2022szo04júnEgész napvas05Tour de MátraGyöngyös - Károly Róbert SportcentrumSzakágOrszágútKategóriaMKSZ Akkreditált

Időpont

2022. június 4. - 2022. június 5.

Helyszín

Gyöngyös - Károly Róbert Sportcentrum

3200 Gyöngyös, Bene út 69.

Rajtlisták, eredmények

RÖVID TÁV

Category Rank BIB Name Team Time Gap
Felnőtt nő 1 725 Őry Kinga Kontent DKSI 00:54:25
Felnőtt nő 2 191 Szlovencsák Panka Mátra Biker SC 01:15:19 00:20:54
Master 1 női 1 275 Anamaria Andor 00:50:29
Master 1 női 2 263 Szalay-Kiss Mónika Bike Zone Gödöllő 00:55:19 00:04:50
Master 1 női 3 132 Kruppa Evelin Mátra Biker SC 01:01:56 00:11:27
Master 1 női 4 238 Diószegi Renáta Szerpentin KE 01:04:55 00:14:26
Master 1 női 5 133 Szabó Alexandra 01:11:15 00:20:46
Master 1 női 6 310 Bárdi Tímea 01:15:33 00:25:04
Master 2 női 1 239 Benczés Krisztina Szerpentin KE 00:59:00
Master 2 női 2 299 Fülöpné Krisztián Szilvia 01:03:07 00:04:07
Master 2 női 3 306 Dervaricsné Nemes Gyöngyvér 01:12:50 00:13:50
Master 2 női 4 209 Fodor Judit Tünde 01:13:13 00:14:13
Master 2 női 5 55 Pércsi Konstantina 02:06:50 01:07:50
Master 3 női 1 208 Ducza Valéria TREK SE 01:00:27
Master 3 női 2 22 Kovács Nóra 01:11:24 00:10:57
Master 3 női 3 74 Németh Andrea 01:14:51 00:14:24
Master 3 női 4 249 Börcsök Györgyi 01:16:41 00:16:14
Master 3 női 5 15 Csabai Zsuzsanna 01:35:39 00:35:12
U15 férfi 1 157 Péter-Lichtenberger Ábris K3SE 00:41:57
U15 férfi 2 254 Simon Márk Cube-Csömör 00:47:42 00:05:45
U15 férfi 3 126 Tomka Ézer Sárréti SE 00:48:44 00:06:47
U15 férfi 4 129 Kálmánchey Bulcsú MRCC 00:50:42 00:08:45
U15 férfi 5 205 Végső Bence Cube-Csömör 00:57:13 00:15:16
U15 férfi 6 282 Péter Mihály 01:20:33 00:38:36
U17 férfi 1 202 Balogh Zsombor Zengő SE 00:42:28
U17 férfi 2 216 Kardos Csongor Cube-Csömör 00:47:43 00:05:15
U17 férfi 3 159 Horváth Mihály Buruczki Training System 00:47:50 00:05:22
U17 férfi 4 289 Denis Dumin Mátra Biker SC 01:00:36 00:18:08
U19 férfi 1 236 Valent Márk Cube-Csömör 00:38:53
U19 férfi 2 127 Tomka István Sárréti SE 00:41:42 00:02:49
U19 férfi 3 66 Szondi Dávid 00:48:38 00:09:45
Felnőtt férfi 1 300 Sashalmi Richárd Bringabanda SC 00:40:02
Felnőtt férfi 2 47 Kopácsi Attila Superior Racing Team 00:40:06 00:00:04
Felnőtt férfi 3 54 Osterling Ádám MASH Racing Team 00:40:45 00:00:43
Felnőtt férfi 4 255 Sasvári Dániel Zengő Cycling Team 00:41:16 00:01:14
Felnőtt férfi 5 330 Szarka Dávid Fillari Team Budaörs 00:41:55 00:01:53
Felnőtt férfi 6 171 Juhász Zsombor Zengő SE 00:42:30 00:02:28
Felnőtt férfi 7 199 Csaplár Viktor 00:44:04 00:04:02
Felnőtt férfi 8 168 Szircsák Dániel Bringabanda SC 00:47:22 00:07:20
Felnőtt férfi 9 179 Nagy Soma Miránk-Domkk 00:54:20 00:14:18
Felnőtt férfi 10 65 Gál Péter 00:58:01 00:17:59
Felnőtt férfi 11 222 Kirov Albert Dániel 01:02:15 00:22:13
Felnőtt férfi 12 45 Szilágyi Áron 01:02:40 00:22:38
Felnőtt férfi 13 328 Velkei Tamás 01:07:17 00:27:15
Felnőtt férfi 14 225 Baranyai Balázs Sharknado 01:30:30 00:50:28
Master 1 férfi 1 309 Záray László Merida Maraton Team CST 00:39:40
Master 1 férfi 2 268 Tajthy Ferenc Acél-Vakond Kerékpáros Sportegyesület 00:40:25 00:00:45
Master 1 férfi 3 147 Zsíros Róbert DKSI 00:42:18 00:02:38
Master 1 férfi 4 286 Miranda Felipe MRCC 00:42:28 00:02:48
Master 1 férfi 5 247 Barkóczi Sándor PeanutButterLovers 00:45:44 00:06:04
Master 1 férfi 6 85 Tóth Levente Sándor DKSI 00:46:28 00:06:48
Master 1 férfi 7 265 Baranyai Ákos 00:47:00 00:07:20
Master 1 férfi 8 70 Tukora B. Csaba Mátra Biker SC 00:47:31 00:07:51
Master 1 férfi 9 97 Dékány Géza GsportZóna Szeged 00:48:39 00:08:59
Master 1 férfi 10 63 Szántó Ruben 00:50:35 00:10:55
Master 1 férfi 11 5322 Pleizer György 00:51:09 00:11:29
Master 1 férfi 12 302 Berta Rajmund HUNting Dogs Cycling Team-Pétervására 00:51:55 00:12:15
Master 1 férfi 13 106 Deák Róbert Mátra Biker SC 00:52:05 00:12:25
Master 1 férfi 14 20 Mészáros Gergely Mátra Biker SC 00:52:16 00:12:36
Master 1 férfi 15 36 Pál Richárd 01:06:32 00:26:52
Master 1 férfi 16 84 Hurda László Zsolt 01:07:52 00:28:12
Master 1 férfi 17 134 Kiss Balázs 01:11:16 00:31:36
Master 2 férfi 1 160 Makács Gábor Szerpentin KE 00:40:11
Master 2 férfi 2 329 Böjte Csongor Buruczki Training System 00:42:44 00:02:33
Master 2 férfi 3 207 Molnár Balázs Fordulat Kerékpár Klub 00:42:52 00:02:41
Master 2 férfi 4 170 dr. Kovács Kristóf Kőbánya Cycling Team 00:44:28 00:04:17
Master 2 férfi 5 114 Varga Balázs 00:45:20 00:05:09
Master 2 férfi 6 325 Szalay Péter Bike Zone Gödöllő 00:46:02 00:05:51
Master 2 férfi 7 190 Dervarics Tamás 00:46:03 00:05:52
Master 2 férfi 8 210 Szegedi Gábor Team Heavy Pedal 00:46:26 00:06:15
Master 2 férfi 9 178 Nagy Zoltán Miránk-Domkk 00:46:27 00:06:16
Master 2 férfi 10 301 Soltész Csaba 00:51:56 00:11:45
Master 2 férfi 11 293 Tamás Zsolt 00:52:00 00:11:49
Master 2 férfi 12 141 Dóró Károly 00:52:47 00:12:36
Master 2 férfi 13 183 Balogh Szabolcs Mátra Biker SC 00:56:41 00:16:30
Master 2 férfi 14 153 Albrecht Krisztián 00:57:06 00:16:55
Master 2 férfi 15 229 Martos György Örökké nem eshetsz.. 00:58:09 00:17:58
Master 2 férfi 16 94 Tatár László Maxtend 01:03:01 00:22:50
Master 2 férfi 17 10 Németh Attila 01:03:52 00:23:41
Master 2 férfi 18 211 Tóth András Merida Maraton Team – CST 01:04:51 00:24:40
Master 2 férfi 19 2 Gubacsi Gyula 01:07:20 00:27:09
Master 2 férfi 20 57 Bellovics Krisztián BELL-VILL 01:08:15 00:28:04
Master 2 férfi 21 258 Angyal Zsolt 01:14:42 00:34:31
Master 2 férfi 22 50 Bagi Krisztián 01:15:41 00:35:30
Master 2 férfi 23 62 Kecskés Tamás 01:20:30 00:40:19
Master 3 férfi 1 201 Kiss Norbert Mátra Biker SC 00:43:05
Master 3 férfi 2 46 Szilágyi Szabolcs MASH Racing Team 00:44:56 00:01:51
Master 3 férfi 3 142 Borbély György 00:45:55 00:02:50
Master 3 férfi 4 161 Babos Tibor Szerpentin KE 00:46:25 00:03:20
Master 3 férfi 5 232 Frics Gyula SHKE 00:49:00 00:05:55
Master 3 férfi 6 140 Pop Dacian Oradea Road Riders 00:49:05 00:06:00
Master 3 férfi 7 128 Kálmánchey Attila 00:50:38 00:07:33
Master 3 férfi 8 164 Szabó Gyula Mátra Biker SC 00:50:54 00:07:49
Master 3 férfi 9 25 Holéczy Tibor 00:50:56 00:07:51
Master 3 férfi 10 214 Rónaszéki István Merida Maraton Team – CST 00:51:13 00:08:08
Master 3 férfi 11 230 Kovács Lajos Buruczki Training System 00:52:07 00:09:02
Master 3 férfi 12 148 Boross Károly Emil DKSI 00:52:41 00:09:36
Master 3 férfi 13 338 Dr. György Zsolt Mátra Biker SC 00:52:45 00:09:40
Master 3 férfi 14 104 Kmetykó Gábor GSportZóna 00:52:59 00:09:54
Master 3 férfi 15 9 Csépe György 00:56:06 00:13:01
Master 3 férfi 16 43 Fehér Attila 01:01:43 00:18:38
Master 3 férfi 17 26 Dr. Rudolf József 01:04:14 00:21:09
Master 3 férfi 18 113 Kálvin Andor 01:05:06 00:22:01
Master 3 férfi 19 319 Dr. Kecskés Vilmos Mátra Biker SC 01:17:43 00:34:38
Master 4 férfi 1 220 Dr. Forgó Gyula 00:55:26
Master 4 férfi 2 118 Gál Nándor 01:00:25 00:04:59
Master 4 férfi 3 125 dr. Tomka János Attila Sárréti SE 01:00:55 00:05:29
Master 4 férfi 4 119 Dr Nyitray László Polythlon ETK 01:01:27 00:06:01
Master 4 férfi 5 184 Vaszilovka Sándor Mátra Biker SC 01:04:57 00:09:31
Master 4 férfi 6 337 Borsos Ferenc Úszászi VSE 01:14:55 00:19:29

HOSSZÚ TÁV

Category Rank BIB Name Team Time Gap
U15 női 1 283 Szép Anna Hírös Endurance Sport Club 04:04:17
U19 női 1 200 Déri Gréta Anna Zengő SE 03:46:24
Master 1 női 1 132 Kruppa Evelin Mátra Biker SC 03:22:27
Master 1 női 2 38 Csada Ágnes Ferencvárosi TC 04:09:13 00:46:46
Master 2 női 1 239 Benczés Krisztina Szerpentin KE 03:13:59
Master 2 női 2 299 Fülöpné Krisztián Szilvia 03:40:34 00:26:35
Master 2 női 3 14 Molcsan Eleonora TuttoBici Bottecchia SE 03:57:02 00:43:03
Master 2 női 4 209 Fodor Judit Tünde 04:17:04 01:03:05
Master 3 női 1 249 Börcsök Györgyi 04:18:24
Master 3 női 2 22 Kovács Nóra 04:40:29 00:22:05
U15 férfi 1 157 Péter-Lichtenberger Ábris K3SE 02:36:26
U15 férfi 2 254 Simon Márk Cube-Csömör 02:54:51 00:18:25
U17 férfi 1 202 Balogh Zsombor Zengő SE 02:28:53
U17 férfi 2 285 Erdős Dániel Viadukt SE Cycling Team 02:40:59 00:12:06
U17 férfi 3 257 Reinodli Ákos Green Riders 02:42:15 00:13:22
U17 férfi 4 259 Rein-Keresztes Zente Viadukt SE 02:55:17 00:26:24
U17 férfi 5 216 Kardos Csongor Cube-Csömör 03:00:39 00:31:46
U19 férfi 1 236 Valent Márk Cube-Csömör 02:20:42
U19 férfi 2 181 Kovács Bercel Buruczki Training System 02:24:13 00:03:31
U19 férfi 3 237 Tóth Márkó Cube-Csömör 02:25:42 00:05:00
U19 férfi 4 203 Mindszenti Ákos Cube-Csömör 02:30:20 00:09:38
U19 férfi 5 287 Bánki András Green Riders 02:31:23 00:10:41
U19 férfi 6 127 Tomka István Sárréti SE 02:34:04 00:13:22
U19 férfi 7 173 Szarka Regő HOTE CYCLING TEAM 02:35:39 00:14:57
U19 férfi 8 267 Bernhardt Dávid 02:44:16 00:23:34
U19 férfi 9 123 Szúnyogh Márk 03:39:04 01:18:22
U19 férfi 10 138 Dukát Levente 04:01:38 01:40:56
U19 férfi 11 296 Czinkóczki Gergő NYKSE 04:07:04 01:46:22
U19 férfi 12 92 Perecsényi Ákos 04:23:22 02:02:40
Felnőtt férfi 1 197 Kuba Ronald Brigetio KSE 02:21:03
Felnőtt férfi 2 295 Gönczy Gergő Epronex – Hungary Cycling Team 02:23:36 00:02:33
Felnőtt férfi 3 47 Kopácsi Attila Superior Racing Team 02:24:13 00:03:10
Felnőtt férfi 4 255 Sasvári Dániel Zengő Cycling Team 02:24:44 00:03:41
Felnőtt férfi 5 252 Horváth Máté Zengő Cycling Team 02:25:21 00:04:18
Felnőtt férfi 6 251 Balogh András Zengő Cycling Team 02:28:49 00:07:46
Felnőtt férfi 7 243 Urbán Jakab Kőbánya Cycling Team 02:32:57 00:11:54
Felnőtt férfi 8 300 Sashalmi Richárd Bringabanda SC 02:33:28 00:12:25
Felnőtt férfi 9 335 Bodó János 02:34:44 00:13:41
Felnőtt férfi 10 266 Koloszár Péter Buruczki Training System 02:39:54 00:18:51
Felnőtt férfi 11 193 Lisoczki Máté 02:40:27 00:19:24
Felnőtt férfi 12 171 Juhász Zsombor Zengő SE 02:40:48 00:19:45
Felnőtt férfi 13 231 Hlavathy Benedek Green Riders 02:40:50 00:19:47
Felnőtt férfi 14 298 Drijver Bertold Epronex – Hungary Cycling Team 02:43:19 00:22:16
Felnőtt férfi 15 228 Zeley Csaba Roprint Racing Team 02:44:23 00:23:20
Felnőtt férfi 16 199 Csaplár Viktor 02:46:47 00:25:44
Felnőtt férfi 17 168 Szircsák Dániel Bringabanda SC 02:50:31 00:29:28
Felnőtt férfi 18 318 Márkus László SAXUM KSC 02:51:21 00:30:18
Felnőtt férfi 19 303 Kollár Dániel 02:52:12 00:31:09
Felnőtt férfi 20 37 Szombathy Dominik 02:52:38 00:31:35
Felnőtt férfi 21 284 Csík Róbert MRCC 02:53:01 00:31:58
Felnőtt férfi 22 135 Gréczi Gergő 02:53:10 00:32:07
Felnőtt férfi 23 312 Sugár András 02:55:19 00:34:16
Felnőtt férfi 24 261 Túri Dániel Green Riders 03:05:42 00:44:39
Felnőtt férfi 25 311 Simonyi Levente Viadukt SE 03:08:42 00:47:39
Felnőtt férfi 26 182 Böszörményi Bence Egyszusz VSE 03:18:39 00:57:36
Felnőtt férfi 27 48 Kovács Bálint 03:26:06 01:05:03
Felnőtt férfi 28 1 Majoros Attila 03:29:04 01:08:01
Felnőtt férfi 29 45 Szilágyi Áron 03:31:48 01:10:45
Felnőtt férfi 30 112 Kovács Máté 03:36:56 01:15:53
Felnőtt férfi 31 65 Gál Péter 03:43:47 01:22:44
Felnőtt férfi 32 222 Kirov Albert Dániel 03:44:20 01:23:17
Felnőtt férfi 33 76 Lozsek Martin 03:48:01 01:26:58
Felnőtt férfi 34 218 Herczeg Bálint 03:52:01 01:30:58
Felnőtt férfi 35 158 Adamik András 04:07:23 01:46:20
Felnőtt férfi DNS 244 Apró Csaba AcélVakond Cycling Team n.a.
Master 1 férfi 1 309 Záray László Merida Maraton Team CST 02:19:56
Master 1 férfi 2 268 Tajthy Ferenc Acél-Vakond Kerékpáros Sportegyesület 02:24:22 00:04:26
Master 1 férfi 3 147 Zsíros Róbert DKSI 02:34:23 00:14:27
Master 1 férfi 4 286 Miranda Felipe MRCC 02:34:41 00:14:45
Master 1 férfi 5 334 Bozsik Bence 02:34:49 00:14:53
Master 1 férfi 6 103 Berkes Gábor Seven Hills MTB SC-TREK Sportegyesület 02:35:02 00:15:06
Master 1 férfi 7 152 Taródy Dávid Tallcoach 02:35:43 00:15:47
Master 1 férfi 8 3 Dobi Dániel Imperátor-PTE-PEAC 02:37:01 00:17:05
Master 1 férfi 9 175 Lisz Daniel Fillari Team Budaörs 02:38:07 00:18:11
Master 1 férfi 10 121 Burdika Bogdan 02:45:46 00:25:50
Master 1 férfi 11 85 Tóth Levente Sándor DKSI 02:45:55 00:25:59
Master 1 férfi 12 297 Durucz Miklós Epronex – Hungary Cycling Team 02:46:03 00:26:07
Master 1 férfi 13 321 Gecse Dániel Fillari Team Budaörs 02:49:03 00:29:07
Master 1 férfi 14 277 Attila Dobai 02:50:18 00:30:22
Master 1 férfi 15 70 Tukora B. Csaba Mátra Biker SC 02:50:48 00:30:52
Master 1 férfi 16 185 Szabó Dániel 02:54:42 00:34:46
Master 1 férfi 17 250 Szvatkó Péter Vinibike KSE 02:55:01 00:35:05
Master 1 férfi 18 97 Dékány Géza GsportZóna Szeged 02:55:48 00:35:52
Master 1 férfi 19 262 Godó Ferenc Badacsony Cycling 03:00:49 00:40:53
Master 1 férfi 20 60 Szénássy Gergely 03:04:42 00:44:46
Master 1 férfi 21 20 Mészáros Gergely Mátra Biker SC 03:08:30 00:48:34
Master 1 férfi 22 241 Kemény Ádám VKE-Nelson Pepperl + Fuchs MTB Team 03:08:50 00:48:54
Master 1 férfi 23 187 Mateusiak Piotr Fillari Team Budaörs 03:12:44 00:52:48
Master 1 férfi 24 109 Karay Attila Roprint Racing Team 03:14:54 00:54:58
Master 1 férfi 25 106 Deák Róbert Mátra Biker SC 03:15:10 00:55:14
Master 1 férfi 26 58 Papp András 03:15:47 00:55:51
Master 1 férfi 27 154 Pusztai Máté Csaba Egyszusz VSE 03:19:41 00:59:45
Master 1 férfi 28 13 Farkas Ákos 03:20:19 01:00:23
Master 1 férfi 29 81 Rab Sándor Mátra Biker SC 03:25:12 01:05:16
Master 1 férfi 30 1903 Szabo Tamas 03:29:08 01:09:12
Master 1 férfi 31 122 Andorkó Zoltán 03:31:39 01:11:43
Master 1 férfi 32 188 Rácz Lajos Zoltán Három Mozgás VSE 03:34:40 01:14:44
Master 1 férfi 33 67 Orosz Ádám 03:35:22 01:15:26
Master 1 férfi 34 221 Molnar Daniel 03:40:45 01:20:49
Master 1 férfi 35 4 Dora Milan 03:42:38 01:22:42
Master 1 férfi 36 84 Hurda László Zsolt 03:51:10 01:31:14
Master 1 férfi 37 75 Vadon Attila 03:53:52 01:33:56
Master 1 férfi 38 77 Vodila Gergely 03:54:20 01:34:24
Master 1 férfi 39 98 Finta Márió 03:58:03 01:38:07
Master 1 férfi 40 40 Oláh Csaba Ferencvárosi TC 04:01:39 01:41:43
Master 1 férfi 41 36 Pál Richárd 04:16:24 01:56:28
Master 1 férfi 42 666 Csicsely Ádám 04:16:25 01:56:29
Master 2 férfi 1 116 Vinnai Gellért HOTE Sportegyesület 02:34:17
Master 2 férfi 2 111 Farkas Tibor Easy Rider 02:34:57 00:00:40
Master 2 férfi 3 170 dr. Kovács Kristóf Kőbánya Cycling Team 02:35:46 00:01:29
Master 2 férfi 4 150 Virág László Hote cycling 02:40:01 00:05:44
Master 2 férfi 5 149 Csímár András 02:42:44 00:08:27
Master 2 férfi 6 217 Gáspár Levente Hírös ESC 02:44:48 00:10:31
Master 2 férfi 7 190 Dervarics Tamás 02:45:04 00:10:47
Master 2 férfi 8 281 Fekete Barnabás Team3K 02:46:09 00:11:52
Master 2 férfi 9 269 Szapor Gergely Mau 02:46:11 00:11:54
Master 2 férfi 10 101 Nyikus Norbert Szingo SE 02:47:34 00:13:17
Master 2 férfi 11 151 Erdős László FETA Racing Team 02:51:42 00:17:25
Master 2 férfi 12 234 Dankó Szabolcs Karbona 02:51:52 00:17:35
Master 2 férfi 13 304 Dr. Haller Akos Fillari Team Budaörs 02:52:55 00:18:38
Master 2 férfi 14 212 Hajas Tibor Hírös ESC 02:54:52 00:20:35
Master 2 férfi 15 162 Finta Attila 02:56:11 00:21:54
Master 2 férfi 16 246 Szabó László 02:56:30 00:22:13
Master 2 férfi 17 242 Papp László ViniBike 02:57:53 00:23:36
Master 2 férfi 18 226 Józsa Ernő MERSE 02:58:09 00:23:52
Master 2 férfi 19 198 Norbert Spiššák OKR CYCLES 03:06:52 00:32:35
Master 2 férfi 20 7 Losonczi László 03:07:51 00:33:34
Master 2 férfi 21 155 Dr. Rácz Kálmán 03:11:39 00:37:22
Master 2 férfi 22 256 Mikó János 03:13:04 00:38:47
Master 2 férfi 23 240 Nagy Róbert 03:14:09 00:39:52
Master 2 férfi 24 72 Simonyi Máté Team3K 03:15:40 00:41:23
Master 2 férfi 25 41 Gábor Zsolt 03:19:12 00:44:55
Master 2 férfi 26 105 Bóta Gergely 03:20:10 00:45:53
Master 2 férfi 27 82 Magyar Péter 03:20:43 00:46:26
Master 2 férfi 28 166 Tassy Norbert 03:23:02 00:48:45
Master 2 férfi 29 115 Dékány Zsolt Ferenc Team Heavy Pedal 03:23:25 00:49:08
Master 2 férfi 30 183 Balogh Szabolcs Mátra Biker SC 03:24:58 00:50:41
Master 2 férfi 31 280 Százdi László 03:26:23 00:52:06
Master 2 férfi 32 96 Bogos István Diesel DR Szabadidő és Sportegyesület 03:33:56 00:59:39
Master 2 férfi 33 165 Hajdu István FORMAX Fitnesz és Egészségmegőrző Egyesület 03:36:07 01:01:50
Master 2 férfi 34 219 Gerhát János 03:36:47 01:02:30
Master 2 férfi 35 5073 Balogh László 03:37:58 01:03:41
Master 2 férfi 36 57 Bellovics Krisztián BELL-VILL 03:45:32 01:11:15
Master 2 férfi 37 273 Jerome Desert 03:51:03 01:16:46
Master 2 férfi 38 274 Mohamed Khalifa 03:52:46 01:18:29
Master 2 férfi 39 94 Tatár László Maxtend 03:59:42 01:25:25
Master 2 férfi 40 144 Farkas Tibor Szolnoki Honvéd SE Triatlon 04:00:35 01:26:18
Master 2 férfi 41 176 Sándor János 04:03:32 01:29:15
Master 2 férfi 42 78 Nagy Richárd Hírös ESC 04:08:52 01:34:35
Master 2 férfi 43 117 Végh Tamás 04:10:22 01:36:05
Master 2 férfi 44 23 Kiss Gábor 04:25:26 01:51:09
Master 2 férfi 45 42 Geiger László 04:49:21 02:15:04
Master 3 férfi 1 68 Nyemcsok Zoltán 02:43:12
Master 3 férfi 2 288 Rácz Szabolcs SAXUM KSC 02:44:05 00:00:53
Master 3 férfi 3 270 Vaskó József Viadukt SE 02:44:39 00:01:27
Master 3 férfi 4 142 Borbély György 02:45:23 00:02:11
Master 3 férfi 5 137 Heuschmiedt László Peloton Cycling Team 02:46:02 00:02:50
Master 3 férfi 6 201 Kiss Norbert Mátra Biker SC 02:46:06 00:02:54
Master 3 férfi 7 336 Kósa Csaba 02:52:29 00:09:17
Master 3 férfi 8 320 Szalánczy Csaba 02:53:45 00:10:33
Master 3 férfi 9 214 Rónaszéki István Merida Maraton Team – CST 02:55:19 00:12:07
Master 3 férfi 10 32 Vejtey Csaba 02:58:44 00:15:32
Master 3 férfi 11 230 Kovács Lajos Buruczki Training System 02:59:15 00:16:03
Master 3 férfi 12 232 Frics Gyula SHKE 03:01:54 00:18:42
Master 3 férfi 13 25 Holéczy Tibor 03:05:22 00:22:10
Master 3 férfi 14 292 Szücs Ferenc 03:05:58 00:22:46
Master 3 férfi 15 148 Boross Károly Emil DKSI 03:12:49 00:29:37
Master 3 férfi 16 104 Kmetykó Gábor GSportZóna 03:14:32 00:31:20
Master 3 férfi 17 189 dr. Pusztai Csaba Egyszusz VSE 03:16:26 00:33:14
Master 3 férfi 18 192 Lisoczki János 03:23:13 00:40:01
Master 3 férfi 19 245 Szabo Alexander CK Rimavska Sobota 03:26:00 00:42:48
Master 3 férfi 20 102 Muhari Csaba Alba Országúti Kerákpárosok 03:33:49 00:50:37
Master 3 férfi 21 131 Kálmán András 03:36:08 00:52:56
Master 3 férfi 22 26 Dr. Rudolf József 03:42:12 00:59:00
Master 3 férfi 23 113 Kálvin Andor 03:51:23 01:08:11
Master 3 férfi 24 186 Gyenes-Kovács Zoltán 04:06:02 01:22:50
Master 3 férfi 25 18 Pákozdi István BSF 04:07:56 01:24:44
Master 3 férfi 26 52 Lévai Zsolt 04:16:23 01:33:11
Master 3 férfi 27 130 Fröhlich Tamás Szfv. Sporttársak 04:20:21 01:37:09
Master 3 férfi 28 305 Nagy György 04:30:14 01:47:02
Master 3 férfi DNF 264 Specziár Viktor Kőbánya Cycling Team n.a.
Master 4 férfi 1 34 Bauer Attila Anonym SE 03:01:12
Master 4 férfi 2 220 Dr. Forgó Gyula 03:12:23 00:11:11
Master 4 férfi 3 125 dr. Tomka János Attila Sárréti SE 03:29:22 00:28:10

ÖSSZETETT

Category Rank BIB FirstName Team Time Gap
Master 1 női 1 132 Kruppa Evelin Mátra Biker SC 04:24:23
Master 2 női 1 239 Benczés Krisztina Szerpentin KE 04:12:58
Master 2 női 2 299 Fülöpné Krisztián Szilvia 04:43:41 00:30:43
Master 2 női 3 209 Fodor Judit Tünde 05:30:16 01:17:18
Master 3 női 1 249 Börcsök Györgyi 05:35:05
Master 3 női 2 22 Kovács Nóra 05:51:52 00:16:47
U15 férfi 1 157 Péter-Lichtenberger Ábris K3SE 03:18:23
U15 férfi 2 254 Simon Márk Cube-Csömör 03:42:32 00:24:09
U17 férfi 1 202 Balogh Zsombor Zengő SE 03:11:20
U17 férfi 2 216 Kardos Csongor Cube-Csömör 03:48:21 00:37:01
U19 férfi 1 236 Valent Márk Cube-Csömör 02:59:34
U19 férfi 2 127 Tomka István Sárréti SE 03:15:45 00:16:11
Felnőtt férfi 1 47 Kopácsi Attila Superior Racing Team 03:04:19
Felnőtt férfi 2 255 Sasvári Dániel Zengő Cycling Team 03:05:59 00:01:40
Felnőtt férfi 3 300 Sashalmi Richárd Bringabanda SC 03:13:29 00:09:10
Felnőtt férfi 4 171 Juhász Zsombor Zengő SE 03:23:17 00:18:58
Felnőtt férfi 5 199 Csaplár Viktor 03:30:50 00:26:31
Felnőtt férfi 6 168 Szircsák Dániel Bringabanda SC 03:37:52 00:33:33
Felnőtt férfi 7 45 Szilágyi Áron 04:34:27 01:30:08
Felnőtt férfi 8 65 Gál Péter 04:41:47 01:37:28
Felnőtt férfi 9 222 Kirov Albert Dániel 04:46:34 01:42:15
Master 1 férfi 1 309 Záray László Merida Maraton Team CST 02:59:36
Master 1 férfi 2 268 Tajthy Ferenc Acél-Vakond Kerékpáros Sportegyesület 03:04:47 00:05:11
Master 1 férfi 3 147 Zsíros Róbert DKSI 03:16:40 00:17:04
Master 1 férfi 4 286 Miranda Felipe MRCC 03:17:08 00:17:32
Master 1 férfi 5 85 Tóth Levente Sándor DKSI 03:32:22 00:32:46
Master 1 férfi 6 70 Tukora B. Csaba Mátra Biker SC 03:38:18 00:38:42
Master 1 férfi 7 97 Dékány Géza GsportZóna Szeged 03:44:26 00:44:50
Master 1 férfi 8 20 Mészáros Gergely Mátra Biker SC 04:00:45 01:01:09
Master 1 férfi 9 106 Deák Róbert Mátra Biker SC 04:07:14 01:07:38
Master 1 férfi 10 84 Hurda László Zsolt 04:59:02 01:59:26
Master 1 férfi 11 36 Pál Richárd 05:22:56 02:23:20
Master 2 férfi 1 170 dr. Kovács Kristóf Kőbánya Cycling Team 03:20:14
Master 2 férfi 2 190 Dervarics Tamás 03:31:06 00:10:52
Master 2 férfi 3 183 Balogh Szabolcs Mátra Biker SC 04:21:39 01:01:25
Master 2 férfi 4 57 Bellovics Krisztián BELL-VILL 04:53:47 01:33:33
Master 2 férfi 5 94 Tatár László Maxtend 05:02:43 01:42:29
Master 3 férfi 1 201 Kiss Norbert Mátra Biker SC 03:29:11
Master 3 férfi 2 142 Borbély György 03:31:18 00:02:07
Master 3 férfi 3 214 Rónaszéki István Merida Maraton Team – CST 03:46:31 00:17:20
Master 3 férfi 4 232 Frics Gyula SHKE 03:50:53 00:21:42
Master 3 férfi 5 230 Kovács Lajos Buruczki Training System 03:51:22 00:22:11
Master 3 férfi 6 25 Holéczy Tibor 03:56:17 00:27:06
Master 3 férfi 7 148 Boross Károly Emil DKSI 04:05:30 00:36:19
Master 3 férfi 8 104 Kmetykó Gábor GSportZóna 04:07:30 00:38:19
Master 3 férfi 9 26 Dr. Rudolf József 04:46:26 01:17:15
Master 3 férfi 10 113 Kálvin Andor 04:56:28 01:27:17
Master 4 férfi 1 220 Dr. Forgó Gyula 04:07:48
Master 4 férfi 2 125 dr. Tomka János Attila Sárréti SE 04:30:17 00:22:29

Versenyinformáció

Kategóriák születési év alapján (Női/Férfi)

  • U15 (2008-2009) INGYENES
  • U17 (2006-2007) INGYENES
  • U19 (2004-2005)
  • Felnőtt (1993-2003)
  • Master1 (1983-1992)
  • Master2 (1973-1982)
  • Master3 (1963-1972)
  • Master4 (1962-ben vagy korábban)

Választható távok:

  • Hosszú táv szombaton. Rajt 10:00 órakor!
  • Rövid táv vasárnap. Rajt 11:00 órakor!
  • Összetett (szombat + vasárnap)

Letölthető gpx fájl:

Google térképek:

Figyelem! Minden táv Gyöngyösről indul a Károly Róbert Diákhoteltől!

Nevezés:

  • A versenyen való részvételhez NINCS szükség licencre!
  • Nevezni a rajt előtti utolsó óráig lehet!
  • Nincs előnevezés. Nevezés van.
  • A nevezők számát 500 főben korlátozzuk.
  • Nevezni az online nevezési lapot kitöltve lehet.
  • A versenyző email címe az egyedi azonosítója!
  • Minden nevezőnek ki kell töltenie a nevezési lapot az ő saját, egyedi email címével.
  • A nevezés a nevezési díj befizetésével válik érvényessé.
  • Készpénzt nem fogadunk el a helyszínen sem! Csak online lehet a fizetést rendezni.
  • Nevezési díjat nem utalunk vissza. A fel nem használt, de már befizetett nevezés a következő versenyen felhasználható.
  • Számla kérhető igény szerint! Kérjük hozzá a cég/egyesület nevét, címét, adószámát a tourdematra@gmail.com címünkre! Elektronikus számlát küldünk, ami tartalmazza a letölthető pdf formátumú számlát és igény szerint akár a csoportos fizetési linket is.

NEVEZÉSI DÍJ

  • A nevezési díj befizetése történhet átutalással a megadott számlaszámra vagy bankkártyával a weboldalunkról.
  • Hosszú táv: 12 000 ft
  • Rövid táv: 12 000 ft
  • Összetett: 18 000 ft
  • választható, egyedi rajtszám: + 990 ft

A nevezési díjat a Mátra Biker Sport Club részére kérjük a tourdematra.hu/fizetek oldalon befizetni vagy átutalni!

A nevezési díj tartalmazza:

  • rajtcsomag
  • chipes időmérés (EvoChip)
  • frissítő
  • kategóriák szerinti díjazás
  • befutó érem minden résztvevőnek (finisher’s medal)
  • szakszerű felügyelet az Országos Mentőszolgálat közreműködésével
  • útvonalbiztosítás: Rendőrség és UBE motorosok
  • MERIDA tombolasorsolás (rajtszám alapján)

A rajtcsomag tartalmazza:

  • EvoChip időmérő chip
  • rajtszám (alapesetben a rajtszámot automatikusan adja a rendszer, de választhatsz magadnak egyedi rajtszámot, ha szeretnél, + 990 forintért)
  • HAMMER NUTRITION energiazselé
  • MERIDA kulacs minden női rajtcsomagban
  • egy üveg mátrai bor a farkasmályi Dominium Pincészet, a gyöngyössolymosi Nyilas Pincészet és a gyöngyössolymosi Ákos Pince támogatásával
  • az U15 és U17 ingyenes nevezések rajtcsomagjai nem tartalmaznak bort
  • banán Rozgonyitól a gyöngyösi Rozgonyi Zöldség-Gyümölcs támogatásával
  • SWISS dobozos vitaminital
  • Detki Keksz

Program:

  • RAJT: Károly Róbert Diákhotel (térkép)
  • CÉL: Kékestető
  • Eredményhirdetés: Kékestetőn
  • Hosszú táv rajt szombaton 10:00 órakor.
  • Rövid táv rajt vasárnap 11:00 órakor.
  • A kategóriák egy időben és egy mezőnyben indulnak.
  • Szintidő nincs.
  • Minden befutó versenyző neve, ideje és letölthető oklevele rajta lesz az EvoChip eredménylistáján.
  • Eredményhirdetés 14:00 órakor szombaton és vasárnap.
  • Aki összetettben indul, részt vesz mind a két eredményhirdetésen + az összetett eredményhirdetésen.
  • Tombolasorsolás szombaton és vasárnap az eredményhirdetés után.

Eredményhirdetés Kékestetőn:

  • Hosszú táv: szombat 14:00 órakor
  • Rövid táv: vasárnap 14:00 órakor
  • Összetett: vasárnap 14:30 órakor

Díjazás:

  • külön díjazunk nőknél és férfiaknál
  • minden távon és kategóriában értékelünk és díjazunk
  • aki összetettben indul, részt vesz külön-külön mind a két eredményhirdetésen + az összetett eredményhirdetésen is!
  • érem minden 1-3. helyezettnek minden kategóriában
  • befutó érem minden résztvevőnek (finisher’s medal)
  • online letölthető oklevél (EvoChip.hu)
  • női és férfi összetett bajnoki cím: Trófea

Tombola nyeremények a Merida Concept Store támogatásával:

Ride like a Pro! A Merida Concept Store támogatásával! meridaconceptstore.hu

MÁTRA BIKER zsákbamacska:

Minden 20. rajtcsomagban elrejtünk egy fekete MÁTRA BIKER baseball sapkát!

Versenyközpont és a rajtcsomag átvétele:

Parkolás:

  • Károly Róbert Diákhotel: díjtalan
  • Gyöngyös városközpont: fizetős
  • Mátrafüred: díjtalan
  • Sástó: fizetős
  • Mátraháza: fizetős
  • Kékestető: fizetős

Szálláslehetőség: hotel, motel, panzió, faház, lakókocsi, sátor… ha a járványhelyzet engedi!

  • Gyöngyös, Károly Róbert Diákhotel a rajt helyszínén! Diákhotel infó: +36 37 518 100 és info@krhotel.hu és weboldal (Csoportok részére egyedi árajánlat!)
  • Sástó: a tó környékén, valamint a szintén Sástóhoz tartozó, a főút túloldáról megközelíthető Adrenalin Park területén. Gyöngyös felől érkezve jobb oldalon találod az Adrenalin Parkot, balra Sástót.
  • Mátrafüred és Mátraháza
  • Farkasmály

Technikai információk:

  • Figyelem! Minden táv Gyöngyösről indul!
  • A verseny nem lezárt útvonalon zajlik, a Magyar Kerékpáros Szövetség versenyszabályai és a KRESZ szabályainak betartása a verseny teljes útvonalán kötelező!
  • Sportbiztosítás megkötése ajánlott! A nevezési díj biztosítást nem tartalmaz.
  • Zárt kemény héjú fejvédő használata kötelező!
  • Figyelem! Mátraháza után egy lejtős szakasz következik, itt kérjük, rendkívül figyeljetek a megválasztott sebességre!
  • Rajtszámok: A versenyzők kötelesek a szervezők által kiadott rajtszámokat viselni. A rajthelyet csak rajtszámmal lehet elfoglalni. Egyedi rajtszám választható +990 forintért, ezt a nevezési lapon tudod megadni.
  • A chipes időmérést az EvoChip végzi, az eredmények az EvoChip.hu weboldalon lesznek megtalálhatók.
  • A tombolasorsoláson csak azok vesznek részt és nyerhetnek, akik a helyszínen vannak a tombolahúzásnál.
  • A nevezettek nevét, távját, kategóráját, városát, befizetésének státuszát feltüntetjük a weboldalunkon. Kérjük türelmeteket, amíg a táblázatot frissítjük.
  • SZÜLŐI BELEEGYEZŐ NYILATKOZAT innen letölthető. 18 év alatti nevezők esetén kérjük aláírva visszaküldeni számunkra az írásos szülői beleegyező nyilatkozatot!

A szervezők az útvonal- és a programváltoztatás jogát fenntartják. A szervezők a versenyzők/nevezők/túrázók tájékoztatását a rendezvény ideje előtt és alatt a Tour de Mátra Facebook oldalán és az esemény weboldalán teszik közzé. A HÍRLEVÉLRE ide kattintva tudsz feliratkozni.

A résztvevő tudomásul veszi, hogy nevezési díjat nem fizetünk vissza, a már befizetett nevezési díj a következő rendezvényen felhasználható.

A versenyen minden olyan kérdésben, melyet a kiírás nem tartalmaz, a Magyar Kerékpáros Szövetség szabályai érvényesek.

A versenyen mindenki saját felelősségére indul, a rendezőktől kárigény semmilyen jogcímen nem igényelhető.

A Mátra Biker SC és a Rákóczi Szövetség kerékpáros tábort is szervez júliusban:

'Fel a tetejéhez' gomb