Időpont
2021. augusztus 15.
Helyszín
Bőszénfa - Ropoly-völgyi Horgásztó
Ropoly-völgyi Horgásztó
Rajtlisták, eredmények
Hely | Rsz. | Név | Club | Idő | Gap | ||
Rövid táv (143) | |||||||
Rövid U15 fiú (ru15f) (5) | |||||||
1 | 377 | APALI-SZABÓ Benedek | Tamási BringaSport Egyesületre | 1:49:07 | – | ||
2 | 492 | VERMES Áron | Imperátor – Medikus SE | 1:02:44 | + 13:37 | ||
3 | 445 | SZABÓ Dániel | 1:33:22 | + 44:15 | |||
DNF | 381 | TURMANN Benjámin | Tamási BringaSport Egyesületre | ||||
DNF | 497 | LŐCZI Barna | |||||
Rövid U17 férfi (ru17f) (4) | |||||||
1 | 463 | KERÉNYI Alfréd | Crosskovácsi SE | 1:38:24 | – | ||
2 | 469 | BACSI Csongor | Kanizsa 14 KE | 1:43:34 | + 5:10 | ||
3 | 439 | DEME Erik | Buruczki Training System – BTS SE | 1:48:41 | + 10:17 | ||
4 | 380 | PINTÉR Zsolt | Tamási BringaSport Egyesületre | 1:30:04 | + 51:40 | ||
Rövid U19 férfi (ru19f) (3) | |||||||
1 | 449 | VÖLGYI Bence | 1:39:25 | – | |||
2 | 447 | ANTAL Tamás | 1:39:58 | + 0:33 | |||
3 | 337 | DÓZSA Imre Márk | 1:27:55 | + 48:30 | |||
Rövid Felnőtt nő (rfn) (1) | |||||||
1 | 384 | NAGY Nikolett | 3:01:35 | – | |||
Rövid Felnőtt férfi (rff) (10) | |||||||
1 | 308 | SZERZŐ Péter | FRO Racing | 1:26:48 | – | ||
2 | 335 | LITAUSZKI Tibor | Szerpentin KE | 1:33:39 | + 6:51 | ||
3 | 355 | SZVERCSEK Márk | ROAD Kse | 1:44:16 | + 17:28 | ||
4 | 490 | SZABÓ Dávid | Kiválók-BakonySport KSE | 1:46:32 | + 19:44 | ||
5 | 304 | BOSNYÁK Krisztián | 1:54:35 | + 27:47 | |||
6 | 372 | SZABÓ József | 1:02:24 | + 35:36 | |||
7 | 457 | SCHULZ Martin | Videoton | 1:03:32 | + 36:44 | ||
8 | 465 | HORVÁTH Márk | ZEKE | 1:04:39 | + 37:51 | ||
9 | 485 | GYERGYÁDES Soma | 1:10:45 | + 43:57 | |||
10 | 358 | CSÁSZÁR Dávid | 1:43:38 | + 1:16:50 | |||
Rövid Master 1 nő (rm1n) (1) | |||||||
DNF | 386 | OROSZLÁNNÉ BÖSZÖRMÉNYI Katalin Berta | – | ||||
Rövid Master 1 férfi (rm1f) (32) | |||||||
1 | 373 | SZEGEDI Gábor | Team Heavy Pedál – Szeged | 1:25:19 | – | ||
2 | 491 | MARKOS Dániel | 1:27:47 | + 2:28 | |||
3 | 333 | TAKÁCS Zoltán | Merida Maraton Team-CST | 1:30:43 | + 5:24 | ||
4 | 476 | JUHÁSZ Ákos | ÁkosBike Team Aszód | 1:33:41 | + 8:22 | ||
5 | 338 | MÉSZÁROS Norbert | Szekszárdi Kerékpáros SE | 1:35:40 | + 10:21 | ||
6 | 314 | TÓTH Balázs | Kanizsa HKSE | 1:36:57 | + 11:38 | ||
7 | 466 | OLÁH Levente | 1:39:49 | + 14:30 | |||
8 | 472 | HETYEI Tamás | Szingó SE | 1:39:58 | + 14:39 | ||
9 | 357 | KOÓS Balázs | 1:42:40 | + 17:21 | |||
10 | 418 | ZSOBRÁK-BOROS László | 1:51:29 | + 26:10 | |||
11 | 493 | DEÁK Dániel | 1:51:39 | + 26:20 | |||
12 | 442 | MOLNÁR Béla | 1:52:50 | + 27:31 | |||
13 | 322 | FŐDI Gergely | 1:54:39 | + 29:20 | |||
14 | 323 | KOVÁCS Attila | 1:56:55 | + 31:36 | |||
15 | 309 | DUKAI Tamás | 1:58:43 | + 33:24 | |||
16 | 486 | HAVANECZ Márk | 1:00:20 | + 35:01 | |||
17 | 313 | SZABO Robert | 1:03:20 | + 38:01 | |||
18 | 440 | SZŰCS Zoltán | 1:07:56 | + 42:37 | |||
19 | 320 | JÓFÖLDI Márk | 1:08:07 | + 42:48 | |||
20 | 345 | SZERB Bence | 1:09:40 | + 44:21 | |||
21 | 451 | PINTÉR Szabolcs | Videoton | 1:12:39 | + 47:20 | ||
22 | 477 | BECK Márton | 1:16:01 | + 50:42 | |||
23 | 419 | LAKOS József | 1:16:20 | + 51:01 | |||
24 | 359 | BÁN Tamás | 1:17:23 | + 52:04 | |||
25 | 383 | GÓR Szabolcs | 1:24:02 | + 58:43 | |||
26 | 371 | OROSZLÁN Zoltán | 1:30:21 | + 1:05:02 | |||
27 | 452 | KISGÉCZI Gergő | Videoton | 1:45:23 | + 1:20:04 | ||
28 | 441 | TAKÁCS Gábor | 1:47:20 | + 1:22:01 | |||
29 | 340 | SZABÓ Dávid | 1:59:08 | + 1:33:49 | |||
30 | 412 | PINTÉR Gergő | 3:19:17 | + 1:53:58 | |||
31 | 450 | VÉGH Tamás | 3:38:28 | + 2:13:09 | |||
DNF | 301 | ALEXANDROV Balázs | ZKSE | ||||
Rövid Master 2 nő (rm2n) (5) | |||||||
1 | 459 | FALLER Bernadett | 1:37:25 | – | |||
2 | 456 | HELMANN Szilvia | Videoton | 1:42:17 | + 4:52 | ||
3 | 376 | VARSÁNYI Bernadett | 3:09:04 | + 31:39 | |||
4 | 351 | KORSÓSNÉ HŐDÖR Katalin | Életerő KSE | 3:42:48 | + 1:05:23 | ||
DNF | 496 | GULYÁS Mónika | Seven Hills MTB SC – KELLYS – TuttiBringa | ||||
Rövid Master 2 férfi (rm2f) (51) | |||||||
1 | 321 | DEMETER Zoltan | Merida Maraton Team-CST | 1:28:14 | – | ||
2 | 368 | LACZKÓ András | ÁkosBike Team Aszód | 1:28:38 | + 0:24 | ||
3 | 389 | MÉHÉSZ Tamás | Merida Maraton Team-CST | 1:30:31 | + 2:17 | ||
4 | 462 | GALAJDA Péter | Coffeeride | 1:34:06 | + 5:52 | ||
5 | 437 | HORVÁTH Zoltán | 1:34:33 | + 6:19 | |||
6 | 344 | KÖMÖZ Róbert | ROPRINT Racing Team | 1:36:39 | + 8:25 | ||
7 | 475 | JUHÁSZ József | Bikezone | 1:37:35 | + 9:21 | ||
8 | 347 | LOSONCZI Laszlo | 1:38:36 | + 10:22 | |||
9 | 488 | FILÓ András | Mesterbike 575 Team | 1:38:56 | + 10:42 | ||
10 | 334 | ÓDOR Attila | 1:39:45 | + 11:31 | |||
11 | 303 | BECSEI Kornél | Seven Hills MTB SC – KELLYS – TuttiBringa | 1:39:46 | + 11:32 | ||
12 | 436 | FARKAS Richárd | 1:40:55 | + 12:41 | |||
13 | 366 | KEREK Róbert | Mátra Biker SC | 1:41:14 | + 13:00 | ||
14 | 481 | KŐMIVES Károly Zsolt | Kanizsa 14 KE | 1:43:34 | + 15:20 | ||
15 | 370 | NEUHEISER Romuald | 1:44:16 | + 16:02 | |||
16 | 470 | BACSI Szilárd | Kanizsa 14 KE | 1:44:36 | + 16:22 | ||
17 | 300 | ADAMKÓ Gergely | 1:47:05 | + 18:51 | |||
18 | 482 | GÁSPÁR András | 1:47:06 | + 18:52 | |||
19 | 387 | SZEMERE Márton | Seven Hills MTB SC – KELLYS – TuttiBringa | 1:48:11 | + 19:57 | ||
20 | 374 | TÁVOLY Péter | Speed-Way Team | 1:48:14 | + 20:00 | ||
21 | 480 | BARANYAI András | 1:51:39 | + 23:25 | |||
22 | 356 | PINCZE Gábor | PCCC | 1:51:44 | + 23:30 | ||
23 | 432 | PROITY Gábpr | 1:53:04 | + 24:50 | |||
24 | 455 | PÁLCA Levente | Videoton | 1:54:03 | + 25:49 | ||
25 | 348 | SZRENKÓ Zoltán | 1:54:32 | + 26:18 | |||
26 | 487 | GULYÁS Tamás | Sólyom Team SE | 1:54:56 | + 26:42 | ||
27 | 499 | BITTMAN Károly | VKE Nelson | 1:58:03 | + 29:49 | ||
28 | 494 | VERMES Csaba | Imperátor – Medikus SE | 1:02:44 | + 34:30 | ||
29 | 354 | NAGY Ferenc | Döke Komlói Egyesülete | 1:02:45 | + 34:31 | ||
30 | 458 | CSORNAI Tamás | 1:06:36 | + 38:22 | |||
31 | 363 | FARKAS Attila | 1:06:40 | + 38:26 | |||
32 | 336 | PLASZKÓ Roland | 1:08:08 | + 39:54 | |||
33 | 464 | GAÁL László | 1:09:11 | + 40:57 | |||
34 | 349 | FEHÉR Attila | 1:11:04 | + 42:50 | |||
35 | 305 | FARKAS László | 1:13:40 | + 45:26 | |||
36 | 312 | PESTHY Péter | 1:15:12 | + 46:58 | |||
37 | 454 | WANTI Márk | Videoton | 1:26:01 | + 57:47 | ||
38 | 468 | TÓTH Tibor | 1:28:32 | + 1:00:18 | |||
39 | 473 | KOCZKA László | 1:29:07 | + 1:00:53 | |||
40 | 362 | DEME Roland | 1:32:03 | + 1:03:49 | |||
41 | 375 | VAJDA Péter | 1:32:32 | + 1:04:18 | |||
42 | 385 | SZABÓ Gábor | 1:33:23 | + 1:05:09 | |||
43 | 324 | KRUZSICS József | 1:39:01 | + 1:10:47 | |||
44 | 495 | NÉMETH Mihály | 1:55:47 | + 1:27:33 | |||
45 | 360 | BÍRÓ Gergely | 1:57:22 | + 1:29:08 | |||
46 | 498 | LŐCZI Gábor | 1:58:59 | + 1:30:45 | |||
47 | 369 | NAGY Balázs | 3:01:35 | + 1:33:21 | |||
48 | 353 | BÉCZI István | 3:31:42 | + 2:03:28 | |||
DNF | 378 | FARKAS Ferenc | Tamási BringaSport Egyesületre | ||||
DNF | 388 | HEGEDŰS Attila | Merida Maraton Team-CST | ||||
DNF | 342 | CZAKÓ Csaba | |||||
Rövid Master 3 nő (rm3n) (1) | |||||||
1 | 448 | VARGA Anita | K3SE | 1:59:33 | – | ||
Rövid Master 3 férfi (rm3f) (26) | |||||||
1 | 315 | ÓDOR János | Kiválók-BakonySport KSE | 1:33:40 | – | ||
2 | 316 | BELME Lajos | Seven Hills MTB SC – KELLYS – TuttiBringa | 1:35:54 | + 2:14 | ||
3 | 461 | BODÓCS Mihály | Meditech Sport Club | 1:40:56 | + 7:16 | ||
4 | 444 | TAKÁCS István | 1:42:10 | + 8:30 | |||
5 | 331 | NAGY Attila | 1:43:52 | + 10:12 | |||
6 | 327 | MICZKÓ János | 1:46:52 | + 13:12 | |||
7 | 310 | JENEI Zoltán | 1:50:45 | + 17:05 | |||
8 | 346 | GIRITI Sándor | 1:52:50 | + 19:10 | |||
9 | 438 | NOLNÁR László | 1:52:58 | + 19:18 | |||
10 | 302 | SIMON Zsolt | 1:55:41 | + 22:01 | |||
11 | 350 | TOLNAI József (Üvegker | 1:58:03 | + 24:23 | |||
12 | 352 | MOLNÁR Csaba | 1:58:05 | + 24:25 | |||
13 | 446 | ANTAL Tamás | K3SE | 1:58:37 | + 24:57 | ||
14 | 483 | TÁVOLY Tamás | Speed-Way Team | 1:59:35 | + 25:55 | ||
15 | 332 | PASS Ferenc | 1:02:29 | + 28:49 | |||
16 | 460 | MÜLLER Balázs | 1:02:46 | + 29:06 | |||
17 | 484 | GYERGYÁDES Zoltán | 1:07:11 | + 33:31 | |||
18 | 306 | LÉVAI Zsolt | 1:15:06 | + 41:26 | |||
19 | 365 | JAROS Péter | Mátra Biker SC | 1:15:51 | + 42:11 | ||
20 | 479 | ZENTAI László | 1:16:47 | + 43:07 | |||
21 | 474 | CSÖMÖR József | 1:25:36 | + 51:56 | |||
22 | 467 | ELEK Tamás | 1:26:08 | + 52:28 | |||
23 | 343 | DUKAI Tamás | 1:49:08 | + 1:15:28 | |||
24 | 478 | SIVÁK József | 3:15:32 | + 1:41:52 | |||
25 | 422 | PÉTER Zsolt | BORA | 3:20:37 | + 1:46:57 | ||
26 | 443 | GÁSPÁR József | Bongyi Team | 3:24:48 | + 1:51:08 | ||
Rövid Master 4 férfi (rm4f) (4) | |||||||
1 | 364 | ISTVÁN Hajagos | 1:48:14 | – | |||
2 | 367 | KOCSI Sándor Nagykáta | 1:04:37 | + 16:23 | |||
3 | 489 | TÓTH István | 1:18:55 | + 30:41 | |||
4 | 471 | ZSEMBEROVSZKY Péter | 1:39:05 | + 50:51 | |||
Közép táv (42) | |||||||
Közép U17 férfi (ku17f) (1) | |||||||
1 | 107 | MAGYAR Balázs | Crosskovácsi SE | 3:04:14 | – | ||
Közép U19 férfi (ku19f) (1) | |||||||
DNF | 129 | SZEMERE Huba | Seven Hills MTB SC – KELLYS – TuttiBringa | – | |||
Közép Felnőtt férfi (kff) (7) | |||||||
1 | 152 | FÖLDI Bence | Bikezone | 1:50:23 | – | ||
2 | 158 | HUGAUF Marcell | Fillari Team Budaörs | 1:50:24 | + 0:01 | ||
3 | 197 | OSTERLING Ádám | MKB Cycling Team | 1:59:11 | + 8:48 | ||
4 | 199 | VINGL Balázs | Trek SE | 3:05:48 | + 15:25 | ||
5 | 153 | CSONTÓ Ádám | Buruczki Training System – BTS SE | 3:11:26 | + 21:03 | ||
6 | 130 | FARKAS Dániel Levente | Telki BikeTeam | 3:29:35 | + 39:12 | ||
7 | 131 | HIDASI Dániel | 3:58:43 | + 1:08:20 | |||
Közép Master 1 nő (km1n) (1) | |||||||
1 | 128 | CSOBAY Nóra | Merida Maraton Team-CST | 4h12:29 | – | ||
Közép Master 1 férfi (km1f) (5) | |||||||
1 | 196 | BÖJTE Csongor | Buruczki Training System – BTS SE | 1:59:45 | – | ||
2 | 132 | HONTI Péter | Delta MTB Sopron | 3:20:50 | + 21:05 | ||
3 | 163 | VASS István | Buruczki Training System SE | 3:25:47 | + 26:02 | ||
4 | 103 | PAP Péter | Buruczki Training System – BTS SE | 3:47:16 | + 47:31 | ||
DNF | 118 | LÓTH Gábor | |||||
Közép Master 2 férfi (km2f) (13) | |||||||
1 | 114 | VASTAG Szabolcs | Bringabanda SC | 3:08:47 | – | ||
2 | 198 | RÓZSAVÖLGYI Péter | FRO Racing | 3:14:44 | + 5:57 | ||
3 | 155 | ZSIGMONDI Zoltán | 3:18:43 | + 9:56 | |||
4 | 110 | FEDOR István | Merida Maraton Team-CST | 3:33:43 | + 24:56 | ||
5 | 191 | BODOR Andor | 3:36:59 | + 28:12 | |||
6 | 135 | KÓNYA Gábor | 3:58:55 | + 50:08 | |||
7 | 149 | SZAKONYI Gábor | 4h24:12 | + 1:15:25 | |||
8 | 113 | NAGY Zoltán | Merida Maraton Team-CST | 4h36:55 | + 1:28:08 | ||
9 | 151 | BARICZ Sándor | 5h33:58 | + 2:25:11 | |||
DNF | 125 | BECK András | |||||
DNF | 105 | KUGLER Péter | Kiválók-BakonySport KSE | ||||
DNF | 120 | PAPP Álmos | |||||
DNF | 150 | KOVÁCS Gergely | |||||
Közép Master 3 férfi (km3f) (14) | |||||||
1 | 121 | TÓTH Rajmund | PROTÚR | 3:20:29 | – | ||
2 | 112 | KARDOS Tibor | Pécsi Junior KE | 3:41:57 | + 21:28 | ||
3 | 137 | SCHMID Christoph | 3:44:08 | + 23:39 | |||
4 | 101 | SELMECZI Imre | 3:53:45 | + 33:16 | |||
5 | 100 | FEJES ‘1X1’ Barnabás | 4h04:53 | + 44:24 | |||
6 | 154 | POÓR Balázs | 4h09:21 | + 48:52 | |||
7 | 108 | MÜLLER Lajos | 4h14:21 | + 53:52 | |||
8 | 127 | KORSÓS Zoltán | Életerő KSE | 4h28:30 | + 1:08:01 | ||
9 | 138 | SILINGER István | Marcali KSE | 4h35:57 | + 1:15:28 | ||
10 | 126 | KIRÁLY László | 4h59:57 | + 1:39:28 | |||
DNF | 102 | ZONKÓ Ferenc | Merida Maraton Team-CST | ||||
DNF | 134 | KURUCZ Gábor | Serrenők | ||||
DNF | 133 | KONCZ Róbert | |||||
DNF | 159 | MEDVE Tamás | Mecsek Maraton Team SE. | ||||
Hosszú táv (12) | |||||||
Hosszú Felnőtt férfi (hff) (1) | |||||||
1 | 10 | SZÉKELY Benedek | Fillari Team Budaörs | 4h40:54 | – | ||
Hosszú Master 1 férfi (hm1f) (5) | |||||||
1 | 7 | ORBÁN Dániel | Trek Team | 4h21:17 | – | ||
2 | 3 | KOVÁCS Tamás | Bringabanda SC | 5h12:01 | + 50:44 | ||
3 | 25 | VARGA Sándor | 6h13:09 | + 1:51:52 | |||
DNF | 11 | TÖRŐCSÉK Péter Bálint | |||||
DNF | 12 | KOSURNYIKOV Ádám | Bringabanda SC | ||||
Hosszú Master 2 férfi (hm2f) (6) | |||||||
1 | 5 | BURUCZKI Szilárd | Buruczki Training System – BTS SE | 4h12:02 | – | ||
2 | 8 | JUHÁSZ Gergely | Team Heavy Pedál – Szeged | 6h05:13 | + 1:53:11 | ||
3 | 26 | TAMÁS Zsolt | 4h12:15 | + 1 lap | |||
DNF | 9 | PELIKÁN Gábor | |||||
DNF | 17 | ÁRVAY Dénes | Bikezone | ||||
DNF | 24 | KUN Dávid | |||||
KELLYS PEDELEC KUPA (7) | |||||||
Pedelec férfi (p1f) (6) | |||||||
1 | 622 | KÁPLÁR Ferenc | 1:24:50 | – | |||
2 | 602 | FLEDRICH Károly | 1:46:40 | + 21:50 | |||
3 | 600 | KAZI György | 3:11:18 | + 46:28 | |||
4 | 613 | SZABÓ András | 3:21:43 | + 56:53 | |||
DNF | 624 | MÓRICZ István | |||||
DNF | 605 | MARLOK Róbert | |||||
Pedelec nő (p1n) (1) | |||||||
1 | 604 | GIRITI Ági | 4h07:53 | – |