2020. augusztus

202026augEgész nap28ÁtütemezettKiemeltVisegrad 4 Juniors - VilágkupaNyíregyháza - SportcentrumSzakág:OrszágútKategória:UCI 2.Ncup

Időpont

2020. augusztus 26. - 2020. augusztus 28.

Helyszín

Nyíregyháza - Sportcentrum

4400 Nyíregyháza, Géza u. 8-16.

Szervező

MERSEmozgasegeszsegrekreacio@gmail.com 2040 Budaörs, Fagyöngy u. 1.

Nevezés, eredmények

1. szakasz - Vásárosnamény-Nyíregyháza - 95 km

Rank Bib Name Nat. Time Gap B
1 19 ANDRESEN Tobias Lund DEN 2:07:46 10 s
2 18 LETTIERO Armando ITA 2:07:46 +00:00 6 s
3 2 BOOS Benjamin GER 2:07:46 +00:00 4 s
4 56 KOVAR Stefan AUT 2:07:46 +00:00 1 s
5 14 OIOLI Manuel ITA 2:07:46 +00:00 5 s
6 69 CEKAL Josef CZE 2:07:46 +00:00
7 16 CRESCIOLI Ludovico ITA 2:07:46 +00:00
8 17 ROMELE Alessandro ITA 2:07:46 +00:00
9 65 WEISS Dominik SUI 2:07:46 +00:00
10 23 WANG Gustav DEN 2:07:46 +00:00
11 30 JOHANSON Egbert EST 2:07:46 +00:00 1 s
12 61 FORTIS Damien SUI 2:07:46 +00:00
13 46 CYWINSKI Mateusz POL 2:07:46 +00:00
14 9 SÁNTA Ármin Konrád HUN 2:07:46 +00:00
15 8 MÉSZÁROS Bence HUN 2:07:46 +00:00
16 5 DRESSLER Luca GER 2:07:46 +00:00 5 s
17 15 KAJAMINI Florian Samuel ITA 2:07:46 +00:00
18 43 STELCZYK Maciej POL 2:07:46 +00:00
19 68 SPORYSCH Daniel CZE 2:07:46 +00:00
20 34 MACEK Matic SLO 2:07:46 +00:00
21 28 ROOSE Kert EST 2:07:46 +00:00
22 47 KOT Julian POL 2:07:46 +00:00
23 60 MARBLER Stefan AUT 2:07:46 +00:00
24 67 SIROKY Stepan CZE 2:07:46 +00:00
25 70 VOLF Martin CZE 2:07:46 +00:00
26 10 SZIJÁRTÓ Zétény HUN 2:07:46 +00:00
27 33 KOVAC Stefan SLO 2:07:46 +00:00
28 20 KJELDSEN Christian Spang DEN 2:07:46 +00:00
29 37 CATOVIC Nermin SRB 2:07:46 +00:00
30 58 HÖRANDTNER Moritz AUT 2:07:46 +00:00
31 25 KOIV Kevin Kardo EST 2:07:46 +00:00
32 6 BETZINGER Klaus GER 2:07:46 +00:00
33 3 SPITZER Oliver GER 2:07:46 +00:00
34 55 LUBE Bernhard AUT 2:07:46 +00:00
35 63 JENNI Luca SUI 2:07:46 +00:00
36 80 LUNCAN Serban ROU 2:07:46 +00:00
37 35 JABLANOVEC Luka SLO 2:07:46 +00:00
38 72 KOPELENT David CZE 2:07:46 +00:00
39 62 HIRSIGER Jan SUI 2:07:46 +00:00
40 1 KRETSCHY Moritz GER 2:07:46 +00:00
41 79 DOBRIN Ioan ROU 2:07:46 +00:00
42 44 SKOCZYLAS Lukas POL 2:07:46 +00:00
43 51 PILIARKIN Timotej SVK 2:07:46 +00:00
44 45 KENDZIA Robert POL 2:07:46 +00:00
45 27 KUKK Janek Robin EST 2:07:46 +00:00
46 66 WUTHRICH Emanuel SUI 2:07:46 +00:00
47 64 TAPPEINER Pascal SUI 2:08:41 +00:55
48 21 LOND Daniel DEN 2:07:46 +00:00
49 32 HRIBAR Jernej SLO 2:07:46 +00:00
50 31 PISKULE Ziga SLO 2:07:46 +00:00
51 24 ROSENLUND Stian DEN 2:07:46 +00:00
52 22 BLUHM Oscar DEN 2:07:46 +00:00
53 12 MACK Márton HUN 2:07:46 +00:00
54 39 NADOVEZA Igor SRB 2:07:46 +00:00
55 36 CVJETICANIN Maks SLO 2:07:46 +00:00
56 13 URSELLA Lorenzo ITA 2:07:46 +00:00
57 71 OBDRZALEK Tomas CZE 2:07:46 +00:00
58 26 VERLIIN Lauri EST 2:07:46 +00:00
59 76 KOVÁCS Dániel HUN 2:07:46 +00:00
60 38 DIVNIC Jovan SRB 2:07:46 +00:00
61 4 EISSER Maximilian GER 2:10:42 +02:56
62 49 SLIVKA Jakub SVK 2:10:42 +02:56
63 29 OUN Joosep Mattias EST 2:10:42 +02:56
64 81 PICIU Mattew-Denis ROU 2:10:42 +02:56
65 11 NAGY Bendegúz Mátyás HUN 2:10:54 +03:08
66 53 VLCAK Jakub SVK 2:10:56 +03:10
67 77 MARTON Balázs HUN 2:10:56 +03:10
68 7 ÁRVAI Kristóf HUN 2:07:46 +00:00
69 40 LUKOVIC David SRB 2:11:04 +03:18
70 57 HOFBAUER Philipp AUT 2:07:46 +00:00
71 59 KERSCHBAUMER Leo AUT 2:07:46 +00:00
72 83 SZASZ Ferenc-David ROU 2:12:15 +04:29
73 75 FORRÓ Lajos HUN 2:12:15 +04:29
74 78 BAGARUS Bence HUN 2:12:51 +05:05
75 74 FALVI Botond Zétény HUN 2:13:02 +05:16
76 50 UNGVARSKY Lukas SVK 2:13:02 +05:16
77 54 VRBIK Adam SVK 2:14:07 +06:21
78 84 CHITOC Tudor ROU 2:15:07 +07:21
79 82 IACOB Alexandru-Andrei ROU 2:16:46 +09:00
80 73 CSENKI Csongor HUN 2:16:46 +09:00

2A. szakasz - Nyíregyháza ITT - 4.5 km

Rank Bib Name Nat. Time Gap
1 19 ANDRESEN Tobias Lund DEN 05:25.571
2 23 WANG Gustav DEN 05:25.824 +00:00
3 1 KRETSCHY Moritz GER 05:33.180 +00:08
4 5 DRESSLER Luca GER 05:34.018 +00:09
5 6 BETZINGER Klaus GER 05:35.975 +00:10
6 20 KJELDSEN Christian Spang DEN 05:36.502 +00:11
7 24 ROSENLUND Stian DEN 05:36.980 +00:11
8 34 MACEK Matic SLO 05:37.586 +00:12
9 4 EISSER Maximilian GER 05:40.093 +00:15
10 17 ROMELE Alessandro ITA 05:40.518 +00:15
11 65 WEISS Dominik SUI 05:41.067 +00:16
12 60 MARBLER Stefan AUT 05:41.843 +00:16
13 14 OIOLI Manuel ITA 05:42.998 +00:17
14 63 JENNI Luca SUI 05:43.356 +00:18
15 15 KAJAMINI Florian Samuel ITA 05:44.043 +00:19
16 67 SIROKY Stepan CZE 05:44.196 +00:19
17 3 SPITZER Oliver GER 05:44.567 +00:19
18 8 MÉSZÁROS Bence HUN 05:44.918 +00:19
19 64 TAPPEINER Pascal SUI 05:45.057 +00:20
20 47 KOT Julian POL 05:45.542 +00:20
21 72 KOPELENT David CZE 05:48.309 +00:23
22 30 JOHANSON Egbert EST 05:48.908 +00:23
23 22 BLUHM Oscar DEN 05:49.546 +00:24
24 10 SZIJÁRTÓ Zétény HUN 05:50.052 +00:25
25 69 CEKAL Josef CZE 05:50.588 +00:25
26 28 ROOSE Kert EST 05:50.668 +00:25
27 58 HÖRANDTNER Moritz AUT 05:50.902 +00:25
28 59 KERSCHBAUMER Leo AUT 05:51.081 +00:26
29 57 HOFBAUER Philipp AUT 05:51.186 +00:26
30 61 FORTIS Damien SUI 05:51.302 +00:26
31 46 CYWINSKI Mateusz POL 05:51.574 +00:26
32 11 NAGY Bendegúz Mátyás HUN 05:51.740 +00:26
33 68 SPORYSCH Daniel CZE 05:53.210 +00:28
34 66 WUTHRICH Emanuel SUI 05:53.300 +00:28
35 2 BOOS Benjamin GER 05:53.485 +00:28
36 7 ÁRVAI Kristóf HUN 05:54.129 +00:29
37 18 LETTIERO Armando ITA 05:54.328 +00:29
38 36 CVJETICANIN Maks SLO 05:54.895 +00:29
39 21 LOND Daniel DEN 05:55.103 +00:30
40 16 CRESCIOLI Ludovico ITA 05:55.320 +00:30
41 37 CATOVIC Nermin SRB 05:55.550 +00:30
42 56 KOVAR Stefan AUT 05:56.109 +00:31
43 79 DOBRIN Ioan ROU 05:57.167 +00:32
44 62 HIRSIGER Jan SUI 05:57.233 +00:32
45 13 URSELLA Lorenzo ITA 05:57.256 +00:32
46 45 KENDZIA Robert POL 05:57.632 +00:32
47 55 LUBE Bernhard AUT 05:58.152 +00:33
48 38 DIVNIC Jovan SRB 05:59.055 +00:34
49 25 KOIV Kevin Kardo EST 06:02.468 +00:37
50 70 VOLF Martin CZE 06:02.837 +00:37
51 12 MACK Márton HUN 06:03.072 +00:38
52 43 STELCZYK Maciej POL 06:03.592 +00:38
53 80 LUNCAN Serban ROU 06:03.620 +00:38
54 31 PISKULE Ziga SLO 06:03.639 +00:38
55 82 IACOB Alexandru-Andrei ROU 06:03.675 +00:38
56 40 LUKOVIC David SRB 06:04.392 +00:39
57 53 VLCAK Jakub SVK 06:05.037 +00:40
58 26 VERLIIN Lauri EST 06:05.058 +00:40
59 39 NADOVEZA Igor SRB 06:05.890 +00:40
60 49 SLIVKA Jakub SVK 06:06.193 +00:41
61 35 JABLANOVEC Luka SLO 06:06.386 +00:41
62 44 SKOCZYLAS Lukas POL 06:06.867 +00:41
63 32 HRIBAR Jernej SLO 06:07.766 +00:42
64 51 PILIARKIN Timotej SVK 06:07.908 +00:42
65 84 CHITOC Tudor ROU 06:08.639 +00:43
66 71 OBDRZALEK Tomas CZE 06:09.344 +00:44
67 9 SÁNTA Ármin Konrád HUN 06:09.460 +00:44
68 33 KOVAC Stefan SLO 06:10.257 +00:45
69 27 KUKK Janek Robin EST 06:11.978 +00:46
70 50 UNGVARSKY Lukas SVK 06:12.098 +00:47
71 29 OUN Joosep Mattias EST 06:12.770 +00:47
72 78 BAGARUS Bence HUN 06:15.551 +00:50
73 76 KOVÁCS Dániel HUN 06:15.758 +00:50
74 75 FORRÓ Lajos HUN 06:15.803 +00:50
75 77 MARTON Balázs HUN 06:17.801 +00:52
76 73 CSENKI Csongor HUN 06:20.853 +00:55
77 81 PICIU Mattew-Denis ROU 06:21.619 +00:56
78 54 VRBIK Adam SVK 06:21.850 +00:56
79 83 SZASZ Ferenc-David ROU 06:24.133 +00:59
80 74 FALVI Botond Zétény HUN 06:45.495 +01:20

2B. szakasz - Ibrány-Ibrány - 69 km

Rank Bib Name Nat. Time Gap B
1 19 ANDRESEN Tobias Lund DEN 1:27:57 9 s
2 2 BOOS Benjamin GER 1:27:57 +00:00 4 s
3 56 KOVAR Stefan AUT 1:27:57 +00:00 2 s
4 31 PISKULE Ziga SLO 1:27:57 +00:00
5 67 SIROKY Stepan CZE 1:27:57 +00:00
6 65 WEISS Dominik SUI 1:27:57 +00:00
7 59 KERSCHBAUMER Leo AUT 1:27:57 +00:00
8 13 URSELLA Lorenzo ITA 1:27:57 +00:00
9 18 LETTIERO Armando ITA 1:27:57 +00:00
10 17 ROMELE Alessandro ITA 1:27:57 +00:00
11 5 DRESSLER Luca GER 1:27:57 +00:00 1 s
12 16 CRESCIOLI Ludovico ITA 1:27:57 +00:00
13 62 HIRSIGER Jan SUI 1:27:57 +00:00
14 8 MÉSZÁROS Bence HUN 1:27:57 +00:00
15 58 HÖRANDTNER Moritz AUT 1:27:57 +00:00
16 38 DIVNIC Jovan SRB 1:27:57 +00:00
17 23 WANG Gustav DEN 1:27:57 +00:00
18 37 CATOVIC Nermin SRB 1:27:57 +00:00
19 20 KJELDSEN Christian Spang DEN 1:27:57 +00:00
20 68 SPORYSCH Daniel CZE 1:27:57 +00:00
21 63 JENNI Luca SUI 1:27:57 +00:00
22 15 KAJAMINI Florian Samuel ITA 1:27:57 +00:00
23 50 UNGVARSKY Lukas SVK 1:27:57 +00:00
24 25 KOIV Kevin Kardo EST 1:27:57 +00:00
25 53 VLCAK Jakub SVK 1:27:57 +00:00
26 34 MACEK Matic SLO 1:27:57 +00:00
27 75 FORRÓ Lajos HUN 1:27:57 +00:00
28 71 OBDRZALEK Tomas CZE 1:27:57 +00:00
29 72 KOPELENT David CZE 1:27:57 +00:00
30 55 LUBE Bernhard AUT 1:27:57 +00:00
31 66 WUTHRICH Emanuel SUI 1:27:57 +00:00
32 61 FORTIS Damien SUI 1:27:57 +00:00
33 9 SÁNTA Ármin Konrád HUN 1:27:57 +00:00 1 s
34 32 HRIBAR Jernej SLO 1:27:57 +00:00
35 12 MACK Márton HUN 1:27:57 +00:00
36 60 MARBLER Stefan AUT 1:27:57 +00:00
37 70 VOLF Martin CZE 1:27:57 +00:00
38 6 BETZINGER Klaus GER 1:27:57 +00:00
39 1 KRETSCHY Moritz GER 1:27:57 +00:00
40 4 EISSER Maximilian GER 1:27:57 +00:00
41 79 DOBRIN Ioan ROU 1:27:57 +00:00
42 24 ROSENLUND Stian DEN 1:27:57 +00:00
43 82 IACOB Alexandru-Andrei ROU 1:27:57 +00:00
44 22 BLUHM Oscar DEN 1:27:57 +00:00
45 45 KENDZIA Robert POL 1:27:57 +00:00
46 39 NADOVEZA Igor SRB 1:27:57 +00:00
47 54 VRBIK Adam SVK 1:27:57 +00:00
48 21 LOND Daniel DEN 1:27:57 +00:00
49 11 NAGY Bendegúz Mátyás HUN 1:27:57 +00:00
50 36 CVJETICANIN Maks SLO 1:27:57 +00:00
51 28 ROOSE Kert EST 1:27:57 +00:00
52 3 SPITZER Oliver GER 1:27:57 +00:00
53 35 JABLANOVEC Luka SLO 1:28:19 +00:22
54 27 KUKK Janek Robin EST 1:28:25 +00:28
55 44 SKOCZYLAS Lukas POL 1:28:25 +00:28
56 84 CHITOC Tudor ROU 1:28:25 +00:28
57 49 SLIVKA Jakub SVK 1:28:25 +00:28
58 33 KOVAC Stefan SLO 1:28:25 +00:28
59 51 PILIARKIN Timotej SVK 1:28:25 +00:28
60 14 OIOLI Manuel ITA 1:28:34 +00:37
61 26 VERLIIN Lauri EST 1:28:34 +00:37
62 7 ÁRVAI Kristóf HUN 1:28:34 +00:37
63 81 PICIU Mattew-Denis ROU 1:28:34 +00:37
64 57 HOFBAUER Philipp AUT 1:28:41 +00:44
65 80 LUNCAN Serban ROU 1:28:56 +00:59
66 77 MARTON Balázs HUN 1:28:56 +00:59
67 76 KOVÁCS Dániel HUN 1:28:56 +00:59
68 73 CSENKI Csongor HUN 1:28:56 +00:59
69 83 SZASZ Ferenc-David ROU 1:28:56 +00:59
70 78 BAGARUS Bence HUN 1:28:56 +00:59
71 64 TAPPEINER Pascal SUI 1:29:03 +01:06
72 69 CEKAL Josef CZE 1:29:03 +01:06
73 30 JOHANSON Egbert EST 1:29:03 +01:06 2 s
74 46 CYWINSKI Mateusz POL 1:29:12 +01:15
75 47 KOT Julian POL 1:29:12 +01:15
76 43 STELCZYK Maciej POL 1:29:12 +01:15
77 29 OUN Joosep Mattias EST 1:29:21 +01:24
78 10 SZIJÁRTÓ Zétény HUN 1:30:07 +02:10
79 74 FALVI Botond Zétény HUN 1:30:07 +02:10
40 LUKOVIC David SRB DNF

3. szakasz - Vásárosnamény-Nyíregyháza - 107 km

Rank Bib Name Nat. Time Gap B
1 19 ANDRESEN Tobias Lund DEN 2:23:01 13 s
2 13 URSELLA Lorenzo ITA 2:23:01 +00:00 6 s
3 18 LETTIERO Armando ITA 2:23:01 +00:00 4 s
4 69 CEKAL Josef CZE 2:23:01 +00:00
5 63 JENNI Luca SUI 2:23:01 +00:00
6 17 ROMELE Alessandro ITA 2:23:01 +00:00
7 39 NADOVEZA Igor SRB 2:23:01 +00:00
8 68 SPORYSCH Daniel CZE 2:23:01 +00:00
9 9 SÁNTA Ármin Konrád HUN 2:23:01 +00:00
10 20 KJELDSEN Christian Spang DEN 2:23:01 +00:00
11 31 PISKULE Ziga SLO 2:23:01 +00:00 1 s
12 22 BLUHM Oscar DEN 2:23:01 +00:00
13 34 MACEK Matic SLO 2:23:01 +00:00
14 7 ÁRVAI Kristóf HUN 2:23:01 +00:00
15 56 KOVAR Stefan AUT 2:23:01 +00:00
16 50 UNGVARSKY Lukas SVK 2:23:01 +00:00
17 72 KOPELENT David CZE 2:23:01 +00:00
18 55 LUBE Bernhard AUT 2:23:01 +00:00
19 1 KRETSCHY Moritz GER 2:23:01 +00:00
20 4 EISSER Maximilian GER 2:23:01 +00:00
21 2 BOOS Benjamin GER 2:23:01 +00:00
22 28 ROOSE Kert EST 2:23:01 +00:00
23 30 JOHANSON Egbert EST 2:23:01 +00:00
24 60 MARBLER Stefan AUT 2:23:01 +00:00 2 s
25 32 HRIBAR Jernej SLO 2:23:01 +00:00
26 70 VOLF Martin CZE 2:23:01 +00:00
27 21 LOND Daniel DEN 2:23:01 +00:00
28 35 JABLANOVEC Luka SLO 2:23:01 +00:00
29 54 VRBIK Adam SVK 2:23:01 +00:00
30 37 CATOVIC Nermin SRB 2:23:01 +00:00
31 80 LUNCAN Serban ROU 2:23:01 +00:00
32 46 CYWINSKI Mateusz POL 2:23:01 +00:00
33 79 DOBRIN Ioan ROU 2:23:01 +00:00
34 6 BETZINGER Klaus GER 2:23:01 +00:00
35 71 OBDRZALEK Tomas CZE 2:23:01 +00:00
36 11 NAGY Bendegúz Mátyás HUN 2:23:01 +00:00
37 14 OIOLI Manuel ITA 2:23:01 +00:00 1 s
38 23 WANG Gustav DEN 2:23:01 +00:00
39 12 MACK Márton HUN 2:23:01 +00:00
40 38 DIVNIC Jovan SRB 2:23:01 +00:00
41 81 PICIU Mattew-Denis ROU 2:23:01 +00:00
42 51 PILIARKIN Timotej SVK 2:23:01 +00:00
43 8 MÉSZÁROS Bence HUN 2:23:01 +00:00
44 47 KOT Julian POL 2:23:01 +00:00
45 10 SZIJÁRTÓ Zétény HUN 2:23:01 +00:00
46 27 KUKK Janek Robin EST 2:23:36 +00:35
47 58 HÖRANDTNER Moritz AUT 2:23:36 +00:35
48 62 HIRSIGER Jan SUI 2:23:01 +00:00
49 67 SIROKY Stepan CZE 2:23:01 +00:00
50 59 KERSCHBAUMER Leo AUT 2:23:39 +00:38
51 65 WEISS Dominik SUI 2:23:01 +00:00
52 5 DRESSLER Luca GER 2:23:01 +00:00 5 s
53 15 KAJAMINI Florian Samuel ITA 2:23:01 +00:00
54 77 MARTON Balázs HUN 2:23:45 +00:44
55 3 SPITZER Oliver GER 2:23:48 +00:47
56 84 CHITOC Tudor ROU 2:23:55 +00:54
57 44 SKOCZYLAS Lukas POL 2:23:59 +00:58
58 76 KOVÁCS Dániel HUN 2:23:59 +00:58
59 64 TAPPEINER Pascal SUI 2:24:01 +01:00
60 57 HOFBAUER Philipp AUT 2:24:03 +01:02
61 53 VLCAK Jakub SVK 2:23:01 +00:00
62 16 CRESCIOLI Ludovico ITA 2:23:01 +00:00
63 49 SLIVKA Jakub SVK 2:24:17 +01:16
64 24 ROSENLUND Stian DEN 2:23:01 +00:00
65 36 CVJETICANIN Maks SLO 2:24:43 +01:42
66 78 BAGARUS Bence HUN 2:25:29 +02:28
67 33 KOVAC Stefan SLO 2:25:33 +02:32
68 25 KOIV Kevin Kardo EST 2:23:01 +00:00
69 29 OUN Joosep Mattias EST 2:25:47 +02:46
70 73 CSENKI Csongor HUN 2:27:11 +04:10
71 74 FALVI Botond Zétény HUN 2:28:25 +05:24
72 83 SZASZ Ferenc-David ROU 2:28:25 +05:24
73 82 IACOB Alexandru-Andrei ROU 2:28:27 +05:26
74 43 STELCZYK Maciej POL 2:23:01 +00:00
75 61 FORTIS Damien SUI 2:28:44 +05:43
76 75 FORRÓ Lajos HUN 2:23:01 +00:00
77 66 WUTHRICH Emanuel SUI 2:29:25 +06:24
26 VERLIIN Lauri EST DNF
45 KENDZIA Robert POL DNF

ÖSSZETETT EREDMÉNYEK

Rank BIB Name Country Time/Gap
1 19 ANDRESEN Tobias Lund DEN 06:03:37
2 5 DRESSLER Luca GER +00:31
3 23 WANG Gustav DEN +00:32
4 1 KRETSCHY Moritz GER +00:40
5 6 BETZINGER Klaus GER +00:42
6 20 KJELDSEN Christian Spang DEN +00:43
7 24 ROSENLUND Stian DEN
8 34 MACEK Matic SLO +00:44
9 60 MARBLER Stefan AUT +00:46
10 17 ROMELE Alessandro ITA +00:47
11 65 WEISS Dominik SUI +00:48
12 63 JENNI Luca SUI +00:50
13 15 KAJAMINI Florian Samuel ITA +00:51
14 67 SIROKY Stepan CZE
15 18 LETTIERO Armando ITA
16 8 MÉSZÁROS Bence HUN
17 2 BOOS Benjamin GER +00:52
18 72 KOPELENT David CZE +00:55
19 22 BLUHM Oscar DEN +00:56
20 28 ROOSE Kert EST +00:57
21 13 URSELLA Lorenzo ITA +00:58
22 56 KOVAR Stefan AUT +01:00
23 68 SPORYSCH Daniel CZE
24 21 LOND Daniel DEN +01:02
25 16 CRESCIOLI Ludovico ITA
26 37 CATOVIC Nermin SRB
27 79 DOBRIN Ioan ROU +01:04
28 62 HIRSIGER Jan SUI
29 55 LUBE Bernhard AUT +01:05
30 38 DIVNIC Jovan SRB +01:06
31 25 KOIV Kevin Kardo EST +01:09
32 31 PISKULE Ziga SLO
33 70 VOLF Martin CZE
34 12 MACK Márton HUN +01:10
35 39 NADOVEZA Igor SRB +01:12
36 32 HRIBAR Jernej SLO +01:14
37 9 SÁNTA Ármin Konrád HUN +01:15
38 71 OBDRZALEK Tomas CZE +01:16
39 14 OIOLI Manuel ITA +01:20
40 58 HÖRANDTNER Moritz AUT +01:32
41 35 JABLANOVEC Luka SLO +01:35
42 59 KERSCHBAUMER Leo AUT +01:36
43 7 ÁRVAI Kristóf HUN +01:38
44 3 SPITZER Oliver GER
45 51 PILIARKIN Timotej SVK +01:42
46 30 JOHANSON Egbert EST +01:58
47 69 CEKAL Josef CZE +02:03
48 47 KOT Julian POL +02:07
49 80 LUNCAN Serban ROU +02:09
50 46 CYWINSKI Mateusz POL +02:13
51 27 KUKK Janek Robin EST +02:21
52 43 STELCZYK Maciej POL +02:25
53 44 SKOCZYLAS Lukas POL +02:39
54 36 CVJETICANIN Maks SLO +02:43
55 57 HOFBAUER Philipp AUT +02:44
56 10 SZIJÁRTÓ Zétény HUN +03:07
57 76 KOVÁCS Dániel HUN +03:19
58 4 EISSER Maximilian GER +03:43
59 64 TAPPEINER Pascal SUI +03:53
60 11 NAGY Bendegúz Mátyás HUN +04:06
61 33 KOVAC Stefan SLO +04:17
62 53 VLCAK Jakub SVK +04:22
63 81 PICIU Mattew-Denis ROU +05:01
64 75 FORRÓ  Lajos HUN +05:51
65 49 SLIVKA Jakub SVK +05:53
66 77 MARTON Balázs HUN +06:17
67 50 UNGVARSKY Lukas SVK +06:35
68 61 FORTIS Damien SUI +06:41
69 66 WUTHRICH Emanuel SUI +07:24
70 54 VRBIK Adam SVK +07:49
71 29 OUN Joosep Mattias EST +08:25
72 78 BAGARUS Bence HUN +09:54
73 84 CHITOC Tudor ROU +09:58
74 83 SZASZ Ferenc-David ROU +12:23
75 74 FALVI Botond Zétény HUN +14:42
76 82 IACOB Alexandru-Andrei ROU +15:36
77 73 CSENKI Csongor HUN
Overall sprint results
Rank BIB Name Country Points
1 5 DRESSLER Luca GER 10
2 19 ANDRESEN Tobias Lund DEN 6
3 14 OIOLI Manuel ITA 6
4 30 JOHANSON Egbert EST 3
5 60 MARBLER Stefan AUT 2
6 56 KOVAR Stefan AUT 1
7 9 SÁNTA Ármin Konrád HUN 1
8 31 PISKULE Ziga SLO 1
General Team Classification
Rank Team Time
1 DANISH NATIONAL TEAM 18:12:38
2 GERMAN NATIONAL TEAM 18:12:54
3 ITALIAN NATIONAL TEAM 18:13:18
4 SWISS NATIONAL TEAM 18:13:21
5 AUSTRIAN NATIONAL TEAM 18:13:34
6 CZECH NATIONAL TEAM 18:13:34
7 HUNGARIAN NATIONAL TEAM 18:13:37
8 SLOVENIAN NATIONAL TEAM 18:13:46
9 SERBIAN NATIONAL TEAM 18:14:10
10 ESTONIAN NATIONAL TEAM 18:14:55
11 POLISH NATIONAL TEAM 18:16:26
12 ROMANIAN NATIONAL TEAM 18:17:39
13 SLOVAK NATIONAL TEAM 18:20:36
14 DKSI REGIONAL 18:28:44

Versenyinformáció

ORSZÁGÚTI KERÉKPÁROS IFJÚSÁGI VILÁGKUPA

SZAKASZ 1

Dátum: 2020. augusztus 26.

Versenytípus: országúti mezőnyverseny

Rajt: Vásárosnamény 12:00

Cél: Nyíregyháza kb. 14:15

Táv: 95 km

SZAKASZ 2A

Dátum: 2020. augusztus 27.

Versenytípus: egyéni időfutamverseny

Rajt: Nyíregyháza 10:00

Cél: Nyíregyháza kb. 12:30

Táv: 4,5 km

SZAKASZ 2B

Dátum: 2020. augusztus 27.

Versenytípus: országúti mezőnyverseny

Rajt: Ibrány 17:00

Cél: Ibrány kb. 18:50

Táv: 73,2 km

SZAKASZ 3

Dátum: 2020. augusztus 28.

Versenytípus: országúti mezőnyverseny

Rajt: Vásárosnamény 11:40

Cél: Nyíregyháza kb. 14:20

Táv: 107,3 km

TÉRKÉP

'Fel a tetejéhez' gomb