2022vas01májEgész napTrail Art Pumptrack - PilisvörösvárPilisvörösvár - Pumptrack pályaSzakágMTB

Időpont

2022. május 1. Egész nap

Helyszín

Pilisvörösvár - Pumptrack pálya

2085 Pilisvörösvár, Szabadság u.

Rajtlisták, eredmények

Pos Név Csapatnév Mért idő
U7
1. Budaházy Márton Szabolcs Superior Racing Team 23,269
2. Tóth Márk Tibor Újbuda Superior Mtb Se 25,975
3. Storcz-Nagy Luca Superior Racing Team 27,480
4. Sebestyén Lukács FRO Kids 31,866
5. Szalay Benedek FRO Kids 33,671
6. Németh Huba 34,155
7. Jakó Domonkos Fro Racing 34,162
8. Komáromi Vincent
9. Mudra Abigél Zabolátlanok
10. Hódi Filip
U9
1. Tirla Márk Ake BMX Hódmezővásárhely 22,543
2. Cser Ferenc ÚJBUDA Superior Mountain Bike Sportegyesület 23,153
3. Greskovics Péter Újbuda Superior Racing Team 23,360
4. Storcz-Nagy Vince Superior Racing Team 24,542
5. Jakó Bendegúz Fro Racing 30,038
6. Sebestyén Olívia FRO Kids 30,769
U11
1. Szűcs Zalán AKE BMX Racing Hódmezővásárhely 19,585
2. Storcz-Nagy Réka Superior Racing Team 21,241
3. Lánczi Emília 30,643
4. Polinszky Teréz Woom 33,441
U13
1. Mészáros Maxim SopronBmx 18,329
2. Bujdosó Kende Superior Racing Team 18,704
3. Cser Antónia ÚJBUDA Superior Mountain Bike Sportegyesület 19,827
4. Szüki Dominik Ake bmx racing 22,902
5. Polinszky Mór woom 28,639
6. Lovász Lázár
7. Márton Ádám Downhill
U15
1. Szűcs Csanád AKE BMX Racing Hódmezővásárhely 18,391
2. Szalay Boldizsár FRO Kids 18,682
3. Németh Erik 19,451
4. Strbik Milán Mili 23,039
5. Horváth Medox Pénx 23,461
U17
1. Borbély Ferenc Benedek Veszprémi Spartacus SE 17,385
2. Tóth-Almási Piroska Hidegkút 19,584
U19
1. Szűcs Máté AKE BMX Racing Hódmezővásárhely
Elite
1. Németh Ádám Feka team 16,436
2. Kiss Gyula PénX 16,891
3. Császár Viktor masszívkrú 16,987
4. Soltész Olivér Feka team 17,285
5. Galavits Tamàs Crossingwaves 17,383
6. Hódi András 17,604
7. Jakó András Fro Racing 17,626
8. Séra László 17,653
9. Kling Bence 17,719
10. Nádai Péter Masszív krú 17,819
11. Vígh-Kiss Gábor 17,998
12. Grébel Szabolcs FRO Racing 18,220
13. Szabó Márton Yeti Racing 18,362
14. Szlávik Ákos 18,487
15. Orosz Máté 19,058
16. Farkas Gergő APEX Sports Team 19,975
17. Juhász Antal Bence Trailstarz 23,790
18. Mudra László Zabolátlanok
Gördeszka
1. Marina Tamás 24,720
2. Tarnai József 25,539
Roller
1. Strbik Dominik Doma 21,974
2. Tari Lukács life is scooter 25,962
3. Klimczák Bence Egyèni 26,240
4. Costin Dániel Fortnite 27,419
Master (40+)
1. Mészáros Krisztián SopronBmx 16,848
2. Éles Gergely Yeti Racing 17,977
3. Ősz Tibor SR20 DT 18,281
4. Bujdosó Kornél 21,937
5. Őszné Torma Krisztina SR20 DT 23,052
6. Pénzes Erzsébet Maketusz 25,319
7. Cser Henrietta ÚJBUDA Superior Mountain Bike Sportegyesület 27,537
8. Szűcs Péter AKE BMX Racing Hódmezővásárhely
'Fel a tetejéhez' gomb