2022szo03szepEgész napUnderword kupaBudapest - Merkapt SportközpontSzakágMTB

Időpont

2022. szeptember 3. Egész nap

Helyszín

Budapest - Merkapt Sportközpont

1106 Budapest, Maglódi út 12/a.

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Rajtszám Név Klub Kör Idő
 CX  nő
1 120 Gerhát Petra Green riders 6 1:00:36
 CX  férfi
1 104 Takács Zsombor Superior Racing team 10 0:49:49
2 1 Búr Zsolt Vialand Racing Team 10 0:49:49
3 231 Zsembery Boldizsár Superior Racing Team 10 0:52:42
4 103 Ivan Borisz Superior Racing team 10 0:54:34
5 147 Jurák András Coffeeride SE 9 0:51:16
6 149 Klein Tamás FOOTSTRONG Sportegyesület 9 0:51:47
7 108 Tatár Márton Superior Mtb Team 9 0:52:43
8 100 Erős Dávid Superior Racing Team 9 0:55:12
9 101 Péter Barna Superior Racing Team 9 0:55:33
10 222 Krausz István Újbuda Superior MTB 8 0:50:33
11 261 Bacsi Szilárd 8 0:52:10
12 188 Somoghy Attila Blue Scorpions Bendzsó Team 8 0:52:50
13 187 Pap László 8 0:53:03
14 119 Borsodi David Superior Racing Team 8 0:55:22
15 152 Vitkovics Péter Superior Racing Team 8 0:55:48
16 107 Gelencsér Ferenc 8 0:56:58
18 186 Kolb Tamás Blue Scorpions – Bendzsó Team 7 0:51:52
19 122 Juhász Attila 7 0:53:18
DNF 102 Erős Áron Superior Racing Team
DNF 121 Husveti Zsolt
 U9  lány
1 245 Nagy Míra 3 0:12:28
 U9  fiú
1 246 Páli Botond Seven-Hills MTB SC Kaposvár 5 0:12:22
2 242 Honti Ágoston Viktor Delta MTB Sopron 5 0:12:23
3 241 Greskovics Péter Újbuda Superior Mtb 5 0:12:24
4 260 Storcz-Nagy Vince superior MTB Team 5 0:12:25
5 243 Juhász Zsombor 4 0:12:26
6 244 Nagy Gergely Zoárd Seven Hills MTB SC 4 0:12:27
 U11  lány
1 259 Strocz-Nagy Réka Superior MTB Team 5 0:32:25
2 202 Babics Zita Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 4 0:27:48
 U11  fiú
1 206 Honti Tamás Attila Delta MTB Sopron 5 0:26:27
2 203 Berencsi Mátyás Speedway Team SE 5 0:29:54
3 204 Csendes Milán Road KSE 4 0:25:07
4 266 Szabó Lajos 4 0:25:09
5 205 Greskovics Balázs Újbuda Superior Mtb 4 0:27:43
6 209 Olcsvári Bulcsú Road Kse 4 0:34:20
 U13  lány
1 249 Stojanovska Dalija 5 0:32:39
2 265 Kárpáti Mira 4 0:26:02
 U13  fiú
1 264 Szilasi Dániel superior MTB Team 5 0:24:41
2 210 Bánfai Olivér Superior 5 0:24:58
3 216 Illés Bence Delta MTB Sopron 5 0:25:46
4 219 Miseta Levente Superior 5 0:26:06
5 218 Lovász Máté Delta MTB Sopron 5 0:26:19
6 217 Laczkó Olivér Superior 5 0:26:24
7 213 Bokán Simon Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 5 0:28:53
8 220 Pelikan Bendegúz Crosskovácsi SKE 5 0:30:33
9 215 Gonda Tamás nincs 5 0:30:46
10 212 Bokán Samu Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 4 0:24:45
11 247 Fazekas Levente 4 0:24:46
12 214 Csaba-Laász László Újbuda Mountain Bike és Szabadidő SE 4 0:27:48
13 211 Behringer Richard 4 0:32:42
 U15  lány
1 226 Lambert Luca Superior Racing Team 7 0:43:13
 U15  fiú
1 224 Berencsi Benedek Superior MTB Team 8 0:39:16
2 227 Olcsvari Botond ROAD Kse 8 0:42:33
3 250 Erős Dávid Superior Racing Team 7 0:40:04
4 256 Péter Barna Superior Racing Team 7 0:41:13
5 230 Takács Barna Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 7 0:41:27
6 229 Szekeres Balázs Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 7 0:43:33
7 228 Simon Tamás Superior – Hóbarátok 6 0:41:42
8 225 Deák Zsombor 6 0:41:57
9 223 Behringer Christopher 5 0:43:52
 U17  fiú
1 254 Takács Zsombor Superior Racing team 8 0:37:56
2 252 Erős Áron Superior Racing Team 8 0:38:26
3 236 Zsembery Boldizsár Superior Racing Team 8 0:38:50
4 232 Bacsi Csongor Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 7 0:39:28
5 235 Vida Ákos PainCare Technologies 7 0:43:13
6 233 Czitkovics Kristóf Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 7 0:43:25
7 234 Kolovratnik Borisz 6 0:38:30
DNF 253 Ivan Borisz Superior Racing team
 U19  férfi
1 258 Tatár Márton Superior Mtb Team 10 0:51:45
2 238 Kerényi Alfréd Crosskovacsi SE 10 0:55:57
3 240 Tamási Bulcsú Tonuzóba Delta MTB Sopron 9 0:55:39
4 237 Dreysier Kevin Faláb System Team 8 0:52:35
5 239 Marton Zsombor 8 0:58:46
 Felnőtt  férfi
1 112 Gérnyi Balázs Superior Racing Team 10 0:51:43
2 116 Szollár Zsolt Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 10 0:53:04
3 113 Rittgasszer Tamás 10 0:55:18
4 117 Szvercsek Márk ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE. 9 0:53:46
5 111 Gál Tamás 9 0:54:19
6 114 Sátori Bence 9 0:55:19
7 110 Fetter Albert 9 0:55:34
8 118 Vicze Gergő Merkapt Maraton Team SE 9 0:59:25
9 263 Findeisz Dávid 8 0:56:41
10 115 Spett Viktor 8 1:00:31
 M1  férfi
1 127 Da Silva Renato 10 0:53:04
2 133 Monoki Lukács 9 0:52:00
3 125 Bartha Gábor HOTE Sportegyesület 9 0:52:31
4 141 Takács Máté Superior Team 9 0:53:16
5 262 Pallag Tamás 9 0:55:41
6 124 Bánrévi Zsolt 9 0:55:51
7 128 Doszev Gábor Bringabanda SC 9 0:56:13
8 140 Szűcs-Kulcsár János 9 0:57:06
9 134 Németh Viktor 9 0:57:42
10 126 Beke Tamás 9 0:57:51
11 143 Varga Tamás 8 0:53:16
12 248 Balog Tibor 8 0:55:40
13 138 Szilágyi András 8 0:57:14
14 132 Kelemen Krisztián MASH Racing Team 8 0:59:46
15 131 Hegedűs Zsolt 7 0:51:45
16 275 Ladányi Endre Vilmos 5 0:59:09
17 163 jozsef ostrom laszlo 4 0:47:13
DNF 130 Gonda Adam
DNF 137 Szabó Dávid
DNF 135 Neruda Nándor Merida Maraton Team-CST
 M2  férfi
1 251 Búr Zsolt Vialand Racing Team 8 0:39:02
2 154 Dombauer Péter ÚJBUDA Superior Mountain Bike 8 0:41:51
3 150 Nagy Benedek Merida Maraton Team-CST 8 0:42:24
4 169 Kovács Attila Bikezone Gödöllő 8 0:43:36
5 171 Mészáros Norbert 8 0:43:42
6 183 Vámos László 8 0:44:27
7 180 Tóth Attila Zoltán KTM Team Hungary 8 0:44:51
8 159 Filó András 7 0:39:02
9 156 dr. Nagy Gergely Seven Hills MTB SC 7 0:39:34
10 184 Vida Kálmán PainCare Technologies 7 0:39:35
11 157 Dreysier Zoltán Faláb System Team 7 0:40:19
12 168 Kornél Becsei Seven Hills MTB Sc 7 0:40:51
13 145 Budai Zsolt János Drunk Bike Crew 7 0:40:13
14 162 Hentsey Péter 7 0:40:59
15 173 Ódor Attila 7 0:43:07
16 165 Kimmel Márton 7 0:43:34
17 182 Tóth Tamás Mátra Biker sc 7 0:44:04
18 178 Szentgyorgyi Krisztian Zengo sc 7 0:44:18
19 174 Olcsvári Szilárd Road Kse 7 0:44:31
20 151 Rákosfalvi Csaba 7 0:45:17
21 167 Klincsek Géza Örs 7 0:45:47
22 161 Hamar László Cerberos Pittbull Mentő Alapítvány 7 0:45:57
23 177 Rammer Gábor 7 0:46:26
24 153 Czeczó Tamás KTM teszt team 6 0:40:33
25 269 Gabriel Milan 6 0:41:32
26 267 Vitkai Zoltán 6 0:42:25
27 176 Pribula Adrián MASH Racing Team 6 0:42:34
28 164 Kalocsai András 5 0:49:05
DNF 172 Németh Mihály
 M3  férfi
1 195 Ódor János KIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros Sportegyesület 8 0:43:00
2 193 Káplár Ferenc Seven Hills MTB SC 7 0:40:36
3 194 Keczkó Zoltán Merkapt 7 0:40:56
4 268 Gyevát Ferenc 7 0:41:00
5 257 Gelencsér Ferenc 7 0:42:34
6 191 Deák Ferenc 7 0:43:17
7 200 Vörösvári Zsolt 7 0:44:31
8 199 Sátori Szabolcs 7 0:46:26
9 196 Pass Ferenc 6 0:42:33
10 189 Bleján János 6 0:46:58
 M4  férfi
1 201 Kármán József 7 0:44:05
2 106 Déri Miklós Kanizsa 14 Kerékpáros Egyesület 6 0:43:43
 Master  nő
1 197 Pénzes Erzsébet MAKETUSZ 7 0:42:12
2 175 Papp Katalin 6 0:39:35
3 129 Endlein Viktória Vialand Racing Team 6 0:45:22
4 181 Tóth Csilla 5 0:40:25
5 144 Zawada Szabina Bike club piko-Komárno 5 0:43:27
'Fel a tetejéhez' gomb