ÁtütemezettKiemelt2020szo25júlEgész napUtánpótlás Országúti BajnokságTamási - Szín-Ház FestékáruházSzakágOrszágútKategóriaMKSZ Országos Bajnokság

Időpont

2020. július 25.

Helyszín

Tamási - Szín-Ház Festékáruház

Tamási, Dózsa György u. 28, 7090

Rajtlisták, eredmények

U13 Férfi 21,7 km
Helyezés Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Csapat Idő Hátrány
1 141 Balaskó Ádám Milán Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 0:38:40
2 130 Péter-Lichtenberger Ábris Kaposvári Kerékpáros Klub 0:38:40 + 00:00
3 135 Tomka Ézer Sárréti SE – Optimit 0:38:40 + 00:00
4 136 Gábor Milán Superior Racing Team 0:38:40 + 00:00
5 131 Csorba Zalán Kis-Galya KSE 0:38:40 + 00:00
6 142 Iványi Zétény Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 0:42:18 + 03:38
7 144 Kránitz István Tamási Bringasport 0:42:33 + 03:53
8 133 Magyar Botond Kis-Galya KSE 0:42:33 + 03:53
9 146 Turmann Benjámin Tamási Bringasport 0:44:20 + 05:40
10 132 Feledy Bence Kis-Galya KSE 0:44:34 + 05:54
11 134 Drucker Péter KSI.SE 0:45:43 + 07:03
12 156 Lencse Máté Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 0:46:59 + 08:19
13 151 Lónyai Balázs Kis-Galya KSE 0:49:30 + 10:50
14 147 Erdős Boldizsár Viadukt SE Cycling Team 0:51:05 + 12:25
145 Nagy Előd Tamási Bringasport DNF
143 Tamás Kristóf Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE DSQ
U13 Nő 21,7 km
Helyezés Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Csapat Idő Hátrány
1 263 Mármarosi Alexa Ildikó Szekszárdi SZKE 0:43:43
2 262 Bíró Nóra Szekszárdi SZKE 0:49:55 + 06:12
3 265 Tarcsai Boglárka Sarolta Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 0:52:53 + 09:10
4 260 Kiss Kamilla FTC 0:54:26 + 10:43
264 Horváth Jázmin Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE
U15 férfi 56,8 km
Helyezés Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Csapat Idő Hátrány
1 115 TAKÁCS Zsombor Superior Racing Team 1:45:30
2 113 BAKSAY Dániel Superior Racing Team 1:45:32 + 00:02
3 109 PAKOT András Gusztáv Kőbánya Cycling Team 1:45:32 + 00:02
4 111 GERGELY Koppány Máté Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:45:32 + 00:02
5 119 HANCZ Tamás Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 1:45:32 + 00:02
6 118 GANGL Bence Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 1:45:36 + 00:06
7 112 VAS Barnabás Merida Maraton Team-CST 1:45:37 + 00:07
8 107 CSÁKI Szabolcs Kontent-DKSI 1:45:40 + 00:10
9 101 MAGYAR Balázs Crosskovácsi Bikeschool 1:46:31 + 01:01
10 102 PETRÓ Szabolcs Cube-Csömör 1:46:36 + 01:06
11 108 DOROGI Alex Martin Kőbánya Cycling Team 1:46:41 + 01:11
12 105 MAGYAR Bendegúz Kis-Galya KSE 1:46:46 + 01:16
13 100 BALOGH Zsombor Acélvakond Cycling Team 1:47:43 + 02:13
14 123 KŐRÖSI Gábor TREK SE 1:47:52 + 02:22
15 116 KISS Zsombor Szekszárdi Kerékpáros S.E. 1:48:06 + 02:36
16 121 SZIGETI-KOVÁCS Benjamin Tamási BringaSport 1:58:53 + 13:23
17 106 BHATTOA-BUZÁS Amrit Pal Kontent-DKSI 2:01:17 + 15:47
18 120 SEFCSIK László Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 2:06:25 + 20:55
104 UDVARDY BUGYI Ferenc FTC DNF
U15 Nő 21,7 km
Helyezés Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Csapat Idő Hátrány
1 251 Tóth Réka Kis-Galya KSE 0:38:40
2 253 Vitkovics Vanda Superior Racing Team 0:46:54 + 08:14
3 250 Kiss Viktória FTC 0:49:57 + 11:17
U17 férfi 85,2 km
Helyezés Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Csapat Idő Hátrány
1 66 MAGYAR Gergő Port Hotels – Grupo Sime 2:24:55
2 60 VARGA Kristóf Kőbánya Cycling Team 2:24:55 + 00:00
3 53 RADICS Milán Kecskeméti Első Sor SE 2:24:55 + 00:00
4 43 TAKÁCS-VALENT Márk Cube-Csömör 2:24:55 + 00:00
5 59 MAJOROS Dávid Kőbánya Cycling Team 2:24:55 + 00:00
6 58 KÁRPÁTI Bálint Kőbánya Cycling Team 2:24:55 + 00:00
7 81 ERDŐS Gergely Viadukt SE Cycling Team 2:24:55 + 00:00
8 44 TÓTH Márkó Cube-Csömör 2:24:55 + 00:00
9 41 SZÖLLŐSSY Ádám Acélvakond Cycling Team 2:24:55 + 00:00
10 56 PÁLL Zsombor Bendegúz Kontent-DKSI 2:25:00 + 00:05
11 42 FELDHOFFER Bálint Cube-Csömör 2:25:00 + 00:05
12 51 DOBAI Dávid Kecskeméti Első Sor SE 2:25:00 + 00:05
13 47 MÓROCZ Barnabás Focus Team Hungary 2:25:00 + 00:05
14 49 KOVÁCS Bercel FTC 2:25:03 + 00:08
15 68 STRAUBINGER Balázs Szekszárdi Kerékpáros S.E. 2:25:03 + 00:08
16 45 MINDSZENTI Ákos DVTK Cycling Team 2:25:04 + 00:09
17 46 ROSTÁS Levente Fitbike SE 2:25:04 + 00:09
18 54 LÓNYAI Levente Kis-Galya KSE 2:25:04 + 00:09
19 65 SZÁNTÓ Péter Lotus Cycling Team 2:25:11 + 00:16
20 245 FEHÉRVÁRI Marcell Imre KSI.SE 2:25:17 + 00:22
21 77 FARKAS Máté Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 2:25:21 + 00:26
22 67 ANDAHÁZY Márk Superior Racing Team 2:27:30 + 02:35
23 72 BAKÓ Jonatán Szekszárdi SZKE 2:33:37 + 08:42
24 78 LELKES Bence Szenyor Kerékpáros Szabadidő SE 2:33:56 + 09:01
25 63 BALOGH László Lotus Cycling Team 2:33:58 + 09:03
26 80 KIS Péter Balázs TREK SE 2:34:23 + 09:28
27 61 MAKRANCZY Dominik Kevin KSI.SE 2:34:38 + 09:43
28 55 BÖSZÖRMÉNYI András Kontent-DKSI 2:34:46 + 09:51
29 52 GIRICZ Dániel Kecskeméti Első Sor SE 2:45:25 + 20:30
30 62 MESTER Ádám KSI.SE 3:10:33 + 45:38
75 SZABÓ Csongor Szekszárdi SZKE DNF
57 GÖRBE Soma Kőbánya Cycling Team DNF
U17 nő 56,8 km
Helyezés Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Csapat Idő Hátrány
1 247 GREMAN Szonja Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:45:54
2 246 SÁRY Boglárka KSI.SE 1:47:11 + 01:17
3 241 OROSZ Lili Acélvakond Cycling Team 1:48:14 + 02:20
U19 férfi 113,6 km
Helyezés Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Csapat Idő Hátrány
1 14 SZIJÁRTÓ Zétény Kontent-DKSI 2:48:20
2 36 MÉSZÁROS Bence Willebrord Wil Vooruit 2:48:20 + 00:00
3 11 NAGY Bendegúz Mátyás Kontent-DKSI 2:48:22 + 00:02
4 19 MACK Márton KSI.SE 2:48:45 + 00:25
5 13 SÁNTA Ármin Konrád Kontent-DKSI 2:54:20 + 06:00
6 35 FÁBIÁN Zalán Willebrord Wil Vooruit 2:55:37 + 07:17
7 31 FORRÓ Lajos Szekszárdi SZKE 2:55:37 + 07:17
8 17 DRIJVER Bertold KSI.SE 2:55:37 + 07:17
9 27 JUHÁSZ Zsombor Sólyom Team 2:55:37 + 07:17
10 29 MEGLÉCZ Ádám Superior Racing Team 2:55:39 + 07:19
11 6 CSENKI Csongor Kecskeméti Első Sor SE 2:55:41 + 07:21
12 10 KOVÁCS Dániel Kontent-DKSI 2:56:45 + 08:25
13 2 GERELY Attila Crosskovácsi Bikeschool 2:56:47 + 08:27
14 26 SIDLÓ Dániel SAXUM 2:56:48 + 08:28
15 7 FÁBIÁN Levente Balázs Kecskeméti Első Sor SE 2:56:55 + 08:35
16 1 MOLNÁR Bálint BVSC-Zugló 3:02:34 + 14:14
17 28 CSUJA Bálint Superior Racing Team 3:03:27 + 15:07
18 25 BAGARUS Bence Lotus Cycling Team 3:06:17 + 17:57
19 33 SIMONYI Levente Viadukt SE Cycling Team 3:07:14 + 18:54
20 9 KISS Szilárd Olivér Kontent-DKSI 3:07:16 + 18:56
21 34 SZALKA Zsolt Viadukt SE Cycling Team 3:09:14 + 20:54
22 4 PÁLFI Botond FTC 3:18:35 + 30:15
8 SZABÓ Etele Kecskeméti Első Sor SE DNF
18 FALVI Botond Zétény KSI.SE DNF
15 BAGOSSY Levente András KSI.SE DNF
30 RADVÁNSZKI Máté Superior Racing Team DNF
U19 nő 85,2 km
Helyezés Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Csapat Idő Hátrány
1 228 JORDÁN Dorka Lotus Cycling Team 2:25:22
2 221 SZÖLLŐSSY Eszter Acélvakond Cycling Team 2:34:17 + 08:55
3 224 SZEKERES Tamara Green Riders 2:34:21 + 08:59
4 230 TIRCSI Andrea Superior Racing Team 2:34:29 + 09:07
5 225 KOVÁCS Judit Kontent-DKSI 2:34:39 + 09:17
6 226 HÉRINCS Diána Letti KSI.SE 2:43:25 + 18:03
7 222 HIDEG Fruzsina Fehérvár Cycling Team 2:46:33 + 21:11
227 JANKURA Luca KSI.SE DNF
231 GERGELY Virág VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team DNF

Versenyinformáció

Az utánpótlás férfi, az utánpótlás női korcsoportok számára Országúti Országos Bajnokságot szerveznek 2020. július 25. , szombaton Tamásiban.

  1. A verseny fő támogatói

Magyar Kerékpáros Szövetség

  1. A verseny rendezője

Tamási BringaSport Egyesület

  1. A verseny célja

Az utánpótlás korú versenyzők részére kiírt egynapos országúti verseny helyezési sorrendjeinek eldöntése.

A versenyen minden Magyarországon leigazolt versenyző indulhat, akit egyesülete szabályosan benevez, és 12 hónapnál  (utánpótlás esetében 6 hónapnál) nem régebbi orvosi igazolással rendelkezik.
A versenyen a versenyzők közül csak az vehet részt, aki az adott országi Szövetség által kiadott,
2020-es évre vonatkozó rendezendő kerékpárversenyekre érvényes engedéllyel rendelkezik, és azt a helyszínen bemutatja.

Licencszel nem rendelkező versenyzők nem indulhatnak!

  1. A verseny központja

Magyarország,7090 Tamási Dózsa Gy u. Színház Festékáruház parkolója

  1. A verseny időpontja

2020.07.25. (szombat)

  1. Nevezés módja

Előnevezés:. https://forms.gle/iMrvx7JbwMmo1LFa7

  1. Nevezési határidő

2020.07.15.  24.00 óráig

A rajtlista megtekinthető:

  1. Nevezési díj

Nevezési díj: nincs, az MKSZ fizeti

Az igazolt futamokon csak azon magyar versenyzők nevezhetnek, akiknek az egyesülete befizette az éves szövetségi tagdíjat. Helyszínen való nevezést nem fogadunk el!

  1. Korcsoportok
  • Ifi Fiú U19 2002-2003
  • Serdülő Fiú U17 2004-2005
  • Haladó Fiú U15 2006-2007
  • Haladó Lány U15 2006-2007
  • Ifi Lány WU 19 2002-2003
  • Serdülő Lány WU 17 2004-2005
  • Kezdő fiú U13 2009-2008
  • Kezdő Lány WU13 2009-2008
  1. Értékelés

A verseny befutója alapján kerül értékelésre minden versenyző a saját korcsoportjában.

  1. Díjazás

A verseny 1-3. helyezettjei minden korcsoportban éremdíjazásban részesülnek

  1. Utánpótlás korcsoportok – maximális áttételek:

Haladó fiú U15 6,14 m

Haladó lány WU15 6,14m

Serdülő női WU17 6,94 m

Serdülő fiú U17 6,94 m

Ifi nő WU19 7,93 m

Ifi férfi U19 7,93 m

Kezdő fiú U13 5,85 m

Kezdő lány WU13 5,85 m

13.Indulási sorrend:

Tömegrajtos Verseny

  • 10.00: U13, WU13, WU15 (Tamási Parkerdő- Erdei út- Gyulaj (fordító)- Erdei út- Tamási Parkerdő) 24km
  • 15.00: Ifi Fiúk U19 (Tamási – Nagykónyi – Iregszemcse – Tamási) 28,4km 4kör= 113,6km
  • 15.05: Serdülő Fiúk U17 (Tamási – Nagykónyi – Iregszemcse – Tamási) 28,4km 3kör= 85,2km
  • 15.05: Ifi Lányok WU19 (Tamási – Nagykónyi – Iregszemcse – Tamási) 28,4km 3kör= 85,2km
  • 15.10: Haladó Fiúk U15 (Tamási – Nagykónyi – Iregszemcse – Tamási) 28,4km 2kör=56,8km
  • 15.10: Serdülő Lányok WU17 (Tamási – Nagykónyi – Iregszemcse – Tamási) 28,4km 2kör=56,8km
  1. A versenybíróság

A versenybíróságot a rendező szerv kéri fel, és az MKSZ VK hagyja jóvá.

  1. Költségek

A verseny költségeit és a nevezési díjakat a szervezők, a résztvevők egyéb költségeit a nevezők, ill. a nevező sportegyesület fizeti.

  1. Tájékoztatás:
  • rajtszámok átvétele: 2020.07.25. 13.00 órától
  • rajtszámok: a versenyzők kötelesek a szervezők által kiadott, illetve a napján kapott rajtszámokat viselni
  • kerék- és gépcsere az út menet szerinti jobb oldalán, az UCI szabályai szerint megengedett
  • esetleges bukás, géphiba esetén a versenybíróság új rajtot nem engedélyez
  • zárt, kemény héjú kerékpáros fejvédő használata kötelező
  • a verseny lebonyolítása az MKSZ szabályai szerint történik
  • a versenyen mindenki saját felelősségére indul, balesetért és az abból adódó károkért a rendezőség nem vállal felelősséget
  • A versenyen HUNGARIAN NEUTRAL TEAM szolgáltató biztosít technikai segítséget, a versenyen kíséretre van lehetőség kocsi számok sorsolással kerülnek meghatározásra a technikai értekezleten
  • a helyszínen orvosi ügyelet biztosítva lesz
  • minden résztvevő a jelentkezési lap aláírásával hozzájárul, hogy versenyről készült film– és képanyagokban, valamint azok reklám célú felhasználásában szerepelhet, és ezért ellenszolgáltatást nem kérhet
  • előre nem látható körülmények miatt a rendezőség fenntartja a változtatás jogát (útvonal, indulási sorrend, csoportok összevonása, stb.)
  • technikai értekezlet 2020.07.25. 13.50 órakor

Az U13 korosztályos futam esetében további fontos szabályozás lesz érvényben állat egészségügyi szempontból az erdei útvonal használata miatt. A kötelezően betartandó szabályokat a nevezés után minden csapatnak megküldjük, és szigorúan ellenőrizni is fogjuk betartásukat, kihágás esetén azonnali kizárással jár a csapat minden résztvevőjével szemben.

  1. Doppingkontroll:

A verseny után, a versenybíróság döntése értelmében, a dopping ellenőrzésre kijelölt versenyzők kötelesek megjelenni a vizsgálaton.

  1. Óvás

Óvás nincs. A verseny befejezése után 30 percig fogad el a versenybíróság írásbeli észrevételt, melyet a helyszínen tárgyal és hirdeti ki az eredményt.

  1. Kapcsolat:

további információk: https://www.facebook.com/tamasibringasport/

Email: tamasibringasport@gmail.com

Tel.: +36304135540

Versenyigazgató: Péti Zoltán

Minden résztvevőnek eredményes versenyzést és sportszerű küzdelmet kívánunk!

'Fel a tetejéhez' gomb