2022szo14májEgész napSuperior MTB és terepfutó Challenge EtyekSzakágMTB

Időpont

2022. május 14.

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
 Családi  U9  fiú
1 75 Storcz-Nagy Vince 0:41:06
2 71 Hivessy Márk 0:41:14
3 33 Halász Bálint 0:42:06
4 19 Madár Viktor Máté 0:42:47
5 21 Mirkóczki Máté Kecskeméti Első Sor SE 0:42:51
6 185 Greskovics Péter 0:43:12
7 187 Szépfy-Borbás Vince 0:45:11
8 23 Várhidi Vince Rudolf 0:45:15
9 20 Mirkóczki Áron Kecskeméti Első Sor SE 0:46:48
10 128 Demjén Márton 0:46:49
11 197 Nagy Dominik 0:46:50
12 124 Tordai Gellért 0:48:13
13 14 Hegyi Marcell Acélvakond Cycling Team 0:49:08
14 H736 Lovrity Emil 1:11:20
15 H733 Lovrity Egon 1:19:48
16 182 Ulviczki Soma 1:20:57
 Családi  U9  lány
1 194 Horváth Jázmin 0:45:38
2 76 Árvay Hanna 1:07:07
3 181 Peterdi Gabriella 1:20:39
 Családi  U11  fiú
1 24 Gere Bence 0:35:12
2 3 Csepregi Milán 0:35:43
3 6 Szabó Lajos Levente Szabó Fiúk 0:35:44
4 2 Csendes Milán 0:35:58
5 63 Szabadi Kolos 0:36:07
6 73 Honti Dániel 0:41:05
7 7 Vörös Benett Dunamente Superior MTB Team 0:41:53
8 123 Tordai Örs 0:41:58
9 5 Konta Milán 0:42:02
10 184 Greskovics Balázs 0:42:38
11 H711 Tátrai Péter 0:44:41
12 H707 Király Uzor Rodeo Cycling Klub by G4 0:46:42
13 65 Olcsvári Bulcsú 0:50:27
 Családi  U11  lány
1 60 Storcz-Nagy Réka 0:41:06
2 64 Pék Réka 0:49:05
3 62 Nagy Tünde Lilla 0:49:06
4 1 Bór Lara 0:52:26
5 58 Harangi Hanga Rodeo Cycling Klub by G4 0:59:29
6 H737 Lovrity Emma 1:19:47
 Családi  U13  fiú
1 66 Fazekas Ádám 0:33:25
2 34 Halász Gergő 0:35:50
3 9 Kelemen Koppány László 0:37:51
4 10 Konta Kornél 0:38:03
5 13 Puszti Levente 0:38:12
6 67 Horváth Martin 0:39:01
7 11 Kovacs Nimród Merida Team CST 0:39:45
8 H700 Fortág Csomor 0:50:28
9 H702 Pankotai Patrik 0:50:30
10 H722 Tátrai Tamás 1:19:40
 Családi  U13  lány
1 70 Dallos Odett 0:48:01
2 68 Pap Nóra Laura 1:19:08
Családi kísérők, kategórián kívüliek
55 Csepregi András 0:35:43
54 Csendes Sándor 0:36:00
H704 Gulyás Olivér 0:37:36
40 Szeles Viktor 0:38:23
49 Kállai-Thiesz Ármin Borisz 0:38:24
41 Horváthné Varga Kitti 0:39:07
42 Illés Árpád 0:39:45
H732 Máté Zalán 0:39:45
57 Kovács Tamás Merida Team CST 0:39:47
H731 Barcsák Péter 0:40:59
43 Hontiné Sohajda Zsófia 0:41:09
46 Madár Viktor 0:42:51
195 Péter Mirkóczki 0:43:02
38 Fazekas-Klie Ágnes 0:44:44
45 Szépfy Márton 0:45:11
193 Horváth László 0:45:44
H709 Szklenár Judit 0:46:39
53 Mirkóczki-Hajagos Adrienn 0:46:49
39 Nagy Ferenc 0:46:50
36 Vörös Zoltán 0:47:08
47 Kelemen Ferenc 0:47:58
44 Dallos Kornél 0:48:02
50 Nagy Viktória 0:49:03
35 harangi Zoltan 0:50:29
52 Olcsvari Anita 0:50:34
56 Schlenk Renáta 0:52:24
37 Bíró-Magyar Szilvia 0:59:32
188 Stogicza Ágnes 1:11:32
48 Bálint Eszter 1:19:03
H739 Lovrity Boglárka 1:19:44
H740 Lovrity Krisztián 1:34:48
 Rövidtáv  U15  férfi
1 351 Volyka Ádám 1:16:30
2 347 Olcsvári Botond 1:19:58
3 341 Erős Dávid 1:26:08
4 112 Illés Bence 1:27:03
5 337 Bánfai Olivér 1:27:35
6 113 Kertész Ádám 1:28:18
7 350 Szabó Zénó 1:30:33
8 160 Laczkó Olivér 1:30:36
9 348 Péter Barna Superior Racing Team 1:30:50
10 250 Dorner Martin Vendel 1:33:55
11 110 Barabás Olivér János 1:33:56
12 111 Kovacs Botond 1:37:14
13 114 Krausz 1:56:13
14 H726 Steiner Bence 1:58:40
15 180 Simon Tamás 2:04:06
16 163 Erős Barnabás 2:12:29
17 H729 Bodor-Molnár Bendegúz 2:39:59
 Rövidtáv  U15  nő
1 122 Lambert Luca 1:31:07
2 109 Barabás Elsa Réka 1:50:03
3 115 Konta Mira 1:50:07
4 127 Tordai Sára 2:31:32
 Rövidtáv  U17  férfi
1 355 Suták Péter Crosskovácsi 1:17:41
2 356 Tarján Richárd Crosskovácsi 1:23:59
3 119 Zsombor Richárd 1:27:24
4 353 Nickelsz Kristóf 1:30:39
5 116 Lohner Milán 1:38:49
6 118 Sáfár-Nusser Márk 1:41:03
7 186 Vida Ákos 1:42:46
8 159 Ladányi Mihály 1:54:17
 Rövidtáv  U19  férfi
1 336 Kerényi Alfréd 1:22:14
2 106 Simon Balázs 1:45:08
3 335 Dózsa Imre Márk 2:05:35
 Rövidtáv  Felnőtt  férfi
1 208 SZABÓ DÁVID KIVÁLÓK-BakonySport KSE 1:16:29
2 162 Terecskei Vince 1:16:46
3 157 Tölgyes Mátyás 1:19:55
4 200 Ákos Bencsik 1:22:00
5 387 Hidasi Dániel 1:22:23
6 204 Grébel Szabolcs 1:22:24
7 210 Szvercsek Márk 1:29:04
8 202 Deák Dániel 1:29:40
9 206 Lipkovics Bence 1:32:18
10 403 Kazi Alex 1:32:34
11 196 Győrfy Csaba 1:34:11
12 94 Kukai Tibor 1:49:37
13 386 Péntek Tamás 1:51:25
 Rövidtáv  Felnőtt  nő
1 205 Hunter Lydia 1:32:20
2 203 Galambos Enikő 1:43:26
3 209 Szlovencsák Panka Mátra Biker Sc 1:48:32
 Rövidtáv  Master1  férfi
1 225 Markos Dániel 1:14:21
2 394 Da Silva Renato 1:15:45
3 233 Takács Zoltán 1:16:30
4 388 Szerző Péter 1:16:30
5 156 Oláh Zoltán 1:17:00
6 373 Berta Bence 1:18:16
7 132 Szabó Tivadar 1:18:41
8 219 Hetyei Tamas 1:19:16
9 222 Imrefy István 1:22:04
10 220 Horváth András Ferenc 1:23:40
11 215 Berta Rajmund 1:25:27
12 221 Husvéti Zsolt 1:27:24
13 227 Mirkóczki Péter Kecskeméti Első Sor SE 1:28:19
14 226 Mikuska Tamás Superior Racing Team 1:32:14
15 393 Borsodi David 1:34:30
16 234 Turcsa Zoltán 1:34:45
17 231 Szabó Dávid 1:43:28
18 235 Urszinű Ádám István 1:47:17
19 223 Keresztesi András 1:56:19
20 392 Zay Peter 1:59:22
21 389 János Dudás-Érces 2:00:46
22 390 Bóta Tamás 2:08:45
23 236 Varga Szabolcs 2:16:35
 Rövidtáv  Master1  nő
1 167 Kiss Melinda 1:31:34
2 216 Csörgő Erika 1:56:48
3 232 Szijártó Annamária 1:59:23
4 391 Vén Bernadett 2:05:01
5 214 Baranyai Ágnes 2:09:57
6 395 Rigó Anita 2:11:12
 Rövidtáv  Master2  férfi
1 397 Lequatre Geoffroy Rodeo Cycling Klub by G4 1:11:34
2 177 Kovács Győző 1:12:06
3 272 Laczkó András Velo60 KE 1:14:31
4 285 STAUB ZSOLT KIVÁLÓK-BakonySport KSE 1:15:19
5 376 Klein Tamás FOOTSTRONG 1:16:27
6 282 Simonyi Andras 1:16:30
7 84 Vecsernyés Tibor 1:18:26
8 88 Rózsavölgyi Péter 1:18:28
9 294 Tóth Balázs Lizard Kanizsa SE 1:18:39
10 253 Fejes János 1:19:09
11 155 Galajda Péter 1:19:37
12 198 Vámos László 1:19:39
13 289 Szajlai Gáspár 1:19:40
14 91 Paár Vilmos 1:20:04
15 246 Czakó Csaba 1:20:05
16 168 Fejős Szabolcs 1:20:06
17 90 Schmidt Norbert 1:20:07
18 270 Kömöz Róbert RoPrint Racing Team 1:20:41
19 286 Szabó Balázs 1:21:20
20 398 Cser Attila 1:23:09
21 85 Hivessy Zoltán 1:23:09
22 276 Mészáros Norbert 1:23:26
23 263 Keresztesi Csaba 1:25:46
24 176 Kornél Becsei 1:25:51
25 238 Adamkó Gergely Budapest Minimal Style Apartment 1:26:13
26 274 Losonczi Laszlo Vörös Zóna 1:26:18
27 255 Gáspár András 1:26:23
28 241 Baksa Zoltán 1:26:28
29 474 Adamek Imre 1:27:27
30 172 Tőzsér Imre 1:27:30
31 283 Solymosi Gábor 1:27:37
32 261 Kerek Róbert 1:28:21
33 131 Kovács Attila 1:28:31
34 240 Bakos János 1:29:45
35 256 Göncző Attila Ceglédi Első Sor Kerékpáros Sport Egyesület 1:31:25
36 473 Kasos Ádám 1:31:28
37 260 Károly János Cseuz ördögei 1:31:51
38 296 Tóth Tamás 1:32:08
39 95 Ódor Attila Lotus Cycling Team 1:32:14
40 399 Szrenkó Zoltán 1:33:34
41 273 Liszicsán Zoltan 1:34:26
42 239 Radvánszki Norbert 1:34:54
43 288 Szabó Lajos 1:35:50
44 257 Györe Szabolcs Ceglédi Első Sor Krp SE 1:35:58
45 279 Pincze Gábor PCCC 1:36:04
46 297 Török Norbert 1:36:12
47 87 Nagy Ferenc 1:36:36
48 291 Szkalák Péter 1:36:45
49 H705 Király Uzor Rodeo Cycling Klub by G4 1:37:05
50 293 Tatár Antal 1:37:26
51 295 Tóth Ferenc 1:38:50
52 89 Szépfy Márton 1:39:15
53 149 Dr. Biczó Balázs 1:39:20
54 148 Benedek Gábor 1:41:29
55 280 Puszti Richárd 1:42:47
56 254 Fetter Zsolt PCCC 1:43:19
57 278 Olcsvári Szilárd 1:45:12
58 251 Fehér Attila 1:45:19
59 245 Bór Sándor 1:49:15
60 86 Fazekas Gergely 1:49:33
61 92 Ráduly Csaba 1:51:38
62 299 Zsebe Balázs 1:52:50
63 275 Madár Viktor 1:53:51
64 277 Mihály Tamás 1:59:22
65 152 Balázs Gábor 2:18:25
 Rövidtáv  Master2  nő
1 83 Botka Barbara 1:29:05
2 258 Havacs Krisztina Sólyom Team SE 1:33:32
3 81 Pósa Bianka 1:41:26
4 284 Sólyom Krisztina 1:41:35
5 247 Dervaricsné Nemes Gyöngyvér 1:52:45
6 82 Kiss Judy Rodeo Cycling Klub by G4 2:02:38
 Rövidtáv  Master3  férfi
1 169 Kreisz Zsolt Rodeo Cycling Klub by G4 1:16:41
2 317 ÓDOR JÁNOS KIVÁLÓK-BakonySport KSE 1:18:23
3 300 Belme Lajos 1:20:55
4 129 Demjén Gábor 1:21:19
5 100 Ladvenicza Tamás 1:23:10
6 313 Martos György 1:24:45
7 305 Jenei Zoltán 1:25:56
8 178 Káplár Ferenc 1:26:06
9 314 Mező Sándor Tatanka Racing Team 1:27:26
10 306 Juhász Imre 1:28:14
11 318 Pap László 1:28:15
12 192 Gyevát Ferenc 1:29:10
13 304 Jaros Zsolt 1:31:09
14 324 Vukovics József CES 1:35:42
15 150 Szabados Péter 1:35:43
16 96 Werschitz Ottó 1:35:54
17 323 Vincze Csaba 1:36:00
18 302 Brandhuber Attila PCCC 1:36:44
19 309 Király László Fergeteg 1:37:09
20 320 Sályi Ferenc Mátra Biker SC 1:38:47
21 325 Zoltán Száraz Ceglédi Első Sor 1:39:02
22 98 Hidas Gergely 1:40:00
23 271 Lacházi Gábor 1:41:32
24 310 Kozár László 1:42:50
25 307 Kazi György 1:42:53
26 312 Lévai Zsolt 1:43:18
27 102 Pass Ferenc Pass Ferenc 1:45:41
28 101 Nagy Tamás 1:46:31
29 365 Szlépka Tamás 1:47:11
30 308 Keppler Miklos Norbert Pilis Cross Country Club 1:47:41
31 364 Bódi Attila 1:55:13
32 97 Molnár Dénes 1:56:15
33 99 Horváth József 1:58:06
34 301 Botos Zsolt József 2:04:08
35 315 Miczkó János 3:15:01
 Rövidtáv  Master3  nő
1 303 Csollány Katalin 1:41:01
2 316 Nyári Krisztina 3:15:37
 Rövidtáv  Master4  férfi
1 329 Hajagos István Kecskeméti Első Sor SE 1:23:57
2 103 Jankó Tamás 1:26:31
3 330 Kármán József 1:28:17
4 331 Kocsi Sándor Nagykáta SE 1:32:28
5 332 Rakovics Vilmos 1:32:56
6 190 Tóth István 1:41:32
7 161 Vargyai József 2:04:52
8 105 dr. Kovács Attila 2:07:34
9 326 Bodonyi Péter 2:26:11
10 130 Klie Zoltán 2:37:56
Helyezés Rajtszám Név Egyesület Idő
 Hosszútáv  U19  férfi
1 117 Takács Zsombor 2:22:21
2 154 Kiss Benedek 2:25:40
3 452 Erős Áron 2:29:30
4 442 Tatár Márton 2:33:09
5 107 Gere Barnabás 2:52:33
 Hosszútáv  Felnőtt  férfi
1 461 Balázs Ferenczi 2:18:37
2 463 Csonka Olivér 2:31:21
3 404 Litauszki Tibor 2:38:25
4 402 Izsó Norbert AKSE 2:40:59
5 462 Dombi Gábor 2:42:12
6 212 Wallis Nathaniel 3:13:15
 Hosszútáv  Master1  férfi
1 467 Honti Péter 2:37:21
2 165 Vass István BTS 2:37:24
3 408 Kovács Tamás 2:38:34
4 414 Zsolt Heizler 2:40:33
5 407 Kosurnyikov Ádám Bringabanda SC 2:42:22
6 409 Pap Péter 2:53:46
7 406 Józsa Dániel 2:55:44
8 412 Tordai András Tatanka Racing Team 2:57:24
9 413 Varga Zoltán 3:02:24
465 Bódi Balázs 1:50:08
 Hosszútáv  Master1  nő
466 Fail Boglárka 1:51:16
 Hosszútáv  Master2  férfi
1 470 Parti András 2:18:31
2 164 Buruczki Szilárd 2:18:35
3 0 Búr Zsolt 2:22:21
4 469 Lipka Balázs 2:32:04
5 436 Vastag Szabolcs Bringabanda 2:32:56
6 435 Varga István Szingo SE 2:35:07
7 431 STAUB CSABA KIVÁLÓK-BakonySport KSE 2:37:31
8 433 Vadócz Máté SZINGO SE 2:38:15
9 423 Horváth Ákos Sólyom Team SE 2:38:43
10 429 Rostetter Mátyás OgreBike 2:40:08
11 445 Árvay Dénes 2:43:01
12 427 Kiss Istvan 2:44:14
13 418 Dervarics Tamás 2:45:20
14 170 Molnár Gergely 2:45:58
15 449 Lászlók Zsolt 2:46:14
16 434 Varga Balázs 2:46:39
17 428 MIKÓCZI GÉZA SÓLYOM TEAM SE 2:49:17
18 420 Fedor István Merida Maraton Team-CST 2:49:45
19 153 Harangi Ariel Rodeo Cycling Klub by G4 2:50:01
20 425 Landi Zoltán 2:51:10
21 417 Dallos Kornél ROAD KSE 2:51:14
22 421 Halász Róbert 2:53:53
23 104 Varga Balázs 2:57:28
24 173 Horváth László 2:58:48
25 424 Kőhalmi Attila Superior Racing Team 3:01:13
26 189 Vida Kálmán 3:07:45
27 151 Brachna Gábor 3:23:56
28 422 Henn Péter Gergely 3:24:54
29 430 Sinkai Rajmund Tatanka Racing Team 3:25:34
175 Komvári Roland 1:33:41
 Hosszútáv  Master2  nő
1 415 Balogh Mária 3:13:49
 Hosszútáv  Master3  férfi
1 438 Gelle László 2:46:54
2 440 Papp Atilla Meditech 2:53:25
3 174 Földesi Gábor 3:08:04
4 179 Mihályi Zoltán 3:08:43
5 158 Dózsa György 3:16:28
6 437 Gelencsér Ferenc Superior 3:23:06
'Fel a tetejéhez' gomb