2022hét27júnEgész napUTÁNPÓTLÁS PÁLYA ORSZÁGOS BAJNOKSÁGTamási Kerékpáros NapokTamási - Kerékpáros pályaSzakágPályaKategóriaMKSZ Országos Bajnokság

Időpont

2022. június 27. Egész nap

Helyszín

Tamási - Kerékpáros pálya

7090 Tamási, Sport u. 3.

Rajtlisták, eredmények

Rank BIB LastName FirstName Team Time
200 méter
U9 férfi
1 1 Halász Jakab PSN Zrt. 25:742
2 2 Storcz-Nagy Vince Superior Racing Team 27:718
3 3 Mármarosi Adrián Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 31:725
U9 nő
1 5 Jóny Millie Sophie Superior Racing Team 28:516
U11 férfi
1 8 András Péter Patrik Superior Racing Team 21:720
2 10 Jóny Maximilián Superior Racing Team 22:178
3 7 Kurucz Koppány Tamási BringaSport Egyesület 22:516
4 9 Mármarosi Manuel Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 25:108
U11 nő
1 14 Storcz-Nagy Réka Superior Racing Team 23:950
2 15 Keserű Zsófia Fittbike SE 25:636
3 13 Dinya Borőka Fittbike SE 28:435
U13 férfi
1 18 Kovács Béla DSI Cycling Team 19:675
2 26 Lónyai Balázs Kis-Galya KSE 19:744
3 17 Szilasi Dániel Superior Racing Team 20:002
4 20 Bánfai Olivér Superior Racing Team 20:102
5 22 Stolczenberger Zalán Kis-Galya KSE 20:617
6 24 LENCSE MÁTÉ SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE 20:645
7 19 Zachár Gáspár Kis-Galya KSE 21:463
8 27 Steiner Bence Superior Racing Team 21:511
9 28 Mármarosi Marcell Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 22:117
10 11 Forgács Mátyás FTC 22:344
11 21 SZABÓ GERGŐ SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE 22:984
12 23 Halász Márton PSN Zrt. 23:214
13 25 Laczkó Olivér Superior Racing Team DNS
U13 Nő
1 35 Klokocs Kata DSI Cycling Team 21:590
2 33 Kárpáti Mira Kőbánya Cycling Team 22:249
3 30 Klokocs Klára DSI Cycling Team 23:140
4 31 BALASKÓ SZONJA SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE 25:255
5 32 Hegedűs Heléna Cube Csömör DNS
U15 Férfi
1 48 Soós Olivér DSI Cycling Team 18:044
2 39 Turmann Benjámin Tamási BringaSport Egyesület 18:341
3 42 Csorba Zalán Kis-Galya KSE 18:931
4 50 Péter-Lichtenberger Ábris Kaposvári Kerékpáros Egyesület K3SE 18:936
5 37 Kránitz István Tamási BringaSport Egyesület 19:194
6 40 BALASKÓ ÁDÁM SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE 19:214
7 51 Csizmazia Áron Acél-Vakond Kerékpáros Sportegyesület 19:333
8 46 Szűcs Marcell Tamási BringaSport Egyesület 19:603
9 44 IVÁNYI ZÉTÉNY SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE 19:667
10 43 Hideg András Zalán Tamási BringaSport Egyesület 19:715
11 38 Gábor Milán Superior Racing Team 19:914
12 49 Feledy Bence Kis-Galya KSE 20:338
13 47 Tulok-Darida Simon Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 20:466
U15 Nő
1 58 Lambert Luca Superior Racing Team 19:746
2 52 Kiss Kamilla FTC 20:715
3 56 Zachár Janka Sára Kis-Galya KSE 21:400
4 57 Pákolicz Gréta Fittbike SE 21:901
5 54 TARCSAI BOGLÁRKA SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE 22:461
500 méter
U9 férfi
1 1 Halász Jakab PSN Zrt. 59:551
2 2 Storcz-Nagy Vince Superior Racing Team 1:05.554
3 3 Mármarosi Adrián Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 1:13:990
U9 nő
1 5 Jóny Millie Sophie Superior Racing Team 1:10:271
U11 férfi
1 8 András Péter Patrik Superior Racing Team 50:822
2 10 Jóny Maximilián Superior Racing Team 53:345
3 7 Kurucz Koppány Tamási BringaSport Egyesület 54:035
4 9 Mármarosi Manuel Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 56:449
U11 nő
1 14 Storcz-Nagy Réka Superior Racing Team 56:566
2 15 Keserű Zsófia Fittbike SE 58.825
3 13 Dinya Borőka Fittbike SE 1:06:315
U13 férfi
1 18 Kovács Béla DSI Cycling Team 45:839
2 26 Lónyai Balázs Kis-Galya KSE 46:079
3 24 LENCSE MÁTÉ SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE 46:464
4 20 Bánfai Olivér Superior Racing Team 47:151
5 17 Szilasi Dániel Superior Racing Team 47:573
6 22 Stolczenberger Zalán Kis-Galya KSE 48:127
7 19 Zachár Gáspár Kis-Galya KSE 49:430
8 28 Mármarosi Marcell Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 50:259
9 27 Steiner Bence Superior Racing Team 50:402
10 21 SZABÓ GERGŐ SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE 53:142
11 11 Forgács Mátyás FTC 53:855
12 23 Halász Márton PSN Zrt. 54:982
13 25 Laczkó Olivér Superior Racing Team DNS
U13 Nő
1 35 Klokocs Kata DSI Cycling Team 48:205
2 33 Kárpáti Mira Kőbánya Cycling Team 48:482
3 30 Klokocs Klára DSI Cycling Team 53:026
4 31 BALASKÓ SZONJA SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE 56:669
5 32 Hegedűs Heléna Cube Csömör DNS
U15 Férfi
1 48 Soós Olivér DSI Cycling Team 38:902
2 39 Turmann Benjámin Tamási BringaSport Egyesület 40:981
3 38 Gábor Milán Superior Racing Team 41:722
4 44 IVÁNYI ZÉTÉNY SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE 42:042
5 50 Péter-Lichtenberger Ábris Kaposvári Kerékpáros Egyesület K3SE 42:414
6 42 Csorba Zalán Kis-Galya KSE 42:533
7 37 Kránitz István Tamási BringaSport Egyesület 43:013
8 40 BALASKÓ ÁDÁM SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE 43:714
9 51 Csizmazia Áron Acél-Vakond Kerékpáros Sportegyesület 43:761
10 46 Szűcs Marcell Tamási BringaSport Egyesület 45:199
11 43 Hideg András Zalán Tamási BringaSport Egyesület 46:319
12 47 Tulok-Darida Simon Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 46:746
13 49 Feledy Bence Kis-Galya KSE 47:119
U15 Nő
1 58 Lambert Luca Superior Racing Team 46:177
2 52 Kiss Kamilla FTC 46:295
3 56 Zachár Janka Sára Kis-Galya KSE 47:185
4 57 Pákolicz Gréta Fittbike SE 49:364
5 54 TARCSAI BOGLÁRKA SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE 51:604
1000 méter
U13 férfi
1 26 Lónyai Balázs Kis-Galya KSE 1:32:531
2 18 Kovács Béla DSI Cycling Team 1:32:552
3 24 LENCSE MÁTÉ SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE 1:33:020
4 20 Bánfai Olivér Superior Racing Team 1:38:265
5 19 Zachár Gáspár Kis-Galya KSE 1:39:788
6 22 Stolczenberger Zalán Kis-Galya KSE 1:40:706
7 17 Szilasi Dániel Superior Racing Team 1:41:135
8 27 Steiner Bence Superior Racing Team 1:41:834
9 28 Mármarosi Marcell Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 1:43:259
10 21 SZABÓ GERGŐ SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE 1:49:236
11 11 Forgács Mátyás FTC 1:51:745
12 23 Halász Márton PSN Zrt. 1:53:131
13 25 Laczkó Olivér Superior Racing Team DNS
U13 Nő
1 35 Klokocs Kata DSI Cycling Team 1:33:833
2 33 Kárpáti Mira Kőbánya Cycling Team 1:38:832
3 30 Klokocs Klára DSI Cycling Team 1:42.965
4 31 BALASKÓ SZONJA SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE 1:50:927
5 32 Hegedűs Heléna Cube Csömör DNS
U15 Férfi
1 48 Soós Olivér DSI Cycling Team 1:19:370
2 38 Gábor Milán Superior Racing Team 1:22:704
3 50 Péter-Lichtenberger Ábris Kaposvári Kerékpáros Egyesület K3SE 1:24:270
4 39 Turmann Benjámin Tamási BringaSport Egyesület 1:26:169
5 40 BALASKÓ ÁDÁM SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE 1:26:623
6 37 Kránitz István Tamási BringaSport Egyesület 1:27.691
7 44 IVÁNYI ZÉTÉNY SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE 1:30:068
8 51 Csizmazia Áron Acél-Vakond Kerékpáros Sportegyesület 1:31:443
9 42 Csorba Zalán Kis-Galya KSE 1:31:525
10 47 Tulok-Darida Simon Szekszárdi Szabadidős Kerékpáros Egyesület 1:33:259
11 46 Szűcs Marcell Tamási BringaSport Egyesület 1:35:358
12 43 Hideg András Zalán Tamási BringaSport Egyesület 1:38:652
13 49 Feledy Bence Kis-Galya KSE 1:38:872
U15 Nő
1 56 Zachár Janka Sára Kis-Galya KSE 1:34.302
2 52 Kiss Kamilla FTC 1:36:000
3 58 Lambert Luca Superior Racing Team 1:36:410
4 57 Pákolicz Gréta Fittbike SE 1:42:133
5 54 TARCSAI BOGLÁRKA SZENYOR KERÉKPÁROS SZABADIDŐ SE 1:45:652

Versenyinformáció

A verseny védnöke: 

Dr. Princzinger Péter a Magyar Kerékpáros Szövetség elnöke

Versenyiroda:

Tamási kerékpáros pálya, 7090, Tamási Sport u. 3.

A verseny programja:

2022.06.27. Tamási

  • 8.00-8.50 Rajtszám átvétel
  • 8.50 Technikai értekezlet
  • 9.00 Rajt U-9-es korosztállyal kezdve a résztvevők létszámától függően folyamatos rajtoltatással

A bemelegítés idejét a helyszínen a versenybíróság határozza meg. Az országúti ás pályakerékpárokkal indulók külön idősávban fognak tudni bemelegíteni.

Versenyszámok korosztályonként:   

  • U9-WU9 200m-500m állórajtos
  • U11-WU11 200m-500m állórajtos
  • U13-WU13 200m-500m-1000m állórajtos
  • U15-WU15 200m-500m-1000m állórajtos

Verseny díjazása:

Az 1.-3. helyezett éremdíjazásban részesül.

Eredményhirdetés helye, ideje:

Tamási kerékpáros pálya, az utolsó versenyszám befejezte után 30 perccel.

A pálya adatai:

Hossz: 383,055m Dőlésszög egyenesekben 3°, kanyarokban 30°

Nevezési információk:

Információ és versenyszervezői kapcsolat:

  • Email: petipre@gmail.com
  • Tel.: +36702454601
  • Versenyigazgató: Péti Zoltán

A verseny az UCI és az Magyar Kerékpáros Szövetség ide vonatkozó szabályai alapján zajlik.

Speciális szabályok:

  • Az U-9, U-11, U-13, U-15 korosztályok részére az országúti kerékpárok használata engedélyezett, a korosztályoknak megfelelő áttételek alkalmazásával.
  • Az országúti bajnokságok gyakorlatával megegyezően, csak az adott korosztálynak megfelelő áttétel soros kerék használata engedélyezett.
  • Váltó szabályozás áttétel lekötés és egyéb megoldások nem megengedett.
  • Felhívjuk az indulók figyelmét, hogy a UP Pálya OB versenyen:
  • Nem lesz pontverseny, mint ahogy az országúti kerékpáros indulási lehetőség miatt repülőrajtos futam sem.
  • Az országúti kerékpárral indulok lekötött fix áttétel (váltó használata tilos) versenyezhetnek, és a bemelegítés alatt sem mehetnek a kék vonal felé. Az áttétel megkötéseknek megfelelő beállításokat kötelezően a verseny előtt a csapatvezetők, szerelők, vagy versenyzők kötelesek megtenni. A versenybíróságnak nem feladata a beállítások elvégzése, csak az ellenőrzés.

Versenybíróság:

A versenybíróságot az Magyar Kerékpáros Szövetség és versenyszervezők jelöli ki.

Rajtszámok:

A versenyzők kötelesek a szervezők által kiadott rajtszámokat viselni, amelyeket a verseny előtt vehetnek át és a verseny után kötelesek visszaadni, sértetlen tiszta állapotban.

Zárt, kemény héjú fejvédő használata kötelező! A versenyen mindenki saját felelősségére indul, balesetért és az abból adódó károkért a rendezőség nem vállal felelősséget, a helyszíni orvosi ügyelet biztosítva lesz.

Minden indulónak sikeres versenyzést kívánunk!

'Fel a tetejéhez' gomb