2020vas16augEgész napRestart XCO Országos BajnokságI. Restart E-Bike KupaZalaegerszeg - Alsóerdei Szabadidős és Ifjúsági KözpontSzakágMTBKategóriaMKSZ Országos BajnokságÁtütemezettKiemelt

Időpont

2020. augusztus 16.

Helyszín

Zalaegerszeg - Alsóerdei Szabadidős és Ifjúsági Központ

Rajtlisták, eredmények

Hely Bib Név Klub Idő Gap
U9 WOMEN (1)
1 952 STORCZ-NAGY Réka Superior Racing Team 8:26
U9 MEN (9)
1 903 HORVÁTH Leó Superior Racing Team 7:03
2 905 HONTI Tamás Attila Focus Team Hungary 7:17 + 0:14
3 910 BÖKÖNYI Huba Árpád Focus Team Hungary 7:24 + 0:21
4 908 ANDRÁS Péter Patrik Superior Racing Team 7:49 + 0:46
5 902 HORVÁTH Ármin ZKSE 8:08 + 1:05
6 909 BERENCSI Mátyás Speed-Way Team 8:23 + 1:20
7 907 OLCSVÁRI Bulcsú ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Mosonmagy 13:48 + 6:45
8 901 BURGERMEISTER Bence Cube-Csömör 7:31 + 1 lap
9 911 SZABÓ Barna ZKSE 7:34 + 1 lap
U11 WOMEN (4)
1 201 HEGEDŰS Heléna Limitless Team – XCO Nagykanizsa 23:24
2 205 CSER Antónia Superior Racing Team 23:26 + 0:02
3 202 KÁRPÁTI Mira Kőbánya Cycling Team 26:19 + 1 lap
4 203 STOJANOVSKA Dalija (MKD) Superior Racing Team 26:44 + 1 lap
U11 MEN (16)
1 110 KOVÁCS Béla Kontent-DKSI 20:35
2 114 SZILASI Dániel Superior Racing Team 21:07 + 0:32
3 119 MISETA Levente Superior Racing Team 21:31 + 0:56
4 101 MOLNÁR Ágoston Focus Team Hungary 21:45 + 1:10
5 102 LOVÁSZ Máté Focus Team Hungary 21:45 + 1:10
6 126 BARABÁS Olivér János Superior Racing Team 22:03 + 1:28
7 111 LEÁNYVÁRI Benjámin DVTK Cycling Team 22:27 + 1:52
8 109 BRUCHNER Máté ZKSE 22:27 + 1:52
9 112 LÓNYAI Balázs Kis-Galya KSE 23:24 + 2:49
10 106 VARGA Csanád VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 23:47 + 3:12
11 104 BURGERMEISTER Olivér Cube-Csömör 25:37 + 5:02
12 115 HÁMORI Koppány Focus Team Hungary 21:13 + 1 lap
13 121 MÁRMAROSI Marcell Szekszárdi SZKE 22:32 + 1 lap
14 125 STEINER Bence György Hungaro Fondo 25:15 + 2 laps
15 113 SPECZIÁR Olivér Kőbánya Cycling Team 27:28 + 2 laps
117 CSENTERICZ Levente ZKSE DNF
U13 WOMEN (7)
1 406 SZÜCS Borbála ZKSE 24:58
2 402 KISS Nikoletta Bettina Bike Zone Gödöllő 26:31 + 1:33
3 409 MÁRMAROSI Alexa Ildikó Szekszárdi SZKE 27:17 + 2:19
4 401 SZÁVAI Petra Bike Zone Gödöllő 30:30 + 5:32
5 410 BOKROS Kincső VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 35:39 + 10:41
6 405 KÁLMÁN Luca ZKSE 27:25 + 1 lap
7 411 BARABÁS Elsa Réka Superior Racing Team 27:37 + 1 lap
U13 MEN (21)
1 301 TÓTH Márk Martin Crosskovácsi Bikeschool 22:17
2 309 CSORBA Zalán Kis-Galya KSE 22:55 + 0:38
3 310 MAGYAR Botond Kis-Galya KSE 23:59 + 1:42
4 324 BERENCSI Benedek Speed-Way Team 24:04 + 1:47
5 304 OLCSVÁRI Botond ROAD-Sopron Bank Zrt. KSE Mosonmagy 26:06 + 3:49
6 302 GÁBOR Milán Superior Racing Team 26:24 + 4:07
7 323 PÉTER Nándor Salgótarjáni HKE 26:50 + 4:33
8 303 NAGY Lél Bátor Focus Team Hungary 26:55 + 4:38
9 305 KRÁNITZ István Tamási Bringasport 27:36 + 5:19
10 308 HORVÁTH Bence Focus Team Hungary 30:15 + 7:58
11 312 LEÁNYVÁRI Áron DVTK Cycling Team 30:26 + 8:09
12 313 MARTONICS Armand ZKSE 32:00 + 9:43
13 311 FELEDY Bence Kis-Galya KSE 33:00 + 10:43
14 329 TURMANN Benjámin Tamási Bringasport 33:08 + 10:51
15 320 VÉGSŐ Bence Cube-Csömör 34:11 + 11:54
16 327 KULTSÁR Lőrinc ZKSE 22:23 + 1 lap
17 318 TÍMÁR Péter ZKSE 22:27 + 1 lap
18 316 RABI Kristóf ZKSE 23:14 + 1 lap
19 328 NAGY Előd Tamási Bringasport 23:25 + 1 lap
20 322 VONA Márton Gábor Cube-Csömör 25:58 + 1 lap
21 321 JÁNOSI Ákos Cube-Csömör 27:35 + 1 lap
U15 WOMEN (6)
1 601 BRUCHNER Regina ZKSE 1:01:10
2 605 SZÜCS Júlia ZKSE 1:02:19 + 1:09
3 602 KISS Emma Lotti Bike Zone Gödöllő 1:09:15 + 8:05
4 606 TÓTH Réka Kis-Galya KSE 1:10:20 + 9:10
5 607 BUNGYIS Panna Cube-Csömör 1:07:00 + 1 lap
604 SZABÓ Léna ZKSE DNF
U15 MEN (16)
1 501 TAKÁCS Zsombor Superior Racing Team 50:48
2 504 PAKOT András Gusztáv Kőbánya Cycling Team 53:34 + 2:46
3 513 KÁLMÁN Dániel Ákos ZKSE 54:48 + 4:00
4 505 IVÁN Borisz Márk ZKSE 55:37 + 4:49
5 518 KISS Vince Dániel Bike Zone Gödöllő 57:47 + 6:59
6 508 MAGYAR Bendegúz Kis-Galya KSE 1:00:51 + 10:03
7 511 DOROGI Alex Martin Kőbánya Cycling Team 1:03:56 + 13:08
8 515 VOCK András Cube-Csömör 1:12:27 + 21:39
9 507 MAGYAR Balázs Crosskovácsi Bikeschool 1:15:11 + 24:23
10 514 RÉVÉSZ Ádám VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1:17:42 + 26:54
11 509 PETRÓ Szabolcs Cube-Csömör 1:18:36 + 27:48
12 510 SÓGOR Bence Limitless Team – XCO Nagykanizsa 51:17 + 1 lap
13 520 ARADI Bendegúz Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:07:29 + 1 lap
502 VAS Barnabás Merida Maraton Team-CST DNF
503 GERGELY Koppány Máté Limitless Team – XCO Nagykanizsa DNF
521 ZSEMBERY Boldizsár Superior Racing Team DNF
U17 WOMEN (6)
1 804 GREMAN Szonja Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:02:37
2 802 ORAVECZ Lora PCCC 1:03:12 + 0:35
3 806 TÓTH-ALMÁSI Borbála Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:09:22 + 6:45
4 803 LEÁNYVÁRI Sára DVTK Cycling Team 1:19:08 + 16:31
5 808 OROSZ Lili Acélvakond Cycling Team 1:05:47 + 1 lap
801 BUKOVÁCZ Anna Limitless Team – XCO Nagykanizsa DNF
U17 MEN (16)
1 718 TAKÁCS-VALENT Márk Cube-Csömör 1:06:20
2 702 MAGYAR Gergő Port Hotels – Grupo Sime 1:10:36 + 4:16
3 707 KÁRPÁTI Bálint Kőbánya Cycling Team 1:11:06 + 4:46
4 711 MAJOROS Dávid Kőbánya Cycling Team 1:12:44 + 6:24
5 705 FELDHOFFER Bálint Cube-Csömör 1:14:58 + 8:38
6 720 FÜRI Mátyás Mihály Bike Zone Gödöllő 1:15:05 + 8:45
7 710 LÓNYAI Levente Kis-Galya KSE 1:15:10 + 8:50
8 712 MINDSZENTI Ákos DVTK Cycling Team 1:16:01 + 9:41
9 717 TÓTH Márkó Cube-Csömör 1:16:45 + 10:25
10 714 POLLNER Balázs László Superior Racing Team 1:16:45 + 10:25
11 713 MONOSTORI Noel Acélvakond Cycling Team 1:16:57 + 10:37
12 716 SZÖLLŐSSY Ádám Acélvakond Cycling Team 1:25:07 + 18:47
13 709 KISS Ádám György Acélvakond Cycling Team 1:31:38 + 25:18
14 704 ENDRÉDI Máté ZKSE 1:08:59 + 1 lap
15 708 TATÁR Márton Superior Racing Team 1:09:31 + 1 lap
16 715 RÁKOSA Bence ZKSE 1:45:28 + 1 lap
U19 WOMEN (3)
1 805 BOKROS Csenge Anna Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:15:08
2 806 KISS Kata Emma Acélvakond Cycling Team 1:29:10 + 14:02
801 GERGELY Virág VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team DNF
U19 MEN (11)
1 916 BARANYI Dávid Áron Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:17:10
2 912 HORVÁTH Áron Mihály Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:20:54 + 3:44
3 901 SZABÓ Levente INTERCYCLING Team 1:22:58 + 5:48
4 902 GERELY Attila Crosskovácsi Bikeschool 1:26:04 + 8:54
5 914 PATAKI Barnabás PCCC 1:28:06 + 10:56
6 905 CSUJA Bálint Superior Racing Team 1:33:14 + 16:04
7 906 TERECSKEI Vince PCCC 1:24:03 + 1 lap
8 904 CSÁKAI Bence PCCC 1:31:22 + 1 lap
9 909 SÁNDOR Zalán Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:33:29 + 1 lap
10 908 SZEMERE Barnabás Cube-Csömör 1:37:39 + 1 lap
910 KOVÁCS Árpád Gyula Bike Zone Gödöllő DNF
ELITE WOMEN (4)
1 503 VAS Kata Blanka Doltcini-Van Eyck Sport Continental 1:17:56
2 508 BENKÓ Barbara Ghost Factory Racing 1:27:20 + 9:24
3 501 BUZSÁKI Virág SVS Pro Team 1:34:22 + 16:26
4 502 SCHMIDEL Regina Cube-Csömör 1:35:52 + 17:56
ELITE MEN (9)
1 1 PARTI András UTE 1:36:11
2 17 DINA Márton Kometa Xstra Cycling Team 1:40:22 + 4:11
3 2 PALUMBY Zsombor SVS Pro Team 1:41:55 + 5:44
4 5 SZATMÁRY András Cube-Csömör 1:48:32 + 12:21
5 7 SYLVESTER Balázs Tibor ZKSE 1:36:30 + 1 lap
6 20 BORSOS Benedek SVS Pro Team 1:39:14 + 1 lap
7 10 HUGAUF Marcell Fillari Team Budaörs Kerékpáros SE 1:47:49 + 1 lap
14 CSONKA Olivér Trek SE DNF
15 VOCK Mátyás Bakony Racing Team KSE DNF
MASTER1 MEN (7)
1 110 HATTYÁR Dániel Merida Maraton Team-CST 1:06:49
2 105 CZENKI Tamás ZKSE 1:07:05 + 0:16
3 106 SALGA Ákos Trek SE 1:15:56 + 9:07
4 108 HORVÁTH Attila Vilmos Speed-Way Team 1:18:18 + 11:29
112 BAK Roland Focus Team Hungary DNF
113 SÜLE Róbert Focus Team Hungary DNF
103 CSER Gábor Epronex – Bss Oil Team DNF
MASTER2 MEN (9)
1 205 HORVÁTH Csaba István Focus Team Hungary 1:09:23
2 210 HORVÁTH Szabolcs ZKSE 1:15:22 + 5:59
3 211 KOVÁCS István Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:18:28 + 9:05
4 220 KOVÁCS Attila Bike Zone Gödöllő 1:24:38 + 15:15
5 218 KERÉKGYÁRTÓ Norbert ZKSE 1:25:40 + 16:17
6 204 BALUKA Balázs Trek SE 1:09:25 + 1 lap
7 201 DERVALICS Gábor ZKSE 1:09:59 + 1 lap
8 203 NÉMETH Zoltán Cube-Csömör 1:19:41 + 1 lap
219 ZÓKA-UJHELYI Zoltán Speed-Way Team DNF
MASTER3 MEN (2)
1 309 LAKATOS Péter Focus Team Hungary 59:26
2 305 VOCK Balázs Bakony Racing Team KSE 1:08:19 + 8:53
'Fel a tetejéhez' gomb