0:00:26
7 Kálmánchey Attila 0:54:14 0:00:40
8 Kósa Csaba Blue Scorpions – Bendzsó Team 0:54:31 0:00:17
9 Nagy Tibor Nelzon Bike 0:54:44 0:00:13
10 Pap László 0:54:46 0:00:02
11 Kalocsa Attila 0:56:04 0:01:18
12 Csizmadia Zoltán 0:58:00 0:01:56
13 Ostoróczki Ferenc 0:58:40 0:00:40
14 Tullner László STUBERS BIKE TEAM 1:01:03 0:02:23
15 Racskó Attila 1:01:59 0:00:56
16 Bernáth Zoltán Green Riders 1:02:02 0:00:03
17 Vaskó József 1:03:20 0:01:18
18 Pirityi István 1:04:33 0:01:13
19 Hangya Gábor Esztergomi Triatlon 1:06:28 0:01:55
20 Bálint Isván EKKE 1:07:01 0:00:33
21 Szabó Zoltán Kecskeméti Első Sor 1:10:03 0:03:02
22 Orbán Balázs Esztergomi Triatlon 1:10:11 0:00:08
23 Bartal János Esztergomi Triatlon 1:12:33 0:02:22
24 Tóth Péter Sólyom Team SE DNF
25 Csuhai Sándor SAXUM KSC DNF
SENIOR 2
1 Papp Zoltán SAC KARBONA 0:55:09
2 Adorján András 0:56:07 0:00:58
3 Labancz István 0:56:30 0:00:23
4 Kivés István SZOESE 0:56:59 0:00:29
5 Menyhért Ferenc BSMC-Filutás 0:58:32 0:01:33
6 D.Toth Károly 0:59:58 0:01:26
7 Nyitray László Polythlon ETK 1:00:18 0:00:20
8 Krauth Péter 1:05:22 0:05:04
9 Szép Rudolf 1:07:04 0:01:42
10 Csintalan Miklós Brigetio KSE 1:07:09 0:00:05
11 Leányvári József Brigetio KSE 1:09:30 0:02:21
12 Biró Miklós 1:14:32 0:05:02
13 Benkő István stubers bike team 1:16:05 0:01:33
SENIOR 3
1 Gál István Kerékpársport 2000 SE 0:59:34
'Fel a tetejéhez' gomb