2022ke08márEgész napVirtuális eseményV4 eCUP 2022 - Hungarian GPSzakágOrszágútKategóriaMKSZ

Időpont

2022. március 8.

Rajtlisták, eredmények

# Category User First name Last name YOB Age Group Team Race time Time GAP AVG Speed [mi/h]
1
Men

CZ repa_vojtech

Vojta Řepa 2000 17-29 Equipo Kern Pharma 1:00:53.8
24.18
2
Men

CZ Jaromir_Skala

Jaromír Skála 1998 17-29 ROUVY Specialized Cycling Team 1:00:59.4 0:00:05.5
24.15
3
Men

CZ jirkapetr

Jiří Petr 1979 40-49 Salomon/Suunto 1:01:11.8 0:00:18.1
24.06
4
Men

SK LukasVranak

Lukáš Vranák 2006 CK Epic Dohňany 1:01:21.5 0:00:27.7
24
5
Men

CZ luke_vin

Lukas Luke 1985 30-39 CK Vinohradské Šlapky 1:01:22.1 0:00:28.2
24
6
Men

DE Simon_Hahnenbruch

Simon Hahnenbruch 1977 40-49 Cycling Team Rhein-Main 1:01:22.2 0:00:28.4
24
7
Men

FR Raphael67

Jung Raphaël 1972 40-49 VCU Schwenheim National 2 1:02:16.3 0:01:22.5
23.65
8
Men

PL user_885456

Pawel Bernas 1990 30-39 JBG2 CryoSpace 1:02:16.5 0:01:22.7
23.65
9
Men

SK user_886161

Martin Hrtánek 2003 17-29 CK Epic Dohňany 1:02:42.5 0:01:48.7
23.48
10
Men

CZ karel_sousek

Karel Soušek 1978 40-49 CK Vinohradské Šlapky 1:03:04.3 0:02:10.5
23.35
11
Men

HU zeteny

Zétény Szijártó 2003 17-29 UC Monaco 1:03:20.5 0:02:26.7
23.25
12
Men

CZ jandanko

Jan Daňko 2004 17-29 SportRaces Cycling Team 1:03:28.5 0:02:34.2
23.2
13
Men

SK Mirec_Malisek

Miroslav Malíšek 2000 17-29 PROefekt Across CST Team 1:03:40.6 0:02:46.8
23.13
14
Men

CZ Milan_Kadlec

Milan Kadlec 2004 17-29 Dukla Praha 1:04:04.8 0:03:10.10
22.98
15
Men

CZ JanSneba

Jan Šneberger 1985 30-39 TT Příbram 1:04:29.3 0:03:35.4
22.84
16
Men

CZ PetaV03

Petr Vávra 2003 17-29 DUKLA Praha 1:04:37.8 0:03:43.10
22.79
17
Men

US nelsonsnyder

Nelson Snyder 1971 50-59 Raceperre 1:04:49.9 0:03:56.1
22.71
18
Men

SK MarekCanecky

Marek Čanecký 1988 30-39 BRS-Kaktus Bike 1:04:57.8 0:04:03.10
22.67
19
Men

CZ stepanhrdina

Štěpán Hrdina 2000 17-29 NeXT ESPORT p/b ENSHORED 1:05:18.4 0:04:24.6
22.55
20
Men

CZ martin797

Martin Helcel 1988 30-39 1:05:20.9 0:04:27.1
22.54
21
Men

SK radorehora

Radoslav Rehora 1986 30-39 TRNAVA CYCLING TEAM 1:05:30.2 0:04:36.4
22.48
22
Men

GB sproutpicker

Phil Dusang 1976 40-49 1:05:31.10 0:04:38.2
22.47
23
Men

CZ jaroslavkocurek

Jaroslav Kocurek 1981 40-49 Středeční monumenty 1:05:47.6 0:04:53.3
22.39
24
Men

CZ maniakm3

Marian Mrózek 1973 40-49 TJ TŽ Třinec 1:05:49.5 0:04:55.7
22.37
25
Men

SK marek46

Marek Kalnický 1990 30-39 PROefekt 1:05:57.9 0:05:04.4
22.32
26
Men

CZ user_879414

Václav Novák 1974 40-49 GW JIHOTRANS 1:05:58.5 0:05:04.7
22.32
27
Men

CZ michaelhajciar

Michael Hajčiar 2002 17-29 Kovo Belfín cyklo team 1:05:59.4 0:05:05.6
22.32
28
Men

HU Balinto

Bálint Orosz 2003 17-29 MKB 1:06:38.7 0:05:44.9
22.1
29
Men

CZ mikael.n

Michal Nýč 1982 30-39 Mondraker racing team 1:06:39.4 0:05:45.6
22.09
30
Men

CZ kolikac_vin

r kolikac_vin 1972 40-49 CK Vinohradské Šlapky 1:06:55.6 0:06:01.8
22
31
Men

DE DommeNic

Dominik Schulte 1977 40-49 Mondraker Rockets 1:07:22.4 0:06:28.6
21.86
32
Men

PL BananowyJoe

Damian Staroń 1993 17-29 SkiBike House Team 1:07:32.4 0:06:38.6
21.8
33
Men

GB JJRobinson

James Robinson 1983 30-39 Rock2Roll CC 1:07:47.6 0:06:53.8
21.72
34
Men

DE tigostar

Tigo Star 1982 30-39 Kein Verein 1:07:53.4 0:06:59.6
21.69
35
Men

SK cepomtbiker

Tomáš Cepka 1982 30-39 MTBIKER.sk 1:07:53.9 0:07:00.1
21.69
36
Men

SK michalletko

Michal Letko 1979 40-49 CK Epic Dohňany 1:07:54.9 0:07:01.6
21.68
37
Men

SK tkaron

Áron Tóth Kurucz 2004 17-29 CK Spartak Tlmače 1:08:08.8 0:07:14.3
21.61
38
Men

SK kompik

Miroslav Kompiš 1979 40-49 1:08:21.6 0:07:27.8
21.54
39
Men

CZ vavroch

Jiří Vávra 1989 30-39 AZ Svetla nad Sazavou 1:08:25.10 0:07:32.2
21.52
40
Men

IT cristianrigo

CRISTIAN RIGOTTI 1976 40-49 1:08:33.9 0:07:40.5
21.48
41
Men

FR pasjordi60

Pascal Jordil 1960 60+ Thonon-Evian 1:08:41.0 0:07:47.2
21.44
42
Men

PL kamil_luczkiewicz

Kamil Łuczkiewicz Łuczkiewicz 1987 30-39 Vortune Equity Bike Team 1:08:46.2 0:07:52.4
21.41
43
Men

PL defcon

Krzysztof Ambrożuk Ambrożuk 1982 30-39 1:08:54.6 0:08:00.3
21.37
44
Women

CA StephanieBriggs

Stephanie Briggs 1978 40-49 Raceperre 1:08:57.6 0:08:03.8
21.36
45
Men

SK MilosSopko

Miloš Sopko 1975 40-49 BH-MARATON.BIKE 1:09:00.5 0:08:06.7
21.34
46
Men

CZ Kellybiker

Květoslav Žilavý 1971 50-59 kohouti SK Pržno 1:09:01.8 0:08:08.2
21.33
47
Men

CZ jiri_forride

Jiri Hradil 1986 30-39 ForRide.cz 1:09:01.9 0:08:08.6
21.33
48
Men

IT jekkkino

daniele orsini 1972 40-49 matè 1:09:07.4 0:08:13.5
21.3
49
Men

CZ Spartakus1

Ivo Odvárka 1967 50-59 Force KCK Zlín 1:09:08.7 0:08:14.9
21.3
50
Men

SK loscalatore

Vladislav Khandl 1982 30-39 1:09:08.10 0:08:15.2
21.3
51
Men

IT giobybalo

balò giovan battista 1972 40-49 Gs Ciclosavinese 1:09:09.5 0:08:15.7
21.29
52
Men

CZ michal.hradil

Michal Hradil 1987 30-39 FORCE KCK Zlín 1:09:10.6 0:08:16.8
21.29
53
Men

SK konicko

Lukáš Belan 1988 30-39 DTC Topoľčany 1:09:25.9 0:08:32.1
21.21
54
Men

PL superdario

Super Dario 1975 40-49 1:09:29.9 0:08:36.4
21.19
55
Men

CZ pawlaz

Pavel Holeš 1978 40-49 Scott “Masakr travel” 1:09:48.5 0:08:54.7
21.1
56
Men

SK cyklocesty.sk

Ladislav Branicky 1983 30-39 cyklocesty.sk 1:09:55.7 0:09:01.8
21.06
57
Men

CZ grosi10

Filip Grošek 1994 17-29 PRODOLI Racing team 1:09:57.5 0:09:03.2
21.05
58
Men

CZ andercze

Ondřej Londin 1987 30-39 1:10:01.5 0:09:07.7
21.03
59
Men

CZ finidi

Martin Glatz 1983 30-39 SK FUGA 1:10:01.6 0:09:07.8
21.03
60
Men

PL tom_pilot

Tomasz Murdzia 1987 30-39 Loyalty Point Racing Team 1:10:01.8 0:09:07.10
21.03
61
Men

IT Spacebikes.it

Marc Pellegatta 1975 40-49 Team Spacebikes 1:10:04.3 0:09:10.5
21.02
62
Men

SK MatejMinarovic

Matej Minarovič 1993 17-29 BH-MARATON.BIKE 1:10:06.6 0:09:12.8
21
63
Men

DE pmosch

Philipp Morscheck 1977 40-49 Cycling Team Rhein-Main 1:10:13.7 0:09:19.9
20.97
64
Men

CZ litvy

Michal Litvan 1989 30-39 IDDQD 1:10:13.8 0:09:19.10
20.97
65
Men

CZ user_886251

Vít Kotschy 2006 Roman Kreuziger Cycling Academy 1:10:18.6 0:09:24.8
20.95
66
Men

CZ Vita84

Vít Veltruský 1984 30-39 1:10:18.6 0:09:24.8
20.94
67
Men

SK cripo

Marek Paulech 1984 30-39 CK SLAVKO BRATISLAVA 1:10:18.8 0:09:25.2
20.94
68
Men

CZ mpodstata

Martin Podstata 1975 40-49 Společenství Křesťanů Úvaly 1:10:18.9 0:09:25.1
20.94
69
Men

IT PaoloCop

Paolo Coppo 1972 40-49 Rugby Velo 1:10:22.10 0:09:29.1
20.92
70
Men

SK Tupek89

Tomáš Nagy 1989 30-39 BRS-Kaktus Bike 1:10:32.9 0:09:39.1
20.87
71
Men

IT Pro-Team-GCN

Luca- Castellani 1961 60+ Pro Team Global Cycling Italia 1:10:53.6 0:09:59.8
20.77
72
Men

SK Martin.Grobar

Martin Grobař 2003 17-29 Spartak Tlmače 1:10:53.10 0:10:00.2
20.77
73
Men

PL KWIATEK_PL

Michał Kwieciński 1989 30-39 1:10:55.3 0:10:01.5
20.76
74
Men

CZ ondrejsilhavy

Ondřej Šilhavý 2005 Kovo Praha 1:10:56.4 0:10:02.6
20.76
75
Men

SK sogi456

Roman Gajdosik 1980 40-49 KPFC Stupava 1:10:56.4 0:10:02.6
20.76
76
Men

GR Gogos1994

Theologos Tsiftsidis 1994 17-29 Alfa 1:10:56.5 0:10:02.7
20.76
77
Men

DE a-kay

Andreas Kittelmann 1974 40-49 Singer Racing Team 1:10:57.8 0:10:03.10
20.75
78
Men

CZ romansemerak

Roman Semerák 1975 40-49 ATT Investments – Masters 1:10:57.9 0:10:04.1
20.75
79
Men

DE oma1

Christoph Maier 1977 40-49 Hilti gives virtual power … 🙂 1:11:10.7 0:10:16.9
20.69
80
Men

CZ Seba05

Sebastian Pavlas 2005 Elitavers – Sportovní akademie Jihlava 1:11:14.4 0:10:20.6
20.67
81
Men

CZ Nesera_Navalto

Štěpán Dalecký 2005 BIKE TEAM SAZOVICE 1:11:21.8 0:10:28.0
20.64
82
Men

CZ vasek86

Václav Cieslar 1986 30-39 1:11:23.3 0:10:29.4
20.63
83
Men

CZ KarlosSkvirin

Karel Jukl 1977 40-49 Jekyll Bike 1:11:25.6 0:10:31.8
20.62
84
Men

CZ sejstal

Ondra Šejstal 2004 17-29 SportRaces Cycling Team 1:11:29.4 0:10:35.6
20.6
85
Men

DK Stig_F

Stig Flensborg 1964 50-59 LADA World 1:11:33.2 0:10:39.3
20.58
86
Men

CZ markvart

Aleš Markvart 1975 40-49 Česká Televize 1:11:35.0 0:10:41.2
20.57
87
Men

AT owni.d

Onur D. 1985 30-39 1:11:35.1 0:10:41.3
20.57
88
Men

HU smalldages

Zoltan Farkas 1987 30-39 1:11:42.4 0:10:48.6
20.54
89
Men

RO cristiann

NEAGU Cristiann 1976 40-49 CSM Iasi 1:11:43.5 0:10:49.7
20.53
90
Men

SK JakubHusar

Jakub Husár 2006 Flaviol – Bike Team Spiš 1:11:53.9 0:11:00.4
20.48
91
Men

PL RACC_padam7

Adam Paduch 1980 40-49 RACC Wałbrzych 1:11:57.4 0:11:03.6
20.47
92
Men

CZ Betomas

Tomas Bednar 1970 50-59 Cisty sport 1:12:00.3 0:11:06.5
20.45
93
Men

SK roman1tct.

Roman Bachratý 1979 40-49 Trnava Cycling Team 1:12:00.5 0:11:06.6
20.45
94
Men

SK SN_CK_Spartak_Tlmace

Štefan Nôta 1994 17-29 CK Spartak Tlmače 1:12:03.6 0:11:09.8
20.44
95
Men

CZ fisi

Petr Fišar 1984 30-39 1:12:03.8 0:11:10.1
20.44
96
Women

CZ ELISKA_KVASNICKOVA_78

Eliška Kvasničková 2004 17-29 SportRaces Cycling Team 1:12:10.7 0:11:16.9
20.4
97
Men

SK mariano21

Marian Maričák 1984 30-39 DIVO Trenčín 1:12:12.10 0:11:19.2
20.39
98
Men

PL Zbyszek73

Zbyszek Dembski Dembski 1973 40-49 1:12:32.1 0:11:38.3
20.3
99
Men

CA MiraBoy

Doug Huntington 1970 50-59 1:12:34.6 0:11:40.8
20.29
100
Men

HR VincentVega12

Dino Vidmar 1996 17-29 AM Runner 1:12:35.8 0:11:41.10
20.29
101
Men

BE francoisvdp

françois vandeputte 1958 60+ BBB racing 1:12:45.5 0:11:51.7
20.24
102
Men

SK dariodomin

Dario Domin 1999 17-29 BRS-Kaktus Bike 1:12:50.2 0:11:56.4
20.22
103
Men

PL tomal83

Tomasz Strzemieczny 1983 30-39 Płocki Klub Kolarski 1:12:55.10 0:12:02.2
20.19
104
Men

CZ VladislavKarasek

Vladislav Karásek 1985 30-39 Czech Multisport Coaching 1:13:04.2 0:12:10.4
20.15
105
Men

HU Kristof1234

Kristóf Árvai 2003 17-29 Lotus Cycling Team 1:13:07.5 0:12:13.7
20.14
106
Men

CO saspider

Santiago Sanchez 1997 17-29 1:13:09.5 0:12:15.7
20.13
107
Men

HU AndaAttila

Attila Anda 2004 17-29 Kontent-DKSI Cycling Team 1:13:10.9 0:12:17.1
20.12
108
Men

SK AdamMrocek

Adam Mrocek 2006 CK Epic Dohňany 1:13:12.5 0:12:18.7
20.12
109
Men

FR pierrevde1958

pierre vander eecken 1958 60+ Roue d’Or Sisteron 1:13:15.3 0:12:21.4
20.1
110
Men

CZ pavelport

pavel port 1975 40-49 TP training 1:13:19.3 0:12:25.5
20.08
111
Men

FR Cyril.M64

Cyril Menu 1971 50-59 1:13:24.3 0:12:30.5
20.06
112
Men

CZ dittrich

JAROSLAV DITTRICH 1994 17-29 Zvonek-Sport Valašské Klobouky 1:13:26.3 0:12:32.4
20.05
113
Men

CZ Pida11

Michal Pidanič 1987 30-39 Run4Fun 1:13:30.5 0:12:36.2
20.04
114
Men

SK roman46

Roman Puclik 1973 40-49 Malino skialp team 1:13:37.8 0:12:43.10
20
115
Men

CZ Jeff

Jaroslav Rendl 1973 40-49 Dexter Cycling 1:13:38.6 0:12:44.8
20
116
Men

PL Wojas

Wojciech Wojtowicz 1988 30-39 Enea Ks Energia Kozienice 1:13:44.7 0:12:50.9
19.97
117
Men

NL pascalkolkman

Pascal Kolkman 1980 40-49 Rouvy AchterHoek (NL) 1:14:02.5 0:13:08.7
19.89
118
Men

NL Bonthekke

Henk Lankhof 1960 60+ Rouvy Achterhoek (NL) 1:14:09.2 0:13:15.3
19.86
119
Men

US mahutch

Hutchison Michael 1984 30-39 None 1:14:12.8 0:13:18.10
19.84
120
Men

CZ liboraa

Libor Alexa 1980 40-49 1:14:21.5 0:13:27.7
19.8
121
Women

CZ Hanule

Hana Uhlíková 1982 30-39 1:14:22.5 0:13:28.7
19.8
122
Men

CZ michalk18

Michal Kohout 1996 17-29 Alarm Absolon 1:14:23.5 0:13:29.7
19.8
123
Men

AT Pat_rick89

Thurner Patrick 1989 30-39 Benetton Osttirol / Energie AG 1:14:23.6 0:13:29.8
19.8
124
Men

CZ recyklbicykl

Recykl Bicykl 1987 30-39 recyklbicykl 1:14:24.8 0:13:30.10
19.79
125
Men

DE volkerp77

Volker Pauli 1977 40-49 1:14:30.2 0:13:36.4
19.77
126
Women

CZ Hanka.Runtova

Hanka Runtová 2004 17-29 Dukla Praha 1:14:43.3 0:13:49.5
19.71
127
Men

US Bipwap

Greg Lesher 1967 50-59 Team Bipwap 1:14:49.7 0:13:55.9
19.68
128
Men

CZ libor75

Libor Marek 1975 40-49 MTB Šumava Riders 1:14:49.7 0:13:55.9
19.68
129
Men

SK janjan1206

Ján Jankovič 1975 40-49 1:14:53.6 0:13:59.8
19.66
130
Men

CZ lukaschmela222

Lukáš Chmela 2004 17-29 Tri bike academy 1:14:59.7 0:14:05.9
19.64
131
Men

SK user_886639

Martin Cisko 2004 17-29 Cyklo Čajka Racing 1:15:09.10 0:14:16.2
19.59
132
Men

CZ Baly

Jaroslav Balabán 1973 40-49 1:15:11.1 0:14:17.3
19.59
133
Men

SK Duricam

Michal Ďurica 1989 30-39 1:15:12.1 0:14:18.3
19.58
134
Men

CZ VildaPantani79

Michael Vilášek 1979 40-49 Novatop-bike team 1:15:25.5 0:14:31.7
19.52
135
Men

CZ alekost

Aleš Košťál 1981 40-49 NaDoraz 1:15:25.10 0:14:32.2
19.52
136
Men

SK pavur78

Pavol Urbaník 1978 40-49 ZMLR 1:15:26.5 0:14:32.2
19.52
137
Men

US JaredK

Jared Kramer 1980 40-49 1:15:26.4 0:14:32.6
19.52
138
Men

HU kazse08

Zsolt Kato 1980 40-49 1:15:33.7 0:14:39.9
19.49
139
Men

CZ pavel22

Pavel Valenta 1979 40-49 1:15:40.10 0:14:47.2
19.46
140
Men

CZ LTphantom2

Lukáš Kašpar 2004 17-29 Trutnov Triatlon team 1:15:43.3 0:14:49.4
19.45
141
Men

IT Valentini_R.

Renzo Valentini 1974 40-49 1:15:43.9 0:14:50.8
19.45
142
Men

DK MichaelNakel

Michael Nakel 1981 40-49 1:15:45.6 0:14:51.7
19.44
143
Men

PL R.BALD

Radek Bałd 1982 40-49 TC Chrobry SCOTT Głogów 1:15:47.7 0:14:53.3
19.43
144
Men

CZ bohuminak

jaroslav wilhelm 1967 50-59 hobby bohumin 1:15:53.2 0:14:59.4
19.41
145
Men

CZ robert79

Robert Puček 1979 40-49 BROD GYM 1:15:54.9 0:15:01.7
19.4
146
Men

BG MartinGyoshev

Martin Gyoshev 1984 30-39 Cycling Team GORGONA BULGARIA 1:16:02.2 0:15:08.4
19.37
147
Men

SK palimichalek

Palo Michalek 1973 40-49 22bikes 1:16:03.2 0:15:09.4
19.36
148
Women

SK denidu

Denisa Dubovská 1994 17-29 Cyklo ŠK Jablonica 1:16:04.1 0:15:10.3
19.36
149
Men

AT racerzalli

Markus Zallinger 1975 40-49 biking6.at 1:16:05.7 0:15:11.8
19.35
150
Men

SK vilocc

Viliam Achberger 1999 17-29 CC Dudváh 1:16:09.3 0:15:15.5
19.34
151
Men

SK cristoph

Kristián Kožlej 1992 17-29 1:16:14.10 0:15:21.2
19.31
152
Men

CH patrick.gloor

Patrick Gloor 1973 40-49 Infoniqa Racing Team 1:16:22.4 0:15:28.6
19.28
153
Men

FR Y0Y0

Y0 Y0 1988 30-39 1:16:26.8 0:15:32.9
19.26
154
Men

SK MartinFabry

Martin Fábry 1987 30-39 1:16:28.3 0:15:34.5
19.26
155
Men

CY AndrejDudus

Stanisław Pudełko Pudełka 1986 30-39 1:16:37.5 0:15:43.2
19.22
156
Men

CZ jiri.fabian

Jiri Fabian 1978 40-49 Rouvy Blender Free 1:16:44.4 0:15:50.6
19.19
157
Men

CZ aldy82most

Aleš Čermák 1982 30-39 1:16:46.7 0:15:52.3
19.18
158
Men

CZ AznohKilrev

Jan Verlík 1992 17-29 KolaČíhal 1:16:48.4 0:15:54.6
19.17
159
Men

CA jgrimard2848

Jacques Grimard 1959 60+ 1:16:48.6 0:15:54.8
19.17
160
Men

SK PeterSykora

Peter Sykora 1992 17-29 ŠK Cyklo-Tour Sereď 1:17:03.5 0:16:09.7
19.11
161
Men

CZ JaraRy

Jaroslav Rýznar 1986 30-39 Kolarna Olomouc 1:17:07.8 0:16:14.1
19.09
162
Women

CZ KlarkaMTB

Klára Vitásková 1977 40-49 VAN GILLERN MTB TEAM 1:17:07.9 0:16:14.1
19.09
163
Men

SK f.lorinc

František Lörinc 1996 17-29 1:17:09.1 0:16:15.2
19.09
164
Men

SK richo

Richo Meleg 1972 50-59 Procycling Bianchi 1:17:11.9 0:16:18.8
19.08
165
Men

IT motto

marco marcenaro 1964 50-59 GC QUINTO AL MARE 1:17:23.10 0:16:30.2
19.03
166
Men

SK PeterR.

Peter Rendvansky 1984 30-39 1:17:23.10 0:16:30.2
19.03
167
Men

CZ magor

Jan Horák 1993 17-29 GOOFY TEAM 1:17:29.4 0:16:35.2
19.01
168
Men

NL Wiep

Wiebe Lammers 1972 40-49 1:17:33.5 0:16:39.7
18.99
169
Men

IT marco_dangeli82

Marco D’Angeli 1982 30-39 Ascoli Piceno 1:17:34.9 0:16:41.6
18.98
170
Men

SK Pavel_Kretter

Palo Kretter 1970 50-59 1:17:35.1 0:16:41.3
18.98
171
Men

FI ikaj

Isko Kajanto 1960 60+ 1:17:42.4 0:16:48.6
18.95
172
Men

CZ petrkrizak

-Petr -Křižák 1965 50-59 Křižák team 1:17:46.8 0:16:53.3
18.93
173
Men

CZ Radynek28

Radek Středulinský 1982 30-39 RS Středy 1:17:50.7 0:16:56.9
18.92
174
Men

SK SamuelBak

Samuel Bak 2003 17-29 Cyklo Čajka racing 1:18:08.9 0:17:15.1
18.84
175
Men

IT Giampj

Giampaolo Giorgini 1968 50-59 Rouvy IT 1:18:10.6 0:17:16.8
18.84
176
Men

SK tomy213

Tomáš Gemza 1988 30-39 HERE TO WIN 1:18:13.3 0:17:19.5
18.83
177
Men

CZ Blex

Radim Janda 1973 40-49 VIANOR 1:18:21.5 0:17:27.7
18.79
178
Men

FR fab1607

fabrice parin 1967 50-59 1:18:25.6 0:17:31.8
18.78
179
Men

FR fredveloelite89

FRED COLLIN 1986 30-39 VTT DIGES PUISAYE 1:18:28.9 0:17:35.4
18.76
180
Men

SK Hrabal

Miroslav Hrabal 1983 30-39 MTBIKER.sk 1:18:39.5 0:17:45.7
18.72
181
Men

IT Negherbon74

Stefano Negherbon 1974 40-49 1:18:46.2 0:17:52.4
18.7
182
Men

CZ Masle11

Martin Šlégl 1969 50-59 1:18:51.10 0:17:58.2
18.67
183
Men

SK airbilly

Peter Bilik 1979 40-49 MOBILATAK 1:18:54.8 0:18:00.10
18.66
184
Men

DK kjohannessen

kenneth johannessen 1979 40-49 1:19:02.7 0:18:08.9
18.63
185
Men

DK Jan_CC9000

Jan Vestergaard 1966 50-59 CYCLING CLUB 9000 1:19:05.7 0:18:11.9
18.62
186
Men

CZ GrupoRiko

Tomáš Richter 1976 40-49 GrupoRiko 1:19:07.7 0:18:13.9
18.61
187
Men

CZ petrbulin71

Petr Bulín 1971 50-59 P.B.C. 1:19:09.2 0:18:15.3
18.61
188
Men

SK burko

Mário Buranský 1984 30-39 CK Kráľovčan 1:19:09.5 0:18:15.7
18.6
189
Men

CZ VencaM

Venca Marounek 1969 50-59 VaM okna s.r.o 1:19:12.5 0:18:18.7
18.59
190
Men

PT tiago1979

Tiago Mourao 1979 40-49 1:19:13.9 0:18:20.9
18.59
191
Men

CZ Ghostkiller

Miroslav Malý 1980 40-49 GHOST team 1:19:16.9 0:18:22.3
18.58
192
Men

CZ jurena_jan

Jan Jurena 1980 40-49 Maniac Pedals 1:19:24.7 0:18:30.9
18.54
193
Men

SK Hazi-T8

Tomáš Hažer 1989 30-39 BH-MARATON.BIKE 1:19:25.1 0:18:31.3
18.54
194
Men

PL lukasz.bienias

Łukasz Bienias 1984 30-39 RouvyPL 1:19:26.7 0:18:32.9
18.54
195
Men

SK d0des

Jozef Löbb 1984 30-39 ŠK Cyklo-Tour Sereď 1:19:27.1 0:18:33.2
18.54
196
Men

CZ Mili

Milan Linhart 1976 40-49 GOOFY TEAM 1:19:37.7 0:18:43.9
18.49
197
Women

SK norajencusova

Nora Jenčušová 2002 17-29 Bepink 1:19:45.3 0:18:51.5
18.46
198
Men

GB yicker

David Collins 1961 60+ 1:19:50.9 0:18:56.3
18.45
199
Men

DE schmidti

Jens Schmidt 1976 40-49 KC / RBF 1:19:54.1 0:19:00.3
18.43
200
Men

CZ ritter_fernet

Ludvík Fremut 1970 50-59 Cyklo Atom cycling team 1:20:01.7 0:19:07.9
18.4
201
Men

SK rn79

Roman Niznik 1979 40-49 Spektrum SZ 1:20:03.6 0:19:09.8
18.39
202
Men

SK Stenly

Stanislav Pjaták 1973 40-49 CK Energia Svit 1:20:12.7 0:19:18.3
18.36
203
Men

CA MikeMillar

Mike Millar 1969 50-59 Cabbagetown Cycling Club 1:20:15.8 0:19:22.2
18.35
204
Women

CZ nelinaslanik

Nela Slaníková 2004 17-29 Roman Kreuziger Cycling Academy 1:20:16.2 0:19:22.4
18.35
205
Men

SK smazo

Jaroslav Hvorečný 1981 40-49 Fatra Team 1:20:16.7 0:19:22.9
18.34
206
Men

SK sused

Peter Faktor 1978 40-49 Spektrum SZ 1:20:21.1 0:19:27.3
18.33
207
Men

CH Rocketman_1985

Andreas Schranz 1985 30-39 1:20:22.5 0:19:28.7
18.32
208
Men

PL pdanys

Pawel Danys 1981 40-49 1:20:22.7 0:19:28.8
18.32
209
Men

CZ 2107Venca

Václav Hanzlik 1975 40-49 1:20:30.1 0:19:36.3
18.29
210
Women

SK MartinaHudakova

Martina Hudáková 1990 30-39 ŠK Cyklo-Tour Sereď 1:20:30.5 0:19:36.7
18.29
211
Men

PL Mirekpazdziora

Mirosław Paździora 1975 40-49 ROMET FACTORY TEAM 1:20:31.1 0:19:37.2
18.29
212
Men

DE bodomfall

Kai Linne von Berg 1981 40-49 1:20:33.1 0:19:39.3
18.28
213
Men

CZ Sekanin.s103

Stanislav Sekanina 1975 40-49 BG JEBAJNA 1:20:42.6 0:19:48.7
18.25
214
Women

CZ tera23

Tereza Kadlecová 2006 SportRaces Cycling Team 1:20:46.9 0:19:52.3
18.23
215
Men

SK solariz79

Ivan Miseje 1979 40-49 PROefekt 1:20:56.4 0:20:02.5
18.19
216
Men

DE Andi_S.

Andreas Schmidt 1984 30-39 1:20:56.9 0:20:03.4
18.19
217
Men

SK Genedict

Marek Tettinger 1975 40-49 1:21:16.3 0:20:22.5
18.12
218
Men

FR georges04

Georges Aymard 1960 60+ 1:21:17.5 0:20:23.7
18.12
219
Men

FR jaja1779

Nicolas Geffard 1981 40-49 Vélo Club Niortais – Ptits bidons IMA 1:21:23.5 0:20:29.7
18.09
220
Men

CZ Prodoli

Jiří Čechura 1964 50-59 Čistý sport 1:21:23.9 0:20:30.7
18.09
221
Men

IT davidcapo

David Capocchi 1972 40-49 Evoque 1:21:24.10 0:20:31.2
18.09
222
Men

SK luboveli

Ľubomír Stavač 1990 30-39 L.O.R.A.F. 1:21:39.2 0:20:45.4
18.04
223
Women

PL Wiola

Wiola Furtak 2002 17-29 Atom Deweloper Posciellux.pl Wroclaw Team 1:21:42.3 0:20:48.5
18.02
224
Men

SK FilipW

Filip Weis 1984 30-39 1:21:47.2 0:20:53.4
18.01
225
Men

DE christian_d

Christian Drum 1965 50-59 FSC München 1:21:47.6 0:20:53.8
18
226
Men

BR dallabeneta

Fernando Dallabeneta 1984 30-39 JOIN uniquepeople.sk 1:21:52.9 0:20:59.9
17.99
227
Men

BE ALEX1971

Alex Boons 1971 50-59 1:21:57.3 0:21:03.4
17.97
228
Men

PL Adimas

Adrian Mastej 1981 40-49 1:21:58.8 0:21:04.10
17.96
229
Men

CZ Milan_Smakal

Milan Šmákal 1976 40-49 1:22:05.7 0:21:11.3
17.94
230
Men

US Neprud

Kevin Neprud 1961 60+ 545 Velo 1:22:06.2 0:21:12.4
17.94
231
Men

CZ Sedlo

Ondřej Sedláček 1975 40-49 Hangoverteam 1:22:06.3 0:21:12.5
17.94
232
Men

IT mirco66

Mirco R. 1966 50-59 1:22:07.2 0:21:13.3
17.93
233
Men

DE A.Bross

Alexander Bross 1972 40-49 1:22:08.4 0:21:14.6
17.93
234
Men

US andover13

Forrest Weesner 1958 60+ 1:22:08.6 0:21:14.8
17.93
235
Men

CZ pafik

Pavel Faltejsek 1970 50-59 1:22:08.7 0:21:14.9
17.93
236
Men

PL poldzinski

Adam Holik 1981 40-49 1:22:16.6 0:21:22.8
17.9
237
Men

DE Steff0815

Stefan Leithner 1970 50-59 TriTeam Gaimersheim 1:22:19.3 0:21:25.5
17.89
238
Men

PL mirekm6

Mirek Miro 1955 60+ Sulima Rowery Team 1:22:20.3 0:21:26.5
17.89
239
Men

SE Munk

Tobias Munkhammar 1991 30-39 Team Ted 1:22:22.5 0:21:28.7
17.88
240
Men

FR merle

Sebastien Merle 1980 40-49 team papa domi 1:22:30.9 0:21:37.9
17.85
241
Men

CA Sorinel

Sorin Leustean 1965 50-59 1:22:36.8 0:21:43.2
17.83
242
Men

CH Schnyder

Roman Schnyder 1990 30-39 1:22:41.2 0:21:47.2
17.81
243
Men

SK yasu90

Jaroslav Suchár 1984 30-39 Epericycle Team 1:22:51.2 0:21:57.4
17.77
244
Men

IT davren

Renato Daveri 1960 60+ 1:22:54.5 0:22:00.7
17.76
245
Men

SK pietro_232

Peter Imriška 1977 40-49 1:22:57.9 0:22:04.1
17.75
246
Men

AT anothernoone

Andreas Bachmann 1981 40-49 Roter Stern Praterstern 1:23:18.6 0:22:24.8
17.68
247
Men

CZ timmik

Jan Škráček 1981 40-49 1:23:18.6 0:22:24.8
17.68
248
Men

NL Maarten_Kottier

Maarten Kottier 1976 40-49 1:23:19.2 0:22:25.4
17.67
249
Men

CZ DanielMarosz

Daniel Marosz 1975 40-49 HC Orlová 1:23:25.2 0:22:31.4
17.65
250
Men

CZ prochar1

Radek Procházka 1982 30-39 1:23:31.8 0:22:38.1
17.63
251
Men

IT Omino67

Ilio Bianchi 1967 50-59 Compari di merende Cycling Team 1:23:32.6 0:22:38.8
17.63
252
Women

SK janka142

Jana Klembarová 1994 17-29 Bike klub LIPA 1:23:35.5 0:22:41.7
17.62
253
Men

CZ Bape

Petr Bajza 1977 40-49 Hungaria Team Lužná 1:23:39.9 0:22:46.9
17.6
254
Men

SK marekkali

Marek Kalincik 1975 40-49 1:23:47.8 0:22:53.10
17.57
255
Men

SK MartinCajka

Martin Čajka 2001 17-29 Cyklo Čajka Racing 1:23:50.6 0:22:56.8
17.56
256
Men

CZ Kaizr

Zdeněk Kirchner 1975 40-49 Cyklisti Šluknov 1:23:50.8 0:22:56.10
17.56
257
Men

CZ romula

Roman Zich 1966 50-59 1:24:01.6 0:23:07.8
17.53
258
Men

SK Marek_SVK

Marek Ordzovensky 1986 30-39 1:24:03.6 0:23:09.8
17.52
259
Men

SK Patrik733

Patrik Nižník 2007 Spektrum SZ 1:24:06.6 0:23:12.8
17.51
260
Men

PL B.Bald

Bolesław Bałd Bałd 1957 60+ TC Chrobry SCOTT Głogów 1:24:07.1 0:23:13.3
17.51
261
Men

PL Wojtaszek.A

Wojtaszek Artur 1967 50-59 TC Chrobry SCOTT Głogów 1:24:07.5 0:23:13.7
17.51
262
Men

ES jcastaxua

Jorge Rodriguez 1979 40-49 1:24:07.9 0:23:14.7
17.5
263
Men

SK peter__h

Peter Holly 1975 40-49 CK Falange BA 1:24:12.10 0:23:19.2
17.49
264
Men

SK alex2002

Alex Rebro 2002 17-29 1:24:16.3 0:23:22.5
17.47
265
Men

SK deejvid

Dávid Kaško 1997 17-29 BRS-Kaktus Bike 1:24:17.2 0:23:23.4
17.47
266
Men

DK larsberg

Lars Berg 1963 50-59 1:24:18.2 0:23:24.4
17.47
267
Men

GB NigelYRCC

Nigel Clarkson 1968 50-59 1:24:18.5 0:23:24.7
17.47
268
Men

PL eftestad

Wojtek Sebzda 1983 30-39 UAE Team Poland 1:24:19.6 0:23:25.8
17.46
269
Men

SK bikerxxl

Norbert Kirschner 1983 30-39 Procycling Bianchi 1:24:26.6 0:23:32.7
17.44
270
Men

ZA kobusmeyer

Kobus Meyer 1975 40-49 Dinamic Coaching 1:24:36.2 0:23:42.4
17.41
271
Men

SK RomanCibula

Roman Cibula 1971 50-59 PROefekt Košice 1:24:38.2 0:23:44.3
17.4
272
Men

SK Tibor_64

Tibor FEKETE 1964 50-59 1:24:38.8 0:23:44.9
17.4
273
Men

IT mtiepolo

Massimo Tiepolo 1970 50-59 Argonauts 1:24:38.10 0:23:45.2
17.4
274
Men

IT rix781

Ivan Pastore 1978 40-49 1:25:07.6 0:24:13.8
17.3
275
Men

DK StHoff

Steen Hoffmann 1960 60+ Ny Harløse 1:25:17.3 0:24:23.5
17.27
276
Men

IT Cri.T

CRISTIANO TARA 1973 40-49 1:25:19.5 0:24:25.2
17.26
277
Men

NL Ericbarink

Eric Barink 1969 50-59 1:25:19.9 0:24:25.3
17.26
278
Men

FR zizou31

olivier peyre 1971 50-59 1:25:36.8 0:24:42.10
17.2
279
Men

CZ SchumiSF

Tomáš Kočí 1985 30-39 Lesa sro www.lesa.cz 1:25:37.1 0:24:43.3
17.2
280
Men

CZ Meda

Roman Nedvěd 1984 30-39 1:25:40.3 0:24:46.5
17.19
281
Men

SK MartinMesiar

Martin Mesiar 1991 30-39 1:25:44.6 0:24:50.7
17.18
282
Men

PL krisskon

Krzysztof Zabawa 1977 40-49 Bluelink Konin 1:25:45.10 0:24:52.2
17.17
283
Men

GB rogerstrainer

Roger Jones 1967 50-59 GRC 1:25:46.1 0:24:52.2
17.17
284
Men

NL F.Rensen

Frank Rensen 1969 50-59 Cycling Team Achterhoek (CTA) 1:25:46.9 0:24:53.8
17.17
285
Men

US albiej

John Costello 1965 50-59 1:25:48.3 0:24:54.5
17.16
286
Men

SI Vomi

Davor Vomi 1982 30-39 1:25:49.5 0:24:55.7
17.16
287
Men

AT otto6095

Otto Brecher 1959 60+ 1:26:20.6 0:25:26.8
17.06
288
Women

PL drobna

Małgorzata Zimnicka 1983 30-39 Huzar Bike Academy 1:26:25.3 0:25:31.5
17.04
289
Women

IE scah

Sharon Cahill 1974 40-49 1:27:08.5 0:26:14.7
16.9
290
Men

RU minsky

Alex MINSKY 1967 50-59 TRITON 1:27:14.9 0:26:21.7
16.88
291
Men

SK Milan73

Milan Zajiček 1973 40-49 1:27:40.4 0:26:46.2
16.8
292
Men

CZ jirigraf

Jiří Graf 1983 30-39 1:27:41.1 0:26:47.3
16.79
293
Men

NL mrump

Marcel Rump 1966 50-59 Cycle for Hope 1:27:52.4 0:26:58.6
16.76
294
Men

CZ Bubacool

Karel Mikota 1985 30-39 1:27:53.2 0:26:59.4
16.76
295
Men

SK peter.mosny

Peter Mosný 1987 30-39 Procycling Bianchi 1:28:01.7 0:27:07.9
16.73
296
Men

FR gilles2404

gilles bedard 1970 50-59 vcmm 1:28:10.4 0:27:16.6
16.7
297
Men

SK gabog

Gabriel Grešlik 1978 40-49 1:28:28.10 0:27:35.1
16.64
298
Men

FR kps946

Kevin Saunders 1959 60+ Guidon Manslois 1:28:42.6 0:27:48.8
16.6
299
Men

CZ jakub.horak

Jakub Horák 1982 30-39 ZPA Bike Team 1:28:46.6 0:27:52.8
16.59
300
Men

SK LukasR

Lukáš Riha 1988 30-39 ŠK Cyklo-Tour Sereď 1:28:49.2 0:27:55.4
16.58
301
Men

IT EnricoF74

Enrico Favaro 1974 40-49 1:28:52.9 0:27:59.3
16.57
302
Men

SK TonySvK

Anton Jarina 1992 17-29 1:29:07.6 0:28:13.8
16.52
303
Men

ES Angel.Aja

Ajates Angel 1990 30-39 1:29:29.4 0:28:35.6
16.46
304
Men

SK MarekVeverica

Marek Veverica 2002 17-29 Cyklo Čajka Racing 1:29:30.9 0:28:37.4
16.45
305
Men

NL Glutofoob

Pim Sanders 1992 17-29 Tour de Kwarktassen 1:29:31.4 0:28:37.6
16.45
306
Men

SK lubbik

Ľubomír Tvrdoň 1978 40-49 ŠKP Bratislava 1:29:37.4 0:28:43.6
16.43
307
Women

PL kantele

Marta Krzymowska 1978 40-49 Klub Kolarski Cyklon Warszawa 1:29:45.8 0:28:52.1
16.41
308
Men

SK Rusnacik

Slavomír Rusnačik 1983 30-39 CK MŠK Kežmarok 1:29:51.9 0:28:58.9
16.39
309
Men

CZ darten

Jan Stonavský 1978 40-49 1:29:52.2 0:28:58.4
16.39
310
Men

ES panadero

EDUARDO ROYO BLECUA 1982 30-39 CLUB CICLISTA SIGENENSE 1:29:54.4 0:29:00.6
16.38
311
Men

SK tomasponcak

Tomáš Pončák 2005 Cyklo Čajka Racing 1:29:57.6 0:29:03.7
16.37
312
Women

GB RB..

Rachel Brabon 1972 50-59 BCG 1:30:14.1 0:29:20.3
16.32
313
Men

CA vincentb07

Vincent Bergeron 1970 50-59 1:30:28.9 0:29:35.1
16.28
314
Men

PL eismac

Maciej Czaja 1976 40-49 miniclassic.pl 1:30:31.1 0:29:37.2
16.27
315
Men

CZ Jirka240

Jiří Koutný 1978 40-49 1:30:33.8 0:29:39.9
16.26
316
Men

CZ likr

Libor Král 1970 50-59 SK Pod Dubem 1:30:34.6 0:29:40.8
16.26
317
Men

FR franck73

ROBERT Franck 1973 40-49 1:30:51.3 0:29:57.5
16.21
318
Men

DE mountaindog

Mike Hype 1970 50-59 Anarchist Squat 1:30:53.8 0:29:59.9
16.2
319
Women

CZ vanoce_2020

Marta Kreuzová 1971 50-59 1:31:05.6 0:30:11.8
16.17
320
Men

CZ Pundos

Vaclav Punda 1960 60+ MTB Modřany 1:31:07.4 0:30:13.5
16.16
321
Men

IT valterb

Valter Ballarini 1951 60+ ASD BIKEMOTION 1:31:15.9 0:30:22.5
16.14
322
Men

CZ pexik

Michal Pexa 1984 30-39 1:31:24.3 0:30:30.5
16.11
323
Men

SK cashell

Matej Kachlik 1985 30-39 1:31:36.5 0:30:42.7
16.08
324
Men

NL Robert_Alban

Gert de Vilder 1959 60+ 1:31:52.5 0:30:58.7
16.03
325
Men

SK chelmonko

Ján Makuka 1975 40-49 Aquabike CC 1:32:09.1 0:31:15.3
15.98
326
Men

SK beholdrian

Adrian Chvalný 1976 40-49 CK Falange Bratislava 1:32:18.2 0:31:24.4
15.95
327
Women

IT LBarbara

BARBARA LEONARDI 1974 40-49 1:32:19.6 0:31:25.8
15.95
328
Men

NL robbvr

Robert van Rhijn 1964 50-59 RWV De Spartaan 1:32:21.4 0:31:27.2
15.95
329
Men

SK geasy

David Trojanovic 1984 30-39 Team Epericycle 1:32:30.2 0:31:36.4
15.92
330
Men

SK Rios

Mário Šoš 1972 40-49 1:32:40.6 0:31:46.8
15.89
331
Men

US e.b.ward8

Eric Ward 1970 50-59 Mental Anguish Cycling 1:32:41.2 0:31:47.4
15.89
332
Men

CZ vilems

Vilém Šamárek 1984 30-39 ROUVY Team 1:32:46.2 0:31:52.4
15.87
333
Men

GB letharby

Charles Cowan 1951 60+ 1:32:48.6 0:31:54.8
15.87
334
Men

NL Beukie

Carlo Beuting 1971 50-59 Rouvy Achterhoek (NL) 1:32:51.1 0:31:57.2
15.86
335
Men

SK m121

Baca Miroslav 1984 30-39 MOBA Trade 1:32:52.3 0:31:58.5
15.86
336
Men

SK DusanZervan

Dušan Zervan 1979 40-49 1:33:13.5 0:32:19.6
15.8
337
Men

CZ ivan25

Ivan Šantora 1963 50-59 1:33:57.7 0:33:03.9
15.67
338
Men

AR sg_666

Sebastian Garcia 1969 50-59 1:34:34.3 0:33:40.5
15.57
339
Men

CZ zlinak

Roman Simik 1961 60+ 1:35:03.6 0:34:09.8
15.49
340
Men

FR IbaneZ39

Etienne VUITTON 1990 30-39 Team Soleil 1:35:04.10 0:34:11.2
15.49
341
Men

NL laroos

elso rosa 1962 60+ zwaluwen 1:35:10.6 0:34:16.8
15.47
342
Men

FR cribo1951

Christian Boeuve 1951 60+ Union Cosnoise Sportive 1:35:16.9 0:34:23.5
15.46
343
Men

CZ marekelias

Marek Elias 1977 40-49 sts chvojkovice brod 1:35:17.5 0:34:23.7
15.45
344
Men

IT CARL0

Carlo Bezoari 1980 40-49 1:35:18.2 0:34:24.4
15.45
345
Men

DE Asfandiar

Sascha Asfandiar 1977 40-49 MTB Punks United 1:35:18.9 0:34:25.7
15.45
346
Women

CZ Ivusa

Ivana Mullerova 1973 40-49 LAWI Stars 1:35:21.1 0:34:27.3
15.44
347
Men

HU Exit

Bela Abraham 1961 60+ 1:35:24.3 0:34:30.5
15.44
348
Men

SK RomanD

Roman Dulik 1971 50-59 1:35:59.7 0:35:05.9
15.34
349
Women

CZ Lucieee

Lucie Zemková 1980 40-49 GOOFY TEAM 1:36:02.4 0:35:08.6
15.33
350
Men

CZ MartinDvorak

Martin Dvořák 1972 40-49 Hopman Team Žatec 1:36:03.3 0:35:09.5
15.33
351
Men

FR daviddelafosse

david Delafosse 1972 40-49 ROUVY France Facebook 1:36:03.6 0:35:09.8
15.33
352
Women

SK user_885355

Anna Ržoncová 2006 CK Epic Dohňany 1:36:22.8 0:35:28.10
15.28
353
Men

CZ koubis.76

Radek Kouba 1976 40-49 Hopman Team Žatec 1:36:41.9 0:35:48.8
15.23
354
Men

SK Mizunko

Miroslav Ondraško 1976 40-49 ŠKP Bratislava 1:36:45.6 0:35:51.8
15.22
355
Women

IT compochiara

Chiara Compostella 1978 40-49 Argonauts 1:36:58.5 0:36:04.7
15.19
356
Men

SK RRiska

Richard Riška 2005 CK Epic Dohnany 1:37:12.9 0:36:19.7
15.15
357
Men

SK Ohen

RÓBERT UHRÁK 1991 30-39 BoMaLi 1:37:34.8 0:36:40.9
15.09
358
Men

NL Appie_Marc

Marc Aversteeg 1969 50-59 Rouvy Achterhoek (NL) 1:39:22.5 0:38:28.7
14.82
359
Men

SK Jakub_Varhan

Jakub Varhaňovský 1999 17-29 BIKEPRO SPORT 1:39:50.1 0:38:56.3
14.75
360
Men

CZ pavel.m

pavel miksatko 1979 40-49 Sokol Ledenice 1:39:51.10 0:38:58.1
14.75
361
Men

CZ Maaartin

Martin Kaleta 1977 40-49 1:40:19.4 0:39:25.6
14.68
362
Men

CZ petr_skrabal

Petr Škrabal 1968 50-59 Dexter Cycling 1:40:21.2 0:39:27.4
14.67
363
Men

BE Walter_Marien

Walter Mariën 1966 50-59 NLSV 1:41:36.5 0:40:42.7
14.49
364
Men

CZ dinafous

Jiří Martinček 1964 50-59 1:42:10.5 0:41:16.6
14.41
365
Men

SK cipo77

Bystrík Andráš 1977 40-49 CK Energia Svit 1:42:40.9 0:41:47.9
14.34
366
Men

CZ PavelLin

Pavel Lintner 1968 50-59 G. Benedikt Švec Cyklotem Želeč 1:42:56.5 0:42:02.7
14.31
367
Men

SK puko11111

Lukáš Marek 1988 30-39 1:43:04.8 0:42:11.1
14.29
368
Men

PL keszolgk

Grzegorz Krzeszowski 1973 40-49 1:44:13.3 0:43:19.5
14.13
369
Men

CZ skanka

František Sklenka 1981 40-49 1:44:20.6 0:43:26.3
14.11
370
Men

CZ subav

Viktor Suba 1974 40-49 Subici CZ 1:44:29.9 0:43:36.1
14.09
371
Men

CZ milpil

Miroslav Pilny 1962 60+ 1:45:36.1 0:44:42.3
13.95
372
Men

DE cycliste

Ralf Kappel 1959 60+ Sa Calobra 1:45:56.2 0:45:02.4
13.9
373
Men

FR stephlf

Stephane LeFoll 1970 50-59 Issy triathlon 1:46:12.6 0:45:18.8
13.87
374
Men

CZ marekpol

Marek Polešovský 1979 40-49 OE 1:46:18.8 0:45:25.1
13.85
375
Men

SK RadovanSusila

Radovan Susila 1972 50-59 1:46:29.7 0:45:35.9
13.83
376
Men

CZ Korby

Michal Korbář 1986 30-39 1:46:44.6 0:45:50.8
13.8
377
Men

CZ _xxx_

Vaclav Studnicka 1974 40-49 1:48:52.2 0:47:58.4
13.53
378
Men

UA yuriy888

Yuriy Ryashko 1980 40-49 ROUVY Team 1:48:52.8 0:47:58.10
13.53
379
Men

SI eltorro

David Smerdel 1975 40-49 1:49:36.8 0:48:43.1
13.43
380
Men

CH Colnago47

Ruedi Heer 1947 60+ VC Steinhausen 1:49:53.2 0:48:59.4
13.4
381
Men

NL wimboon

Wim Boon 1965 50-59 1:50:46.8 0:49:53.2
13.29
382
Men

NL Hanniolo

Han Tieltjes 1951 60+ Rouvy Achterhoek (NL) 1:51:54.7 0:51:00.3
13.16
383
Men

CA cansone

Chris Hahlen 1949 60+ Virtual Velos 2:00:07.7 0:59:13.8
12.26
384
Men

CZ Boban57

Bohumil Jazudek 1957 60+ 2:00:51.2 0:59:57.3
12.19
385
Men

SK kamio

Kamil Kosť 1975 40-49 Vetas Kralupy 2:04:06.2 1:03:12.4
11.87
386
Men

IN uditnegi

Udit Negi 1993 17-29 2:07:36.9 1:06:43.4
11.54
387
Men

CZ Mrkvicka.Jan

Jan Mrkvička 1974 40-49 no name team 2:19:27.9 1:18:34.7
10.56
dsq Men

SK adamarpas

Adam Arpáš 2006 CK Spartak Tlmače dsq
21.11

Versenyinformáció

A magyar futammal zárul a 2022-es V4eCup-sorozat

Január 11-én rajtolt el az első Visegrad 4 eCup, amely egyben az első, okos görgőn teljesítendő, közép-kelet európai virtuális kerékpáros-sorozat.

A Nemzetközi Kerékpáros Szövetség (UCI) a koronavírus-helyzet viszontagságai miatt 2020-ban kezdte el szorosabbra fűzni a kapcsolatot a különböző indoor kerékpáros platformokkal, elsődlegesen az eSport versenyek előmozdítása érdekében. Ennek kapcsán rendeztek többek között virtuális Tour de France-t, Giro d’Italiát, de Svájci Körversenyt is, sőt a valós viadaloktól eltérő sorozatok is indultak. A négyfordulós Visegrad 4 eCup első viadalára január 11-én (GP Czech Republic) került sor, míg a záró megmérettetés március 8-án, éppen a Magyar Nagydíj lesz.

A „hazai” verseny útvonala a legendás emelkedő, a Col du Aubisque egy részét modellezi le, a viadal a cseh székhelyű Rouvy beltéri digitális platform segítségével került megrendezésre, melynek különlegessége, hogy valódi videofelvételeket készítenek az útvonalakról.

A népes mezőnyben három fiatal tehetségünk, Árvai Kristóf (LotuSTeam), Mészáros Bence (UC Monaco) és Szijártó Zétény (UC Monaco) is ott lesz.

Az élő közvetítés a ROUVY Youtube csatornáján és a Facebook megosztásokban lesz elérhető.

Az esemény nyílt, arra bárki nevezhet az alábbi linken itt!

Virtuális esemény részletei

Az esemény véget ért!

'Fel a tetejéhez' gomb