ÁtütemezettKiemelt2020vas23augEgész napMagyarország Felnőtt Országúti Kerékpáros BajnokságaMád - Első Mádi BorházSzakágOrszágútKategóriaMKSZ Országos BajnokságSorozatMKSZ Liga Kupa

Időpont

2020. augusztus 23.

Helyszín

Mád - Első Mádi Borház

3909 Mád, Zempléni u. 32.

Rajtlisták, eredmények

FÉRFI

Helyezés Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Klub Idő
1 19 FILUTÁS Viktor Giotti Victoria 3:43:24
2 8 DINA Dániel Epronex-BSS Oil Team 3:43:28
3 6 FEJES Gábor CK Spartak Tlmace 3:43:29
4 4 PELIKÁN János Zsombor Androni Giocattoli – Sidermec 3:43:35
5 31 PEÁK Barna (*) Mitchelton-Scott 3:43:41
6 13 LOVASSY Krisztián Epronex-BSS Oil Team 3:43:41
7 14 OROSZ Gergő (*) Epronex-BSS Oil Team 3:43:41
8 37 RÓZSA Balázs Team Novák 3:43:41
9 3 KARL Ádám (*) AC Monaco 3:43:41
10 41 HRENKÓ Norbert (*) Tripetetolo 3:43:41
11 16 PÁPAI Ádám Epronex-BSS Oil Team 3:43:41
12 1 SZARKA Gergely (*) Giotti Victoria 3:43:41
13 5 VALTER Attila (*) CCC Team 3:43:41
14 17 SOLYMOSI Márton Epronex-BSS Oil Team 3:43:41
15 2 MOLNÁR Gábor (*) A.S.D.Pedale Scallgero 3:43:41
16 39 WERMESER Zsombor (*) Team Novák 3:43:48
17 35 PALUMBY Zsombor SVS Pro Team 3:44:01
18 49 PÜSPÖKI Dániel Zengő SE 3:46:42
19 50 SASVÁRI Dániel Zengő SE 3:46:52
20 15 PÁLYI Csaba Epronex-BSS Oil Team 3:46:54
21 10 GÖNCZY Gergő Epronex-BSS Oil Team 3:46:54
22 51 SYLVESTER Balázs Tibor (*) Kecskeméti Első Sor 3:47:05
23 18 VAS Balázs (*) Epronex-BSS Oil Team 3:47:06
24 44 BALOGH András (*) Zengő SE 3:47:06
25 11 ISTLSTEKKER Zsolt (*) Epronex-BSS Oil Team 3:47:06
26 32 MÓRICZ Dániel Northwave-Siatek-Olmo 3:47:06
27 38 SZENTPÉTERI András Team Novák 3:47:06
28 40 KUSZTOR Péter Team Novo Nordisk 3:47:06
29 7 SZATMÁRY András Cube-Csömör 3:47:06
30 23 CSORBA Bence Máté (*) Kecskeméti Első Sor 3:50:06
31 46 HORVÁTH Tamás Zengő SE 3:50:06
32 48 POPOVICS Gergely Milán Zengő SE 3:52:02
33 25 DINA Márton Kometa Xstra Cycling Team 3:52:19
34 12 KISS Gergely Epronex-BSS Oil Team 3:52:20
24 FŰZFA Ambrus Zoltán (*) Kecskeméti Első Sor DNF
33 MEGLÉCZ Máté (*) Superior Racing Team DNF
43 D.KOVÁCS Dávid XSpeed Continental DNF
34 BORSOS Benedek SVS Pro Team DNF
45 BODZÁN Károly Olivér Zengő SE DNF
27 KOPÁCSI Attila (*) Kontent-DKSI DNF
20 FEGYVERES Máté Green Riders DNF
30 SCHUMANN Máté (*) Lotus Cycling Team DNF
9 DURUCZ Miklós Epronex-BSS Oil Team DNF
29 SÁNDOR Tamás (*) Lotus Cycling Team DNF
47 LIPPAI Marcell Zengő SE DNF
42 FÁBIÁN Csongor (*) WV De IJsselstreek NL DNF
36 STEIG Gábor Szekszárdi Kerékpáros SE DNF
21 HAJDÚ Barna Green Riders DNF
26 KISS Gergő Sándor Kontent-DKSI DNF
28 VÍGH Zoltán Kontent-DKSI DNS
22 KÁDÁR Csaba Green Riders DNS

NŐI

Helyezés Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Klub Idő
1 56 VAS Kata Blanka (*) Doltcini Van Eyck Sport 2:38:26
2 55 SZABÓ Zsófia Doltcini-Van Eyck Sport 2:38:26
3 66 BENKÓ Barbara Ghost Factory Racing 2:38:26
4 67 BUZSÁKI Virág (*) SVS Pro Team 2:38:26
5 57 BORISSZA Johanna BVSC-Zugló 2:38:26
6 70 KAPOTT Szonja (*) Tipográfia Ladies Cycling 2:45:14
7 71 LÁSZLÓ Tamara (*) Tipográfia Ladies Cycling 2:45:14
8 74 HONOS Csenge (*) KSI SE 2:45:18
9 73 KORMOS Veronika Ventus Cycles 2:45:22
10 65 TEMELA Eszter Fehérvár Cycling Team 2:45:22
11 58 SCHMIDEL Regina (*) Cube-Csömör 2:45:28
12 64 SZABÓ Adrienn Fehérvár Cycling Team 2:45:28
13 62 POMUCZ Edina Epronex-BSS Oil Team 2:54:08
60 NÓNAY Fanni DVTK Cycling Team DNF
61 KÖLLŐ Zsuzsanna Epronex-BSS Oil Team DNF
69 HAJDÚ Fanni (*) Tipográfia Ladies Cycling DNF
68 NOVOTNY Gréta Szekszárdi SZKE DNF
59 KOVÁCS Petra (*) DKSI DNF
63 PÉTERI Niké (*) Fehérvár Cycling Team DNF
72 TOLNAI Zsanett Tipográfia Ladies Cycling DNF

Versenyinformáció

RAJTLISTA

Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Szül.év Nem Egyesület
1 SZARKA Gergely (*) 1998 M Giotti Victoria
2 MOLNÁR Gábor (*) 1999 M A.S.D.Pedale Scallgero
3 KARL Ádám (*) 1999 M AC Monaco
4 PELIKÁN János Zsombor 1995 M Androni Giocattoli – Sidermec
5 VALTER Attila (*) 1998 M CCC Team
6 FEJES Gábor 1989 M CK Spartak Tlmace
7 SZATMÁRY András 1990 M Cube-Csömör
8 DINA Dániel 1997 M Epronex-BSS Oil Team
9 DURUCZ Miklós 1991 M Epronex-BSS Oil Team
10 GÖNCZY Gergő 1996 M Epronex-BSS Oil Team
11 ISTLSTEKKER Zsolt (*) 1998 M Epronex-BSS Oil Team
12 KISS Gergely 1981 M Epronex-BSS Oil Team
13 LOVASSY Krisztián 1988 M Epronex-BSS Oil Team
14 OROSZ Gergő (*) 1999 M Epronex-BSS Oil Team
15 PÁLYI Csaba 1990 M Epronex-BSS Oil Team
16 PÁPAI Ádám 1995 M Epronex-BSS Oil Team
17 SOLYMOSI Márton 1990 M Epronex-BSS Oil Team
18 VAS Balázs (*) 2000 M Epronex-BSS Oil Team
19 FILUTÁS Viktor 1996 M Giotti Victoria
20 FEGYVERES Máté 1996 M Green Riders
21 HAJDÚ Barna 1988 M Green Riders
22 KÁDÁR Csaba 1987 M Green Riders
23 CSORBA Bence Máté (*) 2001 M Kecskeméti Első Sor
24 FŰZFA Ambrus Zoltán (*) 2001 M Kecskeméti Első Sor
25 DINA Márton 1996 M Kometa Xstra Cycling Team
26 KISS Gergő Sándor 1995 M Kontent-DKSI
27 KOPÁCSI Attila (*) 1998 M Kontent-DKSI
28 VÍGH Zoltán 1987 M Kontent-DKSI
29 SÁNDOR Tamás 1998 M Lotus Cycling Team
30 SCHUMANN Máté (*) 2001 M Lotus Cycling Team
31 PEÁK Barna (*) 1998 M Mitchelton-Scott
32 MÓRICZ Dániel 1996 M Northwave-Siatek-Olmo
33 MEGLÉCZ Máté (*) 2001 M Superior Racing Team
34 BORSOS Benedek 1996 M SVS Pro Team
35 PALUMBY Zsombor 1996 M SVS Pro Team
36 STEIG Gábor 1974 M Szekszárdi Kerékpáros SE
37 RÓZSA Balázs 1995 M Team Novák
38 SZENTPÉTERI András 1996 M Team Novák
39 WERMESER Zsombor (*) 1998 M Team Novák
40 KUSZTOR Péter 1984 M Team Novo Nordisk
41 HRENKÓ Norbert (*) 2001 M Tripetetolo
42 FÁBIÁN Csongor (*) 2001 M WV De IJsselstreek NL
43 D.KOVÁCS Dávid 1997 M XSpeed Continental
44 BALOGH András (*) 1999 M Zengő SE
45 BODZÁN Károly Olivér 1996 M Zengő SE
46 HORVÁTH Tamás 1994 M Zengő SE
47 LIPPAI Marcell 1994 M Zengő SE
48 POPOVICS Gergely Milán 1982 M Zengő SE
49 PÜSPÖKI Dániel 1995 M Zengő SE
50 SASVÁRI Dániel 1996 M Zengő SE
51 SYLVESTER Balázs Tibor (*) 2000 M ZKSE
Rajtszám Vezetéknév Keresztnév Szül.év Nem Egyesület
55 SZABÓ Zsófia 1997 W Doltcini-Van Eyck Sport
56 VAS Kata Blanka 2001 W Doltcini Van Eyck Sport
57 BORISSZA Johanna 1997 W BVSC-Zugló
58 SCHMIDEL Regina (*) 1999 W Cube-Csömör
59 KOVÁCS Petra (*) 2000 W DKSI
60 NÓNAY Fanni 1997 W DVTK Cycling Team
61 KÖLLŐ Zsuzsanna 1984 W Epronex-BSS Oil Team
62 POMUCZ Edina 1986 W Epronex-BSS Oil Team
63 PÉTERI Niké (*) 1998 W Fehérvár Cycling Team
64 SZABÓ Adrienn 1987 W Fehérvár Cycling Team
65 TEMELA Eszter 1989 W Fehérvár Cycling Team
66 BENKÓ Barbara 1990 W Ghost Factory Racing
67 BUZSÁKI Virág (*) 2000 W SVS Pro Team
68 NOVOTNY Gréta 1992 W Szekszárdi SZKE
69 HAJDÚ Fanni (*) 1998 W Tipográfia Ladies Cycling
70 KAPOTT Szonja (*) 1998 W Tipográfia Ladies Cycling
71 LÁSZLÓ Tamara (*) 1999 W Tipográfia Ladies Cycling
72 TOLNAI Zsanett 1996 W Tipográfia Ladies Cycling
73 KORMOS Veronika 1992 W Ventus Cycles
74 HONOS Csenge (*) 2000 W KSI SE

A felnőtt-férfi és felnőtt-női korcsoportok számára kiírt országos bajnokságot 2020. augusztus 23. vasárnap 10.00 órai kezdettel, Mádon  rendezi a Magyar Kerékpáros Szövetség, és a Nyírségi Kerékpárosok Sportegyesülete.

  1. Verseny védnöke:

Dr. Princzinger Péter MKSZ elnök

  1. Verseny rendezője:

Solymosi János – NYKSE elnök

Társrendezői:

  • Magyar Kerékpáros Szövetség
  • Mád Polgármesteri Hivatala
  1. Verseny célja:

A Magyarország felnőtt korú versenyzők részére kiírt egynapos egyéni országúti magyar bajnoki verseny helyezési sorrendjeinek eldöntése.

A versenyen minden Magyarországon leigazolt versenyző indulhat, akit egyesülete szabályosan benevez és 12 hónapnál, nem régebbi orvosi igazolással, valamint az MKSZ által kiadott, 2020. évre érvényes versenyengedéllyel rendelkezik.

Licensszel nem rendelkező versenyzők nem indulhatnak.

  1. Verseny központja:

Első Mádi Borház, 3909 Mád, Hunyadi János u. 3. GPS: 48.183658, 21.282721

  1. Verseny időpontja:

Augusztus 23. (vasárnap) 10.00 óra

  1. Nevezés módja:

Kizárólag online (helyszíni nevezés nincs) nyksenevezes@gmail.com  e-mail címen keresztül. A nevezési felület 2020. július 31-én 12:00 órakor nyílik meg.

  1. Nevezési határidő:

Augusztus 18. (kedd) 24:00 óra Helyszínen való nevezést nem fogadunk el!

  1. Nevezési díj:

Nincs

  1. Korcsoportok:

WElit, WU23, U23, Elit

  1. Értékelés:

A verseny győztese az a versenyző, aki a szabályok betartásával a legrövidebb idő alatt teljesíti a távot. A versenyben minden korcsoport külön kerül értékelésre.

  1. Díjazás:

A verseny 1-3 helyezettjei minden korcsoportban: éremdíjazásban részesülnek, továbbá ME, U23, WE, WU23 korcsoportokban az első helyezettek magyar bajnoki mezt kapnak, amelyet a jövőben kötelesek viselni, az UCI előírásoknak megfelelően.

  1. Program:

Augusztus 23. 09.00 óra rajtszám átvétel

09.30 óra technikai értekezlet

10.30 óra Welit, WU23 RAJT

13.50 óra Elit, U23 RAJT

18.30 óra Eredményhirdetés, az Első Mádi Borház előtt felállított színpadon.

  1. Versenyszámok:

Welit, WU23:                102.2 km – 2 nagy kör

U23, Elit:                        171.0 153.3 km – 1 kis + 3 nagy kör

  1. Eredményhirdetés:

A verseny befejezése után a program szerint. Az eredményhirdetésen a versenyző köteles tiszta, egyesületi ruhában megjelenni! Sportágunk népszerűsítése érdekében az eredményhirdetésen való részvétel MINDEN RÉSZTVEVŐNEK KÖTELEZŐ!

  1. A versenybíróság:

A versenybíróságot a rendező szerv kéri fel, a versenybíróságot az MKSZ VT hagyja jóvá.

  1. Egyéb szabályok:
  • Rajtszámok: A versenyzők kötelesek a szervezők által kiadott rajtszámokat viselni, amelyeket a verseny előtt vehetnek át 09.00 órától, a versenyközpontban.
  • Kísérő gépkocsik: A kísérő gépkocsik sorrendjét az előző évi befutási sorrend határozza meg és ez alapján jelöli ki a versenybíróság.
  • Kerék és gépcsere megengedett az út menet szerinti jobb oldalán az UCI szabályoknak megfelelően.
  • Frissítés: az első 30 km után és az utolsó 20 km előtt lehetséges a gépkocsiból a versenybíróság elnökének hívására.
  • Zárt kemény héjú fejvédő használata kötelező.
  • A versenyen mindenki saját felelősségére indul, balesetért és az abból adódó károkért a rendezőség nem vállal felelősséget, a helyszínen mentő, orvosi kocsi biztosítva lesz. A versenyen az MKSZ, és az UCI idevonatkozó szabályrendszere a mérvadó.

Doppingvizsgálat, mintavétel helye: Mád, Sportcsarnok, Rákóczi út.GPS.: 48.195634, 21.278157

Kórházak:

  • BAZ Megyei Központi Kórház és Oktatókórház, Miskolc Szentpéteri Kapu 72-76.
  • Egyesített Szociális és Egészségügyi Intézet, Szerencs, Bekecsi út 10.
  • Orvosi Rendelő, Mád, Rákoczi út. 22.

Eredményes és sikeres versenyzést kívánunk: Solymosi János versenyszervező

TÉRKÉPEK

Felnőtt férfi (ME)
Felnőtt női (WE)

 

SZINTRAJZOK

Felnőtt férfi (ME)

 

Felnőtt női (WE)
'Fel a tetejéhez' gomb