2022szo16áprEgész napORBITREX Szezonindító EdzésnapEplény - Síaréna Vibe ParkSzakágMTB

Időpont

2022. április 16. Egész nap

Helyszín

Eplény - Síaréna Vibe Park

8413 Eplény, Malomvölgyi utca 1.

Rajtlisták, eredmények

Helyezés Rajtszám Név Csapat Idő Gap
F.Férfi
1. #5 Szabó Boldizsár LiMiT Racing Team 1:56.173
2. #4 Palotai Gábor 1:57.241 +0:01.068
3. #1 Ferenczi Marcell Rad Company Racing Team 1:57.412 +0:01.239
4. #2 Lenthár Gábor Fro Racing 1:59.409 +0:03.236
5. #3 Cserjési Patrik Rad Company Racing Team SE 2:03.326 +0:07.153
6. #6 Füzesi Mátyás LiMiT Racing Team 2:03.558 +0:07.385
7. #11 Moldvai András LiMiT Racing Team 2:05.085 +0:08.912
8. #133 Sziklavári István 2:06.203 +0:10.030
9. #13 Zámbó Dávid Fro racing 2:08.589 +0:12.416
10. #8 Glokker Zoltán Olivér Pécsi Sport Nonprofit Zrt. 2:09.621 +0:13.448
11. #23 Balázs Márton Rad Company Racing Team SE 2:10.046 +0:13.873
12. #12 Edőcs Tamás FRO 2:10.676 +0:14.503
13. #54 Gombás Milán Hypno Team Racing 2:13.201 +0:17.028
14. #26 Bara Balázs Fro Racing 2:13.849 +0:17.676
15. #175 Gáti Péter 2:15.557 +0:19.384
16. #519 Vanczák Róbert 2:16.758 +0:20.585
17. #517 Zaboji Félix 2:17.243 +0:21.070
18. #28 Baráz Károly 2:18.519 +0:22.346
19. #90 Lőrincz János 2:19.696 +0:23.523
20. #105 Mòrocz Krisztián 2:19.824 +0:23.651
21. #126 Szabados Lajos 2:20.831 +0:24.658
22. #117 Rába Roland Hypno Team Racing 2:22.072 +0:25.899
23. #95 Mann Richárd DÖKE 2:22.707 +0:26.534
24. #101 Mészégető Bence ZESE 2:23.392 +0:27.219
25. #110 Orosz Bence 2:24.523 +0:28.350
26. #142 Turi Martin 2GP LiMiT Team 2:27.131 +0:30.958
27. #534 Vámos Csaba 2:27.671 +0:31.498
28. #57 Gyüker Szilveszter 7HILLCREW ‐ (Kamikazemag) 2:28.786 +0:32.613
29. #220 Ungvári Ádám 2:29.946 +0:33.773
30. #92 Magyar Gergő 2:29.971 +0:33.798
31. #145 Vida György 2:30.395 +0:34.222
32. #77 Kontó Dávid 2:32.662 +0:36.489
33. #530 Juhász Viktor Tokod Team 2:32.775 +0:36.602
34. #36 Borsi Benedek 2:33.844 +0:37.671
35. #134 Sziva Milán 2:35.871 +0:39.698
36. #143 Ungvári Róbert 2:36.238 +0:40.065
37. #22 Antal Szabolcs 2:36.884 +0:40.711
38. #128 Szabó Domonkos 2:37.095 +0:40.922
39. #98 Matza Iván 2:37.379 +0:41.206
40. #135 Szlávik Ádám Máté 2:38.711 +0:42.538
41. #30 Bauer Ádám 2:38.938 +0:42.765
42. #40 Csörge István 2:40.087 +0:43.914
43. #533 Tárkányi Tamás 2:40.171 +0:43.998
44. #210 Faller Balázs 2:40.458 +0:44.285
45. #51 Frivalszky Róbert Hypno Team Racing 2:41.647 +0:45.474
46. #211 Gyimesi Balázs 2:46.290 +0:50.117
47. #39 Czink Dávid 2:49.638 +0:53.465
48. #535 Hényel Ágoston 2:53.897 +0:57.724
49. #33 Biró Dominik 2:56.548 +1:00.375
50. #59 Hegedüs Balázs 2:56.921 +1:00.748
51. #10 Baksa Nándor 3:10.271 +1:14.098
52. #130 Szabó József 3:21.427 +1:25.254
53. #14 Faludi András 3:28.435 +1:32.262
54. #518 Vanczák Péter 5:00.212 +3:04.039
55. #525 Szabó Dominik 5:23.159 +3:26.986
56. #147 Völgyi Péter FRO Racing 7:04.808 +5:08.635
57. #129 Szabó Ferenc 8:26.479 +6:30.306
58. #71 Kiss Tamás 10:38.435 +8:42.262
59. #65 Hosszu Barnabás
60. #100 Mészáros István
DNF #64 Hosszu Ambrus
Junior
1. #17 Regényi Levente Rad Company Racing Team 2:06.138
2. #121 Scheithauer Dominik Superior racing team 2:09.962 +0:03.824
3. #368 Füzesi Dániel LiMiT Racing Team 2:10.261 +0:04.123
4. #63 Horváth Zéta Rad Company Racing Team SE 2:14.733 +0:08.595
5. #68 Kiss Dávid Dark Valley KSE 2:16.039 +0:09.901
6. #81 Krasznai Tamás FRO Racing 2:16.970 +0:10.832
7. #523 Gergely‐Nagy Bendegúz 2:17.505 +0:11.367
8. #116 Pörnecz Dávid Rad Company Racing Team SE 2:17.562 +0:11.424
9. #217 Kapocsi Zalán 2:22.552 +0:16.414
10. #21 Antal Dániel Femat‐ZKSE 2:24.369 +0:18.231
11. #170 Düh Richárd Gotthard Racing SE 2:26.289 +0:20.151
12. #127 Szabó Ádám 2:28.147 +0:22.009
13. #78 Kovács Dominik 2:28.389 +0:22.251
14. #524 Forgó András 2:30.501 +0:24.363
15. #96 Marton Dávid 2:31.070 +0:24.932
16. #83 Kupecz Zétény 2:32.457 +0:26.319
17. #209 Horváth Kevin 2:33.863 +0:27.725
18. #520 Tilki Lőrinc 2:35.342 +0:29.204
19. #89 Lázár Milán 2:35.556 +0:29.418
20. #122 Schmid Antal 2:35.636 +0:29.498
21. #174 Horváth Tamás 2:37.617 +0:31.479
22. #82 Kruska Nándor 2:38.548 +0:32.410
23. #136 Tátraaljai Zsombor 2:43.717 +0:37.579
24. #213 Krausz Imre 2:44.202 +0:38.064
25. #131 Szalay Ábel 2:47.330 +0:41.192
26. #67 Kis Benedek 2:48.797 +0:42.659
27. #526 Vér Ádám Hyppo Team Racing 2:48.917 +0:42.779
28. #214 Keitz Máté 2:50.623 +0:44.485
29. #146 Viktor Barnabás 2:51.477 +0:45.339
30. #141 Trnka Botond Hypno Team Racing 2:55.424 +0:49.286
31. #521 Tranninger Zalán 3:44.505 +1:38.367
32. #85 Lajtos Ádám 4:04.538 +1:58.400
33. #513 Tfirst Balázs
34. #515 Mészáros Barnabás
Női
1. #15 Vincze Erzsébet Rad Company Racing Team SE 2:22.725
2. #16 Tóth‐Almási Bori LiMiT Racing Team 2:25.730 +0:03.005
3. #58 Halmai Abigél Rad Company Racing Team SE 2:41.366 +0:18.641
4. #218 Baravics Gyöngyvér FRO Racing 2:51.261 +0:28.536
5. #70 Kiss Nikoletta Bettina Bike‐Zone Gödöllő 3:15.240 +0:52.515
6. #45 Farkasné Balázs Beáta Bringabanda SC 3:19.928 +0:57.203
Masters
1. #20 Nagy Dániel RAD Company Racing Team 2:12.403
2. #369 Pusztai Zsolt 2:22.627 +0:10.224
3. #44 Farkas Zsolt Bringabanda SC 2:23.793 +0:11.390
4. #113 Péter Tamás FRO Racing 2:33.428 +0:21.025
5. #529 Lábas Lajos Tokod Team 2:34.305 +0:21.902
6. #173 Czakó Norbert 2:35.937 +0:23.534
7. #104 Molnár Viktor FRO Racing 2:43.853 +0:31.450
8. #216 Bereczky György Brave Bike 2:46.383 +0:33.980
9. #99 Mayer Csaba Liszi dh school 2:54.080 +0:41.677
10. #102 Molnár József 3:03.930 +0:51.527
11. #56 Gyura Zoltán 28:25.686 +26:13.283
12. #49 Fényi Dániel Rad Company Racing Team SE
U15
1. #62 Hittmann Tibor Superior Racing Team 2:15.674
2. #108 Nemes Bence Hypno Team Racing 2:24.636 +0:08.962
3. #31 Biró Balázs 2:27.294 +0:11.620
4. #512 Czinke András Superior 2:29.607 +0:13.933
5. #150 Honcsorov Ádám 2:31.227 +0:15.553
6. #169 Zámodics Trisztán Rad Company Racing Team SE 2:34.633 +0:18.959
7. #149 Fenyvesi Ferenc Máté Crossingwaves 2:35.983 +0:20.309
8. #212 Bauer Alex Superior 2:41.878 +0:26.204
9. #48 Fekete‐Szűcs Márkusz Superior 2:45.587 +0:29.913
10. #80 Kovács Olivér Superior SE 2:50.332 +0:34.658
11. #532 Farkas László Máté Superior Racing Team 2:57.804 +0:42.130
12. #103 Molnár Kende 3:07.918 +0:52.244
13. #76 Koklács Áron 3:11.319 +0:55.645
14. #97 Máté Richárd Superior 3:16.091 +1:00.417
15. #41 Csutak Bence 3:27.925 +1:12.251
16. #50 Földi Márton 3:36.893 +1:21.219
17. #55 Gordos Dominik 3:37.669 +1:21.995
18. #528 Radnay Péter 3:40.436 +1:24.762
19. #531 Vincze István 7:48.502 +5:32.828
20. #215 Németh Dávid Zsombor 16:15.302 +13:59.628
21. #140 Tóth Levente Rad Company Racing Team SE
DNF #219 Csináth Benedek
U17
1. #18 Farkas Kornél Rad Company Racing Team 2:07.282
2. #123 Serényi Mór Rad Company Racing Team 2:09.343 +0:02.061
3. #84 Kürti István Superior Racing Team 2:13.129 +0:05.847
4. #47 Fazekas Tamás 2:15.428 +0:08.146
5. #114 Pintye Olivér DKSI 2:18.551 +0:11.269
6. #42 Darabos Olivér 2:19.128 +0:11.846
7. #120 Ritzl Ferenc 2:19.200 +0:11.918
8. #72 Kiss Vince Dániel Bike‐Zone Gödöllő 2:20.017 +0:12.735
9. #106 Nagy Bálint 2:20.017 +0:12.735
10. #107 Nagy Zsombor 2:21.068 +0:13.786
11. #32 Bíró Bence Rad Company Racing Team SE 2:21.542 +0:14.260
12. #144 Vászics Kevin Rad Company Racing Team SE 2:21.736 +0:14.454
13. #27 Baranyi Marcell 2:21.809 +0:14.527
14. #79 Kovács Ákos 2:23.146 +0:15.864
15. #118 Rábaközi Gergely 2:24.432 +0:17.150
16. #172 Nagy Levente 2:24.890 +0:17.608
17. #75 Koczó Zalán 2:26.200 +0:18.918
18. #91 Lukáts Márk 2:26.773 +0:19.491
19. #109 Németh Bálint 2:28.496 +0:21.214
20. #112 Pék Hunor 2:29.222 +0:21.940
21. #308 Pénzes Dominik 2:29.720 +0:22.438
22. #370 Jakus Krisztián 2:30.291 +0:23.009
23. #53 Gál Ábel 2:30.890 +0:23.608
24. #137 Temesvári Márton Superior Racing Team 2:32.685 +0:25.403
25. #119 Rák Máté 2:34.158 +0:26.876
26. #522 Susán Bendegúz 2:36.168 +0:28.886
27. #148 Teleki Richárd 2:37.191 +0:29.909
28. #52 Fugli Márton 2:44.983 +0:37.701
29. #138 Tóka Zsombor 2:50.446 +0:43.164
30. #37 Bruck Ábel 2:54.455 +0:47.173
31. #74 Klárics Zdenkó 2:54.805 +0:47.523
32. #171 Jenák Máté 2:56.434 +0:49.152
33. #132 Szarka Dániel 2:58.788 +0:51.506
34. #139 Torkos Tamás 2:59.936 +0:52.654
35. #29 Bata Roland 3:01.608 +0:54.326
36. #24 Balog Marcell 3:02.931 +0:55.649
37. #115 Pokoraczki Álmos 3:04.284 +0:57.002
38. #125 Sömjén Benjámin 3:21.591 +1:14.309
39. #527 Radnay Mór 3:31.554 +1:24.272
40. #69 Kiss István BikeZone Gödöllő 4:24.428 +2:17.146
41. #25 Bánki Bence 6:08.647 +4:01.365
DNF #514 Balázs Örs Crosskovácsi Bike School

Versenyinformáció

Indítsuk el együtt a szezont egy egésznapos bringázással a Downhill Országos Bajnokság pályáján! Amivel készülünk: ⏱ folyamatos időmérés 📱 live timing 🚡 felszállítás a 4 üléses sílifttel ⚙️ Rad Company bringaszervíz 🎁 nyeremények, sorsolás 🎉 éjszakába nyúló party ℹ️ További fejlemények és részletek hamarosan!

'Fel a tetejéhez' gomb