2022vas24áprEgész napVII. Tuttibringa Sefag Zselic Maraton XCM OBBőszénfa - Ropoly-pusztaSzakágMTBKategóriaMKSZ Országos Bajnokság

Időpont

2022. április 24.

Helyszín

Bőszénfa - Ropoly-puszta

Rajtlisták, eredmények

VII. Tuttibringa SEFAG Zselic Maraton XCM OB

Hely Rsz. Név Club Idő Gap Laps
Hosszú Felnőtt férfi (hff) (12)
1 28 SZATMÁRY András Cube-Csömör 4:27:19 3
2 13 BLAZSÓ Márton Imperátor-PTE-PEAC 4:31:26 + 4:07 3
3 24 FERENCZI Balázs Merida Maraton Team-CST 4:43:27 + 16:08 3
4 27 SYLVESTER Balázs Tibor Cube-Csömör 4:54:03 + 26:44 3
5 14 BORSOS Benedek SVS Pro Team 4:59:50 + 32:31 3
6 15 PALUMBY Zsombor SVS Pro Team 5:00:04 + 32:45 3
7 21 DARÁNYI Bence BTS SE 5:04:10 + 36:51 3
8 55 SZENTPÉTERI András Merida Maraton Team-CST 5:04:40 + 37:21 3
9 17 GERELY Attila SVS Pro Team 5:17:39 + 50:20 3
10 29 VOCK Mátyás Cube-Csömör 5:28:31 + 1:01:12 3
11 34 BALASSA Péter Lotus Cycling Team 5:29:59 + 1:02:40 3
DNF 8 SASHALMI Richárd Bringabanda SC Withdrawal 2
Hosszú Master 1 férfi (hm1f) (6)
1 33 ZÁRAY László Merida Maraton Team-CST 4:58:55 3
2 16 TIMÁR Zsolt Bakony Racing Team KSE 5:10:31 + 11:36 3
3 5 KOVÁCS Tamás Bringabanda SC 5:37:35 + 38:40 3
4 9 KEÖD Ágoston Bakony Racing Team KSE 5:47:46 + 48:51 3
DNF 25 NOCHTA Zsolt VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Withdrawal 2
DNF 20 SZONTÁGH Dániel Fillari Team Budaörs Withdrawal 1
Hosszú Master 2 férfi (hm2f) (8)
1 26 BURGERMEISTER Balázs Cube-Csömör 4:42:57 3
2 53 VÁRALLYAI László Bakony Racing Team KSE 5:26:15 + 43:18 3
3 32 BÖJTE Csongor BTS SE 5:30:34 + 47:37 3
4 18 DERVALICS Gábor Zöld Irány Egyesület 5:57:10 + 1:14:13 3
5 51 HORVÁTH Szabolcs Zöld Irány Egyesület 6:09:21 + 1:26:24 3
DNF 31 ZÓKA-UJHELYI Zoltán Speed-Way Team Withdrawal 2
DNF 3 FIBECZ Zsolt Cube-Csömör Withdrawal 1
DNF 7 GROSZ Zoltán Bringabanda SC Withdrawal 1
Közép U19 nő (ku19n) (2)
1 166 GREMAN Szonja Cube-Csömör 3:42:31 2
2 162 ZSIDAI Lilla Cube-Csömör 5:27:48 + 1:45:17 2
Közép U19 férfi (ku19f) (9)
1 158 TAKÁCS-VALENT Márk Cube-Csömör 2:56:17 2
2 154 FELDHOFFER Bálint Cube-Csömör 3:02:59 + 6:42 2
3 159 TÓTH Márkó Cube-Csömör 3:08:40 + 12:23 2
4 156 MINDSZENTI Ákos Cube-Csömör 3:09:51 + 13:34 2
5 150 POLLNER Balázs László Kőbánya Cycling Team 3:16:36 + 20:19 2
6 143 KÁRPÁTI Bálint Kőbánya Cycling Team 3:26:52 + 30:35 2
7 164 RÁKOSA Bence Zöld Irány Egyesület 3:50:05 + 53:48 2
8 103 CSIZMAZIA Bence Péceli TE Cseuz Ördögei 3:57:00 + 1:00:43 2
DNF 140 TATÁR Márton Superior Racing Team Withdrawal 1
Közép Felnőtt nő (kfn) (3)
1 157 SCHMIDEL Regina Cube-Csömör 3:42:31 2
2 165 HORVÁTH Adél WSA greenteam 3:51:29 + 8:58 2
3 145 SZEKERES Viktória KTM Team Hungary 4:18:36 + 36:05 2
Közép Master 1 nő (km1n) (1)
1 139 TANÁCS Gabriella Team Heavy Pedál Szeged 4:22:00 2
Közép Master 2 nő (km2n) (1)
1 230 CHOVANYECZ Emese Zöld Irány Egyesület 4:49:54 2
Közép Master 3 férfi (km3f) (8)
1 232 CSÁMPA Tibor BTS SE 3:19:02 2
2 151 SPECZIÁR Viktor Kőbánya Cycling Team 3:29:46 + 10:44 2
3 116 SZILÁGYI Szabolcs MASH Racing Team 3:29:55 + 10:53 2
4 149 KIS József Merida Maraton Team-CST 3:33:56 + 14:54 2
5 160 VAS Péter Cube-Csömör 3:34:45 + 15:43 2
6 161 VOCK Balázs Bakony Racing Team KSE 3:45:13 + 26:11 2
7 137 PAPP Zoltán MASH Racing Team 4:34:01 + 1:14:59 2
8 136 GELENCSÉR Ferenc Superior Racing Team 5:04:39 + 1:45:37 2

VII. Tuttibringa SEFAG Zselic Maraton

Hely Rsz. Név Club Idő Gap
Rövid táv (154)
    Rövid U15 nő (ru15n) (2)
1 431 ÁDÁM Gabriella ZKSE 2:23:46
2 439 KÁLMÁN Luca Zöld Irány Egyesület 2:28:12 + 4:26
    Rövid U15 férfi (ru15f) (7)
1 319 VOLYKA Ádám Superior Racing Team 1:42:06
2 430 FORGÁCS Patrik Zöld Irány Egyesület 1:54:40 + 12:34
3 447 NAGY Lél Bátor Delta MTB Sopron 1:57:25 + 15:19
4 429 NEMES Ferdinánd Tibor Zöld Irány Egyesület 2:21:48 + 39:42
5 416 SIMON Viktor Kőbánya Cycling Team 2:25:54 + 43:48
6 418 SZABÓ Dániel 2:29:55 + 47:49
DNF 461 LOVKOVICS László Withdrawal
    Rövid U17 nő (ru17n) (1)
1 420 BUNGYIS Panna Cube-Csömör 2:10:51
    Rövid U17 férfi (ru17f) (13)
1 423 VAS Barnabás Cube-Csömör 1:36:39
2 421 GERGELY Koppány Máté Cube-Csömör 1:36:39
3 424 VOCK András Cube-Csömör 1:36:39
4 428 MAGYAR Balázs Crosskovácsi 1:46:47 + 10:08
5 436 KISS István Bike Zone Gödöllő 1:46:56 + 10:17
6 427 KARDOS Csongor Cube-Csömör 1:49:38 + 12:59
7 345 SUTÁK Péter Crosskovácsi 1:51:22 + 14:43
8 417 MACK Boldizsár Kőbánya Cycling Team 1:59:00 + 22:21
9 314 TARJÁN Richárd Crosskovácsi SE 2:05:55 + 29:16
10 313 FÜLÖP Levente Crosskovácsi SE 2:07:28 + 30:49
11 411 NÁNÁSSY Máté 2:32:13 + 55:34
12 385 POSZA Ádám Zorán 2:37:44 + 1:01:05
DNF 383 HEGEDŰS Krisztián Merida Maraton Team-CST Withdrawal
    Rövid U19 férfi (ru19f) (5)
1 528 BALOGH Dávid Delta MTB Sopron 1:58:25
2 446 MAROS András Lotus Cycling Team 1:59:17 + 0:52
3 468 TŐZSÉR Ákos VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 2:01:56 + 3:31
4 525 KORPÁDI Balázs 3:19:06 + 1:20:41
5 457 VAS Nándor Tibor 3:48:37 + 1:50:12
    Rövid Felnőtt nő (rfn) (3)
1 463 KOVÁCS Kinga 2:46:30
2 413 POLGÁR Dóra 3:04:55 + 18:25
3 348 JÁRFÁS Luca 3:33:55 + 47:25
    Rövid Felnőtt férfi (rff) (15)
1 517 SZEMERE Huba Sevenhills MTB SC 1:43:53
2 386 VINGL Balázs Trek Team 1:46:54 + 3:01
3 392 LITAUSZKI Tibor Szerpentin KE 1:50:02 + 6:09
4 322 SZABÓ Dávid Kiválók-BakonySport KSE 1:50:34 + 6:41
5 357 CSIGI Gergely Imre 1:55:23 + 11:30
6 370 GYALLAI Soma 1:56:00 + 12:07
7 396 BÉRES Bence Zöld Irány Egyesület 1:57:08 + 13:15
8 366 TÖLGYES Mátyás Superior Racing Team 1:58:45 + 14:52
9 458 HIDASI Dániel DÖKE Komló 2:02:38 + 18:45
10 318 PÁTKAI Roland Ferenc 2:09:47 + 25:54
11 465 GYŐRFY Csaba Zengő Team 2:15:05 + 31:12
12 414 NÁDAI Péter 2:17:07 + 33:14
13 324 SZVERCSEK Márk ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE 2:20:43 + 36:50
14 470 BONYÁD Krisztián 2:21:43 + 37:50
15 311 RÓBERT Pásztor 2:48:01 + 1:04:08
    Rövid Master 1 nő (rm1n) (2)
1 467 KISS Melinda 2:19:08
2 338 RIGÓ Anita Cube-Csömör 3:39:28 + 1:20:20
    Rövid Master 1 férfi (rm1f) (31)
1 438 DR. PORCSIN Levente DKSI 1:40:54
2 522 DR. TAJDI Bence 1:50:14 + 9:20
3 409 OLÁH Zoltán 1:53:23 + 12:29
4 379 TAKÁCS Zoltán Merida Maraton Team-CST 1:55:04 + 14:10
5 466 SZVOBODA Bence HTS Team 2:03:23 + 22:29
6 434 RÉPÁSI Roland 2:06:17 + 25:23
7 315 ALEXANDROV Balázs ZKSE 2:09:37 + 28:43
8 459 KEMÉNY Ádám VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 2:10:44 + 29:50
9 473 ZSOBRÁK-BOROS László 2:15:09 + 34:15
10 452 FICSOR Előd 2:23:02 + 42:08
11 352 ROZGONYI Csaba 2:24:06 + 43:12
12 364 DEÁK Dániel Sevenhills MTB SC 2:25:02 + 44:08
13 400 HAVANECZ Márk 2:27:31 + 46:37
14 368 DOSZEV Gábor Bringabanda SC 2:30:43 + 49:49
15 453 IVÁK Gergely 2:37:02 + 56:08
16 331 PÉTER Mirkóczki 2:40:26 + 59:32
17 367 SZERB Bence 2:42:58 + 1:02:04
18 437 KAMOCSA Dávid 2:44:31 + 1:03:37
19 317 KOÓS Balázs 2:50:43 + 1:09:49
20 456 BECK Márton 2:52:14 + 1:11:20
21 450 TÓTH Tibor 2:55:54 + 1:15:00
22 390 JÓFÖLDI Márk 2:56:00 + 1:15:06
23 395 VARGA Gábor 2:58:12 + 1:17:18
24 520 PINTÉR Szabolcs Videoton 3:12:07 + 1:31:13
25 388 TATÁR Zsombor 3:29:01 + 1:48:07
26 408 STEINHARDT Norbert 3:31:17 + 1:50:23
27 354 VARGA Szabolcs 3:31:48 + 1:50:54
28 347 HOSSZU Barnabás 3:33:55 + 1:53:01
29 375 KISS László 3:35:09 + 1:54:15
30 340 SZABÓ Dávid 3:36:58 + 1:56:04
DNF 462 MOLNÁR Béla Withdrawal
    Rövid Master 2 nő (rm2n) (3)
1 301 FEHÉR Zita 3:25:14
2 521 HELMAN Szilvia Videoton 3:27:01 + 1:47
3 402 LŐKÖS Gabriella NYKSE 4:45:56 + 1:20:42
    Rövid Master 2 férfi (rm2f) (42)
1 373 LACZKÓ András Velo 60 1:41:22
2 410 VÁRHIDI Zoltán Gábor Merida Maraton Team-CST 1:44:24 + 3:02
3 433 MINÁROVICS Krisztián 1:53:14 + 11:52
4 325 TÓTH Balázs 1:54:57 + 13:35
5 449 CZENKI Tamás Zöld Irány Egyesület 1:56:11 + 14:49
6 444 DR. NAGY Gergely Sevenhills MTB SC 1:58:23 + 17:01
7 369 CZAKÓ Csaba 2:03:04 + 21:42
8 327 LOSONCZI Laszlo 2:03:46 + 22:24
9 332 RAJCSÁNYI Máté 2:04:07 + 22:45
10 455 NEUHEISER Romnald 2:09:37 + 28:15
11 346 GÁSPÁR András Superior MTB Team 2:09:45 + 28:23
12 451 ONDRISEK Péter Acél Vakond Cycling Team 2:09:50 + 28:28
13 378 ANDRÁSI Balázs 2:10:22 + 29:00
14 471 CSER Attila Sólyom Team 2:11:54 + 30:32
15 362 MÉSZÁROS Norbert Szekszárdi Kerékpáros SE 2:12:45 + 31:23
16 518 SZEMERE Márton Sevenhills MTB SC 2:15:09 + 33:47
17 303 KOVÁCS Attila 2:15:24 + 34:02
18 472 SZRENKÓ Zoltán 2:16:08 + 34:46
19 454 BITTMANN Károly VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 2:17:04 + 35:42
20 376 LAKOS József 2:17:08 + 35:46
21 401 KEREK Róbert Mátra Biker SC 2:17:56 + 36:34
22 405 TATÁR Antal Superior MTB Team 2:22:36 + 41:14
23 356 SÁNDOR Dvorák 2:23:02 + 41:40
24 460 NAGY Ferenc DÖKE Komló 2:23:31 + 42:09
25 442 TUSA Róbert 2:31:53 + 50:31
26 406 TORMA Gábor 2:33:16 + 51:54
27 372 DOLEZSAR Roland 2:42:35 + 1:01:13
28 443 SZENTES Csaba 2:44:13 + 1:02:51
29 441 KOCZKA László 2:57:16 + 1:15:54
30 377 RÁKOS Róbert 2:58:52 + 1:17:30
31 381 MAJOR Attila 3:07:36 + 1:26:14
32 339 RÁDULY Csaba Cube-Csömör 3:09:57 + 1:28:35
33 306 OMER Szilágyi 3:12:58 + 1:31:36
34 404 SZABÓ Gábor 3:13:49 + 1:32:27
35 342 KALMÁR Csaba 3:18:46 + 1:37:24
36 403 NAGY Ferenc Ottó 3:19:56 + 1:38:34
37 344 KRUZSICS József 3:21:46 + 1:40:24
38 365 SZABÓ Botond 3:23:09 + 1:41:47
39 474 KŐVÁRI Ervin 3:23:40 + 1:42:18
40 464 NÉMETH Mihály 3:23:46 + 1:42:24
41 527 HANTI Márk Videoton 3:25:26 + 1:44:04
DNF 384 HEGEDŰS Attila Merida Maraton Team-CST Withdrawal
    Rövid Master 3 férfi (rm3f) (20)
1 320 ÓDOR János KIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros SE 1:50:08
2 308 TÁVOLY Péter Speed-Way Team 1:53:27 + 3:19
3 328 JENEI Zoltán 2:05:41 + 15:33
4 529 LADVENICZA Tamás Bike Zone Gödöllő 2:07:55 + 17:47
5 393 MICZKÓ János 2:09:24 + 19:16
6 371 SZERECSEN Mihaly 2:11:59 + 21:51
7 389 CSIMA Ferenc 2:13:40 + 23:32
8 398 DÓZSA György Superior Racing Team 2:14:06 + 23:58
9 307 SIMON Zsolt 2:17:55 + 27:47
10 435 SZAKONYI Gábor 2:25:57 + 35:49
11 422 NÉMETH Zoltán Cube-Csömör 2:29:52 + 39:44
12 445 BARANYAI András 2:30:07 + 39:59
13 407 NAGY Attila 2:30:59 + 40:51
14 419 KIRÁLY Ákos 2:35:45 + 45:37
15 330 HORVÁTH Zsolt Marcali KSE 2:42:34 + 52:26
16 432 BICSKEI Sándor 2:46:33 + 56:25
17 304 LÉVAI Zsolt 2:57:54 + 1:07:46
18 341 UJVÁRY András 3:01:40 + 1:11:32
19 440 CSÖMÖR József 3:02:26 + 1:12:18
20 448 BATÁRI Péter 3:07:38 + 1:17:30
    Rövid Master 4 férfi (rm4f) (10)
1 334 ISTVÁN Hajagos 2:06:36
2 397 KÁRMÁN József Trek Team 2:11:29 + 4:53
3 361 KOCSI Sándor   Nagykáta Se 2:29:25 + 22:49
4 349 ZONKÓ Ferenc Merida Maraton Team-CST 2:31:02 + 24:26
5 387 FARKAS György 2:31:14 + 24:38
6 391 KURUCZ Gábor Serrenők 2:33:20 + 26:44
7 374 GYERGYÁDES Zoltán 2:35:39 + 29:03
8 333 SPANG Ottó 2:38:04 + 31:28
9 469 TÓTH István 3:09:18 + 1:02:42
DNF 523 FINÁNCZ János Videoton Withdrawal
Közép táv (68)
    Közép U19 nő (ku19n) (2)
1 166 GREMAN Szonja Cube-Csömör 3:42:31
2 162 ZSIDAI Lilla Cube-Csömör 5:27:48 + 1:45:17
    Közép U19 férfi (ku19f) (9)
1 158 TAKÁCS-VALENT Márk Cube-Csömör 2:56:17
2 154 FELDHOFFER Bálint Cube-Csömör 3:02:59 + 6:42
3 159 TÓTH Márkó Cube-Csömör 3:08:40 + 12:23
4 156 MINDSZENTI Ákos Cube-Csömör 3:09:51 + 13:34
5 150 POLLNER Balázs László Kőbánya Cycling Team 3:16:36 + 20:19
6 143 KÁRPÁTI Bálint Kőbánya Cycling Team 3:26:52 + 30:35
7 164 RÁKOSA Bence Zöld Irány Egyesület 3:50:05 + 53:48
8 103 CSIZMAZIA Bence Péceli TE Cseuz Ördögei 3:57:00 + 1:00:43
DNF 140 TATÁR Márton Superior Racing Team Withdrawal
    Közép Felnőtt nő (kfn) (3)
1 157 SCHMIDEL Regina Cube-Csömör 3:42:31
2 165 HORVÁTH Adél WSA greenteam 3:51:29 + 8:58
3 145 SZEKERES Viktória KTM Team Hungary 4:18:36 + 36:05
    Közép Felnőtt férfi (kff) (6)
1 121 OSTERLING Ádám MASH Racing Team 3:19:13
2 175 HUGAUF Marcell Fillari Team Budaörs Kerékpáros SE 3:19:13
3 231 VARGA Viktor Tamási Bringasport 3:43:30 + 24:17
4 171 DOMBI Gábor Acélvakond Cycling Team 3:50:18 + 31:05
5 127 FARKAS Dániel Levente Telki BikeTeam 3:55:19 + 36:06
6 134 KENESEI Benjámin Cube-Csömör 4:27:29 + 1:08:16
    Közép Master 1 nő (km1n) (1)
1 139 TANÁCS Gabriella Team Heavy Pedál Szeged 4:22:00
    Közép Master 1 férfi (km1f) (11)
1 222 BÓDI Márton 3:26:08
2 228 SZABÓ Viktor BTS SE 3:46:07 + 19:59
3 174 HONTI Péter Delta MTB Sopron 3:50:15 + 24:07
4 100 PAP Péter Buruczki Training System – BTS SE 4:10:10 + 44:02
5 113 SZTANKAY Bálint 4:11:43 + 45:35
6 214 CSIKÓS Gergő Polythlon ETK 4:32:04 + 1:05:56
7 122 SCHMIDT Gergely FRO Racing 4:42:00 + 1:15:52
DNF 173 SZÉKELY Viktor Withdrawal
DNF 233 KOVÁCS Ferenc Videoton Withdrawal
DNF 133 NAGY Vince Withdrawal
DNF 227 VASS István BTS SE Withdrawal
    Közép Master 2 nő (km2n) (1)
1 230 CHOVANYECZ Emese Zöld Irány Egyesület 4:49:54
    Közép Master 2 férfi (km2f) (18)
1 106 VASTAG Szabolcs Bringabanda SC 3:30:16
2 123 ERDÉLYI Zsolt 3:38:37 + 8:21
3 167 LANDI Zoltán Delta MTB Sopron 3:43:58 + 13:42
4 169 STAUB Csaba 3:47:10 + 16:54
5 126 MOLNÁR Gergely Bringabanda SC 3:48:04 + 17:48
6 109 STAUB Zsolt Kiválók-BakonySport KSE 3:56:15 + 25:59
7 176 DR. DEMETER Balázs Superior MTB Team 4:03:41 + 33:25
8 144 MRÁZ János Team Heavy Pedál – Szeged 4:04:47 + 34:31
9 125 FODOR Tamas 4:06:32 + 36:16
10 141 BODON Andor 4:08:04 + 37:48
11 170 LANCZ Attila 4:39:51 + 1:09:35
12 177 ROSTA Gábor 4:55:10 + 1:24:54
13 124 BAGI Csaba 4:58:55 + 1:28:39
14 117 PINCZE Gábor PCCC 5:34:35 + 2:04:19
15 172 NOVÁK Zoltán VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 5:38:37 + 2:08:21
DNF 142 HORVATH Attila Kanizsa HKSE Withdrawal
DNF 138 SZABOLCS Fejér Withdrawal
DNF 148 MÁTIS Barnabás Superior Racing Team Withdrawal
    Közép Master 3 férfi (km3f) (17)
1 232 CSÁMPA Tibor BTS SE 3:19:02
2 151 SPECZIÁR Viktor Kőbánya Cycling Team 3:29:46 + 10:44
3 116 SZILÁGYI Szabolcs MASH Racing Team 3:29:55 + 10:53
4 149 KIS József Merida Maraton Team-CST 3:33:56 + 14:54
5 160 VAS Péter Cube-Csömör 3:34:45 + 15:43
6 161 VOCK Balázs Bakony Racing Team KSE 3:45:13 + 26:11
7 229 DEMJÉN Gábor Trek SE 4:11:29 + 52:27
8 147 PELIKÁN Gábor 4:18:08 + 59:06
9 104 KARDOS Tibor Pécsi Junior KE 4:18:23 + 59:21
10 152 BELME Lajos Sevenhills MTB SC 4:26:37 + 1:07:35
11 137 PAPP Zoltán MASH Racing Team 4:34:01 + 1:14:59
12 102 FEJES ‘1X1’ Barnabás 4:44:10 + 1:25:08
13 136 GELENCSÉR Ferenc Superior Racing Team 5:04:39 + 1:45:37
14 108 SILINGER István Marcali KSE 5:30:25 + 2:11:23
15 115 KÓKAI Gábor GIANT Gyömrő 5:59:00 + 2:39:58
DNF 130 TÓTH Rajmund PROTÚR Withdrawal
DNF 168 KISS Tamás Withdrawal
Hosszú táv (36)
    Hosszú Felnőtt férfi (hff) (12)
1 28 SZATMÁRY András Cube-Csömör 4:27:19
2 13 BLAZSÓ Márton Imperátor-PTE-PEAC 4:31:26 + 4:07
3 24 FERENCZI Balázs Merida Maraton Team-CST 4:43:27 + 16:08
4 27 SYLVESTER Balázs Tibor Cube-Csömör 4:54:03 + 26:44
5 14 BORSOS Benedek SVS Pro Team 4:59:50 + 32:31
6 15 PALUMBY Zsombor SVS Pro Team 5:00:04 + 32:45
7 21 DARÁNYI Bence BTS SE 5:04:10 + 36:51
8 55 SZENTPÉTERI András Merida Maraton Team-CST 5:04:40 + 37:21
9 17 GERELY Attila SVS Pro Team 5:17:39 + 50:20
10 29 VOCK Mátyás Cube-Csömör 5:28:31 + 1:01:12
11 34 BALASSA Péter Lotus Cycling Team 5:29:59 + 1:02:40
DNF 8 SASHALMI Richárd Bringabanda SC Withdrawal
    Hosszú Master 1 férfi (hm1f) (10)
1 54 BOGDAN Duca Dinamo Bikexpert Superbet 4:32:07
2 33 ZÁRAY László Merida Maraton Team-CST 4:58:55 + 26:48
3 16 TIMÁR Zsolt Bakony Racing Team KSE 5:10:31 + 38:24
4 11 FARKAS Tibor 5:35:06 + 1:02:59
5 6 BODA Péter Kristóf Bringabanda SC 5:37:11 + 1:05:04
6 5 KOVÁCS Tamás Bringabanda SC 5:37:35 + 1:05:28
7 9 KEÖD Ágoston Bakony Racing Team KSE 5:47:46 + 1:15:39
DNF 25 NOCHTA Zsolt VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team Withdrawal
DNF 12 JÓZSA Dániel Merida Maraton Team-CST Withdrawal
DNF 20 SZONTÁGH Dániel Fillari Team Budaörs Withdrawal
    Hosszú Master 2 férfi (hm2f) (14)
1 26 BURGERMEISTER Balázs Cube-Csömör 4:42:57
2 53 VÁRALLYAI László Bakony Racing Team KSE 5:26:15 + 43:18
3 32 BÖJTE Csongor BTS SE 5:30:34 + 47:37
4 52 STEFAN Pal Eugen HPM PRO Mountain Sports 5:51:33 + 1:08:36
5 22 DOVÁK Krisztián HOTE SE 5:51:45 + 1:08:48
6 35 HORVÁTH József 5:55:30 + 1:12:33
7 18 DERVALICS Gábor Zöld Irány Egyesület 5:57:10 + 1:14:13
8 51 HORVÁTH Szabolcs Zöld Irány Egyesület 6:09:21 + 1:26:24
DNF 2 MOLNAR Janos Withdrawal
DNF 31 ZÓKA-UJHELYI Zoltán Speed-Way Team Withdrawal
DNF 3 FIBECZ Zsolt Cube-Csömör Withdrawal
DNF 19 JUHÁSZ Gergely Team Heavy Pedál – Szeged Withdrawal
DNF 7 GROSZ Zoltán Bringabanda SC Withdrawal
DNF 49 TAMÁS Zsolt Withdrawal
Pedelec táv (14)
    Pedelec férfi (p1f) (14)
1 602 ADAMEK Imre 3:21:01
2 604 TÓTH Attila Zoltán KTM Team Hungary 3:21:54 + 0:53
3 621 FRIEDRICH Károly 3:39:22 + 18:21
4 607 NEMES Tibor 3:52:27 + 31:26
5 625 VÉGH András 3:54:29 + 33:28
6 623 KLIPPEL József 4:30:10 + 1:09:09
DNF 603 ÁDÁM Kasos Withdrawal
DNF 606 KONKOLY András Withdrawal
DNF 624 KLIPPEL  Péter Withdrawal
DNF 609 TAMÁS Árpád Withdrawal
DNF 608 KOMÁROMI György Withdrawal
DNF 613 HAJDU István Withdrawal
DNF 600 HORVATH Zsolt Withdrawal
DNF 605 KÁPLÁR Ferenc Sevenhills MTB SC Withdrawal
'Fel a tetejéhez' gomb