2021szo09oktEgész napVÉRTES ORSZÁGÚTI MARATON 130/75Csákvár - Szabadidő parkSzakágOrszágút

Helyszín

Csákvár - Szabadidő park

8083 Csákvár, Vöröskapu u. 14.

Navigáció

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
 férfi  Hosszútáv
1 255 Popovics Gergely 2:58:34
2 256 Balogh András 2:58:34
3 259 Püspöki Dániel 2:58:35
4 280 Apró Csaba ACÉL-VAKOND Kerékpáros Sportegyesület 3:05:09
5 274 Arany Gábor Szingo SE 3:05:12
6 273 Juhász Zsombor Sólyom Team SE 3:10:07
7 288 Horváth Máté 3:10:07
8 254 Vörös Gergő 3:13:40
9 252 Nyemcsok Zoltán 3:16:35
10 272 Minárovics Krisztián Trek Team 3:17:18
11 279 Máhr Péter Bikr Zone Gödöllő 3:20:08
12 276 Kovács Árpád Bike-Zone Gödöllő 3:20:08
13 278 Héregi Péter Brigetio KSE 3:22:34
14 275 Horváth László K and H Kerékpáros Klub 3:22:34
15 282 Hlavathy Benedek Csepeli Szigeti Kerékpár és Triatlon Egyesület Green Riders 3:22:36
16 296 Egergvári Gergely Pannonhalma LOLAND Stelvio Project 3:22:41
17 277 Skuba Ákos BRIGETIO KSE 3:23:05
18 258 Dervarics Tamás 3:33:36
19 283 Dr. Sélley Csaba 3:44:54
20 260 Bazula György 3:50:07
21 284 Mach József Trion Sc 3:50:07
22 293 Horváth Sándor 3:52:17
23 290 Molnár Zsolt 3:52:18
24 291 Bihari István 3:53:51
25 253 Fazekas László 3:54:25
26 292 Mogyoródi Árpád 3:54:33
27 295 Kocsis Viktor Bridgestone Rockets 3:56:20
28 257 Tamás József 3:56:24
29 285 Csikós Attila Trion Sc 3:56:24
30 262 Mihucz János 4:02:06
31 286 Babustyák Balázs 4:06:02
32 287 Dobos Csaba 4:37:57
DNF 251 Stefán Gábor DNF
 férfi  Hosszútáv  U23
1 256 Balogh András 2:58:34
2 273 Juhász Zsombor Sólyom Team SE 3:10:07
3 288 Horváth Máté 3:10:07
4 254 Vörös Gergő 3:13:40
5 272 Minárovics Krisztián Trek Team 3:17:18
6 276 Kovács Árpád Bike-Zone Gödöllő 3:20:08
7 278 Héregi Péter Brigetio KSE 3:22:34
8 282 Hlavathy Benedek Csepeli Szigeti Kerékpár és Triatlon Egyesület Green Riders 3:22:36
 férfi  Hosszútáv  Felnőtt
1 255 Popovics Gergely 2:58:34
2 259 Püspöki Dániel 2:58:35
3 280 Apró Csaba ACÉL-VAKOND Kerékpáros Sportegyesület 3:05:09
4 279 Máhr Péter Bikr Zone Gödöllő 3:20:08
5 296 Egergvári Gergely Pannonhalma LOLAND Stelvio Project 3:22:41
6 277 Skuba Ákos BRIGETIO KSE 3:23:05
7 286 Babustyák Balázs 4:06:02
 férfi  Hosszútáv  Master
1 274 Arany Gábor Szingo SE 3:05:12
2 275 Horváth László K and H Kerékpáros Klub 3:22:34
3 258 Dervarics Tamás 3:33:36
4 283 Dr. Sélley Csaba 3:44:54
5 291 Bihari István 3:53:51
6 292 Mogyoródi Árpád 3:54:33
7 295 Kocsis Viktor Bridgestone Rockets 3:56:20
8 287 Dobos Csaba 4:37:57
 férfi  Hosszútáv  Senior
1 252 Nyemcsok Zoltán 3:16:35
2 260 Bazula György 3:50:07
3 284 Mach József Trion Sc 3:50:07
4 293 Horváth Sándor 3:52:17
5 290 Molnár Zsolt 3:52:18
6 253 Fazekas László 3:54:25
7 257 Tamás József 3:56:24
8 285 Csikós Attila Trion Sc 3:56:24
9 262 Mihucz János 4:02:06
DNF 251 Stefán Gábor DNF
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
 nő  Rövidtáv
1 431 Botka Barbara 2:26:04
2 481 Őry Kinga KONTENT DKSI 2:28:48
3 427 Kakuk Alexandra 2:39:16
4 447 Szász Emese 3:08:38
5 444 VŐCSEI KATALIN 3:12:27
6 497 Szánthó Flóra 3:14:51
7 460 Perge Mária 3:48:44
 férfi  Rövidtáv
1 436 Tóth Gábor 2:04:47
2 445 dr. Haller Ákos 2:04:48
3 443 Rákóczi Viktor 2:04:52
4 486 Dobi Dániel 2:05:47
5 435 Szarka Dávid 2:05:49
6 446 KALOCSA KRISZTIÁN 2:06:35
7 456 Csizmazia Bence Péceli TKE Cseuz Ördögei 2:06:41
8 455 Kele János Péceli TKE Cseuz Ördögei 2:06:41
9 430 Vecsernyés Tibor 2:06:41
10 463 Horváth Tamás Szingo SE 2:13:07
11 464 Nyikus Norbert Szingo SE 2:13:09
12 438 Szabó György 2:13:09
13 470 Jacsó István 2:17:28
14 433 Náchlich Csaba 2:20:19
15 432 Szabó Dániel 2:20:49
16 492 Magyar Péter 2:20:49
17 473 Dr Százdi László EGIS SE 2:20:49
18 458 Viczena Gábor 2:26:04
19 487 Perlaki Zsolt Stubers Bike Team SE 2:26:04
20 434 Hegedűs Zoltán 2:27:27
21 428 Brunner Ferenc 2:28:49
22 459 Damsits Krisztián Honvéd Szondi György SE. 2:29:12
23 429 Karay Attila Roprint Racing Team 2:30:10
24 465 Bordás Péter 2:30:10
25 441 Vaskó József 2:34:10
26 485 Rábaközi István 2:34:10
27 491 Ferkó Viktor 2:34:26
28 474 Fülep Gábor 2:36:42
29 476 Belko Marian 2:37:39
30 482 Sajcz László Péceli TKE-Cseuz Ördögei 2:37:44
31 475 Kerényi Alfréd Crosskovácsi SE 2:38:31
32 479 Balla Attila Megathlon SE 2:43:08
33 483 Ware Áron Vince 2:44:53
34 448 Vass Nándor 2:45:27
35 425 BAGI KRISZTIÁN 2:47:15
36 495 Pencz László 2:48:13
37 467 Tóth Pál 2:48:15
38 488 Csernák János 2:49:20
39 484 Nyéki Tamás 2:49:21
40 440 Dudás Zoltán Csaba 2:50:06
41 480 John Gerencser 2:50:37
42 442 Vaskó Levente Korda Racing 2:52:28
43 462 tenner tamas 2:58:01
44 469 Benkő Norbert 3:03:29
45 439 Homoky Levente 3:10:38
46 468 Czigler Péter 3:22:03
47 490 Konta Zoltán 3:22:33
48 437 Szabó Tamás 3:48:44
49 461 Szabó Tamás 3:48:44
 férfi  Rövidtáv  U23
1 456 Csizmazia Bence Péceli TKE Cseuz Ördögei 2:06:41
2 475 Kerényi Alfréd Crosskovácsi SE 2:38:31
3 467 Tóth Pál 2:48:15
4 442 Vaskó Levente Korda Racing 2:52:28
5 437 Szabó Tamás 3:48:44
 nő  Rövidtáv  Felnőtt
1 481 Őry Kinga KONTENT DKSI 2:28:48
2 427 Kakuk Alexandra 2:39:16
3 447 Szász Emese 3:08:38
4 444 VŐCSEI KATALIN 3:12:27
5 497 Szánthó Flóra 3:14:51
 férfi  Rövidtáv  Felnőtt
1 486 Dobi Dániel 2:05:47
2 435 Szarka Dávid 2:05:49
3 463 Horváth Tamás Szingo SE 2:13:07
4 464 Nyikus Norbert Szingo SE 2:13:09
5 438 Szabó György 2:13:09
6 433 Náchlich Csaba 2:20:19
7 432 Szabó Dániel 2:20:49
8 434 Hegedűs Zoltán 2:27:27
9 429 Karay Attila Roprint Racing Team 2:30:10
10 491 Ferkó Viktor 2:34:26
11 474 Fülep Gábor 2:36:42
12 483 Ware Áron Vince 2:44:53
13 495 Pencz László 2:48:13
 nő  Rövidtáv  Master
1 431 Botka Barbara 2:26:04
2 460 Perge Mária 3:48:44
 férfi  Rövidtáv  Master
1 436 Tóth Gábor 2:04:47
2 445 dr. Haller Ákos 2:04:48
3 443 Rákóczi Viktor 2:04:52
4 446 KALOCSA KRISZTIÁN 2:06:35
5 430 Vecsernyés Tibor 2:06:41
6 470 Jacsó István 2:17:28
7 492 Magyar Péter 2:20:49
8 473 Dr Százdi László EGIS SE 2:20:49
9 458 Viczena Gábor 2:26:04
10 487 Perlaki Zsolt Stubers Bike Team SE 2:26:04
11 428 Brunner Ferenc 2:28:49
12 459 Damsits Krisztián Honvéd Szondi György SE. 2:29:12
13 465 Bordás Péter 2:30:10
14 476 Belko Marian 2:37:39
15 479 Balla Attila Megathlon SE 2:43:08
16 425 BAGI KRISZTIÁN 2:47:15
17 484 Nyéki Tamás 2:49:21
18 469 Benkő Norbert 3:03:29
19 468 Czigler Péter 3:22:03
20 490 Konta Zoltán 3:22:33
21 461 Szabó Tamás 3:48:44
 férfi  Rövidtáv  Senior
1 455 Kele János Péceli TKE Cseuz Ördögei 2:06:41
2 441 Vaskó József 2:34:10
3 485 Rábaközi István 2:34:10
4 482 Sajcz László Péceli TKE-Cseuz Ördögei 2:37:44
5 448 Vass Nándor 2:45:27
6 488 Csernák János 2:49:20
7 440 Dudás Zoltán Csaba 2:50:06
8 480 John Gerencser 2:50:37
9 462 tenner tamas 2:58:01
10 439 Homoky Levente 3:10:38
'Fel a tetejéhez' gomb