2022vas15májEgész napOrfűi Kritérium#Délenmindenjobb - TOUR DE PÉCSOrfű - AquaparkSzakágOrszágútSorozatAKESZ Amatőr Bajnokság

Időpont

2022. május 15.

Helyszín

Orfű - Aquapark

7677 Orfű, Dollár út 1.

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Kör Idő
 WU15
1 49 Szép Anna Hírős Endurace SC 4 0:46:31
2 48 Pákolicz Gréta 4 0:48:43
 U13
1 356 Marcell Mármarosi 4 0:50:37
2 357 Manuel Mármarosi 3 0:40:08
3 355 Horváth Magor 3 0:40:08
4 354 Bakos Márk 3 0:40:10
 U15
1 363 Péter-Lichtenberger Ábris 4 0:37:33
2 365 Simon Tulok-Darida 4 0:39:15
3 361 Kósa-Fehér Kende 4 0:42:56
4 362 Tóth Kevin 4 0:42:57
5 364 Bakos Kristóf 4 0:46:30
 U17
1 375 Balogh Zsombor 8 1:16:09
2 377 Hancz Tamás Seniorkerékpáros Szabadidő Se 8 1:16:10
3 379 Bakos Márk Hírős Endurace SC 8 1:16:11
4 380 Reinold Ákos Greenriders 8 1:17:18
5 373 Kiss Zsombor 8 1:17:33
6 371 Álmos Bence 8 1:19:54
7 378 Rein-Keresztes Zente Viadukt Se Cycling Team 8 1:23:40
8 374 Horváth Bence 8 1:25:41
9 372 Bakonyi Norman 8 1:26:51
10 376 Till József 7 1:26:51
 Senior2
1 577 Bauer Attila 4 0:37:40
2 575 Brozovácz László 4 0:39:07
3 585 Dr Forgó Gyula 4 0:39:10
4 584 Pápay Géza Fettbike Se 4 0:43:02
5 581 Adorján András 4 0:43:02
6 583 Leányvári József Brigéció 4 0:46:31
7 579 Vass László 4 0:47:36
8 582 Krauth Péter 4 0:47:56
9 576 Benkö István 4 0:48:03
10 580 Horváth Imre 4 0:50:33
DNF 573 Kardos Tibor 1 0:12:01
 Senior3
1 592 Nagy Attila 4 0:39:11
2 591 Steierlein Péter 4 0:46:29
 WSenior
1 44 Budai Katalin 6 1:06:16
2 43 Bányai Anikó 6 1:06:22
3 46 Hekbent Zur Stuber`s -Bike Team 6 1:10:18
4 45 Wiesz Csilla Eleonora 4 1:26:52
 WU19
1 59 Németh Bettina Tímea 9 1:34:25
2 58 DÉRI GRÉTA 8 1:31:06
 WMaster
1 597 Benczés Krisztina 9 1:34:27
2 596 Acsádi Viktória 9 1:46:23
 U19
1 274 Mórocz Barnabás 13 1:50:55
2 265 Straubinger Balázs 13 1:50:57
3 273 Anda Attila 13 1:50:58
4 271 Győri Richárd 13 1:51:02
5 272 Bánki András 13 1:51:07
6 267 Balog László 13 1:51:23
7 275 Szöllőssy Ádám 13 2:00:33
8 268 Takács Péter 12 1:42:15
9 270 Molnár Levente 11 1:54:42
DNF 266 Szántó Péter 2 0:16:15
 Senior1
1 544 Bakos András 9 1:15:08
2 551 Deréki Barna 9 1:15:09
3 552 Sebestyén László 9 1:15:10
4 559 Vaskó József Viadukt Se Cycling Team 9 1:15:11
5 555 Dr.Balsai Tamás 9 1:15:14
6 549 Schmauser József 9 1:15:14
7 545 Nagy Tibor 9 1:15:15
8 557 Babos Tibor 9 1:15:16
9 561 Éger Zoltán Fit-Biys 9 1:15:17
10 562 Egyedi Zoltán Tamási BringaSport Egyesület 9 1:17:43
11 550 Lepold Zoltán 9 1:23:37
12 556 Telek István 9 1:32:46
13 558 Kmetykó Gábor 9 1:32:47
14 554 Tarnai Gábor 9 1:52:31
15 553 Kis-Deli Attila 8 1:31:53
16 560 Kancsár József SzKSC 8 1:32:54
 WElite
1 282 Jordan Dorka 13 1:51:00
2 279 Hangya Adrienn 11 1:42:17
3 284 Szekeres Dorina 11 1:58:45
4 281 Mező Panna 9 2:04:48
DSQ 280 Molnár Sára 13 DSQ
 Master
1 668 Csomor Zoltán 13 1:50:55
2 675 Steig Gábor 13 1:50:55
3 670 Arany Gábor 13 1:50:56
4 678 Tóth L. Krisztián 13 1:51:03
5 687 Kőmíves Károly Zsolt Kanizsa 13 1:51:06
6 666 Kapornai József 13 1:51:15
7 672 Skoff Gábor 13 1:51:28
8 688 Vörös Ferenc Pécs 13 1:51:34
9 671 Nyikus Norbert 13 1:52:13
10 686 Farkas Lajos Zsolt Roprint Racing Team 13 1:52:43
11 681 Zádori Sándor 13 1:52:48
12 673 Varga István 13 1:52:49
13 662 Antal Attila 13 1:54:52
14 676 Bánk Földesi 13 2:00:06
15 679 Molnár Gábor 13 2:15:22
16 669 Salamon László 12 1:42:17
17 674 Szalai Gábor 12 1:42:17
18 683 Klemen Csaba 12 2:00:10
19 680 Kárpáti Árpád Zoltán 11 2:46:02
DNF 677 Sághy Zoltán 10 1:42:56
DND 682 Lukács Kálmán 6 0:51:37
DNF 663 Bodor Csaba 5 0:48:58
DNF 667 Hederics Zoltán 4 0:39:05
DNF 664 Dr. Haller Ákos 3 0:24:33
 Elite1
1 169 Balogh András ZENGŐ CYCLING TEAM 18 2:34:28
2 167 Grasl Patrick Team Arbö headstart 18 2:37:54
3 182 Tomka János Lotus Team 18 2:37:54
4 180 Pápai Ádám MKB Bank Cycling Team 18 2:37:54
5 152 Árvai Kristóf Lotus Team 18 2:37:55
6 170 Sasvári Dániel ZENGŐ CYCLING TEAM 18 2:37:56
7 155 Schumann Máté Lotus Team 18 2:37:56
8 158 Balassa Péter Lotus Team 18 2:37:57
9 183 Vaskó Levente Korda Racing 18 2:37:57
10 185 Apró Csaba Acél-Vakond Cycling Team 18 2:37:57
11 168 Purgaj Lorenz Team Arbö headstart 18 2:37:57
12 181 Sidló Dániel MKB Bank Cycling Team 18 2:37:58
13 164 Püspöki Dániel ZENGŐ CYCLING TEAM 18 2:37:59
14 179 Gérnyi Balázs Superior Racing Team 18 2:38:00
15 153 Koloszar Péter BTS SE 18 2:38:00
16 176 Fábián Csongor MKB Bank Cycling Team 18 2:38:01
17 173 Túri Dániel Csaba Green Riders 18 2:38:05
18 162 Héregi Péter Brigetio KSE 18 2:38:09
19 151 Székely Benedek Fillari Team Budaörs 18 2:38:09
20 172 Hlavathy Benedek Green Riders 18 2:38:13
21 163 dr.Madarász Ádám Brigetio KSE 18 2:38:21
22 165 Horváth Máté ZENGŐ CYCLING TEAM 18 2:38:23
23 171 Horváth Tamás ZENGŐ CYCLING TEAM 18 2:38:30
24 177 Fejes Gábor MKB Bank Cycling Team 18 2:38:37
25 159 Zeley Csaba Roprint Racing Team 18 2:40:49
26 178 Forró Lajos MKB Bank Cycling Team 18 2:46:12
27 166 Vida Attila 18 2:53:45
28 184 Bagarus Bence 17 2:36:33
29 156 Barta Balázs Lotus Team 17 2:48:40
30 157 Marsay Balázs Lotus Team 14 2:45:48
DNF 161 Szarka Dávid Fillari Team Budaörs 14 1:59:59
DNF 175 Szarvas Balázs MRCC 14 2:03:21
DNF 160 Hugauf Marcell Fillari Team Budaörs 12 1:42:12
DNF 154 Király István Lotus Team 12 1:42:15
 Elite2
1 460 Lang Philipp 18 2:34:32
2 475 Tajthy Ferenc Acél- Cycling Team 18 2:37:57
3 474 Blazsó Márton 18 2:37:58
4 461 Rossi Rene 18 2:38:00
5 473 Dobi Dániel 18 2:38:05
6 470 Jely Gyula 18 2:38:08
7 469 Vörös Gergely 18 2:38:30
8 466 Popovics Gergely 18 2:38:33
9 459 Hopfgartner Paul 18 2:38:33
10 462 Stockmeyer Fabian 18 2:38:36
11 467 Topán Máté 18 2:43:57
12 455 Faragó Tamás 16 2:41:22
13 471 Dani Botond 15 2:45:03
14 463 Dr. Rózsa Péter 15 2:48:23
DNF 457 Takács Ádám 14 2:14:19
DNF 465 Bozsik Bence 13 1:51:18
DNF 472 Gali Tibor 10 1:24:15
DNF 464 Somogyi Norbert 7 0:58:05
DNF 456 Asztalos Zsolt 6 0:58:04
'Fel a tetejéhez' gomb