2022szo04júnEgész napSuperior MTB és terepfutó Challenge VértesboglárVértesboglár - Kossuth utcaSzakágMTB

Időpont

2022. június 4.

Helyszín

Vértesboglár - Kossuth utca

8085 Vértesboglár, Kossuth utca

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Rajtszám Név Klub Idő
10 km családi táv
Családi Kategórián kívüli
41 Horváth Krisztián Superior Racing Team 0:32:29
38 Csendes Sándor Road KSE 0:33:02
82 Sárkányi Ákos 0:36:53
117 Halász Róbert Tatanka Racing Team 0:37:55
76 Madár Viktor 0:38:19
118 Tamási József 0:38:41
116 Várhidi Zoltán 0:39:10
122 Nagl Csaba 0:39:50
39 Dallos Kornél ROAD KSE 0:40:16
86 Hegyi Pál 0:41:06
71 Mirkóczki-Hajagos Adrienn 0:42:59
46 Szépfy Márton 0:43:42
75 Illés Árpád Delta MTB Sopron 0:45:15
36 Kókai Roland 0:46:48
123 Nagl Zsanett 0:47:36
43 Péter Mirkóczki Kecskeméti Első Sor SE 0:48:32
90 Bodonovich Klára 0:49:37
80 Török Bálint 0:50:52
112 Olcsvári Anita 0:52:21
119 Tamásiné Dömsögi Kata 0:55:09
42 Prondvai Róbert 0:55:59
125 Juhász Nóra 0:58:55
128 Üveges Tamás 0:58:56
110 Regenhart Ágnes 0:59:45
126 Havadtői Sándor 1:01:01
77 Gulyas Oliver Spirit SC 1:05:39
115 Deák Tamás 1:13:45
3 Peterdi Gabriella 1:14:30
124 Tóth Adél 1:23:37
Családi U9 fiú
1 7 Halász Bálint Tatanka Racing Team 0:37:54
2 12 Madár Viktor Máté 0:38:18
3 113 Demjén Márton 0:38:48
4 9 Várhidi Vince Rudolf Merida Maraton Team 0:39:09
5 19 Gulyas Noel  ÚJBUDA Superior Mountain Bike Sportegyesület 0:39:48
6 8 Hegyi Marcell Acél-Vakond Kerékpáros Sportegyesület 0:41:04
7 6 Mirkóczki Máté Kecskeméti Első Sor 0:43:00
8 15 Szépfy-Borbás Vince 0:43:42
9 106 Nagl Milos 0:47:34
10 5 Mirkóczki Áron Kecskeméti Első Sor SE 0:48:32
11 79 Török Balázs superior 0:49:38
12 108 Tamási Patrik 0:55:07
13 17 Richter Milán Zoltán 0:55:51
14 13 Prondvai Dániel István Hóbarátok SE Superior Racing Team 0:56:01
15 10 Deák Sámuel 1:13:45
16 16 Ulviczki Soma 1:14:28
17 87 Kemény Péter 1:35:10
Családi U9 lány
1 114 Gulyás Nadin  ÚJBUDA Superior Mountain Bike Sportegyesület 1:05:39
Családi U11 fiú
1 23 Csepregi Milán Road Greiner Bio-One Hungary Kse. 0:32:19
2 28 Gere Bence Dunamente Superior MTB Team 0:32:24
3 25 Szabó Lajos Levente Superior 0:32:56
4 27 Csendes Milán Road kse 0:33:02
5 22 Konta Milán Dunamente Superior mtb Team 0:39:00
6 105 Nagl Roland 0:39:48
7 29 Honti Dániel Delta MTB Sopron 0:45:15
8 111 Olcsvári Bulcsú 0:50:20
9 78 Török Lóránt superior 0:50:50
10 84 Ferenczik József 0:59:45
Családi U11 lány
1 21 Pék Réka Road kse 0:40:14
2 20 Bór Lara 0:46:48
3 109 Csizmár Nelli 0:58:54
4 85 Kovács Szilvia 1:23:36
5 88 Kemény Emília 1:29:22
Családi U13 fiú
1 64 Horváth Miklós Superior Racing Team 0:31:13
2 33 Halász Gergő Tatanka Racing Team 0:32:05
3 61 Puszti Levente Superior 0:33:32
4 63 Kelemen Koppány László 0:34:19
5 31 Konta Kornél Dunamente Superior mtb Team 0:35:05
6 32 Harcsa Balázs Dunamente Szuperior Egyesület 0:37:20
7 107 Tamási Martin 0:38:31
8 83 Peringer Máté 1:00:41
9 97 Havadtői Bence 1:00:58
Családi U13 lány
1 81 Richter Eliza 0:53:32
2 127 Üveges Flóra 0:58:53
30 km rövidtáv
Rövidtáv U15 fiú
1 72 Olcsvári Botond ROAD Kse. 1:33:51
2 51 Illés Bence Delta MTB Sopron 1:39:04
3 52 Erős Dávid Superior MTB 1:43:38
4 73 Laczko Oivér Péter Superior 1:47:06
5 49 Kertész Ádám Roprint Racing Team 1:47:32
6 48 Szabó Zénó Superior Racing Team 1:49:30
7 70 Dorner Martin Vendel 1:49:35
8 69 Péter Barna Újbuda MTB és Szabadidő SE 1:51:31
9 391 Demeter Lóránt 2:08:17
10 390 Demeter Mihály 2:10:32
11 74 Simon Tamás Superior – Hóbarátok 2:19:27
Rövidtáv U15 lány
1 65 Motován Dóra Delta MTB Sopron 1:49:20
Rövidtáv U17 fiú
1 95 Magyar Balázs Crosskovácsi SKE 1:25:29
2 99 Suták Péter Crosskovácsi SKE 1:31:23
3 58 Motován Ádám Delta MTB Sopron 1:31:28
4 98 Tarján Richárd Crosskovácsi SKE 1:42:35
5 56 Nickelsz Kristóf Superior MTB Team 2:02:36
6 60 Sáfár-Nusser Márk ROAD Greiner Bio-One Hungary Kse. Mosonmagyaróvár 2:02:59
7 104 Lohner MILÁN Superior mtb team 2:07:32
8 57 Jó Bálint János 2:46:15
Rövidtáv U19 férfi
1 203 Holdinger Ádám Bakony Racing Team KSE 1:34:23
2 205 Kerényi Alfréd Crosskovácsi SE 1:35:15
3 204 Gere Barnabás Dunamente Superior MTB Team 1:41:30
Rövidtáv Felnőtt férfi
1 200 SZABÓ DÁVID KIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros Sportegyesület 1:31:06
2 210 Baranyi Attila 1:32:05
3 219 Pátkai Roland Ferenc 1:36:39
4 214 Grébel Szabolcs FRO Racing 1:37:09
5 217 Hidasi Dániel DÖKE Komló 1:38:10
6 209 Áko Bencsik Marida Team CST 1:38:30
7 215 Sályi Milán Mátra Biker SC 1:43:14
8 206 Rusvai László 1:44:08
9 212 Deák Dániel Seven Hills MTB SC 1:44:16
10 213 Lipkovics Bence 1:59:21
11 218 Hornung András VKE Nelson-Pepperfl+Fuchs MTB Team 3:40:06
Rövidtáv Felnőtt nő
1 207 Galambos Enikő Sasi Team 2:07:45
2 216 Deák Alexandra ROAD Greiner Bio-One Hungary Kse 2:59:45
Rövidtáv Master1 férfi
1 381 Oláh Zoltán 1:27:54
2 246 Keöd Ágoston Bakony Racing Team KSE 1:27:56
3 233 Takács Zoltán Merida Maraton Team – CST 1:28:19
4 241 Szabó Tivadar Evolúció Kisbér 1:28:35
5 235 Da Silva Renato 1:30:33
6 251 Berta Bence 1:35:56
7 221 Imrefy István 1:37:46
8 226 Mikuska Tamás Superior Racing Team 1:47:27
9 250 Hoffer Bence 1:48:22
10 247 Kiss Attila 1:51:18
11 223 Horváth András Ferenc Tatanka racing team 1:51:40
12 253 Végh Bálint 1:56:37
13 234 Turcsa Zoltán 1:58:19
14 243 Borsodi David Superior Racing Team 2:00:57
15 222 Mirkóczki Péter Kecskeméti Első Sor 2:02:56
16 237 Urszinű Ádám István 2:17:30
17 224 Szabó Dávid 2:17:50
18 245 Alexandrov Balázs Zkse 2:23:11
19 229 Varga Szabolcs 2:50:25
20 244 Keresztesi András 3:12:41
Rövidtáv Master1 nő
1 230 Koszegi Kornelia Trek SE 1:46:53
2 281 Kiss Melinda 1:55:54
3 228 Szijártó Annamária 2:21:28
4 231 Baranyai Ágnes 2:40:53
5 248 Kissné dr. Szabó Tamara 2:56:20
6 382 Hornung-Kedves Bettina 3:40:06
Rövidtáv Master2 férfi
1 387 Kovács Győző 1:22:35
2 309 Dallos Kornél ROAD KSE 1:22:39
3 383 Adorján Bence Superior MTB team 1:22:47
4 282 Laczkó András Velo60 Kerékpáros Egyesület 1:24:33
5 287 Dombauer Péter Újbuda mtb szabadidő 1:26:54
6 301 Pásztor László Trek SE 1:27:32
7 273 Simonyi Andras 1:27:55
8 373 STAUB ZSOLT KIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros Sportegyesület 1:28:03
9 388 Rózsavölgyi Péter 1:28:18
10 304 Horváth Zoltán Greenway 1:28:55
11 392 Kis Balázs 1:31:11
12 306 Galajda Péter CoffeeRide 1:32:49
13 260 Klein Tamás FOOTSTRONG Sportegyesület 1:32:52
14 302 Szabó Balázs Superior Racing Team 1:34:04
15 261 Kömöz Róbert Érdi Kerékpáros és Triatlon SE 1:37:34
16 278 Czakó Csaba 1:39:26
17 285 Gáspár András Superior 1:39:58
18 270 Mészáros Norbert 1:40:07
19 310 Eged György 1:42:23
20 377 Bittmann Károly 1:43:02
21 276 Kerek Róbert Mátra Biker Sport Club 1:43:55
22 384 Dereczk Roland 1:44:01
23 266 Fejes János 1:45:31
24 263 Kovács Attila 1:46:40
25 299 Nagy Zoltán 1:49:04
26 267 Keresztesi Csaba Mátra biker sport club 1:49:18
27 375 Illés Árpád Delta MTB Sopron 1:49:23
28 295 Dorner Dávid Richárd 1:49:33
29 254 Liszicsán Zoltan 1:50:13
30 297 Olcsvári Szilárd ROAD Kse. 1:51:41
31 379 Bakos János 1:51:52
32 308 Richter Zoltán 1:51:58
33 317 Bodoki Róbert 1:52:49
34 286 Göncző Attila Ceglédi Első Sor Kerékpáros Sport Egyesület 1:53:05
35 272 Károly János Cseuz ördögei 1:56:05
36 284 Györe Szabolcs Györe Kerékpár Istálló Kft (HU13449182) 1:56:14
37 290 Pincze Gábor PCCC 1:59:45
38 288 Puszti Richárd Superior 2:00:35
39 298 Szkalák Péter Itron Bike Team 2:00:42
40 291 Török Norbert 2:06:45
41 305 Szépfy Márton 2:07:17
42 296 Tatár Antal Superior Mtb Team 2:07:24
43 318 dr. Biczó Balázs 2:09:09
44 289 Fehér Attila 2:09:33
45 389 Demeter Balázs 2:10:32
46 268 Bór Sándor 2:11:34
47 314 Vona Gábor Kálmán BTS SE. 2:12:13
48 386 Radvánszki Norbert 2:14:57
49 313 Erős Gábor 2:15:59
50 312 Madár Viktor 2:20:25
51 256 Zsebe Balázs 2:27:01
52 274 Mihály Tamás 2:31:48
53 307 János Jó 2:46:27
Rövidtáv Master2 nő
1 255 Sólyom Krisztina Unicentrál Bulls 2:07:01
2 300 Kovács Reni Úttárs Mtb Team 2:07:05
3 366 László Brigitta 2:20:26
Rövidtáv Master3 férfi
1 348 Fésüs László Meditech SC 1:27:40
2 376 ÓDOR JÁNOS KIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros Sportegyesület 1:31:51
3 327 Jenei Zoltán 1:39:34
4 329 Miczkó János 1:43:25
5 326 Martos György 1:46:14
6 378 Mező Sándor Tatanka Racing Team S.E. 1:46:43
7 354 Werschitz Ottó 1:47:59
8 351 Hidas Gergely PCCC 1:50:00
9 341 Juhász Imre Footstrong 1:54:37
10 334 Vukovics József Ceglédi Első Sor 1:56:21
11 323 Vincze Csaba Szombathelyi Tekergők 1:58:19
12 337 Zoltán Száraz Ceglédi Első Sor Kerékpárosegyesület 1:59:29
13 332 Brandhuber Attila Pilis Cross County Club 2:01:54
14 328 Király László Fergeteg triatlon se 2:05:51
15 347 Agócs Attila 2:06:54
16 344 Lacházi Gábor 2:09:25
17 393 Gál László 2:09:46
18 350 Szlépka Tamás 2:14:54
19 385 Mohai Károly 2:36:15
20 338 Kulcsár István 3:14:49
Rövidtáv Master3 nő
1 340 Csollány Katalin 2:06:05
Rövidtáv Master4 férfi
1 357 Hajagos István MKB Cycling Team Kecskemét 1:39:41
2 358 Rakovics Vilmos 1:52:12
3 362 Kocsi Sándor Nagykáta 1:54:34
4 363 Kéri Attila Velorun 2:05:23
5 360 Tóth István Silverkajak 2:14:11
6 364 Vargyai József 2:44:07
7 356 Bodonyi Péter 3:19:54
60 km hosszútáv
Hosszútáv U19 férfi
1 463 Zsembery Boldizsár Superior Racing Team 2:47:57
2 401 Kiss Benedek Superior Racing Team 2:56:03
3 400 Tatár Márton Superior Mtb Team 2:59:33
DNF 466 Takács Zsombor Superior MTB team
Hosszútáv Felnőtt férfi
1 406 Balázs Ferenczi Merida Maraton Team-CST 2:47:57
2 408 Darányi Bence Buruczki Training System 2:55:59
3 404 Litauszki Tibor Szerpentin Kerékpáros Egyesület 3:13:20
4 405 Farkas Dániel 3:18:40
DNF 407 WALLIS NATHANIEL Paria Magic Rock Racing
Hosszútáv Master1 férfi
1 419 Szabó Viktor Buruczki Training System BTS 3:08:41
2 416 Vass István Buruczki Training System 3:10:05
3 409 Pap Péter BTS SE 3:20:24
4 412 Tordai András Tatanka Racing TeamS.E. 3:31:05
5 417 Honti Péter Delta MTB Sopron 2:08:03
Hosszútáv Master1 nő
1 418 Szekeres Viktória KTM Team Hungary 3:40:33
Hosszútáv Master2 férfi
1 452 Balázs Lipka Merida Maraton CST 2:54:06
2 423 STAUB CSABA KIVÁLÓK-BakonySport Kerékpáros Sportegyesület 2:59:33
3 426 Vastag Szabolcs 3:02:12
4 446 Motován Miklós Delta MTB Sopron 3:03:42
5 465 Molnár Gergely 3:10:04
6 429 Halász Róbert Tatanka Racing Team 3:13:03
7 450 Kiss István 3:16:05
8 441 Árvay Dénes Speed-Way Team 3:22:27
9 425 Kőhalmi Attila Újbuda Mountain Bike SZSE 3:32:52
10 442 Hivessy Zoltán SUPERIOR MTB TEAM 3:32:54
11 432 dr. Bús László Ceglédi Első Sor Kerékpáros Sportegyesület 3:36:27
12 440 Horváth László SSTeam 3:38:11
13 422 Varga Balázs 3:50:16
14 430 Sinkai Rajmund Tatanka Racing Team 3:58:44
15 443 Vitkovics Péter Superior Racing Team 2:03:01
DNF 433 Rostetter Mátyás
DNF 427 Fedor István Maraton Sc.
Hosszútáv Master2 nő
1 424 Balogh Mária Unicentral Bulls Kick-box és Szabadidő Se. Győr 2:03:01
Hosszútáv Master3 férfi
1 464 Kiss Attila 3:09:41
2 455 Gelle László 3:30:38
3 457 Dózsa György Superior Mtb team 3:57:29
4 454 Gelencsér Ferenc 2:01:34
'Fel a tetejéhez' gomb