V4 Mád

2020szo22augEgész napV4 MádMád - Első Mádi BorházSzakágOrszágútSorozatAKESZ Amatőr BajnokságÁtütemezett

Időpont

2020. augusztus 22.

Helyszín

Mád - Első Mádi Borház

3909 Mád, Zempléni u. 32.

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Nem Korcsoport Idő
Hosszútáv
1 112 Árvai Kristóf Lotus Cycling team Férfi U19 1:40:43
2 4 Nagy Bendegúz Mátyás DKSI Férfi U19 1:40:44
3 33 Szabó Attila RV All-Heil Bamlach Férfi Master 1:40:44
4 101 Balogh Lajos Sólyom Team Férfi Senior1 1:40:46
5 35 Vinnai Zsolt Vinibike Férfi Master 1:40:47
6 43 Boross Károly Emil DKSI Férfi Senior1 1:40:47
7 37 Sárosi Endre Vinibike Férfi Master 1:40:48
8 46 Bakos András Bakony Bike K.E. Férfi Senior1 1:40:49
9 45 Nagy Zoltán DKSI Férfi Senior1 1:40:52
10 102 Láng Balázs Sólyom Team Férfi Elit2 1:40:53
11 125 Varga Szabolcs Saxum Férfi Elit2 1:40:56
12 126 Szávai Tamás Férfi Senior1 1:40:56
13 108 Egyedi Zoltán Tamási KE Férfi Senior1 1:40:58
14 20 Szvatkó Péter Vinibike Férfi Elit2 1:41:01
15 120 Radvánszki Máté Superior Férfi U19 1:41:03
16 5 Sánta Ármin Konrád DKSI Férfi U19 1:41:05
17 8 Boda Márton DVTK Cycling Team Férfi U19 1:41:07
18 122 Dr. Nyitrai László Férfi Master 1:41:07
19 6 Kovács Dániel DKSI Férfi U19 1:41:12
20 14 Árvai Krisztián Lotus Cycling Team Férfi Elit1 1:41:14
21 23 Szabó Ferenc DKSI Férfi Master 1:41:14
22 17 Tóth Gábor Salgótarjáni HKE Férfi Elit2 1:41:14
23 32 Simon Péter MERSE Férfi Master 1:41:27
24 34 Virág László Férfi Master 1:41:29
25 36 Horváth Zsolt Vinibike Férfi Master 1:41:36
26 39 Petró Károly ASE Férfi Master 1:41:38
27 7 Orosz Bálint DKSI Férfi U19 1:41:54
28 100 Juhász Zsombor Sólyom Team Férfi U19 1:42:12
29 27 Antal Attila Merida CST Road Team Férfi Master 1:42:33
30 19 Huszti Gábor Fillan Team Budaőrs Férfi Elit2 1:44:55
31 25 Bálint Péter DKSI Férfi Master 1:44:56
32 30 Nyirkó Attila MRCC Férfi Master 1:44:56
33 116 Szalánczy Csaba Epronex Férfi Master 1:44:57
34 13 Szarka Regő DVTK Cycling Team Férfi U19 1:45:05
35 29 Nyemcsok Zoltán Férfi Master 1:48:11
36 21 Oláh Tamás Férfi Elit2 1:48:15
37 106 Kalocsa Krisztián Kőbánya Férfi Master 1:48:15
38 24 Kajdy Károly DKSI Férfi Master 1:49:13
39 2 Páll Zsombor DKSI Férfi U19 1:49:13
40 115 Stodulka Péter Róbert Férfi Senior1 1:49:14
41 1 Csáki Szabolcs DKSI Férfi U19 1:49:14
42 40 Somogyi László MRCC Férfi Master 1:49:16
43 26 Páll János DKSI Férfi Master 1:49:16
44 48 Kósa Csaba Blue Scorpion-Bendzsó Team Férfi Senior1 1:49:16
45 114 Björn Ehring Férfi Senior1 1:49:21
46 41 Kertész István Férfi Master 1:49:32
47 10 Godó János Férfi U19 1:56:18
48 113 Jordán Dorka Lotus Cycling team WElit 1:56:18
49 103 Knézics Attila K3SE Kaposvár Férfi Senior1 1:56:22
50 53 Marton Orsolya FTC WElit 1:56:30
51 28 Forgó Tibor Salgótrjáni HKE Férfi Master 1:56:31
52 104 Soltész Csaba Férfi Master 1:56:40
53 9 Cservák Zalán team3K Férfi U19 1:56:47
54 15 Csík Róbert MRCC Férfi Elit1 1:57:36
55 109 Sóvári Péter NYKSE Férfi Senior1 1:58:54
56 44 Csáki Zoltán DKSI Férfi Senior1 1:58:55
57 124 Pechtol Patrik Férfi Elit2 1:58:55
58 51 Bali Sára Salgótarjáni HKE WU19 1:58:55
59 42 Nemes István MRCC Férfi Senior1 1:58:55
60 31 Pásztor András Férfi Master 1:58:55
dnf 3 Holczer Péter DKSI Férfi U19
dnf 12 Mindszenti Ákos DVTK Cycling Team Férfi U19
dnf 16 András Vince MRCC Férfi Elit1
dnf 18 Bokor Attila Sólyom Team SE Férfi Elit2
dnf 47 Korhán László A.S.D. Calatifimi Férfi Senior1
dnf 50 Kovács Judit DKSI WU19
dnf 52 Horváth Gréta ASE WElit
dnf 54 Kosztyu Tünde MRCC WMaster
dnf 105 Judák János Férfi Senior1
dnf 107 Hegymegi István Tamási KE Férfi Senior1
dnf 110 Tamás József Férfi Master
dnf 111 Ungvári Gergely Férfi Elit2
22 Kiss Ernő Team3K Férfi Master
38 Erdős László Körös Bike Férfi Master
49 Ormánközy Zoltán Szingo SE Férfi Senior1
121 Éger Áron Férfi Elit1
Rövidtáv
1 91 Labancz István Férfi Senior2 0:28:56
2 86 Balassa Gergő MRCC Férfi U17 0:28:57
3 85 Király Zétény MRCC Férfi U17 0:28:57
4 93 Gál István József Kerékpársport2000 SE Férfi Senior3 0:31:35
5 117 Papp Zoltán Férfi Senior2 0:31:36
6 89 Csintalan Miklós Brigetio KSE Férfi Senior2 0:32:40
7 84 Szabó Balázs BUI SZSE Férfi U15 0:32:46
8 92 Dr.Nyitrai László Polythlon ETK Férfi Senior2 0:32:54
9 123 Zachár Bendegúz MRCC Férfi U15 0:32:57
10 82 Bognár Balázs Férfi U13 0:34:53
11 87 Krauth Péter Férfi Senior2 0:34:57
12 118 Szabó Gréta WU17 0:37:55
13 95 Dobos Ildikó Mátra Biker SC WSenior 0:38:26
14 96 Tehelová Zuzana Brigetio KSE WSenior 0:39:57
15 119 Pohner Gréta Peloton Se WU15 0:42:20
16 90 Fenyvesi Ferenc MRCC Férfi Senior2 0:42:47
17 81 Bakos Kristóf Bakony Bike K.E. Férfi U13 0:42:47
18 94 Khüne Karl Vinibike Férfi Senior3 0:48:01
83 Kovács Levente NYKSE Férfi U15
88 Adorján András Férfi Senior2

Szervező

MERSE

mozgasegeszsegrekreacio@gmail.com 2040 Budaörs, Fagyöngy u. 1.

További információk

'Fel a tetejéhez' gomb