2021. július

202117júlEgész napMTB XCO Országos BajnokságCsömör - BulgárkertSzakág:MTB XCKategória:MKSZ Országos Bajnokság

Időpont

2021. július 17.

Helyszín

Csömör - Bulgárkert

2141 Csömör, Erzsébet u. 89.

Szervező

Csömöri Sport és Szabadidő Szervező Nonprofit Kft.valtertibor@gmail.com 2141 Csömör, Major út 7-9.

Egészségügyi szabályok

Szabadtéri rendezvény

Eredmények

Pl. Name Club Time Gap Laps
U9 MEN (13)
1 ANDRÁS Péter Patrik Superior Racing Team 5:20 3
2 JÓNY István Maximilian Superior Racing Team 5:31 + 0:11 3
3 BÖKÖNYI Huba Árpád Delta MTB Sopron 5:47 + 0:27 3
4 HORVÁTH Ármin Greenzone – ZKSE 6:06 + 0:46 3
5 KURUCZ Koppány Tamási Bringasport 7:04 + 1:44 3
6 BÉKEFI Ábel Greenzone – ZKSE 7:10 + 1:50 3
7 STORCZ-NAGY Vince Superior Racing Team 7:31 + 2:11 3
8 HORVÁTH Ákos Greenzone – ZKSE 7:32 + 2:12 3
9 OLCSVÁRI Bulcsú ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE 5:53 + 1 lap 2
10 ANDRÁS Kornél Krisztián Superior Racing Team 6:05 + 1 lap 2
11 SIPOS Dáriusz Deli Cube-Csömör 6:06 + 1 lap 2
12 MÁRMAROSI Adrián Szekszárdi SZKE 6:58 + 1 lap 2
13 SIPOS Nesztor Dante Cube-Csömör 7:08 + 1 lap 2
U9 WOMEN (5)
1 STORCZ-NAGY Réka Superior Racing Team 5:56 3
2 PÉTERFFY Róza Luca Greenzone – ZKSE 6:59 + 1:03 3
3 HORVÁTH Anna Greenzone – ZKSE 7:11 + 1:15 3
4 JÓNY Millie Sophie Superior Racing Team 6:48 + 1 lap 2
5 HÁMORI Ajsa Delta MTB Sopron 7:47 + 1 lap 2
U11 MEN (16)
1 KOVÁCS Béla DKSI Cycling Team 13:26 2
2 BARABÁS Olivér János Superior Racing Team 13:36 + 0:10 2
3 SZILASI Dániel Superior Racing Team 14:02 + 0:36 2
4 BRUCHNER Máté Greenzone – ZKSE 14:23 + 0:57 2
5 STOLCZENBERGER Zalán Kis-Galya KSE 14:35 + 1:09 2
6 CSUKA Zsombor Delta MTB Sopron 14:37 + 1:11 2
7 HONTI Tamás Attila Delta MTB Sopron 14:44 + 1:18 2
8 HÁMORI Koppány Delta MTB Sopron 15:16 + 1:50 2
9 GYÖRGY Márton János DKSI Cycling Team 16:56 + 3:30 2
10 SIPOS Borisz Ali Cube-Csömör 17:05 + 3:39 2
11 URBÁN Vilmos Cube-Csömör 17:11 + 3:45 2
12 CSEPREGI Milán ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE 17:58 + 4:32 2
13 BAKOS Dominik Isua Cube-Csömör 18:01 + 4:35 2
14 BURGERMEISTER Bence Cube-Csömör 18:16 + 4:50 2
15 NAGY-VALENT Marcell Kis-Galya KSE 19:58 + 6:32 2
16 DEMETER Vencel Cube-Csömör 22:46 + 9:20 2
U11 WOMEN (2)
1 RÁKOSI Maya Emma DKSI Cycling Team 16:54 2
2 JÁNDLI Kira Korina Greenzone – ZKSE 19:56 + 3:02 2
U13 MEN (25)
1 LOVÁSZ Máté Delta MTB Sopron 19:46 3
2 MOLNÁR Ágoston Delta MTB Sopron 20:31 + 0:45 3
3 MARTONICS Armand Greenzone – ZKSE 20:50 + 1:04 3
4 NAGY Lél Bátor Delta MTB Sopron 21:11 + 1:25 3
5 BURGERMEISTER Olivér Cube-Csömör 21:19 + 1:33 3
6 VONA Márton Gábor Cube-Csömör 21:29 + 1:43 3
7 LACZKÓ Olivér Péter Superior Racing Team 21:30 + 1:44 3
8 MISETA Levente Superior Racing Team 22:10 + 2:24 3
9 LEÁNYVÁRI Benjámin DVTK Cycling Team 22:17 + 2:31 3
10 TÍMÁR Péter Greenzone – ZKSE 22:35 + 2:49 3
11 SZALAY Boldizsár Cube-Csömör 22:36 + 2:50 3
12 FELEDY Bence Kis-Galya KSE 22:53 + 3:07 3
13 SZŰCS Marcell Tamási Bringasport 23:11 + 3:25 3
14 VARGA Csanád VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 23:17 + 3:31 3
15 SIMON Márk Cube-Csömör 23:22 + 3:36 3
16 LÓNYAI Balázs Kis-Galya KSE 24:50 + 5:04 3
17 MÁRMAROSI Marcell Szekszárdi SZKE 24:53 + 5:07 3
18 VÉGSŐ Bence Cube-Csömör 24:55 + 5:09 3
19 JÁNOSI Ákos Cube-Csömör 24:57 + 5:11 3
20 FAZEKAS Ádám Crosskovácsi 26:01 + 6:15 3
21 RABI Kristóf Greenzone – ZKSE 26:33 + 6:47 3
22 KANYÓ Szilas Superior Racing Team 26:48 + 7:02 3
23 PELIKÁN Bendegúz Crosskovácsi 27:14 + 7:28 3
24 MINDSZENTI Áron Gábor DVTK Cycling Team 27:51 + 8:05 3
25 CSERI Áron Cube-Csömör 29:31 + 1 lap 2
U13 WOMEN (9)
1 SZÜCS Borbála Greenzone – ZKSE 20:11 3
2 MÁRMAROSI Alexa Ildikó Szekszárdi SZKE 22:32 + 2:21 3
3 KÁLMÁN Luca Greenzone – ZKSE 23:01 + 2:50 3
4 ÁDÁM Gabriella Sarolta Greenzone – ZKSE 23:13 + 3:02 3
5 BARABÁS Elsa Réka Superior Racing Team 23:14 + 3:03 3
6 HEGEDŰS Heléna Limitless Team – XCO Nagykanizsa 23:16 + 3:05 3
7 CSER Antónia Superior Racing Team 24:46 + 4:35 3
8 STOJANOVSKA Dalija Kőbánya Cycling Team 26:39 + 6:28 3
9 KÁRPÁTI Mira Kőbánya Cycling Team 26:42 + 6:31 3
U15 MEN (22)
1 ZSEMBERY Boldizsár Superior Racing Team 35:25 2
2 VOCK András Cube-Csömör 35:51 + 0:26 2
3 KÁLMÁN Dániel Ákos Greenzone – ZKSE 37:46 + 2:21 2
4 BERENCSI Benedek Speed-Way Team 38:09 + 2:44 2
5 DOROGI Alex Martin Kőbánya Cycling Team 39:21 + 3:56 2
6 MAGYAR Botond Kis-Galya KSE 40:04 + 4:39 2
7 RÉVÉSZ Ádám VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 40:41 + 5:16 2
8 LEÁNYVÁRI Áron DVTK Cycling Team 40:48 + 5:23 2
9 GUDELLA Ádám Bike Zone Gödöllő 41:03 + 5:38 2
10 VOLYKA Ádám TelkiBike Team 41:04 + 5:39 2
11 KISS István Bike Zone Gödöllő 43:10 + 7:45 2
12 DEMETER Jónás Crosskovácsi 44:14 + 8:49 2
13 CSORBA Zalán Kis-Galya KSE 44:51 + 9:26 2
14 FORGÁCS Partik Greenzone – ZKSE 45:01 + 9:36 2
15 OLCSVÁRI Botond ROAD Greiner Bio-One Hungary KSE 45:53 + 10:28 2
16 VARGA Márk Superior Racing Team 47:51 + 12:26 2
17 KRÁNITZ István Tamási Bringasport 48:07 + 12:42 2
18 SIMON Viktor Kőbánya Cycling Team 48:12 + 12:47 2
19 GÁL Milán Kőbánya Cycling Team 48:13 + 12:48 2
20 FÖLDESI Csaba Miklós Crosskovácsi 48:24 + 12:59 2
DNF APALI-SZABÓ Benedek Tamási Bringasport Withdrawal 1
DNF TURMANN Benjámin Tamási Bringasport Withdrawal 1
U15 WOMEN (4)
1 SZABÓ Léna Greenzone – ZKSE 43:53 2
2 SZÜCS Júlia Greenzone – ZKSE 44:41 + 0:48 2
3 KISS Nikoletta Bettina Bike Zone Gödöllő 46:29 + 2:36 2
4 SZÁVAI Petra Bike Zone Gödöllő 51:20 + 7:27 2
U17 MEN (22)
1 FELDHOFFER Bálint Cube-Csömör 48:08 3
2 TAKÁCS Zsombor Superior Racing Team 49:18 + 1:10 3
3 POLLNER Balázs László Kőbánya Cycling Team 51:39 + 3:31 3
4 PAKOT András Gusztáv Kőbánya Cycling Team 52:06 + 3:58 3
5 VAS Barnabás Merida Maraton Team-CST 52:52 + 4:44 3
6 TÓTH Márkó Cube-Csömör 53:42 + 5:34 3
7 IVÁN Borisz Márk Superior Racing Team 54:22 + 6:14 3
8 KISS Vince Dániel Bike Zone Gödöllő 56:01 + 7:53 3
9 MAGYAR Balázs Crosskovácsi 56:21 + 8:13 3
10 KÁRPÁTI Bálint Kőbánya Cycling Team 56:53 + 8:45 3
11 ENDRÉDI Máté Greenzone – ZKSE 57:08 + 9:00 3
12 MAGYAR Bendegúz Kis-Galya KSE 57:58 + 9:50 3
13 PETRÓ Szabolcs Cube-Csömör 57:59 + 9:51 3
14 MAJOROS Dávid Kőbánya Cycling Team 59:36 + 11:28 3
15 KISS Benedek Coffeeride 1:00:01 + 11:53 3
16 KISS Ádám György Acélvakond Cycling Team 1:01:56 + 13:48 3
17 RÁKOSA Bence Greenzone – ZKSE 1:05:19 + 17:11 3
18 MACK Boldizsár Kőbánya Cycling Team 1:05:20 + 17:12 3
19 SUTÁK Péter Crosskovácsi 1:10:58 + 22:50 3
20 TŐZSÉR Ákos VKE-NELSON Pepperl+Fuchs Team 1:13:16 + 25:08 3
21 SÓGOR Bence Limitless Team – XCO Nagykanizsa 48:53 + 1 lap 2
U17 WOMEN (4)
1 BRUCHNER Regina Greenzone – ZKSE 40:17 2
2 GREMAN Szonja Limitless Team – XCO Nagykanizsa 41:37 + 1:20 2
3 TÓTH Réka Kis-Galya KSE 42:38 + 2:21 2
4 KISS Emma Lotti Bike Zone Gödöllő 45:26 + 5:09 2
ELITE MEN (11)
1 PARTI András UTE 1:34:18 6
2 SYLVESTER Balázs Tibor Cube-Csömör 1:37:01 + 2:43 6
3 PALUMBY Zsombor SVS Pro Team 1:39:15 + 4:57 6
4 GERELY Attila Crosskovácsi 1:42:50 + 8:32 6
5 BORSOS Benedek SVS Pro Team 1:43:48 + 9:30 6
6 SZATMÁRY András Cube-Csömör 1:45:01 + 10:43 6
7 LOVASSY Krisztián Epronex – Gesu bikewear Cycling Tea 1:49:53 + 15:35 6
8 VOCK Mátyás Cube-Csömör 1:51:18 + 17:00 6
9 CSONKA Olivér Trek SE 1:36:25 + 1 lap 5
10 SZŐKE Balázs Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:37:51 + 1 lap 5
DNF SZABÓ Levente INTERCYCLING Team Withdrawal 3
ELITE WOMEN (5)
1 VAS Kata Blanka Team SD Worx 1:27:39 5
2 BENKÓ Barbara Maloja Pushbikers MTB 1:31:43 + 4:04 5
3 BUZSÁKI Virág SVS Pro Team 1:36:21 + 8:42 5
4 SCHMIDEL Regina Cube-Csömör 1:39:12 + 11:33 5
5 KISS Kata Emma Acélvakond Cycling Team 1:34:17 + 1 lap 4
U19 MEN (10)
1 TAKÁCS-VALENT Márk Cube-Csömör 1:05:51 4
2 MINDSZENTI Ákos DVTK Cycling Team 1:10:16 + 4:25 4
3 CSUJA Bálint Superior Racing Team 1:11:40 + 5:49 4
4 CSÁKAI Bence Huba PCCC 1:12:54 + 7:03 4
5 TATÁR Márton Superior Racing Team 1:13:58 + 8:07 4
6 HAJDER Benedek Superior Racing Team 1:18:32 + 12:41 4
7 SÁNDOR Zalán Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:19:48 + 13:57 4
8 TERECSKEI Vince PCCC 1:21:24 + 15:33 4
DNF HORVÁTH Áron Mihály Limitless Team – XCO Nagykanizsa Withdrawal 2
DNF LÓNYAI Levente Kis-Galya KSE Withdrawal 1
U19 WOMEN (5)
1 BOKROS Csenge Anna Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:02:35 3
2 TÓTH-ALMÁSI Borbála Four ES International Project 1:04:20 + 1:45 3
3 LEÁNYVÁRI Sára DVTK Cycling Team 1:06:18 + 3:43 3
4 BUKOVÁCZ Anna Limitless Team – XCO Nagykanizsa 1:09:49 + 7:14 3
DNF ORAVECZ Lora PCCC Withdrawal 1
MASTER 1 MEN (7)
1 BURGERMEISTER Balázs Cube-Csömör 1:26:12 5
2 CSER Gábor Epronex – Gesu bikewear Cycling Tea 1:32:02 + 5:50 5
3 SALGA Ákos Trek SE 1:36:08 + 9:56 5
4 FRÖLICH Tamás Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:41:08 + 14:56 5
5 BÖJTE Csongor Buruczki Training System SE 1:41:18 + 15:06 5
6 HORVÁTH Attila Vilmos Speed-Way Team 1:43:40 + 17:28 5
7 VASS István Buruczki Training System SE 1:48:11 + 21:59 5
MASTER 2 MEN (19)
1 BÚR Zsolt Vialand Racing Team 1:06:39 4
2 BURUCZKI Szilárd Buruczki Training System SE 1:08:57 + 2:18 4
3 ZÓKA-UJHELYI Zoltán Speed-Way Team 1:16:09 + 9:30 4
4 IBRÁNYI Attila 222 1:17:22 + 10:43 4
5 HORVÁTH Szabolcs Greenzone – ZKSE 1:18:12 + 11:33 4
6 CZENKI Tamás Greenzone – ZKSE 1:18:44 + 12:05 4
7 DERVALICS Gábor Greenzone – ZKSE 1:18:59 + 12:20 4
8 KOVÁCS István Ózdi Kerékpáros Egyesület 1:20:28 + 13:49 4
9 NAGY Benedek Merida Maraton Team-CST 1:20:37 + 13:58 4
10 HASENFRATZ Péter PCCC 1:22:16 + 15:37 4
11 KISS Attila Coffeeride 1:23:28 + 16:49 4
12 GUBANCSIK Péter Greenzone – ZKSE 1:24:14 + 17:35 4
13 BALUKA Balázs Trek SE 1:26:24 + 19:45 4
14 KLEIN Tamás Footstrong SE 1:27:32 + 20:53 4
15 TÓTH Attila Zoltán KTM Team Hungary 1:29:01 + 22:22 4
16 KOVÁCS Attila Bike Zone Gödöllő 1:31:27 + 24:48 4
17 KÁLDI Tamás Greenzone – ZKSE 1:07:58 + 1 lap 3
18 KERÉKGYÁRTÓ Norbert Greenzone – ZKSE 1:08:41 + 1 lap 3
19 KANYÓ Gábor Superior Racing Team 1:09:05 + 1 lap 3
MASTER 3 MEN (8)
1 SZILÁGYI Szabolcs MASH Racing Team 57:54 3
2 FÉSÜS László Meditech Sport Club 1:00:58 + 3:04 3
3 VOCK Balázs Bakony Racing Team KSE 1:03:36 + 5:42 3
4 KARDOS Tibor Fittbike SE 1:10:35 + 12:41 3
5 JAGIELLO Ádám Cube-Csömör 1:11:39 + 13:45 3
6 NÉMETH Zoltán Cube-Csömör 1:12:11 + 14:17 3
7 TAKÁCS Gábor Salgótarjáni HKE 1:12:24 + 14:30 3
8 DÓZSA György Superior Racing Team 1:21:12 + 23:18 3
MASTER WOMEN (2)
1 KIRÁLY Katalin Trek SE 1:08:37 3
DNF CSEH Veronika Alpinbike Team Giant Endura Withdrawal 1
'Fel a tetejéhez' gomb