2023szo22áprEgész napVIII. Tuttibringa SEFAG Zselic MaratonXCM PRO TOURBőszénfa - Ropoly-völgyi HorgásztóSzakágMTBKategóriaMKSZ Akkreditált

Helyszín

Bőszénfa - Ropoly-völgyi Horgásztó

Bőszénfa, Ropoly-völgyi Horgásztó, 7475

Navigáció

Rajtlisták, eredmények

Hely Rsz. Név Club Idő Gap Laps
Rövid táv (162)
    Rövid U15 férfi (ru15f) (11)
1 543 LIPKA Benedek Merida Maraton MTB 1:53:42 1
2 469 PÁLOS Bence ZKSE 2:01:16 + 7:34 1
3 380 BÉRES Mirkó Bike4life 2:03:14 + 9:32 1
4 457 HIDEG András Zalán Tamási BringaSport Egyesületre 2:08:16 + 14:34 1
5 555 NAGY Lél Bátor DELTA MTB SOPRON 2:08:43 + 15:01 1
6 564 PAP Dominik Tamási BringaSport Egyesületre 2:09:44 + 16:02 1
7 565 NAGY  Patrik Tamási BringaSport Egyesületre 2:23:34 + 29:52 1
8 459 NAGY Előd Tamási BringaSport Egyesületre 2:23:34 + 29:52 1
9 399 ERDÉLYI Béni Bike4life 2:31:23 + 37:41 1
10 413 MATICS Vince Bike4life 3:03:32 + 1:09:50 1
DNF 566 LUKÁCS Bálint Tamási BringaSport Egyesületre Withdrawal 1
    Rövid U17 férfi (ru17f) (10)
1 541 VOCK  András Cube-Csömör 1:23:23 1
2 440 KARDOS Csongor 1:23:24 + 0:01 1
3 392 TARJÁN Richárd Crosskovácsi SE 1:29:18 + 5:55 1
4 458 KRÁNITZ István Tamási BringaSport Egyesületre 1:32:21 + 8:58 1
5 452 FORGÁCS Patrik ZKSE 1:37:48 + 14:25 1
6 456 APALI-SZABÓ Benedek Tamási BringaSport Egyesületre 1:38:43 + 15:20 1
7 430 PÉTER Barna Superior MTB Team 1:41:34 + 18:11 1
8 537 TÓTH Kevin LOTUS TEAM 1:52:41 + 29:18 1
9 568 ZÓKA-UJHELYI Domonkos Speed-Way Team 2:12:57 + 49:34 1
10 551 JUHÁSZ Ádám 2:20:12 + 56:49 1
    Rövid U19 férfi (ru19f) (5)
1 538 BACSI Csongor Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 1:43:35 1
2 569 BALOGH Dávid MTB DELTA SOPRON 1:48:04 + 4:29 1
3 445 POSZA Ádám Zorán 1:56:02 + 12:27 1
4 464 KARDOS Máté 1:59:16 + 15:41 1
5 460 PINTÉR Zsolt Tamási BringaSport Egyesületre 2:56:32 + 1:12:57 1
    Rövid Felnőtt nő (rfn) (1)
1 431 SZLOVENCSÁK Panka Mátra Biker SC 2:30:47 1
    Rövid Felnőtt férfi (rff) (11)
1 454 OSTERLING Ádám MASH Racing Team 1:28:15 1
2 534 BEZZEG László Bendegúz 1:39:14 + 10:59 1
3 378 LITAUSZKI Tibor Trek SE – Partienergy 1:41:33 + 13:18 1
4 557 GRÉBEL Szabolcs FRO RACING 1:45:44 + 17:29 1
5 449 SÁLYI Milán 1:53:35 + 25:20 1
6 558 GYŐRFI Csaba ZENGŐ TEAM 2:08:00 + 39:45 1
7 549 HORVÁTH Márk ZEKE 2:08:27 + 40:12 1
8 371 KAZI Alex 2:15:13 + 46:58 1
9 573 BOSNYÁK Krisztián László GA-BIKE 2:17:04 + 48:49 1
10 530 VESZPRÉMI Gergő 2:25:07 + 56:52 1
11 529 MÉSZÁROS Péter 2:42:41 + 1:14:26 1
    Rövid Master 1 nő (rm1n) (2)
1 470 KŐSZEGI Kornélia Trek SE – Partienergy 2:03:55 1
2 572 SZARVAS Kata Bringabanda SC 3:14:27 + 1:10:32 1
    Rövid Master 1 férfi (rm1f) (30)
1 416 OLÁH Zoltán 1:31:12 1
2 523 DR. TAJDI Bence Bike Zone Gödöllő SE 1:33:48 + 2:36 1
3 358 BERECZ Péter 1:36:03 + 4:51 1
4 561 TAKÁCS  Zoltán Merida Maraton Team-CST 1:41:18 + 10:06 1
5 403 HUSVÉTI Zsolt 1:43:58 + 12:46 1
6 535 MANDZSU  Márton Trek SE – Partienergy 1:44:33 + 13:21 1
7 439 HIDASI Dániel 1:47:02 + 15:50 1
8 544 CSIKÓS Gergő POLYTHLON ETK 1:50:18 + 19:06 1
9 386 KOÓS Balázs 2:01:20 + 30:08 1
10 425 DEÁK Dániel Sevenhills MTB SC 2:02:45 + 31:33 1
11 407 ALEXANDROV Balázs 2:03:16 + 32:04 1
12 531 IVÓK Gergely 2:05:32 + 34:20 1
13 453 LÁSZLÓ Zsobrák-Boros 2:08:32 + 37:20 1
14 389 ROZGONYI Csaba 2:16:49 + 45:37 1
15 359 BORBÉLY István Jbike Team 2:17:25 + 46:13 1
16 404 BOGNÁR Bálint 2:21:20 + 50:08 1
17 364 PÉTER Mirkóczki 2:26:02 + 54:50 1
18 455 SZABÓ Dávid 2:26:05 + 54:53 1
19 463 RADNAI Marcell 2:32:22 + 1:01:10 1
20 524 NEMES Dániel FRO RACING 2:32:27 + 1:01:15 1
21 401 RÓBERT Pásztor 2:36:03 + 1:04:51 1
22 383 FARAGÓ Bálint 2:38:08 + 1:06:56 1
23 393 VARGA Szabolcs 2:43:29 + 1:12:17 1
24 411 BÖCSÖDI Károly 2:43:52 + 1:12:40 1
25 575 PINTÉR Szabolcs VIDEOTON 2:48:37 + 1:17:25 1
26 433 BECK Márton 2:52:07 + 1:20:55 1
27 385 KISS László 2:54:11 + 1:22:59 1
28 542 TILISTYÁK Gergő OTE SPORTS TEAM 2:58:29 + 1:27:17 1
29 576 KOVÁCS Ferenc VIDEOTON 3:02:23 + 1:31:11 1
30 412 MAGOS Kornél 3:45:35 + 2:14:23 1
    Rövid Master 2 nő (rm2n) (6)
1 362 HAVACS Krisztina Sólyom Team 1:57:41 1
2 447 PÓSA Bianka 2:19:49 + 22:08 1
3 405 FEHÉR Zita Bringabanda SC 2:31:08 + 33:27 1
4 424 SZÁSZ Erika 2:41:26 + 43:45 1
5 556 FALLER Bernadett 3:05:04 + 1:07:23 1
6 387 LOVÁSZ Szilvia 3:20:16 + 1:22:35 1
    Rövid Master 2 férfi (rm2f) (47)
1 462 CZENKI Tamás ZKSE 1:31:50 1
2 429 PÁSZTOR László Trek SE – Partienergy 1:32:54 + 1:04 1
3 540 KŐMÍVES  Károly Zsolt Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 1:36:30 + 4:40 1
4 428 MÉHÉSZ Tamás Merida Maraton Team-CST 1:37:31 + 5:41 1
5 547 HORVÁTH  Zoltán GREEN WAY 1:38:12 + 6:22 1
6 396 TÓTH Balázs Kanizsa HKSE 1:41:40 + 9:50 1
7 528 GALAJDA Péter COPPEERIDE SE 1:41:40 + 9:50 1
8 376 MÉSZÁROS Norbert Szekszárdi Kerékpáros SE 1:42:36 + 10:46 1
9 438 FIBECZ Zsolt Cube-Csömör 1:43:44 + 11:54 1
10 382 GÁSPÁR András 1:45:29 + 13:39 1
11 525 CSER Attila SÓLYOM TEAM 1:45:29 + 13:39 1
12 442 KÖMÖZ Róbert ROPRINT Racing Team 1:45:45 + 13:55 1
13 377 SZEGEDI Gábor Team Heavy Pedál – Szeged 1:46:55 + 15:05 1
14 368 CZAKÓ Csaba 1:47:02 + 15:12 1
15 444 NEUHEISER Romuald 1:48:05 + 16:15 1
16 357 MAYER Gábor Bike Zone Gödöllő SE 1:49:57 + 18:07 1
17 571 MINÁROVICS Krisztián NAGYKÁTA TREK SE 1:49:58 + 18:08 1
18 370 ADAMKÓ Gergely 1:49:59 + 18:09 1
19 420 RAJCSÁNYI Máté 1:51:16 + 19:26 1
20 397 LOSONCZI Laszlo 1:51:45 + 19:55 1
21 539 BACSI Szilárd Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 1:54:09 + 22:19 1
22 422 DVORÁK Sándor 1:58:47 + 26:57 1
23 441 KEREK Róbert Mátra Biker SC 1:58:53 + 27:03 1
24 419 TÓTH András Szilveszter 1:59:44 + 27:54 1
25 388 NAGY Zoltán Merida Maraton Team-CST 2:04:16 + 32:26 1
26 360 UNGOR Zoltán 2:08:24 + 36:34 1
27 395 KARAKAI Viktor Merida Maraton Team-CST 2:08:27 + 36:37 1
28 354 LAUKÓ Zoltán 2:09:44 + 37:54 1
29 415 GÁBOR Nagy 2:09:47 + 37:57 1
30 356 GULYÁS Péter Merida Maraton Team-CST 2:12:21 + 40:31 1
31 381 BÉRES Tamás Bike4life 2:16:31 + 44:41 1
32 367 HEGEDŰS Attila Merida Maraton Team-CST 2:17:25 + 45:35 1
33 563 TŐKÉS Péter 2:21:01 + 49:11 1
34 426 SZABÓ Botond 2:25:45 + 53:55 1
35 434 RÁKOS Róbert 2:26:15 + 54:25 1
36 552 KARLOVICS Péter 2:26:19 + 54:29 1
37 414 MATICS Gyula Bike4life 2:27:39 + 55:49 1
38 468 VIDA Peter 2:41:06 + 1:09:16 1
39 526 BURJÁN  Gábor 2:44:19 + 1:12:29 1
40 406 KRUZSICS József 2:48:56 + 1:17:06 1
41 363 CZAKÓ Péter Jbike Team 2:49:56 + 1:18:06 1
42 577 HANTI Márk VIDEOTON 2:54:09 + 1:22:19 1
43 418 NEMES Krisztián 2:54:23 + 1:22:33 1
44 532 KOCZKA  László 2:56:08 + 1:24:18 1
45 390 SCHERER Richárd 2:58:18 + 1:26:28 1
46 562 GYÖRGY Dezső 3:01:20 + 1:29:30 1
DNF 436 BUJDOSÓ Zoltán Withdrawal 0
    Rövid Master 3 nő (rm3n) (1)
1 432 KORSÓSNÉ HŐDÖR Katalin Team Heavy Pedál – Szeged 3:30:53 1
    Rövid Master 3 férfi (rm3f) (28)
1 375 ÓDOR János Kiválók-BakonySport KSE 1:36:27 1
2 369 TÁVOLY Péter Speed-Way Team 1:37:20 + 0:53 1
3 400 BELME Lajos Sevenhills MTB SC 1:43:36 + 7:09 1
4 548 HOLÉCZY Tibor 1:45:32 + 9:05 1
5 398 BODÓCS Mihály Meditech Sport Club 1:45:32 + 9:05 1
6 394 SZÜCS Miklos 1:45:46 + 9:19 1
7 545 POÓR Balázs Fit-Boys Pro SE 1:50:02 + 13:35 1
8 570 GYEVÁT Ferenc NAGYKÁTA TREK SE 1:50:04 + 13:37 1
9 443 MICZKÓ János 1:53:07 + 16:40 1
10 365 CSEH Gábor Jbike Team 1:53:42 + 17:15 1
11 567 DR. CSIMA  Ferenc 1:57:29 + 21:02 1
12 427 KORSÓS Zoltán Team Heavy Pedál – Szeged 1:57:39 + 21:12 1
13 466 CSONKA Norbert 1:59:51 + 23:24 1
14 471 VINCZE Csaba 2:01:11 + 24:44 1
15 550 LUDMENCZKI Tibor 2:01:31 + 25:04 1
16 450 ZSOHÁR János K3 SE 2:02:31 + 26:04 1
17 435 SZÍVÓS János Jbike Team 2:02:37 + 26:10 1
18 546 TAMÁS Zsolt 2:04:08 + 27:41 1
19 437 DÓZSA György Superior MTB Team 2:10:13 + 33:46 1
20 472 ZOBOKI Attila VESC Cycling Team 2:23:32 + 47:05 1
21 574 CSORNAI Tamás VIDEOTON 2:28:24 + 51:57 1
22 559 FEHÉR Gábor 2:29:34 + 53:07 1
23 446 POSZA Sándor 2:32:42 + 56:15 1
24 527 HUSZ Gábor 2:34:24 + 57:57 1
25 409 PESTHY Péter 2:36:20 + 59:53 1
26 560 SZALAVÁRI Róbert 2:36:56 + 1:00:29 1
27 553 HIDASI László Crosskovácsi SE 2:55:10 + 1:18:43 1
28 533 CSÖMÖR József 2:56:08 + 1:19:41 1
    Rövid Master 4 férfi (rm4f) (10)
1 384 ISTVÁN Hajagos 1:49:59 1
2 391 SCHMID Christoph 1:50:18 + 0:19 1
3 410 KÁRMÁN József Trek SE – Partienergy 1:55:07 + 5:08 1
4 379 TÓTH Árpád Bike4life 2:00:30 + 10:31 1
5 352 LAKATOS Ede Ózdi KE 2:04:38 + 14:39 1
6 451 FARKAS György 2:18:42 + 28:43 1
7 372 ZONKÓ Ferenc Merida Maraton Team-CST 2:18:49 + 28:50 1
8 554 HALÁSZ Károly 2:20:41 + 30:42 1
9 423 GYERGYÁDES Zoltán 2:31:58 + 41:59 1
10 408 NEMCSICS Ákos 2:49:34 + 59:35 1
Közép táv (81)
    Közép U19 férfi (ku19f) (6)
1 121 SUTÁK Péter Crosskovácsi SE 3:14:10 2
2 257 MAGYAR  Balázs Crosskovácsi SE 3:14:10 2
3 246 BAKONYI Norman LOTUS CYCLING TEAM 4:06:02 + 51:52 2
4 152 KERÉNYI Alfréd Crosskovácsi SE 4:09:07 + 54:57 2
DNF 249 NÁNÁSSY Máté K3SE Withdrawal 1
DNF 266 ÁLMOS Bence Withdrawal 1
    Közép Felnőtt nő (kfn) (4)
1 144 BENKÓ Barbara Maloja Pushbikers MTB Team 3:20:11 2
2 142 ORAVECZ Lora PCCC 3:35:29 + 15:18 2
3 116 SZEKERES Viktória KTM Team Hungary 3:38:14 + 18:03 2
4 267 HORVÁTH Adél WSA GREEN TEAM 3:54:34 + 34:23 2
    Közép Felnőtt férfi (kff) (12)
1 131 SZENTPÉTERI András Buruczki Training System – BTS SE 2:54:59 2
2 250 CSONTÓ Ádám Buruczki Training System – BTS SE 2:59:28 + 4:29 2
3 154 CSONKA Olivér Trek SE – Partienergy 3:07:22 + 12:23 2
4 147 HUGAUF Marcell Fillari Team Budaörs 3:09:54 + 14:55 2
5 134 VINGL Balázs Trek SE – Partienergy 3:10:50 + 15:51 2
6 156 HAJABÁCS Botond Fillari Team Budaörs 3:14:05 + 19:06 2
7 133 SITKU Balázs 3:20:17 + 25:18 2
8 268 SZÖLLŐSI Ferenc TFSE 3:35:34 + 40:35 2
9 148 KENESEI Benjámin Cube-Csömör 4:19:14 + 1:24:15 2
DNF 265 FARKAS Dávid TELKI BIKE TEAM Withdrawal 1
DNF 118 CSIZMAZIA Bence KTM Team Hungary Withdrawal 1
DNF 245 BALASSA Péter LOTUS TEAM Withdrawal 1
    Közép Master 1 férfi (km1f) (12)
1 259 BÓDI  Márton 3:04:37 2
2 139 TÓTH Marcell Trek SE – Partienergy 3:10:42 + 6:05 2
3 101 PAP Péter Buruczki Training System – BTS SE 3:16:15 + 11:38 2
4 255 SZABÓ Endre HIRÖS ESC 3:21:27 + 16:50 2
5 105 SZTANKAY Bálint 3:27:56 + 23:19 2
6 145 GURZÓ Mihály 3:32:08 + 27:31 2
7 146 HEIZLER Zsolt 3:38:28 + 33:51 2
8 129 VASTAG Dávid 3:44:01 + 39:24 2
9 100 JOBBÁGY Csaba 3:48:32 + 43:55 2
10 261 KOVÁCS Tamás Team Heavy Pedál – Szeged 3:57:05 + 52:28 2
11 126 MÁJER Balázs Merida Maraton Team-CST 3:59:49 + 55:12 2
12 123 WEISZ Dániel 4:10:00 + 1:05:23 2
    Közép Master 2 nő (km2n) (3)
1 253 KIRÁLY  Kata Trek SE – Partienergy 3:56:44 2
2 138 SZALAY-KISS Mónika Bike Zone Gödöllő SE 4:20:47 + 24:03 2
DNF 271 MAGYAR Szilvia Withdrawal 1
    Közép Master 2 férfi (km2f) (27)
1 153 BÖJTE Csongor Buruczki Training System – BTS SE 3:04:18 2
2 109 VASTAG Szabolcs Bringabanda SC 3:05:51 + 1:33 2
3 111 SZABÓ Viktor Buruczki Training System – BTS SE 3:05:51 + 1:33 2
4 150 PAP Zsolt 3:16:13 + 11:55 2
5 251 HORVÁTH Sándor GREENZONE ZKSE 3:19:38 + 15:20 2
6 270 MOLNÁR Gergely Bringabanda SC 3:23:42 + 19:24 2
7 262 MRÁZ János Team Heavy Pedál – Szeged 3:23:44 + 19:26 2
8 124 KÓNYA Gábor Marcali KSE 3:32:08 + 27:50 2
9 273 SZALAY Péter Bike Zone Gödöllő SE 3:35:38 + 31:20 2
10 248 KANDZSAROV Péter POVERED BY GIANNI 3:44:54 + 40:36 2
11 128 FODOR Tamas Bringabanda SC 3:46:42 + 42:24 2
12 103 KISPÁL Gábor Jbike Team 3:51:25 + 47:07 2
13 254 HOMONNAI Krisztián Trek SE – Partienergy 4:04:23 + 1:00:05 2
14 247 LANCZ Attila MH. 4:07:10 + 1:02:52 2
15 127 BAGI Csaba Bringabanda SC 4:12:38 + 1:08:20 2
16 120 SZEMERE Márton Sevenhills MTB SC 4:13:43 + 1:09:25 2
17 157 NOVÁK Zoltán VESC Cycling Team 4:23:26 + 1:19:08 2
18 274 VINCZE Dávid Bringabanda SC 5:03:57 + 1:59:39 2
19 104 NAGY László 5:17:50 + 2:13:32 2
20 110 FÉSŰS Gábor 6:23:50 + 3:19:32 2
DNF 130 BIHARI Gábor Merida Maraton Team-CST Withdrawal 2
DNF 244 RÓZSAVÖLGYI Péter FRO RACING Withdrawal 1
DNF 106 HORVÁTH Ákos Sólyom Team Withdrawal 1
DNF 107 DOLEZSAR Roland Withdrawal 1
DNF 264 PATKAY Balázs Withdrawal 1
DNF 122 TÖLLI Tamás Withdrawal 1
DNF 113 MÓDER Zoltán Evolúció Kisbér Withdrawal 1
    Közép Master 3 férfi (km3f) (17)
1 252 KOVÁCS András MERIDA MARATON SC 3:05:12 2
2 256 VOCK Balázs Cube-Csömör 3:12:25 + 7:13 2
3 132 TÓTH Rajmund PROTÚR 3:17:39 + 12:27 2
4 115 SZILÁGYI Szabolcs MASH Racing Team 3:25:33 + 20:21 2
5 108 KARDOS Tibor Fit-Boys Pro SE 3:44:27 + 39:15 2
6 102 PAPP Atilla Meditech Sport Club 4:09:25 + 1:04:13 2
7 263 SZAKONYI Gábor 4:22:55 + 1:17:43 2
8 136 JENEI Zoltán 4:27:23 + 1:22:11 2
9 269 SZÖLLŐSI  Ferenc 4:27:32 + 1:22:20 2
10 140 GELENCSÉR Ferenc Superior MTB Team 4:31:16 + 1:26:04 2
11 260 MICSEY László 4:35:06 + 1:29:54 2
12 141 MOLNÁR László 4:35:13 + 1:30:01 2
13 114 SILINGER István Marcali KSE 4:45:49 + 1:40:37 2
14 137 KÓKAI Gábor GIANT Gyömrő 5:12:46 + 2:07:34 2
DNF 125 SUHAJDA Karl Withdrawal 1
DNF 272 ALBERT Zoltán Withdrawal 1
DSQ 258 VÖRÖS Ferenc Fit-Boys Pro SE Disqualified 2
Hosszú táv (25)
    Hosszú Felnőtt férfi (hff) (6)
1 13 SZATMÁRY András Cube-Csömör 4:04:56 3
2 15 PARTI András Trek SE – Partienergy 4:15:56 + 11:00 3
3 53 BOGDAN Duca DINAMO BIKEXPERT SUPERBET 4:22:05 + 17:09 3
4 2 DARÁNYI Bence Buruczki Training System – BTS SE 4:30:03 + 25:07 3
DNF 12 TATÁR Márton Superior MTB Team Withdrawal 2
DNF 3 FARKAS Péter Withdrawal 2
    Hosszú Master 1 férfi (hm1f) (10)
1 5 BODA Péter Kristóf Bringabanda SC 4:36:57 3
2 50 DR. TÍMÁR  Zsolt BAKONY RACING TEAM 4:37:57 + 1:00 3
3 10 FARKAS Tibor 4:51:19 + 14:22 3
4 9 SZOLLÁR Zsolt Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 5:04:50 + 27:53 3
5 11 SZONTÁGH Dániel Fillari Team Budaörs 5:19:58 + 43:01 3
6 4 KOVÁCS Tamás Bringabanda SC 5:23:53 + 46:56 3
7 51 VARGA Sándor GREENZONE ZKSE 5:56:54 + 1:19:57 3
8 45 FÖLDI  Bence Bike Zone Gödöllő SE 2:59:45 + 1 lap 2
DNF 8 TAMÁS Pál Withdrawal 2
DNF 49 KEÖD Ágoston BAKONY RACING TEAM Withdrawal 2
    Hosszú Master 2 férfi (hm2f) (9)
1 48 BLAZSÓ Márton IMPERATOR PEAC 4:12:35 3
2 14 BURUCZKI Szilárd Buruczki Training System – BTS SE 4:30:03 + 17:28 3
3 54 VÁRALLYAI László Bakony Racing Team KSE 4:38:51 + 26:16 3
4 6 DOVÁK Krisztián HOTE Cycling Team 4:50:58 + 38:23 3
5 52 ZÓKA-UJHELYI Zoltán Speed-Way Team 5:00:41 + 48:06 3
6 47 HORVÁTH József 5:25:15 + 1:12:40 3
7 46 VAS Péter IRON BIKE SE 5:28:37 + 1:16:02 3
DNF 1 BIKI Norbert Withdrawal 2
DNF 7 PELIKÁN Gábor Withdrawal 2
Pedelec táv (16)
    Pedelec férfi (p1f) (1)
1 808 NAGY Ferenc Döke Komlói Egyesülete 4:22:43 2
    Pedelec+ nő (p2n) (1)
1 809 SZIGETI Lilla 3:03:22 2
    Pedelec+ férfi (p2f) (14)
1 827 DR NAGY Gergely Sevenhills MTB SC 2:32:56 2
2 802 TÓTH Attila Zoltán KTM Team Hungary 2:33:06 + 0:10 2
3 832 ZÓKA-UJHELYI  Benjámin Speed-Way Team 2:48:47 + 15:51 2
4 810 KÁPLÁR Ferenc Sevenhills MTB SC 2:50:12 + 17:16 2
5 804 VARGA Ádám Bringabanda SC 3:03:13 + 30:17 2
6 803 KAZI György 3:03:28 + 30:32 2
7 807 FLEDRICH Károly 3:06:02 + 33:06 2
8 831 KATICS Viktor IMPERATOR 3:25:56 + 53:00 2
9 829 KLIPPEL József IMPERATOR 3:31:05 + 58:09 2
10 830 KLIPPEL Péter IMPERATOR 3:41:35 + 1:08:39 2
DNF 828 NASZÓDI  Zsolt Sevenhills MTB SC Withdrawal 1
DNF 801 SZABÓ Gábor Withdrawal 1
DNF 817 MOHN  Károly Withdrawal 1
DNF 806 KONKOLY András Withdrawal 1

TÁMOGATÓ

'Fel a tetejéhez' gomb