2020vas26júlEgész napÁtütemezettUtánpótlás pálya OBTamási - Kerékpáros pályaSzakágPályaKategóriaMKSZ Országos Bajnokság

Időpont

2020. július 26.

Helyszín

Tamási - Kerékpáros pálya

7090 Tamási, Sport u. 3.

Rajtlisták, eredmények

200m
U11 fiú
Hely Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Egyesület idő
1 151 Lónyai Balázs Kis-Galya KSE 00:21,236
2 156 Lencse Máté Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:22,455
3 152 Szilasi Dániel Superior Racing Team 00:22,978
4 158 Tamás Kornél Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:25,011
WU11 lány
Hely Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Egyesület idő
1 267 Drucker Mira KSI.SE 00:24,486
2 268 Balaskó Szonja Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:27,046
U13 fiú
Hely Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Egyesület idő
1 131 Csorba Zalán Kis-Galya KSE 00:19,699
2 130 Péter-Lichtenberger Ábris Kaposvári Kerékpáros Klub 00:19,745
3 134 Drucker Péter KSI.SE 00:20,359
4 142 Iványi Zétény Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:20,373
5 133 Magyar Botond Kis-Galya KSE 00:20,596
6 141 Balaskó Ádám Milán Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:20,790
7 136 Gábor Milán Superior Racing Team 00:21,176
8 149 Nagy Előd Tamási Bringasport 00:21,210
9 143 Tamás Kristóf Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:21,835
10 132 Feledy Bence Kis-Galya KSE 00:22,404
WU13 lány
Hely Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Egyesület idő
1 260 Kiss Kamilla FTC 00:21,706
2 263 Mármarosi Alexa Ildikó Szekszárdi SZKE 00:21,807
3 264 Horváth Jázmin Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:23,849
4 265 Tarcsai Boglárka Sarolta Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:24,344
U15 fiú
Hely Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Egyesület idő
1 110 Doszpod Soma KSI.SE 00:18,659
2 109 Pakot András Gusztáv Kőbánya Cycling Team 00:18,832
3 115 Takács Zsombor Superior Racing Team 00:18,983
4 119 Hancz Tamás Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:19,054
5 118 Gangl Bence Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:19,542
6 105 Magyar Bendegúz Kis-Galya KSE 00:19,567
7 113 Baksay Dániel Superior Racing Team 00:19,719
8 108 Dorogi Alex Martin Kőbánya Cycling Team 00:20,308
9 107 Csáki Szabolcs Kontent-DKSI 00:20,940
10 104 Udvardy-Bugyi Ferenc FTC 00:21,751
11 120 Sefcsik László Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:21,786
12 106 Bhattoa-Buzás Amrit Pal Kontent-DKSI 00:22,426
WU15 lány
Hely Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Egyesület idő
1 251 Tóth Réka Kis-Galya KSE 00:21,333
2 250 Kiss Viktória FTC 00:21,759
3 252 Kaló Brigitta KSI.SE 00:22,112
500m
U11 fiú
Hely Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Egyesület idő
1 151 Lónyai Balázs Kis-Galya KSE 00:48,081
2 152 Szilasi Dániel Superior Racing Team 00:50,385
3 156 Lencse Máté Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:51,335
4 158 Tamás Kornél Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:57,293
5 155 Mármarosi Marcell Szekszárdi SZKE DNS
WU11 lány
Hely Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Egyesület idő
1 267 Drucker Mira KSI.SE 00:57,898
2 268 Balaskó Szonja Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:59,599
U13 fiú
Hely Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Egyesület idő
1 131 Csorba Zalán Kis-Galya KSE 00:46,215
2 130 Péter-Lichtenberger Ábris Kaposvári Kerékpáros Klub 00:46,340
3 136 Gábor Milán Superior Racing Team 00:46,881
4 134 Drucker Péter KSI.SE 00:47,063
5 141 Balaskó Ádám Milán Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:48,113
6 142 Iványi Zétény Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:48,630
7 133 Magyar Botond Kis-Galya KSE 00:50,338
8 149 Nagy Előd Tamási Bringasport 00:52,039
9 143 Tamás Kristóf Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:55,178
10 132 Feledy Bence Kis-Galya KSE 00:56,944
WU13 lány
Hely Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Egyesület idő
1 263 Mármarosi Alexa Ildikó Szekszárdi SZKE 00:50,737
2 264 Horváth Jázmin Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:50,776
3 269 Bíró Nóra Szekszárdi SZKE 00:51,258
4 260 Kiss Kamilla FTC 00:53,253
5 265 Tarcsai Boglárka Sarolta Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:57,293
U15 fiú
Hely Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Egyesület idő
1 115 Takács Zsombor Superior Racing Team 00:40,257
2 110 Doszpod Soma KSI.SE 00:41,579
3 109 Pakot András Gusztáv Kőbánya Cycling Team 00:42,860
4 118 Gangl Bence Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:42,903
5 113 Baksay Dániel Superior Racing Team 00:43,382
6 119 Hancz Tamás Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:43,728
7 105 Magyar Bendegúz Kis-Galya KSE 00:44,111
8 108 Dorogi Alex Martin Kőbánya Cycling Team 00:45,534
9 107 Csáki Szabolcs Kontent-DKSI 00:46,945
10 104 Udvardy-Bugyi Ferenc FTC 00:49,525
11 120 Sefcsik László Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 00:49,735
12 106 Bhattoa-Buzás Amrit Pal Kontent-DKSI 00:49,942
WU15 lány
Hely Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Egyesület idő
1 251 Tóth Réka Kis-Galya KSE 00:48,674
2 252 Kaló Brigitta KSI.SE 00:49,714
3 250 Kiss Viktória FTC 00:50,650
1000m
U13 fiú
Hely Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Egyesület idő
1 136 Gábor Milán Superior Racing Team 01:32,582
2 130 Péter-Lichtenberger Ábris Kaposvári Kerékpáros Klub 01:34,536
3 141 Balaskó Ádám Milán Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 01:36,688
4 131 Csorba Zalán Kis-Galya KSE 01:37,092
5 142 Iványi Zétény Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 01:39,086
6 134 Drucker Péter KSI.SE 01:39,537
7 133 Magyar Botond Kis-Galya KSE 01:45,696
8 149 Nagy Előd Tamási Bringasport 01:50,512
9 132 Feledy Bence Kis-Galya KSE 01:52,033
10 143 Tamás Kristóf Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 01:55,294
WU13 lány
Hely Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Egyesület idő
1 264 Horváth Jázmin Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 01:43,910
2 269 Bíró Nóra Szekszárdi SZKE 01:47,869
3 263 Mármarosi Alexa Ildikó Szekszárdi SZKE 01:49,020
4 265 Tarcsai Boglárka Sarolta Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 01:57,494
5 260 Kiss Kamilla FTC 01:57,581
U15 fiú
Hely Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Egyesület idő
1 115 Takács Zsombor Superior Racing Team 01:24,787
2 118 Gangl Bence Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 01:25,897
3 113 Baksay Dániel Superior Racing Team 01:27,112
4 119 Hancz Tamás Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 01:27,831
5 110 Doszpod Soma KSI.SE 01:28,180
6 109 Pakot András Gusztáv Kőbánya Cycling Team 01:28,717
7 108 Dorogi Alex Martin Kőbánya Cycling Team 01:31,291
8 105 Magyar Bendegúz Kis-Galya KSE 01:33,482
9 107 Csáki Szabolcs Kontent-DKSI 01:33,783
10 104 Udvardy-Bugyi Ferenc FTC 01:41,120
11 106 Bhattoa-Buzás Amrit Pal Kontent-DKSI 01:41,697
12 120 Sefcsik László Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 01:45,941
WU15 lány
Hely Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Egyesület idő
1 251 Tóth Réka Kis-Galya KSE 01:36,312
2 250 Kiss Viktória FTC 01:43,217
3 252 Kaló Brigitta KSI.SE 01:47,901

Versenyinformáció

Magyarország 2020. évi Pályakerékpáros Utánpótlás Bajnoksága – U9-U15 kategória

 A verseny védnöke: 

Porga Ferenc Tamási város polgármestere és

Dr. Princzinger Péter a Magyar Kerékpáros Szövetség elnöke

A verseny rendezője:  Magyar Kerékpáros Szövetség megbízásából Tamási BringaSport Egyesület

Versenyiroda: Tamási kerékpáros pálya, 7090, Tamási Sport u. 3.

A verseny programja: 2020.07.26. Tamási

7:30-8:20 Rajtszám átvétel

8:30 Technikai értekezlet

9:00 Rajt U-9-es korosztállyal kezdve a résztvevők létszámától függően folyamatos rajtoltatással

A bemelegítés idejét a helyszínen a versenybíróság határozza meg. Az országúti ás pályakerékpárokkal indulók külön idősávban fognak tudni bemelegíteni.

Versenyszámok korosztályonként:   

U-9 200m-500m állórajtos

U-11 200m-500m állórajtos

U-13 200m-500m-1000m állórajtos

U-15 200m-500m-1000m állórajtos

Verseny díjazása: Az 1.-3. helyezett éremdíjazásban részesül.

Eredményhirdetés helye, ideje: Tamási kerékpáros pálya, az utolsó versenyszám befejezte után 30 perccel.

A pálya adatai: Hossz: 383,055m Dőlésszög egyenesekben 3°, kanyarokban 30°

Nevezési információk:

Nevezés: https://forms.gle/9CTs7Ewvb4FsZZXbA

Nevezési határidő: 2020.07.26.

Nevezési díj: 1000,- Ft/fő

Helyszíni nevezés nincs

Információ és versenyszervezői kapcsolat: Péti Zoltán +36-30-413-5540

A verseny az UCI és az Magyar Kerékpáros Szövetség ide vonatkozó szabályai alapján zajlik.

Speciális szabályok:

Az U-9, U-11, U-13, U-15 korosztályok részére az országúti kerékpárok használata engedélyezett, a korosztályoknak megfelelő áttételek alkalmazásával.

Az országúti bajnokságok gyakorlatával megegyezően, csak az adott korosztálynak megfelelő áttétel soros kerék használata engedélyezett.

Váltó szabályozás áttétel lekötés és egyéb megoldások nem megengedett.

Felhívjuk az indulók figyelmét, hogy a UP Pálya OB versenyen:

Nem lesz pontverseny, mint ahogy az országúti kerékpáros indulási lehetőség miatt repülőrajtos futam sem.

Az országúti kerékpárral indulok lekötött fix áttétel (váltó használata tilos) versenyezhetnek, és a bemelegítés alatt sem mehetnek a kék vonal felé. Az áttétel megkötéseknek megfelelő beállításokat kötelezően a verseny előtt a csapatvezetők, szerelők, vagy versenyzők kötelesek megtenni. A versenybíróságnak nem feladata a beállítások elvégzése, csak az ellenőrzés.

Versenybíróság: A versenybíróságot az Magyar Kerékpáros Szövetség és versenyszervezők jelöli ki.

Rajtszámok: A versenyzők kötelesek a szervezők által kiadott rajtszámokat viselni, amelyeket a verseny előtt vehetnek át és a verseny után kötelesek visszaadni, sértetlen tiszta állapotban.

Zárt, kemény héjú fejvédő használata kötelező! A versenyen mindenki saját felelősségére indul, balesetért és az abból adódó károkért a rendezőség nem vállal felelősséget, a helyszíni orvosi ügyelet biztosítva lesz.

Minden indulónak sikeres versenyzést kívánunk!

'Fel a tetejéhez' gomb