2022vas09oktEgész napVÉRTES ERDŐ MTB MARATON HT80/KT55/RT30Csákvár - Szabadidő parkSzakágMTB

Időpont

2022. október 9.

Helyszín

Csákvár - Szabadidő park

8083 Csákvár, Vöröskapu u. 14.

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Korcsoport Idő
 férfi  MTB rövid
1 646 Böjte Csongor BTS SE Master2 1:06:49
2 698 Kovács Győző Csőváz KSE Master2 1:07:51
3 674 Kardos Csongor Cube-Csömör U17 1:10:17
4 635 Oláh Zoltán Master1 1:10:56
5 600 Pap Péter Master1 1:10:58
6 679 Horváth Ákos Sólyom Team Master2 1:11:24
7 657 Renato Da Silva Master1 1:11:32
8 608 Gergácz Péter Master1 1:11:50
9 658 Ódor János KIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros Sportegyesület Master3 1:12:52
10 622 Eszinger Dániel Master1 1:13:59
11 602 Szűcs Tamás Master1 1:13:59
12 651 Jánosi Ákos U15 1:14:00
13 607 Német László Master2 1:14:02
14 606 Minárovics Krisztián Master2 1:14:04
15 616 Mészáros Norbert Master2 1:15:06
16 647 Jacsó István Master2 1:15:41
17 603 Nagy Szilárd Master2 1:16:20
18 611 Gáspár András Master2 1:17:43
19 665 Czakó Csaba Master2 1:17:44
20 636 Majtán Miklós Master2 1:17:45
21 653 Vona Márton U15 1:18:27
22 631 Cymanek Lévi U15 1:18:29
23 684 LOSONCZI LÁSZLÓ Master2 1:18:50
24 649 Simon Márk U15 1:19:02
25 696 Husveti Zsolt Master1 1:19:23
26 645 Bognár János BTS Master3 1:19:38
27 648 Bencsik Ákos Merida Maraton Team-CST Felnőtt 1:21:06
28 629 Tóth Balázs Master2 1:21:06
29 612 Rauschenberger László Master1 1:21:54
30 613 Kollár Milán U15 1:23:02
31 639 Adamko Gergely Master2 1:23:32
32 604 Gyevát Ferenc Master3 1:24:51
33 693 Nagy Attila Master3 1:24:52
34 624 Hentsey Péter Master2 1:25:02
35 641 Csizmazia Mátyás U15 1:25:16
36 678 Varga Balázs Master2 1:25:40
37 663 Liszicsán Zoltán Master2 1:25:41
38 677 Szilágyi Zoltán Master1 1:25:42
39 662 TÓTH ÁRPÁD Bike4life Master4 1:26:11
40 654 Lázár András U15 1:26:58
41 609 Fazekas Ádám U13 1:27:16
42 681 Vincze Csaba Szombathely Tekergők Egyesület Master3 1:29:06
43 628 Veres Dávid Felnőtt 1:29:33
44 605 Kármán Jozsef Master4 1:30:49
45 659 Dolezsár Roland Master2 1:32:07
46 623 BEKE TAMÁS Master1 1:33:41
47 691 Béres Mirkó Bike4Life U13 1:33:50
48 669 Urbán Vilmos U13 1:33:55
49 670 Sipos Borisz U13 1:33:56
50 614 Bán Tamás Master1 1:34:17
51 660 Szalay Tibor Szingo SE Master3 1:36:52
52 637 Turbutcz Oliver Master3 1:37:49
53 671 Sipos Adrián Master2 1:39:06
54 690 Béres Tamás Bike4Life Master2 1:43:45
55 625 Körömi Bálint Master1 1:45:33
56 652 Demeter Péter Master1 1:48:16
57 610 Fazekas Gergely Master2 1:49:32
58 667 Füzesi Botond Cube-Csömör U15 1:53:44
59 666 Füzesi Tamás Cube-Csömör Master3 1:53:44
60 687 Matics Gyula Master2 1:53:45
61 630 Zimonyi Balázs Master3 1:54:55
62 627 Nemes Balázs Master1 1:55:13
63 694 Zoltán Laukó Master1 1:58:30
64 692 Vargyai József Master4 2:01:53
65 656 Kotlár Noé Cube-Csömör U17 2:02:18
66 632 Demeter Bence U13 2:02:18
67 644 Fáczán Bertalan U13 2:02:27
68 642 Dr. Fáczán Gábor Master2 2:02:27
69 615 Batári Péter Master3 2:03:39
70 619 Kókai Balázs Master2 2:09:18
71 661 Erdélyi Béni Bike4life U13 2:09:40
72 650 Jánosi Levente Master1 2:09:41
73 695 Varga Szabolcs Master1 2:09:46
74 618 Luzsinszki Péter Master2 2:09:49
75 640 Urbán Tamás Master2 2:09:54
76 621 Szabó Tibor Master1 2:24:07
77 617 Mohai Károly Master3 2:24:12
78 683 Kalocsai András Hills Angels Master2 2:26:18
79 688 Matics Vince Bike4Life U13 2:29:27
80 680 Péter Zsolt Master3 2:52:34
 nő  MTB rövid
1 655 Urbán Janka U17 1:26:58
2 668 TÓTH Sára Cube-Csömör U17 1:27:19
3 676 Havacs Krisztina Sólyom Team Master2 1:29:47
4 620 Kiss Melinda Master1 1:33:44
5 633 Sákovics Andrea Master2 1:35:49
6 634 Kovács-Janó Anita Master1 1:36:55
7 626 Göcző Gabriella Master2 2:07:06
8 643 Fáczánné Csicseri Márta Master2 2:21:42
 férfi  MTB rövid  U13
1 609 Fazekas Ádám U13 1:27:16
2 691 Béres Mirkó Bike4Life U13 1:33:50
3 669 Urbán Vilmos U13 1:33:55
4 670 Sipos Borisz U13 1:33:56
5 632 Demeter Bence U13 2:02:18
6 644 Fáczán Bertalan U13 2:02:27
7 661 Erdélyi Béni Bike4life U13 2:09:40
8 688 Matics Vince Bike4Life U13 2:29:27
 férfi  MTB rövid  U15
1 651 Jánosi Ákos U15 1:14:00
2 653 Vona Márton U15 1:18:27
3 631 Cymanek Lévi U15 1:18:29
4 649 Simon Márk U15 1:19:02
5 613 Kollár Milán U15 1:23:02
6 641 Csizmazia Mátyás U15 1:25:16
7 654 Lázár András U15 1:26:58
8 667 Füzesi Botond Cube-Csömör U15 1:53:44
 férfi  MTB rövid  U17
1 674 Kardos Csongor Cube-Csömör U17 1:10:17
2 656 Kotlár Noé Cube-Csömör U17 2:02:18
 nő  MTB rövid  U17
1 655 Urbán Janka U17 1:26:58
2 668 TÓTH Sára Cube-Csömör U17 1:27:19
 férfi  MTB rövid  Felnőtt
1 648 Bencsik Ákos Merida Maraton Team-CST Felnőtt 1:21:06
2 628 Veres Dávid Felnőtt 1:29:33
 férfi  MTB rövid  Master1
1 635 Oláh Zoltán Master1 1:10:56
2 600 Pap Péter Master1 1:10:58
3 657 Renato Da Silva Master1 1:11:32
4 608 Gergácz Péter Master1 1:11:50
5 622 Eszinger Dániel Master1 1:13:59
6 602 Szűcs Tamás Master1 1:13:59
7 696 Husveti Zsolt Master1 1:19:23
8 612 Rauschenberger László Master1 1:21:54
9 677 Szilágyi Zoltán Master1 1:25:42
10 623 BEKE TAMÁS Master1 1:33:41
11 614 Bán Tamás Master1 1:34:17
12 625 Körömi Bálint Master1 1:45:33
13 652 Demeter Péter Master1 1:48:16
14 627 Nemes Balázs Master1 1:55:13
15 694 Zoltán Laukó Master1 1:58:30
16 650 Jánosi Levente Master1 2:09:41
17 695 Varga Szabolcs Master1 2:09:46
18 621 Szabó Tibor Master1 2:24:07
 nő  MTB rövid  Master1
1 620 Kiss Melinda Master1 1:33:44
2 634 Kovács-Janó Anita Master1 1:36:55
 férfi  MTB rövid  Master2
1 646 Böjte Csongor BTS SE Master2 1:06:49
2 698 Kovács Győző Csőváz KSE Master2 1:07:51
3 679 Horváth Ákos Sólyom Team Master2 1:11:24
4 607 Német László Master2 1:14:02
5 606 Minárovics Krisztián Master2 1:14:04
6 616 Mészáros Norbert Master2 1:15:06
7 647 Jacsó István Master2 1:15:41
8 603 Nagy Szilárd Master2 1:16:20
9 611 Gáspár András Master2 1:17:43
10 665 Czakó Csaba Master2 1:17:44
11 636 Majtán Miklós Master2 1:17:45
12 684 LOSONCZI LÁSZLÓ Master2 1:18:50
13 629 Tóth Balázs Master2 1:21:06
14 639 Adamko Gergely Master2 1:23:32
15 624 Hentsey Péter Master2 1:25:02
16 678 Varga Balázs Master2 1:25:40
17 663 Liszicsán Zoltán Master2 1:25:41
18 659 Dolezsár Roland Master2 1:32:07
19 671 Sipos Adrián Master2 1:39:06
20 690 Béres Tamás Bike4Life Master2 1:43:45
21 610 Fazekas Gergely Master2 1:49:32
22 687 Matics Gyula Master2 1:53:45
23 642 Dr. Fáczán Gábor Master2 2:02:27
24 619 Kókai Balázs Master2 2:09:18
25 618 Luzsinszki Péter Master2 2:09:49
26 640 Urbán Tamás Master2 2:09:54
27 683 Kalocsai András Hills Angels Master2 2:26:18
 nő  MTB rövid  Master2
1 676 Havacs Krisztina Sólyom Team Master2 1:29:47
2 633 Sákovics Andrea Master2 1:35:49
3 626 Göcző Gabriella Master2 2:07:06
4 643 Fáczánné Csicseri Márta Master2 2:21:42
 férfi  MTB rövid  Master3
1 658 Ódor János KIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros Sportegyesület Master3 1:12:52
2 645 Bognár János BTS Master3 1:19:38
3 604 Gyevát Ferenc Master3 1:24:51
4 693 Nagy Attila Master3 1:24:52
5 681 Vincze Csaba Szombathely Tekergők Egyesület Master3 1:29:06
6 660 Szalay Tibor Szingo SE Master3 1:36:52
7 637 Turbutcz Oliver Master3 1:37:49
8 666 Füzesi Tamás Cube-Csömör Master3 1:53:44
9 630 Zimonyi Balázs Master3 1:54:55
10 615 Batári Péter Master3 2:03:39
11 617 Mohai Károly Master3 2:24:12
12 680 Péter Zsolt Master3 2:52:34
 férfi  MTB rövid  Master4
1 662 TÓTH ÁRPÁD Bike4life Master4 1:26:11
2 605 Kármán Jozsef Master4 1:30:49
3 692 Vargyai József Master4 2:01:53
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Körszám Idő
 férfi  MTB közép
1 744 Vock András 2 2:20:00
2 743 Vock Mátyás 2 2:20:00
3 737 Feldhoffer Bálint Cube-Csömör 2 2:20:01
4 738 Petró Szabolcs 2 2:20:01
5 742 Szatmáry András 2 2:20:01
6 739 Gergely Koppány 2 2:20:02
7 741 Pap Zsolt 2 2:35:02
8 749 Jobbágy Csaba 2 2:44:59
9 746 Belme Lajos Seven Hills MTB SC 2 2:51:03
10 734 Ralf Cymanek 2 2:51:20
11 730 Kun Dávid 2 2:53:34
12 740 Németh Zoltán 2 3:08:24
13 736 Valter Tibor 2 3:08:24
14 733 Móder Zoltán 2 3:08:41
15 732 Berán István 2 3:28:38
16 747 Sándor Baricz 2 3:38:04
17 735 Menyhárt Ákos 1 1:40:48
DNF 731 Verbovszki Márió 1 DNF
 férfi  MTB közép  U19
1 744 Vock András 2 2:20:00
2 737 Feldhoffer Bálint Cube-Csömör 2 2:20:01
3 738 Petró Szabolcs 2 2:20:01
4 739 Gergely Koppány 2 2:20:02
 férfi  MTB közép  Master1
1 743 Vock Mátyás 2 2:20:00
2 742 Szatmáry András 2 2:20:01
3 749 Jobbágy Csaba 2 2:44:59
4 735 Menyhárt Ákos 1 1:40:48
DNF 731 Verbovszki Márió 1 DNF
 férfi  MTB közép  Master2
1 741 Pap Zsolt 2 2:35:02
2 730 Kun Dávid 2 2:53:34
3 733 Móder Zoltán 2 3:08:41
4 732 Berán István 2 3:28:38
5 747 Sándor Baricz 2 3:38:04
 férfi  MTB közép  Master3
1 746 Belme Lajos Seven Hills MTB SC 2 2:51:03
2 734 Ralf Cymanek 2 2:51:20
3 740 Németh Zoltán 2 3:08:24
4 736 Valter Tibor 2 3:08:24
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Körszám Idő
 MTB hosszú
1 798 Kosurnyikov Ádám Bringabanda SC 3 3:55:23
2 799 Kovács Tamás Bringabanda SC 3 4:10:56
'Fel a tetejéhez' gomb