2020szo19szepEgész napÁtütemezettVértes Országúti MaratonHT130/RT70Csákvár - Szabadidő parkSzakágOrszágút

Időpont

2020. szeptember 19.

Helyszín

Csákvár - Szabadidő park

8083 Csákvár, Vöröskapu u. 14.

Rajtlisták, eredmények

RANK NÉV EGYESÜLET TÁV KOCSOPORT NEM TIME
1 GYŐRI RICHÁRD SZINGO SE 70KM U23 M 1:50:17
2 LEPOLD ZOLTÁN ANTAL 70KM U23 M 1:50:18
3 DARÁNYI MÁTÉ PÉCELI TKE CSEUZ ÖRDÖGEI 70KM U23 M 1:50:18
4 BALÁZS DÁVID PÉCELI TKE CSEUZ ÖRDÖGEI 70KM U23 M 1:50:20
5 ÉGER ÁRON 70KM U23 M 1:50:24
6 MOLNÁR PATRIK SZÁZHALOMBATTA VUK SE 70KM U23 M 1:52:40
7 HLAVATHY BENEDEK GREEN RIDERS 70KM U23 M 1:55:05
8 ANDA ATTILA 70KM U23 M 1:57:13
1 SZARKA DÁVID FEHÉRVÁR CYCLING TEAM 70KM FELNŐTT M 1:50:16
2 SZABÓ VIKTOR PÉCEL TE-CSEUZ ÖRDÖGEI 70KM FELNŐTT M 1:50:18
3 DR. KOVÁCS KRISTÓF 70KM FELNŐTT M 1:50:18
4 PAZSITKA PÉTER PÉCELI TKE CSEUZ ÖRDÖGEI 70KM FELNŐTT M 1:50:19
5 TAKÁCS ÁDÁM 70KM FELNŐTT M 1:51:28
6 OLÁH ZOLTÁN ALBA ORSZÁGÚTI KERÉKPÁROSOK 70KM FELNŐTT M 1:51:29
7 GECSE DÁNIEL 70KM FELNŐTT M 1:51:29
8 MIHÁLY ANDRÁS 70KM FELNŐTT M 1:51:31
9 JUHÁSZ ÁKOS 70KM FELNŐTT M 1:52:25
10 ANTALICS ARNOLD 70KM FELNŐTT M 1:57:54
11 DR. NAGY ÁKOS 70KM FELNŐTT M 2:03:25
12 MIRKÓCZKI PÉTER SZELESHÁT BIRTOK KECSKEMÉTI ELSŐ SOR 70KM FELNŐTT M 2:05:32
13 SZENVEDI MÁRTON 70KM FELNŐTT M 2:09:23
14 SZÁSZ ELŐD SUPERIOR TEAM SOPRON 70KM FELNŐTT M 2:09:32
15 KARAY ATTILA ROPRINT RACING TEAM 70KM FELNŐTT M 2:10:01
16 GULYÁS GÁBOR 70KM FELNŐTT M 2:12:26
17 KREMZER PÉTER 70KM FELNŐTT M 2:16:57
18 TÓTH SZABOLCS 70KM FELNŐTT M 2:18:35
19 BENE MILÁN 70KM FELNŐTT M 2:22:00
20 TRAUMI NORBERT 70KM FELNŐTT M 2:23:27
21 HESSL ISTVÁN CSŐVÁZ KSE 70KM FELNŐTT M 2:26:01
1 ŐRY KINGA BIKE ZONE GÖDÖLLŐ 70KM FELNŐTT F 1:51:32
2 SZÁSZ EMESE 70KM FELNŐTT F 2:09:29
3 KAKUK ALEXANDRA 70KM FELNŐTT F 2:10:01
1 TÓTH GÁBOR 70KM MASTER M 1:50:16
2 KELE JÁNOS PÉCELI TKE CSEUZ ÖRDÖGEI 70KM MASTER M 1:50:17
3 SZANISZLÓ ATTILA 70KM MASTER M 1:50:19
4 DÁNYI PÁL CSŐVÁZ KSE 70KM MASTER M 1:50:19
5 VECSERNÉS TIBOR 70KM MASTER M 1:50:30
6 KÓLYA TAMÁS 70KM MASTER M 1:51:29
7 KALOCSA KRISZTIÁN 70KM MASTER M 1:51:30
8 BÍRÓ ZOLTÁN 70KM MASTER M 1:51:30
9 SCHMAUSER JÓZSEF 70KM MASTER M 1:51:30
10 KOVÁCS LAJOS CSEUZ ÖRDÖGEI 70KM MASTER M 1:51:36
11 GORÁCZ BÉLA PÉCELI TKE CSEUZ ÖRDÖGEI 70KM MASTER M 1:57:35
12 SCHWARTZ MIKLÓS 70KM MASTER M 2:03:20
13 CZÉH CSABA CSŐVÁZ KSE 70KM MASTER M 2:09:17
14 ANTAL TAMÁS 70KM MASTER M 2:09:26
15 BRUNNER FERENC 70KM MASTER M 2:09:28
16 BÖHM ATTILA 70KM MASTER M 2:10:00
17 DR.SÁNTA LAJOS 70KM MASTER M 2:18:44
18 NÉMETH GÁBOR CSŐVÁZ KSE 70KM MASTER M 2:18:45
19 LINNINGER PATRICK 70KM MASTER M 2:19:46
20 CSÁSZÁR ATTILA 70KM MASTER M 2:26:07
1 DARÁNYI SZILVIA PÉCELI TKE CSEUZ ÖRDÖGEI 70KM MASTER F 2:34:59
1 TÖRÖK LÁSZLÓ 70KM SENIOR M 1:51:30
2 SZERENCSÉS JÓZSEF K3 SE 70KM SENIOR M 1:51:31
3 KNÉZICS ATTILA K3 SE 70KM SENIOR M 1:57:13
4 BRAUN PÉTER 70KM SENIOR M 1:57:55
5 MESZLÉNYI IMRE SZENYOR SZKSE 70KM SENIOR M 2:03:20
6 MOSBERGER MIHÁLY 70KM SENIOR M 2:09:59
7 DUDÁS ZOLTÁN CSABA 70KM SENIOR M 2:17:46
8 VASKÓ JÓZSEF 70KM SENIOR M 2:18:42
9 KERTÉSZ ISTVÁN 70KM SENIOR M 2:25:24
10 VASS LÁSZLÓ 70KM SENIOR M 2:27:42
11 FELLNER TIBOR 70KM SENIOR M 2:37:59
1 VARGA ANITA 70KM SENIOR F 2:03:19
1 MADARÁSZ ÁRON 130KM U23 M 3:20:51
2 HÉREGI PÉTER 130KM U23 M 3:20:56
3 KERESZTFALVI BÁLINT 130KM U23 M 3:47:42
4 BAJNOK DÉNES 130KM U23 M 3:57:41
1 PÜSPÖKI DÁNIEL ZENGŐ SE 130KM FELNŐTT M 3:14:52
2 SZILÁGYI TAMÁS 130KM FELNŐTT M 3:15:48
3 ANDOR DÁVID 130KM FELNŐTT M 3:15:49
4 OLÁH GÁBOR SZINGO SE 130KM FELNŐTT M 3:20:53
5 NYIKUS NORBERT SZINGO SE 130KM FELNŐTT M 3:20:58
6 EGERGVÁRI GERGELY 130KM FELNŐTT M 3:20:58
7 SAJCZ BENCE PÉCELI TKE CSEUZ ÖRDÖGEI 130KM FELNŐTT M 3:23:57
1 DERÉKI BARNA SZINGO SE 130KM MASTER M 3:15:50
2 ARANY GÁBOR SZINGO SE 130KM MASTER M 3:16:30
3 NYEMCSOK ZOLTÁN 130KM MASTER M 3:16:34
4 KOVÁCS TAMÁS SZINGO SE 130KM MASTER M 3:20:53
5 MATERN BALÁZS SZINGO SE 130KM MASTER M 3:20:57
6 PINTÉR JÓZSEF CSŐVÁZ KSE 130KM MASTER M 3:20:57
7 SZÜCS FERENC 130KM MASTER M 3:20:58
8 VARGA ISTVÁN SZINGO SE 130KM MASTER M 3:20:59
9 FERENCZI ÁBEL 130KM MASTER M 3:21:01
10 DORKA ÁBEL 130KM MASTER M 3:21:03
11 BÁNLAKI ZSOLT 130KM MASTER M 3:36:18
12 ADAMECZ GYÖRGY 130KM MASTER M 3:49:04
13 TÓTH ZOLTÁN PÉCELI TKE CSEUZ ÖRDÖGEI 130KM MASTER M 3:54:52
14 SZILÁGYI ZSOLT 130KM MASTER M 3:58:59
1 KAUKER ATTILA 130KM SENIOR M 3:20:57
2 ORMÁNKÖZY ZOLTÁN SZINGO SE 130KM SENIOR M 3:20:59
3 SZABÓ GYÖRGY 130KM SENIOR M 3:22:17
4 STODULKA PÉTER 130KM SENIOR M 3:36:18
5 KATONA JÓZSEF 130KM SENIOR M 3:58:04
6 SAJCZ LÁSZLÓ CSEUZ ÖRDÖGEI 130KM SENIOR M 3:58:56
7 PUSZTAI CSABA 130KM SENIOR M 3:59:14
8 MACH JÓZSEF 130KM SENIOR M 4:13:48
9 CSIKÓS ATTILA 130KM SENIOR M 4:30:58
10 KUGLER GÁBOR 130KM SENIOR M 4:33:32
'Fel a tetejéhez' gomb