2020. szeptember

202019szepEgész nap20ÁtütemezettKiemeltPálya Magyar BajnokságBudapest - Millenáris KerékpárpályaSzakág:PályaKategória:MKSZ Országos Bajnokság

Időpont

2020. szeptember 19. - 2020. szeptember 20.

Helyszín

Budapest - Millenáris Kerékpárpálya

1146 Budapest, Szabó József u. 3.

Szervező

MKSZinfo@bringasport.hu 1146 Budapest, Szabó József u. 3.

Nevezési lista, eredmények

SZOMBAT

Elite 200 méteres repülőrajtos időfutamverseny
1. 3 SZALONTAY Sándor Veloclass-Velence 10,53
2. 28 LOVASSY Patrik Rómeó BVSC-Zugló 10,87
3. 27 CSENGŐI Bálint BVSC-Zugló 11,42
4. 5 PRÁJCZER Péter MTB Sopron SE 12,00
5. 8 IMRE Zsolt FTC 12,50
6. 78 SOLYMOSI Márton Epronex BSS-Oil 12,97
7. 30 BÉKÉSI Mihály FTC 13,40
8. 32 VÖRÖS Ádám FTC 13,62
Elite Férfi Sprintverseny
I. futam (1. és 2. helyért) 1. futam 2. futam 3. futam
1. 28 LOVASSY Patrik Rómeó BVSC-Zugló 11,18 11,25
2. 3 SZALONTAY Sándor Veloclass-Velence
II. futam (3. és 4. helyért) 1. futam 2. futam 3. futam
3. 5 PRÁJCZER Péter MTB Sopron SE 17,70 14,61
4. 8 IMRE Zsolt FTC 12,89
Elite Nő 200 méteres repülőrajtos időfutamverseny
1. 40 JÁSZAPÁTI Petra BVSC-Zugló 12,37
2. 36 SZABÓ Zsófia Doltcini-Van Eyck Sport 13,63
3. 33 LÁSZLÓ Tamara Fehérvár Cycling Team 14,11
4. 67 HONOS Csenge KSI SE 14,32
U19 Férfi 200 méteres repülőrajtos időfutamverseny
1. 24 HÁJOS Dániel BVSC-Zugló 12,28
2. 25 DRIJVER Bertold KSI SE 12,63
3. 20 RUTTAI Balázs FTC 13,99
4. 19 KOVÁCS Bercel FTC 14,35
WU19 Női 200 méteres repülőrajtos időfutamverseny
1. 66 HÉRINCS Diána Letti KSI SE 15,50
2. 50 JANKURA Luca KSI SE 15,91
U17 Férfi 200 méteres repülőrajtos időfutamverseny
1. 17 FEHÉRVÁRI Marcell Imre KSI SE 12,72
2. 22 FARKAS Máté Szenyor KSZSE 13,48
3. 16 MAKRANCZY Dominik Kevin KSI SE 14,70
4. 21 ROSTÁS Levente Fittbike SE 14,85
5. 18 MESTER Ádám KSI SE 15,99
WU17 Női 200 méteres repülőrajtos időfutamverseny
1. 38 SÁRY Boglárka KSI SE 14,05
2. 39 DINYA Dorka Fittbike SE 15,05
Master 3 Férfi 200 méteres repülőrajtos időfutamverseny
1. 12 SIKARI Gábor BVSC-Zugló 13,07
2. 13 SZILÁGYI Sándor BVSC-Zugló 13,64
3. 15 PIGNICZKI Árpád FTC 14,30
4. 14 MOLNÁR Gábor BVSC-Zugló 16,10
Master 2 Férfi 200 méteres repülőrajtos időfutamverseny
1. 10 MÜLLER Péter BVSC-Zugló 11,79
2. 79 FOGARASI József BVSC-Zugló 12,88
3. 11 SZALÁNCZY Csaba Epronex BSS-Oil 13,55
4. 74 GULYÁS Tamás Sólyom Team 14,63
Master 1 Férfi 200 méteres repülőrajtos időfutamverseny
1. 9 BÍRÓ Balázs BVSC-Zugló 13,07
U23 Férfi 4000 méteres állórajtos időfutamverseny
1. 31 OROSZ Gergő FTC – Novák 5:14,82
2. 29 VARGA Bálint BVSC-Zugló 5:48,46
3. 30 BÉKÉSI Mihály FTC 6:04,60
4. 32 VÖRÖS Ádám FTC 6:23,10
Elite Férfi 4000 méteres állórajtos időfutamverseny
1. 2 LOVASSY Krisztián BVSC-Zugló 4:44,06
2. 6 DURUCZ Miklós Epronex BSS-Oil 5:26,33
3. 78 SOLYMOSI Márton Epronex BSS-Oil 5:35,10
Elite Nő 3000 méteres állórajtos időfutamverseny
1. 35 BORISSZA Johanna Kitti BVSC-Zugló 4:12,12
2. 37 KAPOTT Szonja Tipográfia Ladies Cycling 4:24,05
3. 33 LÁSZLÓ Tamara Fehérvár Cycling Team 4:25,96
4. 67 HONOS Csenge KSI SE 4:27,09
5. 34 PÉTERI Niké Fehérvár Cycling Team 4:32,79
6. 36 SZABÓ Zsófia Doltcini-Van Eyck Sport 4:48,57
U17 Fiú 2000 méteres állórajtos időfutamverseny
1. 22 FARKAS Máté Szenyor KSZSE 2:53,90
2. 17 FEHÉRVÁRI Marcell Imre KSI SE 2:54,89
3. 19 KOVÁCS Bercel FTC 2:59,34
4. 21 ROSTÁS Levente Fittbike SE 3:01,61
5. 16 MAKRANCZY Dominik Kevin KSI SE 3:03,26
6. 18 MESTER Ádám KSI SE 3:11,25
7. 20 RUTTKAI Balázs FTC 3:12,20
WU17 Leány 2000 méteres állórajtos időfutamverseny
1. 38 SÁRY Boglárka KSI SE 3:08,12
2. 39 DINYA Dorka Fittbike SE 3:13,31
U19 Férfi 3000 méteres állórajtos időfutamverseny
1. 25 DRIJVER Bertold KSI SE 3:55,65
2. 26 MACK Márton KSI SE 3:58,61
3. 23 MOLNÁR Bálint BVSC-Zugló 4:04,90
WU19 Női 2000 méteres állórajtos időfutamverseny
1. 66 HÉRINCS Diána Letti KSI SE 3:21,70
Master 3 Férfi 2000 méteres állórajtos időfutamverseny
1. 12 SIKARI Gábor BVSC-Zugló 2:48,76
2. 13 SZILÁGYI Sándor BVSC-Zugló 2:51,56
3. 14 MOLNÁR Gábor BVSC-Zugló 3:12,32
4. 15 PIGNICZKI Árpád FTC DNF
Master 2 Férfi 2000 méteres állórajtos időfutamverseny
1. 10 MÜLLER Péter BVSC-Zugló 2:42,35
4. 79 FOGARASI József BVSC-Zugló 2:49,82
2. 11 SZALÁNCZY Csaba Epronex BSS-Oil 2:55,03
3. 74 GULYÁS Tamás Sólyom Team 2:57,85
Master 1 Férfi 2000 méteres állórajtos időfutamverseny
1. 9 BÍRÓ Balázs BVSC-Zugló 2:51,73
Elite Nő Scratchverseny
1. 33 LÁSZLÓ Tamara Fehérvár Cycling Team 0:11:12
2. 67 HONOS Csenge KSI SE
3. 35 BORISSZA Johanna Kitti BVSC-Zugló
4. 34 PÉTERI Niké Fehérvár Cycling Team
Elite Scratchverseny
1. 2 LOVASSY Krisztián BVSC-Zugló 0:11:26
2. 1 FILUTÁS Viktor BVSC-Zugló
3. 31 OROSZ Gergő FTC – Novák
4. 6 DURUCZ Miklós Epronex BSS-Oil
5. 78 SOLYMOSI Márton Epronex BSS-Oil + 1 kör
6. 30 BÉKÉSI Mihály FTC + 1 kör
7. 8 IMRE Zsolt FTC + 1 kör
8. 4 ÁRVAI Attila Kontent – DKSI + 1 kör
9. 32 VÖRÖS Ádám FTC DNF
10. 28 LOVASSY Patrik Rómeó BVSC-Zugló DNF
WU19 Női 500 méteres állórajtos időfutamverseny
1. 66 HÉRINCS Diána Letti KSI SE 45,78
2. 50 JANKURA Luca KSI SE 47,57
Elite Férfi Pontverseny
1. 1 FILUTÁS Viktor BVSC-Zugló 148 pont 0:29:39
2. 2 LOVASSY Krisztián BVSC-Zugló 132 pont
3. 31 OROSZ Gergő FTC – Novák 17 pont
4. 78 SOLYMOSI Márton Epronex BSS-Oil 9 pont
5. 6 DURUCZ Miklós Epronex BSS-Oil 2 pont
6. 4 ÁRVAI Attila Kontent – DKSI DNF
7. 32 VÖRÖS Ádám FTC DNF
8. 30 BÉKÉSI Mihály FTC DNF
U19 Férfi 1000 méteres állórajtos időfutamverseny
1. 25 DRIJVER Bertold KSI SE 1:14,75
2. 24 HÁJOS Dániel BVSC-Zugló 1:15,18
3. 26 MACK Márton KSI SE 1:17,62
4. 23 MOLNÁR Bálint BVSC-Zugló 1:18,64
U23 Férfi 1000 méteres állórajtos időfutamverseny
1. 28 LOVASSY Patrik Rómeó BVSC-Zugló 1:09,79
2. 31 OROSZ Gergő FTC – Novák 1:14,59
3. 29 VARGA Bálint BVSC-Zugló 1:19,45
4. 30 BÉKÉSI Mihály FTC 1:24,65
5. 32 VÖRÖS Ádám FTC 1:26,90
Elite Nő 500 méteres állórajtos időfutamverseny
1. 40 JÁSZAPÁTI Petra BVSC-Zugló 40,00
2. 35 BORISSZA Johanna Kitti BVSC-Zugló 40,49
3. 33 LÁSZLÓ Tamara Fehérvár Cycling Team 41,26
4. 67 HONOS Csenge KSI SE 41,67
5. 36 SZABÓ Zsófia Doltcini-Van Eyck Sport 42,54
6. 34 PÉTERI Niké Fehérvár Cycling Team 43,05
Elit Férfi 1000 méteres állórajtos időfutamverseny
1. 27 CSENGŐI Bálint BVSC-Zugló 1:10,94
2. 5 PRÁJCZER Péter MTB Sopron SE 1:15,11
3. 78 SOLYMOSI Márton Epronex BSS-Oil 1:17,16
4. 6 DURUCZ Miklós Epronex BSS-Oil 1:19,12
5. 7 OLÁH Dr. Bence FTC 1:19,55

VASÁRNAP

Elite Férfi Keirinverseny
1. 3 SZALONTAY Sándor Veloclass-Velence 13,422
2. 28 LOVASSY Patrik Rómeó BVSC-Zugló
3. 27 CSENGŐI Bálint BVSC-Zugló
4. 5 PRÁJCZER Péter MTB Sopron SE
5. 8 IMRE Zsolt FTC
6. 31 OROSZ Gergő FTC – Novák
7. 30 BÉKÉSI Mihály FTC
Elite Nő Scratchverseny (Omnium I.) – 12 kör
1. 35 BORISSZA Johanna Kitti BVSC-Zugló 7:40 37
2. 33 LÁSZLÓ Tamara Fehérvár Cycling Team 36
3. 67 HONOS Csenge KSI SE 34
4. 34 PÉTERI Niké Fehérvár Cycling Team 33
U19 Férfi Scratchverseny (Omnium I.) – 21 kör
1. 25 DRIJVER Bertold KSI SE 7:40 40
2. 23 MOLNÁR Bálint BVSC-Zugló 38
2. 19 KOVÁCS Bercel FTC 35
2. 20 RUTTAI Balázs FTC 32
Elite Férfi Scratchverseny (Omnium I.) – 18 kör
1. 2 LOVASSY Krisztián BVSC-Zugló 9:40 40
2. 1 FILUTÁS Viktor BVSC-Zugló 38
3. 31 OROSZ Gergő FTC – Novák 37
4. 6 DURUCZ Miklós Epronex BSS-Oil 36
5. 78 SOLYMOSI Márton Epronex BSS-Oil 35
6. 30 BÉKÉSI Mihály FTC 34
Master 3 – 500 méteres állórajtos időfutamverseny
1. 13 SZILÁGYI Sándor BVSC-Zugló 40,29
2. 15 PIGNICZKI Árpád FTC 41,05
3. 12 SIKARI Gábor BVSC-Zugló 41,28
4. 14 MOLNÁR Gábor BVSC-Zugló 45,48
Master 2 – 500 méteres állórajtos időfutamverseny
1. 10 MÜLLER Péter BVSC-Zugló 36,77
2. 11 SZALÁNCZY Csaba Epronex BSS-Oil 41,49
3. 74 GULYÁS Tamás Sólyom Team 42,77
Master 1 – 500 méteres állórajtos időfutamverseny
1. 9 BÍRÓ Balázs BVSC-Zugló 40,55
U17 Fiú 500 méteres állórajtos időfutamverseny
1. 17 FEHÉRVÁRI Marcell Imre KSI SE 38,54
2. 22 FARKAS Máté Szenyor KSZSE 40,24
3. 16 MAKRANCZY Dominik Kevin KSI SE 40,70
4. 20 RUTTAI Balázs FTC 41,49
5. 19 KOVÁCS Bercel FTC 41,97
6. 21 ROSTÁS Levente Fittbike SE 43,76
7. 18 MESTER Ádám KSI SE 44,77
WU17 Leány 500 méteres állórajtos időfutamverseny
1. 38 SÁRY Boglárka KSI SE 42,30
2. 39 DINYA Dorka Fittbike SE 44,53
Elite Nő Tempóverseny (Omnium II.) – 8 kör 7:40
1. 35 BORISSZA Johanna Kitti BVSC-Zugló 1 37
2. 33 LÁSZLÓ Tamara Fehérvár Cycling Team 36
3. 67 HONOS Csenge KSI SE 35
4. 34 PÉTERI Niké Fehérvár Cycling Team 33
U19 Férfi Tempóverseny (Omnium II.) – 8 kör 7:40
1. 25 DRIJVER Bertold KSI SE 5 40
2. 23 MOLNÁR Bálint BVSC-Zugló 3 38
3. 19 KOVÁCS Bercel FTC 34
Elite Férfi Tempóverseny (Omnium II.) – 18 kör 10:17
1. 2 LOVASSY Krisztián BVSC-Zugló 30 40
2. 1 FILUTÁS Viktor BVSC-Zugló 24 38
3. 6 DURUCZ Miklós Epronex BSS-Oil 1 37
4. 31 OROSZ Gergő FTC – Novák 36
5. 78 SOLYMOSI Márton Epronex BSS-Oil 35
6. 30 BÉKÉSI Mihály FTC DNF 34
Elite Női Olimpiai Sprint Csapatverseny
1. 35 BORISSZA Johanna Kitti BVSC-Zugló 1:02,44
40 JÁSZAPÁTI Petra BVSC-Zugló
2. 38 SÁRY Boglárka KSI SE 1:06,72
67 HONOS Csenge KSI SE
3. 33 LÁSZLÓ Tamara Fehérvár Cycling Team 1:07,06
34 PÉTERI Niké Fehérvár Cycling Team
Elite Férfi Olimpiai Sprint Csapatverseny
5. 12 SIKARI Gábor BVSC-Zugló 3 1:39,66
13 SZILÁGYI Sándor BVSC-Zugló 3
14 MOLNÁR Gábor BVSC-Zugló 3
4. 6 DURUCZ Miklós Epronex BSS-Oil 1:33,60
11 SZALÁNCZY Csaba Epronex BSS-Oil
78 SOLYMOSI Márton Epronex BSS-Oil
3. 7 OLÁH Dr. Bence FTC 1:30,90
8 IMRE Zsolt FTC
31 OROSZ Gergő FTC
2. 10 MÜLLER Péter BVSC-Zugló 1 1:24,27
28 LOVASSY Patrik Rómeó BVSC-Zugló 1
27 CSENGŐI Bálint BVSC-Zugló 1
1. 24 HÁJOS Dániel BVSC-Zugló 2 1:23,78
2 LOVASSY Krisztián BVSC-Zugló 2
1 FILUTÁS Viktor BVSC-Zugló 2
Elite Nő Selejtezőverseny (Omnium III.) 3:30
1. 35 BORISSZA Johanna Kitti BVSC-Zugló 37
2. 67 HONOS Csenge KSI SE 36
3. 34 PÉTERI Niké Fehérvár Cycling Team 35
4. 33 LÁSZLÓ Tamara Fehérvár Cycling Team 34
U19 Férfi Selejtezőverseny (Omnium III.) 3:30
1. 25 DRIJVER Bertold KSI SE 40
2. 23 MOLNÁR Bálint BVSC-Zugló 38
3. 19 KOVÁCS Bercel FTC 33
Elite Férfi Selejtezőverseny (Omnium III.) 2:17
1. 1 FILUTÁS Viktor BVSC-Zugló 40
2. 2 LOVASSY Krisztián BVSC-Zugló 38
3. 6 DURUCZ Miklós Epronex BSS-Oil 37
4. 78 SOLYMOSI Márton Epronex BSS-Oil 36
5. 31 OROSZ Gergő FTC – Novák 35
U17 Fiú Pontverseny (18 kör / 6 hajrá) 11:43
1. 22 FARKAS Máté Szenyor KSZSE 52 pont
2. 17 FEHÉRVÁRI Marcell Imre KSI SE 41 pont
3. 21 ROSTÁS Levente Fittbike SE 35 pont
4. 16 MAKRANCZY Dominik Kevin KSI SE 5 pont
5. 20 RUTTAI Balázs FTC 4 pont
Elite Nő Pontverseny (Omnium IV.) – 35 Kör / 7 Hajrá 23:03
1. 35 BORISSZA Johanna Kitti BVSC-Zugló 49 pont
2. 33 LÁSZLÓ Tamara Fehérvár Cycling Team 10 pont
3. 67 HONOS Csenge KSI SE 1 pont
4. 34 PÉTERI Niké Fehérvár Cycling Team -20 pont
Elite Nő Omnium összetett végeredmény
1. 35 BORISSZA Johanna Kitti BVSC-Zugló 160 pont
2. 33 LÁSZLÓ Tamara Fehérvár Cycling Team 116 pont
3. 67 HONOS Csenge KSI SE 106 pont
4. 34 PÉTERI Niké Fehérvár Cycling Team 81 pont
U19 Férfi Pontverseny (Omnium IV.) – 35 Kör / 7 Hajrá 23:03
1. 25 DRIJVER Bertold KSI SE 47 pont
2. 23 MOLNÁR Bálint BVSC-Zugló 38 pont
3. 19 KOVÁCS Bercel FTC 3 pont
U19 Férfi Omnium összetett végeredmény
1. 25 DRIJVER Bertold KSI SE 167 pont
2. 23 MOLNÁR Bálint BVSC-Zugló 152 pont
3. 19 KOVÁCS Bercel FTC 105 pont
Elite Férfi Pontverseny (Omnium IV.) – 50 Kör / 10 Hajrá 28:18
1. 2 LOVASSY Krisztián BVSC-Zugló 107 pont
2. 1 FILUTÁS Viktor BVSC-Zugló 96 pont
3. 31 OROSZ Gergő FTC – Novák 25 pont
4. 6 DURUCZ Miklós Epronex BSS-Oil 13 pont
5. 78 SOLYMOSI Márton Epronex BSS-Oil -20 pont
Elite Férfi Omnium összetett végeredmény
1. 2 LOVASSY Krisztián BVSC-Zugló 225 pont
2. 1 FILUTÁS Viktor BVSC-Zugló 212 pont
3. 31 OROSZ Gergő FTC – Novák 133 pont
4. 6 DURUCZ Miklós Epronex BSS-Oil 123 pont
5. 78 SOLYMOSI Márton Epronex BSS-Oil 86 pont

Versenyinformáció

Általános információ

Budapest üdvözli a Magyar Kerékpáros Szövetség és az UCI regisztrált csapatait a 2020-as Pályakerékpár Magyar Bajnokságon, amelyet a budapesti Millenáris kerékpárpályán tartanak. Budapest, Magyarország fővárosa, mely 100 évet meghaladóan ad otthont a pályakerékpározásnak.

Rendezvény hivatalos adatai

Pálya címe – Millenáris, 1146 Budapest, Szabó József utca 3.

  • pálya honlapja – www.mnsk.hu
  • pálya adatai:
  • hossza: 412m
  • szélessége: 8m
  • felülete: cement
  • kanyar szöge: 36,2˚ és 35,9˚
  • egyenes szöge: 11,4˚
  • kanyar felső ív hossza: 510m

Hogyan juthat el a helyszínre?

Repülővel a Liszt Ferenc nemzetközi reptérre érkezve –közvetlen transzferrel 30 perc, vagy közösségi közlekedéssel 1 óra 10 perc.

Autóval a fővárost bármely irányból megközelítve, az M0 körgyűrűről letérve, a város sugárútjain a centrum felé haladva, a kisstadiont, illetve Récsei centert irányba véve.

Transzfer

Igény szerint, szolgáltatási díj ellenében, tudunk szálláslehetőséget felajánlani a pálya 4 km-es vonzáskörzetében. Szintén szolgáltatási díj ellenében, transzfer lehetőséget tudunk biztosítani Budapest busz és vonat állomásairól. Ilyen típusú igényeket a szövetség felé kérjük jelezni Wéber Györgynél.

Kerékpár tárolás

A Millenáris épületének 3. emeletén található kabinokban. A kabinok kulcsának kaukciója 5.000 Ft, mely összeg a kulcs leadása után visszajár

MKSZ hivatalos szállás

Hotel Zugló
1149 Budapest, Nagy Lajos király útja 204.
Telefonszám: (06 1) 251 2455
Távolság a Millenáris kerékpárpályától: 4km, 10 perc autóval.

PROGRAM

Letölthető és nagyítható a képre kattintva!

A verseny programja a nevezések függvényében változhat!

Edzés időpontok

A rendezvényt megelőző napokban szombattól keddig (szeptember 12-15-ig), az MKSZ felé való edzésidőpont regisztrációt követően folytatható edzés. Szeptember 15-17-e délelőttig a verseny szervezője által beosztott edzésrend szerint lehet használni a pályát.

A pályafoglalást szeptember 10-e csütörtök előtt közvetlenül a szövetségen  keresztül lehet megtenni, e-mailben a weber.gyorgy@bringasport.hu címen. Ebben az időben a pályának nincs orvosi ellátása és használata csapatonként napi 3 órára korlátozódik. A pálya használatára a hatályos UCI szabályok vonatkoznak.

Nevezés

E-mailben a letölthető nevezési lapon keresztül: 2020 Magyar Pályakerékpár OB nevezési lap.xls
Nevezési e-mail cím: palya@bringasport.hu
Nevezési határidő: 2020.09.17. 18 óráig.

Akkreditáció

A versenyt megelőző napon (szeptember 18-án) 15-18 óráig, szeptember 19-én 8-9 óráig a Millenáris Kerékpárpályán.

Korcsoportok, versenyszámok

Korcsoportok:

U17; WU17; U19; WU19; U23; Elit; Női elit; Masters 1-2-3;

Díjazás:

A verseny 1-3. helyezettjei minden korcsoportban éremdíjazásban részesülnek, U19-től a bajnokok az UCI hivatalos versenyszámaiban bajnoki mezt kapnak.

Versenyszámok (rr. = repülőrajtos; ár.= állórajtos):

U17                    rr. 200m, ár. 500m, ár. 2000m, pontverseny

WU17                 rr. 200m, ár. 500m, ár. 2000m

U19                    rr. 200m, ár. 1000 m, ár. 3000 m, pontverseny, Omnium

WU19                 rr. 200m, ár. 500 m, ár. 2000 m, scratch

U23                    ár. 1000m 4000 m,

Női elit               Sprint, ár. 500 m, ár. 3000 m, scratch, pontverseny, Omnium, Madison, Team Sprint

Elit                      Sprint, Keirin, ár.1000m, ár. 4000 m, scratch, pontverseny, Omnium, Madison, Team Sprint

Master                rr. 200m, ár. 500m, ár. 2000m

Áttételek:

U17 és WU17 – 6,83m – 48×15, a további korcsoportokban nincs áttétel megkötés

Bírói panel

Az alábbi pozíciókat betöltő személyek később kerülnek kihirdetésre.

  • Versenybíróság elnöke:
  • Titkár:
  • Bírói vezető:
  • Rajtbíró:
  • Technikai személyzet:
  • Hivatalos orvos:
  • Dopping kontrol vezető:
  • Szövetségi vezetőségi megbízott:

Dopping kontroll

Az épület 1. emeletén a jelzett helyiségben található, felelős szerv Magyar Antidopping Csoport.

Kórház

Baleseti és Sürgősségi Központ, Budapest
Telefon‎: ‎+36 1 299 7700
1081 Budapest, Fiumei út.17.

Uzsoki utcai Kórház
Telefonszám: (06 1) 467 3700
1145 Budapest, Uzsoki u. 29-41.

Segélyhíó telefonszám: 112

Elérhetőségek

Magyar Kerékpáros Szövetség

1011 Budapest, Bem rakpart 26. 4. emelet 4. ajtó (44-es csengő)
Az iroda felkereséséhez minden esetben előzetes egyeztetés szükséges telefonon vagy e-mailben!
E-mail: info@bringasport.hu
Telefon: +36 30 799 3931

Union Cycliste Internationale

1860 Aigle Tel: +41 24 468 58 11
Switzerland Fax: +41 24 468 58 12
General Information: Mrs Tiziana Lardieri, UCI Track Events Coordinator (tiziana.lardieri@uci.ch)
Sporting and technical aspects: Mrs Monia Turin, UCI Track Coordinator (monia.turin@uci.ch)

Média:

Kádár Kristóf kommunikációs vezető
Sajtókapcsolat és marketing
+36 70 932 0610
kadar.kristof@bringasport.hu

Pintér Ádám infokommunikációs vezető
Honlap és online felületek
+36 70 311 3527
pinter.adam@bringasport.hu

'Fel a tetejéhez' gomb