2020. július

202011júlEgész napÁtütemezettKiemeltMagyarország Hegyi Bajnoksága 2020Parád - Közösségi házSzakág:OrszágútKategória:MKSZ Országos Bajnokság

Időpont

2020. július 11.

Helyszín

Parád - Közösségi ház

3240 Parád, Kossuth Lajos út 123.

Szervező

KSI SEsssomogyi@gmail.com 1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3.

Nevezés, eredmények

WU17
Helyezés Rajtszám Név Kat. Egyesület Idő
1. 99 Greman Szonja WU17 Limitless XCO Team Nagykanizsa 20:30
2. 214 Leányvári Sára WU17 DVTK Cycling Team 21:06
3. 211 Jánossy Fanni WU17 Debreceni Sportcentrum 21:06
4. 215 Tóth Réka WU17 Kis-Galya KSE 22:47
5. 210 Sáry Boglárka WU17 KSI.SE 23:05
6. 213 Papp Evelin WU17 DKSI 23:15
7. 59 Oravecz Lora WU17 PCCC 23:24
8. 217 Orosz Lili WU17 Acélvakond Cycyling Team 23:24
U15
Helyezés Rajtszám Név Kat. Egyesület Idő
1. 172 Takács Zsombor U15 Superior Racing Team 19:02
2. 168 Pakot András Gusztáv U15 Kőbánya Cycling Team 19:53
3. 170 HANCZ TAMÁS U15 SZENYOR KSZSE 19:53
4. 177 Gergely Koppány U15 Limitless XCO Team Nagykanizsa 19:59
5. 167 Vas Barnabás U15 Merida Maraton TEAM CST 19:59
6. 175 Csáki Szabolcs U15 DKSI 20:11
7. 179 Dorogi Alex Martin U15 Kőbánya Cycling Team 20:30
8. 173 Baksay Dániel U15 Superior Racing Team 20:40
9. 171 Magyar Bendegúz U15 Kis-Galya KSE 20:48
10. 169 GANGL BENCE U15 SZENYOR KSZSE 20:48
11. 176 Petró Szabolcs U15 Cube-Csömör 20:48
12. 182 Vock András U15 Cube-Csömör 20:48
13. 100 Magyar Balázs U15 Crosskovácsi 21:50
14. 184 Csorba Zalán U15 Kis-Galya KSE 22:13
15. 181 KISS ZSOMBOR U15 Szekszárdi Kerékpáros S. E. 22:47
16. 174 Balogh Zsombor U15 Acélvakond Cycyling Team 23:15
17. 183 Magyar Botond U15 Kis-Galya KSE 23:24
18. 180 Erdős Dániel U15 Viadukt SE 24:40:00
WElite
Helyezés Rajtszám Név Kat. Egyesület Idő
1. 19 Buzsáki Virág WUElite SVS Pro Team 46:07:00
2. 85 Szabó Zsófia WUElite Dolcini Van Eyck Sports 46:52:00
3. 23 Schmiedel Regina WUElite Cube-Csömör 47:07:00
4. 91 Benkó Barbara WUElite GHOST Factory 49:04:00
5. 70 Péteri Niké WUElite Fehérvár Cycling Team 49:23:00
6. 81 Szabó Adrienn WUElite Fehérvár Cycling Team 49:27:00
7. 24 Botka Anikó WUElite Debreceni Sportcentrum 50:26:00
8. 65 László Tamara WElite Tipográfia Ladies Cycling 50:45:00
9. 68 Pomucz Edina WElite EPRONEX – BSS OIL TEAM 50:45:00
10. 88 Varga Tímea WUElite ASE Kerékpár 50:53:00
11. 61 Dr. Al Saidi Leila W Elite ZENGŐ SE 51:40:00
12. 90 Nónai Fanni WUElite DVTK Cycling Team 52:09:00
13. 83 Temela Eszter WUElite Fehérvár Cycling Team 53:16:00
14. 63 Hajdu Fanni WElite Tipográfia Ladies Cycling 53:46:00
15. 84 KORMOS VERONIKA ANNA WUElite VENTUS CYCLES 54:44:00
16. 62 Novotny Gréta WElite SZSZKE 54:50:00
17. 77 Hideg Nóra WUElite Fehérvár Cycling Team 55:11:00
18. 64 Horváth Adél WElite WSA greenteam 56:26:00
WU19
Helyezés Rajtszám Név Kat. Egyesület Idő
1. 93 Jordán Dorka WU19 Lotus Cycling Team 51:57:00
2. 118 Kovács Korinna WU19 Debreceni Sportcentrum 52:33:00
3. 120 Gergely Virág WU19 VKE-Nelson 55:29:00
4. 92 Kiss Kata Emma WU19 Acélvakond Cycyling Team 57:53:00
5. 96 Kovács Judit WU19 DKSI 58:45:00
6. 97 Szekeres Tamara WU19 Geern Riders 59:53:00
7. 108 Kiss Alexandra WU19 MARTFŰI VÁROSI SPORTEGYESÜLET 1:00:48.00
8. 98 Hérics Diána Letti WU19 KSI.SE 1:02:02:00
9. 94 Szöllőssy Eszter WU19 Acélvakond Cycyling Team 1:02:59:00
10. 95 Trócsányi Laura WU19 Acélvakond Cycyling Team 1:06:30:00
U17
Helyezés Rajtszám Név Kat. Egyesület Idő
1. 146 Takács Valent Márk U17 Cube-Csömör 44:23:00
2. 140 Magyar Gergő U17 Port Hotels Grupo Sime 44:23:00
3. 153 Varga Kristóf U17 Kőbánya Cycling Team 44:47:00
4. 135 Radics Milán U17 Kecskeméti Első Sor SE 45:05:00
5. 160 Feldhoffer Bálint U17 Cube-Csömör 45:39:00
6. 161 Maros András U17 Lotus Cycling Team 45:49:00
7. 147 Mindszenti Ákos U17 DVTK Cycling Team 45:56:00
8. 143 Erdős Gergely U17 Viadukt SE 46:10:00
9. 158 Szöllőssy Ádám U17 Acélvakond Cycyling Team 46:20:00
10. 152 Kárpáti Bálint U17 Kőbánya Cycling Team 46:36:00
11. 142 Lónyai Levente U17 Kis-Galya KSE 46:44:00
12. 163 Szabó Csongor U17 SZSZKE 47:04:00
13. 159 Tóth Márkó U17 Cube-Csömör 47:35:00
14. 134 Dobai Dávid U17 Kecskeméti Első Sor SE 47:56:00
15. 141 FARKAS MÁTÉ U17 SZENYOR KSZSE 48:29:00
16. 145 Páll Zsombor U17 DKSI 48:37:00
17. 162 Szántó Péter U17 Lotus Cycling Team 49:16:00
18. 164 Bakó Jonatán U17 SZSZKE 49:27:00
19. 157 Kiss Ádám György U17 Acélvakond Cycyling Team 50:02:00
20. 148 Fehérvári Marcell Imre U17 KSI.SE 50:12:00
21. 155 LELKES BENCE U17 SZENYOR KSZSE 50:17:00
22. 156 TAKÁCS PÉTER U17 Szekszárdi Kerékpáros S. E. 50:41:00
23. 154 Görbe Soma U17 Kőbánya Cycling Team 50:45:00
24. 144 STRAUBINGER BALÁZS U17 Szekszárdi Kerékpáros S. E. 51:46:00
25. 151 Majoros Dávid U17 Kőbánya Cycling Team 53:22:00
26. 165 Nemes Noel U17 SZSZKE 53:29:00
27. 150 Daróczi Tamás U17 Debreceni Sportcentrum 53:46:00
28. 149 Makranczy Dominik Kevin U17 KSI.SE 57:45:00
Elite-U23 FFI
Helyezés Rajtszám Név Kat. Egyesület Idő
1. 10 Szatmáry András Elite Cube-Csömör 36:36:00
2. 30 Lovassy Krisztián Elite EPRONEX – BSS OIL TEAM 36:43:00
3. 16 Szentpéteri András Elite Team Novak 36:47:00
4. 86 Palumby Zsombor Elite SVS Pro Team 36:47:00
5. 45 Istlstekker Zsolt U23 EPRONEX – BSS OIL TEAM 37:11:00
6. 29 Fejes Gábor Elite CK Spartak Tlmace 37:23:00
7. 49 Vas Balázs U23 EPRONEX – BSS OIL TEAM 37:26:00
8. 54 Lepold Sámuel U23 Geern Riders 37:38:00
9. 12 Rózsa Balázs Elite Team Novak 38:03:00
10. 13 Sasvári Dániel Elite ZENGŐ SE 38:03:00
11. 46 Wermeser Zsombor U23 Team Novak 38:09:00
12. 40 Dina Dániel Elite EPRONEX – BSS OIL TEAM 39:12:00
13. 31 Solymosi Márton Elite EPRONEX – BSS OIL TEAM 39:12:00
14. 32 Pályi Csaba Elite EPRONEX – BSS OIL TEAM 40:29:00
15. 26 Hrenko Norbert Elite Tripettolo Team 40:29:00
16. 9 Hajdu Barna Elite Geern Riders 40:34:00
17. 22 Kopácsi Attila Elite DKSI 41:21:00
18. 57 Molnár Tamás Elite ASE Kerkpár 41:29:00
19. 7 Vígh Zoltán Elite DKSI 42:21:00
20. 34 Urbán Jakab Elite Kőbánya Cycling Team 42:35:00
21. 41 Szőke Gábor Elite SAXUM KSC 42:54:00
22. 48 Orosz Gergő U23 EPRONEX – BSS OIL TEAM 42:54:00
23. 47 Sándor Tamás U23 Lotus Cycling Team 44:23:00
24. 137 Sylvester Balázs Tibor Elite Kecskeméti Első Sor SE 44:45:00
25. 35 Pápai Ádám Elite EPRONEX – BSS OIL TEAM 45:07:00
26. 136 Fűzfa Ambrus Zoltán Elite Kecskeméti Első Sor SE 45:18:00
27. 33 Durucz Miklós Elite EPRONEX – BSS OIL TEAM 45:58:00
28. 15 Bodzán Károly Olivér Elite ZENGŐ SE 46:58:00
29. 21 D.Kovács Dávid Elite NoPinz Symec Racing Team 47:16:00
30. 20 Fegyveres Máté Elite Geern Riders 48:49:00
32. 38 Gönczy Gergő Elite EPRONEX – BSS OIL TEAM 49:34:00
31. 1 Kiss Gergely Elite EPRONEX – BSS OIL TEAM 49:34:00
33. 50 Fábián Csongor U23 WV de Ijsselstreek NL 49:34:00
2 Popovics Gergely Milán Elite ZENGŐ SE DNF
5 Nagy Zsolt Elite Superior MTB Team DNF
58 Buruczki Szilárd Elite BTS SE DNS
U19 FFI
Helyezés Rajtszám Név Kat. Egyesület Idő
1. 109 Baranyi Dávid Áron U19 Limitless XCO Team Nagykanizsa 36:18:00
2. 130 Árvai Kristóf U19 Lotus Cycling Team 36:25:00
3. 126 Szijártó Zétény U19 DKSI 37:30:00
4. 103 Bajorfi Ádám U19 KSI.SE 37:42:00
5. 110 Nagy Bendegúz Mátyás U19 DKSI 37:46:00
6. 132 Lepold Zoltán Antal U19 Geern Riders 37:55:00
7. 117 Mészáros Bence U19 Willenbord will vooruit 38:09:00
8. 105 Mack Márton U19 KSI.SE 38:20:00
9. 133 Forró Lajos U19 SZSZKE 38:26:00
10. 111 Polyák Gábor U19 DKSI 38:51:00
11. 116 Drijver Bertold U19 KSI.SE 40:34:00
12. 129 Marton Balázs U19 DKSI 40:43:00
13. 115 Bagarus Bence U19 Lotus Cycling Team 41:06:00
14. 139 Csenki Csongor U19 Kecskeméti Első Sor SE 41:16:00
15. 113 Kovács Dániel U19 DKSI 41:38:00
16. 124 Csuja Bálint U19 Superior Racing Team 41:56:00
17. 128 Orosz Bálint U19 DKSI 42:21:00
18. 114 Gerely Attila U19 Crosskovácsi SKE 43:00:00
19. 138 Fábián Levente Balázs U19 Kecskeméti Első Sor SE 43:10:00
20. 119 Daróczi Péter U19 Debreceni Sportcentrum 44:15:00
21. 125 Sidló Dániel U19 SAXUM KSC 44:23:00
22. 131 Hlavathy Benedek U19 Geern Riders 44:45:00
23. 122 Szalka Zsolt U19 Viadukt SE 45:07:00
24. 185 Muskovits Dávid U19 KSI.SE 46:26:00
25. 127 Holczer Péter U19 DKSI 47:07:00
26. 121 Fábián Zalán U19 Willenbord will vooruit 47:16:00
27. 106 Falvi Botond Zétény U19 KSI.SE 49:34:00
28. 112 Sánta Ármin U19 DKSI 49:34:00
29. 123 Simonyi Levente U19 Viadukt SE 49:43:00
30. 107 Bagossy Levente András U19 KSI.SE 52:40:00
31. 101 Székely Kristóf U19 KSI.SE 55:14:00

Versenyinformáció

Rendező: A Központi Sport-és Ifjúsági Egyesület

Start, rajtszámok átvétele a helyszínen: Parád, Közösségi Ház, 3240 Parád, Kossuth L. út 123.

Időpontja: 2020 július 11. (szombat)

Útvonal: Rajthely: (47.923652, 20.035435) 3240 Parád, Közösségi Ház, 3240 Parád, Kossuth L. út 123. -24-es főút, elágazás Mátraházánál balra, 24134-es út, cél: Kékestető parkolóban. (Kékestető 3200 Gyöngyös, (47.871563, 20.006392)

Tervezett program:

VÁLTOZÁS

A rendőrség CSAK úgy vállalta a biztosítást, ha egyben mennek a mezőnyök, ezért az alábbiak szerint össze lesznek vonva, de természetesen külön értékelve! A vírushelyzetre tekintettel az általános szabályok betartása kötelező, a rajtszámok átvételénél a maszkviselés és a 2 méteres távolságtartás kötelező!

14:00 Haladó fiúk Cél: Nagytisztásnál táv: 7,3 km
Serdülő leányok
14:45 Felnőtt nők Cél: Kékestetőn a parkolóban táv: 17 km
Serdülő fiúk
Ifi leányok
16:10 Elit férfiak Cél: Kékestetőn a parkolóban táv: 17 km
Ifi fiúk

A verseny jellege: országúti mezőnyverseny, győz az a versenyző, aki a távot a legrövidebb idő alatt teljesíti, első ként halad át a célvonalon.

NEVEZÉS: E-mailben a ksi.kerekpar@gmail.com címen a letölthető jelentkezési lapon: NEVEZÉSI LAP

Határidő 2020.07.08.

Rajtszámok átvétele a helyszínen: Parád, Közösségi Ház, 3240 Parád, Kossuth L. út 123. 12:00 órától, az egyes korosztályok rajtidőpontja előtti 40 percig.

Nevezés csak csapatban történhet, a csapatvezető megnevezésével, és licencszáma feltüntetésével. A rajtszámokat is a csapatvezető veheti át a helyszínen

A versenyzők nevezési díját az MKSZ fizeti.

VERSENYSZABÁLYOK:

Az MKSZ általános szabályai szerint, áttételmegkötés, bukósisak, stb.

A versenyen a közlekedési szabályok betartása kötelező, a verseny során CSAK a menetirány szerinti jobb sávban szabad haladni. Kanyarokban a záróvonalat átlépni TILOS! A verseny a közúti forgalom fenntartása mellett zajlik, a résztvevők az úttest jobb sávjában kötelesek versenyezni.

A kísérő járművek sorszámait az adott korcsoportban legtöbb indulóval bíró kísérő kapja, értelemszerűen csökkenő sorrendben (azonos szám esetén sorsolás) a vezetői licenc bemutatása ellenében.

A fentiek figyelembevétele mellett az eseményem mindenki saját felelősségére vesz részt.

Az utánpótlás korcsoportok maximális áttételei:

  • U15 / WU15: 6,14 m
  • U17 / WU17: 6,94 m
  • U19 / WU19: 7,93 m

Díjazás: Az első három helyezett korcsoportonként, MKSZ szabvány szerint. Eredményhirdetés Kékestetőn, az utolsó korcsoport befutója után.

A változtatás jogát a rendezőség fenntartja. Eredményes és balesetmentes versenyzést kívánunk!

Felelős szervező: Somogyi Miklós

Mobil: 06-30-9827-138

E-mail: sssomogyi@gmail.com

'Fel a tetejéhez' gomb