2020csü20augEgész napKi a Legény a Gáton?Cigánd - Árapasztó gátSzakágOrszágút

Időpont

2020. augusztus 20.

Helyszín

Cigánd - Árapasztó gát

Rajtlisták, eredmények

Kat Név Klub Idő
NU14
1. Csikász Panni TriKolor KTSK 47:01,2
NU18
1. Vincze Vivien KKB SE 40:43,3
NU23
1. Sági Fanni Lili Martfűi Városi Sportegyesület 39:39,4
2. Vedres Dóra Harcosok Klubja Szilvási Team 46:27,9
NM1
1. Tokár Rita 44:34,5
NM2
1. Botka Barbara 36:06,1
2. Őri Nóra ViniBike KSE 37:21,5
3. Garabás Gizella Eger VUK 39:30,6
4. Orosz Gabriella 39:36,9
5. Végső Krisztina KKB 44:54,7
6. Göncz Ildikó KKB SE 46:14,6
NM3
1. Fodor-Fejes Adrian Adél Egri Triatlon Klub 39:59,6
2. Vajkó Ildikó Teperő Tepertők 40:38,5
FU14
1. Fehér Dániel MRCC 47:39,1
2. Fazekas Zsombor ViniBike 50:17,6
3. Nagy Levente NYKSE 05:23,1
4. Horváth Levente 06:48,1
FU18
1. Vincze Kristóf 34:13,8
2. Szögyényi Ádám Dragon Race Se 34:36,3
3. Balassa Gergő MRCC 34:46,6
4. Cservák Zalán team3K 36:12,9
5. Maczinkó Dávid 37:40,4
6. Fedor Erik 40:56,2
7. Béres Máté MRCC 49:12,9
FU23
1. Kovács Dániel Kontent DKSI 30:37,4
2. Kanyári Zsombor 37:13,4
3. Ifj. Vedres Gábor Harcosok Klubja Szilvási Team 37:22,8
FF
1. Jánoki Ádám 575 team 27:44,9
2. Gaston Miranda Phelipe (CHI) MRCC 29:48,0
3. Izing Máté Brigetio KSE 31:28,7
4. Lovas Ádám BME Cycling 33:12,1
5. Simai Gergő KKB 35:31,5
6. Tóth Lóránt 37:28,7
7. Orosz Ádám 38:09,4
FM1
1. Nagy Gergő Miránk-DOMKK 29:22,6
2. Huszti Gábor Fillari Team Budaörs 29:25,5
3. Mészáros Gergő 33:32,7
4. Pécsváradi Attila 35:16,5
5. Fazekas Laszlo ViniBike 37:08,4
6. Šimko Marek (SVK) Trebišov 37:20,0
7. Szabó Roland 37:40,7
8. Szónok Bertalan KKB 39:26,4
9. Zsóri András Gábor 39:42,4
10. Andó Dávid Team3K 39:55,5
11. Zsámboki Gyula 46:31,3
FM2
1. Albert Gergely 29:09,6
2. Csala Viktor Teperő Tepertők 29:22,2
3. Sarosi Endre Vinibike 29:28,2
4. Szabó Ferenc DKSI 30:09,1
5. Benedek András Magicbike.hu 30:09,6
6. Pásztor András 30:38,4
7. Kiss Ernő team3k 31:07,3
8. Horváth Zsolt ViniBike 31:15,3
9. Aranyosi Péter ViniBike KSE 31:56,5
10. Csikász István TriKolor KTSK 33:03,6
11. Bonfanti Alessio Mozaik Med 34:55,0
12. Feczkó Tibor 35:18,2
13. Szogyenyi Gabor 35:21,9
14. Szűcs László KKB. 35:23,8
15. Kovács Zsolt LST 37:15,4
16. Fehér Nándor MRCC 37:30,4
17. Nyári Gábor 37:40,7
18. Pásztor Zoltán NYÍR-MTB 37:41,3
19. Dr. Zsoldos Barnabás Pál 39:24,9
20. Karanyic István SAXUM KSC 40:46,6
FM3
1. Dr. György Zsolt Mátra Biker SC 30:37,9
2. Zahorán Zzolt 31:35,3
3. Kosztán Attila 33:53,7
4. Kuki Ákos 34:21,5
5. Nemes István MRCC 34:56,9
6. Fodor Sándor 36:19,9
7. Cservák Gábor team3k 37:32,9
8. Dudas Arnold 39:08,5
9. Nagy Attila István KKB SE 40:10,8
10. Schneider Imre 41:54,5
FS
1. Gál István József Kerékpársport 2000 SE 34:36,6
2. Erőss Béla Nyir-Mtb 41:04,8
3. Ürmössy Imre DKSI 41:14,2
4. Leško Milan (SVK) Kellys Trebišov 42:24,2
5. János Burai 43:32,0
6. Magas Ákos DKSI 47:50,0
7. Fenyvesi Ferenc MRCC 48:28,0
'Fel a tetejéhez' gomb